Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 14

5 / 5

Magiczna moc

Olejek Marakui Your Natural Side to wyjątkowy produkt, który zaskakuje swoją skutecznością i wszechstronnością. Po wypróbowaniu tego kosmetyku przez kilka tygodni, mogę śmiało stwierdzić, że stał się on nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Konsystencja olejku jest lekka i delikatna, co sprawia, że łatwo się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Jednym z największych atutów tego produktu jest jego wszechstronność. Olejek Marakui Your Natural Side może być stosowany na wiele sposobów: jako serum do twarzy, odżywka do włosów, baza pod makijaż, czy nawet jako nawilżający dodatek do kremu. Dzięki temu można dostosować jego zastosowanie do własnych potrzeb i oczekiwań. Jedyny minus to brak zapachu marakui. Efekty stosowania olejku Marakui były widoczne już po kilku dniach regularnego użytkowania. Moja skóra stała się bardziej nawilżona, miękka i promienna, a moje włosy zyskały zdrowy blask i elastyczność.

Przejdź do recenzji
Nataliaeao

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 0

3 / 5

Idealne serum na co dzień

Eveline Cosmetics Gold Peptides Serum liftingujące przywracające kontur twarzy zostało umieszczone w ciemnym szkle ze złotą naklejką ,konsystencja serum jest w postaci lekkiej emulsji o delikatnie owocowym zapachu działanie produktu ma opierać się na wygładzeniu zmarszczek,uelastycznieniu i ujędrnieniu i poprawie struktury skóry. Producent informuje nas też,że serum zwiększa produkcję kolagenu i poprawia kontur twarzy,a to wszystko dzięki składnikom w nim zawartym takimi jak witamina C,peptydy,ceramidy,spilantol,komórki macierzyste i niacynamid. Przyznam ,że opis mnie zaintrygowała,a skład który jest dobry dodatkowo zachęcił i tak o to nabyłam jedno opakowanie w drogerii Hebe. Aplikacja produktu jest bezproblemowa łatwo rozprowadza się po twarzy i szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy a zapach uprzyjemnił aplikację. Zużyłam całe opakowanie i mam mieszane uczucie nie zauważyłam poprawy konturu,ale to akurat oczywiste,nie zauważyłam też by zmarszki które posiadam za sprawą tego serum się zminimalizowały,jest to super serum do codziennego stosowania ponieważ jest lekkie i uniwersalne będzie odpowiednie dla osób które nie mają wysokich oczekiwań co do działania i potrzebują optymalnej pielęgnacji,a dla osób które mają bardziej wymagającą i problematyczną cerę ten produkt może służyć jako dodatek ponieważ nie robi zauważalnych efektów jak wygładzenie,poprawa tekstury nie mówiąc już o niwelowaniu zmarszczek jak bym miała określić ten kosmetyk jednym słowem to było by to poprawne i tyle. Każdy cera ma inne potrzeby i może akurat komuś sprawdza się lepiej ale ja mam neutralne zdanie o Gold peptides od Eveline warto sprawdzić go na własnej skórze patrząc choćby na skład który jest niczego sobie.

Przejdź do recenzji