Giorgio Armani, Emporio White Woman

Giorgio Armani, Emporio White Woman

Świeży i lekki zapach lata. Kompozycję zapachową tworzą: bergamota, mandarynka, liść czarnej porzeczki, liść zielonej figi, imbir, białe piżmo

MÓJ CI ON !!!

Był rok 2002.
Poprosiłam męża (wtedy jeszcze nazeczonego), żeby zakupił Eporio Armani..ale nie white tylko elle.
Mąż przyjeżdza - rozpakowuję moje oczekiwane perfumy i.....wielkie totalne rozczarowanie !!!
To nie ten kolor buteleczki - walca !!!!
Miał być złoty....a tu biały !!!

No nic...żeby nie zrobić przykrości okazuję euforię zadowolenia...i psikam....ale nie spodziewam się zachwytu bo TO NIE TEN KOLOR BUTELECZKI !!!

Nagle...jak grom z jasnego nieba - TO NADESZŁO Z PIERWSZYM PSIKNIĘCIEM NA NADGARSTEK...był listopad 2002 roku....

Od tamtego czasu nie ma żadnego zapachu, powtarzam ŻADNEGO, kóry by tak wspaniale do mne pasował, tak niesamowicie stapiał się z moją skórą....

Nie dla wszystkich on pisany ostrzegam !!!

Mnie sobie wybrał...a raczej ja jego...i nieśmiało mówię MÓJ CI ON !!!!

Używam tego produktu od: od 2002 roku
Ilość zużytych opakowań: myślę, e z 10 buteleczek o różnych pojemnościach

dusi i śmierdzi

Dusi mnie. Nie podoba mi się w ogóle. Nic wiecej nie mam do dodania. Niestety, za mało chyba powiedzieć, że nie w moim stylu. Nie polubiliśmy się, nie pasujemy do siebie i nigdy już do siebie nie wrócimy.Ale może się podobac. Taki trochę męski.

Świeży, chłodny...

Pierwszy raz Emporio White dostałam ok.10 lat temu.

Bardzo go lubię jako wersje sportową i chłodną....

używam do jasnych ubrań (najczęściej sportowych), w chłodniejsze dni....

Flakon praktyczny, niezniszczalny ;-) , i nieprzejrzysty (lubię kontrolować ml). Nie lubię gumowego dozownika-nacisku .

Używam tego produktu od: ok.10 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 szt/100 ml

Czystość i elegancja

Fantastyczny zapach elegancki , świeży a jednoczesnie kobiecy i słodki. Dostałam jak tylko pojawił się w Polsce ( kilka lat temu).
Zapach wyrazisty i elegancki. Seksowny i kobiecy a jednocześnie nienachalny, nadaje się do pracy. Wiele osób pytało się , czym pachnę.
Bardzo trwały, na ubramniu utrzymuje się bardzo
długo.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

dla mnie nie pachnie praniem:)

to zapach naprawde świeży i nienachalny, jak te cuchnące cięzkie kadzidłowe, którymi pryska się masa kobiet, żeby być "zauważoną" za wszelką cenę! a to nie jest fajne, także white to klasyka świeżości i dziewczęcości, nie narzuca sie i nie powoduje alergii w otoczeniu,,,

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:próbka

Moje emporio white!

To były moje drugie markowe perfumy.. Kiedy zapoznałam się z nimi na swojej skórze, od razu zamówiłam w perfumerii setkę.. To było na pierwszym roku studiów. 5 lat później jestem nadal ich wierną fanką, w dodatku emporio podjął się trudnej materii charytatywnej, wspierając walkę z AIDS, z zakupu tych perfum, oszpecił ich flakon.. Nic jednak z tego.
Perfumy są pieprzne. Od samego początku kojarzyły mi się wybaczcie sformuwałowanie z seksem, i jego różnymi aspektami. Są bardzo wyczuwalne i wrażliwy nos odpowiedniego mężczyzny od razu będzie chciał przyssać się do Waszej szyji. Woń pieprzna, drzewna (moja ulubiona w zapachach) przywodzi również na myśl naturę, jak zawarła jednak z poprzedniczek- wiatr. Perfumy są stworzone dla mnie, używam ich tylko późnym popołudniem i na wieczór. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi. Gdybym miałam opisać dla jakiej kobiety, przychodzi mi do głowy jedno słowo- Kusicielka.
Kocham je!

Używam tego produktu od:5 lat

Biurowe umiarkowanie

Grzeczny, biurowy i bardzo przecietny zapach. Swietliscie kwiatowy, mydelkowy, umiarkowanie przyjemny, ale przyczepic sie tez do niego za bardzo nie mozna. Niespecjalnie przypadl mi do gustu, ale na pewno znajdzie zwolenniczki :-).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

Paskudek pospolity

Mam alergię (w przenośni) na ten typ pachnideł, bez wyrazu, nijakie ale za to z ostrą świdrującą nutą która chyba ma się kojarzyć z "czystością". Odstraszające, aseksowne i nudne, wiem że byłoby po mnie gdybym sobie zapodała takie coś.
Psiknęłam 2 razy i w te pędy pobiegłam zmyć paskudkę. Może jestem mało wytrzymała, ale White przekracza moje możliwości.
Butelka, jak to Armaniego, niespecjalnie urodziwa.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: próbka

Godny Polecenia

Kiedy w perfumerii spotkałam się z tym zapachem od razu musiałam go mieć ! Był to mój ulubiony zapach lecz po zakupie kolejnego Armani White zapach natychmiast mnie znudził, lecz zawsze mam go na mojej półce ;] Godny polecenia, trwały i intrygujący :)

Używam tego produktu od:2 lat

mój na zawsze

Zapach urzekła mnie kilka lat temu, ale kupiłam go dopiero 10 miesięcy temu.
Jest niesamowity, lekki, urzekający.
Bardzo trwały, pryskam nim ciało - dekolt - a czuję go intensywnie na bieliźnie, ubraniach...
Ciężko go ostatnio znaleźć tylko w wersji z czerwonymi ludzikami - mam nadzieję, że zawsze będę mogła go kupić.

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

Ice Queen

Zapach doskonałość.
Biała butla oraz nazwa kojarzą mi się z śniegiem i lodem. Coś w tym jest. Zapach idealny na lato dla osób które chcą poczuć cytrusowe orzeźwienie, a jednocześnie czuć sie megaelegancko. Zapach dla osob lubiących lekkie cytrusowe zapachy, a jednocześnie znudzonych słodką, owocowa papką dla nastolatek. Niebanalny. Mroźny, intrygujący, sexowny. Bardzo trwały. POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 i na tym nie koniec!

Kocham GO

Dostałam w prezencie od chłopaka...........z którym już od dawna nie jestem, ale zapach zawsze mi się będzie z nim kojarzył. Cudny, dla mnie pachnie egzotyczną herbatą. Słowa nie potrafią odwzorować moich uczyć związanych z tymi perfumami. Żadne inne nie zastąpiął Armaniego. Jeszcze po 5 latach pamiętam jak pachnie, a miałam tylko jedną sztukę, razem z balsamem. Aż się łezka w oku kręci........ah:)

Używam tego produktu od:dawna