Tommy Hilfiger, Tommy Girl

Powiększ Tommy Hilfiger, Tommy Girl

Zgłaszająca osoba: Kasię

Bardzo świeży, dziewczęcy zapach.
Wykreowana w 1996 roku kompozycja 'Tommy Girl' to lekka, elegancka, kwiatowo-owocowa propozycja dla kobiet, rekomendowana do codziennego użytku.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, jabłko, mandarynka, mięta
nuta serca: wrzos, kapryfolium, fiołek, róża, jaśmin, magnolia, lilia
nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe

Cena ok. 150zł / 50ml

• Świeżo, czysto, przyjemnie, oryginalnie, ale bez bigla.
  • Dostałam je w prezencie. Miało to miejsce jeszcze wtedy, kiedy nosiłam glany (dawno, dawno temu) i zapach ten pasował do mojego ówczesnego anturażu niczym pięść do nosa, kwiatek do kożucha, czy wół do karety.
    Używałam go na przekór emploi, ale nie wbrew sobie.
    Kiedy go użyłam po raz pierwszy, uśmiechnęłam się szelmowsko i stwierdziłam, że pachnę jak nie ja... Gdzie te zawiesiste, orientalne chmury uniseksualnych kenzo i "gaultierów"? Czułam się w tym zapachu jak kot, któremu obcięli wszystkie pazury, ogon i doczepili mu uszy, bo odtąd ma być króliczkiem. I nawet całkiem dobrze mi było w tym zapachu, nawet wbrew moim obawom, wcale mojego wizerunku nie wykastrował. Nie kupię go, ponieważ do mnie nie pasuje. Jednak z sentymentem wącham zatyczkę flakonika i sobie siebie wspominam. Byłam wtedy inna. Inna, ale inaczej jestem teraz. Zapach nie był mój wtedy, nie jest mój teraz, ale ode mnie nie odstawał i tak sobie żyliśmy razem nie przeszkadzając sobie wzajemnie.

Używam tego produktu od: przynajmniej dziesięć lat wstecz
    Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik

Chcesz pochwalić mememe za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno mi je ocenic
  • Zapach przyzwoity i dosc oryginalny jednak po kilku miesiacach stosowania zaczol mnie draznic i dusic.Zupenie nie wyczuwam tu owocowych nut glowy, do tego zaczely mi sie wydawac malo kobiece i pospolite na miescie.Ogromna zaleta tych perfum jest ich super trwalosc- dwa psikniecia z rana i do wieczora unosi sie ich won - niestety to nie wystarczy by staly sie moim hitem

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nitara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach
  • zapach od zawsze mój ulubiony, ostatni raz miałam go z 6 lat temu / ale podróbkę, coś w typie tego zapachu/. Udało mi sie kupić wode kolońską na allegro 100ml za 76 zł. Balam sie że woda kolońska będzie nie trwała i tu moje MIŁE zaskoczenie. Woda bardzo trwała, własciwie czuć cały dzień, na ciuchach nawet nastepnego dnia.Zapach sam w sobie piekny, bardzo udany, świeżak ale nie męczący otoczenia. Używam go cały rok.Duzo firm typu bi-es wzorowao sie nba tym zapachu tworząc jego podróbki stąd zapach znany

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 du że 100 ml

Chcesz pochwalić monisiak9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wierna forever
  • Nuta świeżości i oryginalności, niesamowity zapach.
    Fakt że nie używam go już tak codziennie jak kiedyś ale zawsze go mam. Niezastąpiony. Cena również przystępnaUżywam tego produktu od: od 4 latIlość zużytych opakowań: 5

Chcesz pochwalić meslen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czysto, świeżo, wiosennie
  • Idealny zapach na wiosnę. Wystarczająco świeży i chłodny, aby użyć go w słoneczny dzień - pod warunkiem, że temperatura nie przekroczy 20 stopni, bo w cieplejsze dni TG potrafi zamęczyć trwałością i intensywnością.
    Złudne pierwsze cytrynowo - grejpfrutowe nuty sugerują, że zapach jest zwykłym bezpłciowo - sportowym świeżaczkiem, jednak po kilkunastu minutach od aplikacji na skórę zmieniają się w mieszankę chłodnych, ale bardzo intensywnie pachnących białych kwiatów (jaśmin, lilia, jaśmin i jeszcze raz lilia - potem odrobina róży i piżma, kolejny raz jaśmin i lilia... o tak do wieczornego prysznica). Na dodatek zapach nie należy do subtelnych - jest megatrwały i ntensywny.
    Dla wielu dziewczyn zapach będzie męczący i jednostajny, innym wyda się mało kobiecy.
    Mnie się podoba, bo od poszukuję zapachowego "wow" w kolejnych kupowanych w ciemno perfumach i, mimo kilku krótkotrwałych zauroczeń, wciąż wracam do zapachów znanych mi od lat, które przetrwały próbę czasu i nadają się na każdą okazję (zarówno na piknik w parku, jak i do biura czy do szkoły).
    Flakon poręczny, estetyczny.
    Cena nie jest wygórowana.
    Trwałość rewelacyjna.

Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Święto Wiosny!
  • Szukałam zapachu na wiosnę - wesołego i ożywczego.... czasu na chodzenie i testowanie brak, więc posłuchałam recenzji i intuicji - i trafiłam świetnie!

Radosne, wiosenne perfumy. Z jednej strony - rzeczywiście składników w nich tak wiele, że poszczególne zidentyfikować trundo. Czuje się całość, ale ta całość potrafi niespodziewanie zaskoczyć eksponując jakiś swój element. I jest w nich coś takiego fenomenalnego, że są świeże, ale nie chłodne z jednej strony, a z drugiej kwiatowe, ale nie przesłodzone ani nie ciężkie.
    Białość, świeżość i ciepły powiew, mim zdaniem uniwersalny, choć bardziej jednak dzienny niż wieczorowy. Ale w dzień pasować będą i do eleganckiego stroju, i do mniej zobowiązującego ubrania.
    Jak młoda dziewczyna - subtelne, powabne i czrujące w każdej styuacji.
    Dla młodych - duchem Skłaniają do uśmiechu, również do samej siebie.
    Buteleczka zgrabna i przyjemnie minimalistyczna, pasuje do zapachu.
    Jestem z nich wiosennie zadowolonaUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić sasanka3 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo wiosenny idealny na chandre
  • zapach przepiękny jak wiosenna poranna rosa na świeżej trawce,.. pierwsze pryśniecie niezbyt olśniewa, jednak rozwijanie daje wielką moc a składniki są dobrane w idealnych proporcjach, zdecydowanie poprawia nastrój, bardzo podoba się mężczyznom.Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 100ml własnie na lotnisku znalazłam przecenę- wyszło za 120zł

Chcesz pochwalić rada za czytelną i pomocną recenzję?
  • not only for girls
  • Bardzo przyjemne i rzeczywiście dziewczęce perfumy. Aż jestem zdziwiona, że nigdy wcześniej nie testowałam tommy girl, choć zapach wydaje mi się znajomy. Podobne propozycje zapachowe być może czułam w avonie czy oriflamie ale to były popłuczynki a w tommy(m) czuję moc. Nie mniej jednak za to podobieństwo odejmuję gwiazdkę, bo nie lubię jak perfumy z wyższej kategorii cenowej zalatują mi ala avon.
    Dla mnie zachętą do testowania nowych perfum jest najczęściej piękny flakon i oczywiście marka. Tutaj prościutki flakon i rekomendacja pt. dla dziewczyn - skutecznie może zniechęcić do testów. A szkoda !!
    Bo sam zapach jest ładny a wszystkie nuty są harmonijnie skomponowane. Ja czuję zatrzęsienie białych kwiatów (jak w eternity CK) ale zapach nie jest ciężki tylko lekki i zwiewny. Nie czuję ani ogórków ani depresyjnych woni. Dla mnie to zastrzyk energii, letni wiaterek, bukiet świeżych kwiatuszków. Jak już wspominałam - jego moc jest nieziemska - trzyma się dzielnie dobrych 7-8 godzin i cały czas jest intensywny. Mało tego - czuć go nawet po wieczornej kąpieli.
    Tommy girl można nabyć za śmieszne pieniądze w UK -widziałam 100 ml za 13 GBR (65 zł). Pewnie się kiedyś skuszę, ale na pojemność 30 ml, bo mam wiele innych perfum do zużycia. Polecam dla dziewczyn i kobiet w każdym wieku.
    EDIT.. nie kupię jednak, bo mojemu mężowi nie podoba się ten zapach i powiedział, że nie chciałby, żebym tak pachniała bo mam lepsze perfumy. I w sumie ma rację Dlatego kolejna gwiazdka w dół
    Używam tego produktu od: testy nadgarstkowe
    Ilość zużytych opakowań: wciąż testy

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły, bezpieczny jak odświeżacz Brise...
  • Wiele zachwytów nad tym zapachem słyszałam wśród koleżanek, sporo też znalazłam na Wizażu. Czy więc mogłam sobie odpuścić spróbowania na własnej skórze? Nie, zdecydowanie nie. Tym bardziej, że wciąż poszukuję nowych perfumowych doznań, z różnych półek.

I być może zbyt dużo oczekiwałam. Zapach jest do bólu płaski. Nie rozwija się na skórze wcale a wcale. Zdecydowanie bardziej wyczuwam w nim trawę, niż te obiecane kwiaty, chociażby jaśmin. Nie wyczuwam tu za grosz jaśminu... Nie ma w tym zapachu nic, co by mnie intrygowało. Źle się w nim czuję.

Przez dłuższą część "testów" nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że ten zapach już gdzieś kiedyś był... I dotarło do mnie: ten zapach pachnie bardzo podobnie do odświeżacza Brise i wielu tanich "bezmarkowych" wód, które znaleźć można w drogeriach. I to jest chociażby ten jeden z argumentów przemawiających za tym, że go nie kupię.

Używam tego produktu od: parę tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są u mnie na drugim miejscu
  • Przyjemny zapach. Świeży, niebanalny, ma w sobie 'to coś'. Lubię go używać, kilka razy pytano mnie, czym tak ładnie pachnę Flakon wręcz urzeka swoją prostotą. Dodatkowo całkiem długo utrzymuje się na skórze (rozpylam go na nadgarstki i na skórę za uszami).
    Polecam!

Używam tego produktu od: Rok.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić RumeurRose2 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij