Goldwell, StyleSign, Texture Mellogoo (Elastyczna pasta modelująca)

Goldwell, StyleSign, Texture Mellogoo (Elastyczna pasta modelująca)

Doskonale podkreśli fryzurę i nada jej rewelacyjnego kształtu. Elastyczna pasta modelująca do stylizacji Goldwell Stylesign Texture Mellogoo umożliwi fantazyjną stylizację na każdym etapie. Kosmetyk świetnie sprawdza się na dłuższych, jak i krótszych włosach. Natomiast jego formuła pozwala na re-stylizację w każdym czasie. Preparat doskonały będzie także do włosów delikatnych i cienkich, ochroni również włosy farbowane.
Pasta wyróżnia się innowacyjną technologią Flex Shine Protect i zastosowaniu skoncentrowanego elastomeru. Dzięki kompleksowej ochronie koloru włosów zabezpiecza przed utratą wilgoci i zewnętrznymi wpływami środowiska. Produkt Mellogoo dzięki zawartości polimerów stylizujących wzbogaconych proteinami bambusa formuje na włosach elastyczną powłokę uszlachetnioną ekskluzywnym Elastomerem. Powłoka ta zawiera dodatkowo tzw. zintegrowany kompleks ochrony, składający się z filtrów UVA i UVB, pantenolu oraz neutralizatorów wolnych rodników, co daje rewelacyjny efekt stylizacyjny: gładkie, błyszczące fryzury, o naturalnym wyglądzie i elastycznym utrwaleniu.
Nakładać niewielką ilość pasty na lekko wilgotne lub suche włosy. Układać według uznania. Można używać ponownie w celu poprawienia efektu stylizacyjnego.

mieszane uczucia

Dostałam niedawno tą pastę do utrwalania włosów i mam mieszane uczucia co do tego produktu, gdyż z jednej strony bardzo fajnie utrwala fryzurę, ale przy tym skleja włosy.

Pozwala na łatwe wystylizowanie fryzury, ale "kawałki" pasty pozostają na włosach w nieestetyczny sposób.

Jest wydajna, wystarczy użyć niewielką ilość do utrwalenia fryzury (mam ją jakieś 2 miesiące i prawie nie ubyło jej choć używam dość często).

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: używam pierwsze

Przyjemna pasta

To mój pierwszy produkt tego typu do stylizacji. Ze względu na słabą kondycję włosów (są suche i nieco zniszczone) mam zakaz używania pianek, lakierów i prostownicy, która pozwalała mi nadać ładny kształt włosom o długości nieco poniżej brody.
\\n
\\nPotrzebowałam jakiegoś kosmetyku, który bez użycia prostownicy lub lokówki pozwoli mi coś z tą głową zrobić. Poszłam do stoiska z akcesoriami fryzjerskimi i pani poleciła mi właśnie tą pastę. A oto spostrzeżenia.
\\n
\\nKonsystencja gęstego kremu. Wystarczy niewielką ilość rozetrzeć w dłoniach, a potem ugniatać suche włosy i nadać im pożądany kształt.
\\nNie wysusza! A to było dla mnie szalenie ważne ze względu na kondycję włosów.
\\nZawiera filtr ochronny.
\\nŁadnie pachnie.
\\nStopień utrwalenia jak dla mnie jest odpowiedni. Włosy są miękkie i naturalnie ułożone, a właściwe kosmyki podkreślone.
\\nWydajna. Choć używam od niedawna już wiem, że starczy na bardzo długo.
\\n
\\nJestem zadowolona z zakupu choć nie wiem, czy następnym razem nie spróbuję innego produktu.