Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• TAK!
  • Długo przymierzałam się do tego podkładu, bo cena odstraszała. Ale doszłam do wniosku, że podkład to kosmetyk, który lubię mieć bardzo dobry- to przecież baza całego makijażu, coś, co rzuca się w oczy jako pierwsze i wrażenia dziadowskiego podkładu nie poprawi nawet najlepszy róż czy maskara. Takie mam odczucie

Estee Lauder to rzeczywiście photoshop w płynie. To najlepszy podkład jaki kiedykolwiek posiadałam.
    Kryje bardzo mocno, ale ja lubię ten efekt, jestem blada, mam raczej bezproblemową cerę (czasem krosta, czasami worki pod oczami ale nic poza tym) i po nałożeniu tego podkładu mam efekt naprawdę jak z reklamy.
    Jednocześnie nie tworzy efektu 'maski'
    Nie uważam, że to podkład na specjalne okazje. Dla mnie specjalną okazją jest fakt, że idę do pracy na cały dzień, zakupy, załatwianie spraw, i po 11 godzinach powrót do domu. Tu potrzebny jest podkład do zadań specjalnych!

Jeśli chodzi o minusy, to po 8 godzinach w pracy mam wrażenie że się świecę, efekt nie jest tak dobry jak zaraz po nałożeniu, a mam taką pracę, że nie bardzo mam możliwość poprawiania go w trakcie. Zresztą od podkładu za taką cenę oczekiwałabym, że nie muszę.

No i standardowy problem: chciałabym żeby ktoś, kto projektował to opakowanie przedstawił mi swój zamysł na wylewanie tego podkładu z opakowania o 6:15 rano, na jednej nodze, z kotem pałętającym sie między nogami i wiecznie goniącym czasem. Chyba że oczyma wyobraźni widział celebrytkę wstającą o 12 i szykującą się trzy godziny do wyjścia

I nie wiem czy to tylko mój, ale trochę śmierdzi. Jakby drożdżami, alkoholem? A kupiłam go w sephorze. Może jestem przewrażliwona

A. No i skończył się po 3 miesiącach codziennego używania :<

Kiedyś usłyszałam takie zdanie, żeby ze wszystkich rozważań nad kosmetykami, postawić najpierw na najlepszy podkład, na jaki cię stać.
    Dziewczyno,uciułaj i kup Double Wear!

Chcesz pochwalić mariasiema za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem ??
  • Kurcze nie wiem jak ocenić ten podkład . Miałam pełnowymiarowe opakowanie kupione w Pl i 10 ml próbkę ( w szklanym opakowaniu z pompką- gratis dodany do zakupów za granicą). Ku mojemu zdziwieniu podkłady różniły się konsystencją jak i zachowaniem na skórze. W obu przypadkach, po dłuższym stosowaniu jednak mnie wysuszał, kolor w obu przypadkach pozostaje na buzi bez zmian- nie utlenia się, ma ten sam ,,zapach" i to samo krycie ale na tym podobieństwa się kończą. Kosmetyk kupiony u nas, mimo przypudrowania, wyświeca się tragicznie po 4 godzinach od aplikacji, włazi w każdą zmarszczkę, każdego pora a po 6 godzinach mam na buzi ciasto Miałam wrażenie , że po tych 6 godzinach skóra się pod nim dusi. Konsystencja pełnowymiarowego- zwarta ale lejąca. Gratisowy podkład trzymał się na buzi w nienaruszonym stanie 12 godzin ( też po przypudrowaniu), lekki błysk pojawiał się dopiero po około 6 godzinach- dramatyczna różnica prawda?? Buzia przez większość dnia wyglądała świeżo, dopiero pod koniec zauważyłam lekkie przemieszczenie podkładu do zmarszczek mimicznych. Konsystencja próbki- płynna, lejąca, aksamitna zupełnie inna od tego w pełnowymiarowym opakowaniu. Nie wiem skąd ta różnica??
    Nie kupię tego podkładu w Pl chyba, że wpadnie mi w ręce gdzieś za granicą i do tego będzie miał przyzwoitą cenę. Używam teraz Inglotowskiego Hd i wg mnie jest lepszy- przynajmniej od tego kupionego u nas.

Używam tego produktu od: długo ale nie codziennie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agaszak za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Ten podkład to jakaś magia w buteleczce dla mojej mieszanej cery!

+doskonale sie utrzymuje CAŁY dzien na buzi z czasem wyglada coraz piękniej!
    Po nałożeniu jest satynowy a pod wieczór zamiast świecącej żarówy na twarzy mam naturalną cerę ze zdrowym blaskiem! Specjalnie nie trzeba go pudrować

+znakomicie kryje czasami nawet nie trzeba korektora (nie nam idealnej cery- sporo przebarwień po nieprzyjacielach na policzkach)

+dobrze utrzymuje róż itp

+ładne kolory w eleganckiej buteleczce

+ dostępność

- opakowanie bez dozownika jakiegokolwiek trzeba wylewać go na rękę... Na początku wylewa sie za duzo, pózniej sie mozna przyzwyczaić i mniej wiecej wiadomo ile go potrzeba

- za ciężki na lato

- cena :/!

Produkt na pewno kupie ponownie

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić majka_rebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie kryjacy
  • Double Wear to mocno kryjący podkład, często nazywany photoshopem w butelce. I z tą opinią się zgadzam. Podkład jest w stanie zakryć wszystkie niedoskonałości. Jednak bardzo łatwo zrobić sobie nim krzywdę. Aby uniknąć efektu maski należy mieć dobrze nawilżoną skórę. Nie można przesadzić z ilością nakładanego produktu. Lepiej dołożyć jedną cienką warstwę niż zmywać cały makijaż. Ważna jest także technika nakładania tego podkładu ale to jest kwestia praktyki.

ZALETY:

+ Dyży wybór kolorów
    + Mocne krycie
    + Nie zapycha
    + Trwałość doskonała
    + Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami (typu: róż, bronzer)

WADY:

- Wysusza skórę
    - Jest bardzo gęsty i szybko zastyga
    - Ciężko się nakłada

Moim zdaniem jest to idealny podkład na ważne wyjścia oraz wtedy, kiedy chcemy mieć stu procentową pewność, że przez calutki dzień będziemy mieć nienaganny makijaż bez jakichkolwiek poprawek. Świetnie sprawdza się także wtedy kiedy wiemy, ze będziemy miały robione zdjęcia. Do codziennego użytku moim zdaniem jest za ciężki.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić Zaberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale wymagający
  • Zapewnił największe krycie i ujednolicenie ze wszystkich podkładów, które jak dotychczas testowałam - a było ich wiele. Buzia jest po nim naprawdę piękna - o ile dobrze dobierzemy kolor. Trzeba jednak uważać...podkład wymaga naprawdę dobrze przygotowanej cery, która musi być solidnie nawilżona. Jeżeli ktoś ma problem z przesuszeniem - zawiedzie się, bo podkład będzie wchodził w zmarszczki, pory i sprawi, że będziemy się czuć mało komfortowo... Przy codziennym używaniu po kilku tygodniach przesusza dodatkowo cerę...

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Jula84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny, ale nie idealny
  • Zakupiłam ten podkład w przełomowym momencie leczenia, kiedy na mojej cerze pojawił się problem łojotoku.

Dokupiłam do niego pompkę z MACa i nie miałam problemów z dozowaniem, aczkolwiek za brak pompki zabieram 0,5 gwiazdki.

Nakładanie przyjemne (nie miałam większych problemów) przy użyciu pędzli Hakuro H18, H50s, BB i foundation brush z RT.

Potrzebowałam dużego krycia dla poczucia komfortu psychicznego, więc używałam go codziennie. Nie przesuszył mi cery (jak już wspomniałam - wówczas łojotokowej), nie zapychał porów (dzięki Ci Panie) i nie odczuwałam nieprzyjemnego ściągnięcia.

Używałam koloru 1N1 ivory nude 72 i muszę przyznać, że nie do końca pasował, choć był bliski mojemu odcieniowi skóry. (teraz używam NC15 z MAC i jest to kolor idealny).

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić pitlaff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?
  • Miałam ten podkład wiele lat temu na studiach - kosztował w Sephorze 135 zł i od razu okazał się za ciężki, żle dobrany kolor itp. itd. szybko go oddała i zapomniałam.

Kiedy skóra zaczęła "dojrzewać", a przed trzydziestką zaczęłam mieć cerę gorszą niż jako nastolatka, potrzebowałam podkładu mono kryjącego, trwałego na cały dzień pracy, nie brudzącego rąk, telefonu i wszystkiego wokół mnie dlatego przez wiele lat używałam REVLON colorstay.

W te święta dostałam Double Wear. Była straszna męka z dobraniem odcienia - tonu, bo pani w sephorze była tak skołowana, że chciała dobierać mi kolor podkładu na ręce - porażka. Potem była męka gdy "mikołaj" płacił. Koszt prawie 189 zł to ból portfela. Wracając do podkładu, jak tylko odkręciłam buteleczkę , to poczułam zapach colorstay.
    Tak samo się rozprowadza jak colorstay, kryje jak colorstay i jest tak samo trwały jak colorstay i tak samo fajny jak colorstay.

Oczywiście wiem, że to colorstay jest tańszą zgapką droższego kultowego DW, ale to są te same formuły.
    Z revlonem mam prostą sprawę z dobraniem koloru bo jestem idealnym 150 buff, natomiast z DW walczę z za różowym i lekko za ciemnym 1N2. Mam go od grudnia a już jestem równo w połowie więc jest mało wydajny.

Revlon kosztuje w najdroższych przypadkach nawet te 70 zł, ale to i tak bardziej się opłaca. Ja nie widzę różnicy, więc nie będę przepłacać.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 30ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry produkt! Kupiłam go tuż przed ślubem, aby sama móc się umalować na sesje zdjęciowe oraz na poprawiny. I nie żałuję!

Plusy:
    - idealnie dobrany kolor - a jestem dość blada
    - super współpracuje ze wszystkimi kosmetykami od niskiej półki po puder La Prairie
    - trwały
    - skutecznie matuje - czasem nie pudruję go po nałożeniu
    - można go nakładać tylko na te partie twarzy które wymagają korekty - w moim przypadku zaczerwienione policzki i blizny po tradziku
    - bardzo wydajny

Odejmuję pół gwiazdki za:
    - brak pompki - mam wrażenie, że mimo wydajności trochę go marnuję przez to opakowanie
    - kiedy skóra jest przesuszona może podkreślać skórki (ale to kwestia zadbania o skórę)
    - trzeba go szybko rozprowadzac, bo zastyga

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić majashih za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany nr I wśród podkładów z wyższej półki.
  • Jestem zdecydowanie na tak.

Po testowaniu podkładów marek: MAC, Lancome , Dior i kilku innych firm, wybieram Double Wear jako nr 1.

Argumenty:

+ niewielka ilość pozwala doskonale zakryć całą buzię i zapewnia naprawdę zaawansowane krycie,
    + podkład posiada bardzo wysoką trwałość, nie ściera się w ciągu dnia.
    + konsystencja i zapach są w porządku.
    + twarz się nie świeci, jest matowa , lecz wygląda w miarę naturalnie.
    + butelka starcza na bardzo długo, dlatego ceny nie traktuję jako minusa.
    + opakowanie także na plus, brak pompki mi nie przeszkadza.
    + gama kolorystyczna to wielki plus. każda osoba znajdzie coś dla siebie. Mam porcelanową, mleczną cerę i daje sobie świetnie z tym radę.

Myślę , że będziemy nierozłączni.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (30ml).

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem skąd tyle zachwytu...
  • Podkład kupiłam z wielkimi nadziejami po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat. Dodatkowo panie w perfumerii tak go zachwalały, że nie zastanawiałam się długo. Moim zdaniem niczym nie rożni się od zwykłych, tanich podkładów.

Minusy:
    - wodnista konsystencja, całkowity brak krycia
    - wysusza skórę
    - szybko znika z twarzy
    - zawyżona cena w stosunku do jakości
    - zapycha
    - niehigieniczna aplikacja, brak pompki/dozownika

Plusy:
    - eleganckie opakowanie
    - przyjemny zapach

Męczę opakowanie od chwili zakupu, bo szkoda mi wyrzucić tak drogi podkład. Używam sporadycznie jeśli nie potrzebuję super efektu :/

Chcesz pochwalić peestka7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij