Soraya, Świat Natury, Olej Szafranowy, Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący

Soraya, Świat Natury, Olej Szafranowy, Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący

Krem został stworzony z myślą o kobietach, które pragną zapewnić swojej cerze intensywną regenerację, a przy tym poprawę mikrorzeźby naskórka oraz odmłodzenie wyglądu skóry. Jego wyjątkowa receptura oparta na proteinach mleka i cennych witaminach E i F czyni go idealnym eliksirem dla cery dojrzałej. Krem doskonale nawilża i natłuszcza, wygładza naskórek i drobne zmarszczki. Skóra staje się ładnie napięta, jędrna i wygląda młodziej.

raczej nie

Krem zakupiony po namowie ekspedientki w drogerii

Zalety:
- bardzo ładny wygodny słoiczek, można zużyć cały krem
- fajna konsystencja
- przystepna cena

Wady:
- zostawia tłustą warstwe na twarzy
- nie chce się wchłonąć
- zapycha twarz :/ efekt? zaskurniki
- bardzo nieprzyjemny zapach
- nie nawilża
- skóra po użyciu nieciekawa w dotyku :/ tłusta!

tortura dla skóry

Bardzo bardzo popsuły się kosmetyki z Soraya, a szkoda... Ten krem jest na pewno ostatnim czymś z Sorayi, co stosuję do twarzy.

+ zauważyłam zmniejszenie zmarszczek na czole i to jest jedyny plus tego produktu

Minusy (cała reszta):
- okropny zapach
- pozostawia tłustą i świecącą skórę
- nie wchłania się do końca (nawet po nocy!)
- nie nadaje się pod makijaż
- koszmarnie zapycha! po kuracji mam na twarzy czerwone krosty, pod którymi wyrastają soczyste pryszcze

ŻAŁUJE, ŻE KUPIŁAM!

naprawdę niezły

kupiłam w Lidlu za śmieszną cenę, chyba 6,99. Nie wierząc w żadne jego dzianie. Za takie pieniądze ? Ot, krem, po prostu..

Używam go na noc, na zmianę z innymi kremami. O tym, że działa przekonałam się własnie w ten sposób, zauważyłam, że po innym kremie skóra na podbródku jest nieco wiotka, mało elastyczna. Cóż.. 40-tka zaraz stuknie..
Najbliższego wieczoru użyłam tego kremu i co ??? rano wstałam z ładnie napiętą skórą

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

średni

To jeden z tych kremów typu - nie pomoże, nie zaszkodzi. Coś tam daje, w miarę dobrze nawilża, ale na mojej skórze, która wchłonie wszystko, zostawia nieprzyjemny, lepki film. I tak lepię się większość dnia, a po aplikacji nań kremu BB czy podkładu zaczyna się lepić i makijaż. To wszystko razem daje niefajne odczucie "czegoś" na twarzy.
Ja temu kremowi podziękuję.
Mimo że 50ml kremu zużywam w miesiąc, ten jakoś nie chce się skończyć.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Wielkie rozczarowanie

Ten krem wybitnie nie chce służyć mojej cerze. Posiadam suchą i wrażliwą cerę skłonną do podrażnień i alergi i właśnie tak zadziałał na nią ten produkt.

+ ładne, poręczne opakowanie
+ przyjemny, niemęczący zapach

- krem pozostawia tłusty film na cerze, który się nie wchłania - nie wiem, może to wina tego olejku
- wszystkie włosy w okolicy twarz przetłuszczają się z prędkością światła bo stykają się z twarzą i nawet podkład z puderm nie pomaga
- podkład matujący i puder matujący, nałożone na krem nic nie dają i makijaż na "dzień dobry" wygląda na zrobiony 12h wcześniej
- pomimo natłuszczenia skóra nadal wydaje się ściągnięta
- z pewnością nie działa przeciwzmarszczkowo ani regrnerująco
- dostałam uczulenia na twarzy - zaognione "placki" z uczuciem pieczenia i "narastania" na twarzy

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: listopad 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo dobry !

Ojej, jakie negatywne opinie zebrał ten krem ! :) Jak dla mnie jest wspaniały, idealny na jesień i zimę. Kosmetyk pięknie pachnie, posiada akuratną konsystencję, bardzo ładnie się rozprowadza (idealny ślizg), wspaniale nawilża skórę, leciutko ją natłuszczając (pozostawia na skórze lekki, ale nietłusty film). Dla mnie doskonały na dzień, pod makijaż, jak i na noc. Nic nie zapchał, za to bardzo ładnie nawilżył i odżywił skórę twarzy i szyi. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: prawie 2 mscy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

koszmar

Kupilam skuszona promocyjna cena i moda na olejki.

Plusy:
- brak....jedyne co moge napisac to poreczny sloik.

Minusy:
- koszmarny zapach
- bardzo tlusta, olejowa, ciezka konsystencja
- pozostawia skore tlusta, a nie nawilzona
- nie wchlania sie
- nie nadaje sie na dzien
- na zmarszczki nie dziala
- zatyka pory tak jak jeszcze zaden inny!

Po kilkunastu probach uzycia go, krem wyladowal w koszu. Rownie dobrze moglam na twarz nakladac maslo zamiast tego kremu.

Używam tego produktu od: miesiaca

całkiem fajny

Kram zakupiłam w fazie zafascynowania właściwościami olejów.

Kremik nie należy do najlżejszych. Zdecydowanie odradzam stosowania w miesiącach letnich. Mam cerę mieszaną, ostatnio z tendencją do miejscowego przesuszania. W takich wypadkach stosowałam krem i sprawdził się znakomicie. Skóra po nim wydawała się odżywiona. Ciężko mi wypowiadać się o zapychających się porach, gdyż stosowałam go sporadycznie. Nic nie napiszę również o jego działaniu przeciwzmarszczkowym ;). Ładnie się wchłaniał, pozostawiając na skórze delikatny nietłusty film. Opakowanie szklane, ciężkie, ale ładne i funkcjonalne. Zapach dziwny, lecz nie przeszkadza.