Neutral, Szampon do włosów normalnych

Neutral, Szampon do włosów normalnych

Szampon dla wszystkich rodzajów włosów. Stworzony specjalnie dla wrażliwej skóry. Łagodnie myje, nadając włosom miękkość i delikatność. Odpowiedni do codziennego stosowania.
0% parabenów, 0% barwników, 0% kompozycji zapachowej.
Testowany dermatologicznie.

do włosów normalnych
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
bez parabenów, bezzapachowa

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry.

Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę i włosy, które długo pozostają uniesione, świeże, lekkie. Nie pachnie, ale to nawet i dobrze. Super sprawa dla wrażliwców. Szampon otrzymałam do testu.

Konsystencja: jest bezbarwna, trochę lejąca, ale nie spłynie z dłoni. Troszeczke przypominała mi szampon dla psów :D

Działanie: szampon stosowany regularnie, przy dwukrotnym myciu, pozostawia włosy świeże, zadbane, nie puszące się i oczyszczone. Skóra głowy nie piecze, nie powstał łupież, ale też nie nasilił go. Bardzo dobrze i mocno pieni się, ale łatwo i błyskawicznie spłukuje. Nie obciąża ich, suszenie włosów za pomocą suszarki jest szybkie, dobrze współpracuje z odżywkami czy maskami. Myślę, że sprawdziłby się również dla delikatnej skóry dzieci.

Zapach: jest bez składników perfumowanych.

Opakowanie: samo opakowanie jest estetyczne, minimalistyczne, ładna szata graficzna. Szkoda tylko, że zawiera małą pojemność, wolę jak szampony mają około 400 ml. Klips otwierający wygodny, można na nim postawić butelkę, gdy produkt się kończy.

Dostępność: drogerie Rossmann.

Plusy:
- świetnie oczyszcza i myje
- łatwo się spłukuje
- dobrze się pieni
- konsystencja
- wygodne i ładne opakowanie
- nie podrażnia
- włosy szybko się suszą suszarką

Minusy:
- malutki- za mała pojemność :(

Używam tego produktu od: Ponad pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie 250 ml.

Bardzo dobryyy

Bardzo dobry szampon do włosów. Jest wydajny i bardzo dobrze myje skórę głowy oraz włosy. Nie uczula nie podrażnia i ma piękne opakowanie. Minus jest taki że niestety nie jest już dostępny w Polsce a jak był to był bardzo drogi.

Szampon na 5

Szampon jest genialny, szybko i łatwo się pieni. Bardzo wydajny oraz co ważne bezzapachowy. Nadaje się do długich włosów. Włosy zachowują swój naturalny blask a skóra jest odświeżona. Godny polecenia !

Porządny

Od czasu wycofania z aptek mojego ulubionego szamponu Pregaine bezskutecznie szukam jego następcy. Neutral nie jest aż tak dobry, ale chyba najbardziej z wszystkich przeze mnie wypróbowanych szamponów przypomina Pregaine. Porządny, dobrze myjący, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Delikatny i przyjemny w użyciu, nie wysusza włosów, ani ich nie obciąża. Do mojego KWC troszkę mu brakuje, ale bez wątpienia będę go co jakiś czas kupować.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Koszmar

Szampon kupiłam skuszona 0%.... chociaż od razu w oczy rzucił mi się w składnie SLS na drugim miejscu.
Postanowiłam go wypróbować.
- Zapach okropny, chociaż to nie ma znaczenia jeżeli szampon jest dobry.
- bardzo opornie myję się nim włosy, trzeba sporo zużyć przy jednorazowym myciu
- nie myje dokładnie włosów na 2 dzień muszę myć ponownie
- masakryczne siano tworzy mi na głowie nie do rozczesania, gdyby nie to, że posiadam odżywki w sprayu pomagające rozczesywać włosy chyba wszystkie bym powyrywała
- kompletnie nic nie robi z włosami nawet je wysusza

Zużyłam prawie całe opakowanie dając mu kolejną szansę...

Nie widzę żadnych plusów

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące

powoduje łupież, podrażnia

Niestety trochę muszę popsuć opinię o tym szamponie.
Używam go od miesiąca i jakieś 2 tygodnie temu zauważyłam początki łupieżu, póki co sytuację mam jako tako pod kontrolą ponieważ użyłam starego, dobrego Nizoralu. Ale od paru dni znów widzę powrót łupieżu.
Nie miałam takiego problemu od lat, nie zmieniałam ostatnio żadnego kosmetyku do włosów poza tym szamponem więc to musi być jego wina.

Często też zdarza mu się podrażnić moją skórę głowy powodując świąd a nigdy wcześniej nie miałam takich przypadłości.
Nie mam pojęcia jaki składnik wywołuje u mnie takie problemy, używałam wielu szamponów z różnymi składami i nigdy nic takiego się nie działo.

Ponadto po umyciu niezbędne jest użycie odżywki, w przeciwnym razie mam trudności z rozczesaniem.

Poza tym szampon:
-dobrze myje, oczyszcza także z olei
-nie obciąża włosów
-jest wydajny, pieni się tak jak większość drogeryjnych szamponów
-jest naprawdę bezzapachowy
-konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta
-włosy są świeże od rana do wieczora (mam przetłuszczające się, cienkie włosy)
-opakowanie poręczne, dozuje odpowiednią ilość produktu
-wg opisu producenta może być używany codziennie, ja nie zauważyłam żadnego wysuszenia

Resztę tego szamponu zużyje do mycia rąk, nie mam ochoty męczyć swojej skóry.

Edit:
Parę dni temu odstawiłam szampon i ww. problemy minęły. Niestety ten szampon nie jest dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

w porządku

Szampon mimo, że nie miał do końca przezroczystej konsystencji nie obciążał moich włosów, choć przy moich mocno przetłuszczających się włosach musiałam używać go co dziennie. Mimo tego, nie podrażnił mi skóry głowy.
Włosy są po nim miękkie, nie puszą się.
Przyzwoity szampon, do codziennego użytku.

Dobry szampon oczyszczający

Miałam obawy czy szampon nie będzie podrażniał skóry, albo czy nie będzie mnie swędzieć po nim głowa, ale na szczęście mile mnie zaskoczył :)

OPAKOWANIE
opakowanie plastikowe, nieprzeźroczyste. Butelka ma bardzo porządne otwarcie, które działa bezproblemowo i nie narusza paznokci. Szata graficzna oszczędna, ale estetyczna.

WYDAJNOŚĆ
Szampon ma konsystencję typową dla szamponów. Jednak nie jest leisty i nie ścieka po dłoni. Szampon jest bezbarwny, nie zawiera barwników.
Mimo wszystko wydajność jest średnia, bo szampon nie pieni się tak mocno jak inne oczyszczające szampony przez co zużywa się go trochę więcej.

DZIAŁANIE
Szampon oczyszcza skórę głowy, choć nie tak mocno. Raz nie domył mi włosów z suchego szamponu. Mimo SLS w składzie okazuje się, że szampon nie jest tak silnym szamponem oczyszczającym. Mimo wszystko jestem z niego zadowolona. Po umyciu nim włosów sa odbite od nasady. Nie wysusza, nie podrażnia. Odrobinę plącze włosy, dlatego trzeba użyć po umyciu maski lub odżywki.

PODSUMOWUJĄC
+ oczyszcza
+ świetny dla wrażliwej skóry
+ nie wysusza skóry ani nie podrażnia
+ porządne opakowanie
- odrobinę plącze włosy

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (wykańczam)

Dobry produkt

Szmpon Neutral w 100% spełnia moje oczekiwania! Jest bardzo delikatny dla mojej, wrażliwej skóry głowy. Dość dobrze się pieni, doskonale oczyszcza włosy z codziennych zanieczyszczeń. Po użyciu szamponu włosy są lśniące, nie obciążone. Jestem posiadaczką włosów szybko przetłuszczających się (codzienne mycie skalpu) i tu Neutral spisuje się świetnie. Po jego użyciu włosy nawet wieczorem wyglądają świeżo. Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 250ml

Dobry łagodny produkt!

Kupiłam kilka produktów marki Neutral jako nowość i jestem całkiem zadowolona. Zwykle jeśli coś kupuję to wybieram oczywiście wersje z zapachem, tak że czasem mam ich już dość. Więc kilka neutralnych produktów stało się dla mnie ucieczką w te dni, kiedy nie miałam ochoty na zapach.

U mnie szampon spisuje się dobrze, dobrze się pieni, skutecznie oczyszcza i jest łagodny.
Ja jestem słabym testerem szamponu dla wrażliwców, bo do nich na pewno nie należę! Chyba nigdy w życiu żaden szampon mnie nie uczulił.

Wiec testom poddałam mojego chłopaka. On również nie jest jakimś bardzo wrażliwym testerem, ale jego skóra głowy jest na pewno bardziej podatna na podrażnienia. Kilka razy jakiś mocny szampon wywołał u niego taką reakcje.

Mogę potwierdzić, że u niego szampon też spisuje się dobrze i nie podrażnia.

Kosztuje 10 zł za 250 ml, co nie jest najlepszą ceną, ale przy potrzebach mojego faceta starcza na wieki. Na pewno do niego wrócimy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobry szampon

kupilam ten szampon chociaz balam sie ze wysuszy mi wlosy na szczescie nic takiego sie nie stalo jestem bardzo zadowolona dobrze oczyszcza ale jest delikatny troche placze wlosy ale ja zawsze uzywam odzywke albo maske wiec mi to nie przeszkadza prosty sklad polecam

Używam tego produktu od: od1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Dobry, łagodny

Od dłuższego czasu używam łagodnych dziecięcych szamponów ten szampon może i nie jest typowo " dla dzieci" ale jest równie łagodny. Ze składu zostały wyeliminowane zbędne składniki, co mnie bardzo cieszy dzięki czemu jest jest mniej szkodliwy. Szampon delikatnie myje włosy, przy codziennym myciu wystarczy go użyć raz jednak gdy włosy są bardziej zabrudzone trzeba 2 razy umyc wlosy były czyste.
Szampon nie powoduje swędzenia skóry, łuszczenia czy zaczerwienienia. Włosy po umyciu szamponem Neutral są lekkie, miękkie i puszyste.Jedynym minusem jest to, że bez odżywki czy maski ciężko rozczesać włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Szampon PRAWIE idealny

Mam wrażliwą skóre głowy i zwykle użwałam szmponów dla dzieci. Teraz skupisał się na Neutral i równiez bardzo dobrze sie u mnie sprawdza ALE dochodze do wniosku, że chyba nie właściwie go używam. Wszysycy piszą, że dobrze się pieni, u mnie szczerze mówiąc pieni sie średnio i muszę go dąć naprawdę sporo żeby go spienić. Być może moi poprzednicy mieli na myśli, że dobrze się pieni jak na szampon bez tych wszystkich świństw w składzie? Pół gwiazdki odjęłam właśnie za słabą wydajność.
\\nA tak poza tym to same plusy:
\\n-nie ma zapachu parabenów itp
\\n-spełnia swoje zadanie- ładnie oczyszcza włosy
\\n-nie podrażnia skóry głowy
\\n-włosy ładnie po nim wyglądają (choć muszę użyć odżywki ale mam długie włosy).
\\nByć może kupię go ponownie.