Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Root Lift Spray (Spray unoszący włosy u nasady)

Spray w postaci lekkiej mgiełki unosi włosy od nasady, dodając im do 95% objętości. Stosowany pomiędzy myciami na suche włosy idealnie odświeża fryzurę.
Stosuj na wilgotne lub suche włosy. Rozpyl 10-12-krotnie u nasady włosów na całej powierzchni głowy. Wmasuj palcami i ułóż włosy jak zwykle. Dla uzyskania jeszcze większej objętości wysusz włosy na okrągłej szczotce unosząc je od nasady. Nie spłukuj. Dla najlepszego rezultatu używaj razem z innymi produktami z linii Oxygen & Moisture.

lekkie
w sprayu
nadające objętość
inne

nie działa

Nic nie robi nic dobrego z włosami. Moje cenkie włosy wyglądały po nim jakby były nieświeże (stosowałam raz na mokre włosy, raz na suche - kombinowałam, aby dać mu jednak szanse, ale niestety nie dał rady)

+wygodne opakowanie
+ciekawy zapach
+spodób użycia

- działanie

Używam tego produktu od: kupiłam w listopadzie, ale nadal stoi
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ułatwia rozczesywanie włosów

Dostałam w prezencie. Jako unoszący włosy mi się nie sprawdził w ogóle, ale używałam go dla lepszego rozczesywania włosów. Włosy po nim były miękkie i sypkie. Do tego gładkie i lśniące. Jest to bardzo przyjemny produkt, wydajny. Bardzo szkoda, że nie spełnił swojej głównej obietnicy, ale tak ładnie pachnie, że... Polecam!

Absolutnie nic

Nie robi totalnie nic użyłam go już 10 razy na różne sposoby (na sucho, na mokro, z odżywką w sprayu i bez, suszyłam i nie suszyłam) i nic. Nie skleja włosów, nie obciąża, ładnie pachnie, ale na co to jak on nic nie robi? Absolutnie nie unosi włosów, a miałam już jeden spray z kolagenem (nadaje on włosom sprężystość, więc polecam szukać preparatów do unoszenia włosów właśnie z kolagenem), który naprawdę działał, efekt nie był powalający, ale był i nie drażnił skóry głowy jak pianka czy lakier.
Wypróbowałam też na drugi dzień tego dove'a jako odświeżenie (słyszałam że niektórzy dzięki temu mogą myć co drugi dzień włosy - więc obstawiam że im się przetłuszczają, mi też) TRAGEDIA - w połączeniu z sebum zaczęło się to lepić, więc wysuszyłam i włosy były dalej tłuste, może odrobinę mniej, ale na pewno dalej niewyjściowe.
Może się sprawdzi na lato jako mgiełka do włosów, zostawię to na letnie upały właśnie, bo wolę włosy pryskać odżywką lub czymś co działa.

Dobry produkt

Spray ten spelnia swoje zadanie.Unosi wlosy u nasady gdy obficie sie nim spryskamy/Nie bez znaczenia jest takze suszenie wlosow.Najlepiej jest robic to z wlosami spuszczonymi w dol.Ogolnie efekt koncowy jest zadawalajacy.

Całkiem skuteczny

Spray'u używałam jakiś czas temu i noszę się z zamiarem ponownego zakupu, jak tylko skończę spray na objętość z innej firmy. Z tym mam związane całkiem pozytywne wrażenia, był dość skuteczny - rzeczywiście dodawał objętości fryzurze.

Sprawdza się przy cienkich, delikatnych w włosach - nie skleja ich, nie obciąża i lekko unosi u nasady. U mnie efekt był zauważalny, a dodatkowo doceniam jego łagodne działanie na włosy, bez wysuszania i usztywniania (wiele spray'ów na objętość niestety działa niszcząco na moje włosy i jestem na to wyczulona).

Efekt objętości nie był może spektakularny, ale też żaden spray samodzielnie nie dawał u mnie takiego efektu. Na objętość stosuję kilka kosmetyków (np. odżywkę do spłukiwania i balsam bez spłukiwania) i wtedy efekty są naprawdę widoczne. Dodatkowo warto też po zastosowaniu spray'u Dove suszyć włosy głową w dół i dodać im trochę objętości na okrągłej szczotce. Kosmetyk ułatwia stylizację, włosy trzymają podniesiony kształt, a jednocześnie są miękkie.

Ładny zapach, wygodne opakowanie z dozownikiem ułatwiającym stosowanie tuż przy skórze głowy. Cena znośna (nie zużywa się szybko, więc nie jest to częsty wydatek, poza tym od czego są promocje).

Jak najbardziej polecam dla włosów cienkich i delikatnych, wymagających nieobciążającej pielęgnacji. Przyjemny, nie skleja, nie usztywnia, ładnie pachnie (naprawdę, zapach jest super!), pomaga unieść włosy u nasady.

edit: jedyny minus, to dostępność - wyjątkowo długo nie mogłam go nigdzie upolować, myślałam już, że zniknął ze sklepów. W końcu udało mi się go dorwać w jednym Superpharmie (dla skomplikowania - w Zakopanem. Może tylko tam go mają? ;P) Może to jakieś czasowe braki, ale jeśli go lubicie, to jak już gdzieś znajdziecie, kupujcie zapas ;)

Przepraszam, gdzie ta objętość?

Mam długie, proste włosy, które mają tendencję do leżenia płasko na głowie. Wiadomo, że taka ulizana fryzura raczej nie wygląda atrakcyjnie.

Nie oczekiwałam od tego sprayu cudów. Chciałam tylko, żeby delikatnie uniósł włosy u nasady, aby nie wyglądały na przyklapnięte. Użyłam produktu tak jak zaleca producent. No i? Nic, zupełnie nic. Nawet nie było widać, że użyłam jakiegokolwiek kosmetyku.

Efekty są zerowe. Jednak spray ładnie pachnie, absolutnie nie obciąża włosów. Pytanie tylko po co go używać, skoro nie robi tego, co powinien.

Daję dwie gwiazdki za ładny zapach i za to, że nie wyrządził krzywdy moim włosom.

taki gadżet

Zupełnie nie wiem co sądzić o tym kosmetyku. Na moich włosach zupełnie nie sprawdził się jako spray unoszący włosy u nasady, dlatego długo nie miałam na niego pomysłu i po prostu czekał grzecznie na półeczce. Dopiero gdy zaczęłam używać szamponu + odżywki, które sianowiły moje włosy ten spray okazał się zbawienny, bo po prostu je kondycjonował. Psiknęłam kilka razy i mogłam je ułożyć lub "przylizać". W każdym razie nie sterczały mi tak na wszystkie strony.
Dobrze się rozpylał. Był bardzo wydajny. Przyjemnie pachniał.

działa :)

PLUSY:

+ lekka formuła mgiełki :)
+ nie obciąża włosów
+ piękny zapach, bardzo świeży
+ użyłam sprayu i suszyłam włosy głową w dół, może nie był to efekt wow ale pasma faktycznie były odbite od nasady, puszyste
+ włosy dobrze się układają
+ nie podrażnia skalpu

MINUSY:

- brak

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Polecam ten produkt!

Spray unoszący włosy u nasady jest świetnym kosmetykiem. Stosuję go na mokre włosy, tuż po umyciu i zawsze jestem zadowolona z efektu. Prosty w użyciu, a włosy są uniesione i lśniące. Stosuję całą serię kosmetyków Dove- szampon, odżywka, spray, a od czasu do czasu też maskę odżywiającą włosy. Jestem zadowolona, ponieważ chociaż farbuję włosy nie są zniszczone. Spray pomaga mi modelować włosy tak jak chcę. Zanim zaczęłam go stosować moje włosy leżały na głowie i trzeba było długo modelować je szczotką. Teraz suszarka i na koniec lekko podkręcam lokówką. Zajmuje to mało czasu, a efekt wymarzony!

Genialny!

Na ogół przed prostowaniem moje włosy są bardzo uniesione u nasady, ale po prostowaniu to uniesienie jest równe -100% mimo tego, że nie prostuję ich od samej nasady. Po prostu są totalnie oklapłe:/ a po użyciu tego sprayu totalna zmiana, same podnoszą się do góry, widać od razu, że nie przylegają do głowy, dodatkowo wystarczy jedno dotknięcie dłonią a wyglądają wręcz jak delikatnie natapirowane i ten efekt utrzymuje sie bardzo długo:) Nie obciążą włosów, jest po prostu rewelacyjny:)

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Bardzo w porządku

Nie korzystam ze zbyt wielu kosmetyków do stylizacji, ponieważ najczęściej obciążają moje włosy jeszcze bardziej (przetłuszczają się u nasady). Nie zauważyłam żebym musiała myć je częściej , spray daje całkiem fajny, naturalny efekt

Produkt się sprwadza

Produkt może nie działa cudów ale zauważyłam, że produkt faktycznie unosi lekko włosy, a raczej pomaga, gdyż nic samo z siebie się nie zrobi. Ja suszę włosy z głową w dole wtedy mogę zauważyć, że włosy mają większą objętość i taki stan się utrzymuje nawet po ich roczesaniu. Najlepszsy efek uzyskje kiedy dodatkowo na ok 10 min włosy spinam na samej górze ale bardzo luźno. Wtedy jest efekt fajnego naturalnego uniesienia.
+ za ładny zapach
+ za konsystencję
+ nie przesłusza włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

całkiem spoko

Spray unosi delikatnie włosy, ale bez szału. Jeśli ktoś ma rzadkie włosy może się całkiem fajnie sprawdzic, ja mam gęste więc średnio je unosi.

- nie przetłuszcza włosów
- nie wysusza
- dobrze rozpyla sie na włosach
- fajny atomizator, mozna później użyć do przelania wcierki do włosów
- cena trochę zawyżona