Academie, Regenerating Treatment Foundation (Liftingujący podkład do twarzy)

Academie, Regenerating Treatment Foundation (Liftingujący podkład do twarzy)

Kategoria

Academie Regenerating Treatment Foundation to podkład, który jest czymś więcej - zapewnia kompleksową pielęgnację skóry: nawilża, rozświetla, wygładza, kryje wszelkie niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt skóry.
Wielozadaniowość podkładu jest możliwa dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym:
- 3% nawilżacza pochodzenia roślinnego - zapewnia długotrwałe nawilżenie głębszych warstw skóry,
- biomimetyczne peptydy - stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego - odpowiedzialnych za elastyczność i jędrność skóry,
- ekstrakt z ryżu japońskiego - działa przeciwzmarszczkowo,
- ekstrakt z trawy azjatyckiej - wykazuje działanie ochronne i nawilżające,
- prowitamina B5 - koi i regeneruje skórę,
- mika - odbija światło nadając cerze blask i promienny wygląd.
Podkład liftingujący Academie Regenerating Treatment Foundation zapewnia skórę pełną blasku, gładkości i nawilżenia.

rozświetlające, nawilżające, kryjące, liftingujące, ujednolicające
fluidy
w buteleczce, z pompką

Wykorzystała: kilka próbek

satynowe wykończenie

Muszę przyznać że dziwią mnie niskie opinie nt.tego podkładu. Mimo,iż nie jestem fanką makijażu i nie jest on u mnie koniecznością ten podkład mnie oczarował od pierwszego użycia. Użyłam koloru 02,który jak na drugi kolor w palecie wypada dość ciemny.Podklad bardzo ładnie pachnie,ma dość lekką konsystencję i w moim przypadku potrzeba go niewiele aby zobaczyć efekt ładnej satynowej skóry. Żaden podkład nie dał do tej pory takiego efektu. Co prawda efekt ten nie utrzymuje się bardzo długo,ale efekt wow na wejściu jest,potem zawsze można zrobić poprawki. Wydajność u mnie bardzo duża,więc cena ponad 160zl nie jest wygórowana ,tym bardziej,że mamy do czynienia z wysoką jakością produktu. Produkt jest dostępny na topestetic,więc tam przy zamówieniu można poprosić o próbkę i sprawdzić czy produkt nam odpowiada.

Wykorzystała: kilka próbek

hmmm

Dostałam kilka próbek tego podkładu, więc użyłam go dokładnie 6 razy. Mimo początkowego zachwytu mam co do niego mieszane uczucia.

Mój kolor to 02 MIEL HONEY- jak na odcień drugi jest dosyć ciemny, ja jestem opalona, więc dla mnie był troszkę byt jasny, ale jednak jak na 2 z 5 to jest ciemny.

Podkład jest płynny i lekki. Momentalnie stapia się ze skórą, pięknie ją wygładza, daje satynowy efekt i ma takie gładki efekt.
Bardzo przypomina mi tu Bourjois 123 Perfect, który na mojej skórze zachowuje się bardzo podobnie.

Jest bardzo lekki i niewyczuwalny na skórze przez cały dzień.
Nie ściąga i ni wysusza. Nawet lekko nawilża.

Także wszelkie rozszerzone pory są zamaskowane i skóra jest pięknie ujednolicona jak w photoshopie. Jestem w szoku, że nie powchodził mi w pory na nosie jak większość podkładów.

Wyglądał tak dobrze, że puder nie był konieczny, ale przypudrowałam i tak trochę moją przetłuszczającą się strefę T.
Po pierwszym użyciu byłam w szoku, ponieważ twarz wygląda nieskazitelnie i nos zaczął się świecić dopiero po 5 godzinach co u mnie następuje przeważnie już po 2-3 godzinach. Reszta strefy T nadal była matowa. Dopiero po jakiś 7 godzinach broda, czoło zaczeły się trochę świecić.
Podkład nosiłam coś ok. 10 godzin i kompletnie się nie starł, nie ważył, nie powchodził w pory, nie ściemniał. Po prostu strefa T się świeciła.

Przy kolejnych użyciach ni było tak pięknie, ponieważ strefa T zaczęła się świecić dosyć tradycyjnie po 3-4 godzinach, co może mi już nie przeszkadza, ale podkład po całym dniu nie wyglądał już tak gładko, tylko bardzo podkreślił fakturę policzków, wszelkie nierówności, włoski...
Wyglądał i trzymał się lepiej niż większość podkładów, ale przeważnie miałam tak, że strefa T sprawiała problem a policzki wyglądały idealnie cały dzień. Tutaj po kilku godzinach wyglądał na policzkach trochę ciężko, mimo że się nie zważył.

Generalnie początkowy zachwyt trochę minął, ale i tak uważam, że produkt jest wart uwagi. Nie tyle dla osób ze zmarszczkami, co też rozszerzonymi porami, bo ten jego lifting pięknie wygładza skórę.

Nie wiem czy go kupię, szczególnie za tą cenę, ale przy cerze mieszanej generalnie warto się zainteresować i go potestować.

Droga masakra!

Kupiłam ten fluid z ciekawości.Szukałam czegos lekkiego i nie robiącego maski na twarzy.Podkład jest bardzo drogi,czyli nie na każdą kieszeń.Myśłam ze będzie moim jedynym i ostatnim niestety myliłam się.Po dwóch tygodniach używania tak mi zapchał cere,że dopiero teraz dochodzi do siebie.Nie polecam osobom ze skłonnością do zapychania skóry!O działaniu liftingującym tu nie ma mowy.Kolory jak dla mnie za pomarańczowe,a szkoda bo to drogi kosmetyk a takie słabe odcienie,nie jest wart nawet złotówki.

Używam tego produktu od: 2tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Ideał!

Mam 28 lat i suchą skórę. Od dawna szukam idealnego podkładu nawilżającego i trwałego z marnym skutkiem. Podkład zwykle albo nawilża albo jest trwały.
Ten odkryłam przypadkiem. Po nałożeniu próbki nie mogłam uwierzyć w to co widzę.
-jest lekki
-kryjący
-nawilża
-idealnie stapia się z twarzą
- nie ma mowy o smugach czy suchych skórkach
- twarz wygląda obłędnie i promiennie
- nie ciemnieje
- jest mega trwały- bez bazy wytrzyma spokojnie 10 godzin, a zdarzało się, że i 12. Jeśli już schodzi to w ładny sposób
- nie robi plam

Póki co nie znalazłam lepszego podkładu.
Jedny minus to dostępność i cena 200zł

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

oj nie!dla młodej skóry nie nadaje się

Kupiłam ten podkład bardzo dawno,kilkanascie razy do niego podchodziłam i niestety zrezygnowałam.Według mnie nie nadaje się do skóry przed 30stką.W tym roku skończę 29 lat,nie mam zmarszczek mimicznych,dbam o skóre,ale ten podkład tak wygląda dziwnie na mojej twarzy,że nie mogła patrzeć na siebie!W promocji zapłaciłam 80zł za niego bo tak kosztuje ponad 180zł?nie wiem dokładnie ile teraz.
minusy:
-ciemnieje na twarzy
-zapycha pory niestety przy dłuższym stosowaniu
-postarza twarz
-jest jak dla mnie za ciężki

plus to takie wygodna aplikacja z pompką.

Być może dla bardziej dojrzałych cer będzie odpowiedni.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

spełnia moje oczekiwania w 100 :)

Moim zdaniem podkład jest rewelacyjny!
Kupiłam już 4 buteleczkę i nadal jestem pod jego wrażeniem .
Podkład liftinguje , wygładza , rozświetla i całkiem dobrze kryje moje przebarwienia co dla mnie jest bardzo ważne w podkładach .
Używam koloru 03 cynamon.
Podkład nie podkreśla zmarszczek i nie wchodzi w pory.
Polecam , wart zainteresowania jeśli ktoś szuka czegoś w miarę lekkiego a zarazem kryjącego .