Kepro SpA, Kay Line, Kay Color (Farba do włosów)

Kepro SpA, Kay Line, Kay Color (Farba do włosów)

Innowacyjna farba z najnowszą formułą witaminowo owocową i pigmentami ostatniej generacji. Farba zapewnia długotrwały kolor, wspaniały blask, naturalność włosów. Dzięki niskiej zawartości amoniaku farba ma delikatny zapach. W połączeniu z delikatną emulsją utleniającą farba doskonale się rozprowadza, ma delikatną miękką konsystencję. Farba doskonale pokrywa siwe włosy. Proporcje mieszania 1:1,5.
Do przygotowania mieszanki należy zawsze użyć odpowiednią emulsją utleniającą:
10vol/3%, 20vol/6%, 30vol/9%, 40%/12%.
Mieszankę pozostawić na włosach przez 30, 40 minut.

Świetne krycie i trwałe czerwienie

Może nie używam tej farby od kilku miesięcy, jednak farbowałam się nią przez 2lata i doskonale pamiętam jej efekt. Używałam farb 7/44 ; 7/62 ; 6/66 ; 7/66 ; 8/62 ; 7/46 ;9/01. Farba cieszy się dobrą opinią ze względu na dobre krycie i szybko schodzi z półek (pracuję w hurtowni fryzjerskiej)

TRWAŁOŚĆ
Zmieniałam akurat firmę, bo słyszałam, że ta dobrze utrzymuje kolor rudy. Wzięłam kolor czerwony zakładając, że się spłucze i zostanie rudy. A tu czerwony został czerwonym mimo ostrego słońca i braku pielęgnacji z mojej strony by chronić kolor. Od tamtej pory jeśli wybierałam takie odcienie rudości to kożystałam tylko z tych farb. Z czystym sercem polecam :) Farba nie brudzi też ręcznika - oczywiście nie mówię o użyciu bezpośrednio po farbowaniu, ale już po drugim myciu można swobodnie używać innych ręczników bo farba nie zostawia śladu.
Trwałość też jest na wysokim poziomie, kolor utrzymuje się i nie spłukuje. Farba pokrywa w całości siwe włosy - farbuję nią mamę i widzę efekty również na siwych włosach.
Zapach niestety jest mocno dla mnie drażniący i mocno swędzi mnie po niej głowa...

PLUSY:
- świetna trwałość koloru, nawet tych najmniej trwałych (czerwienie)
- kolory wychodzą idealnie takie jak powinny
- pokrywa w całości siwe włosy
- farba nie brudzi ręcznika

MINUSY:
- moze swędzieć głowa

Używam tego produktu od: 2 lat oprócz ostatnich 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 10+ jak nie 20+