Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Powiększ Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: diorek

Przykuwający uwagę wzrok modelki i nazwa najnowszego tuszu Hypnose mówi nam wszystko. Oko ma być uwodzicielskie i hipnotyzujące za sprawą wyrazistego makijażu. Ten tusz oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one nawet sześciokrotnie grubsze, ale jednocześnie producent obiecuje - niesklejone. Gładka elastyczna konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz unikalna szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Nawet przy intensywnym makijażu tusz nie będzie się kruszyć, a na rzęsach nie powstaną grudki. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: aqua/water, paraffin, cera alba/beeswax, stearic acid, carnauba/carnauba wax, acacia/acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg-40 stearate, simethicone, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydroxyehtylcellulose, panthenol, polyquaternium-10, methylparaben, propylparaben [+/- may contain: ci 75470/carmine, ci 77007/ultramarines, ci77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77499, ci 77492, ci 77491/iron oxides, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77891/titanium dioxide, mica]

• Szału nie ma...
  • plusy:
    -wydajny
    -nie podrażnia
    -nie kruszy się

Wady:
    -cena
    -brak spektakularnych efektów
    -skleja

Generalnie nie przypadliśmy sobie do gustu,by może nie jest stworzony do mych rzęs.
    Korzystam z niego w przypadku,gdy chcę żeby moje rzęsy miały jakiś kolor.
    Także,szału nie ma 4 liter nie urywa,nie za te pieniądze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić MarTatKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale za tę cenę, to jednak bez szału.
  • Tusz dostałam w prezencie (razem z błyszczykiem tejże firmy). Jak tylko go dostałam nie mogłam się doczekać aż go wypróbuję, bo w końcu taki drogi, sławny i jeszcze to eleganckie opakowanie, że na bank musi robić z rzęsami coś niesamowitego!
    Więc przystępuję do dzieła i... no, całe umazane powieki, tusz mokry, skleja... Udało mi się to w końcu jakoś opanować i stwierdziłam, że może tusz jest za świeży czy jak, bo to przecież niemożliwe, żeby taki tusz za taką cenę..! Przez kolejne trzy tygodnie używałam go (z przerwami - wracałam do mojego ulubionego 10 razy tańszego tuszu) i udało mi się opanować stosowanie go itd., choć ani trochę nie podsechł (ale może to i dobrze o nim świadczy?).
    Co mogę stwierdzić? Tusz dobrze radzi sobie z pogrubieniem rzęs, z wydłużeniem w sumie też (choć to nie jest jego podstawowa rola). Do tego trzyma się cały dzień, nie kruszy się, ma ładny kolor, nie uczula (ale ja nie mam takich tendencji). Ale u mnie nie ma jakiegoś "dramatycznego" efektu czy coś, ale z drugiej strony już od dawna się w takim stylu nie maluję , więc zawsze się staram, by rzęsy były widocznie podkreślone, lecz naturalne. Niestety, u mnie czasem przy chwili nieuwagi potrafi skleić rzęsy(ale ostatnio zdarza mi się to coraz rzadziej).
    Szczerze mówiąc, to gdyby ten tusz kosztował do 30-35 zł i gdybym nie znalazła niedawno o wiele tańszego faworyta miałby może wyższą ocenę, bo jednak 100 zł za jednak "tylko dobry" tusz to sporo. Inna sprawa, że może ja używając maskary tak znanej i luksusowej marki mogłam mieć zbyt wygórowane oczekiwania

Używam tego produktu od: prawie miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!!!
  • Swojego tuszu szukałam parę lat. Zdarzały się po drodze takie które uważałam za dobre. Jednak któregoś razu koleżanka kupiła sobie nowe opakowanie a mnie dala do spróbowania poprzednie. I to był najlepszy dzień w moim życiu! W końcu znalazłam to co szukałam przez kupę lat. Zaznaczę, że mam rzęsy bardzo cienkie i rzadkie. Jednak ten tusz robi z nich wachlarz Pogrubia, wydłuża, nie sklejka. Oczka przestały mi łzawić. No i przede wszystkim nie kruszy się i nie zbiera się w kącikach oczu. Juz go nigdy nie zmienię.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić fadziulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Może zaczne od tego, że wieloletnie malowanie rzęs sprawiło, że stały się one bardzo cienkie dlatego musiałam siegnąc po tusz pogrubiający. Musze przyznac, ze bałam się troszke ze cena nie bedzie adekwatna do rezultatow, ktore moge otrzymac - ale bardzo sie mylilam ! Tusz jest naprawde świetny, rzęsy są pogrubione a nawet lekko wydłużone bez efektu sklejenia. Gęsta i gruba szczoteczka sprawia, ze nakładanie jest bardzo łatwe. Tuszu używam od miesiąca i nie zauważyłam zeby jakoś specjalnie zgęstniał.
    Plusy:
    + gęsta szczoteczka
    + super efekt pogrubionych rzęs
    + nie skleja rzęs
    + nie kruszy sie i nie osypuje
    + idealnie czarny
    + nie podrażnia moich wrażliwych alergicznych oczu
    + nie ma problemu z demakijazem

Minus:
    - cena, jednak warto zaopatrzyc sie w ten kosmetyk

Używam tego produktu od: codziennie od miesiąca

Chcesz pochwalić Lusi_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swej ceny
  • Niestety,po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat tego tuszu pokusiłam się o jego zakup. Po pierwszym nałożeniu-WOW! naprawdę świetnie leżał na mych rzęsach.Byłam zachwycona,ładnie je pogrubił,trzymał się całą noc i fajnie się nakładał. Niestety kolejne nałożenia nie były już takie bajkowe. Tusz zwyczajnie sklejał rzęsy, nie pogrubiał i tworzyły się tzw.owadzie nóżki na końcach. Szybko też wysechł i nie nadawał się już zupełnie do niczego. Niestety jestem rozczarowana. Plus za ładne opakowanie. Cena niestety nie jest adekwatna i lepiej sprawuje się już wiele tańszy Masterpiece Max Factora.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, używam od dwóch lat

Chcesz pochwalić Mariqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jestem w trakcie drugiego opakowania i muszę powiedzieć, że tusz jest idealny, wydajny i wart swojej ceny. Mega pogrubienie rzęs. Mam wrażliwe rzęsy i to chyba jedyny tusz, po którym mi one nie wypadają. Tusz się nie osypuje ani nie kruszy na rzęsach, nie odbijają się ''pandy'', nie skleja rzęs. Spojrzenie nabiera blasku. Dodatkowo tusz ładnie wydłuża moje rzęsy.
    Łatwo się go zmywa zwykłym płynem micelarnym. Odporny nawet w trakcie deszczu lub śniegu.
    Polecam, bo warto wydać na niego ponad 100 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić 28sylwuska28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA Geniusz!
  • Jest genialny podobnie jak Precious Cell.

Uwielbiam go i nie znalazłam lepszego dla moich krótkich i cienkich rzęs.

pogrubia, i wydłuża.
    nie sypie się i ma świetną konsystencję oraz szczotkę

+ konsystencja kremowa
    + szczoteczka
    + nie sypie się
    + pogrubienie
    +wydłużenie
    + wydajność

- CENA!

Ilość zużytych opakowań: z 15 sztuk...

Chcesz pochwalić Just0781 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 129 raz(y)
  • komfort absolutny! zero osypywania, sklejania, rozmazywania. nakłada się szybko i łatwo
  • Swego czasu cierpiałam na silną alergię, więc większość kosmetyków nie wchodziła w grę. Wtedy zakochałam się w tym tuszu, stosowałam go tak długo, że sądziłam, iż wszystkie są właśnie takie Potem nagle alergia znacznie ustąpiła (a może jakość składników w drogeryjnych kosmetykach się poprawiła pod tym kątem)i zachłysnęłam się wolnością. Ze szczęścia próbowałam co się dało, m.in. tusze. Najpierw stopniowo "obniżałam półkę" (bo mogę i bo taniej ), by niezauważenie dojść do tych powszechnie dostępnych w każdym Rossmanie czy Naturze. I jakoś Lanocome wyszedł mi z głowy... A przecież ostatnio już męczyłam się strasznie. Nawet te dość drogie a to się osypywały, a to sklejały rzęsy, a to za szybko wysychały, a to znów szczoteczka nie taka. I niedawno w prezencie dostałam ten tusz. Wierzcie, to jak zaczerpnięcie powietrza, gdy się zbyt długo przebywało pod wodą Komfort przed duże K! Rano migusiem nakładasz tusz i... zapominasz! Wygląda pięknie, naturalnie, piękna czerń, rzęsy błyszczą, pogrubione są, owszem, ale subtelnie, wyglądają idealnie przez cały dzień. Mam małego synka, który w nocy śpi różnie, więc czasem gdy zaśnie w dzień, zdarzy mi się znienacka poddać i przyłożyć po pracy głowę do poduszki, nie myśląc nawet o tym, że przecież jestem umalowana. Zwykle po przebudzeniu natychmiast mi się przypominało, bo następował makijażowy horror. Pod rzęsami czarne drobinki, często tusz rozmazany, rzęsy w nieładzie. Ale nie z Lancome! Wstaję z rzęsami w nienagannym stanie, ani drobinki pod rzęsami, które są elastyczne, więc się nie łamią i nie "targają", żadnych smużek pod powieką. Cuda, panie, cuda! Polecam

Używam tego produktu od: wcześniej lata temu, a teraz powrócił w glorii chwały
    Ilość zużytych opakowań: w sumie pewnie z 5

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dobry i wart polecenia na codzień
  • Tusz kupiłam na promocji w sklepie Douglas więc cena była jeszcze ok. ale w cenie regularnej (145zł) raczej się na niego nie skuszę.
    Plusy:
    - ładny czarny kolor
    - faktycznie pogrubia
    - nie skleja rzęs
    - nie osypuje się
    - wytrzymuje cały dzień
    - raczej długo jest świeży
    Minusy:
    - gdy zaczyna gęstnieć ciężko się nim maluje, może z powodu szczoteczki, ogólnie akurat szczoteczka średnio mi przypadła do gustu
    - cena

Efekt umalowanych rzęs - ładne ale mogłoby być lepiej. Jeżeli komuś zależy na bardziej naturalnym efekcie to szczerze polecam, jeżeli ktoś szuka bardziej tzw. efektu sztucznych rzęs to jednak nie to. Idealnie sprawdza się na co dzień do pracy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elficzek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem fajny tusz
  • na poczatku mialam mieszane uczucia
    tusz nie wydawal sie tak idealny jak jego wysoka cena

cena jest astronomiczna

tusz ladnie czarny
    nie spmierdzacy
    ladnie tuszyje rzesy
    co u mnie najwazniejsze wydluza moje juz corazbardziej liche rzeski
    :/ troche skleja ......
    nie osypuje sie
    nie podraznil
    ladnie sie trzyma dlugi czas i ladnie sie myje lekko i szybko to tez wazne
    ma ciudniusia butelczyne
    dobra szczoteczke nie za duza nie za mala no moze ciut za zadka

:/ aplikacja nie jest banalna
    tusz dosc dlugo schnie i trzeba czekac az nalozy sie druga wartwe gdyz ta pierwsza musi wyschnac !

:/tusz nie pogrubia drastycznie rzes
    pogrubia malo do srdnio

wysycha miarowo do innych tuszow ( nie za wczesnie )

rzesy sa ladnie czarne i nie matowe ach jak ja to lubie kiedy sie sa szare i matowe to wlasnie wyroznia dobre tusze

rzesy wysychajac nie traca swojego ksztaltu np podkreconego zalotka przez co mozna zrobic wieksze wow

nie jest idealny jest bardzo drogi i da sie lubiec

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: okolo polowy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Faworyt
  • Parę lat temu moje oczy stały się bardzo wrażliwe i musiałam zrezygnować z większości tuszów, które używałam. Hypnose jest droższy, ale bardzo dobrze pogrubia i dla moich rzęs jest idealny. Polecam osobą z wrażliwymi oczami i noszącym soczewki. Najważniejsze - nie osypuje się. Da się go kupić za dobrą cenę, w Usa na strefach bezcłowych po między Kanadą 60 $ trójpak, czyli jeden tusz wychodzi po około 60 zł, nie wiem jak to wygląda u nas na lotniskach. W każdym razie za tą cenę jak najbardziej się opłaca. Jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić tarakatatula za czytelną i pomocną recenzję?
  • MAGICZNY, NAJLEPSZY, CUDOWNY
  • Jest wspaniały! Wydłuża, pogrubia, pięknie rozdziela rzęsy. Głęboka czerń, nadaje głębi spojrzeniu. Jeden z najbardziej trafnych prezentów! P.S. Dziękuje siostro!
    POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić sajko3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy i sprawdzony
  • Jestem jedną z wielu, jak widać po recenzjach, użytkowniczką tuszu Hypnose, która zawsze do niego wraca. Ilekroć próbuję czegoś nowego, oczarowuje mnie na chwilę, a potem znowu kupuję ten. Dlaczego?
    Ponieważ jest niezwykle trwały i żaden go w tym nie prześcignął. Utrzymuje się cały dzień na rzęsach- bez osypywania. To wielki komfort. Kolejna wielką zaletą jest to, że starcza na bardzo długo. Niby po 3 miesiącach powinno się tusz zmieniać, a on dla mnie po tym czasie jest właśnie najlepszy. Początkowo należy uważać, aby nie nałożyć sobie zbyt dużego kitu, z czasem aplikacja jest łatwiejsza. Rzęsy są rozdzielone, a efekt naturalny. Cena wysoka, jednak się amortyzuje, bo w trakcie połowy roku, jak go mam, wyrzuciłabym kilka tańszych do kosza. W tym przypadku drogeryjne tusze mi nie odpowiadają kompletnie.Używam tego produktu od: wielu latIlość zużytych opakowań: nie wiem dokładnie może 5, albo więcej

Chcesz pochwalić Marquisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strara sprawdzona przyjaciółka
  • Maskary Lancome używam od około 4-5 lat z przerwami, za pierwszym razem dostałam ją od mamy w prezencie i byłam zachwycona, to był mój pierwszy wtedy wysokopółkowy tusz do rzęs, więc przez około rok, jak tylko mi się kończyła, kupowałam następną i pewnie bym przy niej została, ale nie jestem odporna na nowości i zawsze mi się wydaje, że jeszcze jest gdzieś coś( w tym przypadku maskara) lepszego.
    Szukanie ideału tuszowego dla mnie to koszmar- jak oceniam jakikolwiek tusz, zawsze piszę, że niby mam rzęsy, a tak jakby ich nie było, na moim przykładzie najlepiej wychodzą kłamstwa producentów tuszy do rzęs, bo jak czytam- wydłuża, zagęszcza, pogrubia- to zawsze sobie myślę, że to coś dla mnie, gdyż od tuszu wymagam wielozadaniowości( chyba jest takie słowo?) bardzo często jednak te wszystkie przechwałki to tylko chłyt matekingowy bo wiele tuszy droższych lub tańszych wyrzuciłam, bo tylko do kosza się nadawały- albo robiły mi pandę, albo podrażniały, albo wysychały po miesiącu, albo sklejały , nie wydłużały, nie pogrubiały, albo wszystko na raz
    Od pewnego czasu znalazłam swój ideał, lecz nie twierdzę, że nie pokuszę sie o nowe eksperymenty( jak np. na uniwersalny tusz Chanel- o zgrozo!!) , jednak zawsze raz na jakiś czas wracam do Lancome Hypnose, bo to jedna z nielicznych maskar, po której wiem czego się spodziewać, przez tyle lat nie zmieniła się jej jakość, dla mnie to takie koło ratunkowe, zawsze mam jedno otwarte opakowanie w pogotowiu, jakby mi akualnie stosowany tusz zrobił psikusa. Lancome Hypnose:
    - bardzo dobrze wydłuża rzęsy( a wiem co mówię, bo mam wybrakowaną długość)
    - delikatnie pogrubia
    - rozdziela
    - nawet przy 2,3 warstwie nie skleja
    - dobrze operuje się szczoteczką
    - jest wieczny- niedawno przypomniałam sobie, że mam w moim magicznym kuferku rozpoczęte opakowanie jakieś 6 miesięcy temu i choć zaopatrzyłam się w mój osobisty hit DIor Overcurl, dałam jej szansę i nawet po pół roku od otwarcia konsystencja jest idealna, maluje rzęsy jakbym ją otworzyła tydzień temu
    - jest chyba najbardziej trwałą maskarą jakiej używałam- czasem noszę makijaż 14-15 godzin i NIC sie nie rozmazuje nie kruszy nie kseruje!!!!
    - mimo trwałości bardzo łatwo i szybko się zmywa
    - nie pogarsza stanu rzęs
    Skoro jest taka cudowna to dlaczego nie jest moim KWC? Gdyż troszeczkę za mało pogrubia i podkręca,ale uważam, że to jedna z nielicznych maskar, ktora przez lata produkowania trzyma poziom, nie to co YSL robi z maskarami, nigdy mnie nie zawiodła i z racji i sentymentu i tego, jak " robi" rzęsy będę do niej wracać dopóki będzie produkowana

Używam tego produktu od: Ok 4 lat moze wiecej
    Ilość zużytych opakowań: Oj nie wiem- dużo conajmniej 6

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić carolainaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ideał
  • To jedyna maskara,która wydłuża moje rzęsy tak,że sięgają do brwi.

Plusy:
    -świetna szczoteczka,nie ma problemu z aplikacją tuszu
    -dobrze się trzyma
    -dobrze się nosi(nie kruszy się)

Mój IDEAŁ

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić karolima za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • najczęściej kupuje tusze Lancome i tym również się nie zawiodłam. Już niewielka ilość tuszu, wydłuża i pogrubia rzęsy, wieczorem łatwo się zmywa. Nie uczula, nie kruszy się i nie tworzy grudek.
    Czasem za namowa ekspedientki, kupię inny tusz i zawsze rezygnuje z niego po kilkakrotnym użyciu i wracam do tuszy Lancome.

Chcesz pochwalić lekmarii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły tusz do rzęs
  • Skusiłam się na ten produkt dzięki waszym opiniom niestety nie odnalazłam w nim żadnego efektu wow.
    Faktycznie nie osypuje się i trwa na rzęsach przez cały dzień ale to samo potrafi Max Factor 2000 kalorie (za 20 pln)
    Jak na to co oferuje cena zdecydowanie za wysoka

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić buffy18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz idealny
  • Zużyłam chyba z 10 opakowań ( i mam 3 kolejne schowane na zapas - zazwyczaj kupuje na lotniskach w zestawach po 3). Ulubiony. Nie osypuje się, trzyma się cały dzień bez poprawek. Jest wydajny - mi wystarcza średnio na 6 miesięcy. Próbowałam innych tuszy (Heleny Rubinstein, Chanel), ale zawsze do niego wracam. Dodatkowo, na wieczorne wyjścia można dodać kilka warstw i oko bardziej podkreślone niż w makijażu 'na dzień'.

Używam tego produktu od: baaardzo dawna

Chcesz pochwalić adrift za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy się
  • Tusz ten zakupiłam podczas pobytu w stanach i niedawno go otworzyłam, jako ze skończył mi się poprzedni. I muszę powiedzieć, że bardzo się lubimy.
    *Nie osypuje się
    *bardzo ładnie maluje dolne rzęsy, w końcu nie mam ich pozlepianych
    *od pierwszego użycia nie było z nim problemu, konsystencja jest super
    *ładnie pogrubia i wydłuża mi rzęsy, może nie jest to efekt sztucznych rzęs, ale na co dzien jest świetny
    *można uzyskać różne poziomy wytuszowania, w zależności od ilości warstw, a rzęsy i tak sie nie sklejają

Minusy:
    -nie współpracuje zupełnie w moim przypadku z bazą z lansome, białe opakowanie. Po prostu masakra, myślałam że dzieki tym dwóm produktom uda mi się mieć rzęsy jak lalka, ale muszę poprzestać na tylko samym tuszu

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić madalenkakf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zdecydowany numer jeden
  • Tusz jest dla mnie ideałem. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
    Plusy:
    - jest trwały, nie osypuje się,
    - wydajny
    - bardzo łatwo się nim maluje rzęsy, nie wymaga nakładania kilku warst
    - pięknie podkreśla rzęsy, rozdzielając je, unosząc i delikatnie pogrubiając
    - rzęsy sprawiają wrażenie jakby ich było więcej

Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 6 pełnych, na zmianę z Max Factor 2000 Calorie

Chcesz pochwalić Audrie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po 3 tygodniach wysycha na wiór...
  • Tak jak w podsumowaniu, tusz (tak jak jego poprzednik Doll Eyes) po niecałym miesiącu niecodziennego używania wysechł i trafił do kosza. Maskara za 140zł Straszne rozczarowanie.

Hypnose ładnie rodziela, pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie osypuje się przez 2 tygodnie używania, a potem lecą grudki (które lubią sie dostawać do oczu strasznie je podrażniając).

Nie polecam! Za taką cenę oczekuje się czegoś więcej. Lancome w tuszach wypada bardzo blado.

Chcesz pochwalić Hiraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to jest?!
  • Nawet nie wiem, jak to coś może stać na półce z innymi tuszami. Co to jest?! Jest to nagorszy tusz jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne... smaczku dodaje jego totalnie nie adekwatna cena - co do jakości. Jedynym plusem jaki widzę w tej maskarze jest opakowanie, za to przyznaję pół gwiazdki. Jest ono eleganckie, nie jest pstrokate, cieszy oko. Rączka szczoteczki jest ładnie wyprofilowana, dzięki czemu można pokryć wszystkie rzęsy; naprawdę dobrze leży w dłoni. Na tym plusy się kończą. Tusz śmierdzi przeokropnie, pamiętam ten zapach z lat 90, kiedy w ten sposób "pachniały"ówczesne tusze Bell czy Celli. Tusz koncertowo skleja rzęsy, tworząc przepiękne pajęcze nóżki. Sumując: potrafi tak bardzo pogrubić rzęsy, że je nawet sklei w jedno.. Było to zaskoczeniem, tusz za tak dużą kwotę potrafi "wyczarować" taką konstrukcję :/ Nigdy nie miałam gorszego tuszu pod tym względem. Nigdy więcej ie kupie tuszy z tej firmy.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić Ankalime za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart swojej ceny!
  • To jest tusz, który używam od prawie 10 lat. Pomimo różnych "skoków w bok", zawsze jednak do niego wracam twierdząc, że jest najlepszy i już zawsze będę mu wierna. Przerobiłam w między czasie tusze z różnych półek; L'oreal, max factor, maybeline, benefit, YSL, dior i clinqe, no i oczywiście całą resztę z Lancome. Fajnie się rozprowadza, nie kruszy, nie odbija, jest raczej trwały i co ważne łatwo sie go zmywa.No i jest naprawdę wydajny, nie zauważyłam również wielkich zmian w konsystencji, wydajności, trwałości podczas użytkowania, kiedy tusz już nie jest nowy.

Ilość zużytych opakowań: ok.6 opakowań

Chcesz pochwalić zukov za czytelną i pomocną recenzję?
  • Slaby jak za ta cene
  • Jestem lekko rozczarowana tym tuszem.Mial dawac wspanialy spektakularny wieczorowy efekt kiedy on tylko delikatnie podkresla rzesy bez zadnych fajerwerkow;( Nie polubilam sie z tym tuszem.Wprawdzie jakiejs ogromnej krzywdy w postaci sklejonych rzes czy odbitego tuszu na czy pod powieka nie robil ale ogolnie efekt nie byl wart takiej kasy.Rzesy lekko pokryte kolorem i pogrubione to wszystko.Nie jest to moze tusz pokrecajacy ale kazdy inny tusz lekko wywija mi rzesy do gory.Ten tego nie robi.Tusz bardzo szybko wysechl na wior po jakichs gora 2 mcach Niestety nie polecam.Sa tansze tusze dajace duzo lepszy efekt niz to cacuszko

Używam tego produktu od: uzywalam ok pol roku temu

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutki
  • Jak dla mnie bardzo słaby.

Plusów nie widzę.

Minusy:
    - skleja rzęsy
    - kruszy się
    - kolor słaby
    - efekt zdecydowanie nie taki jak producent obiecuje
    - szybko wysechł

Nie polecam.

Chcesz pochwalić Patisue za czytelną i pomocną recenzję?