Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Krem (Aktywny krem korygujący)

Profesjonalny kosmetyk do cery z niedoskonałościami, mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, z przebarwieniami, z widocznymi zmianami trądzikowymi. Delikatnie eksfoliuje, skutecznie redukuje błyszczenie skóry oraz zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje skórze blasku, redukuje zmarszczki, doskonale wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność skóry. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, o jednolitym kolorycie, niedoskonałości są zredukowane i mniej widoczne.
Krem zawiera dużą dawkę silnie działających składników aktywnych:
Kwas migdałowy - delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje nadmierne wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
Kwas laktobionowy - złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, intensywnie nawilża.
Witamina B3 - wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia. Zwalcza problemy skórne - trądzik, zaczerwienienia, szorstkość. Rozjaśnia naskórek, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.
Skuteczność potwierdzona badaniami: niedoskonałości znacznie zredukowane (o 91%), wyraźnie młodszy wygląd skóry (o 85%).
Testy in vivo przeprowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów na grupie 25 kobiet przez okres 6 tygodni wykazały, że stosowanie kremu w połączeniu z serum powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat.

Coś, czego szukałam

Jestem posiadaczką cery mieszanej. Zimą szukałam kremu, który nawilżyłby moje przesuszone skronie i policzki oraz zadbał o pielęgnację przetłuszczających się partii twarzy. Borykałam się też z problemem trądziku.. Myślałam już, że nie pozbędę się go do 30tki. Stojąc przy wystawie kremów w drogerii i szukając ratunku jedna z pań tam pracujących poleciła mi ów krem. Szczerze mówiąc moje nastawienie było dość sceptyczne, ale OK. Wypróbuję. Na jego korzyść przemawiała aktualna promocja. Poza tym wcześniej używałam serum z tej samej serii i też byłam zadowolona.
Od razu zaczęłam testowanie. Po kilku nałożeniach kremu rankiem stwierdziłam, że chyba jednak bardziej sprawdzi się przy stosowaniu na noc. Tak też robię do dziś. Nakładam raz cieńszą, kiedy indziej grubszą warstwą, w zależności od potrzeb mojej skóry. Pod makijaż próbowałam, ale stwierdziłam, że to nie jest dobry pomysł. Wydawał mi się trochę ciężki.
Jeśli chodzi o nawilżenie, krem daje radę.. Skóra po nim jest gładka, mięciutka, do tego pachnąca ;) Stosuję go codziennie wieczorem. Nawet jeśli nałożę grubszą warstwę, rano po przemyciu twarzy skóra nie świeci się, nie jest tłusta, a super miękka i promienna.
Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że pomógł mi pozbyć się wszelkich krostek i innych "demonów". Zauważyłam to po jakichś 2 miesiącach stosowania. Mam gładkie czoło, zniknęły paskudne zaskórniki. Wcześniej zdarzały się wypryski nawet na policzkach i brodzie, które rozsiewały się w zawrotnym tempie. Teraz? Nie ma! Jakieś pojedyncze krosteczki pojawiają się na chwilę przed okresem, ale bardzo szybko znikają. Naprawdę nie spodziewałam się takich efektów. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Bardzo dobry krem

Kilka lat temu dużo dobrego słyszałam i czytałam o tym kremie, ale gdy chciałam go kupić, miałam ogromny problem, żeby znaleźć go stacjonarnie. Do teraz od czasu do czasu się za nim oglądam i niestety, nigdzie na półkach go nie widzę :(

Gdy w końcu udało mi się go dorwać w Hebe byłam bardzo zadowolona z efektów.
Używałam go głównie na noc. Ma dosyć gęstą, bogatą konsystencję i na dzień był dla mnie zbyt ciężki - pod makijaż się nie sprawdził.
Po nałożeniu na buzię szybko się wchłania.

W moim przypadku już po pierwszym użyciu skóra była w ciut lepszym stanie. Z każdym użyciem coraz bardziej uspokajał moje stany zapalne a zaczerwienienia rozjaśniał. Z czasem doprowadził moją skórę do naprawde dobrej kondycji.

Myślę, że gdyby nie problem z dostępnością, skusiłabym się na kolejny słoiczek.

Mega zadowolenie

Kupilam cała serię zachęcona pozytywnymi opiniami jak również ceną. Jestem bardzo zadowolona z kremu. Szybko się wchłania nada się również pod makijaż, rozświetla buzię przez co nasza cera wygląda lepiej zdrowiej i promiennie. Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję. Produkt wydajny. Stosuje regularnie z tonikiem i serum.

Średni

Serum z serii mezo power jest moim dotychczas ulubionym. Postanowiłam więc po dłuższej przerwie wrócić ale jednak do formy kremu. Niestety, nic szczególnego się nie zadziało a używam go ok. miesiąca.
Po pierwsze - sloiczek który nie jest zbyt higieniczny a przy cerze problematycznej powinien to być priorytet.
Konsystencja - dość bogata, trzeba chwilę poczekać aż się wchlonie. Mam wrażenie że nie matuje a wręcz skóra szybciej się wyświęca w ciągu dnia. Na noc jest ok
Działanie - nie zauważyłam większych efektów. Nie zatkał porów co jest plusem ale też nie pomógł z wcześniej zatkanymi lub rozszerzonymi. Nie widzę działania antytrądzikowego ani rozjaśniającego przebarwienia. Możliwe że pod koniec opakowania efekty będą bardziej widoczne jednak w przypadku serum moje wrażenia są bardziej pozytywne. Do kremu już raczej nie wrócę.

Krem spełnia moje oczekiwania,dobrze się rozprowadza i szybko wchłania,jest delikatny a jednocześnie koryguje niedoskonałości.

Krem bardzo łatwo się rozprowadza, jest lekki i delikatny. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego, ciężkiego filmu na skórze, pachnie ślicznie, delikatnie, świeżo.. odrobinę kwiatowo i owocowo, ale wszystko w nienachalnym stopniu sprawia, że przyjemnie się go używa. Wyczuwam w nim nuty zielonej, rześkiej herbaty i trawy!Wspomnę, że słynne tutaj kwasy są na 9 miejscu w składzie. Może nie jest to jakaś zawrotna pozycja, ale według mnie używając całej serii gdzie kwasy są już na 2,3 i 4 pozycji, w kremie jest to odpowiednie miejsce ;)
Krem jest lekki ale skuteczny, pomaga zniwelować, zwalczyć niedoskonałości skóry i ukoić skórę nocą. Po nocy skóra jest świeższa, ładniejsza i odrobinę "podleczona", przygaśnięta.Zazwyczaj stosowałam go na noc, ale że borykałam się w tamtym czasie z dużymi niedoskonałościami używałam go także w dzień/rano.
Również dobrze się wchłania, nie pozostawia ciężkiej, tłustej warstwy. Współgra z podkładem i nie powoduje żadnych problemów.Jestem z niego, jak i z całej serii bardzo zadowolona.. a dzisiaj moja cera cieszy się dobrą kondycją.eśli tak jak ja, z różnych przyczyn borykacie się z niedoskonałościami cery polecam Wam w porze całą serię Bielendy Super Power Mezo Terapia korygująca !

Idealny na wągry, zaskórniki i dla cery tłustej

Krem kupiłam z całą seria -wraz z tonikiem i serum -serum z tego duetu jest najmocniejsze
Krem ma charakterystyczną jasno zielona etykietę znana dla całej tej serii korygującej
Zapach kremu _dla mnie niezbyt ładny -typowy zapach kwasów -w szczególności kwasu migdałowego
Mam cerę tłusta z tendencja do Wągrow (bardzo dużo czarnych dużych Wągrow) a jednocześnie moje cera jest cienka i naczynkowa -tu ciekawostka bo większość producentów uważa że cera naczynkowa to z automatu cera sucha
Krem świetnie działa na moje wągry -wyraźnie je zmniejsza i cera staje się mniej tłusta ale przez to że moja cera jest naczynkowa musialam znaleźć sposób na ten krem bo bezpośrednio na twarz jest dla mnie za mocny -na początku daje serum Manuka Honey z tej samej firmy i dopiero na to krem -to łagodzi moc kwasów
Mam też w planach pomieszac trochę kremy bardzo tłustego Manuka Honey z tym kremem

Zawiedziona

Zakupiłam krem, ponieważ koleżanka która również boryka się z trądzikiem mi go poleciła. Pojemność tego kremu jest dosyć spora i ciężko było mi go skończyć, nie lubię wyrzucać produktów dlatego męczarnia było jego dokończenie. Do tego zapakowanie go w słoiczek, gdzie grzebiemy paluchami jest dosyć mało higieniczne, osobiście preferuję kremy w tubce lub z pompką. Po otwarciu słoiczka, widzimy krem o białej, jak mogło by się wydawać lekkiej konsystencji i mało drażniącym zapachu, chociaż ja ogólnie nie mam problemu z zapachem, nawet olejek z drzewa herbacianego mi nie śmierdzi więc nic mnie chyba nie zaskoczy zapachem. Jednak po aplikacji, mimo iż krem ma wodnista konsystencję niewiarygodnie długo się wchłania i do tego zostawia nieprzyjemny tłusty film, który musiałam ścigać przy pomocy bibułek przed nałożeniem podkładu. Do tego, jestem świadoma, iz zawiera on kwasy które mogą podrażniać skórę, jednak stosowałam inne produkty z kwasami i nie miałam aż tak podrażnionej skóry, jak po aplikacji tym kremem. Twarz przez 30min najmniej jest czerwona jak wóz strażacki. Krem nie spełnił swoich obietnic, nie poradził sobie z niedoskonałościami, przebarwieniami oraz nie zmatowil skóry, nie zmniejszył widoczności porów. Może u kogoś działa, jednak u mnie się nie sprawdził kompletnie.

Mój ulubiony krem

Po skończeniu maski z tej serii (swoją drogą najlepszej na wypryski jaką miałam!) sięgnęłam po ten krem. I okazał się również super. Ma lekką konsystencję i bardzo przyjemny, lekko apteczno-cytrusowy zapach. Krem idealnie nadaje się pod podkład, nawilża, lecz nie jest tłusty. Nie pomaga na pewno na wypryski, ale też nie zapycha. Do tego jest w przystępnej cenie i w wygodnym szklanym słoiczku. :)

Trochę się zawiodłam...

Krem kupiłam zachęcona opiniami oraz działaniem serum tej samej linii.
Krem zapakowany jest w estetyczny szklany słoiczek z białą nakrętką. Zapach jest delikatny i nie pozostaje na skórze długo.
Konsystencja kremu jest dość przyjemna, łatwo rozprowadza się na skórze. Niestety jeśli chodzi o wchłanianie to jest tragedia... Pod makijaż się nie nadaje. Ostatecznie używałam krem tylko na noc, a i tak rano na twarzy pozostawał nieprzyjemny, tłustawy filtr.
Spektakularnych efektów nie zauważyłam, ot krem.

Faktycznie dziala. Stosowalam na noc i na dzien. Wyrownuje koloryt, zmniejsza niedoskonałości. Uspakaja buzie. Nie matowi, ale sprawia ze skora sie nie świeci. Uzylam cale opakowanie i widac efekty.

Uwielbiam Bielende

Krem jest rewelacyjny. Używam go tylko na dzień ponieważ na noc używam serum z tej serii.
Nadaje się pod makijaż, ładnie się wchłania i delikatnie matuje twarz.
Bardzo ładnie pachnie i jest wydajny.
Na początku stosowania zauważyłam u siebie mały wysyp ale nie wiem czy to wina kremu gdyż akurat zaczęłam stosować ten krem przed samym okresem :)
Zauważyłam bardziej zwezone pory które wcześniej wyglądały jak dziury po trądziku.
Zakochałam się w kosmetykach z Bielendy nie dość ze są tanie i naprawdę działają to w ogóle mnie nie podrazniaja.
Mam jednak ochotę wypróbować jeszcze inne kremy z Bielendy. Do tej pory używałam kremu Zielona Herbata a teraz ten korygujący. Oba są świetne ale mam ochotę dalej testować ich produkty.
Nie umiem ocenić za bardzo jego działania bo stosuje tez to serum ale twarz zdecydowanie lepiej wygląda. Mniej wyprysków , zwezone pory , mniej przebarwien , ale ogólnie cera wygląda na taką świeża i rzeczywiście nieco młodszą.
Stan mojej cery poprawił się już po miesiącu stosowania i często nakładam zamiast fluidu trochę sypkiego pudru.
Pozostaje wierna ich produktom mają rewelacyjne kosmetyki które mnie nie uczulają i dają bardzo szybko efekty. Każdy kosmetyk z Bielendy spełnił u mnie może nie wsystkie ale dużą część obietnic producenta.

Warto kupić

Ten krem jest produktem na dzień i na noc, ale ja uzywałam go tylko na dzień, w połączeniu z serum z tej serii. Mam skórę mieszaną, ale bez zmian trądzikowych. I ten krem u mnie się sprawdził.

Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że mój stan skóry się poprawił. Drobne zmarszczki nie zniknęły, ale skóra była miękka, a niedoskonałości - mniejsze. Plusem jest też to, że kosmetyk złuszcza - naprawdę poprawił się koloryt mojej skóry. Jest bardziej równomierny.
I opakowanie - cenię sobie kremy w szklanych opakowaniach. Mam wrażenie, że takie opakowanie jest bardziej higieniczne.
Krem dobrze współpracował nie tylko z serum, ale i również z bazą i podkładem. Doskonale nadaje się pod makijaż. Nie zostawia tłustego filmu i nie roluje się.
Ogólnie polecam ten produkt, jestem zadowolona. Myślę, że w niedalekiej przyszłości do niego wrócę.

Liczyłam na coś więcej

Po zużyciu buteleczki serum miałam oczekiwania co do tego kremu. Niestety, nie do końca się sprawdził. Z plusów na pewno ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza, ma ładny zapach. Nie podrażnia, nie przyczynił się do powstania nowych niedoskonałości.
Niestety jednak ja nie zauważyłam, aby poprawił stan mojej skóry. Dodatkowo nie radził sobie ze zmatowieniem cery, dlatego mogłam stosować go tylko na noc (jest dla mnie zbyt ciężki do stosowania pod makijaż, skóra mocno się błyszczy). Mam mieszane uczucia.