Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• Cudo
  • Witam. Estee Lauder używam od dość dawna. Po protu nie mogę się bez niego obyć. Jest trochę ciężki i już nie raz chciałam na jakiś lżejszy zamiennik podmienić go, ale żaden podkład nie zrobi tego, co ten! Twarz jest jak po photoshopie, autentycznie! To, co robi ten podkład, to po prostu magia. Należy jednak pamiętać o nawilżeniu, ponieważ gdy skóra jest zbyt sucha, może podkreślać suche skórki czy wyglądać nieestetycznie. Uwielbiam go i to, jak wygląda po nim moja twarz, nie widać żadnych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić xblablabla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Droższa wersja revlona
  • Moim zdaniem tak jak w podsumowaniu, jest to droższa wersja podkładu revlon do skóry suchej/normalnej. Jedynym minusem jak dla mnie jest wysoka cena. Podkład ma bardzo szeroką gamę odcieni, za co dużo plus. Można znaleźć jasny, żółty odcień z czym zawszem miałam problem. Podkład dopasowywuje się do skóry, nie tworząc maski. I na prawdę bardzo długo się trzyma! Polecam dla osób, które potrzebują na prawdę dużego krycia.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić wioolusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry podklad,ktory rzeczywiscie bardzo dlugo utrzymuje sie na twarzy.Bardzo ladnie matuje(twarz bez pudru,ale z primerem, zaczyna sie lekko swiecic po 6-7 godzinach).Troche slaby wybor kolorow do jasnej karnacji,ale dalam rade Przy nakladaniu trzeba bardzo uwazac,bo bardzo latwo mozna sobie zaserwowac maske zamiast makijazu. Mnie najlepiej jest rozprowadzac go pedzlem-choc mam wrazenie,ze ta forma nakladania marnuje duzo podkladu,ale moze to tylko zludzenie...
    odejmuje mu pol gwiazdki za butelke-zeby w dzisiejszych czasach nie bylo pompki to skandal!!!
    Drugie pol gwiazdki odjete za cene,uwazam,ze to duzy wydatek,ale mam nadzieje,ze bedzie na tyle wydajny,ze sie wydatek zrekompensuje.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić nena1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!!
  • Najlepszy podkład jaki w życiu miałam!!
    Super kryje drobne niedoskonałości. Bardzo długo utrzymuje sie na skórze. Szybko sie wchłania. Nie powoduje powstawania smug, nie ściera się.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić basilia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • Podkład doskonale matuje niedoskonałości. Jezeli dobrze go rozprowadzimy, nie spowoduje efektu maski.

Efekt utrzymuje się bardzo długo. Wymaga jedynie drobnych poprawek po kilku godzinach.

Minusem jest oczywiście cena i aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: 8 x 30 ml

Chcesz pochwalić katarzyna_k1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny -ciężki ale idealny
  • To jest podkład jak dla mnie idealny choć ma swoje minusy

Jest cięzki
    nie nadaje się do suchej skóry
    po kilku godzinach zbiera się w załamaniach
    czasami uwydatnia pory
    po kilku godzinach zdarza sie ze skóra wygląda na zmęczoną , dodaje lat

Mam skórę suchą kierunku mieszanej i odrazdzali mi ten podkład ale ja się uparłam i długo kombinowałam i kombinuję dalej z kremami i bazami które \'\'pomogą\'\' mi używania tego podkładu choćby na wyjątkowe okazje

Z odcieniami tego podkładu jak dla mnie było cięzko . Jak nie za blady to za ciemny . Któregos razu dostałam próbkę z ocieniem ktory wydawał mi się ....pomarańczowy czego ja unikałam jak ognia w podkładach ale okazało się strzałem w dziesiąte . Podkład tak pięknie się wtopił i wyrównał z moją karnacją że nie ma mowy o czymś pomarańczowym chociaz w butelce tak wygląda ...

Trwałość jest rewelacyjna
    można z tym podkładem zrobić naprawde świetny makijaż
    przede wszystkim na zdjęciach rewelacyjnie się wygląda

Naprawde nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego podkładu

Podkłąd przykrywa wzystko , można nakładać wartwami choć to już będzie maska

jak stosuje lżejszy podkład to double używam pukntowo jako korektora

Mimo swojej suchej skóry nie oddam tego podkładu nikomu

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić Nicolx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC !!!!!
  • Mam cerę wrażliwą, mieszaną, skłonną do drobnych wyprysków i świecenia w strefie T.
    Poszukiwałam podkładu, który będzie trwały, kryjący ale bez tworzenia efektu maski. Estee Lauder double wear jest tym, czego szukałam - utrzymuje się przez cały dzień, kryje jak żaden inny! Oczywiście ważne jest, aby stosowac pod niego krem nawilżający, bo inaczej mógłby zbytnio wysuszać skórę.
    Minusem może być jedynie cena, ale za to jest bardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 3 miesiące

Chcesz pochwalić Niuzzii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Cudowny podklad !!!!!!!
    Bardzo długo szukałam az wkoncu znalazłam ten jest numerem 1 długo utrzymuje sie na twarzy , cera wyglada na zdrowa przedewszystkim nie ma efektu maski . Jestem z niego bardzo zadowolona . Cena jest dosc wysoka natomiast podklad jest bardzo wydajny .

Plusy

Przyjemny zapach
    Cera jest nawilżona
    Długo sie utrzymuje na twarzy
    Nie ma efektu maski

Minus jest jeden brak pompki :/

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Świetny!!

utrzymuje się cały dzień
    każdy znajdzie odpowiedni odcień
    jako jedyny "prawie" nie brudzi ubrań
    kryjący ale nie tak ciężki jak Revlon
    może lekko przesuszać ale serum nawilzające świetnie sobie radzi
    brak pompki mały minus ale dokupiłam z Maca i jest ok.

Dla mnie rewelacja, nawet nie szukam innego

Ilość zużytych opakowań: 6 orginalnych

Chcesz pochwalić joanna1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SWIETNY
  • Podklad jest genialny
    \n+bardzo dlugo utrzymuje sie na twarzy
    \n+dobrze matuje
    \n+bardzo dobre krycie
    \n+nie tworzy maski przy odpowiednim malozeniu (u mnie pedzelkiem)
    \n+wydajny
    \n
    \n
    \nMinusem moze byc cena i buteleczka, ladna ale niepraktyczna i niehigieniczna

Chcesz pochwalić nadia_m za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij