Lefery Cosmetics, Active Cell Regeneration, Regenerating Anti Wrinkle Cream (Ultraregenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc)

Krem intensywnie regeneruje skórę podczas snu, poprawiając jej jędrność i skutecznie redukując drobne zmarszczki oraz wiotczenia skóry.
Przeciwdziała również powstawaniu nowych zmarszczek. Wzmacnia naturalną warstwę ochronną w komórkach skóry. Cera staje się o poranku jędrna, elastyczna i pełna witalności.
Mikrocząsteczki kolagenu zawarte w kremie mają zdolność do wiązania i zatrzymywania wody w głębszych warstwach skóry. Nawilżona cera staje się jędrna, gładka i mniej podatna na zewnętrzne podrażnienia.
Krem należy stosować minimum 4 tygodnie. Najlepsze efekty przynosi 3-miesięczna kompleksowa kuracja przy zastosowaniu zarówno kremu na dzień, jak i na noc.

dojrzała
nawilżające, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, regenerujące
w słoiczku
na noc

aż się sama zdziwiłam ;)

Sama się tego po sobie nie spodziewałam, ale zakochałam się w tym kremie.
Zazwyczaj bywam sceptyczna do takich internetowych zakupów, ale tym razem naprawdę trafiłam w 10.

Ponieważ nie działały na mnie właściwie żadne kremy przeciwzmarszczkowe, niezależnie od tego, ile na nie wydawałam, to postanowiłam się poddać i w ogóle przestać ich używać.
I kiedy wyszukiwałam akurat informacji na temat odżywczych olejów, wyskoczył mi ten krem i postanowiłam spróbować ostatniego kremu na najbliższy rok.
I najprawdopodobniej właśnie będzie ostatni, bo na razie nie chcę go zamieniać na nic innego.

Wreszcie znalazłam jakiś krem przeciwzmarszczkowy, który naprawdę zmienia moje zmarszczki!
Stają się natychmiast mniej widoczne pod podkładem, ale też bardzo powoli zmniejsza je na stałe.

Ma eleganckie opakowanie, odjęłam tylko pół gwiazdki za zapach, który mnie nie zachwyca.

jest dobrze, ale nie mam porównania

Lefery to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy ( mam 26 lat) , od zawsze dużo chodziłam na solarium więc szybko zaczełam dostrzegać przebarwienia i pierwsze płytkie zmarszczki. Zakupiłam lefery formułę na noc i na dzień i jestem bardzo zadowolona, skóra jest mega nawilżona i gładka. Nie wiem czy kupie kolejne opakowanie bo pani u której zamawiałam kremy powiedziała że efekt utrzymuje się przez rok .

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania, w sumie 100 ml

ciekawostka ;)

Bardzo kontrowersyjny wg mnie produkt, który sam w sobie jest dobry i mógłby (zgodnie z ceną) uchodzić za produkt luksusowy, ale jest reklamowany w bardzo dziwny sposób.

Gdyby nie te reklamy, dałabym mu 4,5 za działanie, ale odejmuję jedną gwiazdkę za to, bo po prostu mi się to nie podoba.

Jeśli chodzi o samo działanie, producent mówi o głębokim nawilżeniu i działaniu przeciwzmarszczkowym.

I na tym polu krem radzi sobie całkiem nieźle. Jest to jeden z silniej działających kremów przeciwzmarszczkowych, z jakim miałam do czynienia a jednocześnie nie powoduje żadnego rodzaju podrażnień.

Używałam go codziennie przez 6 tygodni.
Po tygodniu zauważyłam głębokie nawilżenie i ten efekt utrzymywał się do końca.
Po trzech tygodniach zmarszczki wokół oczu były płytsze i nie wracały do wcześniejszego stanu nawet po całej nocy. Nie wróciły również do teraz, chociaż krem skończył mi się tydzień temu.

Zobaczę, jak moja skóra będzie się zachowywała za jakiś czas i wtedy podejmę decyzję, czy chcę kupić go drugi raz.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

bardzo miłe zaskoczenie

Stosowałam oba kremy zgodnie z zaleceniami producenta przez 1,5 miesiąca. Muszę przyznać, że miło się zaskoczyłam. Kremy marki Lefery Cosmetics mają ładne, funkcjonalne opakowania.
Kremy bardzo silnie nawilżają skórę, pozostawiając lekki film na skórze. To naprawdę dobre kosmetyki, a przy tym wydajne. Słoiczki 50ml wystarczyły mi na półtora miesiąca stosowania - a codziennie wklepywałam kremy również w szyję. Jeśli chodzi o wygładzenie zmarszczek, zauważyłam lekką poprawę w wyglądzie skóry. Jeden wielki minus – to cena kremów. Jest wyższa niż droższe kremy ze zwykłych drogerii.

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

jeden z lepszych p/zmarszczkowych

Po pierwsze chciałabym powiedzieć, że ta cena się zupełnie nie zgadza z tym, za ile ja kupiłam. Za tyle kupiłam dwa kremy.
A teraz o samych kremach ;)
+ łatwe rozprowadzanie
+ miła konsystencja
+ skuteczność
(znikają drobne zmarszczki, głębokie stają się płytsze)
+ łądne opakowanie
+ wydajność
+ naturalne składniki

- zapach
- cena

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie zaczęte

odkrycie roku

Wkleję tę samą recenzję, którą napisałam przy kremie na dzień, ponieważ używam ich cały czas razem i trudno ocenić mi ich działanie oddzielnie.
Kupiłam go jak tylko w internecie zaczęły sie pojawiać reklamy, bo bardzo lubię nowości.
\\nZapłaciłam zdecydowanie mniej, niż cena podana wyżej. Za mniejszą kweotę kupiłam komplet kremów - na dzień i na noc.
\\nUżywam ich od 5 tygodni i właśnie z każdej wersji zaczynam drugie opakowanie (ten na dzień skończył się odrobinę później, może to kwestia nieco rzadszej konsystencji a może po prostu trochę mniej go używałam).
\\nJuż po 2 tygodniach zaczęłam zauważać wielkie efekty na skórze - moje zmarszczki przy oczach, króre wcześniej wydawały mi się naprawdę spore, prawie zniknęły a skóra na całej twarzy stała się taka sprężysta i zyskała bardzo ładny, równomierny kolor.
\\nWiem, że część z was nie ma za bardzo zaufania do produktów kupowanych przez internet, ale czasami zdarzają się świetne rzeczy sprzedawane w ten sposób i te kremy własnie do takich należą.
\\nNa początku nie mogłam się przyzwyczaić do zapachu, dlatego odejmuję mu pół geiazdki, ale poza tym jest to najlepszy krem przeciwzmarszczkowy, z jakim miałam od czynienia.

Używam tego produktu od: 5-6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie