Dermo Pharma, Maska kompres 4D na stopy

Dermo Pharma, Maska kompres 4D na stopy

Rewolucyjna maska kompres S.O.S, nasączona aktywnymi składnikami odżywczymi, idealnie dopasowuje się do kształtu stóp, równomiernie rozprowadza skoncentrowaną formułę oraz skutecznie działa w kierunku wnętrza skóry. Eliminuje głębokie przesuszenie, szorstkość, regeneruje mikrouszkodzenia skóry pięt, przywraca naturalną barierę ochronną, intensywnie nawilża i stymuluje odnowę naskórka. Używaj maski regularnie aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Profesjonalny zabieg na stopy do samodzielnego wykonania w domu.

regenerujące, na popękaną skórę, nawilżające
maska do stóp
jednorazowego użytku
popękana, sucha

Użyłam raz i więcej nie będę

Nastała moda na skarpetki, więc postanowiłam spróbować. Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Lepsze efekty widziałam po użyciu zwykłego kremu do stóp. Moje stopy nie są "zmasakrowane" i potrzebowały zwykłego nawilżenia i odżywiania. Użyłam raz i będę szukać dalej.

+ładnie pachnie
+dostępność
-duże, ceratowate, niewygodne skarpetki
-chwilowy efekt, rano stopy były jakbym z nimi nic nie zrobiła

krotkotrwaly efekt

Produkt kupilam w promocyjnej cenie 5,50 i mysle ze nie jest wart wiecej niz te pieniadze.
Maska jest zamknieta w ceratkowych skarpetkach, ktore nie daja komfortu stosowania. Cerata jest dosc sztywna i nie daje uczucia wielkiego relaksu.
Dzialanie natychmiastowe. Zaraz po zdjeciu skarpetek, stopy sa miekkie i wygladzone. Niestety nastepnego dnia rano, efektu juz nie ma. Stopy wracaja do stanu przed aplikacja maski.
Jednym slowem wiele halasu o nic, za 5,50 wole kupic pelnowymiarowy krem do stop ktory wystarczy mi na miesiac.

Używam tego produktu od: 1 dzien