Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Powiększ Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: diorek

Przykuwający uwagę wzrok modelki i nazwa najnowszego tuszu Hypnose mówi nam wszystko. Oko ma być uwodzicielskie i hipnotyzujące za sprawą wyrazistego makijażu. Ten tusz oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one nawet sześciokrotnie grubsze, ale jednocześnie producent obiecuje - niesklejone. Gładka elastyczna konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz unikalna szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Nawet przy intensywnym makijażu tusz nie będzie się kruszyć, a na rzęsach nie powstaną grudki. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: aqua/water, paraffin, cera alba/beeswax, stearic acid, carnauba/carnauba wax, acacia/acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg-40 stearate, simethicone, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydroxyehtylcellulose, panthenol, polyquaternium-10, methylparaben, propylparaben [+/- may contain: ci 75470/carmine, ci 77007/ultramarines, ci77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77499, ci 77492, ci 77491/iron oxides, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77891/titanium dioxide, mica]

• Szału nie ma...
  • plusy:
    -wydajny
    -nie podrażnia
    -nie kruszy się

Wady:
    -cena
    -brak spektakularnych efektów
    -skleja

Generalnie nie przypadliśmy sobie do gustu,by może nie jest stworzony do mych rzęs.
    Korzystam z niego w przypadku,gdy chcę żeby moje rzęsy miały jakiś kolor.
    Także,szału nie ma 4 liter nie urywa,nie za te pieniądze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić MarTatKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale za tę cenę, to jednak bez szału.
  • Tusz dostałam w prezencie (razem z błyszczykiem tejże firmy). Jak tylko go dostałam nie mogłam się doczekać aż go wypróbuję, bo w końcu taki drogi, sławny i jeszcze to eleganckie opakowanie, że na bank musi robić z rzęsami coś niesamowitego!
    Więc przystępuję do dzieła i... no, całe umazane powieki, tusz mokry, skleja... Udało mi się to w końcu jakoś opanować i stwierdziłam, że może tusz jest za świeży czy jak, bo to przecież niemożliwe, żeby taki tusz za taką cenę..! Przez kolejne trzy tygodnie używałam go (z przerwami - wracałam do mojego ulubionego 10 razy tańszego tuszu) i udało mi się opanować stosowanie go itd., choć ani trochę nie podsechł (ale może to i dobrze o nim świadczy?).
    Co mogę stwierdzić? Tusz dobrze radzi sobie z pogrubieniem rzęs, z wydłużeniem w sumie też (choć to nie jest jego podstawowa rola). Do tego trzyma się cały dzień, nie kruszy się, ma ładny kolor, nie uczula (ale ja nie mam takich tendencji). Ale u mnie nie ma jakiegoś "dramatycznego" efektu czy coś, ale z drugiej strony już od dawna się w takim stylu nie maluję , więc zawsze się staram, by rzęsy były widocznie podkreślone, lecz naturalne. Niestety, u mnie czasem przy chwili nieuwagi potrafi skleić rzęsy(ale ostatnio zdarza mi się to coraz rzadziej).
    Szczerze mówiąc, to gdyby ten tusz kosztował do 30-35 zł i gdybym nie znalazła niedawno o wiele tańszego faworyta miałby może wyższą ocenę, bo jednak 100 zł za jednak "tylko dobry" tusz to sporo. Inna sprawa, że może ja używając maskary tak znanej i luksusowej marki mogłam mieć zbyt wygórowane oczekiwania

Używam tego produktu od: prawie miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!!!
  • Swojego tuszu szukałam parę lat. Zdarzały się po drodze takie które uważałam za dobre. Jednak któregoś razu koleżanka kupiła sobie nowe opakowanie a mnie dala do spróbowania poprzednie. I to był najlepszy dzień w moim życiu! W końcu znalazłam to co szukałam przez kupę lat. Zaznaczę, że mam rzęsy bardzo cienkie i rzadkie. Jednak ten tusz robi z nich wachlarz Pogrubia, wydłuża, nie sklejka. Oczka przestały mi łzawić. No i przede wszystkim nie kruszy się i nie zbiera się w kącikach oczu. Juz go nigdy nie zmienię.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić fadziulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Może zaczne od tego, że wieloletnie malowanie rzęs sprawiło, że stały się one bardzo cienkie dlatego musiałam siegnąc po tusz pogrubiający. Musze przyznac, ze bałam się troszke ze cena nie bedzie adekwatna do rezultatow, ktore moge otrzymac - ale bardzo sie mylilam ! Tusz jest naprawde świetny, rzęsy są pogrubione a nawet lekko wydłużone bez efektu sklejenia. Gęsta i gruba szczoteczka sprawia, ze nakładanie jest bardzo łatwe. Tuszu używam od miesiąca i nie zauważyłam zeby jakoś specjalnie zgęstniał.
    Plusy:
    + gęsta szczoteczka
    + super efekt pogrubionych rzęs
    + nie skleja rzęs
    + nie kruszy sie i nie osypuje
    + idealnie czarny
    + nie podrażnia moich wrażliwych alergicznych oczu
    + nie ma problemu z demakijazem

Minus:
    - cena, jednak warto zaopatrzyc sie w ten kosmetyk

Używam tego produktu od: codziennie od miesiąca

Chcesz pochwalić Lusi_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swej ceny
  • Niestety,po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat tego tuszu pokusiłam się o jego zakup. Po pierwszym nałożeniu-WOW! naprawdę świetnie leżał na mych rzęsach.Byłam zachwycona,ładnie je pogrubił,trzymał się całą noc i fajnie się nakładał. Niestety kolejne nałożenia nie były już takie bajkowe. Tusz zwyczajnie sklejał rzęsy, nie pogrubiał i tworzyły się tzw.owadzie nóżki na końcach. Szybko też wysechł i nie nadawał się już zupełnie do niczego. Niestety jestem rozczarowana. Plus za ładne opakowanie. Cena niestety nie jest adekwatna i lepiej sprawuje się już wiele tańszy Masterpiece Max Factora.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, używam od dwóch lat

Chcesz pochwalić Mariqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jestem w trakcie drugiego opakowania i muszę powiedzieć, że tusz jest idealny, wydajny i wart swojej ceny. Mega pogrubienie rzęs. Mam wrażliwe rzęsy i to chyba jedyny tusz, po którym mi one nie wypadają. Tusz się nie osypuje ani nie kruszy na rzęsach, nie odbijają się ''pandy'', nie skleja rzęs. Spojrzenie nabiera blasku. Dodatkowo tusz ładnie wydłuża moje rzęsy.
    Łatwo się go zmywa zwykłym płynem micelarnym. Odporny nawet w trakcie deszczu lub śniegu.
    Polecam, bo warto wydać na niego ponad 100 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić 28sylwuska28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA Geniusz!
  • Jest genialny podobnie jak Precious Cell.

Uwielbiam go i nie znalazłam lepszego dla moich krótkich i cienkich rzęs.

pogrubia, i wydłuża.
    nie sypie się i ma świetną konsystencję oraz szczotkę

+ konsystencja kremowa
    + szczoteczka
    + nie sypie się
    + pogrubienie
    +wydłużenie
    + wydajność

- CENA!

Ilość zużytych opakowań: z 15 sztuk...

Chcesz pochwalić Just0781 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 137 raz(y)
  • komfort absolutny! zero osypywania, sklejania, rozmazywania. nakłada się szybko i łatwo
  • Swego czasu cierpiałam na silną alergię, więc większość kosmetyków nie wchodziła w grę. Wtedy zakochałam się w tym tuszu, stosowałam go tak długo, że sądziłam, iż wszystkie są właśnie takie Potem nagle alergia znacznie ustąpiła (a może jakość składników w drogeryjnych kosmetykach się poprawiła pod tym kątem)i zachłysnęłam się wolnością. Ze szczęścia próbowałam co się dało, m.in. tusze. Najpierw stopniowo "obniżałam półkę" (bo mogę i bo taniej ), by niezauważenie dojść do tych powszechnie dostępnych w każdym Rossmanie czy Naturze. I jakoś Lanocome wyszedł mi z głowy... A przecież ostatnio już męczyłam się strasznie. Nawet te dość drogie a to się osypywały, a to sklejały rzęsy, a to za szybko wysychały, a to znów szczoteczka nie taka. I niedawno w prezencie dostałam ten tusz. Wierzcie, to jak zaczerpnięcie powietrza, gdy się zbyt długo przebywało pod wodą Komfort przed duże K! Rano migusiem nakładasz tusz i... zapominasz! Wygląda pięknie, naturalnie, piękna czerń, rzęsy błyszczą, pogrubione są, owszem, ale subtelnie, wyglądają idealnie przez cały dzień. Mam małego synka, który w nocy śpi różnie, więc czasem gdy zaśnie w dzień, zdarzy mi się znienacka poddać i przyłożyć po pracy głowę do poduszki, nie myśląc nawet o tym, że przecież jestem umalowana. Zwykle po przebudzeniu natychmiast mi się przypominało, bo następował makijażowy horror. Pod rzęsami czarne drobinki, często tusz rozmazany, rzęsy w nieładzie. Ale nie z Lancome! Wstaję z rzęsami w nienagannym stanie, ani drobinki pod rzęsami, które są elastyczne, więc się nie łamią i nie "targają", żadnych smużek pod powieką. Cuda, panie, cuda! Polecam

Używam tego produktu od: wcześniej lata temu, a teraz powrócił w glorii chwały
    Ilość zużytych opakowań: w sumie pewnie z 5

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dobry i wart polecenia na codzień
  • Tusz kupiłam na promocji w sklepie Douglas więc cena była jeszcze ok. ale w cenie regularnej (145zł) raczej się na niego nie skuszę.
    Plusy:
    - ładny czarny kolor
    - faktycznie pogrubia
    - nie skleja rzęs
    - nie osypuje się
    - wytrzymuje cały dzień
    - raczej długo jest świeży
    Minusy:
    - gdy zaczyna gęstnieć ciężko się nim maluje, może z powodu szczoteczki, ogólnie akurat szczoteczka średnio mi przypadła do gustu
    - cena

Efekt umalowanych rzęs - ładne ale mogłoby być lepiej. Jeżeli komuś zależy na bardziej naturalnym efekcie to szczerze polecam, jeżeli ktoś szuka bardziej tzw. efektu sztucznych rzęs to jednak nie to. Idealnie sprawdza się na co dzień do pracy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elficzek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem fajny tusz
  • na poczatku mialam mieszane uczucia
    tusz nie wydawal sie tak idealny jak jego wysoka cena

cena jest astronomiczna

tusz ladnie czarny
    nie spmierdzacy
    ladnie tuszyje rzesy
    co u mnie najwazniejsze wydluza moje juz corazbardziej liche rzeski
    :/ troche skleja ......
    nie osypuje sie
    nie podraznil
    ladnie sie trzyma dlugi czas i ladnie sie myje lekko i szybko to tez wazne
    ma ciudniusia butelczyne
    dobra szczoteczke nie za duza nie za mala no moze ciut za zadka

:/ aplikacja nie jest banalna
    tusz dosc dlugo schnie i trzeba czekac az nalozy sie druga wartwe gdyz ta pierwsza musi wyschnac !

:/tusz nie pogrubia drastycznie rzes
    pogrubia malo do srdnio

wysycha miarowo do innych tuszow ( nie za wczesnie )

rzesy sa ladnie czarne i nie matowe ach jak ja to lubie kiedy sie sa szare i matowe to wlasnie wyroznia dobre tusze

rzesy wysychajac nie traca swojego ksztaltu np podkreconego zalotka przez co mozna zrobic wieksze wow

nie jest idealny jest bardzo drogi i da sie lubiec

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: okolo polowy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij