Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• Jest dobry, ale nie nadaje się do stosowania na codzień,
  • Plusy
    - dobrze kryje
    - matowi, nawet moją błyszczącą cerę w srefie T
    - wydajny

Minusy
    - pod koniec opakowania robi się b. gęsty i żle się rozprowadza
    - trzeba go bardzo umiejętnie nakładać, inaczej podkreśla pory
    - przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania kupione, nie zużyte w całości z powodu konsystencji, 3 napoczęte

Chcesz pochwalić AsiA_555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale trzeba się jego nauczyć
  • byłam przyzwyczajona do podkładów typu - nałóż, rozetrzyj i jest

w tym przypadku im mniej tym lepiej ......lepiej dokładać i stopniować krycie podkładu.

na początku przygoda z nim to była katastrofa - nie rozumiałam zachwytów....ale nie poddawałam się, eksperymentowałam, zmieniałam i tworzyłam aż wyczułam o co kaman i jestem zadowolona.

wystarczy dosłownie kropka podkładu i moge pomalowac sobie cała twarz.

+ niewidzialny
    + mozna stopniowac krycie
    + wydajny
    + kolor idealnie dobrany
    + nie tworzy maski
    + mi nie wysusza twarzy

- dość szybko zastyga na twarzy i później może być problem z roztarciem jego
    - dość szybko błyszczy mi się twarz po nim.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy ale bardzo drogi produkt.
  • Estee Lauder to najlepszy podkład do cery tłustej/mieszanej z jakim się kiedykolwiek spotakałam. Cena produktu odpowiada jego jakości ale dla mnie jest on niestety za drogi, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Plusy produktu:

-piękne, aksamitne krycie
    -bardzo dobra trwałość
    -naturalny efekt
    -łatwa aplikacja
    -szeroka gama kolorystyczna

Właściwie oprócz ceny ten pokład nie ma minusów.
    -idealna konsystencja

Używam tego produktu od: 2 lat, okazjonalnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie zużywane okazjonalnie

Chcesz pochwalić Kroniczynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy pokład jak do tej pory
  • Plusy:
    - utrzymuję się od rana do wieczora (wieczorem czasami trzeba przypudrować)
    - matuje i wygładza cerę, zakrywa niedoskonałości, nie tworzy efektu maski
    - wydajny, przy częstym stosowaniu (codziennie) wystarcza do 4 miesięcy lub dłużej
    - efektowna buteleczka (ale dla mnie to bez znaczenia)
    - duża gama kolorystyczna
    Nakładam go pędzlem a potem delikatnie wklepuje palcami. Mój odcień to 1W2 sand zimą, latem mieszam go z ciemniejszy podkładem
    Minusy:
    - cena, 170zł troszkę dużo
    - może u niektórych tworzyć płaski efekt twarzy
    - butelka też może być nie wygodna (ja przelewam go sobie w plastikowe próbki , zawsze wylewało mi się go za dużo, dlatego tak jest łatwiej)

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kończy się druga buteleczka

Chcesz pochwalić Camii0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam
  • Kupiłam ten podkład po przeczytaniu pozytywnych recenzji na wizażu. I był to chyba mój najgorszy zakup w życiu.

Zalet produktu nie widzę, chyba jedyne co to ładnie prezentująca się buteleczka na półce w łazience...

Wady:

- zacznę od tego że miałam trochę źle dobrany odcień. Podkład kupiłam w Douglasie i niestety posłuchałam rady fachowej osoby (tak mi się przynajmniej wydawało). Mam jasną cerę, ale nie jakąś mega bladą - na co dzień używam Revlon ColorStay 180 Sand Beige. Pani niestety wybrała mi chyba najjaśniejszy odcień 1N1 Ivory Nude po którym wyglądałam jak trup. Normalnie nałożyłabym na to trochę ciemniejszego pudru i myślę że kolor wyrównałby się nieco, ale przez to co podkład zrobił mi z twarzą nawet nie próbowałam;

- podkład rozprowadza się nieźle na twarzy, ale tuż po nałożeniu zaczyna się wszystko co najgorsze. Produkt podkreśla wszystkie defekty cery. Suche skórki widoczne były wszędzie, a zmarszczki... nawet nie wiedziałam że aż tyle ich już mam. Od razu zaznaczę że lubię bardzo matowy efekt po nałożeniu podkładu, ale ten kosmetyk, w zamian za ten efekt robi okropne rzeczy z twarzą. Po nałożeniu wyglądałam co najmniej 10 lat starzej;

- cena - zapłaciłam więcej niż podajecie, bo ok 170-180zł. Zawsze chciałam wypróbować jakiegoś droższego podkładu, powyżej 100zł. To był mój pierwszy wybór i tak go żałuję że raczej szybko nie dam się namówić na kolejny.

Podkład testowałam kilka razy, na różne kremy, bez kremu, nakładając rożnymi technikami, zawsze to samo. Ani razu nie wyszłam w nim z domu, bo nie mogłam na siebie patrzeć. W końcu dałam siostrze myśląc że to z moją cerą coś jest nie tak i ku mojemu zdziwieniu po 2 dniach oddała mi go, bo dla niej też się nie nadawał. Kilka dni temu podarowałam koleżance, bo żal mi było prawie 200zł wyrzucić do śmietnika.. Może jej podpasuje..

Używam tego produktu od: kilka razy za każdym z tym samym rezultatem
    Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte (może z 10 prób nałożenia go)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić Bezludna Wyspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic dodać nic ująć KWC
  • Długo się na niego czaiłam muszę przyznać ale nie żałuję
    Będąc z mężem w Douglasie i przy okazji innych zakupów pomyślałam sobie że może nadszedł właśnie ten dzień aby zrobić sobie prezent bez okazji i zafundować swojej facjacie coś lepszego i droższego. Pierwszy podkład jaki przyszł mi do głowy to właśnie estee lauder. Dużo o nim czytałam oglądałam recenzje i tutorale i wydawał się ideałem. Ja niestety mam cerę strasznie wybredną... Niestety ile ja muszę się namęczyć żeby coś mi podpasowało, nie uczulało i nie powodowało pogorszenia stanu cery. A więc mam cerę alergiczną trądzikową mieszaną więc mieszanka wybuchowa. Moja cera była dla niego wielkim sprawdzianem.
    Dodam na wstępie, że nie używam go na co dzień ponieważ nie oszukujmy się jest to ciężki podkład. Przejdzmy do oceny. Buteleczka bez pompki jest troszke uciążliwa ale nie można mieć wszystkiego Ja wylewam trochę na dłoń i nakładam palcami (oj pędzle nie dla mnie...). Nakłada się ładnie jest to przyjemna aplikacja nie jest tępy czy ciężki. Po nalożeniu kropkami na twarzy obserwowałam czy ciemnieje ale nic takiego nie zauważyłam (zawsze wykonuje taki test) Kryje świetnie rewelacyjnie a u mnie ma co kryć przy dużej ilości niedoskonałości i nie tworzy przy tym maski (chyba że ktoś przesadzi). Jeśli ktoś ma trądzik to będzie zadowolony jak ja. Cała noc imprezowania ocierania sie o ramię partnera czy przykładania do twarzy aparatu przez pół nocy nie jest dla niego problemem, trzyma się jak rzep psiego ogona ładnie trzyma róż i bronzer nic się nie rozmazuje i dłużej trzyma. Ja jestem szalenie zadowolona, posiadam odcień 2n1 desert beige, który jest udealny na wczesne lato teraz odrobinke za jasny ale delikatnie omaitam się bronzerem i jest ok
    polecam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić buldozkomaniaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Plusy:

- przyjemna konsystencja

- bardzo dobre krycie

- brak efektu maski

- matuje

- jest trwały

- duży wybór bladych odcieni

Minusy:

- cena

- zapach

- bardzo wysusza i podkreśla suche skórki (to go niestety u mnie dyskwalifikuje)

- wchodzi w pory i podkreśla zmarszczki

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lady1717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Długo szukałam idealnego podkładu i w końcu znalazłam. Jest świetny, trwały. Nie starł się mimo panujących na dworzu 40 stopniowych upałów, w dzień po drzemce również był w świetnym stanie i na swoim miejscu.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: to moje pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karolinkak28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie ta maska???
  • Na kupno tego podkładu czaiłam się od dłuższego czasu. Dostałam kiedyś próbki i zrobiły na mnie dobre wrażenie. Mocno kryjący podkład na duże wyjścia to coś czego mi brakowało. Mój TŻ chciał nawet zrobić mi prezent i zakupił rzeczony podkład, niestety o 5 odcieni za ciemny :P Po większym przypływie gotówki musiałam więć wybrać się po zakup sama.

W Sephorze uroczy pan robił praktycznie wszystko, żeby mnie do niego zniechęcić. Zaskoczony pytał jak mogę taki podkład kupować na lato. Uspokoił się (sic) kiedy wyjaśniłam, że chodzi o podkład na całonocne wyjścia (wysyp wesel). Pomimo tego z zapałem przekonywał mnie, jaką ten podkład robi straszną maskę, że może lepiej jakiś w kompakcie kupię, bo w tym skóra nie oddycha, bo ten taki ciężki. Namówić na zmianę zdania się nie dałam, choćby dla samej zasady.

Jak więc jest z tym podkładem?

OPAKOWANIE: szklana buteleczka, wygląda ładnie, jest tak miła w dotyku... niestety, jak wiemy, nie praktyczna w użytkowaniu. Wylewanie podkładu z ogromnej dziury może zakończyć się kosmetyczną katastrofą.

ZAPACH/KONSYSTENCJA/DOZNANIA: na szczęście, ze wzglęu na opakowanie, podkład nie jest z tych "lejących". Zapach jest dla mnie całkowicie netralny, absolutnie nie zwracam na niego uwagi przy aplikacji.

DZIAŁANIE: przystępując do nakładania podkładu zastanawiałam się jaka metoda będzie najlepsza. Postawiłam na gąbeczke i to był strzał w dziesiątkę. Nakładałam go metodą szybkich stempelków, w niewielkiej ilości. I... niesamowite ŻADNEGO EFEKTU MASKI NIE BYŁO ! Pięknie stopił się ze skórą, zakrył wszelkie niedoskonałości cery. Czułam się jak po wyjściu od makijażystki (pomimo mego nędznego pudru i braku bazy pod makijaż). Efekt jest dla mnie bardziej niż zadowalający.

Żeby nie było niejasności. Tak - tym podkładem można zrobić sobie krzywdę. Nałożony nieumiejętnie, bądź w za dużej ilości wygląda sztucznie - wystarczy jednak nakładać go w małych ilościach i z głową a możemy uzyskać piękny efekt.

Nie dajcie się zwieść antyreklamie sprzedawców .

Dodatkowo - dla tych którzy uważają, że lepiej zainwestować w tańszy Colorstay - dla mnie to zupełnie inna liga. Używałam obydwu i niestety po Colorsteyu moja cera wyglądała tragicznie już na następny dzień, masa plamek, nowych pryszczy, przesuszenie. Tutaj na szczęśćie nic takiego nie miało miejsca. Do tego podkład na prawdę lepiej wygląda na buzi i cudnie się trzyma.

POLECAM

Używam tego produktu od: pół roku temu parę próbek od tygodnia pełny wymiar
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, wcześniej próbki

Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnej szpachli
  • Przymierzałam się do tego podkładu już dawno temu, ale konsultantka w Sephorze powiedziała, że to jest podkład ciężki, tylko na wielkie wyjścia, generelnie nie usłyszałam żadnego pozytywnego słowa. Namówiła mnie wtedy na EL DW Light i tak sobie chodziłam w nim 2 lata aż w końcu po wykończeniu 3 tubki ELDW Light postanowiłam skusić się na ten podkład. Poszłam do Sephory, powiedziałam co chcę i znów usłyszałam tę samą śpiewkę, słowo w słowo to, co usłyszałam 2 lata wcześniej w zupełnie innej Sephorze. Byłam konsekwentna, uparłam się na ten podkład.

Mam jasną cerę, zwykle używam bardzo jasnych odcieni (NC 15 z MAC) kolorówki, żeby twarz nie odznaczała się od reszty ciała. Tym razem poszłam z zamiarem kupienia ciemniejszego podkładu. I tak oto wyszłam z drogerii z brązem (3w1 Tawny), który mieszam na ręce z 1 pompką YSL Le Teint Touche Eclat w kolorze 030 i jest idealnie. Podkład dopasowuje się do mojej karnacji, idealnie wtapia, ociepla skórę, wyglądam na zdrową i wypoczętą. To jest efekt, jakiego chciałam. Najpiew nakładam do pędzlem Hakuro, później dopieszczam rękoma, bo podkład musi się wtopić w skórę. Trzyma się na twarzy kilkanaście godzin. Brak też jest efektu szpachli, którą mnie straszono. Jest krycie, ale bardzo naturalne. Mam skórę normalną w kierunku suchej, u mnie nie podkreśla suchych skórek, bo dbam o dobre jej nawilżenie.

Jedyny minus to brak pompki, ale przy takiej konsystencji podkłądu, jest szansa, że resztki w pompce po prostu by zaschły.

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij