Barwa, Mydło specjalne siarkowe (stara wersja)

Powiększ Barwa, Mydło specjalne siarkowe (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kamilak

Mydło siarkowe to wyjątkowy środek myjący zawierający związki czystej siarki. Przeznaczone jest do pielęgnacji cery tłustej, z tendencją do wyprysków i łojotoku.
Zawarte w mydle: czysta siarka i wazelina kosmetyczna usuwają zrogowaciały naskórek i nawilżają skórę. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma właściwości dezynfekujące i przeciwłojotokowe. Odpowiednio dobrana i delikatna kompozycja składników zachowuje naturalne PH skóry. Mydło jest wydajne w użyciu, dobrze się pieni i nie powoduje podrażnień.
Dermatolodzy zalecają również używanie mydła siarkowego do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do tłustego łupieżu.

Skład: sodium tallowate, sodium cocoate, aqua, petrolatum, sulphur, tetrasodium EDTA, titanium dioxide, CI 11680

Cena: 8zł / 100g

• Podrażnia i wysusza skórę
  • Mam skórę wrażliwą, suchą ze skłonnością do wyprysków.. To mydło pogorszyło stan mojej cery, gdyż najpierw była poprawa (wypryski się wysuszyły i zniknęły) a następnie sucha skóra zaczęła produkować jeszcze większą ilość sebum co wiązało się z WYSYPEM pryszczy Pogorszyłam sobie stan cery niemiłosiernie..
    NIGDY WIĘCEJ. Nikomu nie polecam tego specyfiku.

-brzydko pachnie
    - nie pieni sie
    - podrażnia skórę
    - wysusza

Zaletą jest cena i dostępność, oraz to, że mydło jest wydajne.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Chcesz pochwalić Vegetarianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomogło
  • Kupiłam za jakieś 8-10 zł, co uważam, że już jest pewnym wydatkiem.
    Używałam przez wiele miesięcy.

To, co mogę powiedzieć, to wyrażenie żalu, że mydło nie działa tak intensywnie, jak mocno pachnie. Zapach siarki (jeśli ktoś nie wie, to zapałki pachną siarką ) jest mocny, odnosi się wrażenie, że używa się też mocnego specyfiku.

Kompletnie się nie pieni. Ani odrobinkę! Przez co bardzo wydajne!

W moim przypadku tak nie jest. Wypryski jak miałam, tak mam, nic nie pomógł. Kompletnie nic. A twarz po jego użyciu robiła się podrażniona. Nie tak powinna wyglądać pielęgnacja

+ za polską markę z tradycjami
    - za brak efektów

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • idealny do mycia 2-3 razy dziennie, ładnie matuje i goi rany po pryszczach, może jednak troche przesuszać skóre co po kilku minutach powoduje nadmierny 'wylew' sebum

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • cera mieszana - sklonnosci do powstania pryszczy w okresie letnim - wtedy moja cera robi sie półtłusta. stosowalam wszelkiego rodzaju toniki - dzialaly przez kika godzin po czym od nowa pojawia sie problem.

musze przyznac ze mam za soba takze kuracje u specjalisty-przepisal mi masci, tabletki-nic nie podzialalo.

kupilam mydeło i vola! - juz po 3 dniach polowa pryszczy zniknela! jestem w szoku. cera swietna.
    oczywiscie po mysciu wysuszona ale stosuje krem nawilzajacy

opakowanie bardzo wydajne

MOJE PYTANIA DO WETERANEK TEGO KOSMETYKU
    - czy robicie przerwy w stosowaniu mydełka?
    jesli tak jak długie ******- CHODZI MI O TO CZY SKÓRA PO JAKIMŚ UPŁYWIE CZASU NIE PRZYZWYCZAJI SIE DO MYDEŁKA I OD NOWA ZACZNIE SIĘ MOJ KOSZMAR- bardzo prosze o rady

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić malopolankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepsze
  • Mimo, że mam suchą cerę, czasami na twarzy pojawiają mi się jakieś dziwolągi, które mydło skutecznie zwalcza.

Zdziałało cuda z moją skórą, gdy po poważnym wypadku i przeleżeniu kilku miesięcy w łóżku naćpana lekami (od tramadolu po morfinę) moja skóra dostała tak w kość, że nie poznawałam siebie w lustrze - postarzałam się o 5 lat w 4 miesiące, nie mówiąc o dziwnych białych pryszczach, które były tak głęboko, że potrafiły kwitnąć sobie na mojej twarzy przez miesiąc i dłużej nie zmieniając aspektu i boląc. Do tej pory doleczam plamy, ale mydło siarkowe bardzo mi pomogło.

Świetnie działa na nogi po depilacji - wiadomo nie bezpośrednio po, mogłoby być bolesne, ale u mnie zwalcza wrastające włoski i pryszczyki pojawiające się przy długoletnim stosowaniu depilatora.

Kolejna sprawa - świetne do stóp, na które w klimacie w którym mieszkam trzeba bardzo uważać.

We wszystkich wypadkach, jako że mam suchą skórę, ewentualnym wysuszeniom, które mogłoby powodować zapobiegam aplikując kremy.

Ogólnie mówiąc dla mnie to bomba.

Wiem, że nie należy pisać o reakcjach osób trzecich, tylko o własnych doświadczeniach, jednak w formie ciekawostki napiszę o tym. Poleciłam je dawno (jakieś 10 lat temu) koleżance z bardzo dużym problemem trądzikowym. Miała czerwone ropne pryszcze na twarzy, blizny i nic nie pomagało, ani leki, ani drogie kremy (stosowala m.in. Vichy) i nie było żadnego efektu. Po kilku miesiącach z mydłem siarkowym problem znikł, jak za dotknięciem czasodziejskiej różdżki.

Wracając do mnie, mydło od zawsze i na zawsze na problemy. Szczerze polecam, warto spróbować.

Plus za cenę, zapach mi nie przeszkadza, można przywyknąć.

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: 8-10 nie pamietam

Chcesz pochwalić el_ch za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudotwórca
  • Naprawdę świetne mydełko. Idealne do cery tłustej, zwłaszcza z wypryskami, które po jego stosowaniu znikają i nie wracają, przynajmniej nie w takiej ilości Należy jednak uważać, z częstotliwością jego stosowania, ponieważ wysusza skórę, za co odejmuję pół gwiazdki (ja używam go raz dziennie- wieczorem, a do tego zazwyczaj krem nawilżający).
    mój KWC

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić krysiuniunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój sekret
  • Pierwsze mydło siarkowe kupiła mi moja mama z polecenia pani w aptece, parę lat temu. Od tego czasu jesteśmy nierozłączni . Mam cerę tłustą ze skłonnością do pryszczy.

Wady- specyficzny zapach siarki, ale szybko można się przyzwyczaić, twarz jest po nim lekko wysuszona, wymaga nałożenia lekkiego kremu nawilżającego. Trudno przechowywać je w higieniczny sposób.

A teraz zalety mydło ładnie się pieni, świetnie oczyszcza twarz. Używam go dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Po użyciu mam wrażenie czystej i świeżej twarzy. Odczuwam całkowite zmycie szkodliwych bakterii. Jestem od niego totalnie uzależniona, nie uzyskałam takiego efektu używając pianki, żele i inne produkty do oczyszczania twarzy. Od momentu gdy zaczęłam go używać liczba pryszczy na mojej twarzy znacznie zmalała. Oczywiście cały czas zdarza się coś tam pokazać, ale nie mam tego tyle co wcześniej.
    Produkt jest bardzo wydajny, zużywa się w takim samym czasie jak zwykłe mydło do rąk.

Używam tego produktu od: trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić Bawitching za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pomogło
  • Swego czasu miałam problem z niespodziankami na plecach. Pojawiły się w wyniku częstszego uprawiania sportu. Zwykłe mydło nie było w stanie wystarczająco dobrze oczyścić pleców i wtedy na jakimś forum trafiłam na chwalone mydło siarkowe. Kupiłam bo ceną nie odstrasza i stwierdziłam że nic nie szkodzi zaryzykować. Po tygodniu stosowania już widać było poprawę. Po mniej więcej dwóch tygodniach zmiany skórne zniknęły bez śladu. Od tego czasu mydło zawsze mam w łazience i stosuje go zapobiegawczo dwa razy w tygodniu.

Ostatnio poleciłam go koleżance z podobnymi problemami - ona również od tego czasu stała się jego fanką. Stosowała go również na twarz i była tak samo zadowolona).

Ogólnie, mydełko gorąco polecam wsystkim o podobnych problemach.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić salopette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne.
  • Zdecydowanie dla cery tłustej, trądzikowej. Ładnie matuje skórę, wysusza trądzik i wszelkie zmiany skórne. Mam wrażenie, że przygotowuje twarz do dalszych zabiegów, po jego użyciu lepiej wchłania się krem.
    Poza tym, pięknie usuwa resztki makijażu. Najpierw przemywam twarz płynem micelarnym, potem używam mydła siarkowego. Efekt - twarz pięknie oczyszczona.
    Mydło wydajne, chociaż używam rano i wieczorem.
    Odradzam zdecydowanie osobom o cerze suchej, bo to typowy 'wysuszacz', takiej cerze może zaszkodzić. Jeśli ktoś się boryka z trądzikiem - warto wypróbować.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Chcesz pochwalić Reprezentantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga i rzeczywiście ma MOC
  • Miałam problemy z krostkami na nogach, zaskórnikami na nosie i brodzie oraz kaszką raz na jakiś czas. Mydło skutecznie mi pomogło.

Plusy:
    - ładnie oczyszcza skórę
    - po paru dniach matuje skórę na długi czas
    - poradzi sobie zarówno z buzią jak i nogami
    - cena

Minusy:
    - zapach, jednak idzie przywyknąć.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić rochelle_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij