Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• klasyk
  • no podkład klasyk, praktycznie idealny, dobrze kryje, ja mam w kolorze 1n2 i jest to najlepiej dobrany kolor jaki kiedykowliek miałam w swojej kolekcji, ze względu na to że jest dość ciężki to nadaje się tylko i wyłącznie w zimie, bo na lato wolę coś lżejszego. Minusem jest niestety brak pompki, pomimo ładnego szklanego opakowania w którym widać ile jeszcze produktu zostało

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić jeenny za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Cena zupelnie nie adekwatna do jakości
  • Jeżeli kupuje podklad który kosztuje ponad 160 zł, to mam prawo oczekiwać od niego więcej niż od podkladu za 30 czy 50 zł. Taki podklad powinien nie tylko dobrze kryć i być trwały, bo to potrafią te tańsze tez, powinien jeszcze świetnie sie rozprowadzać i stapiać z cerą i być jak najmniej widoczny na twarzy. Czy tak się dzieje z DW?
    Niestety nie! Mamy rok 2015, na rynku wiele nowoczesnych podkładów o lekkiej konsystencji, do tego całkiem dobrze kryjących i niedrogich, a Estee Lauder serwuje nam jakość z przed 10 lat. Co z tego ze podklad całkiem przyzwoicie kryje i nie znika z twarzy po 8 godz. skoro jest gumowy i tępy podczas rozprowadzania. Czuć i widać go na twarzy. Nie wygląda bardzo źle, ale dużo gorzej niż przypudrowany Healthy Mix, czy nowy Meybelline Dream wonder nude. Umiejetnie nalozone dają takie same krycie i trwałość, a komfort na twarzy nieporównywalny. Ciesze się bardzo że dostałam sporą próbkę tego podkladu w douglasie i mogłam go przetestować za darmo. Wydając na niego (jak dla mnie) sporą sumę pieniędzy byłabym ogromnie rozczarowana.

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • To naprawdę bardzo dobry kosmetyk, a ok. 80% negatywnych opinii na jego temat jest absurdalne.
  • Z czystym sumieniem oceniam ten produkt najwyżej, ponieważ zalety zdecydowanie przewyższają wady - zresztą pewne mankamenty są nieuniknione w przypadku tak dobrze kryjącego, trwałego, wręcz modyfikującego twarz kosmetyku.
    Czytając niektóre recenzje Double Wear mam wrażenie, że pewne dziewczyny po prostu nie wiedzą, jak go używać, stąd użalanie się nad dziwnym efektem na twarzy.
    Niemniej jednak pewne opinie są słuszne - np. bardzo wysusza cerę, więc nie nadaje się dla wszystkich. Ale produkt tak wysokich lotów jeśli chodzi o krycie i mat, ma do tego niestety prawo. Co do ceny, da się go kupić online za nieco ponad 100 zł i jest wart każdej złotówki. Nie ma co się użalać, wszystkie świetne produkty są tanie tylko w utopiach
    To naprawdę bardzo dobry kosmetyk, a ok. 80% negatywnych opinii na jego temat jest absurdalne. Dziewczyny, które go cenią, wiedzą, o czym mówię

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sissyneneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • Idealny luksusowy podkład, kryje zmiany trądzikowe i przebarwienia. Jest bardzo trwały i nawet po kilku godzinach cera wygląda jednolicie i świeżo. Podkład ma jedwabistą konsystencję i zapewnia piękne półmatowe, naturalne wykończenie makijażu. Pomimo, że jest drogi ja go uwielbiam!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić apaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Jak dlamnie to jest trochę lepsza i ale i droższa wersja revlona colorstay. Ponieważ w moim odczuciu colorstay nadaje się właściwie tylko dla młodych kobiet (18-25 lat) a potem postarza, to te o kilka lat starsze a oczekujące podobnego efektu mogą spróbować przerzucić się na eldw. Wady i zalety właściwie te same co revlona (opisałam przy revlonie cs), nieźle kryje i matuje, trwały, niestety również lekko szarzeje na skórze, ale eldw mniej psuje cerę przy codziennym używaniu i tak nie postarza. Ale właściwości pielęgnacyjnych też trudno się doszukać. Po 35 roku życia znów muszę zmienić, tym razem na coś, co nie tylko kryje i jest trwałe, ale i rozświatla i pielęgnuje. Tylko co...

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić margolcia1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba stosowac go umiejętnie
  • Posiadam kolor Desert beige- naturalny , dośc jasny kolor idealny dla nieopalonych blondynek. W lecie zamieniałam go na sprawdzonego i minimalnie ciemniejszego Revlon Colorstay 180Sand beige.

Podkład jest dobrze kryjący (można to krycie stopniować), po nałożeniu zastyga i utrzymuje się długo, ale tak jak pisza poprzedniczki- trzeba uważać, aby nie zrobić maski, bo w jego przypadku o to łatwo. I tu tkwi sekret.

Nie prawdą jest, że wygląda się w nim sztucznie i cięzko, trzeba po prostu umiejętnie go używać- cera musi być regularnie traktowana peelingiem (każda sucha skórka będzie widoczna) i oczywiście mocno nawilżona, a podkłąd nałozony cienką warswą dobrym pędzlem lub BeautyBlender'em.

Jeśli nie macie prawie 200zł na podkład, to spokojnie możecie zamienić go na Revlona Colorstay- nie zastyga tak mocno, krycie trochę mniejsze, ale naturalniejszy i o niebo tańszy..

Chcesz pochwalić Bednarita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny, kryjąco-odświeżający podkład.
  • Oceniam kolor desert beige,mam cerę mieszaną,skłonną do wyprysków,ze śladami po trądziku czy ospie.
    Odcień idealnie wpasował się w kolor mojej ni to jasnej ni to ciemnej cery, jest bardzo naturalny, bez pomarańczowych czy różowych tonów.

Sam podkład rewelacja!
    Lekko rozświetla skórę tak,że wygląda na zdrową i wypoczętą(i kilka lat młodszą .Ma dość mocne krycie,trzeba dość szybko z nim pracować bo zastyga. Uważam,że nie nadaje się do nakładania pędlem, trzeba go dość mocno wklepać opuszkami palców( nie wsmarowywać bo wtedy może podkreślać pory).Myślę,że wiele negatywnych opini bierze się z właśnie złego aplikowania produktu . Używałam mnóstwo podkładów( z racji pracy w branży kosmetycznej) Ostatnimi czasy moim ulubieńcem był Revlon CS w starej i nowej wersji jednak uważam ,że DW bije go na głowę!
    Jest lekki, niewidoczny na twarzy, lekko satynowy,świeży. Trzyma się bez poprawek całe 12h i jest jedynym podkładem,co dotychczas było dla mnie niewyobrażalne,który nie wymaga zmatowienia pudrem sypkim czy innym "wykańczaczem"(choć i tak ,z przyzwyczajenia zawsze troszkę przypędzluję twarz ).
    Podkład, w przeciwieństwie do Revlona CS, nie brudzi ubrań i świetnie się zmywa samym żelem tak, że przy tonizowaniu na waciku nie pozostają już resztki produktu. Nie wysusza, nie czuję gow ogóle na twarzy.

Podsumowując;
    Ja widzę w nim same zalety poza ceną i brakiem pompki(chociaż myślę,że ze względu na zastyganie produktu pompka by się szybko zatkała).Polecam zakup bo warto.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe , 30ml

Chcesz pochwalić sosenkaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne krycie i trwałość
  • Podkład ten kupiłam po tym jak dostałam uczulenia i wysypki z powodów środków hormonalnych. Wyglądałam naparawdę źle i marzyłam o tym, żeby zakryć to co się działo na mojej twarzy. Podkład sprawdził się idealnie. Najlepsze krycie jakie miałam kiedykolwiek (a testowałam także podkłady Vichy i inne) i najlepsza trwałość czyli to co było dla mnie najważniejsze wtedy. Jedyny problem to wysuszenie skóry. Niestety podkład przesusza skórę i wymagał sporo kremu jako podkład.
    Pawinnam jeszcze dodać, że nie było świecenia skóry oraz dostępne są świetne naturalne beżowe odcienie (jestem blondynką i unikam podkładów w różowych odcieniach i żółtych).

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na większe wyjścia
  • Mam skórę mieszaną w kierunku suchej, rozszerzone pory, łatwo ją zapchać a przed okresem pojawiają się wypryski. Ostanio nie wyglądam najlepiej, po twarzy widać zmęczenie i znużenie, a są dni w których bardzo zależy mi na dobrym i zrelaksowanym wyglądzie. Potrzebowałam podkładu, który "zrobi" photoshop, nie będzie brudził ubrań i nie będzie maską. Poza DW tylko mat lumiere Chanel spełnił moje oczekiwania, ale nr 20 okazał się dla mnie za ciemny.

Do EL DW nie mam zastrzeżeń. Bogaty wybór kolorów, naturalny efekt, możliwość stopniowania krycia, zmęczenie przestało być widoczne. Pod oczy i na łuk brwiowy stouje korektor rozświetlający Sephory, dość dobrze ze sobą współpracują, chociaż z korektora jestem średnio zadowolona.

Konsultantki ostrzegły mnie, że DW potrafi przesuszać i powodować wypryski, ale ponieważ potrzebuje go tylko na wyjścia i wyjątkowo złe dni, nie ma dużych szans zrobić mi krzywdy. Od kilku miesięcy na co dzień używam podkładu mineralnego lili lolo na zmianę z musem matującym z la roche posay.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Chociaż idealnie pasuje do mojej skóry kolor 1N1 tojednak wybrałam nieznacznie ciemniejszy ale za to cieplejszy 1W1, gdyż twarz wyglada mniej porcelanowo i na bardziej wypoczętą. Przez kilka dni uzyalam go w trudnych dla wielu podkładów warunkach i z upływem dnia wyglądałam nadal dobrze. Przez te dni nie uważałam przesuszenia czy wyprysków, ale raczej nie zaryzykuję używania go na co dzień.

Minusem jest brak pompki. Ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, lata temu używałam podkładu Chanel, który też miał wyłącznie dziurkę. Przed nabraniem podkładu odkażam palec i zatykając nim wylot przekręcam buteleczkę i podkład który zostaje na palcu nanoszę punktowo na twarz. Powtarzam to do czasu, aż pokryje kropkami całą twarz, potem rozsmarowuję go palcami - trzeba się przy tym spieszyć, bo szybko zasycha.

Ze zniżką 10% zapłaciłam za niego w Sephorze ok 160pln

Używam tego produktu od: Od ok 2 tygodni, wcześniej kilka próbek

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład nie nadaje się do stosowania, jest ciężki.
  • Podkład jest niezwykle ciężki. Posiada bardzo gęstą konsystencję i dlatego trudno się nakłada. Bardzo prawdopodobne, że podczas nakładania zrobią się plamy na twarzy, ponieważ produktu będzie za dużo.Trzeba na to uważać. Pierwszy raz użyłam tego podkładu ponad dziesięć lat temu. Podkład zachwycił mnie tym, że daje efekt porcelanowej skóry oraz tym, że zakrywa wszystko. Ten produkt nadaję się tylko na wieczorne wyjście. Nie jest to produkt, który można stosować co dzień. W lato nawet wieczorne wyjście odpada, ponieważ jest on zbyt widoczny. Ten produkt należy używać kilka miesięcy i dopiero oceniać. Podkład po kilku miesiącach stosowania pokazuje swoje minusy, to że zapycha skórę. Skóra nie oddycha i robi się zapalenie. Bardzo wysusza skórę. Efekt końcowy nie jest naturalny. To jest efekt maski ale wygląda dość elegancko, stąd takie dobre oceny. Są dużo lepsze podkłady nawet te kryjące, nie widać że są na twarzy. Nie warto niszczyć sobie skóry tym podkładem.Produkt spływa po kilku godzinach, a w lato prawie od razu. Tworzą się plamy i w załamaniach widać podkład. Kiedyś powiedziałabym, że jest to najlepszy podkład a dziś oceniam go jako jeden z najgorszych.Nie ma żadnego efektu rozświetlenia, jest matowy. Nie współgra ze skórą, po prostu leży na niej. Buteleczka jest elegancka ale jest niewygodna. W podróż ciężko ją zabrać ponieważ jest szklana.Kiedy podkład się kończy pozostaje jakaś ilość w butelce i nie da się jej wyjąć, marnuje się. Przez ten produkt miałam zapalenie skóry i same problemy. Można używać go raz na jakiś czas ale nie często, chociaż ja w ogóle odradzam stosowanie. Nigdy nie kupię już tego produktu.Pozostało mi pół butelki i kiedyś może jeszcze go zaaplikuję tylko dlatego, że szkoda mi wydanych pieniędzy. Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: kilku lat od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 4 całych

Chcesz pochwalić AllureSensuelle za czytelną i pomocną recenzję?