Zoeva, Rose Golden Luxury Brush Set (Zestaw 8 pędzli do makijażu twarzy)

Zoeva, Rose Golden Luxury Brush Set (Zestaw 8 pędzli do makijażu twarzy)

Luksusowy zestaw 8 profesjonalnych pędzli Zoeva Rose Golden Luxury Brush Set do makijażu w eleganckim etui.
W skład zestawu wchodzi 5 pędzli do makijażu twarzy:
- 106 Powder Brush - do pudru prasowanego i sypkiego,
- 102 Silk Finish Brush - do aplikacji podkładu,
- 110 Face Shape Brush - do konturowania twarzy,
- 127 Luxe Sheer Cheek Brush - do różu do policzków,
- 142 Concealer Buffer - do aplikacji korektora.
Oraz 3 pędzle do makijażu oczu:
- 227 Soft Definer - do aplikacji cienia na powiekę,
- 231 Petite Crease Brush - do aplikacji cienia na załamaniu powieki,
- 317 Winged Liner Brush - pędzel do eyelinera.
Pędzle Zoeva Rose Golden Luxury Brush Set wykonane są z miękkiego, syntetycznego włosia typu taklon.

do oczu, do ust, do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
zestaw
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealny zestaw na start

Zacznę od tego, że sam zestaw jest bardzo praktyczny. Na poczatku chcialam kupic kilka pedzli na sztuki, ale potem zdeycodwałam, ze wezme jednak zestaw - zawiera wszystkie potrzebne pedzle na start i do tego w zestawie pedzle są tańcze + dostajemy gratis kosmetyczkę. Faktycznie dla osob niezdecydowanych polecam bez wahania ten set.

Zestaw zawiera podstawowe pedzle do makijazu oka i brwi, a takze pedzel do korektora, rozu, podkladu i rozswietlacza - dla mnie bomba :)

Same pedzle zoeva to czysta rozkosz dla ciała i oka. Sa milutkie i uzywa sie ich z przyjemnoscia. Wykonane z wlokna naturalnego lub syntetycznego, mimo czestego czyszczenia trzymaja sie rewelacyjnie, sa zbite i mięciutkie. Do tego maja bardzo solidny i wygodny trzonek w kolorze brazowym ze złotym wykonczeniem. Nie wypada mi z nich wlosie, nie rozkleil sie trzonek - wszystko w najlepsyzm porządku, mimo czestego stosowania :) Bomba <3 Wygladaja po prostu ślicznie :)

W praktyce ze wszystkich pedzli jestem b. zadowolona. Uzywam wszystkich, najrzadziej pedzla do podkłądu - wolę nakładać go palcami (czasami uzywam tez tego pedzla do rozu...), najczesciej pedzla dopudru (jest idealny!), rozu i korektora :) Ale wszystkie sa swietne. Dzieki dolaczonym pedzlom do oka po raz pierwszy wykonałam piekny i profesjonalny makijaz oka z rozcieraniem i blendowaniem... naprawde mega zachwyt :)

Czy sa najlepsze? Nie wiem, ale na pewno sa bardzo dobre. Wczesniej uzywalam pedzli hakuro, ktore sa nieco tansze, ale tez mimo wszystko nieco gorszej jakosci niz zoeva. Pomijam juz to, ze jesli chodzi o walory estetyczne zoeva bije hakuro na głowe, a kazda kobieta chce otaczać się pieknymi przedmiotami :)

Jedyne do czego moge sie przyczepic to kosmetyczka - w mojej ocenie jest nieporeczna, wole kosmetyczki albo mniejsze albo wieksze niz ta dolączona do zestawu. Do tego nie jest ona zbyt szeroka przez co nie moge wsadzic do niej niektorych kosmetyków. Do tego sama kosmetyczka po prostu.... brzydko pachnie. Nie wiem z czego to wynika, to prawdopodobnie zapach tworzywa, z którego jest wykonana, mimo to nie uzywam jej wcale :) Moze ja komus po prostu podaruje....

• Design produktu: 5

Idealny zestaw ‚narzędzi’ każdego makeup freaka

Spróbujesz i przepadniesz. Zasnę pędzle (może poza Morphe) nie dorównują jakością Zoeva. O pędzlach ‚no name’ nawet nie ma co wspominać.

Używam od kilku lat i są to pędzle które całkowicie zmieniają efekt pracy nad makijażem.

Włosie każdego z pędzli jest idealnie wyprofilowane zgodnie z przeznaczeniem. Jest zwarte, gęste i ultra miękkie.

Trzonki pędzli maja odpowiednią długość i wielkość która pozwala na wygodna i precyzyjna aplikacje. Idealnie leżą w dłoni. Nie są topornie ciężkie ani lekkie.

Skład pędzli w zestawie pozwala wykonać kompleksowy make up. Niektóre z pędzli mimo konkretnego przeznaczenia są mega funkcjonalne również przy nakładaniu wielu innych produktów. Szczególnie pędzel z wlosow w kształcie ‚owalnym’ pozwala na przecuzykna aplikacje zarówno pudru/bronzera i kompaktowego rozświetlacza na większych partiach twarzy i ciała.

Jeśli ich pielęgnacja i czyszczenie odbywa się zgodnie z zasadami to są wieloletnia inwestycją ponieważ nie dzieje się z nic. Po wieloletnim użytkowaniu nie zmieniły kształty, gęstości itp.

Cena nie należy do najniższych jeśli jednak poszukujesz jednego, idealnego zestawu na wiele lat to są one naprawdę godne uwagi.

Kocham te pędzle

Długo myślałam nad tym , czy kupić te pędzle . Głównie co mnie powstrzymywało to ich wysoka cena . Nie oszukujmy się . Można kupić taniej pędzle . Wcześniej używałam pędzli bambusowych i były to tylko dwa pędzle . Gdy bardziej zagłębialam się w tajniki makijażu wypadało mieć lepszej jakości pędzle . Kolezanka z która byłam na wyjeździe miała te pędzle . Skusiła mnie i mimo , ze długo się zastanawiałam zamówiłam je. Mam je do dzisiaj . Codziennie z nich korzystam. Wloski nie ubywają . Warte swojej ceny i nie zamienię ich na żadne inne . Kocham kocham i jeszcze raz kocham . Naprawdę warto pozwolić sobie na taki produkt z którego korzystamy codziennie i dalej pięknie wyglada . Serdecznie polecam ❤️

Wow

Te pedzle sa po prostu wow. Uzywalam juz pedzle roznych marek ale te zdecydowanie wygrywaja. Sa solidnie wykonane i makijaz wykonywany nimi to czysta przyjemnosc. Niestety zestaw podrozal i obecnie kosztuje 319zl ale uwazam, ze warto bo jest to inwestycja na lata :)

Ulubione

Dość drogi produkt, ale nie żałuję ani jedej wydanej złotówki. Pędzle są jednocześnie zwarte i sztywne,genialnie sie nimi pracuje oraz pieknie blendują cienie , Zestaw zawiera wszystkie niezbędne dla mnie pędzle

Rewelacja !!!

To chyba jeden z lepszych prezentów jaki sobie sama zafundowałam :) Nie żałuję żadnej złotówki zainwestowanej w pędzle marki Zoeva ...

Jakość, wykonanie i trwałość - za te trzy cechy pokochałam właśnie ten zestaw. 8 różnej wielkości pędzli znajduje się w specjalnym etui - estetyczna i urocza kosmetyczka jest niezastąpiona podczas wyjazdów. Pędzle same w sobie wyglądają bardzo luksusowo ale nie ma co się dziwić - skuwki rose gold robią wrażenie :) Naturalne włosie jest mięciutkie, nie drapie a w dodatku jest łatwe w czyszczeniu. Z tym zestawem bez problemu wykonacie cały makijaż - zarówno ten prostszy na codzień jaki ten bardziej skomplikowany na wieczór czy specjalne okazje. Każdy pojedynczy pędzelek ma swoje zastosowanie, jednak nie koniecznie należy sugerować się informacją od producenta, prawda ? Bo przecież pędzel przeznaczony do nakładania pudru spokojnie można wykorzystać jako pędzel do bronzera a pędzel do eyelinera jako aplikator do pomady do brwi ;) Pędzle są wygodne w użyciu - dobrze układają się w dłoni, rewelacyjnie rozprowadzają produkty do makijażu, idealnie rozcierają cienie, pudry do konturowania, korektory, fluidy - dosłownie wszystko ...
Używam ich już od dobrych kilku lat, regularnie czyszczę a one nadal wyglądają jak nowe ! Zamiast kupować pędzle, które po pierwszym myciu utracą swój kształt lub zgubią większość swojego włosia lepiej jest zainwestować bądź odłożyć na coś co posłuży wam przez dłuższy okres czasu :)
Zakup tego zestawu to także świetny pomysł na prezent dla początkującej wizażystki :)

Polecam !

Must have każdej Pani!

Doskonałej jakości pędzle to moim zdaniem must have każdej malującej się Pani. Długo korzystałam z pędzli Kozłowski ale posypały się i wymieniłam je na ten set Zoeva. Pomijam, że etui cieszy me oko najbardziej ale i same pędzle są obłędnej jakości. Jest to idealny zestaw dla osoby, która korzysta z makijażu jedynie dla siebie. Są w nim wszystkie niezbędne modele. Mój ulubieniec to największy do pudru i skośny do brwi. Jestem n imi zachwycona i myślę, że przy odpowiednim dbaniu będą mi służyć wiele lat. Koszt wysoki ale zwraca się błyskawicznie. Polecam warto!

• Design produktu: 4

Może być

-zestaw pędzli moim zdaniem jest nie do końca przemyślany, kupiłam go w momencie, kiedy nie miałam jeszcze aż tak dużo pędzli i okazało się, że średnio mi się przydają,
-ok, pędzel do pudru, różu, do oczu się przydadzą, powiedzmy, że do eyelinera też, chociaż ja akurat tego modelu nie lubię, ale są tutaj praktycznie 3 takie same zbite pędzle o różnych wielkościach, one nie są aż tak popularne i nie każdemu się przydadzą,
-kiedy mam porównanie z np. M Brushami, to uważam, że to drapaki, jestem w stanie to przeżyć, ale nie za taką cenę,
-cena jest za duża, regularnie idzie w górę, pędzle Zoevy są w porządku, ale na rynku pojawia się dużo lepszych,
-różne kolory włosia, jestem estetką i lubię, jak komplet wygląda na komplet,

+bardzo dobrze się myją, szybko schną,
+nic się nie ściera z trzonków mimo wielu lat,
+nie zauważyłam, żeby jakoś gubiły włosie,
+przepiękne zaokrąglone trzonki,
+skuwki w kolorze rose golden,
+super kosmetyczka, której używam, mimo kilku lat ma zero śladów użytkowania, wygląda na skórzaną, jest bardzo porządna,
+bardzo dobrze leżą w dłoni,
+wyglądają bardzo luksusowo,
+zanim poznałam pędzle M Brush uważałam je za najlepsze na świecie,
+nic tutaj nie pachnie brzydko, a przy pędzlach różnie bywa

Polecam pędzle Zoevy, nie spodobał mi się akurat ten set, w sensie dobór pędzli, ale sama jakość włosia jest bardzo dobra, do tego ta cudna kosmetyczka.

Moje ulubione

Nareszcie trafiłam na pędzle godne uwagi. Dostałam je od chłopaka i to był bardzo trafiony prezent, bo mam juz je trzy lata a sa w idealnym stanie. Nie rozklejają sie po wielokrotnej kąpieli, włosie sie nie osypuje i wyglądają porządnie. Pędzle maja duże znaczenie przy wykonywaniu makijażu, a te spełniają wszystkie moje potrzeby. Wiec jeśli czyta mnie jakiś chłopak, który szuka prezentu dla dziewczyny to śmiało :)

Puchate misiaczki

Jakość wykonania jest całkowicie warta swojej ceny. Pędzelki są świetne, miękkie, puszyste i praktycznie "same" blendują. Etui estetyczne i trwałe.
Włosie z pędzli nie wypada.
Nie mam zastrzeżeń.

Zestaw idealny!

Nie mogłam się zdecydować, który zestaw pędzli ZOEVA jest najlepszy. Jak dla mnie wszystkie są piękne! Dlatego zaczęłam szukać zestawu idealnego, idealnych kształtów i typów pędzli! Ten wybrałam poprzez odrzucanie tych, które &quot;chyba&quot; mi się nie sprawdzą! W niektórych zestawach były albo jakieś dziwne pędzle, albo takie, których nie lubię, albo było więcej pędzli do oczu a tylko 2-3 do twarzy. Najbardziej zależało mi na pędzlach do do twarzy. Dlatego padło na ten zestaw, bo ma on aż 5 pędzli do twarzy i 3 do oczu. Do tego naprawdę bardzo, bardzo uniwersalne pędzle, które będą chyba dobre dla każdego.
Reasumując:
PLUSY:
-jakość,
-wykonanie,
-miękkość,
-idealne kształty,
-uniwersalność pędzli(jeden nadaje się do kilku rzeczy)
-profesjonalny wygląd, opakowanie,
-cudowna kosmetyczka,
-robią wrażenie luksusowych, bo dla mnie takie są!
-nie gubią włosia.
MINUSY:
co do samych pędzli to dla mnie nie ma minusów. Mogłabym jednak się doczepić do dostępności! Dość długo czekałam, aż wrócą na jakąkolwiek stronę.
Kocham!
Skrócony opis poszczególnych pędzli w kilku słowach:
102- okrągła, płaski, dośc zbity pędzel do podkładu, nie chłonie zbyt bardzo podkładu, daje mega krycie;
106- dosc spory, puchaty pędzel do pudru, mi sprawdza się idealnie;
110-to taka mniejsza wersja tego do podkładu, idealny do konturowania na mokro i sucho
127-skośny, puchaty pędzel do różu. Nadaje się także do rozświetlacza, brązera, pudru. Dla cudo!;
147-jeszcze mniejsza wersja pędzla do podkładu, ta akurat służy do aplikacji korektora. Dla mnie jednak ten pędzel jest troszeczkę za bardzo zbity, wolałabym aby był bardziej puchaty. Mimo dalej go używam;
227-pędzel do rozcierania cienia na powiece, zamiennik maca 217. Ja jestem zakochana w tym pędzlu;
231- pędzel do rozcierania ceni na mniejszym obszarze, idealnie sprawdza się przy ciemnych, trudnych cieniach, ma wyjątkowy kształt;
317-skośny pędzel do kresek, brwi, ust. Niezbędnik w każdej kosmetyczce! Ja mam już 2 sztuki!

Ilość zużytych opakowań: pierwszy zestaw

Bardzo dobre pędzle w luksusowym wydaniu

Pędzle Zoeva to najlepsze pędzle jakie mam i mimo, że przez kilka lat przyzwyczaiłam się do hakuro, maestro, real techniques, bdellium tools to dopiero przy tych poczułam różnicę użytkowania.

Jeśli chodzi o ten zestaw jest on bardzo dobry, ale nie idealny.
102 - najlepszy pędzel do podkładu jaki używałam, niesamowicie wpracowywuje podkład w skóre, świetnie sprawdza się przy double wear, gdzie trzeba mocno okrężnymi ruchami wcierać podkład w twarz, bardzo miękki w porównaniu np do hakuro h50s. Dodam jeszcze, że mam ten sam pędzel w wersji standardowej i zdecydowanie wolę rose golden, jest bardziej zbity i bardziej okrągły
106 - bardzo delikatny pędzel mało zbity nadaje się do omiatania twarzy pudrem, na pewno nie do wstemplowania pruduktu w twarz co da się zrobić hakuro h55
110 - zbyt zbity by nałożyć nim prasowany brązer, podejrzewam, że byłby świetny do konturowania na mokro. Dla mnie jest idealny do korektora pod oczy - lepszy niż 142
127 - Mój hit wszech czasów. Nie umiem wyjaśnić na czym polega jego fenomen ale widze dużą różnicę w nałożeniu różu tym pędzlem a np hakuro h24. Jest niesamowicie miękki
142 - sprawdza się do korektora pod oczy, ale trzeba się sporo namachać dużo lepiej nakłada się nim cienie w kremie na powiekę ruchomą
227 - bardzo miękkie i dokładne rozcieranie bez tracenia nasycenia koloru
231 - wielozadaniowy pędzel - wewnętrzne kąciki, dolna powieka, precyzyjne rozcieranie na górnej i co najważniejsze po praniu wraca do swojego kształtu - suszę w chusteczkach higienicznych
317 - kolejny hit. Hakuro h85 może się schować. Kreska idealna, bardzo cieńki, dużo bardziej skośny, bardziej elastyczny.

Najsłabszym ogniwem tego zestawu jest dla mnie 142, co nie zmienia faktu, że nadal go używam bo przecież wszystko z nim w porzadku. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto mieć ten zestaw to uważam, że tak, gdyby dodac do niego jeszcze pędzlel do nakładania cieni byłby zestawem idealnym. Z pędzli nie zdzierają się napisy, wyglądają bardzo luksusowo a dołączona kosmetyczka jest wysokiej jakości wykonania.

Ilość zużytych opakowań: :)

Swietne i nie za drogie!

Dostalam jako prezent :) Glownie uzywam Bobbi Brown, Tom Ford, Hakuhodo i kilka pedzli Real Techniques.

+ Wygladaja bardzo luksusowo i tak tez sie sprawuja
+ Kazdy pedzel ma swietny ksztalt i nadaje sie do swojej roli, nie ma pedzla ktory bylby uznany za zly i bezuzyteczny
+ Wlosie jest bardzo mile w dotyku, nie drapie, o niebo lepsze od Real Techniques, Biale wlosie jest podobne do wlosia Toma Forda
+ Sa fajnie wywazone, wygodnie trzyma sie je w dloni
+ Nie ma problemu z wypadaniem wlosia albo rozczapierzaniem sie
+ Nie pachna
+ Nie traca barwnika (jak niektore MACa)
+ Bardzo fajne oslonki na pedzle ktore mi sie napewno przydadza w trakcie podrozy :)
+ Fajna kosmetyczka, bardzo dobrze wykonana
+ Swietna cena!!!
Za JEDEN pedzel Toma Forda zaplacilam 75 euro. o 10 euro WIECEJ niz za caly zestaw Zoevy!! A Zoevowy pedzel do policzkow sprawuje sie lepiej niz ten Fordowski...

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie :)