Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Powiększ Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)
Produkt dostępny w 34 sklepach. Cena już od 224,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: diorek

Przykuwający uwagę wzrok modelki i nazwa najnowszego tuszu Hypnose mówi nam wszystko. Oko ma być uwodzicielskie i hipnotyzujące za sprawą wyrazistego makijażu. Ten tusz oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one nawet sześciokrotnie grubsze, ale jednocześnie producent obiecuje - niesklejone. Gładka elastyczna konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz unikalna szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Nawet przy intensywnym makijażu tusz nie będzie się kruszyć, a na rzęsach nie powstaną grudki. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: aqua/water, paraffin, cera alba/beeswax, stearic acid, carnauba/carnauba wax, acacia/acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg-40 stearate, simethicone, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydroxyehtylcellulose, panthenol, polyquaternium-10, methylparaben, propylparaben [+/- may contain: ci 75470/carmine, ci 77007/ultramarines, ci77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77499, ci 77492, ci 77491/iron oxides, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77891/titanium dioxide, mica]

• Najlepszy tusz jaki miałam w życiu!
  • Na co dzień prawie się nie maluję, jedynym kosmetykiem, bez którego ciężko by mi się było obejść to właśnie tusz, stąd mogę nieco więcej na niego wydać. Zanim zaczełam używać Hypnose najczęściej malowałam się tuszami L'Oreala i byłam zadowolona z efektu (może gorzej z trwałości). Kilka razy skusiłam się na droższe tusze (Diora, Estee Lauder i Clinica), niestety nie spełniły moich oczekiwań wcale, a kosztowały kupę kasy. Aż dorwałam Hypnose w promocyjnej cenie ok 80zł i uznałam, że teraz, albo nigdy! I był to strzał w dziesiątkę! Tusz jest rewelacyjny! Nakłada się cudownie, zmywa łatwo, trzyma nawet 2 doby wyglądając tak samo (tak, zrobiłam taki test!!), a do tego nieziemsko pogrubia i wydłuża rzęsy. Od czasu gdy go używam wiele razy słyszałam pytanie, gdzie przedłużałam rzęsy, czyli efekt jest Jeśli dodać do tego piękne opakowanie i niezłą wydajność (spokojnie starcza na ponad pół roku) to jest w 100% wart swojej ceny (nie raz bywa w promocjach za ok 100zł). Nie zamienię go już na żaden inny!

Chcesz pochwalić MalaMaxi za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście Kerastase Leszek Czajka

• Niby nic specjalnego, a jednak bardzo lubię
  • Muszę zacząć od tego, że nie lubię wydawać dużej kasy na tusze do rzęs- wszak całkiem dobre tusze robi L'oreal czy Max Factor za 1/3 ceny tuszy marek selektywnych.
    Mimo to kupiłam niedawno tą maskarę, czwarty raz, po dłuższej przerwie. Czy żałuję? Nie, bo efekt jaki mi daje po kilku niedbałych machnięciach szczoteczką jest świetny: podkreślone, gęste rzęsy bez śladu sklejenia - niby niewiele, ale mało tuszy to potrafi
    Jedyny minus to odbijanie tuszu przy linii rzęs na górnej powiece, z większością tuszy nie mam tego problemu.

Używam tego produktu od: paru lat w różnych ostępach czasu
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 4.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić springrain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak i nie
  • Długo używałam tego tuszu. Ładnie wydłużał i pogrubiał rzęsy, a do tego nie sklejał rzęs ani nie uczulała moich wrażliwych oczu. Szczoteczka dobra, aplikacja była bezproblemowa. Niestety jest nietrwały i po kilku godzinach się osypywał. Zmywałam go płynem micelarnym bez żadnych problemów. Ze względu na trwałośc i cenę, raczej już do niego nie wrócę

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiosennapiwonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprawny
  • Kilka razy sie do niego przymierzałam i jednak nie podzielę zachwytu większości

Tusz ma ładne opakowanie, szczoteczkę, która nabiera odpowiednia ilosc tuszu i nie trzeba jej wycierac przez użyciem.

Ładnie rozczesuje rzęsy, ale, ale - nie wiem, czy miałam jakąś felerną wersję, ale na moje oko była ciut sucha i przy kilku warstwach lubiła sie pod koniec dnia trochę pokruszyć. Plus zrobienie ładnego wachlarzyka rzęs nie za każym razem wychodziło tak samo fajne.
    A ja lubię kosmetyki przewidywalne - ten jest poprawny, natomiast nie ma łaaaał i za tę cenę to sie juz nie skuszę.

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mile zaskoczona
  • Moje rzesy lepiej rozczesuja sie podczas malowania, bardzo gesta szczoteczka. A tutaj szczoteczka dolaczona do tuszu nie jest zbyt bogata w posiadanie wloskow, jednak bardzo mnie zaskoczyla!

Rzesy zostaly pogrubione a nawet i wydluzone.
    Nie skleja rzes, nie zostawia grudek.
    Nie kruszy sie w ciagu dnia.
    Konsystencja jest dosc rzadka.

Podsumowujac produkt spelnia wszystkie obietnice producenta. Zaczynam lubic ten tusz. Moze kiedys zostanie moim KWC :P

Cena to jedyny minus produktu. Zwariowac mozna!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w uzyciu

Chcesz pochwalić KTesori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Efekt sztucznych rzęs, genialny!
  • Świetny tusz do rzęs
    + ładnie rozdziela rzęsy
    + nie skleja rzęs
    + pogrubia i wydłuża rzęsy
    + efekt sztucznych rzęs
    + wydajny
    + wygodna szczoteczka

- cena

Mimo ceny warto wypróbować, efekt jest przepiękny

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Chcesz pochwalić NatB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Cudo! Mam rzadkie, krótkie, proste rzęsy i do tego mam małe oczy, a to co ten tusz wyprawia z moimi oczami jest nie do opisania. Rzęsy są spektakularne, długie, wywinięte, pogrubione. żaden drogeryjny tusz nie dorówna mu nawet w najmniejszym calu.

Niestety, jak na mój portfel, tusz jest cholernie drogi, co sprawia że krwawi mi serce.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić beoffended za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • niestety jestem rozczarowana tym tuszem, zero pogrubienia nic a nic.jedyne co robi dobrze to rozdziela rzesy ale nie ma mowy o pogrubieniu.efekt jest bardzo naturalny jak po zwyklym,tanim tuszu za 10zl.szkoda szkoda bo mialam wielka nadzieje ze bedzie spektakularny efekt grubych rzesisk,niczym sztuczne a tu kicha.szczescie ze go dostalam w prezencie wiec mniej boli.

Używam tego produktu od: miesiac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić piniata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hipnotyzujące spojrzenie...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten tusz wystarczyłoby opisać jednym słowem - marzenie. Szczoteczka rozczesuje i rozdziela rzęsa po rzęsie, przez co pięknie wydłuża, nie zostawiając przy tym grudek. Ponadto zauważalnie pogrubia, odrobinę podkręca, jednakże efekt całościowy jest po prostu piękny. Spojrzenie nabiera wyrazu. Tusz nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • true love
  • Po wielu przerwach i próbach znalezienia tańszego odpowiednika mimo wszystko wracam zawsze do klasyka Hypnose. Maskara idealnie podkreśla moje "beznadziejne" rzęsy robiąc z nich cudo. Przede wszystkim nie skleja i nie zostawia grudek - trzyma się spokojnie cały dzień bez efektu pandy pod okiem. Istotne jest dla mnie również to, że nie niszczy rzęs tak jak wiele tańszych maskar. Jestem w stanie porównywać ją jedynie do Estee Lauder Sumptuous. Opakowanie zawsze wystarcza mi spokojnie na ok 8 miesięcy.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić olga1990 za czytelną i pomocną recenzję?