Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• CUDO
  • Zacznę od tego, iż moja cera pozostawia wieeele do życzenia - trądzik, przetłuszczanie, zaskórniki. Używałam wielu podkładów, jednak żaden nie dał rady, żaden nie zadowolił mnie w choćby 70%, no ale jakoś trzeba było żyć.

Wpisując w wyszukiwarkę "trwały podkład" wyskoczyła mi nazwa tego podkładu. Oczywiście pierwsze co, to recenzje na wizażu :P i to one mnie skusiły do tego, by spróbować tego podkładu.

Cena jest duża, nawet jak dla takiego podkładu trochę wygórowana, dlatego też nie chciałam kupowac w ciemno odcienia, który nie wiedziałabym jak wygląda na mojej twarzy. Dlatego też poprosiłam Panią w Sephorze o próbkę, wybrałyśmy 2N1.
    Wypróbowałam ją w domu. Szok. Podkład pokrył prawie wszystkie niedoskonałości, w ciągu dnia musiałam tylko 2x "przypudrować nosek". Czułam się w nim doskonale.

Używam tego produktu od: 7 grudnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam próbkę

Chcesz pochwalić stokrotka_91_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Kupiłam go z ciekawości, małe opakowanie (15ml) na allegro za ok. 50 zł. Wybrałam odcień najjaśniejszy z odcieni ciepłych, czyli bone 1W1. Odcień w 100% trafiony, ładny jasny odcień, który stapia się z cerą, nie powstaje maska. Podkład nie ciemnieje, nie zapycha, krycie jest średnie, a co najważniejsze jest trwały, spokojnie wytrzyma cały dzień. Twarz zaczyna mi się lekko świecić po ok. 5-6 godzinach od nałożenia na niego pudru. Niestety ciężko się zmywa i jest trochę ciężki. Podkład znajduje się u mnie na drugim miejscu, zaraz po Revlonie Colorstay\'u.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fatalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit
  • Mój hit ,najleprzy fluid jaki uzywałam posiadam nr 37 ,
    nie podkreśla suchych skórek ,nie zapycha ,ślicznie wyglada na twarzy ,retuszuje ja .Poziom krycia zalezy od wartw już 2 wartwy daja maksymalne krycie .Nie szukam już fluidu doskonałego ,bo go znalazłam

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić neoxeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodny
  • Dla mnie jest to podkład IDEALNY. Posiadam skórę mieszaną skłonną do wyprysków. W okresie wzmożonej ilości "nieprzyjaciół" radził sobie z ujednoliceniem kolorytu skóry twarzy. Pomimo niepozornej buteleczki, podkład jest bardzo wydajny - niewielką ilością można pokryć całą twarz, dzięki czemu jedno opakowanie starcza na ponad 6 miesięcy. Double Wear posiada sporą gamę kolorów, więc nie problem dobrać dla siebie odpowiedni odcień. Warto wspomnieć, że podkład nie ciemnieje na twarzy ( jak to było u mnie w przypadku Chanel Mat Lumiere ) oraz nie zapycha - dlatego tak chętnie do niego wracam. Jedynymi minusami jakie zauważam to brak pompki w opakowaniu oraz cena.

Podsumowując

Plusy:
    -dobrze kryje
    -ma naturalne wykończenie
    -nie zapycha
    -nie ciemnieje na twarzy
    -przyjemny zapach
    -wydajny
    -szeroka gama kolorów

Minusy:
    -brak pompki
    -cena

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić exige za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Zdecydowałam się na niego ponieważ jest dostępny w jasnych, żółtych odcieniach. I rzeczywiście Pani w Sephora idealnie dobrała kolor. Podkład jest mocno kryjący i nie trzeba go dużo nakładać. Nie trzeba również stosować pudru.

+dobrze kryje
    +nie uczula
    +nie zapycha
    +przyjemny zapach

- podkreślać suche skórki
    - trzeba mocno nawilżać skórę przed aplikacją
    - cena

Chcesz pochwalić aldrei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit
  • Od dłuższego czasu szukałam podkładu który w pełni mnie zadowoli. Wcześniej z takich mocno kryjących podkładów miałam Revlon ale okropnie mnie zapychał i po 2 godzinach spływał z twarzy wiec dalej szukałam i szczerze mówiąc w końcu mi się udało.
    Podkład zakupiłam jakiś miesiąc temu dlatego tez mogę coś już o nim powiedzieć.
    Pierwsze moje wrażenie po aplikacji było oszałamiające. Nakładałam go palcami i efekt krycia bardzo mnie zadowolił, zero niedoskonałości, pięknie wyrównany koloryt skory bez efektu maski, bardzo długo sie utrzymuje nie muszę dokonywać poprawek w ciągu dnia.
    Nie zostawia śladów na ubraniach ani na dłoniach gdy dotknę się twarzy jak było w przypadku innych podkładów. O dziwo mnie nie zapycha z czego bardzo się ciesze bo mam skłonności do zaskórników.
    Teraz zakupiłam pędzel flat top z hakuro i nim nakładam podkład i wygląda to jeszcze lepiej. Juz niewielka ilość wystarcza na pokrycie twarzy z czego jestem zadowolona.
    Co do samego opakowania jest bardzo eleganckie przez co pięknie sie prezentuje w kosmetyczce ale minus jest duży za brak pompki bo jak na taki produkt zasługuje na nią w 100% dlatego producent powinien o tym pomyśleć bo dużo produktu może się zmarnować i niektórych to zniechęca do niego.

Cena w sklepie stacjonarnym waha sie od 160-180zl wiec nie jest niska a do tego ten brak pompki. Ja swój podkład zakupiłam w internecie za 120 zl i to mnie cieszy. Przed zakupem radze poprosić o próbki by moc dobrać odcień i zobaczyć jak prezentuje sie w świetle dziennym bo sama zanim znalazłam swój kolor miałam dwie próby ale warto było.
    Z całym sercem polecam ten podkład

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najbliższy ideału
  • Mam bardzo problematyczną cerę - niedoskonałości, cera tłusta, miejscami przesuszona, z przebarwieniami ... Nie ma ideałów, ale ten podkład najlepiej spełnia moje wymagania - dobrze kryje, dość długo się trzyma i relatywnie matuje, skóra ma ładny kolor i fakturę i nie wygląda sztucznie (nie ma efektu 'szpachli'). Poza tym nie zauważyłam, aby zatykał masakrycznie pory - cera mi się po nim nie pogorszyła, a wręcz polepszyła - ukryte niedoskonałości mniej prowokowały do 'dłubania.' Dość wydajny. Wada - szklane opakowanie - za nienajniższą cenę chciałoby się wydłubać wszelkie ostatki Konsystencja dość gęsta - dlatego lepiej nadaje się na jesień, zimę i wiosnę, niż na gorące lato.

Jednym słowem - nie jest idealny - ale niczego lepszego nie udało mi się znależć!!!

Używam tego produktu od: marzec 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie, w trakcie drugiego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Używałam ten produkt przez dłuższy czas. Do cery problematycznej ( typu trądzik, problem z zaskorniakami) zupełnie sie nie nadaje. Zapycha pory, powoduje ze skóra nie oddycha pod makijażem.

Zalety :
    - produkt dobrze kryje,
    - nadaje sie idealnie na imprezę, ponieważ makijaż bardzo długo sie utrzymuje,

Wady:
    - zapycha pory,
    - nie nadaje sie latem -> moim zdaniem ma za "ciężki" skład
    - wysusza skore (bez użycia odpowiedniego kremu nawilzajacego)

Używam tego produktu od: Maj - październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: Skończone 1 opakowanie

Chcesz pochwalić karoo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepszy!
  • stosuję odcień 2C3 Fesco. Jak dla mnie same plusy.Przede wszystkim idealne krycie bez efektu maski. Mam cere mieszaną, z widocznymi porami i niestety licznymi bliznami po trądziku. Po nałożeniu podkładu wszystkie te problemy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przestają istniec Jego trwałość jest rewelacyjna, bez poprawek wytrzymuje 16h. Jest bardzo wydajny, na całą twarz wystarcza mi kropla wielkości kostki czakolady (nakładam go pędzlem zoeva 102, który szczerze polecam) Minusy widzę dwa i za to pół gwiazdki mniej - opakowanie bez pompki no i niestety cena, ale szczerze wydaje te 170zł bez mrugnięcia okiem, bo w kosmetyk, który sprawia, że patrząc w lusto widzisz cerę, o któej zawsze marzyłaś,warto zainwestować.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić bet25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Po wielu latach prób i testów odnalazłam ideał
    Mam skórę mieszaną (z tłustą strefą T) i ten podkład w moim przypadku sprawdza się świetnie. Matuje, kryje drobne niedoskonałości, utrzymuje się cały dzień. Chociaż pierwasza aplikacja była dużym zaskoczeniem - czułam na twarzy "ściąganie", to przy odpowiednim nawilżeniu wszystko jest ok. Nie potrzebuję już korektora ani pudru w kamieniu, sypkiego.
    P.S. Porównywanie EL Double Wear z Revlon Colorstay to nieporozumienie.

Minus za brak pompki w butelce.

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Chcesz pochwalić wioluś25 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij