Benete, Nails VIT (Odżywka do paznokci)

Benete, Nails VIT (Odżywka do paznokci)

Właściwości:
- zapewnia odmłodzenie paznokcia,
- daje poprawę elastyczności i nawilżenie,
- ma działanie antyutleniające,
- ochrona przed promieniowaniem UV oraz żółknięciem,
- aktywizuje proces formowania keratyny,
- umocnienie i ochrona warstwy kontaktowej paznokcia,
- `terapeutyczna` bazowa warstwa odżywki stanowi efektywną reakcję na problemy z kruchością i suchością paznokcia, dzięki zawartości witamin oraz czystego oleju roślinnego, które pomagają w umocnieniu keratyny paznokcia co podnosi jego odporność na rozdwajanie się, pękanie oraz uszkodzenia płytki,
- zawartość oleju arganowego oraz witamin sprzyja utrzymaniu równowagi naturalnego nawilżenia oraz elastyczności płytki paznokcia,
- składniki odżywki sprzyjają wyzwoleniu naturalnego blasku paznokcia oraz wydłużają trwałość koloru.

Niezła

Odzywka do paznokci ma kiolka zalet, ale nie jest idealem, poniewaz u mnie nie do konca sie sprawdzila. Swoja odzywke kupilam za cale 2,90 ;) Zal nie wziac i nie przetestowac :)

MINUSY:
- paznokcie nadal sie rozdwajaja
- kiepska dostepnosc

PLUSY
+ ladne wykonczenie 0 na paznokciach wyglada jak bezbarwny lakier
+ wygodne opakowanie z precyzyjnym aplikatorem
+ pedzelek sie nie rozdwaja
+ dobre lezy w dloni
+ odwyzka wzmacnia pazkocie
+ paznokcie wygladaja na zadbane
+ sa odzywione
+ wydajnosc
+ cena

Bardzo dobra odżywka

Kupiłam tą odżywkę przypadkiem w aptece, chcąc wypróbować coś nowego i okazało się, że trafiłam na jedną z lepszych odżywek do paznokci, jakie do tej pory miałam.
Jest bardzo wydajna i co najważniejsze - kompletnie przestały mi się po niej rozdwajać paznokcie. Naprawdę, od ponad roku rozdwojone paznokcie miałam tylko raz - przy zmianie zmywacza (stary mi się skończył i użyłam kilka razy byle jakiego). Nie trwało to na szczęście długo, bo odżywka świetnie sobie z tym radzi - i głównie za to ją cenię.
Czy spełniają się wszystkie obietnice producenta? Ciężko powiedzieć - paznokcie raczej mi się nie odbarwiają, po tej odżywce są ładne. Jedyne, do czego można się przyczepić, to nieszczególnie większa odporność na łamanie. Jednak dla mnie najważniejszy jest brak rozdwajania, więc dla mnie - super ;)
Plusy:
+ paznokcie przestają się rozdwajać
+wydajność
+ bardzo szybko schnie
+ brak przebarwień

Minusy:
- ciężko ją dostać
- nie zauważyłam większej odporności na łamanie się paznokci, ale nigdy nie miałam z tym problemów