Rimmel, BB Cream Matte 9 in 1 Skin Perfecting Super Makeup SPF 15 (Matujący krem BB 9 w 1)

Matujący BB Cream o 9 właściwościach upiększających:
- zmniejsza widoczność porów,
- wyrównuje koloryt skóry,
- działa matująco,
- kontroluje wydzielanie sebum,
- wygładza skórę,
- łagodzi podrażnienia,
- minimalizuje cienie pod oczami,
- zapobiega powstawaniu przebarwień,
- zapewnia krycie przez cały dzień.
Formuła oil - free.

matujące, kryjące, o przedłużonej trwałości, ujednolicające
kremy BB i CC
oil – free / nietłusta
w tubce

U mnie się nie sprawdził.

Już od dawna szukam swojego idealnego kremu BB. Jednym z moich ulubionych jest ten od Bourjois, ale dla odmiany chciałabym mieć drugi, tak samo dobry krem BB.
W taki sposób trafiłam na ten kosmetyk od Rimmel. Kupiłam go w Rossmannie.
Pierwsze co zauważyłam, to, że krem jest tak gesty i ciężki jak normalny podkład. Spodziewałam się lekkiej formuły. Zawiodłam się już po pierwszym użyciu.
Słabo się rozkłada na twarzy. Bardzo ciężki i tłusty(?). Słabe odcienie, ciemne, które jeszcze utleniają się mocno na twarzy. Słabo kryje, jak to BB. Nie matuje. Mam cerę sucha i rzadko się zdarza, ze aż tak produkt u mnie na twarzy szybko się wyświeca. Próbowałam go utrwalać innymi pudrami i z żadnych nie współpracował. Albo się ważył albo jeszcze mocniej tłusto świecił. Śmierdzi plastikiem.
Nie jest trwały. Szybko schodzi z twarzy i spływa, nawet gdy nie jest gorąco. Na lato zupełnie się nie sprawdzi. Może uczulać i zapychać.
Szukam dalej kremu idealnego BB, który dołączy do mojego ulubionego Bourjois. Fajnie jakby Rimmel wypuścił by super krem BB.

Może być

Pierwszy raz mam do czynienia z kremem Bb wiec nie mam porównania. Używałam kremu jak nie miałam czasu zrobić makijażu podkładem. Sam krem ma średnio słabe krycie , po nałożeniu pudru już lepiej wyglada. Konsystencja jest dla mnie ok. Skóra się nie swieci.Ale : robi plamy i trzeba dobrze rozsmarować. Kolor: Light.

Ja jestem zachwycona tym produktem gdy rano mam mało czasu na makijaż bo budzik jakoś sam przesuwa się o kilkanaście minut ;) to to jest ratunek! Konsystencja bardzo fajna dość płynna ale to mi nie przeszkadza, bardzo fajnie się go nakłada, ładnie wtapia się w skórę, jest lekki ale trwały, nie znika z twarzy. Nosi się go komfortowo, cera czuje się lekko nie jest obciążona, nie zapycha a to bardzo ważne. Fajny i lekki, nie jest bardzo kryjący ale nakładając więcej w miejsca które potrzebujemy zakryć można ten efekt krycia budować. Dla mnie super!

Mocno średni

Najjaśniejszy kolor dla mnie i tak dość ciemny, są na pewno lepsze kremy BB, a z marki Rimmel to na lato polecam Wake me Up, który jest dużo lepsza chociaż droższa opcją na wakacje,

Nie dla osób z problematyczna skora

Krem bo daje efekt delikatnego krycia wiec nie zakrywa wszystkich niedoskonałości ale skóra po nałożeniu nie wyglada ładnie, wyglada na tłusta, krem od zacząć sie na niektórych partiach zwłaszcza przy ustach, ciemnieje po nałożeniu. Wiadomo ze skóra wyglada lepiej niż gdyby miała nałożony tylko krem, jednak efekt końcowy nie jest zadowalający.

Delikatne krycie

W moim przypadku sprawdził się super jako krem na dzień w okresie letnim . Stosowałam odcień MEDIUM.Polecam kobietą które nie mają problemów z cerą jest bardzo rzadki i wodnisty. Uwaga nie kryje niedoskonałości!

Bardzo średni BB

W sumie mogłam się spodziewać słabego krycia, ale jednak miała nadzieję na troszkę lepsze. BB jest dość rzadki, trochę ciężko go rozprowadzić a dodatek zostawia plamy! Miał też matowić i faktycznie robi to na początku, po pewnym czasie buzia świeci i to tyle! Muszę jednak przyznać, że jest dość wydajny. Poza tym nie jestem z niego zadowolona.

Na chwilę

Parę lat temu używałam bardzo dobrego kremu BB, po czym przesiadłam się na podkłady. Niedawno, z początkiem lata, pomyślałam o czymś lżejszym dla mojej skóry. Zakupiłam więc kilka próbek różnych kremów BB w tym ten matujący od Rimmela, by odnaleźć perełkę z przed lat.

Spieszę z odpowiedzią, moim faworytem zdecydowanie nie jest Cream Matte 9 in 1. Krem bardzo słabiutko radzi sobie z nawilżeniem, wyrównaniem kolorytu i wtopieniem się w skórę. Tworzy film, który w ciągu dnia się ściera. Na plus można zaliczyć filtr SPF 15 i to właściwie wszystko.

Szczerzę, cieszę się że wydałam na próbkę tylko 5 zł.

Niezły, ale sam nie daje rady

Zachęcona poprzednimi doświadczeniami z Rimmelem sięgnęłam po ich krem BB. Początkowo wydaje się świetny, bo odcień Light dobrze pasuje do mojej skóry, zdaje się wyrównywać koloryt i fakturę skóry, jest jednak jedno ale. Po kilku godzinach krem przestaje sobie radzić ze świeceniem się, co producent nam obiecał. O ile nie trafimy na promocję jest też dość drogi. Przyznaję jednak, że jest trwały i daje fajne, lekkie krycie bez zapychania. Dobrze sprawdza się za to w duecie z pudrem Stay Matte od Rimmela. Myślę, że w tym zespole nieźle się uzupełniają :)

Nie spełnia moich oczekiwań

Zakupiłam go w okresie letnim nie poszukując czegoś lekkiego nie obciążającego skóry i wybór padł właśnie na rimmel i jego 9 zalet . Krótko plusy i minusy

Fajny produkt

Krem BB 9w1 marki Rimmel, wersja matowa kolor light. Jeśli chodzi o działanie to naprawdę jest mocno matowy. Skóra przez długi czas się nie świeci. Ma fajną konsystencję i kolor choć jak dla mnie mógłby być trochę jaśniejszy. Całkiem nieźle kryje niedoskonałości czy zaczerwienienia. Łatwo się rozprowadza, nie tworzy maski na twarzy i wygląda naturalnie. Opakowanie zawiera 30 ml kosmetyku, jest wygodne w użyciu, łatwo się odkręca. Lubię kremy bb bo są lżejsze od podkładów i świetnie nadają się na lato kiedy jest gorąco a jednak chcemy nałożyć coś na twarz, ten dodatkowo posiada filtr SPF 15

Średniak

Zakupiłam go z ciekawości na promocji. Naczytałam się dużo negatywnych opinii o nim. U mnie produkt jednak normalnie działa. Troche odznaczaja sie skóry, lecz w miare dobrze sie rozprowadza. Jest w miare lekki. Nie stosuje codziennie. Zdecydowanie wole podklady w buteleczkach, gdyz widac ile ma sie zlozytego podkladu. Jest dosyć rzadki.