Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• Podkład nie nadaje się do stosowania, jest ciężki.
  • Podkład jest niezwykle ciężki. Posiada bardzo gęstą konsystencję i dlatego trudno się nakłada. Bardzo prawdopodobne, że podczas nakładania zrobią się plamy na twarzy, ponieważ produktu będzie za dużo.Trzeba na to uważać. Pierwszy raz użyłam tego podkładu ponad dziesięć lat temu. Podkład zachwycił mnie tym, że daje efekt porcelanowej skóry oraz tym, że zakrywa wszystko. Ten produkt nadaję się tylko na wieczorne wyjście. Nie jest to produkt, który można stosować co dzień. W lato nawet wieczorne wyjście odpada, ponieważ jest on zbyt widoczny. Ten produkt należy używać kilka miesięcy i dopiero oceniać. Podkład po kilku miesiącach stosowania pokazuje swoje minusy, to że zapycha skórę. Skóra nie oddycha i robi się zapalenie. Bardzo wysusza skórę. Efekt końcowy nie jest naturalny. To jest efekt maski ale wygląda dość elegancko, stąd takie dobre oceny. Są dużo lepsze podkłady nawet te kryjące, nie widać że są na twarzy. Nie warto niszczyć sobie skóry tym podkładem.Produkt spływa po kilku godzinach, a w lato prawie od razu. Tworzą się plamy i w załamaniach widać podkład. Kiedyś powiedziałabym, że jest to najlepszy podkład a dziś oceniam go jako jeden z najgorszych.Nie ma żadnego efektu rozświetlenia, jest matowy. Nie współgra ze skórą, po prostu leży na niej. Buteleczka jest elegancka ale jest niewygodna. W podróż ciężko ją zabrać ponieważ jest szklana.Kiedy podkład się kończy pozostaje jakaś ilość w butelce i nie da się jej wyjąć, marnuje się. Przez ten produkt miałam zapalenie skóry i same problemy. Można używać go raz na jakiś czas ale nie często, chociaż ja w ogóle odradzam stosowanie. Nigdy nie kupię już tego produktu.Pozostało mi pół butelki i kiedyś może jeszcze go zaaplikuję tylko dlatego, że szkoda mi wydanych pieniędzy. Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: kilku lat od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 4 całych

Chcesz pochwalić AllureSensuelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki
  • Podkład zapewnia dobry krycie, jednak chyba tutaj kończą się jego plusy. Ah, kolejnym jest tylko to, że marka zapewnia duży wybór w odcieniach. I to by było na tyle.

Jest bardzo ciężki, starałam się smarować cienkie warstwy jednak był bardzo widoczny na skórze, podkreślał suche skórki i cały dzień czułam go na sobie.
    Nie wiem czemu, ale zauważyłam, że brzydko podkreśla rozszerzone pory.

Nie dla mojej cery i nie za tę cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Chcesz pochwalić szamaana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki miałam
  • Podkład jest znakomity. I tu właściwie recenzja mogłaby się kończyć
    + doskonałe krycie, efekt photoshopa bez maski
    + gama kolorystyczna bardzo szeroka, mnie szczególnie cieszą jasne odcienie z żółtymi tonami. Mój odcień 1w1 Bone jest dopasowany perfekcyjnie
    + trwały, nie zauważyłam żeby brzydko się ścierał czy ciemniał
    + mimo, że to dość ciężki produkt, nie zauważyłam, żeby pogorszył stan mojej cery

- minusem bez wątpienia jest BEZNADZIEJNE opakowanie za co odejmuję pół gwiazdki, brak pompki uważam za kompletną dyskwalifikację. Za dużo podkładu się marnuje, wydobywanie produktu jest na prawdę koszmarne
    - ta ceeenaaaa....

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić loquacee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Fenomenalny produkt na wielkie wieczorowe wyjścia. Naprawdę super. Jestem bardzo zadowolona. W pełni pokrywa niedoskonałości cery. Twarz wygląda o kilka lat młodziej.Jedynym minusem, dla mnie jest cena zbyt wygórowana jak na takie opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić MadziaS1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zakupiłam podkład po zebraniu wielu pozytywnych opinii od znajomych wizażystek, jednak nie spełnia on moich oczekiwań.

Plusy:
    + krycie
    + idealny do zdjęć
    + estetyczne opakowanie

Minusy:
    - cena
    - nie nadaje się na co dzień
    - podkreśla suche skórki mimo dobrego nawilżenia
    - efekt maski (nawet przy użyciu niewielkiej ilości
    produktu: próbowałam pędzlem duo fibre, gąbeczką
    bb oraz palcami - efekt zawsze ten sam)
    - po kilku godzinach mocno widoczny na twarzy
    - brak pompki
    - podkreśla zmarszczki i zagłębienia

Podsumowując
    Prawdopodobnie podkład nadaje się dla osób z mieszaną lub tłustą skórą , nie dla osób posiadających suche skórki.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić S0remi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Photoshop
  • W moim zyciu natrafilam juz na wiele podkladow.
    Jednak ten jest po prostu rewelacyjny. Robi to co kazdy podklad powinien robic: upiekszac skore i to caly dzien.
    Mam skore tlusta, skonna do zaskornikow. Uwazam ze ten podklad to takiej skory jest tez stworzony:

+ matuje rekordowo dlugo 8h!
    + zakrywa rozszerzone pory; nie trzeba w ogole zadnej bazy pod makijaz,
    + dobrze kryje
    + nie robi zadnej maski, tynku, ciasta itp na twarzy nawet po 12 godzinach
    + nie ciemnieje
    + nie warzy sie
    + trzyma sie okolo 16 godzin
    + nie brudzi
    + bronzer i roz jepiej sie rozprowadzaja na nim
    + kolory
    + dostepnosc

Ma tez swoje minusy:
    - nie nadaje sie do stosowania codziennie; uzywam go z przerwami, bo zatyka pory.

Mialam tez Revlon CS i moim zdaniem ten podklad nie jest jego zadnym zamiennikiem, badz na odwrot. To po prostu dwa rozne podklady. DW jest o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie cale

Chcesz pochwalić JausR za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT WSZECH CZASÓW!!!
  • Jeśli miałabym wymienić kosmetyk, któremu UFAM NAJBARDZIEJ to byłby to double wear.

Ja zawsze głęboko wierzyłam, że do mojej tłustej cery będzie to najlepszy podkład na świecie i że jak już go kupie to nie będę rozczarowana, tak też się stało wiec nie żałuje tej inwestycji.

Po pierwsze zaznaczę, że podkład to najważniejszy dla mnie kosmetyk kolorowy, ponieważ moja cera jest bardzo wymagająca, jest tłusta, ma rozszerzone pory i zaczerwienienia co powoduje, że w przypadku większości podkładów wygląda nieestetycznie.

Najważniejszą cechą tego podkładu jest owa estetyczność, czyli mat, minimum ścieralności i (kilka osób pewnie mnie wyśmieje) naturalny wygląd na twarzy. Rozumiem, że jest to podkład dla wszystkich rodzajów cery wiec te nieproblematyczne mogą uważać, że robi maskę na twarzy ale zapewniam wszystkie "cery" z problemami, że maski nie robi żadnej, Fakt jest taki, że nakładałam go dość mało bo on robi robotę sam sobą a nie ilością. Jest przy tym wydajny starczył mi na ok 5 miesięcy codziennego stosowania. W konsystencji jest to najdziwniejszy podkład jakiego używałam - bardzo lejący ale bardzo tępy na twarzy - i UWAGA nie wiem czy da się go dobrze nałożyć palcami - ja używałam tylko pędzla rozcierając go intensywnie, a nie wklepując. Podkład szybko zastyga na twarzy i praktycznie nie wymaga przypudrowania (ja oczywiście i tak pudruje, ale nie ma znaczenia czym) Podkład oczywiście jest nie do zdarcia, bardzo długo utrzymuje mat choć świecę sie i tak trochę na nosku.

Teraz żeby nie było zbyt kolorowo wady:

Nie jest to najlepiej ze wszystkich wyglądający podkład na twarzy zaraz po nałożeniu - widziałam lepsze, ale ich efekt utrzymywał się przez godzinę.

Nie kryje maksymalnie - znam bardziej kryjące

Strasznie podkreśla suche skórki - nie polecam w trakcie kuracji złuszczających

Zapycha - nie strasznie, wręcz delikatnie ale jednak.

W ogólnym podsumowaniu powiem, że prawdę mówiąc za 175 zł oczekiwałam od niego jeszcze więcej, ale mimo to niech podniesie rękę ten - kto zna lepszy... no właśnie tak myślałam.

Chcesz pochwalić she_funny1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • może pierw plusy:
    *długo utrzymuje sie na cerze mieszanej
    *wygładzenie niemal perfekcyjne
    * dosyc gesta konsystencja bardzo dobrze rozprowadza sie pędzlem
    * duży wybór kolorystycznych

minusy:

*podkerśla drobne zamrszczki
    *podkerśla suche skórki
    * brak pompki
    *cena
    * raczej nie do codziennego użytku, wysuszał mi cere

Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • podklad pulapka
  • Idealnego podkladu szukalam latami ,cere mam mieszana,rozszerzone pory i kilka przebarwien.Wszy´stkie dotychczasowe podklady albo po paru godzinach w tajemniczy sposob znikaly mi z twarzy albo podkreslay pory albo po prostu czesciowo scieraly sie tworzac smugi.W koncu postanowilam zakupic DW...i oniemialm.Nie bylo sladu po moich porach,przebarwieniach,drobnych wypryskach.Nie bylo tez efektu maski czego najbardziej sie obawialm.Na twarzy trzyma sie dopoki go nie zmyje w stanie b,dobrym (nie ma mowy o smugach ,plamach itp.).No i w czym tkwi probem?Otoz to zbliza sie lato i postanowilam podarowac mojej skorze odrobine oddechu i zakupic cos lzejszego .Wydalam majatek (ostatnim moim zakupem byl shiseido sun protection) ale zaden ,doslownie zaden podklad po tylu miesiacach stosowania DW nie jest w stanie mnie zadowolic.A to krycie nie takie,a to trwalosc za slaba itd.A wiec dziewczyny uwazajcie bo twarz po tym podkladzie wyglada naaprwde rewelacyjnie i ciezko bedzie wam pozniej uzyc czegokolwiek innego.Tak wiec ja skazana jestem na DW chyba juz do konca zycia.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić magdabecmer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryje
  • Podkład ma świetne krycie, nie ściera się, nie roluje, dobrze współpracuje z pudrem. Przy mniej problematycznych cerach nie ma potrzeby używania jeszcze korektora na ew. jakieś niedoskonałości. Do tego jest wydajny, dla mnie 1 buteleczka starcza na 9 miesięcy codziennego użytkowania.

Może i jest to ciężki podkład, może zapychać. Ale niech żadna nie mówi, że nie kryje i nie kamufluje bo to po prostu nie prawda.

Jeśli chcecie mieć krycie to niestety coś za coś - bo w tej kwestii znajdzie się zawsze jakieś "ale"

Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?