Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Powiększ Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: diorek

Przykuwający uwagę wzrok modelki i nazwa najnowszego tuszu Hypnose mówi nam wszystko. Oko ma być uwodzicielskie i hipnotyzujące za sprawą wyrazistego makijażu. Ten tusz oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one nawet sześciokrotnie grubsze, ale jednocześnie producent obiecuje - niesklejone. Gładka elastyczna konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz unikalna szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Nawet przy intensywnym makijażu tusz nie będzie się kruszyć, a na rzęsach nie powstaną grudki. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: aqua/water, paraffin, cera alba/beeswax, stearic acid, carnauba/carnauba wax, acacia/acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg-40 stearate, simethicone, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydroxyehtylcellulose, panthenol, polyquaternium-10, methylparaben, propylparaben [+/- may contain: ci 75470/carmine, ci 77007/ultramarines, ci77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77499, ci 77492, ci 77491/iron oxides, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77891/titanium dioxide, mica]

• fajny, ale nie ideał
  • Moje spostrzeżenia podczas użytkowania (i na plus i na minus)
    - ładna, głęboka czerń
    - efekt pogrubienia rzęs
    - jednak łatwo nim skleić rzęsy i ciężko go wyczuć. Raz miałam ładnie wytuszowane i pogrubione rzęsy, innym razem nieestetycznie posklejane. Nie byłam w stanie dojść czemu raz ładnie maluje, innym nie, zawsze nakładałam go w ten sam sposób
    - wygodna szczoteczka

Generalnie tusz jest niezły, ale na pewno nie wart swojej ceny (aktualnie cena regularna to 149 zł ). Jak dla mnie nadawałby się na półkę cenową 40-50 zł max.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić kasik_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie...
  • *szczoteczka ok (lubię małe, a najlepiej silikonowe)
    *przyjemnie się nakłada
    *nie osypuje się
    *nie robi ksera
    *nie zostawia grudek
    *trzeba minimum 2 warstwy, aby uzyskać fajny efekt (ale w sumie nie spotkałam się jeszcze z tuszem, gdzie wystarczyłoby tylko jedno pociągnięcie-takie chyba nie istnieją)
    *wytrzymuje spokojnie cały dzień

i wszystko byłoby super, ale jest jedno ''ale''...
    ten tusz kupiłam będąc na wycieczce w paryżu-czyli w mieście gdzie się go tworzy-koniecznie chciałam kupić iście paryski kosmetyk (padło na tusz i to była moja pierwsza przygoda z tuszami z górnej półki).
    byłam zachwycona!

tak mi się podobał, że nie mogłam się doczekać gdy rano wstanę i zrobię makijaż.
    trochę się rozczarowałam, gdy po powrocie do kraju okazało się, że za tusz trzeba dać 150zł (jak na tamte czasy) meeega dużo biorąc pod uwagę, że zapłaciłam za niego koło 20euro.
    ale kupiłam i kurde to nie było to. albo trafił mi się bubel, albo produkty importowane do nas są inne.
    inna konsystencja, inaczej się nakładało, już nie było takiego wow...

ktoś mi kiedyś powiedział, że polska słynie ze sprowadzania produktów, które zagraniczne firmy odrzucają jako ''wybrakowany''

nie wiem ile w tym prawdy, ale szkoda

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco słaby :/
  • Tusz testowałam ok 4 lata temu i wówczas byłam nim po prostu zachwycona.
    Przepięknie wydłużał, podkręcał i rozdzielał moje rzęsy.
    W ostatnim czasie, zmęczona testowaniem drogeryjnych nowości (w przeważającej większości produktów, niestety następował zawód), ponownie sięgnęłam po Hypnose.
    I... po ok 2,5 tyg. używania, muszę przyznać, że jestem rozczarowana.

Nie wiem, być może jak to często bywa, producent zmienił ("ulepszył" recepturę tego tuszu, albo też moje rzęsy się zmieniły? Tusz okropnie je skleja
    Perfidnie oblepia włoski, tworząc artystyczne "kluski", brrrr... no nie cierpię tego efektu.

Owszem, po nałożeniu produktu, da się szybko przeczesać włoski suchą szczoteczką po innym tuszu (najlepiej silikonową) i uratować makijaż, ale umówmy się, tak można postępować przy kosmetyku za 10 zł!
    NIE NIE NIE

Reasumując:
    PLUSY:
    + tusz ma ładny, czarny kolor
    + 1 warstwa, nałożona i błyskawicznie "przeczesana" jest ok, oko w sposób "naturalny" jest podkreślone
    [* naturalny oznacza dla mnie tylko przyciemnienie i minimalne, optyczne zagęszczenie rzęs]

MINUSY:
    - tusz jest zbyt gęsty
    - tworzy grudki i zlepia rzęsy w kluski
    - jest drogi, a cena jest nieadekwatna do jakości

Być może kupiłam jakiś feralny egzemplarz ( tusz zapakowany w zaklejone pudełeczko, nabyty w Sephorze), być może jest jeszcze jakiś inny powód, którego nie znam, ale tusz mnie po prostu rozczarował.

Kiedyś sprawował się świetnie, za to dostał 2*, być może w przyszłości zaryzykuję jeszcze jedno podejście do kosmetyku, ale w tej chwili jestem na NIE.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 pełnowymiarowe obecnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anet007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Ideał
    Po prostu jednym słowem.
    Plusy
    -mega podniesione,rozdzielone rzęsy już podczas jednej aplikacji,
    -śmiało można go nałożyć ponownie,
    -nie osypuje się,nie kruszy,
    -łatwo się zmywa,
    -rzęsy są w idealnym stanie naście godzin,nie wymaga rzadnych poprawek.
    -wystarcza na naprawdę długo.

Minusy
    -jedynym minusem jest cena,pocieszę,że na allegro można go dostać za 80 zł)))))))))))))))

Używam tego produktu od: trzech,czterech lat.............
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Pachnotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warty swojej ceny
  • Tusz ten dostałam w prezencie do perfum. Sama bym się na niego raczej nie pokusiła.
    Tusz co prawda nie jest zły, ale wydaje mi się, że w tej cenie lepiej kupić coś innego.

Zalety:
    +daje ładny, naturalny efekt
    +lekko unosi rzęsy
    +nie podrażnia oczu
    +nie marze się
    +łatwo go zmyć
    +szczoteczka jest całkiem wygodna

Wady:
    -nie pogrubia rzęs tak jak obiecuje producent
    -nie jest trwały. W tej cenie oczekiwałam długotrwałego efektu, a ten tusz na moich rzęsach utrzymywał się ok 6 godzin. Później znikał.
    -cena jak dla mnie nie adekwatna do jakości.

Podsumowując. W tej cenie myślę, że nie warto. Jest wiele tańszych tuszy o lepszym działaniu.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry tusz
  • Są produkty, których recenzje wystawiam z radością, są produkty, które powodują, że od razu wiem co chcę napisać. Tu tak nie jest, ale zobaczymy co przyniosą dalsze akapity.

Zacznijmy od tego: gwiazdki - dałam 5 bez zastanowienia, czy kupię produkt ponownie? Chętnie. Zatem baza do oceny już jest. Kiedyś ten tusz był w moim posiadaniu i nie ujął mojego serca, kiedy ponownie trafił w mojej ręce nie byłam szczęśliwa. A że skończył się wczesniejszy tusz, musiałam uruchomić Hypnose. Sceptycznie, bardzo sceptycznie zabrałam się do malowania rzęs. Poszło gładko, od razu dobrze, bez sklejania, bez malowania powieki. Było dobrze i już. Zaskoczona trochę tym faktem, uznałam, że może nie będzie tak źle i malowałam dalej. Tego malowania to mi 6 miesięcy wyszło. I z żalem stwierdzam, że chyba pora kupić nową buteleczkę, po tusz się zestarzał (tak naprawdę po 6 miesięcy solidnego, regularnego używania).

Tusz pięknie i równo pokrywa każdą rzęsę, można nim malować i malować, a nie ma efektu motylich nóżek, którego osobiście bardzo nie lubię. Ubóstwiam wachlarz rzęs, który ta szczoteczka pozwala wyczarować. Hypnose jest naprawdę bardzo wygodny w codziennym uzytkowaniu i super utrzymuje się przez cały dzień. Wiele razy zdarzyło mi się pójść w nim na siłownię, bo z pospiechu nie zmywałam oczu i trzymał się perfekcyjnie do końca treningu (a pot się lał po ... no lał sie obficie).

Jest delikatny dla oczu, a przynajmniej moich soczewkowych nie podrażnił. Łatwo się zmywa.

Trwałość jest bardzo przyzwoita - ponad 6 miesięcy, a dopiero ostatnio zaczął sę delikatnie osypywac pod koniec dnia.

No dobrze, czy zatem obronił swoje 5 gwiazdek? Tak, obronił. Fajny chłopak jest i wrócę do niego z radością.

Wiecie co, tak sobie myślę, analizuję historię moją i Hypnosę hmmmm lubię swoje oczy i efekt, jaki tusz pozwala osiągnąć. Czuję się w tym makijazu dobrze i to jest chyba najwazniejsze. Cała reszta to już głębokie spojrzenia w oczy w blasku świec. A czy me oczy mogą kłamać...?

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Mam bardzo długie rzęsy więc poszukiwałam tuszu pogrubiającego. Pani w drogerii zachwalała Hypnose więc skusiłam się na wypróbowanie. Tusz rzeczywiście pogrubia, ma bardzo ładny odcień czerni, minimalnie dodatkowo wydłuża, nie kruszy się po całonocnej imprezie, a przy tym okropnie skleja! Kompletnie nie radzi sobie z moimi długimi rzęsami, a już przy drugim pociągnięciu rzęsy wyglądają jakby miały na sobie tony tuszu. Chcąc uzyskać ładne, pogrubione rzęsy musiałam się nagimnastykować, aby je rozdzielić. Za tę cenę można znaleźć o wiele, wiele lepsze cacko. Kolejnym plusem może być jego wydajność- dla mnie jak na złość.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Angie1324 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • plusy:
    -wydajny
    -nie podrażnia
    -nie kruszy się

Wady:
    -cena
    -brak spektakularnych efektów
    -skleja

Generalnie nie przypadliśmy sobie do gustu,by może nie jest stworzony do mych rzęs.
    Korzystam z niego w przypadku,gdy chcę żeby moje rzęsy miały jakiś kolor.
    Także,szału nie ma 4 liter nie urywa,nie za te pieniądze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić MarTatKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale za tę cenę, to jednak bez szału.
  • Tusz dostałam w prezencie (razem z błyszczykiem tejże firmy). Jak tylko go dostałam nie mogłam się doczekać aż go wypróbuję, bo w końcu taki drogi, sławny i jeszcze to eleganckie opakowanie, że na bank musi robić z rzęsami coś niesamowitego!
    Więc przystępuję do dzieła i... no, całe umazane powieki, tusz mokry, skleja... Udało mi się to w końcu jakoś opanować i stwierdziłam, że może tusz jest za świeży czy jak, bo to przecież niemożliwe, żeby taki tusz za taką cenę..! Przez kolejne trzy tygodnie używałam go (z przerwami - wracałam do mojego ulubionego 10 razy tańszego tuszu) i udało mi się opanować stosowanie go itd., choć ani trochę nie podsechł (ale może to i dobrze o nim świadczy?).
    Co mogę stwierdzić? Tusz dobrze radzi sobie z pogrubieniem rzęs, z wydłużeniem w sumie też (choć to nie jest jego podstawowa rola). Do tego trzyma się cały dzień, nie kruszy się, ma ładny kolor, nie uczula (ale ja nie mam takich tendencji). Ale u mnie nie ma jakiegoś "dramatycznego" efektu czy coś, ale z drugiej strony już od dawna się w takim stylu nie maluję , więc zawsze się staram, by rzęsy były widocznie podkreślone, lecz naturalne. Niestety, u mnie czasem przy chwili nieuwagi potrafi skleić rzęsy(ale ostatnio zdarza mi się to coraz rzadziej).
    Szczerze mówiąc, to gdyby ten tusz kosztował do 30-35 zł i gdybym nie znalazła niedawno o wiele tańszego faworyta miałby może wyższą ocenę, bo jednak 100 zł za jednak "tylko dobry" tusz to sporo. Inna sprawa, że może ja używając maskary tak znanej i luksusowej marki mogłam mieć zbyt wygórowane oczekiwania

Używam tego produktu od: prawie miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!!!
  • Swojego tuszu szukałam parę lat. Zdarzały się po drodze takie które uważałam za dobre. Jednak któregoś razu koleżanka kupiła sobie nowe opakowanie a mnie dala do spróbowania poprzednie. I to był najlepszy dzień w moim życiu! W końcu znalazłam to co szukałam przez kupę lat. Zaznaczę, że mam rzęsy bardzo cienkie i rzadkie. Jednak ten tusz robi z nich wachlarz Pogrubia, wydłuża, nie sklejka. Oczka przestały mi łzawić. No i przede wszystkim nie kruszy się i nie zbiera się w kącikach oczu. Juz go nigdy nie zmienię.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić fadziulka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij