Vichy, Aqualia Thermal, Creme Réhydratante Legere (Krem nawilżający o lekkiej konsystencji (nowa wersja))

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

AQUALIA THERMAL specjalnie dla kobiecej skóry, która oczekuje głębokiego nawilżenia. Starannie opracowana formuła zawiera innowacyjne w linii Vichy połączenie składników aktywnych, które szybko wnika w strukturę cery, by zapewniać jej optymalne nawilżenie przez cały dzień. Kompleks elementów o właściwościach nawilżających działa aktywnie dla rozprowadzenia wody we wszystkich obszarach twarzy i na wszystkich poziomach struktury cery, dzięki czemu ta pozostaje gładsza, bardziej elastyczna i napięta. Komfortowe uczucie nawilżenia i świeży wygląd przez cały dzień! Produkt odpowiedni w codziennej pielęgnacji cery.

na dzień
wrażliwa, odwodniona, mieszana, normalna
nawilżające
w słoiczku

dobre nawilżenie

Kupiłam po wcześniejszych dobrych doświadczeniach z serią AT (klasyczne kremy i wersja spa). Ta nowość w zasadzie niczym nie różni się od poprzednika, prócz lekkiego liftingu składu i wyglądu słoiczka, ale do rzeczy.

Krem zamknięty w szklanym, kanciastym słoiczku, szklanym, jasnoniebieskim, niedużym, dobrze leży w dłoni i poprzez żłobienia raczej nie wypadnie nam z ręki.

Na nakrętce małe lustereczko, sprytnie.

Co do samego kosmetyku, zapach niezmiennie przywodzi mi na myśl Panią Walewską, jest bardzo podobny, jeśli nie identyczny jak poprzednia wersja. Konsystencja kremowa, w białym kolorze.

Sam krem ma rzeczywiście lekką i nieklejącą się konsystencję, szybko się wchłania (mam cerę mieszaną). Testowałam go w domu i w ekstremalnych warunkach słonecznych podczas urlopu. Trzeba się go nauczyć, bo gdy nałożymy za dużo może się zrolować. Nadaje się pod makijaż, dobrze współpracuje z filtrami (też Vichy).

Faktycznie, nawilża bardzo dobrze, początkowo stosowałam go z serum tej samej serii, jednak serum szybciej mi się skończyło i skończyłam krem solo. Nie dawał uczucia ściągnięcia pod koniec dnia, moja cera piła go jak wodę.

Nie zapchał mnie i nie uczulił, a naprawdę dobrze nawilżył. Nie podrażnił, nie zapchał.

Jak na kremy Vichy ma też jedną z przyjaźniejszych cen.

Wydajność taka sobie, wystarczył na ciut ponad miesiąc codziennego stosowania rano i wieczorem.

Na jesień przerzucę się znów na wersję spa, ale na pewno na wiosnę ponowię zakup, bo to dobry, nawilżający krem.

Nawilżający krem

Nawilżający krem o bardzo lekkiej konsystencji, który dość szybko się wchłania. Gdy zbyt szybko nakładam makijaż to się roluje więc polecam zostawić na ok 5-10 minut do całkowitego wchłonięcia. Oprócz nawilżenia nie zauważyłam żadnych innych efektów.

Na tą cenę średniak

Posiadałam mi wersje tego kremu- 15ml. Krem ładnie pachnie, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Nie uczulil mnie, ale czasami lekko szczypała mnie twarz.
Nie nawilża jakoś bardzo, u mnie daje poczucie tylko powierzchownego nawilżenia, przez co skóra domaga się czegoś więcej.
Po skończonym mini opakowaniu nie zostałam zachęcona do kupienia większej wersji tego kremu.

Przyzwoity

Dla mojej suchej skóry krem sprawdził się całkiem nieźle, aczkolwiek bez jakiegoś specjalnego nawilżenia. To poprawny krem, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania, ale nie jest to kosmetyk, który zachwyca. Opakowanie ładne, proste.

Brawo!

Krem kupiłam w Hebe korzystając z dość dużej promocji .

Moja skóra dojrzała, mieszana , stale pragnąca nawilżenia.

Otrzymałam elegancki , szklany słoiczek w kolorze błękitnego nieba ,w środku którego znajduje się lekki, puszysty , niemal żelowy biały krem o świeżym, lekkim zapachu .

Po aplikacji cera jest nawilżona, odżywiona, mięciutka, świeża, jędrna, gładka, pozbawiona niedoskonałości. wygląda promienne i zdrowo.

Brawo , to lekki krem oferujący mega nawilżenie.

Świeża elegancja

Jest to przyjemny do stosowania krem. Określę go jako przyzwoity, bo poziom nawilżenia nie jest po nim jakiś spektakularny. Na pewno jednak nadaje się do cery mieszanej i tłustej, bo nie jest to tłusty krem. Nie zapycha porów. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania. Skóra po nim jest miękka, delikatna i nawilżona. Nawilżenie nie jest długotrwałe. Krem pachnie ładnie elegancką świeżością, po nałożeniu zapach ten nie utrzymuje się długo. Polecam!

Zamówiłam na notino ,bo mój krem do twarzy akurat mi się skończył. Obecnie jestem w połowie już 1 słoiczka- kolejne w zapasie już dawno zamówione :)

Do kupna tego kremu zachęciła mnie przede wssuyskim wizja ,że "oho ! Krem do twarzy Ci się kończy, a zapasów żadnych nie masz Grażynka " ;D Najpierw oblookałam wszysykie znanae drogerie online , a na końcu przypomniałam sobie o notino. Na produkt marki Vichy zdecydowałam się na spontanie - cena była fajna nie wygórowana. Idelana dla mojego portfela :) Producent tutaj zaleca stosowanie go dla skóry suchej i normalnej, tym bardziej jestem w szoku, że zadziałał tak świetnie na moją uwaga- mieszaną cerę, tłustą w strefie T! ( jeśli ktoś ma obawy ,to niech go nie stosuję, żeby nie było później na mnie;D ) Jest to mój 1 krem od marki Vichy - i jest dla mnie fenomenem ! Odkryciem roku !
DZIAŁANIE
• LEKKI KREM NAWILŻAJĄCY DOGŁĘBNIE I INTENSYWNIE NAWILŻA SKÓRĘ- tak ! Skóra jest nawilżona ( może nie do 48h jak obiecuje producent ) , ja czuję nawilżenie przez calutki dzień. Pomimo, że jest mocno nawilżający, nie sprawia on efektu świecenia się mojej buzi :)
• ZATRZYMUJE WODĘ W SKÓRZE - na calutki dzień!
• WYRAŹNIE WYGŁADZA DROBNE ZMARSZCZKI I LINIE MIMICZNE - efekt zminimalizowanych zmarszczek - jestem na tak ,bo - zauważyłam po stosowaniu go około 4 tygodni już, że moja skóra jest wyraźnie wygładzona, mięciutka w dotyku, sprężysta i jędrna. Zmarszczki mimiczne ,zwłaszcza te wokół oczu wyraźnie wygładzone:)
• WZMACNIA I PRZYWRACA RÓWNOWAGĘ PH KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY
Mamy tutaj składniki w 97 % pochodzenia naturalnego. Produkt został też przebadany dermatologicznie ,oraz jest on Hipoalergiczny- dla mnie to ważna informacja, ponieważ moja skóra twarzy jest bardzo wrażliwa i podatna na wszelkiego rodzaju alergie;) Sam krem mamy opakowany w eleganckim szklanym słoiczku, z piękną i prostą grafiką dla oka. Konsystencja kremu na szczęście nie jest zbyt ciężka, a wręcz powiedziałabym ,że jest ultra lekka. Jest też taka lekko "żelowo-chłodząca. Krem bardzo szybko się wchłania- jeśli tak jak ja nie lubicie długo czekać aż krem się wchłonie to jest to idealne rozwiązanie dla was !:) Co ważne nie pozostawia uczucia tłustego filmu i ściągnięcia. Produkt świetnie spisuje się również pod makijaż- nic mi się nie waży, ani nie roluje .
Pojemność jaką tutaj mamy to 50 ml. Z całego serduszka polecam ! Spróbowałam tej marki pierwszy raz , ale myślę, że to dopiero początek mojej przygody z marką Vichy :)

Lekki krem, dobre nawilżenie

Krem lekki, dobrze nawilża, cera nie jest po nim tłusta. Dla cery mieszanej i tłustej myślę, że idealny. Makijaż nie waży się, dobrze się trzyma. Używam codziennie, 2 razy dziennie. Moja cera jest dobrze nawilżona.

Przyjemny delikatny krem

Codziennie rano nałożony na szybko, później krem BB i tusz do rzęs. Delikatny zapach i konsystencja szybko wchłania się w skórę, stosuje razem z booster nawilżający i tworzą zgrany duet. Skóra cały dzień jest nawodniona, gładka i miękka. Wygląda na wypoczętą. Opakowanie gustowne poręczne i szklane. Miniatura o pojemności 15 ml starczyła prawie na miesiąc stosowania każdego ranka. Na lato idealny. Pora kupić pełnowymiarowe opakowanie.

Przyjemny ale nie ideał

Krem kupiłam w super pharm w jakiejś promocji bodajże 50 zł.

Nie zgadzam się z opinię, że podkład się na nim roluje. Jeśli nałożymy za grubą warstwę kremu to może się tak zdarzyć, ale przy niewielkiej ilości i daniu produktowi 10 min na wchłonięcie nic takiego nie powinno się wydarzyć,

Krem posiada bardzo lekką, żelową konsystencję, wchłania się w skórę niemalże natychmiast i pozostawia na niej przyjemny, świeży zapach. Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.

Z tłustą strefą T sobie nie poradzi, ale jest to krem nawilżający. Przyjemnie nawilża skórę, ale raczej nie wnika wewnątrz skóry i jej nie nawadnia, bo stanu cery jakoś wyjątkowo nie naprawia.

Czuć różnice!

Krem zakupiła, bo cena w porównaniu do kremów z gamy Vichy był tańszy. Krem ma lekką konsystencję, pachnie, ale ma zapach neutralny. Ma składniki aktywne, które sprawiają, że cera jest lekka, gładka i nawilżona. Jest w miarę wydajny - u mnie wystarczył na niecały miesiąc przy codziennym stosowaniu. Krem ma raczej przyzwoitą cenę w porównaniu do kremów z gamy Vichy.

Bardzo przyzwoity

Kupiłam krem w ciemno, ponieważ był dołączany do zestawu z boosterem Mineral 89 od Vichy, na którym mi zależało i wychodził wtedy za jakieś 10zł, więc nie było się nad czym zastanawiać. Okazało się, że możemy się zaprzyjaźnić. Bardzo mi się podoba, że jest lekki, prawie jak żel do twarzy, a nie krem. Przyjemnie pachnie, szybko się wchłania, nawilża skórę, ale co ważne - nie świeci się na twarzy. Super współgra z moimi kosmetykami do makijażu, więc jest moim takim dziennym kremem. U mnie sprawdza się bardzo dobrze i mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z lepszych kremów jakie wypróbowywałam.

Dobry krem

Krem ma bardzo lekką konsystencje która łatwo rozprowadza się na twarzy. Zapach kremu jest przyjemny, delikatny i świeży. Krem szybko się wchłania i zostawia lekką, nie tłustą powłokę na twarzy która idealnie wygładza i dostarcza nawilżenia. Bardzo dobrze współpracuje z różnymi podkładami. Może spokojnie być używany jako baza pod makijaż. Niestety nie poradził sobie z moją przetłuszczającą się strefą T która po ok 4 godzinach się mocno wyświeca. Krem nie zapycha i nie podrażnia. Jest bardzo wydajny. Wystarczy mała ilość aby pokryć całą twarz.