Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Powiększ Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: diorek

Przykuwający uwagę wzrok modelki i nazwa najnowszego tuszu Hypnose mówi nam wszystko. Oko ma być uwodzicielskie i hipnotyzujące za sprawą wyrazistego makijażu. Ten tusz oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one nawet sześciokrotnie grubsze, ale jednocześnie producent obiecuje - niesklejone. Gładka elastyczna konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz unikalna szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Nawet przy intensywnym makijażu tusz nie będzie się kruszyć, a na rzęsach nie powstaną grudki. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: aqua/water, paraffin, cera alba/beeswax, stearic acid, carnauba/carnauba wax, acacia/acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg-40 stearate, simethicone, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydroxyehtylcellulose, panthenol, polyquaternium-10, methylparaben, propylparaben [+/- may contain: ci 75470/carmine, ci 77007/ultramarines, ci77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77499, ci 77492, ci 77491/iron oxides, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77891/titanium dioxide, mica]

• rozczarowanie
  • niestety jestem rozczarowana tym tuszem, zero pogrubienia nic a nic.jedyne co robi dobrze to rozdziela rzesy ale nie ma mowy o pogrubieniu.efekt jest bardzo naturalny jak po zwyklym,tanim tuszu za 10zl.szkoda szkoda bo mialam wielka nadzieje ze bedzie spektakularny efekt grubych rzesisk,niczym sztuczne a tu kicha.szczescie ze go dostalam w prezencie wiec mniej boli.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić piniata za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Hipnotyzujące spojrzenie...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten tusz wystarczyłoby opisać jednym słowem - marzenie. Szczoteczka rozczesuje i rozdziela rzęsa po rzęsie, przez co pięknie wydłuża, nie zostawiając przy tym grudek. Ponadto zauważalnie pogrubia, odrobinę podkręca, jednakże efekt całościowy jest po prostu piękny. Spojrzenie nabiera wyrazu. Tusz nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • true love
  • Po wielu przerwach i próbach znalezienia tańszego odpowiednika mimo wszystko wracam zawsze do klasyka Hypnose. Maskara idealnie podkreśla moje "beznadziejne" rzęsy robiąc z nich cudo. Przede wszystkim nie skleja i nie zostawia grudek - trzyma się spokojnie cały dzień bez efektu pandy pod okiem. Istotne jest dla mnie również to, że nie niszczy rzęs tak jak wiele tańszych maskar. Jestem w stanie porównywać ją jedynie do Estee Lauder Sumptuous. Opakowanie zawsze wystarcza mi spokojnie na ok 8 miesięcy.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić olga1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Tusz jest średniej jakości. Szczoteczka taka akuratna i tyle. Skleja rzęsy, zero pogrubienia a więc obietnicę producenta można włozyć między bajki. Nietrwały, osypuje się po 3-4 godzinach. Skąd zachwyty- nie mam pojęcia.

Chcesz pochwalić Kasia131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Tusz jest okropny
    Nie rozumiem zachwytów
    Rzesy wyglądają jak gałązki każda końcówka wywinięta w inna stronę
    Zostawia grudki i skleja rzęsy do tego odbija się na powiekach.
    Mam z natury długie rzęsy na moich wyglada beznadziejnie, próbowałam go nałożyć rownież inna szczoteczka trochę lepiej wyglądał ,ale tez nic specjalnego, pamietam miałam go jakieś 5 lat temu i był lepszy dlatego skusiłam sie ponownie niepotrzebnie jak widać.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go !
  • Używam tego tuszu od wielu lat. Jest najlepszy ! Mój ulubiony! Wcześniej używałam namiętnie Max Factor. Ten tusz robi to samo z rzęsami tzn pięknie wyczesuje👏, wydłuża , trzyma sie na rzęsach cały dzień, żadnych osypywan. Nigdy mi sie nie zdazylo. Nawet jak jest stary to po prostu daje tylko gorszy efekt na rzęsach i już. Niestety szybko sie kończy i "starzeje". Jakieś 3 miesiące. Ale to ci dla mnie jest najlepsze to to ze rzęsy są po nim super elestyczne. Tzn w dotyku miękkie. Uwielbiam to!. Po prostu rzęsy nie są sztywne. No kocham go ! 😍

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Chcesz pochwalić Nielubiestolicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale efektu wow nie robi.
  • Tusz należy do tych przyzwoitych. Niestety jego cena jest na tyle wysoka, że niestety ale ponownie go nie kupię.
    \\\\n+ Eleganckie opakowanie.
    \\\\n+ Wygodna szczoteczka.
    \\\\n+ Głęboka czerń.
    \\\\n+ Nie osypuje się.
    \\\\n+ trwały.
    \\\\n- Cena.
    \\\\n
    \\\\nTusz polecany jest do dziennego makijażu. Ładnie rozdziela je, ale bez spektakularnego efektu pogrubienia i wydłużenia. Na codzień - super. Na wielkie wyjścia - mam swoje inne typy
    \\\\n
    \\\\nPrzyjemnie się go stosowało, kłamać nie będę

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, ale drogi...
  • Tusz ma właściwie same zalety (używam czarnego, zmywalnego wodą): przyjemna szczoteczka, ładny kolor, nie robi grudek, można nałożyć kilka warstw, nie skleja rzęs, nie kruszy się, jest wydajny i nie wysycha zbyt szybko w opakowaniu. Pomalowane nim rzęsy nie zyskują szalenie na objętości czy długości, nadaje się na codzienny makijaż.

Minusem jest cena, bo do codziennego makijażu nadaje się sporo tuszy z drogerii nie droższych niż 40zł... Dostalam Hypnose w prezencie i chętnie kupiłabym go komuś na prezent, jednak kupować dla siebie samej tusz, który nie czyni cudów, nie ma dla mnie sensu.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale nie ideał
  • Moje spostrzeżenia podczas użytkowania (i na plus i na minus)
    - ładna, głęboka czerń
    - efekt pogrubienia rzęs
    - jednak łatwo nim skleić rzęsy i ciężko go wyczuć. Raz miałam ładnie wytuszowane i pogrubione rzęsy, innym razem nieestetycznie posklejane. Nie byłam w stanie dojść czemu raz ładnie maluje, innym nie, zawsze nakładałam go w ten sam sposób
    - wygodna szczoteczka

Generalnie tusz jest niezły, ale na pewno nie wart swojej ceny (aktualnie cena regularna to 149 zł ). Jak dla mnie nadawałby się na półkę cenową 40-50 zł max.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić kasik_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie...
  • *szczoteczka ok (lubię małe, a już najlepiej silikonowe)
    *przyjemnie się nakłada
    *nie osypuje się
    *nie robi ksera
    *nie zostawia grudek
    *trzeba minimum 2 warstwy, aby uzyskać fajny efekt (ale w sumie nie spotkałam się jeszcze z tuszem, gdzie wystarczyłoby tylko jedno pociągnięcie-takie chyba nie istnieją)
    *wytrzymuje spokojnie cały dzień

i wszystko byłoby super, ale jest jedno ''ale''...
    ten tusz kupiłam będąc na wycieczce w paryżu-koniecznie chciałam kupić iście paryski kosmetyk (padło na tusz i to była moja pierwsza przygoda z tuszami z górnej półki).
    byłam zachwycona!

tak mi się podobał, że nie mogłam się doczekać gdy rano wstanę i zrobię makijaż.
    trochę się rozczarowałam, gdy po powrocie do kraju okazało się, że za tusz trzeba dać 150zł (jak na tamte czasy) meeega dużo biorąc pod uwagę, że zapłaciłam za niego koło 20euro.
    ale kupiłam i kurde to nie było to. albo trafił mi się bubel, albo produkty importowane do nas są inne.
    inna konsystencja, inaczej się nakładało, już nie było takiego wow...

ktoś mi kiedyś powiedział, że polska słynie ze sprowadzania produktów, które zagraniczne firmy odrzucają jako ''wybrakowany''

nie wiem ile w tym prawdy, ale szkoda

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?