Farmona System Professional, PrestigeCare, Koncentrat kwasu hialuronowego

Farmona System Professional, PrestigeCare, Koncentrat kwasu hialuronowego

Przeznaczenie: cera sucha, bardzo sucha z utratą jędrności, wymagająca regeneracji.

Jak działa koncentrat:
- głęboko i długotrwale nawilża,
- poprawia jędrność i elastyczność skóry,
- zapobiega nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody,
- opóźnia procesy starzenia,
- likwiduje suchość i szorstkość skóry,
- wyraźnie odmładza,
- pozostawia skórę idealnie miękką i promienną.

U mnie się sprawdził

Zakupiłam sobie ten produkt poszukując fajnego produktu z kwasem hialuronowym w rozsądnej cenie. Na jakimś blogu przypadkowo natknęłam się na komentarz, w którym jakaś dziewczyna polecała go blogerce. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam ten produkt. Koncentrat ma wygodne małe szklane opakowanie typowe dla cer, co ułatwia jego aplikacje. Moja skóra uwielbia ten produkt, po prostu wypija go. Produkt bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej lepkiej ani tłustej warstwy. Stosowałam już kilku preparatów z kwasem hialuronowym z tej półki cenowej. Nie wiem co ma ten kwas, ale działa lepiej niż inne. Pozostawia twarz promienną, odżywioną i mocno wygładzoną. Skóra jest bardzo delikatna.

Minusem jest wydajność, mamy 15 ml, które bardzo szybko znika, po prostu ubywa go drastycznie na mych oczach, przy stosowaniu jeden raz dziennie.
Nie wiem też czy jest gdzieś dostępny stacjonarnie. Nigdzie go nie widziałam i jak to zwykle bywa, ciężko dostać stacjonarnie w Polsce dobry polski produkt.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

mój ulubiony

używałam wielu kwasów hialuronowych większość z nich robiła na mojej twarzy maskę ściągała czasem się łuszczyła i irytowała. Ten kosmetyk to cud nad cudami! Po nałożeniu na twarz skóra dosłownie jakby go wchłonęła była bardzo nawilżona, zużyłam dwa opakowania jedno nowe zbił mi brat, bo trzeba je trzymać w lodówce. Jeżeli szukacie czegoś naprawdę świetnego co sprosta waszym wymaganiom cery suchej to jest to! pod makijaż świetny pod krem też :) szkoda tylko że takie małe opakowanie za co odejmuje pół gwiazdki :( więc nakładałam go raczej raz dziennie ale gdybym mogła to z pewnością było by to dwa razy dziennie. cena na internecie to ok 45 zł ale jak poszukacie dobrze to znajdziecie na jakiś dwóch stronkach za ok 30-35zł :) naprawdę warto :)

Ilość zużytych opakowań: 2 po 15ml