Balea, Melon Tango Gel Dusche (Melonowy żel pod prysznic)

Balea, Melon Tango Gel Dusche (Melonowy żel pod prysznic)

Kremowy żel pod prysznic zawierający ekstrakt z melona oraz specjalną formułę Poly - Fructol dzięki czemu znakomicie nawilża skórę i jednocześnie chroni ją przed wysychaniem. Pozostawia cudowny owocowy zapach, idealny na lato.

Cena: 5zł / 300ml

+ wygodne otwarcie
+ nie wysusza

- dostępność
- szybko się nudzi

Bardzo lubię zapachy owocowe, jednym z moich ulubionych jest zapach mango. Jednak tak jak szampon o tym zapachu, szybko się on nudzi. Jednak nadal uprzyjemnia kąpiele ;).

Wersja arbuzowa też jest bardzo ładna ale również dość szybko się nudzi jego zapach

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i trochę drugiego

Coś na letni wieczór.

Uwielbiam arbuzowe kosmetyki, ten produkt musiał więc wylądować w moim koszyku podczas robienia zapasów w DM. I używałam go naprawdę z wielką przyjemnością, mimo, że nie jest to jakość najwyższych lotów :)

<b>Konsystencja:</b> różowy kolor, kremowy, lekko rzadki płyn o konsystencji rozwodnionego masełka.

<b>Zalety:</b>
*cudny, naprawdę cudny zapach świeżego, soczystego arbuza jest główną zaletą tego produktu - świetnie odświeża i relaksuje, używałam go późnym latem podczas wieczornych kąpieli - sama przyjemność
*dość dobrze się pieni
*spełnia swoje główne zadanie, czyli dobrze myje skórę
*kosztuje grosze
*fajny design opakowania

<b>Neutralnie:</b>
*zupełnie neutralne działanie na skórę - ani nie wysusza, ani nie nawilża

<b>Wady:</b>
*niestety nie jest ani trochę wydajny - zbyt rzadka konsystencja sprawia, że musimy wylać go naprawdę sporo, aby dobrze się spienił
*szkoda też, że zapach nie jest zbyt intensywny i czuć go tylko chwilkę podczas prysznica, a później nie zostaje na skórze
*edycja limitowana, zapewne już nie ma go na półkach (poza tym dostępność produktów DM w Polsce jest również ogromną wadą - po prostu ich nie ma)
*oczywiście SLS jest w składzie, w ogóle mało naturalny skład

Uwielbiam ten zapach i przedem wszystkim za to daję 3,5 gwiazdki. I tak jak na tę cenę uważam, że warto kupić ten produkt. Ja chętnie kupię ponownie, jeśli podczas przyszłej wizyty w DM jeszcze go zastanę.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Noe oczekuję cudów

Kupując żel pod prysznic nie oczekuję cudów. Do nawilżenia skóry używam balsamów po kąpieli, żel ma myć. I ten spełnia swoje zadanie, super zapach, fajna konsystencja, wydajny.

Żel jak żel- myje :-)

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Trawa po drugiej stronie...

Bardzo lubię żele Balei! Niby zwyklaki, ale odwiedzając drogerie DM nie mogę się powstrzymać by nie kupić co najmniej jednego żelu i jednej pomadki tej drogeryjnej marki. Wersja melonowa jest pamiątką z rumuńskiego Braszowa. ;)

KOSMETYK: W Balei uwielbiam te wesołe, owocowe zapachy. Może nie jest to sto procent natury, jak w przypadku wiernie odwzorowanych kosmetyków Body Shop, ale cukierkowe aromaty też są czasem w cenie.

Podoba mi się konsystencja - niby jeszcze żel, ale już trochę mus, dodatkowo na plus mlecznoróżowy kolor kosmetyku.

Nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę, ale ja raczej nie mam z tym problemu, więc wrażliwcom może nie pasować.

OPAKOWANIE: Kolorowe i z wesołym nadrukiem, można stawiać do góry nogami, żel łatwo się wydobywa z butelki.

CENA/JAKOŚĆ: Żele są jednymi z tańszych w drogerii, trochę odpowiednik rossmannowej Isany. Uważam, że to świetna cena jak na produkt, co do którego nie mamy większych wymagań, a lubimy go często zmieniać.

Przy okazji kolejnej wizyty w DM z pewnością kupię więcej żeli, czekam na następne limitowanki!

Niby nic odkrywczego, a może sprawić tyle radości. Chyba sprawdza się przysłowie, że trawa po drugiej stronie jest zawsze bardziej zielona, bo nie wiem, czy byłabym tak zachwycona żelem, gdyby był dostępny normalnie w Polsce. ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie polecam

Dostałam w prezencie, bo sama na pewno bym go nie wzieła chociażby ze względu na chemiczny zapach, który jest starszny. Do tego wysusza i nie nadaję się np. do golenia. Jest jak zwykłe tanie i kiepskie mydlo w płynie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250

Idealny na lato

Zapach tego żelu to hit na lato ! Nie przepadam za melonem jako owocem, ale zapach tego żelu totalnie mnie zauroczył (mój partner również go polubił) :)

Po za zapachem zaletami produktu jest kremową formuła, która nie przesusza skóry, żel dobrze się pieni. Butla ma 300 ml objętości, zawsze to troszkę więcej tego przyjemnego zapachu pod prysznicem za zaskakująco niską cenę 5 zł.

Mi żele przywiozła przyjaciółka z wycieczki do Czech, ale w moim mieście widziałam je na stoisku z niemiecją chemią domową. Polecam kupić, jeśli macie dostęp do produktów Balea :)

Używam tego produktu od: jakieś dwa miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Owocowe lato :)

Miałam wszystkie trzy z limitowanej edycji na lato 2014 t.j mango , karambola i właśnie ten melonowy (wg mnie najlepszy z całej trójki). Wszystkie żele ładnie pachną, dobrze się pienią, nie wysuszają i mają aż 300 ml poj.a do tego są taniutkie aczkolwiek u nas dostępne tylko na Allegro. Prysznic z nimi to naprawdę super przyjemność. Ja już robię zapasy - tóżto niestety tylko edycja limitowana :(

Używam tego produktu od: Od maja.
Ilość zużytych opakowań: Czwarte kończę, piąte czeka ;)