La Roche Posay, Toleriane, Kojący krem ochronny o lekkiej konsystencji

Powiększ La Roche Posay, Toleriane, Kojący krem ochronny o lekkiej konsystencji

Zgłaszająca osoba: Patrycja

Nawilża i chroni skórę, łagodzi podrażnienia, zmniejsza przekrwienie i zaczerwienienia (gliceryna, skwalen). Jego lekka i świeża konsystencja natychmiast łagodzi uczucie pieczenia, szybko się wchłania bez konieczności wcierania. Skóra odzyskuje na długo uczucie komfortu.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isocetyl Stearate, Squalane, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Pentylene Glycol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, Sodium Hydroxide, Ethylhexyloxyglycerin / Ehtylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Aklyl Acrylate Crosspolymer

Cena ok. 45zł / 40ml

• kupiłam, bo musiałam
  • Kupiłam ten krem 2 lub 3 miesiące temu, gdy moja tłusta/mieszana cera płonęła żywym ogniem, czyli suche placki, pieczenie i pękanie w toku:| Nie lubię tej firmy i krem zakupiłam w akcie desperacji nie mając pomysłu na nic innego. Prawda! Krem koi, a schowany wcześniej do lodówki jest opatrunkiem na całe zło. W międzyczasie spróbowałam kilka innych aptecznych kremów i mogę śmiało stwierdzić, że ten pomógł mi tak samo jak Ziaja med Krem regenerujący natłuszczający. Różnica w cenie spora, ale oba działają cudownie. Oczywiście przepłaciłam za niego w aptece stacjonarnej wydając 70 zł Jeśli będzie mi znowu potrzebny to go kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nalezy do ulubiencow
  • Kupilam ten krem, poniewaz zaczelam uzywac Effaclar Duo, ktory moja skore lekko podraznia i wysusza.
    Potrzebowalam czegos co ja ukoi i nawilzy, ale nie zapcha. Toleriane robi to wszytko w bardzo przyzwoitym stopniu.

Moja buzia jest ukojona, skora miekka i nawilzona.
    W zasadzie nie mam sie do czego przy tym kremie przyczepic.

Konsystencja jest lekka, lejaca, co moze sie podobac, albo nie, dla mnie to zasadniczo bez roznicy.

Krem wchlania sie dosc szybko i pozostawia na skorze lekki blysk, ale absolutnie nie jest to zadne nieprzyzwoite swiecenie, tylko zdrowy blask.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Magnolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Długo szukałam kremu który zdoła pomóc mojej skórze. Przetestowałam duzo kremów dedykowanych osobom z wrażliwą lub alergiczną skórą i dopiero dzięki temu udało się doprowadzić twarz do porządku
    W momencie gdy zaczęłam używać kremu, moja skóra łuszczyła się, po kąpieli była zaczerwieniona i piekąca, nie byłam w stanie umyć twarzy samą wodą.
    Stosowałam krem na początku nawet kilka razy dziennie, czułam, że moja skóra go uwielbia. Stawała się miękka, przestała sie łuszczyć, nie piekła. Po 3 tygodniach wychodząc z kąpieli zobaczyłam, że skóra jest po prostu... normalna

Ten krem był dla mnie ogromnym wybawieniem, w momencie gdy myślałam, że niestety na moja twarz nie da się nałożyć absolutnie nic co by nie powodowało reakcji alergicznych.

Plusy produktu:
    + najważniejsze - rzeczywiście pomaga, a to chyba najważniejsze
    + lekka konsystencja, łatwo się rozprowadza
    + nie zostawia wyczuwalnego filtru na skórze
    + przyjemny delikatny zapach

Minusy produktu:
    - stosunek ceny do wydajności - tubka wystraczyła mi na miesiąc stosowania

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

Chcesz pochwalić nellybella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Balsam na całe zło
  • Kupiłam małą tubkę balsamu po mikrodermabrazji. Aptekarka powiedziała mi, że na noc lepiej nałożyć grubszą warstwę i pozwolić mu działać jak opatrunkowi, i tak robię. Mam cerę mieszaną, zdecydowanie w kierunku suchej, wręcz ze skłonnością do przesuszania się, a po mikrodermabrazji zawsze się buntuje i wygląda źle: podrażniona, sucha, zaczerwieniona, ze sterczącymi skórkami, źle reagująca nawet na kosmetyki dla mega alergików.
    Balsam jest miękkiej tubce, co sprawia, że dłużej zachowuje swoje właściwości i łatwo jest go aplikować. Konsystencja jak dla mnie jest idealna, chociaż balsam nie wchłania się całkowicie i pozostawia do rana tłustawy filtr. Efekty stosowania są niesamowite. Nie wiem, co w nim takiego jest, ale tak "napitej" skóry dawno nie miałam. Cera jest sprężysta, gładka, bez sterczących skórek . Stosuję go tylko na noc i mnie to wystarcza. Balsam nie zapycha. Nie ma przykrego zapachu. Rano jednak łzawią mi oczy, chociaż ich okolice omijam przy nakładaniu kremu. Mam chroniczne zapalenie spojówek i może to dlatego. Chociaż w niewielkim stopniu mam problemy z naczynkami, póki co nie zauważyłam skutków ubocznych.
    Biorąc pod uwagę efekt cena bardzo przystępna.
    Jak najbardziej polecam. Myślę, że nie tylko po mikrodermabrazji ale także zimą (mróz i okres grzewczy) będzie dla mojej twarzy ratunkiem.

Pół gwiazdki (a właściwie ćwierć) brakuje mu do ideału - za łzawiące oczy.Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: jedno (małe)

Chcesz pochwalić Illusjon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kojący nawilżacz dla tłustej skóry na zime.
  • Dla podraznionej i tłustej skóry wymagającej umiarkowanego nawilżenia jest odpowiedni.
    Spełniał swoje podstawowe zadanie i był wydajny.
    W okresie zimowym dobrze koił i nawilżał skórę, chociaż pamiętam, ze pozostawiał tłusta, swiecaca sie warstwe, a to duzy minus.
    Brak filtra dyskwalifikuje go na okres letni...

Używam tego produktu od: 2-3 lata temu przez kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aventus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i kojący
  • Lekki krem nawilżający do wrażliwej skóry. Doskonale radzi sobie z podrażnieniami i suchymi skórkami. Ma przyjemny i delikatny zapach. Przed trzydziestką stosowałam go codziennie w lecie, w zimie sięgałam po wersję Riche. Teraz już go nie kupuję, ale często dostaję miniaturki. Idealne w podróży, kiedy nie chce mi się zabierać słoika z moim kremem przeciwzmarszczkowym.

Używam tego produktu od: 6 lat z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie..

• Krem nie ujął mnie niczym
    owszem jest lekki i szybko się wchłania i lekko nawilża , ale nic poza tym, nie podoba mi sie film jaki zostawia na skórze - po którym ona się świeci..

Raczej ponownie nie kupię tego kremu..., z Avene jest o wieleee lepszy!Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od:1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

Chcesz pochwalić candy6 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubiony mój ;D
  • Idealny dla mieszanej cery - wchłania się do matu, nie zapycha, jest dobrą bazą pod makijaż, nie podrażnia. Mógłby troszkę bardziej nawilżać, ale za tą świetną konsystencję, mogę mu to wybaczyć. Wydajny jest bardzo (w przeciwieństwie do swojego brata o bogatej konsystencji)

Ilość zużytych opakowań: 4 (z przerwami na inne)

Chcesz pochwalić neath za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny ale dziala
  • Bardzo fajny,delikatny kremik
    Dla mojej mieszanej,wrazliwej cery idealnie sie nadaje.Uzywam rano przed make-upem i wieczorkiem..skora jest po nim nawilzona,uspokojona,bez zadnych dziwnych niespodzianekMoim zdaniem bardzo dobry kremik..aha tylko jedna rzecz mi przeszkadza zapach.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Izi9975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulił !!!
  • Kupiłam zachęcona opiniami i obietnicami producenta. Zależało mi na zwykłym nawilżającym kremie, który nie zrobi mi krzywdy. Niestety zaczełam go używać i pojawiło sie potworne uczulenie, byłam czerwona i podpuchnięta na skrzydełkach nosa, pod okiem, na policzkach, odstawiłam krem, smarowałam sie zwykłym drogeryjnym Nivea Visage. Szkoda było mi tych 40 zł na krem który powinien był wylądowac w koszu, nałozyłam więc po czasie delikatna warstwe kremu, uczulenie nie wyskoczyło, kolejnego dnia znowu sie nim posmarowałam i skóra sie przyzwyczaiła, juz nie reagowała swędzeniem i podpuchnięciem. Jestem mimo wszystko pewna że to od tego kremu bo nic inego nie używałam nowego! Nie nawilzał mnie tak jak tego oczekiwałam, na twarzy sie potwornie błyszczał, na noc nakłądałam krem Nivea Visage, zeby nie mieć suchych placków, jakoś go zmęzyłam, uzywając równiez do rąk. Więcej nie kupie. Zraziłam sie troszku do tej firmy, jedynie woda termalna jest znakomita!!

Używam tego produktu od:ponad miesiaca

Chcesz pochwalić kakulinka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij