Barwa, Mydło specjalne siarkowe (stara wersja)

Powiększ Barwa, Mydło specjalne siarkowe (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kamilak

Mydło siarkowe to wyjątkowy środek myjący zawierający związki czystej siarki. Przeznaczone jest do pielęgnacji cery tłustej, z tendencją do wyprysków i łojotoku.
Zawarte w mydle: czysta siarka i wazelina kosmetyczna usuwają zrogowaciały naskórek i nawilżają skórę. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma właściwości dezynfekujące i przeciwłojotokowe. Odpowiednio dobrana i delikatna kompozycja składników zachowuje naturalne PH skóry. Mydło jest wydajne w użyciu, dobrze się pieni i nie powoduje podrażnień.
Dermatolodzy zalecają również używanie mydła siarkowego do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do tłustego łupieżu.

Skład: sodium tallowate, sodium cocoate, aqua, petrolatum, sulphur, tetrasodium EDTA, titanium dioxide, CI 11680

Cena: 8zł / 100g

• Podrażnia i wysusza skórę
  • Mam skórę wrażliwą, suchą ze skłonnością do wyprysków.. To mydło pogorszyło stan mojej cery, gdyż najpierw była poprawa (wypryski się wysuszyły i zniknęły) a następnie sucha skóra zaczęła produkować jeszcze większą ilość sebum co wiązało się z WYSYPEM pryszczy Pogorszyłam sobie stan cery niemiłosiernie..
    NIGDY WIĘCEJ. Nikomu nie polecam tego specyfiku.

-brzydko pachnie
    - nie pieni sie
    - podrażnia skórę
    - wysusza

Zaletą jest cena i dostępność, oraz to, że mydło jest wydajne.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Chcesz pochwalić Vegetarianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomogło
  • Kupiłam za jakieś 8-10 zł, co uważam, że już jest pewnym wydatkiem.
    Używałam przez wiele miesięcy.

To, co mogę powiedzieć, to wyrażenie żalu, że mydło nie działa tak intensywnie, jak mocno pachnie. Zapach siarki (jeśli ktoś nie wie, to zapałki pachną siarką ) jest mocny, odnosi się wrażenie, że używa się też mocnego specyfiku.

Kompletnie się nie pieni. Ani odrobinkę! Przez co bardzo wydajne!

W moim przypadku tak nie jest. Wypryski jak miałam, tak mam, nic nie pomógł. Kompletnie nic. A twarz po jego użyciu robiła się podrażniona. Nie tak powinna wyglądać pielęgnacja

+ za polską markę z tradycjami
    - za brak efektów

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • idealny do mycia 2-3 razy dziennie, ładnie matuje i goi rany po pryszczach, może jednak troche przesuszać skóre co po kilku minutach powoduje nadmierny 'wylew' sebum

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • cera mieszana - sklonnosci do powstania pryszczy w okresie letnim - wtedy moja cera robi sie półtłusta. stosowalam wszelkiego rodzaju toniki - dzialaly przez kika godzin po czym od nowa pojawia sie problem.

musze przyznac ze mam za soba takze kuracje u specjalisty-przepisal mi masci, tabletki-nic nie podzialalo.

kupilam mydeło i vola! - juz po 3 dniach polowa pryszczy zniknela! jestem w szoku. cera swietna.
    oczywiscie po mysciu wysuszona ale stosuje krem nawilzajacy

opakowanie bardzo wydajne

MOJE PYTANIA DO WETERANEK TEGO KOSMETYKU
    - czy robicie przerwy w stosowaniu mydełka?
    jesli tak jak długie ******- CHODZI MI O TO CZY SKÓRA PO JAKIMŚ UPŁYWIE CZASU NIE PRZYZWYCZAJI SIE DO MYDEŁKA I OD NOWA ZACZNIE SIĘ MOJ KOSZMAR- bardzo prosze o rady

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić malopolankaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepsze
  • Mimo, że mam suchą cerę, czasami na twarzy pojawiają mi się jakieś dziwolągi, które mydło skutecznie zwalcza.

Zdziałało cuda z moją skórą, gdy po poważnym wypadku i przeleżeniu kilku miesięcy w łóżku naćpana lekami (od tramadolu po morfinę) moja skóra dostała tak w kość, że nie poznawałam siebie w lustrze - postarzałam się o 5 lat w 4 miesiące, nie mówiąc o dziwnych białych pryszczach, które były tak głęboko, że potrafiły kwitnąć sobie na mojej twarzy przez miesiąc i dłużej nie zmieniając aspektu i boląc. Do tej pory doleczam plamy, ale mydło siarkowe bardzo mi pomogło.

Świetnie działa na nogi po depilacji - wiadomo nie bezpośrednio po, mogłoby być bolesne, ale u mnie zwalcza wrastające włoski i pryszczyki pojawiające się przy długoletnim stosowaniu depilatora.

Kolejna sprawa - świetne do stóp, na które w klimacie w którym mieszkam trzeba bardzo uważać.

We wszystkich wypadkach, jako że mam suchą skórę, ewentualnym wysuszeniom, które mogłoby powodować zapobiegam aplikując kremy.

Ogólnie mówiąc dla mnie to bomba.

Wiem, że nie należy pisać o reakcjach osób trzecich, tylko o własnych doświadczeniach, jednak w formie ciekawostki napiszę o tym. Poleciłam je dawno (jakieś 10 lat temu) koleżance z bardzo dużym problemem trądzikowym. Miała czerwone ropne pryszcze na twarzy, blizny i nic nie pomagało, ani leki, ani drogie kremy (stosowala m.in. Vichy) i nie było żadnego efektu. Po kilku miesiącach z mydłem siarkowym problem znikł, jak za dotknięciem czasodziejskiej różdżki.

Wracając do mnie, mydło od zawsze i na zawsze na problemy. Szczerze polecam, warto spróbować.

Plus za cenę, zapach mi nie przeszkadza, można przywyknąć.

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: 8-10 nie pamietam

Chcesz pochwalić el_ch za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudotwórca
  • Naprawdę świetne mydełko. Idealne do cery tłustej, zwłaszcza z wypryskami, które po jego stosowaniu znikają i nie wracają, przynajmniej nie w takiej ilości Należy jednak uważać, z częstotliwością jego stosowania, ponieważ wysusza skórę, za co odejmuję pół gwiazdki (ja używam go raz dziennie- wieczorem, a do tego zazwyczaj krem nawilżający).
    mój KWC

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić krysiuniunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój sekret
  • Pierwsze mydło siarkowe kupiła mi moja mama z polecenia pani w aptece, parę lat temu. Od tego czasu jesteśmy nierozłączni . Mam cerę tłustą ze skłonnością do pryszczy.

Wady- specyficzny zapach siarki, ale szybko można się przyzwyczaić, twarz jest po nim lekko wysuszona, wymaga nałożenia lekkiego kremu nawilżającego. Trudno przechowywać je w higieniczny sposób.

A teraz zalety mydło ładnie się pieni, świetnie oczyszcza twarz. Używam go dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Po użyciu mam wrażenie czystej i świeżej twarzy. Odczuwam całkowite zmycie szkodliwych bakterii. Jestem od niego totalnie uzależniona, nie uzyskałam takiego efektu używając pianki, żele i inne produkty do oczyszczania twarzy. Od momentu gdy zaczęłam go używać liczba pryszczy na mojej twarzy znacznie zmalała. Oczywiście cały czas zdarza się coś tam pokazać, ale nie mam tego tyle co wcześniej.
    Produkt jest bardzo wydajny, zużywa się w takim samym czasie jak zwykłe mydło do rąk.

Używam tego produktu od: trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić Bawitching za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pomogło
  • Swego czasu miałam problem z niespodziankami na plecach. Pojawiły się w wyniku częstszego uprawiania sportu. Zwykłe mydło nie było w stanie wystarczająco dobrze oczyścić pleców i wtedy na jakimś forum trafiłam na chwalone mydło siarkowe. Kupiłam bo ceną nie odstrasza i stwierdziłam że nic nie szkodzi zaryzykować. Po tygodniu stosowania już widać było poprawę. Po mniej więcej dwóch tygodniach zmiany skórne zniknęły bez śladu. Od tego czasu mydło zawsze mam w łazience i stosuje go zapobiegawczo dwa razy w tygodniu.

Ostatnio poleciłam go koleżance z podobnymi problemami - ona również od tego czasu stała się jego fanką. Stosowała go również na twarz i była tak samo zadowolona).

Ogólnie, mydełko gorąco polecam wsystkim o podobnych problemach.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić salopette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne.
  • Zdecydowanie dla cery tłustej, trądzikowej. Ładnie matuje skórę, wysusza trądzik i wszelkie zmiany skórne. Mam wrażenie, że przygotowuje twarz do dalszych zabiegów, po jego użyciu lepiej wchłania się krem.
    Poza tym, pięknie usuwa resztki makijażu. Najpierw przemywam twarz płynem micelarnym, potem używam mydła siarkowego. Efekt - twarz pięknie oczyszczona.
    Mydło wydajne, chociaż używam rano i wieczorem.
    Odradzam zdecydowanie osobom o cerze suchej, bo to typowy 'wysuszacz', takiej cerze może zaszkodzić. Jeśli ktoś się boryka z trądzikiem - warto wypróbować.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Chcesz pochwalić Reprezentantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga i rzeczywiście ma MOC
  • Miałam problemy z krostkami na nogach, zaskórnikami na nosie i brodzie oraz kaszką raz na jakiś czas. Mydło skutecznie mi pomogło.

Plusy:
    - ładnie oczyszcza skórę
    - po paru dniach matuje skórę na długi czas
    - poradzi sobie zarówno z buzią jak i nogami
    - cena

Minusy:
    - zapach, jednak idzie przywyknąć.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić rochelle_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Siarkowa moc
  • Nie mam cery suchej, ani skłonności do łojotoku czy wyprysków, ale mydło i tak kupiłam. Ma jakieś właściwości bakteriobójcze. Nie szczypało mnie w oczy, fajnie się pieniło, a ten zapach w ogóle mi nie przeszkadza. Ogólnie produkt oceniam jako dobry i wart kolejnego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić dk_visage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • Bardzo dobre mydło! Kupiłam je kiedyś z nadzieją, że pomoże mi w walce z trądzikiem. I rzeczywiście pomaga to mydło bardzo dokładnie oczyszcza, skóra wydaje się być gładka i czysta jak powierzchnia talerza. Pozostawia lekkie uczucie ściągnięcia, ale to nie jest dla mnie problemem. Codzienne stosowanie pomaga mi zwalczać tłuste czoło, a to dla mnie największy plus. Cera jest po nim spokojna, nie wyskakuje aż tyle wyprysków. Cena jest dosyć niska, a dodatkowo mydło wystarcza na długo-używałam jednego przez ok. pół roku. Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawca
  • Od niepamiętnych czasów miałam problemy z pojawiającymi się po goleniu ( i nie tylko ) kropkami, wypryskami, podrażnieniami na nogach, czy pod pachami. Wyglądało to wstrętnie, przez co często w upalne dni rezygnowałam z szortów, bo przecież wstyd takie opryszczone nogi pokazać światu.

I wtedy pojawiło się mydło siarkowe. Od pierwszego stosowania niedoskonałości systematycznie się zmniejszały, a po tygodniu wcale ich nie było.

Największą zgrozą było by dla mnie gdyby zaprzestano produkcji mydła.

Zapach pozostawia trochę do życzenia, ale swoją podstawową funkcję wypełnił znakomicie i za to jestem niezwykle wdzięczna : )

Ilość zużytych opakowań: 2 - małe

Chcesz pochwalić carlings za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK !
  • Przez lata stosowałam masę żelów myjących, ponoć cudotwórczych specyfików, które zwalczyłyby moje problemy z ogromną liczbą porów, niewielkich pryszczy oraz sporadycznych zaskórniaków. To dość dziwne ale dopiero po 20 roku życia moje problemy z cerą pogorszyły się również o pryszcze na policzkach, a co za tym idzie, małych bo małych, bliznach.
    Świecąca się buzia, niezliczone wągry, gdzieniegdzie pryszcze, szara cera, nieładny, niejednolity kolor. Oto co widzę codziennie w lustrze.
    Nawet nie chce podliczyć ile ja już wydałam na różne cuda i cudeńka, które nie pomagały absolutnie NIC !
    Lecz jakiś czas temu, na pewnym forum przeczytałam ciekawą propozycję:
    mydło antybakteryjne wraz z szczotką do twarzy
    tonik z kwasem
    2 razy w tygodniu maseczka ściągająca
    i oczywiście krem nawilżający odpowiedni do typu cery.
    Zachęcona pognałam do sklepu, i zauważyłam SPECJALNE MYDŁO SIARKOWE, kilka złotych? Przy tych wydanych sumach nie wydało się drogie.
    Kupiłam, wyszczotkowałam i wtedy ujrzałam prawdziwe cuda
    Buzia gładka, milutka, i co najważniejsze wągry na prawdę zostały jakby wyjęte! Nie wyeliminowałam ich do końca, ale dzień za dniem widzę jak stają się mniejsze i podkład w końcu zakrywa je całkowicie.

Mam cerę mieszaną, świecącą się jak żarówka po godzinie, to mydło na prawdę mi pomogło, po takiej pielęgnacji rano i wieczorem moja cera powraca do normy.
    Nie jest idealna, ale wiem, że nie tylko kosmetyki, więcej czynników wpływa na nasz wygląd.
    Polecam każdej z problematyczną cerą, spokojnie można wypróbować, nie zapominając oczywiście, że nadmierne wysuszanie i tarcie twarzy na pewno nie zrobi jej dobrze. Skóra musi być wyczyszczona ale zaraz potem odpowiednio nawilżona!

plusy:
    -zwalcza pory
    -oczyszcza i działa antybakteryjnie
    -przy codziennym stosowaniu widać róznicę
    -łatwo dostępny i za niewygórowaną cenę (rossmann około 6 zł)
    -bardzo wydajne

minusy:
    -zapach, który mi akurat nie przeszkadza, po nałożeniu innych kosmetyków i tak znika
    -innych brak
    -nieco wysusza, więc odpowiedni krem to podstawa

A więc podsumowując, polecam, wypróbujcie moje miłe, pamiętając, że samo mydło nie wystarczy a nasza złota zasada powinna brzmieć : SYSTEMATYCZNOŚĆ !!
    Pozdrawiam

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i końca nie widać

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Demetra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza
  • Kiedyś miałam duże problemy z skórą , i po wiem wam że nie wiem czy pomógł ale dobrze oczyszczał z bakterii

Plusy

+ dobrze oczyszcza z bakterii
    + wysusza wyprysk , jak się już wyciśnie ,
    +szybciej goj
    + dezynfekuje
    + czułam że skóra naprawdę jest oczyszczona tak jak trzeba

Minusy

- zapach jest ciekawy
    - przy długim stosowaniu wysusza skórę
    - skóra może się łuszczyć

Reasumując produkt dobry profilaktycznie , dobrze oczyszcza . Jestem jak najbardziej na tak , zapewne go kupię w celach profilaktycznych

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić _magnifique_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale nie na twarz
  • Używam tego mydła odkąd zaczęłam mieć problemy z wypryskami. Poleciła mi go mama, więc bez zastanowienia je kupiłam.
    Po jakimś czasie stosowania zrozumiałam, że nie nadaje się dla mojej twarzy. Za bardzo ją wysusza i podrażnia.
    Jednak na dekolt i plecy jest idealne.

+ogranicza powstawanie nowych niedoskonałości
    +wysusza przetłuszczoną skórę
    +pomaga zwalczyć powstałe już krostki
    +wydajne. Jedna kostka starcza na długi czas
    +cena nie jest wygórowana
    -zapach, dla niektórych drażniący mi nie przeszkadza, ponieważ się już do niego przyzwyczaiłam

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić toffi_muffin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre!
  • Zaczęłam stosować to mydło jakiś czas temu. Właśnie przed chwilą kupiłam nowe opakowanie. Jest ekstra! Plecy mi się ładnie oczyściły, nie wyskakuje mi już nic dużego, bo wcześniej pojawiały się takie ropne tragedie. Zostały mi pojedyncze zaskórniki. Dekolt też pięknie czysty, oprócz tych małych czarnych kropeczek, chyba wągrów, ale z tym miałam problem zawsze, więc nie liczę na szybkie ich zniknięcie. Zaczęłam myć też buzię tym mydłem. Nie wysusza mi na szczęście mocno, wystarczy, że rano nałożę dobry krem nawilżający, a pryszczy mam mniej. Co prawda wszystkie mi nie zeszły, dalej wyskakują nowe, ale jest chyba lepiej. Kupiłam teraz herbatę z bratka, może to pomoże na twarz.

Chcesz pochwalić stopencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wierzę, że potrafi pomóc, ale nie mnie.
  • Stosowałam to mydło kilka lat temu w okresie nasilonych zmian trądzikowych i oto moje obserwacje:

- liczyłam na neutralny zapach, a mydło śmierdziało
    - mało wydajne
    - dość drogie
    - rozłaziło się przy niewielkiej wilgoci
    - dawało krótkotrwały efekt u mnie
    - po jakimś czasie nie działało wcale (albo moja skóra się uodporniła, nie wiem)

Lepsze dla mnie było wtedy mydło anty Protex - dużo tańsze, a skuteczniejsze i o znośnym zapachu

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: nie więcej jak pięć całych kostek

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Mydło jest cudotwórcą-ono +odpowiedni,niezapychający krem nawilżający pomagają mi w walce z niedoskonałościami skóry.Nic nie dało takich efektów jak to mydło,kiedy je odstawiłam stan mojej cery się pogorszył.Codzienne mycie nim twarzy owszem,wysusza,jeśli się nie nawilża skóry tylko aplikuje jakiś wysuszający specyfik.Jak dla mnie to mydło jest dużo lepsze od żelu Effaclar K i innych.Nie zauważyłam ażeby powodowało mniejsze przetłuszczanie się skóry.Jedynie trochę mnie zdziwił fakt,że kiedyś kosztowało 2,50 zł po czym podnieśli cenę do 6 zł. Nie wiem z jakiego powodu jak mydło to samo.Obecnie go nie używam, bo mam zbyt delikatną i wrażliwą skórę.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomogło mi
  • Niestety w moim przypadku to mydło się nie sprawdziło. Moim problemem są wypryski na brodzie i czole oraz zapchane pory na nosie. Używałam tego mydła przez ok. miesiąc i nie dostrzegłam żadnej poprawy Mało tego, produkt ten przesuszył mi skórę tak, że wyglądała jeszcze gorzej. Teraz już wiem, że na moją buzię nie działają żadne siarkowe, wysuszające, przeciwtrądzikowe, antybakteryjne produkty, tylko łagodnie myjące żele ( teraz moim ulubionym jest żel Lirene dla cery mieszanej ). Gdy ich używam moja buźka jest w o niebo lepszej kondycji

Plusy:
    + cena

Minusy:
    - nie pomaga w walce z trądzikiem
    - bardzo mocno wysusza
    - okropny zapach

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

Chcesz pochwalić Lusia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga
  • pomaga mi na wypryski na plecach i dekolcie, jest tanie i wydajne, nie ma problemów z dostępnością

jedyne co mi nie odpowiada to zapach, ale można się przyzwyczaić

Chcesz pochwalić marta200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudotwórca.
  • Po serii maści, kremów, oczyszczaczy znalazłam w końcu coś, co naprawdę pomaga mi w mojej walce z niedoskonałościami skóry. Dość sceptycznie podeszłam do pomysłu samego mydła, nie wierzyłam w 'cudowne' właściwości siarki. Po miesiącu intensywnego stosowania widoczne są efekty. Oczywiście, po każdym umyciu & tonizowaniu skóra wymaga porządnego nawilżenia, ale przy odpowiedniej pielęgnacji nie ma mowy o przesuszeniu. Za to widać, że niedoskonałości się zmniejszyły, niespodzianki wyskakują rzadziej, skóra jest gładsza & przyjemniejsza, zarówno dotykowo jak & wizualnie.
    Zapach mi nie przeszkadza, wydajność & cena zadowalające. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z problemami skórnymi, to mydło naprawdę działa. Doskonale oczyszcza.

Chcesz pochwalić ulookfamiliar za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak
  • Dla mnie mydełko zdecydowanie przynosi efekty, żaden żel oczyszczający tak dokładnie nie zmywa "brudku" z twarzy jak to mydełko. Co prawda, to prawda-tylko do użytku raz na jakiś czas. Moje zastosowanie to 1 raz co drugi tydzień i żadnego spustoszenia nie zrobił, nie wysuszył skóry mimo że można odczuć lekkie ściągnięcie. Ładnie się pieni, oczyszcza bosko.

Po jego użyciu lekko goją się/znikają krostki gdyż ma właściwości bakterjobójcze/osusza niespodzianki skórne.

Mega wydajne, używam od roku i ubytek nie wynosi 50%.

Zapach, kwestia wiadomo, siarka pachnie brzydko, ale wiemy przynajmniej że to czysta postać siarki a nie barwiona z dodatkiem substancji zapachowych co juz może wywołać u niektórych uczulenia.

Sprawdza się świetnie w roli "proszku do prania" pędzli - zawsze piore w nim pędzle i czuć cudowne odświeżenia, bez efektów ubocznych.
    Niska cena, łatwa dostępność.
    Rewelacja.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa! Polecam
  • Do kupna zachęciły mnie opinie na wizażu. Niestety przepłaciłam za nie bo kupiłam w euro-aptece za 10 zł a w rossmanie jest za 5 z groszem.
    Mydło ma same plusy:
    -świetnie wysusza wypryski
    -dobrze oczyszcza skórę także z makijażu
    -jest bardzo wydajne
    Co do wysuszania to u mnie z tym nie ma problemu bo i tak używam kremu nawilżającego zawsze, a zauważyłam że skóra po tym mydełku mniej się świeci. Uzywam go raz dziennie przed snem i wystarczy. Żadne mydło nie wysuszało tak dobrze wyprysków.
    Polecam warto spróbować

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 kostki

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę skuteczne
  • Mydło świetnie spełnia swoją funkcję. mam bardzo tłustą, ale wrażliwą cerę - świeciłam się 30 minut po umyciu twarzy, ale już po 3 dniach używania tego mydełka cera pozostaje matowa przez cały dzień.
    Pryszcze na policzkach już nie wyskakują (to była moja zmora), a nawet znikają blizny po starych pryszczakach
    Jest bardzo wydajne, u mnie kostka w ogóle nie zmieniła rozmiarów

Zapach jest okropny, ale da sie wytrzymać mając na uwadze działanie
    Muszę jednak przyznać, że mydło bardzo wysusza skórę, jednak porządny krem nawilżający i olej z kocanki załatwiają sprawę

Ilość zużytych opakowań: jedno i końca nie widać

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewelcia sroczka za czytelną i pomocną recenzję?