W7, In The Buff, Natural Nudes (Paleta cieni do powiek)

W7, In The Buff, Natural Nudes (Paleta cieni do powiek)

Marka
Pojemność 15,6 g

Paletka cieni do powiek w 12 neutralnych kolorach. Zestaw zawiera 9 błyszczących i 3 matowe cienie. Wspaniałe zestawienie barw od jasnych beży poprzez brązy do czerni pasuje do każdego typu urody. Aksamitna konsystencja sprawia, że cienie świetnie kryją powiekę, wydobywając maksymalny efekt.
Zestaw zawiera dwustronny aplikator - z jednej strony gąbeczka, a z drugiej pędzelek. Całość zamknięta w blaszanym opakowaniu.

Efekt
matowe
paletki cieni
prasowane

Bardzo dobre!

Mam 2 palety z W7 - In the Nude oraz In the Buff. Pierwsza z nich, wg wielu bloggerek, jest duplikatem Urban Decay Naked 3, druga Naked 2. Jak widziałam na wielu zdjęciach w Internecie, istotnie tak jest.
Cienie obu palet są piękne. In the Buff to neutralne odcieniu beżu, szarości, brązu. Niektóre mają złote albo miedziane domieszki. Najjaśniejszy to matowy krem, najciemniejszy to matowa czerń.
Ja mam ciepłą urodę i do mojej karnacji bardzo pasują. W zestawie nie ma "konkretnych" kolorów, wszystkie one są zgaszone, więc można nimi zrobić faktycznie makijaż w stylu nude/naked.

Co do jakości - cienie są bardzo dobrej jakości, szczególnie w stosunku do ceny. Nie osypują się, ładnie się rozprowadzają. Ja nakładam je na bazę Artdeco i trzymają się cały dzień bez zarzutu.

Używam tego produktu od: ok tygodnia

Mało napigmentoqane ale jakoś tam dają radę

Palety W7 stosuję już od jakiegoś czasu ( do tej pory chyba z 4 łącznie). To co charakteryzuje ich cienie to fakt, że są słabo napigmentowane, zwłaszcza jasne cienie. Ciemne jeszcze dają względnie radę. Zdecydowanie nie są na wieczorowe wyjścia. Dają radę na makijaż codzienny, wytrzymują do 8h (koniecznie baza pod cienie potrzebna), do pracy w sam raz. Ogólnie za tę cenę niespodziewałam się cudów i cudów też nie ma.

Przeciętne

Trochę się sypią. Pigmentacja średnia.Kupilam ze względu na kolory. Opakowanie poręczne i nie plastikowe za to 5+. Przyznać muszę, ze wytrzymały u mnie caly dzień.Jestem lekko zawiedziona ,bo zależy mi na tym ,by byl pigment dobry i brak osypki mocnej.Nie były drogie więc tę " gorycz " przeboleje:) .Szukam dalej ideału:)

Ktoś wie wzorował na NAKED UD

Wyglądają podobnie jak NAKED UD przypadek? Nie sądzę...
Myślę że dużo ludzi kupi ja jako zamiennik sławnej naked ale to nie to samo jestem posiadaczką obu palet ale nie będę ich porównywać bo nie o to tu chodzi tak naprawdę
Na początek opakowanie zrobione z metalu w środku mamy
12scie cieni jak i ciemnych tak i jasnych trochę mniej matowych niestety jak dla mnie
Jeżeli chodzi o wykonanie makijażu można ta paletka wykonać pełny makijaż trochę łatwiej imprezowe i takie odważniejsze
Niestety trochę trudniej makijaż na codzien paletka ma dużo błyszczących się cieni jednak kolor chocolate zasługuje na oklaski jest to świetny odcień koloru który wprost kocham
No ale przejdźmy dalej jeżeli chodzi o pigmentacje cieni są dość mocno napigmetowane
Dosyć dobrze blenduja się i rozcierają za co duży plus bo nawet osoba która zaczyna swoją przygodę z makijażem sobie poradzi
Niestety cienie mniej matowe mocna się sypią
I rowniez nie są specjalnie trwałe

Jeśli chodzi o wydajności nie mam zarzutów bo mam dwie paletki od nich naprawdę masę czasuuu i używam ich przyznam dość regularnie i jeszcze się ostały

Fakt faktem kolory cieni w paletce mogły zostać lepiej dobrane o zrównoważone
Co ułatwiłoby komponowanie makijażu

Na koniec muszę dodać nieprzyjemny fakt że jeżeli paletka będzie długo leżeć w szafce może pokryć ja lekka rdza tak jak zdążyło się to w moim wypadku

Średnia

Paleta ma fajną kolorystykę, pigmentacja jest średnia, ale na dzienny makijaż się sprawdza. Dobrze się nakładają ale trzeba uważać bo należą do mocno sypkich. Paleta ma bardzo fajny pędzelek. Niestety ciężko się blendują. Trzymają się ok.8 godzin. Osypują się przy nakładaniu i mogą się rolować.

7/10

Paletka bardzo fajnie skomponowana kolorystycznie. Idealna dla blondynek. Przy niej przekonałam się do tych brokatowych cieni. Mogłoby być więcej jasnych kolorów, którymi można by rozblendować kolorki na powiece. Cien "Sand" może zastąpić rozświetlacz, "Chocolate" pewnie niektórym spasuje jako cień do brwi, a "Oxyn" może zastąpić kredkę albo eyeliner bo ma ładny głęboki kolor. Trwałość natomiast pozostawia troszkę do życzenia. Obsypują się po jakimś czasie. W opakowaniu mogłoby być lusterko . Plus za pędzelek dołączony do paletki. Nie jest może rewelacyjny ale w podróży zastąpi domowy zestaw pędzelków.

Słabe.

Cienie otrzymałam w prezencie, od razu połapałam się, że są mocno 'inspirowane' paletami Naked UD.

Do zdecydowanych plusów mogę zaliczyć: ładne, funkcjonalne opakowanie ( gdy w końcu zdecydowałam się wyrzucić cienie, służy mi jako pudełko na gumki i wsuwki do włosów), ładne, harmonizujące ze sobą kolory , paleta nadaje się( w założeniu, oczywiście) do wykonania każdego rodzaju makijażu, dziennego i wieczorowego, delikatnego i intensywnego. Do cieni dołączony jest dwustronny aplikator. Niska cena oraz fakt, że nie zrobiły mi żadnej krzywdy to ostatnie z zalet tej palety.

Niestety, pigmentacja i jakość tych cieni woła o pomstę do nieba, nawet najciemniejszy brąz nie jest jest niemal niewidoczny na powiekach!
Cienie osypują się, jak żadne inne, trudno je nabrać i na pędzel i na gąbeczkę. Nawet, gdy udawało mi się jako tako je rozprowadzić, kompletnie się nie trzymały, autentycznie, zachowywały się tak, jakby wyparowywały ze skóry! Próbowałam z bazą, bez bazy, za każdym razem było tak samo, tak więc, trwałość jest tragiczna..
Niestety, cienie nie mają absolutnie żadnych zalet, nie sposób wykonać nimi nawet delikatnego, dziennego, a przy tym estetycznego makijażu. Właściwie nie sposób wykonać nimi jakiegokolwiek makijażu.

Strata pieniędzy, nie warto dziewczyny.

Kiepskie

Paletkę otrzymałam w prezencie i niestety przekazałam ją dalej, może komuś innemu lepiej się sprawdzi. Pomińmy na chwilę fakt, że jest to "mocna inspiracja" paletki Urban Decay Naked...

Plusy:
-ładne, blaszane opakowanie
-cena

Minusy:
-cienie się osypują
-mimo bazy są nietrwałe
-ciężko się rozcierają
-kolorystyka niezbyt przypadła mi do gustu
-słabo napigmentowane

Dla mnie to po prostu zbędny kosmetyk.

Moja pierwsza paletka

Jest to kolejny produkt marki W7, który zasługuje na pochwałę. Paletka posiada cienie, które są dla mnie podstawą makijażu oka ze względu na moje ulubione odcienie oraz niezłą jakość. Cienie są dobrze napigmentowane, są bardzo trwałe oraz łatwe w aplikacji. Dodatkowo umieszczone są w odpornym na zniszczenia pudełku i posiadają pędzelek z dwoma końcówkami.

Bardzo lubie

Swietna paletka i tania, kolory bardzo ladnie pasuja do siebie podczas blendowania, jestem zadowolona. Cena jest super jak za tyle cieni do powiek, a ja swoja palete mam od grudnia i maluje sie codziennie, wiec wydajnosc wysoka. Kupilam tez mojej mamie i jest takze zadowolona jak ja ! Polecam!

Gorąco Polecam ! :)

Kupiłam tę paletę dwa tygodnie temu. Przeżyły już wiele imprez. Świetnie napigmentowane, trzymają 12 godzin. Cudowne kolory, idealnie dopasowane do mnie. Dobrze się nakłada, trzymają się na oku, nie osypują się. Za tę cenę (30 zł), ilość (12 cieni), zróżnicowanie (matowe oraz świecące cienie) oraz wygodne blaszane pudełko warto kupić!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetna jakość do ceny :)

Świetna paletka jak za tą cenę! Cienie utrzymują się cały dzień (przy użyciu pod nie bazy oczywiście) . Nie osypują się w ogóle, kolory są dobrze napigmentowane . Gorąco polecam dziewczynki! :*

Ilość zużytych opakowań: jedno nawet nie w połowie :)

OK

Fajna paleta , dużo kolorów w niskiej cenie o dobrej pigmentacji. Minusy są dwa:
- w trakcie rozcierania mam wrażenie ze cienie znikają z powieki
- nie chcą nabrac sie na pedzęl, przez co czasami musze wspomóc sie pacynką ( uzywam pędzli Hakuro wiec to nie wina pędzla)

Używam tego produktu od: miesiac