Revolution Beauty (Makeup Revolution), Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Revolution Beauty (Makeup Revolution), Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Pojemność 6,8 g

Prasowany bronzer marki Makeup Revolution. Podkreśla kości policzkowe i konturuje owal twarzy. Daje efekt naturalnej opalenizny. Dostępny w trzech odcieniach.

Godny polecenia

Posiadam kolor Medium Matte.
Bardzo przyzwoity bronzer , przyjemny naturalny kolor, ładnie się nakłada i rozciera ; w sumie jak dla mnie to najważniejsze cechy, które powinien posiadać bronzer.
Kosmetyk kosztuje 10 złoty (!!!) , co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym :)
Oczywiście można się przyczepić, że trochę pyli, że opakowanie może się nie podobać (mi odpowiada),że dołączona jest gąbeczka nie wiadomo po co? Jednak jakie to ma znaczenie biorąc pod uwagę jego zalety?
Napewno wypróbuję więcej kosmetyków firmy Makeup Revolution, taka jakość w tej cenie nie zdarza się często. Osobiście polecam ten bronzer.

Fajny zamiennik

Przez dłuższy czas nie mogłam przekonać się do tańszych bronzerów, miałam swój ulubieniec z marki Benefit i przy nim chciałam pozostać. Ten bronzer dostałam w prezencie i przez dłuższy czas leżał sobie na półce do momentu, gdy nie zostawiłam mojego bronzera w innym mieszkaniu. Pomyślałam, że spróbuje tego cuda, nie mając większych oczekiwań mimo, że mam kosmetyki z marki Revolution i jestem z nich zadowolona. O dziwo bronzer marki Revolution to na prawdę dobry produkt, przede wszystkim kolor który jest w zimnych tonach, a nie pomarańczowych. Dobrze się aplikuje, nie pozostawia plam, fajnie się trzyma na skórze i w ogólnym wyglądzie na twarzy prezentuje się dobrze. Teraz używam 2 bronzery na zmianę.

Dobra jakość w niskiej cenie :)

Bardzo dobry bronzer. Łatwo rozprowadza się na twarzy, nie tworzy plam, nie ściera się. Jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarcza na bardzo długo (ponad rok). Dobrze współgra z rozświetlaczem.

Must have!

Używam od roku i jestem bardzo zadowolona. Bardzo łatwy w użyciu dobrze się rozprowadza i rozciera, nie zostawia smug, plam. Idealny odcień do konturowania twarzy. Dzięki niemu buźka jest szczuplejsza.. :)

Dobry na początek

Był mój to pierwszy bronzer i jak najbardziej mogę polecić. Produkt sprawdzał się dobrze, nie tworzył plam, ładnie się rozcierał i jego odcień pasuje do większości karnacji. Nie posiada żadnych drobinek a jego odcień jest chłodny przez co jest dość uniwersalny.

Uważam, że na początek będzie on dobrym wyborem i makijaż przy jego pomocy może stać się łatwiejszy nawet dla osób, które zaczynają przygodę z makijażem.

Mimo, że produkt jest godny polecenia to ja do niego nie wrócę, gdyż na chwilę obecną mam innych faworytów co nie oznacza, że jest to słabej jakości bronzer.

W tej cenie najlepszy

Jeśli chodzi o tę półkę cenową to jest najlepszy, najwydajniejszy i najładniej wygląda na skórze.

Bardzo fajny bronzer, dobry dla początkujących. Nie da się z nim raczej przesadzić, nie robi plam, ale stopniowany daje ładny głęboki odcień, więc w zależności od naszych potrzeb może wyglądać inaczej.
Super i do konturowania i do "opalania" skóry.
Raczej trwały, starł mi się tylko podczas ulewnego deszczu :D

A jego wydajność... Serio, mam go i mam i jeszcze nie widzę dna. Co do samego opakowania, nie jest może jakieś rewelacyjnie wykonane, napis szybko się ściera, ale to raczej mało ważna kwestia.

Daję jednak 4/5 ze wzgledu na to, ze jego odcień jest całkiem w porządku i wygląda naturnie, ale jak dla mnie delikatnie za ciepły, a jestem fanką tych chłodnych bronzerów, przez to nie używam go teraz zbyt często.

Niskobudżetowy ładny bronzer

Jeśli lubicie w miarę dobrej jakości produkty nie wydając na nie fortuny to właśnie trafiłyście w 10!
Ten puder to koszt ok.16zł
Po obejrzeniu filmu z maxineczką zachwalającą produkt postanowiłam go wypróbować.
Puder ma ładne opakowanie - dość solidne plastikowe, łatwo się otwiera
Kolor bardzo naturalny, podkreślający opaleniznę, nadający się do konturowania.

Bladziochy uważajcie z aplikacją - gdyż puder jest dobrze na-pigmentowany i trzeba go nakładać stopniowo, żeby nie narobić plam.
Stosuję go w codziennym makijażu i sprawdza się rewelacyjnie produkt śmiało może konkurować z bronzerami z wyższej półki.
Produkt nie podrażnia, nie powoduje uczulenia, nie pyli się podczas nakładania.

Stosuję go około pół roku i dopiero zaczęło się zaznaczać dno opakowania.
nakładajcie go dużym pędzlem wtedy jest większa szansa, że unikniecie plam.

Daję mu 5 gwiazdek, gdyż nie zauważyłam jak na razie żadnych wad

Bronzer Makeup Revolution

Najlepszy bronzer jaki kiedykolwiek w posiadaniu. Kupiła mi go kiedyś przyjaciółka i od tamtej pory się w nim zakochałam. Kolor jest świetny, nie wygląda pomarańczowo, wygląda pięknie na buzi, bardzo naturalnie. Łatwo się go rozprowadza i daje świetne możliwości konturowania twarzy.

Bronzer- Tania perełka? 10 zł i coś fajnego....

Kupiłam Go dosyć niedawno w drogerii "Drogerie Polskie". Opakowanie plastikowe, ale dosyć solidne, wysuwane z boku z gąbeczką. Kolor raczej ciepły, ale ładnie pozwala Nam wykonturować bądź ocieplić twarz, trwałość produktu jest w miarę dobra. Myślę, że zaa cenę około 10 zł warto kupić ten produkt! :)

Lubię go

Kupilam go w drogerii internetowej.
Produkt otrzymujemy w dużym plastikowym opakowaniu (z perspektywy czasu nic się nie połamało, jedynie napis się zmazał).
Kolor raczej w tonacji ciepłej, ale nie jest zły. Pigmentacja moim zdaniem jest dobra, można ją łatwo budować. Z powodzeniem sprawdzi się również do opalania twarzy czy jako cień do powiek.
Trwałość ok, ale bez szału.
Uważam że jak za tak niską cenę i tak dużą ilość produktu, to warto go kupić.

ostr kontury

idealny dla osób z jasna karnacją, delikatnie konturuje i nadaje naturalne zarysy twarzy , nie robi pomańczy na twarzy oraz jest duzu przez co łatwo można nabrać go na pędzel

Średni produkt za dobrą cenę

Produkt jest dość trwały i wydajny, jednak jego kolor jest dość tandetny. Wpada on w lekki pomarańcz aczkolwiek przy delikatnym stosowaniu i ew. połączeniu go z ciemniejszym i chłodniejszym kolorem wygląda dość dobrze.

Dobry

Jest duży i wydajny. Kolor ma lekko ciepły jednak dosyć neutralny co sprawia, że raczej będzie pasował do większości karnacji. Mogę się trochę przyczepić do trwałości jednak za tą cenę zdecydowanie wart kupna :)