Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• idealny -ciężki ale idealny
  • To jest podkład jak dla mnie idealny choć ma swoje minusy

Jest cięzki
    nie nadaje się do suchej skóry
    po kilku godzinach zbiera się w załamaniach
    czasami uwydatnia pory
    po kilku godzinach zdarza sie ze skóra wygląda na zmęczoną , dodaje lat

Mam skórę suchą kierunku mieszanej i odrazdzali mi ten podkład ale ja się uparłam i długo kombinowałam i kombinuję dalej z kremami i bazami które \'\'pomogą\'\' mi używania tego podkładu choćby na wyjątkowe okazje

Z odcieniami tego podkładu jak dla mnie było cięzko . Jak nie za blady to za ciemny . Któregos razu dostałam próbkę z ocieniem ktory wydawał mi się ....pomarańczowy czego ja unikałam jak ognia w podkładach ale okazało się strzałem w dziesiąte . Podkład tak pięknie się wtopił i wyrównał z moją karnacją że nie ma mowy o czymś pomarańczowym chociaz w butelce tak wygląda ...

Trwałość jest rewelacyjna
    można z tym podkładem zrobić naprawde świetny makijaż
    przede wszystkim na zdjęciach rewelacyjnie się wygląda

Naprawde nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego podkładu

Podkłąd przykrywa wzystko , można nakładać wartwami choć to już będzie maska

jak stosuje lżejszy podkład to double używam pukntowo jako korektora

Mimo swojej suchej skóry nie oddam tego podkładu nikomu

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić Nicolx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC !!!!!
  • Mam cerę wrażliwą, mieszaną, skłonną do drobnych wyprysków i świecenia w strefie T.
    Poszukiwałam podkładu, który będzie trwały, kryjący ale bez tworzenia efektu maski. Estee Lauder double wear jest tym, czego szukałam - utrzymuje się przez cały dzień, kryje jak żaden inny! Oczywiście ważne jest, aby stosowac pod niego krem nawilżający, bo inaczej mógłby zbytnio wysuszać skórę.
    Minusem może być jedynie cena, ale za to jest bardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 3 miesiące

Chcesz pochwalić Niuzzii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Cudowny podklad !!!!!!!
    Bardzo długo szukałam az wkoncu znalazłam ten jest numerem 1 długo utrzymuje sie na twarzy , cera wyglada na zdrowa przedewszystkim nie ma efektu maski . Jestem z niego bardzo zadowolona . Cena jest dosc wysoka natomiast podklad jest bardzo wydajny .

Plusy

Przyjemny zapach
    Cera jest nawilżona
    Długo sie utrzymuje na twarzy
    Nie ma efektu maski

Minus jest jeden brak pompki :/

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Świetny!!

utrzymuje się cały dzień
    każdy znajdzie odpowiedni odcień
    jako jedyny "prawie" nie brudzi ubrań
    kryjący ale nie tak ciężki jak Revlon
    może lekko przesuszać ale serum nawilzające świetnie sobie radzi
    brak pompki mały minus ale dokupiłam z Maca i jest ok.

Dla mnie rewelacja, nawet nie szukam innego

Ilość zużytych opakowań: 6 orginalnych

Chcesz pochwalić joanna1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SWIETNY
  • Podklad jest genialny
    \n+bardzo dlugo utrzymuje sie na twarzy
    \n+dobrze matuje
    \n+bardzo dobre krycie
    \n+nie tworzy maski przy odpowiednim malozeniu (u mnie pedzelkiem)
    \n+wydajny
    \n
    \n
    \nMinusem moze byc cena i buteleczka, ladna ale niepraktyczna i niehigieniczna

Chcesz pochwalić nadia_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk, do polecenia
  • Ten podkład jest moim klasykiem dobrego krycia i efektu zmatowienia. Zaliczyłam kilka "skoków w bok", ale skruszona w końcu wracam doń. Mimo że ma wady, bardzo lubię ten produkt. Acha, o matowieniu na cały dzień w przypadku cery tłustej, możecie zapomnieć. Nie ściera się, ale wymaga delikatnych poprawek w ciągu dnia.

Plusy:
    + spory wybór kolorów
    + ładnie stapia się ze skórą
    + daje ładny mat
    + nie powoduje efektu maski
    + ładnie kryje i wyrównuje koloryt
    + nie ciemnieje

Minusy:
    - dość szybko zastyga
    - jest kapryśny, co do kremów - na niektórych się roluje
    - dość niski filtr
    - buteleczka - sposób wydobywania podkładu przedpotopowy

Używam tego produktu od: 6 lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MeMaryandI za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt.
  • Przy moim intensywnym trybie życia Double Wear spełnia swoje zadanie perfekcyjnie, dając mi poczucie komfortu i pewności. Nie muszę zastanawiać się czy nic "nie spłynęło" mi z twarzy, idealnie kryje niedoskonałości , przy czym skóra wygląda naturalnie i świeżo. Paleta kolorów jest dosyć szeroka, więc nie ma problemu z dopasowaniem odcienia. Wart swojej ceny, bezdyskusyjnie jeden z moich faworytów. Używany codziennie gwarantuje perfekcyjny wygląd, ale także idealnie nadaje się do makijażu okolicznościowego, zapewniając nieskazitelnie piękny koloryt i równą fakturę skóry.

Chcesz pochwalić nusia077 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Fluid moim zdaniem bardzo dobry, jednak za drogi jak na przeciętne polskie zarobki.

Na plus:
    + bardzo trwały
    + ładnie matuje
    + twarz po nim jest idealnie gładka
    + konsystencja moim zdaniem idealna
    + paleta kolorów (nie brak ciemnych odcieni)

Na minus:
    - cena
    - niepraktyczne opakowanie, bez pompki

W promocji z pewnością jeszcze kupię, bez trochę mi szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić beatka1989ldz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • +matuje moją BARDZO błyszczącą się cerę
    +ładne kolorki
    +długo się trzyma

+/- krycie, bez korektora dla mnie odpada

-cena
    -opakowanie
    -zapach
    -jest tępy (?), ciężko go rozsmarować, szczególnie trzeba uważać na szyję, bo łatwo zostawić smugi pod brodą

Ilość zużytych opakowań: jedno, dwa, na pół z mamą

Chcesz pochwalić iggusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najtrwalszy
  • Nie do zdarcia! Jest to zdecydowanie najtrwalszy podkład dostępny na rynku.
    Bardzo bogata gama kolorystyczna, ja w zależności od pory roku używam 3 różnych odcieni - 3W1 Tawny - idelny dla opalonej budzi, 1W2 Sand - na jesień po słonecznym lecie, 1W1 Bone - na zimę i wiosnę dla bladej buzi, ze zdecydowanymi żółtymi tonami. Trwałość podkładu i jego niezawodność jest porażająca. Nie zapycha porów, nie waży się, nie spływa, nie uczula, nie wysusza. Utrzymuje się w niezmienionym stanie przez cały dzień - można bez obaw umalować się rano i make-up z pewnością przetrwa do późnych godzin wieczornych. Perfekcyjnie współgra z rozświetlającym pudrem w kamieniu (ja mam odcień Rattan) EL, który można stosować jako dodatek ale sam podkład ma półmatowe, naturalne wykończenie.
    Aplikacja nie należy do najłatwiejszych ponieważ kosmetyk szybko zastyga i potem jest nie do ruszenia. Więc nie polecam osobom nieprawionym
    Jak dla mnie to numer jeden - przy cerze mieszanej , skłonnej do niedoskonałości ten kosmetyk sprawdza się idealnie i wręcz poprawił kondycję mojej cery.

Używam tego produktu od: każdego dnia od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Pola_lu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij