Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• Szału nie ma.
  • Długo zbierałam się do napisania tej recenzji ale po ponad 3 miesiącach ciągłego używania tego podkładu myślę że mogę się już o nim wypowiedzieć. Niby dobry, niby kryje, ale jednak coś jest nie tak...

Zalety:
    + bardzo wydajny, ten podkład wystarczył mi na prawie 4 miesiące przy codziennym stosowaniu! Chyba jeszcze nigdy nie miałam tak wydajnego podkładu!
    + bardzo dobre krycie, jedna warstwa wystarcza na to żeby ukryć wszystkie niedoskonałości, efekt nieskazitelnej cery
    + dobrze stapia się ze skórą
    + ma bardzo ciekawe wykończenie, wygląda całkiem naturalnie

Wady:
    - nie jest to wcale podkład długotrwały, wytrzymuje w stanie nienaruszonym na buzi tylko kilka godzin, a więc trwałość dość przeciętna jak na kosmetyk za tą cenę
    - mam mieszaną skórę, ale nawet u mnie po upływie kilku godzin ten podkład potrafił się nieestetycznie zbierać, a w bardzo cieple dni wręcz trochę spływać
    - chemiczny zapach, brak pompki i dość nieporęczne opakowanie z którego codziennie rano trzeba było wylewać podkład

Co do opinii poprzedniczek, które pisały że ten podkład wysusza skórę: u mnie nie było żadnej różnicy, ani nie wysuszał ani nie przetłuszczał skóry.

Ten podkład nie jest zły ale przy takiej cenie należy się chyba zastanowić czy ten chwilowy efekt 'wow' jest tego wart. Dla mnie ten podkład jest dobry ale bardzo mu jeszcze daleko do ideału. Chyba więcej już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VanillaBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mistrzostwo Świata!
  • Kosmetyk Wszechczasów i Wszechświata!
    Jako jedyny z naprawdę wielu wypróbowanych przeze mnie podkładów wygląda nieskazitelnie na mojej tłustej cerze cały dzień. Noc pewnie też by wytrzymał, ale o dziwo zawsze udawało mi się zrobić wieczorny demakijaż.
    Kolory trafione.
    To jedyny podkład, który powodował niezliczone zachwyty moich znajomych. Moje koleżanki używając go wyglądają jak z żurnala.
    Rzeczywiście dosyć szybko zastyga, ale przy umiejętnym nałożeniu to nie problem.
    Brak pompki nie przeszkadza, bo ta mała wada jest niwelowana przez wiele wiele zalet.
    Moją tłustą cerę matował na cały dzień. Dla satynowego wykończenia używałam jeszcze odrobiny pudru w kamieniu EL nałożonego pędzlem. Efekt piorunujący!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić Croix za czytelną i pomocną recenzję?
  • No niestety, nie dla mnie.
  • Mimo szczerych chęci podkład kompletnie się u mnie nie sprawdził.
    Próbowałam go aplikować na milion różnych sposobów (pędzelki, gąbeczki, palce, bazy itd.)
    Owszem, matuje super.
    Odcień Bone ok, dobrze się zgrywał z moją cerą...i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy...
    Podczas aplikacji szybko (za szybko!) zastyga, nie ma mowy o jakiejś poprawce czy dołożeniu produktu np. punktowo.
    Jako chyba jedyny podkład podkreśla zmarszczki nawet takie, o których nie miałam pojęcia, że istnieją. Mimiczne zmarszczki często są u mnie problemem tzn podkład się zbiera w nich ale przy ELDW to katastrofa, widać każdą skórkę, masakrycznie przesusza przy ciągłych 2-3 dniach aplikacji, zapycha, widać go na buzi z kilometra a moja skóra wygląda starzej o jakieś 15 lat. Szok.
    Bardzo sztuczny, nienaturalny efekt.
    Ściąga buzię, czuć go bardzo przez cały dzień.
    Wiele podejść, ale niestety.
    Unikat jeśli chodzi o podkłady i tak fatalne odczucia, bo prawie zawsze jestem zadowolona z podkładów które próbuję.
    Dla mojej cery to jeden z najgorszych wręcz produktów. Za to jego brat ELDW light pokochałam pod pierwszego użycia.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić karolak87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny jestem oczerowana
  • Mimo swojej wysokiej ceny uważam że warto zainwestowac i miec w swojej kolekcji produkt który wyczaruje nam piękny wygląd w ciągu minuty i zatuszuje wszystko to co chcemy ukryc, począwszy od wyprysków, cieni pod oczami, stresu, przebarwień i imprezowych nocy. Na podkład trafiłam przez polecenie koleżanki a jej poleciła kuzynka- kosmetyczka.

Do tej pory używałam podkładu Max Factol lasting performace i uważałam że jest ok, oczywiście po kilku godzinach podkład "znikał" ale uważałam że i tak wydaje na niego nie mało bo ok 50zł i tak ma byc. Nie wiedziałam że można wymagac więcej, ale jednak to możliwe.

Po zastosowaniu podkładu Estee Lauder:

- skóra jest miękka, nawilżona
    - podkład nie podreśla suchych skórek, nie roluje się
    - ma lekką żadką kostystęcję która mimo swojej lekkości doskonale kryje wszystko co tylko chcemy (i to był dla mnie szok!)
    - pięknie wyrównuje koloryt i szybko stapia się ze skórą, nie robi maski
    - bogata gama kolorystyczna do wyboru każdy wybierze coś dla siebie
    - no i oczywiście trwałośc produktu, 6-8 godzin bez żadnych poprawek pozwala zachowac idealny wygląd.
    - wydajny... bardzo wydajny, większa kropla pozwala na pokrycie całej twarzy.

Do minusów napewno każdy zaliczy jego CENĘ!!!!

A więc kilka słów na temat ceny tego eliksiru z mojej perspektywy i doświadczenia...

Sama się przed nim broniłam długo i nawet nie chciałam go próbowac bo z góry mówiłam że mnie na niego nie stac i koniec, nie wydam tyle na podkład bo to za dużo. Ale po tym jak dostałam końcówkę w buteleczce od koleżanki i mogłam się przekonac na własnej twarzy jak cudownie umila on życie zmieniłam zdanie. Do tej pory kupowałam podkład w granicach 50-60zł i na zdjęciach z imprez najczęściej widziałam jaka jest różnica w wyglądzie mojej twarzy po wyjściu z domu i po kilku godzinach w plenerze. Skóra się świeciła, robiły się plamy od wyschniętego podkładu, lub całkiem się ścierał, wszystkie zaczerwienienia aż raziły z daleka jak światła na skrzyżowaniu. Ten podkład daje mi komfort że nie muszę się już martwic wyglądem swojej cery bo wiem że jest tak samo jak przed wyjściem z domu. Dokładając do tego jego wydajnośc (mi wystarczy na około 6-8miesięcy co po podzieleniu daje koszt 20zł na miesiąc!) Przekonałam się do tego podkładu, nie szukam innego i polecam każdemu którego skóra jest wymagająca.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 30ml

Chcesz pochwalić Coorba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały dla cery tłustej
  • Słyszałam dużo różnych opinii o tym produkcie jednak dla mnie jest on idealny.
    Zalety:
    - bardzo dobrze matuje, lekko zastyga przez co jest bardzo trwały. Przy mojej bardzo tłustej skórze zachowuje się idealnie, żaden inny podkłąd tak długo nie utrzymywał mi matu na twarzy
    - dobrze kryje, mam skłonności do trądziku+ posiadam blizny i różowe plamki po zaleczonych krostkach, ten podkład idealnie je pokrywa. Nakładam go gąbeczką przez co nie robi efektu maski
    - idealny kolor- kupiłam najjaśniejszy i idealnie pasuje do mojego lekko żółtego odcienia skóry
    - jest wydajny. Naprawdę mała ilość wystarczy aby pokryć całą twarz

Wady:
    - brak pompki trochę utrudnia dozowanie. Czasami mozna wylać na rękę za dużo, a trochę szkoda marnować tak drogi produkt
    - cena, jest dość wysoka ale to jest do obejścia na stronach internetowych można go dostać ok 100-120 zł
    - mam lekki wysyp drobnych krostek ale nie mogę jednoznacznie stwierdzić że to od podkładu gdyż odstawiłam hormony.

Podsumowując, pomimo paru mankamentów jestem bardzo zadowolona z produktu, według mnie nie jest za ciężki, wytrzymuje wiele godzin bez rozwarstwiania się i zbierania w zmarszczkach. Dla posiadaczki cery tłustej jest idealny.

Chcesz pochwalić swagga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko na wielkie wyjścia
  • Jeżeli chodzi o krycie - lepszego produktu nie znajdziemy. Gęsta konstytencja podkładu tworzy "nową twarz" jednak bez efektu maski. Jestem w stu procentach zadowolona także z utrzymywania się produktu - całe noce niezawodnie na twarzy, najbardziej odporny na pot i temperaturę kosmetyk jaki znam. Jest także mega wydajny.
    Przy mojej cerze problematycznej sprawdził się doskonale, ale...
    Jest to podkład nie do używania codziennie. Sam fakt braku pompki - każda się zapychała... To samo robi z naszą cerą. Po 2 latach używania tego podkładu na co dzień stwierdziłam że efekt nie jest tego warty. Moja cera była w trądziku, sucha, bez blasku, zmęczona.

Także podkład staje na wysokości zadania jednak polecam go tylko na imprezy i wyjścia Efekt wow gwarantowany.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić menciuch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Najlepszy podkład jakiego używałam. Idealny na specjalne okazje, ale także na co dzień. Nałożony rano, wieczorem dalej idealnie wygląda. Nie trzeba poprawiać go w ciągu dnia, pudrować itp. Zapominam, że mam go na twarzy. Zarzuca się mu często, że jest bardzo ciężki, ale jak nałożymy umiejętnie małą ilość, będzie wyglądał super. Mam skłonność do święcącej strefy T, ale przy nim zapominam, że ją mam. Jedyną wadą jest cena, ale zdecydowanie jest jej warty. KWC <3

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić olixxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • no podkład klasyk, praktycznie idealny, dobrze kryje, ja mam w kolorze 1n2 i jest to najlepiej dobrany kolor jaki kiedykowliek miałam w swojej kolekcji, ze względu na to że jest dość ciężki to nadaje się tylko i wyłącznie w zimie, bo na lato wolę coś lżejszego. Minusem jest niestety brak pompki, pomimo ładnego szklanego opakowania w którym widać ile jeszcze produktu zostało

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić jeenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena zupelnie nie adekwatna do jakości
  • Jeżeli kupuje podklad który kosztuje ponad 160 zł, to mam prawo oczekiwać od niego więcej niż od podkladu za 30 czy 50 zł. Taki podklad powinien nie tylko dobrze kryć i być trwały, bo to potrafią te tańsze tez, powinien jeszcze świetnie sie rozprowadzać i stapiać z cerą i być jak najmniej widoczny na twarzy. Czy tak się dzieje z DW?
    Niestety nie! Mamy rok 2015, na rynku wiele nowoczesnych podkładów o lekkiej konsystencji, do tego całkiem dobrze kryjących i niedrogich, a Estee Lauder serwuje nam jakość z przed 10 lat. Co z tego ze podklad całkiem przyzwoicie kryje i nie znika z twarzy po 8 godz. skoro jest gumowy i tępy podczas rozprowadzania. Czuć i widać go na twarzy. Nie wygląda bardzo źle, ale dużo gorzej niż przypudrowany Healthy Mix, czy nowy Meybelline Dream wonder nude. Umiejetnie nalozone dają takie same krycie i trwałość, a komfort na twarzy nieporównywalny. Ciesze się bardzo że dostałam sporą próbkę tego podkladu w douglasie i mogłam go przetestować za darmo. Wydając na niego (jak dla mnie) sporą sumę pieniędzy byłabym ogromnie rozczarowana.

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić tinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • To naprawdę bardzo dobry kosmetyk, a ok. 80% negatywnych opinii na jego temat jest absurdalne.
  • Z czystym sumieniem oceniam ten produkt najwyżej, ponieważ zalety zdecydowanie przewyższają wady - zresztą pewne mankamenty są nieuniknione w przypadku tak dobrze kryjącego, trwałego, wręcz modyfikującego twarz kosmetyku.
    Czytając niektóre recenzje Double Wear mam wrażenie, że pewne dziewczyny po prostu nie wiedzą, jak go używać, stąd użalanie się nad dziwnym efektem na twarzy.
    Niemniej jednak pewne opinie są słuszne - np. bardzo wysusza cerę, więc nie nadaje się dla wszystkich. Ale produkt tak wysokich lotów jeśli chodzi o krycie i mat, ma do tego niestety prawo. Co do ceny, da się go kupić online za nieco ponad 100 zł i jest wart każdej złotówki. Nie ma co się użalać, wszystkie świetne produkty są tanie tylko w utopiach
    To naprawdę bardzo dobry kosmetyk, a ok. 80% negatywnych opinii na jego temat jest absurdalne. Dziewczyny, które go cenią, wiedzą, o czym mówię

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sissyneneczka za czytelną i pomocną recenzję?