Avon, Parisian Chic EDP

Avon, Parisian Chic EDP

Parisian Chic` sprawi, że teraz każda kobieta może się poczuć elegancko i zmysłowo. Śmiała kompozycja nut jeżyn, rozkwitającego nocą jaśminu i aksamitnych akordów drzewa sandałowego przeniesie twoje zmysły wprost do światowej stolicy stylu - Paryża. Woda perfumowana Avon to esencja paryskiego stylu.

Kategoria: szyprowo - owocowa

Nuty zapachowe: jeżyny, jaśmin, drzewo sandałowe

wody perfumowane
szyprowe, owocowe

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Może się podobać, ale szybko znudzić

Na kartce kaalalogu (jak to z Avonowskim katalogiem bywa) zapach rozwija się tylko do pewnego momentu.
Na skórze jest jeszcze waniliowo-cukrowy ciąg dalszy.

Na początku zapach bardzo mi się podobał.
Byłam zauroczona połączeniem mojego ulubionego jaśminu i wanilii. I myślałam, że jest to idealne połączenie moich ulubionych nut.
Jednak im dłużej go używałam, z każdym dniem, zapach zaczął mnie męczyć.
Jak się utleni, jest ciężki i ...przytłaczająco- waniliowy i taki toporny.

Dobrze, że nie kupiłam całego flakonika, bo nawet tej perfumetki nie skończyłam.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: Perfumetka 10 ml

• Flakon: 4

Bardzo ciekawa propozycja, która niezwykle mnie urzekła

Produkt bardzo przypadł w moje gusta, na pierwszy ogień wysuwa się słodka, ale seksownie dobrana zapachowo owocowa nuta, trochę z jeżyną ma wspólnego, a potem czuć taką głębie - no mój gust na maxa, propozycja i na codzień i na wieczór, a nawet bym rzekła tak uniwersalna, że na cały rok dla mnie. Z trwałością jest również wyśmienicie - 4-5 h dosyć intensywnie pachnie, po 7-8 h czuć nadal w porządku, już potem zapominałam sprawdzić jak z zapachem, ale obstawiam, że do 10 h da radę być delikatnie wyczuwalna. Jest to więc opcja na jakieś wyjścia bardzo dobra.
Flakon jest ciekawy, trochę kojarzy mi się z kobiecą, krągłą sylwetką, górna zatyczka trzyma się całkiem w porządku flakonu. Warto polować na niższą cenę, ale w granicy 40-50 zł jest wart swojej ceny, bo trwałość, zapach przekłada się na dobry produkt.

Miłe zaskoczenie

Podobno perfumy, które użyłyśmy czują wszyscy z naszego otoczenia, a my nie to znaczy że to są idealnie dobrane perfumy dla nas. A ja nie jestem tego zdania, ja kupuję perfumy SOBIE, po to aby to JA je czuła je gdy ich użyję.
Takie właśnie są Parisian Chic, pachną i pachną, nawet jak na chwilę znikną to i tak pojawiają się z bardzo dużą siłą.
Uwielbiam ich słodycz, jeżyna i jaśmin grają tutaj główną rolę i ten duet jest genialny. Zapach czuję praktycznie cały dzień od rana do wieczora bez poprawiania w ciągu dnia, owszem późnym popołudniem zapach już nie jest tak bardzo intensywny, ale nadal jest dobrze wyczuwalny.
Poprawiają nastrój nawet w najbardziej kiepski, pochmurny dzień.
Piękny flakonik przypominający kształt wieży Eiffla, ślicznie prezentuje się na półeczce .

Przyjemniak

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły.

Flakon: Szklany, fioletowy. Przezroczysty więc widać zużycie produktu. Zamykany plastikową nakrętką. Ta z kolei lubi się gubić i z czasem użytkowania się poluźnia. Flakon ma ładny kształt, dobrze się prezentuje. Jest dość spory żeby móc go nosić w torebce.

Wrażenia: W katalogu pachniał zwiewnie i lekko. Moje zdziwienie było dość spore kiedy już miałam go w rękach. Perfum jest mocny, intensywny a zarazem intrygujący. Ma w sobie to coś, ładnie się rozwija na skórze podczas noszenia. Mam wrażenie jakby był pudrowy, może być duszący. Mnie zajęło chwilę by się z nim polubić. Zapach jest raczej jesienno-zimowy niż na cieplejsze dni. Jest bardzo trwały spokojnie wytrzymuje cały dzień na skórze, a na ubraniach nawet do paru dni. Miłe zaskoczenie jak na perfumy marki Avon. Cena regularna jest jak zwykle na wyrost, ale wszystko zależy od katalogu i konsultantki. Ja mam zasadę, że nie kupuję perfum w Avon za kwotę ponad 50 zł, ale w przypadku tego kosmetyku byłabym skłonna ją złamać. Myślę, że nie jest to zapach dla każdego i trzeba po prostu lubić wyraźne, mocne perfumy. Swoje opakowanie mam już parę dobrych miesięcy, więc jest bardzo wydajny. Czy kupię kolejne, nie wiem. Wydaje mi się, że jest na świecie tyle pięknych zapachów, a ten nie urzekł mnie na tyle by został w mojej kosmetyczce na stałe.

Nie dla mnie

Flakon jest ładny, cena też ok. I to chyba koniec z zalet tych perfum. BARDZO MĘCZĄCY ZAPACH. Dusi i ciężko z nim współgrać. Jest przytłaczający, nie polecam - u mnie skończył jako odświeżacz powietrza w toalecie :/

Cudowny

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy, perfum kupilam w ciemno w dosc niskiej cenie i to zachecilo mn do zakupu,jestem nim oczarowana ,zapach jest lekki i przyjemny ,nie jest duszacy wiec jest odpowiedni do uzywania latem,jest trwaly,ma ladny flakonik

Uwielbiam <3

Dostałam ten zapach kiedyś od mojej siostry na urodziny i jestem w nim wciąż zakochana. Jestem miłośniczką słodkich zapachów, a ten właśnie taki jest. Co prawda lepiej go chyba używać w chłodniejsze pory ze względu na intensywność zapachu, jednak nie przeszkadzało mi to używać go dzień w dzień

Kupiony w: Perfumeria internetowa

ma w sobie ot coś

kolejny z jak dla mnie nie licznych hitów Avon ! Bardzo milo zaskoczył mnie ten zapach myślalam ze to jeszcze jeden typowy który przejdzie w zapomnienie ale nie! Bardzo ładny elegancki mocny ale nie męczący zapach słodki i wyczuwam w nich coś jakby różowy pieprz mój ulubiony składnik perfum są jak dla mnie trochę pudrowe słodko pikantne coś co osobiście uwielbiam! pachną jak droższe ekskluzywne perfumy bardzo dobre na wieczorne wyjście ,zaskakująco trwałe polecam kupie na pewno jeszcze nie raz! Są piękne ,szykowne i trwałe same plusy!

Śmierdzą

Jest mi tak bardzo przykro... nie lubię zapachów Avon ale kiedy wpadł w moje ręce katalog i trafiłam na ten zapach zakochałam się to było to piękny zapach słodkich jeżyn, lekkiej lukrecji. Nie mogłam się doczekać przesyłki a kiedy już ją dostałam poczułam jeden wielki zawód, znowu mnie oszukali...kolejny smród. Ja nie wiem czy to ja dostaję ciągle wadliwe produkty czy one naprawdę takie są, śmierdzą kamforą, szpitalem i pomieszanym chlorem z jakimś innym środkiem do dezynfekcji. Używam, szkoda mi 40zł które wydałam ale z dnia na dzień śmierdzą co raz bardziej ????

• Flakon: 5

Zapach powalił mnie na kolana

Woda kupiłam w ciemno. Akurat była w fajnej cenie a nie miałam jej jeszcze więc się skusiłam. Śliczny elegancki flakonik ucieszył mnie. Psiknęłam na nadgarstek i dosłownie oniemiałam. Zapach jest niesamowity. Fakt, że uwielbiam słodkie zapachy ale ten jest naprawdę cudny. Czuję w nim i drzewo sandałowe i owoce i kwiaty. Jest bardzo intensywna ale nie dusząca. Wystarczy odrobina na skórę by otulić się zapachem. Trwałość może nie jest oszałamiająca ale koło sześciu godzin utrzymuje się. Na pewno zostanie ze mną na długo.

Zero trwałości

Buteleczka ma ładny kształt inspirowany chyba wieżą Eiffela . Perfumy mają delikatny kwiatowy zapach taki trochę dziewczęcy.Perfumy idealne są na co dzień są troszkę takim wiosennym zapachem.Niestety są nie trwałe i ja po ich użyciu nie czuję ich ani trochę.Kilkakrotne perfumowanie się w ciągu dnia nie przynosi skutku niestety. Nawet na ubraniach zapach jest ledwo wyczuwalny. To chyba najgorszy zapach jeśli chodzi o trwałość jaki miałam.

• Flakon: 5

Piękny zapach i ladna buteleczka

Zapach bardzo przyjemny . Ciepły i delikatny . Bardzo zmysłowy . Piękna elegancka buteleczka w ślicznym kolorze jednak zaoach nie jest zbyt trwały .po ok dwóch h nie czuć go już ani na skórze ani na ubraniu

Cudo, cudeńko

Powiem szczerze - ten zapach to dla mnie szok. Zakup w ciemno - o dziwo idealnie trafiony w punkt. Dla mnie to objawienie - cudownie słodki, kaszmirowy, ciepły i elegancki zapach. W życiu bym nie powiedziała że to Avon. Jestem nim dosłownie oczarowana. Po otwarciu paczuszki długo zbierałam zęby z podłogi i ciągle wąchałam swój własny nadgarstek. Tego typu zapachy uwielbiam - nie mam się do czego przyczepić. Generalnie nie przepadam za malinami w perfumach, ale tu wcale nie czuję malin, czuję natomiast ten rodzaj słodyczy który lubię, daleko mu do gourmandowych cukierków, a bliżej do wyrafinowanej słodyczy granatu i róży, i to wszystko na piżmowej bazie. Do tego mam wrażenie że wyczuwam tu również wanilię, ale nie jadalną, bardziej gorzką i przydymioną. Moim zdaniem to słodycz zbliżona do Lolity Lempickiej i Black Opium, nie mogę się nawąchać. Jak na Avon - trwałość niezła, około 5-6 godzin, więc jest OK. Będę używać z przyjemnością. Estetyka flakonu pozostawia wiele do życzenia, korek dramatyczny, ale umówmy się że nie to w zapachu jest dla mnie najważniejsze. Dawno już nie ustrzeliłam w ciemno czegoś co tak bardzo by mi odpowiadało. I to w dodatku avon... - jednak zdarzają im się jeszcze czasem perełki.