Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Powiększ Lancome, Hypnose (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: diorek

Przykuwający uwagę wzrok modelki i nazwa najnowszego tuszu Hypnose mówi nam wszystko. Oko ma być uwodzicielskie i hipnotyzujące za sprawą wyrazistego makijażu. Ten tusz oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one nawet sześciokrotnie grubsze, ale jednocześnie producent obiecuje - niesklejone. Gładka elastyczna konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz unikalna szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Nawet przy intensywnym makijażu tusz nie będzie się kruszyć, a na rzęsach nie powstaną grudki. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: aqua/water, paraffin, cera alba/beeswax, stearic acid, carnauba/carnauba wax, acacia/acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg-40 stearate, simethicone, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydroxyehtylcellulose, panthenol, polyquaternium-10, methylparaben, propylparaben [+/- may contain: ci 75470/carmine, ci 77007/ultramarines, ci77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77499, ci 77492, ci 77491/iron oxides, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77891/titanium dioxide, mica]

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Efekt sztucznych rzęs, genialny!
  • Świetny tusz do rzęs
    + ładnie rozdziela rzęsy
    + nie skleja rzęs
    + pogrubia i wydłuża rzęsy
    + efekt sztucznych rzęs
    + wydajny
    + wygodna szczoteczka

- cena

Mimo ceny warto wypróbować, efekt jest przepiękny

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Chcesz pochwalić NatB za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mój ideał!
  • Cudo! Mam rzadkie, krótkie, proste rzęsy i do tego mam małe oczy, a to co ten tusz wyprawia z moimi oczami jest nie do opisania. Rzęsy są spektakularne, długie, wywinięte, pogrubione. żaden drogeryjny tusz nie dorówna mu nawet w najmniejszym calu.

Niestety, jak na mój portfel, tusz jest cholernie drogi, co sprawia że krwawi mi serce.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić beoffended za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • niestety jestem rozczarowana tym tuszem, zero pogrubienia nic a nic.jedyne co robi dobrze to rozdziela rzesy ale nie ma mowy o pogrubieniu.efekt jest bardzo naturalny jak po zwyklym,tanim tuszu za 10zl.szkoda szkoda bo mialam wielka nadzieje ze bedzie spektakularny efekt grubych rzesisk,niczym sztuczne a tu kicha.szczescie ze go dostalam w prezencie wiec mniej boli.

Używam tego produktu od: miesiac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić piniata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hipnotyzujące spojrzenie...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten tusz wystarczyłoby opisać jednym słowem - marzenie. Szczoteczka rozczesuje i rozdziela rzęsa po rzęsie, przez co pięknie wydłuża, nie zostawiając przy tym grudek. Ponadto zauważalnie pogrubia, odrobinę podkręca, jednakże efekt całościowy jest po prostu piękny. Spojrzenie nabiera wyrazu. Tusz nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • true love
  • Po wielu przerwach i próbach znalezienia tańszego odpowiednika mimo wszystko wracam zawsze do klasyka Hypnose. Maskara idealnie podkreśla moje "beznadziejne" rzęsy robiąc z nich cudo. Przede wszystkim nie skleja i nie zostawia grudek - trzyma się spokojnie cały dzień bez efektu pandy pod okiem. Istotne jest dla mnie również to, że nie niszczy rzęs tak jak wiele tańszych maskar. Jestem w stanie porównywać ją jedynie do Estee Lauder Sumptuous. Opakowanie zawsze wystarcza mi spokojnie na ok 8 miesięcy.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić olga1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Tusz jest średniej jakości. Szczoteczka taka akuratna i tyle. Skleja rzęsy, zero pogrubienia a więc obietnicę producenta można włozyć między bajki. Nietrwały, osypuje się po 3-4 godzinach. Skąd zachwyty- nie mam pojęcia.

Chcesz pochwalić Kasia131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Tusz jest okropny
    Nie rozumiem zachwytów
    Rzesy wyglądają jak gałązki każda końcówka wywinięta w inna stronę
    Zostawia grudki i skleja rzęsy do tego odbija się na powiekach.
    Mam z natury długie rzęsy na moich wyglada beznadziejnie, próbowałam go nałożyć rownież inna szczoteczka trochę lepiej wyglądał ,ale tez nic specjalnego, pamietam miałam go jakieś 5 lat temu i był lepszy dlatego skusiłam sie ponownie niepotrzebnie jak widać.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go !
  • Używam tego tuszu od wielu lat. Jest najlepszy ! Mój ulubiony! Wcześniej używałam namiętnie Max Factor. Ten tusz robi to samo z rzęsami tzn pięknie wyczesuje👏, wydłuża , trzyma sie na rzęsach cały dzień, żadnych osypywan. Nigdy mi sie nie zdazylo. Nawet jak jest stary to po prostu daje tylko gorszy efekt na rzęsach i już. Niestety szybko sie kończy i "starzeje". Jakieś 3 miesiące. Ale to ci dla mnie jest najlepsze to to ze rzęsy są po nim super elestyczne. Tzn w dotyku miękkie. Uwielbiam to!. Po prostu rzęsy nie są sztywne. No kocham go ! 😍

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Chcesz pochwalić Nielubiestolicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale efektu wow nie robi.
  • Tusz należy do tych przyzwoitych. Niestety jego cena jest na tyle wysoka, że niestety ale ponownie go nie kupię.
    \\\\n+ Eleganckie opakowanie.
    \\\\n+ Wygodna szczoteczka.
    \\\\n+ Głęboka czerń.
    \\\\n+ Nie osypuje się.
    \\\\n+ trwały.
    \\\\n- Cena.
    \\\\n
    \\\\nTusz polecany jest do dziennego makijażu. Ładnie rozdziela je, ale bez spektakularnego efektu pogrubienia i wydłużenia. Na codzień - super. Na wielkie wyjścia - mam swoje inne typy
    \\\\n
    \\\\nPrzyjemnie się go stosowało, kłamać nie będę

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, ale drogi...
  • Tusz ma właściwie same zalety (używam czarnego, zmywalnego wodą): przyjemna szczoteczka, ładny kolor, nie robi grudek, można nałożyć kilka warstw, nie skleja rzęs, nie kruszy się, jest wydajny i nie wysycha zbyt szybko w opakowaniu. Pomalowane nim rzęsy nie zyskują szalenie na objętości czy długości, nadaje się na codzienny makijaż.

Minusem jest cena, bo do codziennego makijażu nadaje się sporo tuszy z drogerii nie droższych niż 40zł... Dostalam Hypnose w prezencie i chętnie kupiłabym go komuś na prezent, jednak kupować dla siebie samej tusz, który nie czyni cudów, nie ma dla mnie sensu.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?