Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Powiększ Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Zgłaszająca osoba: maja101

Delikatnie działający peeling do twarzy, przeznaczony do każdego typu cery łącznie z wrażliwą i delikatną, źle znoszącą peeling mechaniczny. Polecany szczególnie dla osób z cerą tłustą i łojotokową lub cerą z rozszerzonymi naczynkami.

Krem zawiera:

Aktywne enzymy - proteazy otrzymywane na drodze fermentacji, które delikatnie i skutecznie usuwają obumarłe komórki zewnętrznych warstw naskórka

Glinkę białą - która działa ściągająco, głęboko oczyszcza, usuwa nadmiar sebum

Alantoinę o własnościach łagodzących

Skład: aqua, kaolin, glycerin, cetearyl octanoate, isopropyl palmitate, diethylhexylcarbonate, polygyceryl-3 methylglucose distearate, glyceryl stearate, cetyl alcohol, propylene glycol, petrolatum, domethicone, tocopheryl acetate, bacillus ferment, allantoin, ascorbyl palmitate, methylparaben, propylparaben, edta, diazolidynyl urea, parfum

Cena: 24 zł / 75 ml

• Porażka
  • Z racjii problemów ze skórą która po 20-stce zrobiła sie niesamowicie wrazliwa,zaczełam używać peelingi enzymatyczne.Koniec konców trafiłam na Dermike-najgorsze było przekonanie ze taka firma to na pewno jakaś perełka będzie...Nic bardziej mylnego.Peeling jest dosyc drogi,zupełnie nie warty swojej ceny.Mało wydajny i w zasadzie nie dajacy żadnych efektów.Zalecane jest krórkie trzymanie na twarzy,niestety nawet po trzykrotnie wydłuzonym czasie nie ma rezultatów.Bardzo sie rozczarowałam i nigdy wiecej do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jadno

Chcesz pochwalić zuzaksc za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatnie acz wyraźnie
  • Nigdy wcześniej nie spotkałam się z kosmetykami tej firmy, ale moje odczucia są bardzo pozytywne!

plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - ładnie matuje bez wysuszenia
    - cera wygładzona i nawilżona
    - pory wydają się być zwężone
    - po nałożeniu nie ma efektu "ściągnięcia"
    - wydajny (stosuję 2 razy w tyg)
    - łatwa aplikacja i dozowanie
    - redukuje ilość wydzielanego sebum

minusy:
    - w zależności od cery może okazać się zbyt delikatny, jest to już kwestia indywidualna

Ilość zużytych opakowań: 1 (w połowie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lydka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony!!
  • nie moge sie bez niego obejsc- mam cere mocno naczynkowa i wiele lat borykala sie z problemami ,,suchych skórek". Takie polaczenie eliminuje mozliwosc uzycia peelingow mechanicznych. Zapewne niejedna z Was wie jak wyglada poranny makijaz przy odchodzących skórkach z nosa i brodyDermika jest jedynym ratunkiem- po 2 uzyciach i regularnym nawilzaniu zażegnalam problem schodzącej skóry. Gdy czytam opinie, że nie dziala- cisnie mi sie na usta stwierdzenie, ze przeciez to nie Domestos na twarz!nie ma ,,zdzierac" skóry-ma obumarły naskórek delikatnie usuwać. Druga sprawa- nie sądzę aby nadawal się do cer trądzikowych z problemem blizn i strupków- on jest delikatny, rozswietla twarz i przywraca jej blask. trzymam go ok.10 min, circa 1 raz w tyg.Powtórze sie- jedyne rozwiazanie dla dziewczyn z naczynkami, nawrażliwą skórą, które nie mogą uzywać peelingów mechanicznych

Używam tego produktu od: tak

Chcesz pochwalić skrzat83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy ja wiem...
  • Szczerze powiedziawszy to nie widzę różnicy przed i po użyciu tego peelingu. Stosuję go według zaleceń, więc to chyba nie kwestia użytkowania... Nie wiem sama... Jakoś mi nie przypasował, chociaż Dermika to dla mnie kosmetyki z wyższej półki i właściwie "półapteczne". Nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • Zdecydowanie polecam ten produkt
    jak dla mnie same plusy do mojej suchej i zniszczonej cery produkt wręcz idealny
    minusów w działaniu na moją cerę nie znalazłem. świetny nawet po goleniu bądź przy kilkudniowym drobnym zaroście

Chcesz pochwalić Qkazu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo ładnie rozjaśnia blizny , oczywiście przy regularnym stosowaniu. Oczyszcza skórę i pozostawia ją mięciutką i delikatną na kilka dni. Dobry dla osób , które mają suche skorki.Pomaga w walce z zaskórnikami i wyrównuje koloryt twarzy.Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: ponad 4

Chcesz pochwalić AgaWroc za czytelną i pomocną recenzję?
  • I Tak i Nie
  • Więc tak-mama namówiła mnie do kupna tego peelingu, bo uważała,że nie powinnam ścierać tak cery gruboziarnistymi. Ona jest zakochana i wierna od lat firmie Dermika.
    Ja niekoniecznie.
    Skóra jest naprawdę gładka, mięciutka.
    Ale mam wrażenie,że nie ściera wszystkiego dokładnie- suche skórki i strupki pozostają.
    Wolę czuć pod ręka działanie peelingu mechanicznego.
    Mogę sprzedać ten peeling za 20zł- 2razy użyty, jak jest któraś dziewczyna chętna to proszę pisać-u mnie bez sensu zajmuje półkę,a szkoda Mi go wyrzucić

Używam tego produktu od: 2tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 2 użycia

Chcesz pochwalić _Baletnica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC bez dwóch zdań
  • Miałam kilka peelingów enzymatycznych, jednak ten zdecydowanie wyróżnia się na ich tle; jest tak delikatny a działanie jest niesamowite-zostawiam go na twarzy na ok. 20min, po tym czasie skóra jest gładziutka, miękka, aksamitna, razem z dobrym kremem daje świetne efekty; nie spowodował żadnych podrażnień jest to moje 3 opakowanie teego peelingu i na pewno zakupię go znowu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić rebelXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja, polecam serdecznie!
  • DO TYCH KTÓRZY SĄ NA "NIE"!

Kupiłam go ponieważ pani w drogerii mi poleciła na moją suchą, atopową i zupełnie wykończoną antybiotykami cerę. Na początku nałożyłam peeling, zrobiłam wszystko według instrukcji na opakowaniu, jednak efektów nie było...złuszczona skóra została na mojej twarzy i musiałam dokończyć całość peelingiem mechanicznym. Jednak ostatnio postanowiłam ponowić proces iii zrobiłam wszystko po swojemu:
    po 1. peeling trzymałam 10-15 minut
    po 2.masowałam powoli cerę zwilżonym palcem
    po 3.cały zabieg zajął mi około 20 minut (samo zmywanie kosmetyku)
    po 4. efekt był piorunujący i GENIALNY! Jestem zachwycona, ten peeling zdziałał cuda na mojej STRASZNIE problematycznej cerze.

Przede wszystkim nie wolno się zniechęcać, trzeba być cierpliwym i bardzo dokładnie i powoli zmywać kosmetyk razem ze skórkami letnią wodą, cały czas masując skórę palcem/palcami.

PLUSY:
    -delikatny, słodki zapach
    -kremowa konsystencja
    -NAWILŻA skórę!!!
    -oczyszcza
    -wydajny
    -rozjaśnia, umatawia cerę
    -efekt widać od razu po zastosowaniu
    -usuwa skórki

MINUSY:
    -trzeba trzymać na twarzy dłużej niż podane na opakowaniu
    -można stosować jedynie 1-2 razy w tygodniu :-(
    -bardzo długo (przynajmniej w moim przypadku) się zmywa ten peeling

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Martiiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Peeling ten stosuje już bardzo długo i za każdym razem jestem zadowolona z jego efektów działania:
    - świetne wygładza
    - ładnie rozjaśnia cerę
    - dobrze oczyszcza
    - pozostawia skórę wypoczętą
    A do tego jest baaardzo wydajny
    Zawsze lubię mieć go na półce jako pewniaka w sytuacji kiedy inny kosmetyk się nie sprawdził

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Martulinda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij