Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Czekoladowa maska Kallos do suchych, łamiących się włosów. Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i pantenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników włosy stają się wspaniale lśniące, jedwabiste i łatwe w obsłudze.

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące
w słoiku

Trafiony zakup

Na maseczki Kallosa czaiłam się dłuższy czas, nie wiedziałam jednak którą wybrać. Trochę też się obawiałam, że zużycie takiego wiadra jednego kosmetyku jest ponad moje możliwości. Ostatecznie skusiłam się na wersję chocolate, po przeczytaniu porównania kilku rodzajów na jednym z blogów. Okazało się to strzałem w 10!
Odżywka pięknie wygładza moje niesforne, puszące się włosy, ładnie je dociąża i sprawia, że nawet wysuszone suszarką nie sterczą na różne strony tylko grzecznie dają się ułożyć. Dzięki temu produktowi włosy ładnie się błyszczą, ale nie sprawiają wrażenia tłustych. Poprawił mi się również stan końcówek. No i zapach - jest absolutnie obłędny, przypomina mi kakao na mleku.
W trakcie użytkowania wyjaśniła się wielkość opakowania, na jedno użycie na moje długie włosy schodzi całkiem spora ilość produktu, ale przy śmiesznie niskiej cenie nie jest to problem. Jedyne co stanowi kłopot to dokładne wypłukanie produktu, które wymaga sporo czasu i uwagi, za to odejmuję pół gwiazdki.

+ działanie
+ zapach
+ cena
+ wielkość opakowania

- dość ciężko się spłukuje

czekoladowa maska

Produkt jest jak najbardziej ciekawy. Zakupiłam go ze względu na bardzo niską cenę. Pojemność spora. Cena adekwatna do jakości. Zapach podoba mi się trochę mniej. Maska wygładza i odbudowuje włosy. Polecam przetestować. Nie robi wielkiego wow, ale to dobry produkt.

Całkiem ok.

Czekoladowa regenerująca maska do włosów Kallos. Ma obłędny zapach, aż chce się ją zjeść, przywodzi mi na myśl czekoladowe ciasteczka Aromat utrzymuje się przez kilka godzin na włosach. Dobrze działa na włosy, odżywia je, wygładza i pomaga w rozczesywaniu. Przeznaczona jest głównie do włosów suchych i łamliwych. Jest bardzo wydajna i nie droga. Maska ma bardzo przyjemną konsystencję, nie jest ani za gęsta ani za rzadka. Łatwo ją nałożyć na włosy i nie spływa z nich. Czekoladowy wariant ma przepiękny zapach, ale jednak moim faworytem jest jagodowa maska z tej serii.

Ciężko mi rozczesać włosy po niej

Maskę zakupiłam na allegro za 12 zł 1000ml. Zapach tej maski jest obłędny i z opakowania można wybrać całość maski.

Moje włosy to wysokopory, kręcone, puszące się, stylizowane na gorąco, rozjaśniane później farbowane na ciemno.

Maska nakładana na umyte włosy od razu się wchłania, dokładana znika we włosach. Natomiast podczas spłukiwania w ogóle jej nie wyczuwam (może minimalnie). Później podczas rozczesaniu włosów jest masakra, gdyż włosy są tępe i bardzo ciężko mi je rozczesać. Dokładam wtedy odżywkę bez spłukiwania do pomocy i wtedy dopiero jestem w stanie je rozczesać. Włosy mimo wszystko są brzydkie w dotyku. Mam inną z tej serii (biotyna), która się u mnie sprawdza także czekoladową wykończe i już do niej nie wrócę.

Te maski od kallosa to sztos . Maska ma pojemność 1000ml i dla moich długich włosów to idealna opcja .kosmetyk pięknie pachnie wygładza , nabłyszcza i regeneruje włosy . Za tak niską cenę nie ma się do czego przyczepić .gorąco polecam.
ZALETY:
Zapach
Skuteczność
Działanie

Na moich włosach to średnio się sprawdzila

Choć jestem fanką masek tej oto firmy Kallos , ta mi średnio przypadła do gustu . Ja mam włosy wysokoporowate, puszące się fale , gdy nakładałam go na wilgotne włosy, nie czułam w dotyku żeby się robiły miękkie a mam tak gdy czuje że włosy lubią ową maskę. nie poczuły iskry do siebie po prostu. Chciałam żeby się szybko skończyła więc używałam ją jako metodą OMO.Maska do włosów Kallos Chocolate ma cudowny zapach to przyznam , bo lubię jeść czekoladki :D

Szokolada na włosach

Kolejna z masek Kallosa, która dobrze robi na włosach, ale nie można przesadzić z ilością. Maska jest proteinowa, więc łatwo zepsuć efekt. Oczywiście zapach - obłęd. Może konsystencja mogłaby być trochę gęstsza.

Kallos maska czekoladowa

Maska o pojemności 1000 ml.
Konsystencja: jak praktycznie wszystkie Kallosy, czyli lejące, rzadki
Zapach: obłędny
Działanie: włosy bardzo miłe w dotyku, ale jednak ze względu na ubogi skład bez efektu WOW
Cena: bardzo korzystna ze względu na pojemność
Skład: raczej proteinowy (ale nie za wiele) + uwaga na Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Bardzo fajna proteinka

Jeden z moich ulubionych Kallosów, na moich niskoporowatych włosach sprawdza się bardzo dobrze jako odżywka ale lubię też nią myć głowę. Pozosawia włosy miło sypkie i błyszczące. Zapach jest całkiem ok jak na Kallosa, zupełnie mi on nie przeszkadza.

Przyjemna proteinowa odżywka, do której będę wracała.

idealna

Piękny czekoladowy zapach, moje włosy ją lubią, chociaż nie jest to maska idealna, ale to dobry stosunek jakości do ceny. Sprawdza się w OMO jako pierwsze O.

Chętnie do niej wracam

Maskę kupuję w większej pojemności za ok 10 zł. Myślę, że w tej cenie warto ją wypróbować.
Bardzo lubię jej zapach, który utrzymuje się jakiś czas po myciu. Efekty również są zadowalające. Po użyciu włosy lepiej się rozczesują, są sypkie, miękkie i błyszczące. Brakuje mi troszkę mocniejszego dociążenia i wygladzenia moich rozjaśnianych końcówek jednak ogólnie nie jest źle.

Czytałam, że wielu osobom nie odpowiadają wielkie zakręcane słoje Kallosów jednak ja je bardzo lubię. Zawsze mogę nabrać w dłoń odpowiednią ilość odżywki. Konsystencja maski również jest w porządku. Nie jest lejąca ani zbyt gęsta. Stosuje ją jako odżywkę i jako maskę. Moim zdaniem jest to całkiem przyzwoity produkt.

Uwielbiam

Maska jest genialna. Wystarczy nałożyć ją odrobinę na włosy aby uzyskać rewelacyjne efekty. Maska jest gęsta, po nałożeniu na wilgotne włosy od razu wchłania się. Ekstra nawilża i odżywia włosy, stają się sypkie i nie plączą się. Nie jest droga, ma dużą pojemność i oczywiście rewelacyjny zapach. Przypomina mi budyń czekoladowy. Polecam wypróbować

zbyt mocny zapach

nie dalam tej odzywce za duzo szans, bo czulam sie przytloczona jej zapachem, moze dla fanow tak mocnych zapachow bedzie idealna, aczkolwiek nie nawilza tak jak pozostale odzywki Kallosa. Jest oczywiscie wydajna, fajniejsze opakowanie posiada, ale czy regeneruje ? mysle, ze nie .