Sylveco, Wygładzający peeling do twarzy

Hebe
ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Hypoalergiczny peeling z korundem, stworzony na bazie oleju palmowego, przeznaczony do oczyszczania skóry suchej, dojrzałej, zmęczonej, wymagającej odnowy. Drobinki ścierające są mocne, ale w połączeniu z delikatną formułą, skutecznie złuszczają martwy naskórek, nie wywołując podrażnień. Peeling zawiera także cenny olej słonecznikowy, który działa przeciwrodnikowo, opóźniając efekty starzenia. Systematycznie stosowany zwiększa wchłanianie substancji aktywnych, ujednolica koloryt, a dzięki pobudzeniu mikrokrążenia zwiększa odżywienie skóry i jej szybszą odnowę.

dojrzała, sucha
hipoalergiczna
mechaniczne
przeciwzmarszczkowe, wygładzające
w słoiku

Szoruje jak papier ścierny.

Podobnie jak jego brat. Tragedia. Dłuższa recenzja przy drugiej wersji peelingu. Nigdy więcej! Dobrze, że nie zdarłam skóry :D Po 1 opakowaniu nigdy nie kupiłam. Zapach lepszy od wersji zielonej. Tragedia.

Przyjemny

Lubię peelingi enzymatyczne, ale czasami moja skóra potrzebuje peelingu mechanicznego. Tutaj mamy połączenie idealne. Można użyć i masować od samego początku albo nałożyć na 10 minut i spłukać, lub nałożyć, pomasować i spłukać. Idealne rozwiązanie dla każdej cery. Po użyciu skóra jest rozświetlona, miękka, pory oczyszczone i zwężone.

Na nie

U mnie produkt kompletnie się nie sprawdził. Pomimo tego że mam cerę suchą, nie cierpię go używać, okropnie się maże, ciężko go zmyć z buzi, bo to taka tłusta, ciężka gęsta zapychająca maź, fuj fuj fuj. Te dwie gwiazdki za to że zużywam go do peelingu dłoni i tu sprawdza się ok. Ale w końcu jest to produkt do twarzy i w takim celu go kupiłam.

Najlepszy

Najlepszy peeling jaki miałam :) Bardzo dokładnie oczyszcza skórę twarzy i dodatkowo ją nawilża. Produkt może wydawać się mały, ale jest bardzo wydajny (starcza nawet rok przy systematycznym używaniu). Polecam :)

Jest dobry

Ogólnie peeling jest dobry, faktycznie wygładza skórę i świetnie oczyszcza, ale ja osobiście miałam ogromny problem, żeby go zmyć z twarzy, więc zaczęłam używać do rąk. Na rękach sprawdza się rewelacyjnie i tu mogę szczerze powiedzieć, że nic lepszego do peelingu rąk nie miałam. Polecam

Uwielbiam go

Fajne zakręcone opakowanie. Mega poręczne!
Sam peeling super złuszcza martwy naskórek, nie podrażnia. Po zmyciu go buzia jest przyjemnie miękka, delikatna w dotyku i super oczyszczona!
Jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach, lubię go używać w swojej pielęgnacyjnej rutynie!
Drobinki przy okazji peelingu super masują skórę buzi!

Oj zapach okropny ale skuteczny

Peeling w pudełku odkręcanym typu słój. Charakteryzuje się bardzo tłustą konsystencją oraz okropnym ziołowym zapachem

Łatwo się rozprowadza, gorzej zmyć, ponieważ jest tłusty jak masło i pozostawia tłusty film - na noc mi to nie przeszkadza.

Peeling już po jednym zastosowaniu wygładza cerę dla mnie szok, cera gładka i miękka oraz nawilżona.

Pomimo zapachu nie zrezygnuje z niego, ponieważ jeszcze nie znalazłam tak dobrego.

Nie podrażnia wrażliwej skóry.

Produkt wydajny.

wielkie rozczarowanie

Peeling ma konsystencję twardego smalcu, ciężko się nabiera a jeszcze gorzej rozpowadza na skórze. Drobinki peelingu niemal niewyczuwalne, więc nie ma mowy o dobrym ścieraniu. Nie mamy po nim ani uczucia nawilżenia, ani odczucia superoczyszczonej skóry mimo dobrego starcia. Peeling zostawia tłusta powłokę na twarzy, której nie można domyć nawet mocnym żelem do twarzy.
Zapach jest bardzo przyjemny, cytrusowy.
Ogólnie rzecz biorąc - nie mogę polecić tego produktu, bo w mojej ocenie nie spełnia on swojego podstawowego działania, jakim jest złuszczanie naskórka przy jednoczesnym braku podrażnień. Są inne, bardziej odpowiednie dla mnie i to przy nich pozostanę.

Słabo przemyślany

Pierwszy raz spotykam się z peelingiem do twarzy, który zostawia na niej tłustą, mega woskową warstwę, którą zmyć można jedynie żelem myjącym do twarzy. Jest to denerwujące i zniechęca do ponownego zakupu. Poza tym produkt zawiera maleńkie, mocno zmielone drobinki, które łatwo i dokładnie peelingują buzię. Efekt po jest zadowalający. Twarz jest miękka, wygładzona, podczerwieniona i ... niestety tłusta. Co mi jeszcze przeszkadza w tym kosmetyku to fakt, że szybko się psuje. A co za tym idzie, grudkuje i zaczyna dziwnie pachnieć. Zużyłam mimo wszystko, ale uważam, że nie jest to ok. Produkt wydajny. Gdy go się od nowości stosowało, ładnie pachniał. Potem już nie. Uważam,że nad tym kosmetykiem trzeba jeszcze popracować, ale ma potencjał.

Peeling dobrze złuszcza, ale trudno go dobrze zmyć, może podrażniać skóry wrażliwe

Peeling dostałam w prezencie. Kiedyś używałam peelingów mechanicznych do twarzy jednak teraz zrezygnowałam z nich na rzecz peelingu kwasowego i to też dwa trzy razy w miesiącu max. Twarz o dziwo jest w lepszej kondycji.

Postanowiłam więc że użyje go do ciała. Fajnie złuszcza skórę, jest natomiast trochę tłuste, jakbym długo nie lała wody to nadal pozostaje nie tylko tłusta warstwa ale też drobinki. Dopiero po zastosowaniu żelu pod prysznic w dużej ilości wszystko schodzi. Tym bardziej nie wyobrażam sobie użycia tego do twarzy. Koncepcja była dobra by miał działanie peelingujące a przy okazji trochę odżywcze jednak coś poszło nie tak. Minus też za opakowanie, przykładowo pompka byłaby bardziej higieniczna. Skład jest dobry jak na Sylveco przystało.

Delikatny peeling

Jest to delikatne złuszczanie dla skóry, który nie podrażnia, ale też świetnie wygładzi cerę.
Wystarczy nie wielką ilość.
Drobinki są bardzo drobne.
Łatwo się zmywa ze skóry.
Zapach jest mocno ziołowy.
Plus za naturalny skład.

Bardzo dobry peeling

Peeling marki sylveco znalazłam w kalendarzu adwentowym.
Był on zamknięty w szklanym pojemniczku o poj. 30 ml.

Peeling ma przyjemny dość specyficzny zapach, ja wyczuwam tutaj nuty trawy cytrynowej. Kosmetyk jest dość zbity i gęsty ale pod wpływem ciepła bardzo łatwo się go rozprowadza po twarzy. Peeling bardzo dobrze oczyszcza twarz. Skóra jest delikatna, wygładzona, mięciutka. Co prawda po zmyciu pozostawia uczucie takiej tłustej warstwy ale ja jeszcze myłam buźkę żelem i to uczucie znikało, a efekt był świetny.
Pomimo iż peeling miał poj. 30 ml był bardzo wydajny.