Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Krem mikrozłuszczający z kwasem migdałowym na noc

Apteka Polska APTE.PL

Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Nawilżający krem z 3% zawartością kwasu migdałowego. Przywraca skórze równowagę i świeżość. Złuszcza i odnawia naskórek nie powodując podrażnień. Redukuje porfiryny odpowiedzialne za zmiany trądzikowe. Rozjaśnia powierzchniowe przebarwienia posłoneczne i pozapalne. Zmniejsza zaskórniki i rozszerzone pory. Nawilża, poprawia elastyczność, jędrność i sprężystość. Pozostawia skórę świeżą o jednolitym kolorycie.
Zawiera substancje czynne głęboko oczyszczające:
- antytrądzikowo-złuszczający kwas migdałowy
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym
- ściągająco-łagodzący glukonian cynku.

na noc
z przebarwieniami, trądzikowa, tłusta
na przebarwienia, antybakteryjne, na rozszerzone pory, na zaczerwienienia, nawilżające
w tubce

Przyjemny ale bez woow

Krem w ciemnozielonej tubce o specyficznym dla tej serii zapachu.
Krem dobrze się wchłaniał zapach specyficzny dla tej serii ale dosyc przyjemny :)
Efektów większych nie zauważyłam a stosowałam go naprawdę bardzo regularnie. Kosmetyk naprawdę dobrze się wchłaniał i był wydajny.

Bez rewelacji

Używałam kremu skuszona dobrymi opiniami. Mam cerę mieszana - naczynkowa i dość problematyczna. Po ponad miesiącu stosowania nie zauważylam żadnych efektów. Fakt, że krem dobrze się wchłaniał i przyjemnie pachniał, ale oprócz tego nic. Uważam, że Ziaja ma w swojej ofercie wiele innych, lepszych prpduktów.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Polubiłam ten kosmetyk

Polubiłam ten krem, mam cerę mieszaną i ciężko mi nawilżyć suche policzki. Krem mimo, że nie jest tłusty w konsystencji pozostaje do rana na skórze. Dla cery suchej powinien się sprawdzić jeszcze lepiej ;) Polecam!

Fenomenalny

Świetny krem! Poleciłam siostrze i byłyśmy z niego bardzo zadowolone (cera tłusta oraz sucha i trądzikowa). Zapach jest fenomenalny! Polecam! <3 Na pewno kupimy ponownie

Nie ma szału

Krem trafił do mnie przez przypadek. Z racji posiadania problematycznej cery z trądzikiem stwierdziłam, że przetestuję. Niestety nie było widać prawie żadnych efektów pozytywnych. Wstąpiło delikatne podrażnienie. Nie wpłynął w żaden sposób na przebarwienia, trądzik i zaskurniki. Mam jednak wrażenie, że delikatnie zmiękczył skórę.

Swietny do cery mieszanej

Mam bardzo wrażliwą skórę i jestem mega alergiczką. Jak dotąd mogłam stosować tylko balsam Tisane, ale moje usta i tak nie były idealne ta pomadka to po prostu moje zbawienie delikatny peeling i niesamowite nawilżenie jest na prawde genialna i nie uczula. Polecam

Spełnia oczekiwania

Wg mnie krem faktycznie nawilża skórę, sprawia, że rano nie jest ona tłusta.
Poprawia ogólnie kondycję skóry. Zauważyłam też, że zmniejsza ilość i widoczność zaskórników. Wyprysków jako takich nie mam, więc ciężko jest to ocenić. Cerę mam mieszaną. Jest dobry. Konsystencja ok, łatwy i przyjemny w aplikacji. Nie wysusza ani nie podrażnia. Rozjaśnia też delikatne przebarwienia (nie wiem, jak z większymi sobie radzi, bo takowych nie mam). Tak szczerze, nie mam się do czego doczepić. Zgodny jest raczej z opisem. Myślę, że warto go kupić. Sama go aktualnie stosuje i jest to już nie wiadomo które moje opakowanie tego kremu. Na pewno kupię ponownie, kiedy się skończy. Na dzień stosuję też krem z tej samej serii liście manuka na przemian z Kruidvat z drzewem herbacianym.

na mojej cerze nie zrobil roznicy

sam kremik mi sie podoba ze wzgledu na konsystencje, zapach i wyglad ale niestety nie zrobil nic. moja cera wygladalam tak samo po uzyciu.

zapach mi nie przeszkadza, spodobal mi sie.

opakowanie jest ladne, ale nie wydaje mi sie aby caly krem z niego byl w stanie wyjsc.
nie kupie ponownie, bo nic mi nie pomogl :(

Na mojej cerze się sprawdził

Uwielbiam markę ziaja ponieważ to nasza Polska marka która jest naprawdę atrakcyjna cenowo a ponadto ma w swojej gamie wiele przeróżnych produktów doskonałych jakością .
Oczyszczająca manuka to jeden z kremów na noc które w moim przypadku baaaardzo pomogło i się sprawdziło , moja cera z niedoskonałościami faktycznie mocno się oczyściła i wygładzila a dodatek kwasu migdałowego najwyraźniej spowodował ze skoda nabrała wygładzenia i nawilżenia. Krem jest baaardzo wydajny i szybko się dosyć wchłania choć pozostawia lekki tłusty film ale taka domena kremów na noc co akurat lubię.
Także polecam bardzo :)

Bardzo dobry krem, jak za taką niska cenę.

Kupiłam ten krem, razem z kremem/spf na dzień z tej samej serii i jeśli chodzi o ten na noc - bardzo dobrze się u mnie sprawdził.

Jako posiadaczką tłustej, skłonnej do trądziku i przebarwień twarzy, zawsze rano budziłam się z bardzo tłustą twarzą. Wieczorami często też tak było. Najpierw zaczęłam stosować sam krem, na oczyszczoną twarz wieczorem. Już po ok. 1-2 tygodniach zobaczyłam, że moja twarz nie jest już tak tłusta, jak była przed stosowaniem tego produktu. Nie była też wysuszona. Nic nie piekło, ani nie podrażniało. Od niedawna, stosuję przed nałożeniem tego kremu niacynamid - efekty są jeszcze lepsze.
Jak dla mnie, sam produkt spełnił swoje zadanie bardzo dobrze.

Taki sobie

Kremik w miarę ok. Ma lekką formułę, nawilża skórę. Ma nawet spoko zapach, starczy niewiele kremu na całą twarz. Niestety zostaje dużo produkty w opakowaniu, który nie chce się wycisnąć

Skuteczny i delikatny

Ofoliowany zielony kartonik opakowuje tubkę z identyczną grafiką i informacjami, więc uważam, że lepiej byłoby przeznaczyć ten papier i folię na inny cel. Tubka nie otwiera się przypadkowo, więc można opcjonalnie zabrać go do walizki w podróż.
Zapach kwiatowo-ziemisty, trochę liściasty, nie drażni, nie jest zbyt intensywny.
Konsystencja płynnego kremu o białej barwie, w kontakcie ze skórą staje się bardziej wodnisty, dzięki czemu małą ilością można szybko pokryć całą twarz omijając okolice oczu i ust. Przez kilka minut po aplikacji skóra się błyszczy i lepi, potem wygląda na nawilżoną, aczkolwiek nadal czymś pokrytą.
Przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do przesuszeń okolicy oczu i kości policzkowych, od nosa do dołu z krostkami i przebarwieniami sprawdza się bardzo dobrze, ale nakładany na czas maksymalnie godziny. Na początku odczuwałam lekkie pieczenie na całych policzkach, które po 10 minutach zelżało ale nie ustąpiło całkowicie. Po zmyciu czuć odświeżenie i wygładzenie, suche skórki przy nosie zniknęły, stany zapalne i krostki stały się mniej widoczne, a przebarwienia słoneczne rozjaśniły się.
Gdy próbowałam stosować to na noc niestety wybrudziłam całą poszewkę tym lepidełkiem i włosy mimo związania częściowo przylepiły mi się do czoła i policzków.
Używam tylko wtedy, gdy jest to konieczne, czyli raz na około 3-5 tygodni i nadal korzystam z pierwszej tubki kupionej ponad rok temu.
Nie uczula, nie wysusza skóry, nie powoduje nowych niedoskonałości, dobrze złuszcza. Za cenę około 8 złotych jest bardzo dobrą alternatywą dla mechanicznych peelingów, które często są zbyt agresywne dla wrażliwych i alergicznych skór.