Tommy Hilfiger, Tommy Girl

Powiększ Tommy Hilfiger, Tommy Girl

Zgłaszająca osoba: Kasię

Bardzo świeży, dziewczęcy zapach.
Wykreowana w 1996 roku kompozycja 'Tommy Girl' to lekka, elegancka, kwiatowo-owocowa propozycja dla kobiet, rekomendowana do codziennego użytku.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, jabłko, mandarynka, mięta
nuta serca: wrzos, kapryfolium, fiołek, róża, jaśmin, magnolia, lilia
nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe

Cena ok. 150zł / 50ml

• Najlepsze
  • To zdecydowanie najpiękniejsze perfumy jakie znam. Jestem im wierna już od dawna. Przede wszystkim uwielbiam je za przyjemny, świeży, lekki zapach, który jest bardzo trwały. Perfumy nadają się nie tylko na codzień, ale również na większe wyjścia. Są naprawdę świetne

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić ewelcia116 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez charakteru, do cna bezpieczne
  • zapach łagodny.
    W sumie nie ma co się dziwić, bo edc są najmniej stężone.
    Więc delikatnie są trzymają na skórze. Cytrusy grejpfrut, cytryna i mięta sprawiają że to świeżak.Dopiero po chwili kwiaty delikatnie znów... Kamelia i kwiat jabłka, sprawia że to dziewczęcy zapach. Tak mi się kojarzy. Być dziewczyną Tomiego...... Tommy Girl. Nazwa trafiona, powodu słabej trwałości i małej wyczuwalności, zupełnie mi nie pasuje. Brak też zalotności czy uwodzenia.
    Taki bezpieczny.
    Szkoda że ani trochę fiołka, ani trochę róży nie wyczuwam choć są w składzie. Może wtedy nabrały by trochę wyrazu.

Chcesz pochwalić Katefit za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny niedrogi zapach na lato
  • Fajny zapach na co dzień na letnie dni.

Nadaje się do pracy, na zakupy, od biedy może być i na wieczór.

Jak dla mnie to taki prosty zapach, który od momentu psiknięcia do czasu aż nie wyparuje pachnie tak samo. Nie jest może jakiś mega trwały ale na pół dnia spokojnie wystarczy.

Świeży, ani lekki ani ciężki, taki raczej średni, stosowany z umiarem nie powinien drażnić, ale łatwo można przegiąć.

Mi na początku podobał się bardzo, ale po kilku małych flakonach strasznie się przejadł i zaczął denerwować. Mam napoczętą 50-tkę która spokojnie czeka, bo wiem że na pewno jeszcze do nich wrócę.

Duży plus za cenę - w promocji za 30ml płacę ok 12 funtów (60zł).

Ilość zużytych opakowań: 3 x 30ml, jedna napoczęta 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bezludna Wyspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeżo, czysto, przyjemnie, oryginalnie, ale bez bigla.
  • Dostałam je w prezencie. Miało to miejsce jeszcze wtedy, kiedy nosiłam glany (dawno, dawno temu) i zapach ten pasował do mojego ówczesnego anturażu niczym pięść do nosa, kwiatek do kożucha, czy wół do karety.
    Używałam go na przekór emploi, ale nie wbrew sobie.
    Kiedy go użyłam po raz pierwszy, uśmiechnęłam się szelmowsko i stwierdziłam, że pachnę jak nie ja... Gdzie te zawiesiste, orientalne chmury uniseksualnych kenzo i "gaultierów"? Czułam się w tym zapachu jak kot, któremu obcięli wszystkie pazury, ogon i doczepili mu uszy, bo odtąd ma być króliczkiem. I nawet całkiem dobrze mi było w tym zapachu, nawet wbrew moim obawom, wcale mojego wizerunku nie wykastrował. Nie kupię go, ponieważ do mnie nie pasuje. Jednak z sentymentem wącham zatyczkę flakonika i sobie siebie wspominam. Byłam wtedy inna. Inna, ale inaczej jestem teraz. Zapach nie był mój wtedy, nie jest mój teraz, ale ode mnie nie odstawał i tak sobie żyliśmy razem nie przeszkadzając sobie wzajemnie.

Używam tego produktu od: przynajmniej dziesięć lat wstecz
    Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik

Chcesz pochwalić mememe za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno mi je ocenic
  • Zapach przyzwoity i dosc oryginalny jednak po kilku miesiacach stosowania zaczol mnie draznic i dusic.Zupenie nie wyczuwam tu owocowych nut glowy, do tego zaczely mi sie wydawac malo kobiece i pospolite na miescie.Ogromna zaleta tych perfum jest ich super trwalosc- dwa psikniecia z rana i do wieczora unosi sie ich won - niestety to nie wystarczy by staly sie moim hitem

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nitara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach
  • zapach od zawsze mój ulubiony, ostatni raz miałam go z 6 lat temu / ale podróbkę, coś w typie tego zapachu/. Udało mi sie kupić wode kolońską na allegro 100ml za 76 zł. Balam sie że woda kolońska będzie nie trwała i tu moje MIŁE zaskoczenie. Woda bardzo trwała, własciwie czuć cały dzień, na ciuchach nawet nastepnego dnia.Zapach sam w sobie piekny, bardzo udany, świeżak ale nie męczący otoczenia. Używam go cały rok.Duzo firm typu bi-es wzorowao sie nba tym zapachu tworząc jego podróbki stąd zapach znany

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 du że 100 ml

Chcesz pochwalić monisiak9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wierna forever
  • Nuta świeżości i oryginalności, niesamowity zapach.
    Fakt że nie używam go już tak codziennie jak kiedyś ale zawsze go mam. Niezastąpiony. Cena również przystępnaUżywam tego produktu od: od 4 latIlość zużytych opakowań: 5

Chcesz pochwalić meslen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czysto, świeżo, wiosennie
  • Idealny zapach na wiosnę. Wystarczająco świeży i chłodny, aby użyć go w słoneczny dzień - pod warunkiem, że temperatura nie przekroczy 20 stopni, bo w cieplejsze dni TG potrafi zamęczyć trwałością i intensywnością.
    Złudne pierwsze cytrynowo - grejpfrutowe nuty sugerują, że zapach jest zwykłym bezpłciowo - sportowym świeżaczkiem, jednak po kilkunastu minutach od aplikacji na skórę zmieniają się w mieszankę chłodnych, ale bardzo intensywnie pachnących białych kwiatów (jaśmin, lilia, jaśmin i jeszcze raz lilia - potem odrobina róży i piżma, kolejny raz jaśmin i lilia... o tak do wieczornego prysznica). Na dodatek zapach nie należy do subtelnych - jest megatrwały i ntensywny.
    Dla wielu dziewczyn zapach będzie męczący i jednostajny, innym wyda się mało kobiecy.
    Mnie się podoba, bo od poszukuję zapachowego "wow" w kolejnych kupowanych w ciemno perfumach i, mimo kilku krótkotrwałych zauroczeń, wciąż wracam do zapachów znanych mi od lat, które przetrwały próbę czasu i nadają się na każdą okazję (zarówno na piknik w parku, jak i do biura czy do szkoły).
    Flakon poręczny, estetyczny.
    Cena nie jest wygórowana.
    Trwałość rewelacyjna.

Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Święto Wiosny!
  • Szukałam zapachu na wiosnę - wesołego i ożywczego.... czasu na chodzenie i testowanie brak, więc posłuchałam recenzji i intuicji - i trafiłam świetnie!

Radosne, wiosenne perfumy. Z jednej strony - rzeczywiście składników w nich tak wiele, że poszczególne zidentyfikować trundo. Czuje się całość, ale ta całość potrafi niespodziewanie zaskoczyć eksponując jakiś swój element. I jest w nich coś takiego fenomenalnego, że są świeże, ale nie chłodne z jednej strony, a z drugiej kwiatowe, ale nie przesłodzone ani nie ciężkie.
    Białość, świeżość i ciepły powiew, mim zdaniem uniwersalny, choć bardziej jednak dzienny niż wieczorowy. Ale w dzień pasować będą i do eleganckiego stroju, i do mniej zobowiązującego ubrania.
    Jak młoda dziewczyna - subtelne, powabne i czrujące w każdej styuacji.
    Dla młodych - duchem Skłaniają do uśmiechu, również do samej siebie.
    Buteleczka zgrabna i przyjemnie minimalistyczna, pasuje do zapachu.
    Jestem z nich wiosennie zadowolonaUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić sasanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo wiosenny idealny na chandre
  • zapach przepiękny jak wiosenna poranna rosa na świeżej trawce,.. pierwsze pryśniecie niezbyt olśniewa, jednak rozwijanie daje wielką moc a składniki są dobrane w idealnych proporcjach, zdecydowanie poprawia nastrój, bardzo podoba się mężczyznom.Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 100ml własnie na lotnisku znalazłam przecenę- wyszło za 120zł

Chcesz pochwalić rada za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij