Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• Idealny na specjalne okazje
  • Mój numer 1. Nie wyobrażam sobie życia bez tego podkładu.
    Nigdy mnie nie zawiódł.
    Doskonale sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach i na codzień, chociaż przy dłuższym codziennym stosowaniu na suchej cerze powodował przesuszenie - jest dość ciężki.
    Krycie od średniego do bardzo mocnego - można stopniować.
    Jest długotrwały, nie ściera się, nie waży, nie zapycha.
    Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta.
    Minusem jest brak pompki i cena, ale za takie cudo oddam wszyskie pieniądze

Jeżeli ktoś szuka, świetnie kryjącego i długotrwałego podkładu to gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Chcesz pochwalić rojema za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry polecam
  • To pierwszy podklad ktory mnie nie zapchal i za to ogromny plus, nawet zdarzylo mi sie w nim 2x spac... i nic zlego z moja skora sie nie dzialo ;p po innych podkladach mialam juz armagedon na skorze.. (dodam ze moja skora ma sklonnosci do tradziku) wielogodzinne imprezy rowniez przezyl i twarz byla w nienaruszonym stanie
    -nie wyciera się i nie spływa
    -dobrze matuje
    -krycie dla mnie srednie, blizny potradzikowe (czerwone plamki) idealnie nie przykryl ale daje efekt naturalny i oto mi chodzi
    - wodoodporny przetestowalam go na basenie heheh
    -opakowanie bardzo eleganckie i estetyczne zlota nakretka czy napisy nie wycieraja sie
    Minusem jest oczywiscie opakowanie bez pompki ktore utrudnia aplikacje
    - podklad moze wysuszac niestety
    cena uwazam jest adekwatna do jakosci ja kupilam gdzies w sklepie internetowym za 120zł

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić Jolie88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Próbowałam naprawdę bardzo wielu podkładów i mogę śmiało stwierdzić że żaden nie może się z nim równać. Idealne krycie nawet dla cery w złym stanie. wygładzona porcelanowa twarz przez długie godziny. Po całorocznej imprezie makijaż nadal jest na swoim miejscu. Jest co prawda trochę ciężki i może wysuszyć cerę, dlatego polecam przede wszystkim na wieczorne wyjścia, okazje bo daje gwarancję dobrego wyglądu przez cały czas.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paziczanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i bardzo trwały
  • Ten podkład jest świetny jeżeli zależy Nam na tym, aby makijaż przetrwał całą noc. Naprawdę, trzyma się całą noc nawet na takiej twarzy jak moja - bardzo tłustej. Dodatkowo świetnie kryje, ale ma również kilka mankamentów.

Zalety:
    + świetne krycie,
    + nieprzeciętnie trwały,
    + wodoodporny
    + dużo odcieni
    + wydajny

Wady :
    - ma konsystencję farby olejnej,
    - wymaga sprawnego nakładania, przez co u niedoświadczonych osób może dawać smugi,
    - podkreśla pory, zmarszczki,
    - moja twarz niestety wygląda z nim na zmęczoną (chociaż umiem to poprawić innymi kosmetykami i jest lepiej),
    - podkreśla nawet najmniejsze suche skórki,
    - często nie współpracuje z pudrami sypkimi i kremami,
    - strasznie zapycha,
    - KOSZMARNE OPAKOWANIE.

Mimo tylu wad daję mu aż 3,5 gwiazdki, ponieważ jest to kosmetyk do zadań specjalnych i na pewno przetrwa całą noc. Największym jego mankamentem jest jednak KOSZMARNE OPAKOWANIE. Ja w ogóle nie potrafię stwierdzić jak tak dobra firma jak Estee Lauder mogła zrobić takie opakowanie, z którego trzeba wylewać podkład bezpośrednio na skórę. Jak wyleję go na dłoń i chcę rozprowadzić pędzelkiem to po chwili nie mogę go już zmyć z dłoni co wygląda obleśnie.

Mimo tego wylewania na dłoń i marnowania produktu jest on bardzo wydajny. Ja niestety żadnego opakowania (a miałam 3) nie byłam w stanie wykorzystać do końca i musiałam wyrzucać, ponieważ stały bardzo długo otwarte. Naprawdę używam go tylko od wielkiego dzwonu (na wielkie wyjścia), bo mnie zapycha.
    Na pewno kupię ponownie, ale może jakieś próbki, lub mini produkty, bo ten podkład się u mnie marnuje.

PS. I proszę mi tutaj nie mówić, że od suchych skórek jest peeling itp. bo bardzo dobrze o tym wiem, ale są też osoby, które używają retinoidów, albo innych kwasów, które powodują suche skórki i nie mogą sobie robić peelingów codziennie. Są podkłady, które aż tak dramatycznie nie podkreślają suchych skórek jak ten.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Katarzyncia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy przjaciel
  • Długo mu się opierałam,nie dowierzając w jego super mocy,ale w końcu kupiłam i...przepadłam.
    Jedyna wadą tego podkładu jest to,że uzależnia,i po nim nic już nie jest w stanie mnie tak zadowolić...

-jest bardzo wydajny
    -kryje świetnie już przy cieniutkiej warstwie
    -utrzymuje się bezkonkurencyjne,od wczesnego ranka do późnej nocy
    -łatwo się roprowadza
    -ma szeroką gamę odcieni
    -podział na tonacje
    -elegancki flakon
    -sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach i temperaturach
    -zastyga na półmat,co pozwala zrezygnować z pudru i swobodnie aplikować broznzer czy róż,bez ryzyka plam czy smug
    -można go spokojnie połączyć z płynym rozświetlaczem

I co ważne,jako posiadaczka suchej skóry,wszem i wobec obalam mit: NIE WYSUSZA
    Rzeczywiście,jeśli są na skórze suche skórki,może je nieco podkreślić,ale nie można go za to winić,od tego jest pielęgnacja i przede wszystkim peeling.
    Sam w sobie absolutnie nie wysusza skóra,aczkolwiek ja zawsze daje pod niego solidnie nawilżający krem.

Co do tego zastygania na twarzy - to jest jego zaleta,właśnie dzięki temu się tak doskonale trzyma i daje takie a nie inne wykończenie.Po prostu trzeba go nakładać dość szybko,np.najpierw pół twarzy,potem drugie pół.

Jeśłi chodzi o brak pompki - jego konstystencja nie pozwala na zastosowanie pompki,może faktycznie jest to średnio wygodne na początku,ale myślę że to kwestia wprawy.W razie wylania zbyt dużej ilości na dłoń,bez problemu można go odlać z powrotem do buteleczki.

Jak już pisałam,jest wydajny,nie trzeba z nim przesadzać bo już baaardzo niewielka ilość efektywnie pokryje twarz.

W wypadku tego typu podkładu konieczne jest idealne dobranie koloru,nie jest to jednak duży problem bo EL oferuje nam sporo odcieni,które dodtakowo podzielone są na tonacje.
    To właśnie niewłaściwy wybór odcienia oraz przesadzanie z ilością Double Weara na twarza mogę stworzyć efekt maski,dobrze dopasowany nie zrobi nam takiej krzywdy.

Podsumowując-uwielbiam go...to mój absolutny pewniak,który skraca codzienny makijaż,dzięki niemu zapomniałam co to korektor...oczywiście z wyjątkiem tego pod oczy.
    Jak wspomniałam wcześniej,świetnie się na nim pracuje broznerem itp,bez wcześniejszego przypudrowania twarzy...dla mnie bomba.
    Jak chcę chwilowo nieco lżejszego efektu,to np,łączę go płynnym rozświetlaczem lub z serum.

Cena jest dość wysoka,niemniej są to świetnie wydane pieniądze.Za tak fenomenalną jakość nawet nie boli tyle wydać

Polecam posiadaczkom każdej cery,z tym że w przypadku skóry suchej zalecałabym wzmocnioną pielęgnację,tj.na prawdę silne nawilżanie oraz systematycczne peelingi.
    Nie można go winić na wydobywanie suchym miejsc,bo jest to typowe dla podkładów o takich właściwościach (tj,trwałość plus krycie),jednak ja jestem przykładem że wystarczy zrobić pewną rewolucję w pielęgnacji i nabyć nawyk systematyczności,aby jedno z drugim się nie kłóciło!

Mó Ci on!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: drugie w użyciu

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potwierdzam, to jeden z najlepszych
  • Pierwsze uzycie EL Double Wear trochę mnie zawiodło:
    pomalowałam się, patrze - wyglądam normalnie, żadnych WOW i efektów photoshopa. Ot, podkład, jakby za blady..

Jednak po kilku dniach malowania się nim zauważyłam, że od tanich podkładów różni go to, że:

+nie waży się!
    + cały dzień trzyba sie na twarzy
    + nie zmienia koloru
    + skóra pod nim oddycha i pojwaia sie na niej mniej gudek
    + dobrze kryje

Minusem jest dla mnie brak pomki. Przy tak wysokiej cenie to duże uchybienie producenta.

Na pewno kupie jeszcze raz, ale mam nadzieje przetestować jeszcze inne górno-półkowe podkłady.

Chcesz pochwalić Diabolicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra
  • Swietny lekko kryjący podkład, który zapewnia promienną cerę. Świetnie się sprawdza na zdjęciach. Skóra jest świetlista, gładka, nierówności znikaja. Nie jest to podkład dla cery z wielkimi problemami bo do takiej żaden podkład sie nie nada a jedynie dermatolog by wyleczyć.
    Polecam bo to dla mnie produkt pierwszej klasy, który czyni cere przyciągająca meskie spojrzenia.

Ilość zużytych opakowań: 5 małe

Chcesz pochwalić agusiawww za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1 !
  • Po wielu poszukiwaniach tego jedynego, nareszcie trafiłam na mój podkład idealny !!!!
    To zdecydowanie mój KWC.
    Mam cere mieszana ze skłonnościa do przesuszeń, na szczęscie double wear poradził sobie znakomicie, kryjac a zarazem nawilzajac moja skore

Ilość zużytych opakowań: Całe opakowanie

Chcesz pochwalić Dolcetrucco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Pierwszy raz styczność z Double Wear'em miałam w postaci próbki, którą dostałam przy okazji zakupów w Douglas'ie. Zakochałam się w nim kompletnie po pierwszym użyciu. Po krótkim czasie kupiłam ten podkład, chociaż cena nie należy do najniższych i to jest moim zdaniem jedyna wada tego produktu. Kolor dobrałam idealnie, chociaż zawsze mam z tym problem, bo moja cera jest raczej blada i jasne odcienie za bardzo wpadają w róż, w przypadku tego podkładu nie miałam tego problemu. Największą zaletą tego płynnego cuda jest idealne krycie, po nałożeniu na skórę moja twarz wygląda jak wyretuszowana w photoshop'ie Jest gładka, podkład rozprowadza się równomiernie i co najważniejsze utrzymuje się cały dzień bez poprawek. Dla mnie to jest to ! Na pewno będę wracać do tego podkładu w przypływie gotówki

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2, 30 ml

Chcesz pochwalić pauka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapychacz
  • Mam cere mieszaną z dużą tendencją do zapychania i niestety u mnie ten podkład się nie sprawdził, po okołu tygodniu strasznie mnie zapchał Natomiast krycie ma bardzo dobre i trzyma się cały dzień. Uzywam pudru DW i jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyte

Chcesz pochwalić BadCat16 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij