C-Thru, Charming, Perfumed Deodorant (Dezodorant perfumowany w atomizerze)

C-Thru, Charming, Perfumed Deodorant (Dezodorant perfumowany w atomizerze)

Zapach jest inspirowany Lucky Charms, modną i efektowną biżuterią dla młodych kobiet, która wnosi blask szczęścia i uroku do codziennego życia.
Perfumowany dezodorant w atomizerze jest idealnym uzupełnieniem linii zapachowej `Charming Love`.

Dobry

Ogólnie jak to wody perfumowane średnio długo się utrzymuje. Jest to zapach idealny na aktualną pogodę, ale nie tylko. Ma ładne opakowanie. Lubię ją i myślę, że jeśli mi się skończy to wrócę jeszcze kiedyś do tej serii.

Zbyt słabo się trzyma.

Zapach lekki, przyjemny i dosyć uniwersalny.

Flakonik typowy dla dezorontów perfumowanych od C-Thru - nic specjalnego, ale zawsze zmieści się do torebki i noszę go ze sobą praktycznie wszędzie.

Największy minus - trzeba naprawdę dużo zużyć by coś poczuć, a zapach ulatnia się w ciągu godziny.
Nadaje się co najwyżej do odświeżenia po ciężkim dniu... Niestety.

Ze względu na jego wspomniane zastosowanie prawdopodobnie skuszę się drugą buteleczkę.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Piękny zapach:)

Dobry dezodorant, ładny ma zapach, utrzymuje się dosyć długo, ładne opakowanie, można go zabrać ze sobą gdzie się chce, zapach nie duszący, lecz delikatny i bardzo pachnący. Dla mnie jest idealny:)

Beznadzieja

Kupiłam z racji niskiej ceny, ale nawet nie był tyle wart. Zapach byle jaki podobny zupełnie do niczego. Mało wydajny, żeby cokolwiek czuć trzeba sporo użyć, nie wspominając już, że zapach od razu się ulatnia. W końcu go zużyłam po przerwie i na pewno nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1x75ml