Avon, Luck for Her EDT

Avon, Luck for Her EDT

Wykreuj własne szczęście dzięki zapachowi Avon `Luck`! Tto musujący zapach dla kobiety szczęśliwej w miłości i życiu. Luksusowy zapach natychmiast uwodzi olśniewającym aromatem orzeźwiających cytrusów oraz soczystych czerwonych owoców zmieszanych z zapachem kremowo białych kwiatów i ciepłych nut drzewa sandałowego. Świętuj swoje szczęśliwe chwile z nowym zapachem `Luck`.

Nuty zapachowe: cytrusy, czerwone owoce, białe kwiaty, drzewo sandałowe

owocowe, drzewne, kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
50 - 100ml, <50ml

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

Cudo

Lubię perfumy tej marki głównie za to, że są mega trwałe, a kosztują naprawdę niewiele.
Na pierwszy rzut oka perfumy Luck to piękna, szklana buteleczka przypominająca zapakowany prezent z kokardą. Niesamowicie elegancka i kobieca. Pięknie prezentuje się na półce i wygląda "bogato".
Zapach totalnie w moim guście. Znajdziemy w nim zarówno nuty kwiatowe i cytrusowe jak i orientalne. To mieszanka bergamotki, czerwonych owoców, drzewa sandałowego i kwiatu jednej nocy. Według mnie idealny na cieplejsze dni. Mega trwały, utrzymuje się kilka dobrych godzin na ubraniu czy skórze.
Zdecydowanie jeden z lepszych zapachów tej firmy.

Flakon przyciągający wzrok

Pierwsze co rzuca nam się w oczy to flakon perfum - w kształcie prezentu, z kokardą, utrzymany w złotych kolorach. Jednym słowem- urocza, dziewczęca propozycja. Luck znaczy szczęście. Chyba tym jednym słowem kierowała się firma Avon tworząc te perfumy. Świetnie się spisali gdyż słodki, intensywny i pięknie skomponowany zapach Avon Luck for her daje radość.

Cytrusy, czerwone owoce, białe kwiaty, drzewo sandałowe tworzą świetny mix, idealny zarówno na codzień, jak i na wieczorne wyjście. Ja sięgam po te perfumy jak chce sobie poprawić humor, dodać trochę pewności siebie i umilić dzień. Sprawdzają się do tego celu świetnie.

Sam zapach utrzymuje się kilka godzin, do kilkunastu na ubraniach. Fajnie się zmienia w ciągu dnia, pozwalający wyczuć słodkie nuty owocowo-kwiatowe. Dobra propozycja dla osób lubiących słodkie zapachy.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Perfumy avon luck

Uwielbiam ten zapach. Jestem ogromna fanka słodkich zapachów a ten idealnie się w to wpisuje .
Zapach bardzo trwały i zmysłowy
Kończę już kolejne opakowanie i wiem ze napewno nie będzie to ostatnie ????❤️

• Flakon: 5

Zmysłowe perfumy dające pewność siebie

Perfumy Luck for Her od Avon cechują się wyczuwalnym zapachem cytrusów oraz białych kwiatów. Uwielbiam nuty drzewa sandałowego, a te w tych perfumach nie przytłaczają.

Zapach zdecydowanie na każdą porę dnia. Perfumy są bardzo zmysłowe i kobiece. Zapach jest słodki ale nie nieprzyjemnie duszący.
Jeśli chodzi o ich trwałość, to nie mam żadnych zarzutów. Utrzymują się cały dzień, nie muszę martwić się tym, żeby pamiętać o psikaniu się w ciągu dnia. Te perfumy zdecydowanie warto zakupić.

Flakonik perfum ślicznie się prezentuje. Są to perfumy, które cieszą zmysły węchu i wzroku.
Nie są za miliony monet, więc naprawdę zasługują na uwagę.

• Flakon: 5

Przyjemny zapach na cieplejsze dni

Avon Luck for Her ma wyjątkową kompozycję, która łączy w sobie różnorodne nuty, tworząc zmysłową i niezapomnianą mieszankę. Wyczuwalne są zarówno kwiatowe, jak i owocowe akcenty, które tworzą harmonijną całość. Zapach jest intrygujący, elegancki i zdecydowanie niebanalny.

Trwałość tego zapachu również zasługuje na pochwałę. Po nałożeniu utrzymuje się przez wiele godzin, co oznacza, że nie muszę się martwić o konieczność częstego ponownego aplikowania.

Opakowanie produktu jest również godne uwagi.

Z pewnością polecam dać szansę tym perfumom od Avon.

Wyjątkowy, magiczny zapach <3

Avon Luck to były moje pierwsze w życiu perfumy i chociaż minęło już wiele lat od tego czasu, miłość do nich została do dzisiaj.

Zapach jest słodki, ale nie duszący. Przypomina jeszcze ciepłą, świeżo upieczoną szarlotkę.
Na ciele utrzymuje się do kilku godzin a na ubraniach nawet cały dzień.

Zużyłam już kilka opakowań i chociaż próbowałam wielu innych perfum, do tych wracam za każdym razem z wielką przyjemnością.

Plus za elegancki flakonik, który pięknie się prezentuje. Przy nakrętce ma małą złotą kokardkę, która jeszcze bardziej dodaje im uroku.

• Flakon: 5

Chciałabym dostać je ponownie!

Perfumy, a raczej wodę perfumowaną, dostałam w zeszłym roku na święta. Flakonik o pojemności 30 ml wystarczył mi na ponad rok, ponieważ używałam go głównie na wieczorne wyjścia lub gdy miałam zły humor. Perfumy pachniały wanilią, cynamonem i delikatnie goździkami – słodka mieszanka idealna na święta i zimę, ale sprawdziła się również w pozostałą część roku. Zapach nie był nachalny, utrzymywał się kilka godzin na ciele, a na ubraniach (po porannym spryskaniu) zdarzało mi się czuć go jeszcze wieczorem. Chociaż muszę zaznaczyć, że zapach zdecydowanie trzymał się przy ciele, brakowało mu ogona.
Szklany flakonik prezentował się bardzo ładnie na półce, a atomizer, który działał bez zarzutu, pozwolił na wydobycie nawet ostatniej kropli.
Bardzo polubiłam ten zapach, jeden z lepszych w ostatnim czasie. Był to dla mnie bardzo miły prezent i polecam osobom, które lubią takie słodkie, kobiece nuty zapachowe.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Idealny na każdą porę dnia i roku!

Kolejny perfum który kupiłam na święta. Od dawna chciałam go kupić. Jego kompozycja wydawała mi się być super. Kupiłam i nie żałuje! Perfum słodki i to bardzo. Ja wyczuwam zapach szarlotki albo świeżych jeżyn z wanilią. Czuje się przy nim wspaniałe. Piękny flakon i zapach. Według mnie najbardziej idealny na wieczór i na lato. Jednak myślę że się wkomponuje w każdą porę roku. Ja mam 50ml za jakieś 30zł :) Polecam.<3

Zapach siostrzanej miłości i...zaskoczeń

Jest to jeden z ulubionych zapachów mojej siostry, na niej pachną ciepło i bardzo pozytywnie, jak przytulenie i spotkanie przy kawce z ciastem. Do tego stopnia do niej przyrosły, że Luck wyczuwalny daleko poza domem(bo nawet ponad 400 km dalej od moich stron gdzieś na wyjeździe) od razu budzi we mnie najmilsze skojarzenia z domem rodzinnym :) Być może dlatego ja nie umiem nosić ich globalnie poza domem. Lubię je, są ładne, ale nie czuję by były kompletną częścią mnie-zapewne podświadomie zostawiam je siostrze.
Jak na Avon są naprawdę trwałe i wyczuwalne-użyte rano roznoszą zapach jeszcze po powrocie wieczorem.

Kupiłam sobie mniejszą wersję jako cieplutki poprawiacz humoru w chłodne dni gdy jedyne czego pragnę to gorąca herbata, kocyk i relaksujące seriale. Bo Luck to właśnie taki pocieszny zapach...szarlotki. Takiej cieplutkiej, słodkiej szarlotki z której masa jabłkowa wręcz wychodzi bokami-aromatyczna, soczysta i pełna przypraw, ale zdominowana słodyczą. Oprócz tego w tych perfumach czuję truskawki-dojrzałe, ociekające sokiem i pełne aromatycznej słodyczy. Jest też herbata z cytryną, osłodzona porządną dawką drobnego cukru oraz kremowe nuty drzewne, które chronią Luck przed zostaniem ulepną cukrową katastrofą.
Całość tworzy aromatyczną słodycz na chłodne dni-najlepszą właśnie na nadchodzący okres bożonarodzeniowy. Do puchatych czerwonych swetrów, do Last Christmas lecących z głośników w galeriach handlowych oraz do leniwych posiadówek rodzinnych przy choince ze stołem pełnym pysznego domowego jedzonka.

• Flakon: 5

Nie będzie między nami miłości

Ten zapach to dla mnie taki trochę chaotyczny misz masz - trochę owoców, trochę słodyczy, a całość ma wg mnie nieco tandetny wydźwięk. Po aplikacji w nos bije taka słodyczowa bomba, nie jestem w stanie wyodrębnić żadnych składników. I tak sobie trwa jednostajnie, nie zmieniając się oraz nie ewoluując w kolejne fazy zapachowe. Dla mnie ta kompozycja nie jest warta nawet swojej promocyjnej ceny, gdzie wynosi ona około 60-70 zł. Buteleczka bardzo ładna i trwalosc tez nie najgorsza, ale sam zapach nie do końca w moim guście, choć bardzo lubię mocno slodkie perfumy.

• Flakon: 5

Pachnie jabłkiem i szarlotką.

Dla mnie jest to zapach ciepłej szarlotki - przyjemny, słodki, jak jabłko, ciasto. Do stosowania na dzień na każdą porę roku. Trwałość przeciętna, dla mnie zadowalająca. Bardzo ładna buteleczka z jasnym płynem w środku przyciąga uwagę. Jeden z przyjemniejszych zapachów, rozpatruję ponowny zakup.

Warte wypróbowania

Perfumy zamkniętę w bardzo ładnym i uroczym flakonie.
Cena pozostawia wiele do życzenia , ale non stop jest na promocji i można go złapać za przyjazna cenę.
Zapach ma rewelacyjną projekcję i niezłą trwałość, przekraczającą 4 godziny. Sama kompozycja bardzo kobieca, słodka, upajająca, kwiatowo- cytrusowa z mocno wyczuwalną, balsamiczną bazą opartą o piżmo, drzewo sandałowca i wanilię. jednak nie każdemu może on przypaść do gustu. Jest dość specyficzny i ja osobiście musiałam się do niego przekonać. Nie była to miłość od początku.
zapach polecałabym raczej na wieczór bo jest dość cięzki.