Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Powiększ Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Zgłaszająca osoba: maja101

Delikatnie działający peeling do twarzy, przeznaczony do każdego typu cery łącznie z wrażliwą i delikatną, źle znoszącą peeling mechaniczny. Polecany szczególnie dla osób z cerą tłustą i łojotokową lub cerą z rozszerzonymi naczynkami.
Krem zawiera:
Aktywne enzymy - proteazy otrzymywane na drodze fermentacji, które delikatnie i skutecznie usuwają obumarłe komórki zewnętrznych warstw naskórka
Glinkę białą - która działa ściągająco, głęboko oczyszcza, usuwa nadmiar sebum
Alantoinę o własnościach łagodzących

Skład: aqua, kaolin, glycerin, cetearyl octanoate, isopropyl palmitate, diethylhexylcarbonate, polygyceryl-3 methylglucose distearate, glyceryl stearate, cetyl alcohol, propylene glycol, petrolatum, domethicone, tocopheryl acetate, bacillus ferment, allantoin, ascorbyl palmitate, methylparaben, propylparaben, edta, diazolidynyl urea, parfum

Cena: 24 zł / 75 ml

• Porażka
  • Z racjii problemów ze skórą która po 20-stce zrobiła sie niesamowicie wrazliwa,zaczełam używać peelingi enzymatyczne.Koniec konców trafiłam na Dermike-najgorsze było przekonanie ze taka firma to na pewno jakaś perełka będzie...Nic bardziej mylnego.Peeling jest dosyc drogi,zupełnie nie warty swojej ceny.Mało wydajny i w zasadzie nie dajacy żadnych efektów.Zalecane jest krórkie trzymanie na twarzy,niestety nawet po trzykrotnie wydłuzonym czasie nie ma rezultatów.Bardzo sie rozczarowałam i nigdy wiecej do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jadno

Chcesz pochwalić zuzaksc za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatnie acz wyraźnie
  • Nigdy wcześniej nie spotkałam się z kosmetykami tej firmy, ale moje odczucia są bardzo pozytywne!

plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - ładnie matuje bez wysuszenia
    - cera wygładzona i nawilżona
    - pory wydają się być zwężone
    - po nałożeniu nie ma efektu "ściągnięcia"
    - wydajny (stosuję 2 razy w tyg)
    - łatwa aplikacja i dozowanie
    - redukuje ilość wydzielanego sebum

minusy:
    - w zależności od cery może okazać się zbyt delikatny, jest to już kwestia indywidualna

Ilość zużytych opakowań: 1 (w połowie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lydka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony!!
  • nie moge sie bez niego obejsc- mam cere mocno naczynkowa i wiele lat borykala sie z problemami ,,suchych skórek". Takie polaczenie eliminuje mozliwosc uzycia peelingow mechanicznych. Zapewne niejedna z Was wie jak wyglada poranny makijaz przy odchodzących skórkach z nosa i brodyDermika jest jedynym ratunkiem- po 2 uzyciach i regularnym nawilzaniu zażegnalam problem schodzącej skóry. Gdy czytam opinie, że nie dziala- cisnie mi sie na usta stwierdzenie, ze przeciez to nie Domestos na twarz!nie ma ,,zdzierac" skóry-ma obumarły naskórek delikatnie usuwać. Druga sprawa- nie sądzę aby nadawal się do cer trądzikowych z problemem blizn i strupków- on jest delikatny, rozswietla twarz i przywraca jej blask. trzymam go ok.10 min, circa 1 raz w tyg.Powtórze sie- jedyne rozwiazanie dla dziewczyn z naczynkami, nawrażliwą skórą, które nie mogą uzywać peelingów mechanicznych

Używam tego produktu od: tak

Chcesz pochwalić skrzat83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy ja wiem...
  • Szczerze powiedziawszy to nie widzę różnicy przed i po użyciu tego peelingu. Stosuję go według zaleceń, więc to chyba nie kwestia użytkowania... Nie wiem sama... Jakoś mi nie przypasował, chociaż Dermika to dla mnie kosmetyki z wyższej półki i właściwie "półapteczne". Nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • Zdecydowanie polecam ten produkt
    jak dla mnie same plusy do mojej suchej i zniszczonej cery produkt wręcz idealny
    minusów w działaniu na moją cerę nie znalazłem. świetny nawet po goleniu bądź przy kilkudniowym drobnym zaroście

Chcesz pochwalić Qkazu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo ładnie rozjaśnia blizny , oczywiście przy regularnym stosowaniu. Oczyszcza skórę i pozostawia ją mięciutką i delikatną na kilka dni. Dobry dla osób , które mają suche skorki.Pomaga w walce z zaskórnikami i wyrównuje koloryt twarzy.Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: ponad 4

Chcesz pochwalić AgaWroc za czytelną i pomocną recenzję?
  • I Tak i Nie
  • Więc tak-mama namówiła mnie do kupna tego peelingu, bo uważała,że nie powinnam ścierać tak cery gruboziarnistymi. Ona jest zakochana i wierna od lat firmie Dermika.
    Ja niekoniecznie.
    Skóra jest naprawdę gładka, mięciutka.
    Ale mam wrażenie,że nie ściera wszystkiego dokładnie- suche skórki i strupki pozostają.
    Wolę czuć pod ręka działanie peelingu mechanicznego.
    Mogę sprzedać ten peeling za 20zł- 2razy użyty, jak jest któraś dziewczyna chętna to proszę pisać-u mnie bez sensu zajmuje półkę,a szkoda Mi go wyrzucić

Używam tego produktu od: 2tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 2 użycia

Chcesz pochwalić _Baletnica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC bez dwóch zdań
  • Miałam kilka peelingów enzymatycznych, jednak ten zdecydowanie wyróżnia się na ich tle; jest tak delikatny a działanie jest niesamowite-zostawiam go na twarzy na ok. 20min, po tym czasie skóra jest gładziutka, miękka, aksamitna, razem z dobrym kremem daje świetne efekty; nie spowodował żadnych podrażnień jest to moje 3 opakowanie teego peelingu i na pewno zakupię go znowu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić rebelXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja, polecam serdecznie!
  • DO TYCH KTÓRZY SĄ NA "NIE"!

Kupiłam go ponieważ pani w drogerii mi poleciła na moją suchą, atopową i zupełnie wykończoną antybiotykami cerę. Na początku nałożyłam peeling, zrobiłam wszystko według instrukcji na opakowaniu, jednak efektów nie było...złuszczona skóra została na mojej twarzy i musiałam dokończyć całość peelingiem mechanicznym. Jednak ostatnio postanowiłam ponowić proces iii zrobiłam wszystko po swojemu:
    po 1. peeling trzymałam 10-15 minut
    po 2.masowałam powoli cerę zwilżonym palcem
    po 3.cały zabieg zajął mi około 20 minut (samo zmywanie kosmetyku)
    po 4. efekt był piorunujący i GENIALNY! Jestem zachwycona, ten peeling zdziałał cuda na mojej STRASZNIE problematycznej cerze.

Przede wszystkim nie wolno się zniechęcać, trzeba być cierpliwym i bardzo dokładnie i powoli zmywać kosmetyk razem ze skórkami letnią wodą, cały czas masując skórę palcem/palcami.

PLUSY:
    -delikatny, słodki zapach
    -kremowa konsystencja
    -NAWILŻA skórę!!!
    -oczyszcza
    -wydajny
    -rozjaśnia, umatawia cerę
    -efekt widać od razu po zastosowaniu
    -usuwa skórki

MINUSY:
    -trzeba trzymać na twarzy dłużej niż podane na opakowaniu
    -można stosować jedynie 1-2 razy w tygodniu :-(
    -bardzo długo (przynajmniej w moim przypadku) się zmywa ten peeling

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Martiiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Peeling ten stosuje już bardzo długo i za każdym razem jestem zadowolona z jego efektów działania:
    - świetne wygładza
    - ładnie rozjaśnia cerę
    - dobrze oczyszcza
    - pozostawia skórę wypoczętą
    A do tego jest baaardzo wydajny
    Zawsze lubię mieć go na półce jako pewniaka w sytuacji kiedy inny kosmetyk się nie sprawdził

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Martulinda za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • Wydajny, delikatny i skuteczny. Bardzo lubię go używać i od razu widzę efekty. Skóra jest gładka, jaśniejsza i ładnie oczyszczona. Cena też jest dosyć przystępna. Trochę nie podoba mi się zapach ale na szczęście nie jest zbyt intensywny. Mam wrażenie że ten sam kosmetyk jest sprzedawany w saszetkach jako maseczka bankietowa

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny
  • Plusy:
    -likwiduje suche skórki
    -nie podrażnia, a wręcz uspokaja moją tłustą cerę
    -ujednolica kolor skóry (jest jaśniejsza, wypoczęta)
    -porządnie wygładza
    -nadaję się do częstego użytku
    -nie wywołuje alergii

Minusy:
    -no mógłby być nieco tańszy

Używam tego produktu od: zeszłego roku

Chcesz pochwalić nadja za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobry
  • + oczyszcza, pielęgnuje, nie podrażnia
    + b.wydajny (używam 2 razy w tygodniu)

Polecam, naprawdę b.dobry za taką cenę i przede wszystkim starcza na b.długo.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kwiatuszek_1985_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • Bardzo dobry i delikatny peeling enzymatyczny. Delikatnie usuwa martwy naskórek i oczyszcza pory. Skóra jest po nim przyjemnie gładka. Nie podrażnia. Jest wydajny.

Używam tego produktu od: ok. roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karlakolumna za czytelną i pomocną recenzję?
  • tez sobie chwale
  • Ja tez jestem zadowolona z tego produktu.Skora po za stosowaniu tego pilingu wydaje sie gladsza,pory jakby zwezone.Juz podczas masazu ma sie wrazenie gladszej skory.Tak poza tym nie podraznia chociaz zawsze mam go na twarzy dluzej niz jest zalecane.Polecam.

Używam tego produktu od:3lata

Chcesz pochwalić staff112 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Enzymatyczny KWC
  • Uwielbiam ten peeling. Zawsze usuwa mi skórki. Wyrównuje przebarwienia, rozjaśnia skórę. Nigdy mnie nie zawiódł.
    Jest wydajny i nie specjalnie drogi.
    Polecam każdemu, mi pomógł walczyć z trądzikiem.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić safa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Z uwagi na mą wrażliwą skórę nie mogę używać peelingów mechanicznych, dlatego też za "dobrą" radą pani z drogerii, zaopatrzyłam się w Dermikę Meritum. Jest to niesamowicie wydajny kosmetyk, rozjaśniający cerę! - i to byłoby na tyle z jego plusów
    Ciężka konsystencja, zapach również. Dla mnie jest za delikatny - rezultaty prawie niezauważalne, a używam regularnie! Nie sądzę, aby miał właściwości oczyszczające.
    Skończę to opakowanie i NIE kupię ponownie!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić carolyna86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • Używam tego peelingu od roku, ale nieregularnie. Stosuje, gdy moja cera sprawia duże kłopoty i nie chcę jej męczyć peelingami mechanicznymi.

To mój pierwszy tego typu produkt. Jest bardzo delikatny. Nie podrażnia i nie pogarsza stanu cery. Me gęstą kremową konsystencję. Jedyne,co mi w nim przeszkadza to mdły zapach, ale da się wytrzymać.

Właśnie kończy mi się opakowanie. Chętnie spróbowałabym czegoś innego, ale z racji dostępności, ceny i tego, że nie trafił do kosza kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-go

Chcesz pochwalić miliondollarbaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny i dobry
  • Mimo, że jestem alergikiem peeling nie powoduje u mnie wysypki rodem z innego świata, czy podrażnienia skóry.
    Bardzo fajnie działa. Trzymam go nawet trochę dłużej na twarzy, niż w instrukcji obsługi zalecają. Radzi sobie z suchą skórą. Jak dla mnie, to mógłby być trochę mocniejszy.
    Zapach w ogóle mi nie przeszkadza, ale może to kwestia przyzwyczajenia.
    Jakiś czas temu nie można go było dostać w sklepach i przepróbowałam kilka produktów innych firm, ale żaden mi tak nie pasował, jak dermikowy.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić joasiaem za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Kończę pierwsze opakowanie, stosując raz w tygodniu. Peeling jest bardzo delikatny, nie podrażnia, ale już po jednym zastosowaniu moja twarz była gładka i promienna. Przy regularnym stosowaniu, moja mieszana cera mniej się świeci i jest znacznie gładsza, nie tylko w dniu użycia. Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić olagroch za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • całkiem fajny peeling, polecila mi go kosmetyczka i jestem mile zaskoczona, bo cera po nim jest gładsza i oczyszczona (dodam, ze mam tłustą cerę ze skłonnościami do trądziku)
    Co prawda jest to mój pierwszy peeling enzymatyczny więc nie mam porównania, ale z tego jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić rogalla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukałam peelingu enzymatycznegi i padło na Dermikę
    Peeling bardzo przyjemny w użyciu, kremowy, dobrze się nakłada. Po zmyciu cera rzeczywiście jakby jaśniejsz i wygładzona, ale... minimalnie. Jest on bardzo delikatny i spektakularnym efektem nie powala
    jeśli nie znajdę lepszego to kupię jeszcze raz, a co

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blondie-b1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Bez rewelacji
  • Niby dobry, jest faktycznie delikatny. Uzywanie go jest dosc przyjemne, nakładamy jak maseczke, po paru min zmywamy i gotowe. Ładnie nawilza i chyba nawet troche sciaga pory. Natomiast nie radzi sobie z suchymi skorkami. W sumie nie siegam po niego chetnie, raczej wybieram peelingi mechaniczne.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mloda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny-aż za bardzo...
  • Mam wrażliwą skórę, reagującą histerycznie na mocne ścieranie i złuszczanie, więc delikatność tego peelingu to dla mnie jak najbardziej zaleta. Mam jednak nieodparte wrażenie, że jest on aż nazbyt delikatny . Nie podrażnia w ogóle, ale też nie ma co oczekiwać bardzo widocznego efektu. Owszem, skóra jest gładsza, miękka, trochę jaśniejsza i pory jakby mniejsze - ale na krótko. Peeling nie poradził sobie z łuszczącą się skórą i suchymi, odstającymi skórkami.
    Nie jest zbyt przyjemny w stosowaniu - pachnie okropnie, zdeptanymi, przywiędłymi pokrzywami, dosyć trudno się zmywa, mimo przyjemnej, kremowej konsystencji.
    W sumie to używałam tego peelingu bez specjalnego przekonania i żelaznej systematyczności. Jakoś mnie nie zachwycił, ale krzywdy raczej nie zrobi, działanie jakieś tam jest i cena niewysoka, więc można spróbować.

Używam tego produktu od:kilka m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sahira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Źadna rewelacja
  • Bardzo delikatny, nie podrażnia ale też bez spektakularnych efektów. Wprawdzie nie trzymam go jak koleżanki 45minut, ale tak też producent nie zaleca. Leciutko rozjaśnia moją skórę i wysusza. Po zmyciu buzia zostaje mięciutka i miła w dotyku. Ma przyjemnie kremową konsystencję ale troche trudno się go zmywa. Po peelingu mechanicznym moja cera jest dużo lepiej odświeżona i oczyszczona. To raczej wersja dla osób o mniej zanieczyszczonej cerze.

Ilość zużytych opakowań: poł

Chcesz pochwalić Antenka79 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij