Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)
Produkt dostępny w 10 sklepach. Cena już od 113,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• Rewelacyjny podkład z małym minusem
  • Dałabym 5, ale...no właśnie, jeden poważny minus.

Zacznę jednak od zalet:

konsystencja- ani za rzadka, ani za gęsta
    kolor (mój to 1w1 bone)- na ręce zbyt ciemny, na twarzy-idealny
    efekt wtapiania się w skórę- niesamowity, to jedyny podkład, który po nałożeniu wtapia się w skórę
    nie uwidacznia suchych skórek ani porów
    nie wtapia się w pory
    zapach neutralny
    butelka bez dozownika, dla mnie plus, bo nadmiar wylewam do słoiczka
    ładne, ekskluzywne opakowanie
    efekt rozświetlenia po nałożeniu

wada:
    jedna, która powoduje, że nie mogę go stosować więcej niż dwa dni pod rząd , wysusza skórę, dwa razy miałam po nim takie suche placki w niektórych miejscach twarzy, musiałam go odstawić i poratować się bardziej nawilżającym podkładem

Mam nadzieję, że wymyślą jakąś lepszą recepturę na niego by nie wysuszał aż tak.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić wiszniolek za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy

• Rewelacja !!!
  • Postanowiłam napisać coś na temat tego produktu ponieważ nie zgadzam się z krzywdzącymi opiniami. Ja osobiście nie używam już tego podkładu bo moja cera bardzo się zmieniła po drugiej ciąży i ma zupełnie inne potrzeby, ale zaczęłam go używać w wieku ok. 20 lat i gościł na mojej toaletce przez prawie 10 lat. Skórę miałam mieszaną - tłusta w strefie T ( krostki, wągry ) oraz normalna na policzkach. Nie używałam go na co dzień bo jest to podkład ciężki i zbyt często używany mógłby zapchać lub mocno przesuszyć skórę, ale na "wielkie wyjścia" to był mój nr,1. Nakładałam go na przeróżne kremy ( niestety nie pamiętam jakie, ale raczej tanie bo nie było mnie stać w tamtym czasie na górną półkę ) i zawsze bez bazy. Zawsze po nałożeniu tego podkładu nie mogłam się napatrzeć na moją idealną, satynową cerę - reszta makijażu była mega przyjemna Nie wiem jak przy bardzo tłustych cerach, ale ja nie musiałam nakładać już żadnego pudru. Ocieplałam tylko delikatnie twarz pudrem brązującym, cienie, tusz, jakaś pomadka na usta i tyle - twarz jak u Vodianovej Czasem myślałam, że może byłam tak zadowolona z tego produktu bo miałam mniejsze wymagania, mniejsze doświadczenie w kosmetyce, ale jak oglądam stare zdjęcia z imprez to jednak jestem pod wrażeniem jak wyglądała moja skóra. Pamiętam, że po powrocie do domu nad ranem dalej podobało mi się bardzo odbicie w lustrze Osobiście uważam, że jeśli ktoś krytykuje ten podkład to on po porostu nie jest dla niego, albo może jakoś nieodpowiednio go aplikuje. Sama po ciąży podchodziłam do niego kilka razy, ale nic z tego. Twarz wygląda na dużą starszą, suchą, zmęczoną :-( Dotarło do mnie, że wyrosłam z tego podkładu. Teraz mam innych faworytów. Polecam wszystkim młodym dziewczynom z mieszaną lub tłustą skórą - również z niedoskonałościami ( bardzo dobrze kryje ). Warto wziąć próbkę w perfumerii zanim kupi się pełnowymiarowe opakowanie Uważam, że cena w tej chwili w porównaniu do innych podkładów z tej półki nie jest wcale taka wysoka.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: duuużo

Chcesz pochwalić bucaneve82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Aww yeah! Jeżeli chodzi o ten podkład to jest moim ulubieńcem i mimo że zostało mi go jeszcze sporo już wiem że kupię następne opakowanie. Podkład ma lejącą konsystencję i nakładam go Beauty Blenderem. Uważam że to połączenie daje najlepszy efekt na twarzy, podkład niezwykle wydajn y i już niewielką ilością można pokryć całą twarz. Pięknie się stapia ze skórą, nie tworzy smug ani efektu maski. Utrzymuje się caluteńki dzień, ja muszę się przypudrować w strefie T bo tam najbardziej się świecę. Nie zapycha. Serdecznie polecam dziewczynom z cerą tłustą i mieszaną w kierunku tłustej uważam że będziecie naprawdę zadowolone!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić magdajurand za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!
  • Zacznę od tego, że... nie pamiętam, jak to się zaczęło Pewnie dostałam jakąś próbkę gdzieś... lub wyczytałam o niesamowitych właściwościach tego podkadu Ale od początku.

Mam cerę mieszaną, czyli tłustą w sferze T. Skłonności o zmian trądzikowych raz w miesiącu Niestety po tacie odziedziczyłam siniory pod oczami i czerwoną skórę na środku twarzy. Słowem - nierównomierny koloryt. I długo, dłuuugo szukałam czegoś, co sobie z tym poradzi, a przy tym nie będzie mi się świeciła buzia i podkład utrzyma się długo (wychodzi człowiek z domu o 8, po pracy leci na zakupy, spotkanie z przyjaciółmi) i bez poprawek - nie mam w zwyczaju noszenia kosmetyków ze sobą.

Konsystencja - typowo podkładowa, nie za gęsta, nie za rzadka.

Zapach - wiem, że niektóre dziewczyny go nie lubią. Jest trochę alkoholowy, to fakt. Ale podkład nie służy do wąchania

Kolory - nie ma zbyt dużego wyboru. Ja swój 2n1 mam minimalnie za żółty do mojego buziaka, ale nie na tyle abym odczuwała dyskomfort.

Trwałość - 12, 14, 16h... tyle ile potrzeba. Naprawdę! Podkład na mojej buzi trzyma się super, nie schodzi, nie przebija, nic z tych rzeczy. Buzia matowa cały dzień. Może faktycznie trochę nie lubi suchych skórek, ale uwierzcie, że krem nawilżający przed aplikacją załatwia temat.

Wykończenie - pudrowe. Ja go nie lubię, ale jak dotąd nie znalazłam takiego drugiego podkładu, więc nie będę narzekać.

Wydajność - jedno opakowanie starcza na około 6 miesięcy. W roku kupuję maks dwa, ale
    ponieważ w wakacje i po nie używam to łącznie starczają na dłużej niż rok.

Używam tego produktu już kilka lat, z przerwami na okres letni i trochę po. Zauważyłam, że zmieniła się jakby struktura podkładu. Kiedyś pokrywał skórę \'jednolicie\', teraz jakby widać fakturę (ale oczywiście trzeba się przyjrzeć, aby to dostrzec).

Warto też stosować go z bazą wygładzającą. Ja wykańczam jeszcze meteorkami. Jest super

Ja polecam bardzo, chociażby do spróbowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gosienika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jak dotąd
  • Może zacznę od tego, że moja cera jest bardzo wymagająca i kapryśna. W dodatku naczyniowa, więc wszelkie emocje, gwałtowne zmiany temperatur od razu na niej widać w niekorzystny dla jej wyglądu sposób. Dlatego zawsze poszukiwałam kryjących i długotrwałych podkładów, szczególnie na okres jesienno-zimowy. Długo czailam się na ten podkład, ale naczytalam się, że dla osób z cera skłonna do przesuszen może się nie sprawdzić. Mimo to postanowiłam zaryzykować. Wybrałam się do Sephory w celu dobrania odpowiedniego odcienia. Juz na wstępie od Pani, pracującej w sklepie usłyszałam, że jest to podkład bardzo widoczny na skórze, robi efekt maski, ogólnie strasznie mocny tynk, porównywalny do Color Stay z Revlonu. Wybralysmy idealny dla mnie odcień. Podkład nie kosztował mało, bo 179 zł, ale chciałam spróbować czegoś z wyższej półki, bo używane jak dotąd podkłady nie sprawdzały się tak, jakbym chciała. Podkład nałożony zaraz po wyglądał jak większość podkładów na mojej buzi, wiec miałam mieszane uczucia, ale to, jak wyglądał kilkanaście godzin później przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wyglądał tak samo idealnie (a nawet lepiej), niż po nałożeniu. Idealnie współgra ze skórą, nie powchodził mi w żadne załamania, nie ściera się, nie zmienia koloru, nie ciastkuje. Wbrew przekonaniom Pani ze sklepu, że mogę sobie łatwo wyrządzić nim krzywdę w postaci widocznej maski, musze przyznać, że to najbardziej naturalny podkład jaki miałam. Nakładam go zwilzona gąbką.wygląda na buzi przepięknie. Color Stay tez używałam i porównując go do Double Wear trzeba być jakimś amatorem! Te dwa podkłady mają różne wykończenie i zupełnie inaczej zachowują się na buzi. Bardzo polecam! Jedynym minusem jest brak pompki, dlatego odejmuje gwiazdkę. Przy takiej cenie podkładu to wręcz żenada.

Używam tego produktu od: Koniec grudnia
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić splesnialyjogurt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Po czterech latach męczenia się z trądzikiem obecnie moja cera jest w niemal idealnym stanie. Podkładu używam w niewielkich ilościach tylko na nosie, czole i nad kośćmi policzkowymi- tam gdzie koloryt jest nierówny i gdzie zostało mi jeszcze kilka blizn po trądziku.. Zależy mi na dobrym kryciu- zakryciu blizn i wyrównaniu kolorytu. Reszcie cery pozwalam "oddychać". Super jest po tylu latach nie musieć używać kryjącego podkładu na całej twarzy!

Od dawna miałam ochotę wypróbować ten podkład- dwa razy prosiłam o próbkę i wciąż nie mogłam zdecydować się na zakup. Bałam się że najjaśniejszy odcień- 1N1 będzie dla mnie zbyt ciemny, ale okazało się że jakimś cudem podkład "stapia się" z cerą.

Krycie: Dużym plusem tego podkładu jest to że można stopniować krycie- pełne uzyskujemy bez efektu tapety.
    Nakładany wilgotną gąbeczką (zawsze używam mojej ulubionej z Real Techniques) daje krycie średnie, można jednak nakładać kolejne warstwy.

Trwałość: to zdecydowanie najtrwalszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam. Bez poprawek wytrzymał przez calutki dzień- od rana do wieczora moja cera wyglądała perfekcyjnie- efekt photoshopa!

Odcienie: mam cerę bardzo jasną- zaleznie od pory roku pomiędzy Bourjois Healthy Mix nr.51 a NARS Sheer Glow odcień "Siberia". Większość najjaśniejszych odcieni podkładów jest dla mnie za ciemna. Oczywiście bez zastanowienia wybrałam najjaśniejszy odcień DW- po nałożeniu ku mojemu zaskoczeniu odcień "dopasował się" do koloru cery.

Efekt: jak wyżej: perfekcyjna cera. Parę razy przeglądałam się w lustrze żeby sprawdzić czy przez cały czas tak świetnie wygląda. xD

Nie zapycha, nie uczula- mam cerę skłonną do powstawania niedoskonałości i ekstremalnie alergiczną.

Podkład może podkreślać suche skorki, średnio będzie się nadawał dla osób z cerą o rozszerzonych porach, bo może je uwidaczniać- polecam stosować bazę.
    Uwaga: ze względu na swoją trwałość trudno go zmyć- ja najpierw używam chusteczki do demakijażu, potem pianki oczyszczającej, płynu micelarnego i na końcu toniku- dopiero wtedy zawsze mam pewność że cera jest idealnie oczyszczona.

Rada: jeśli ktoś chce może kupić do tego podkładu MAC-ową pompkę (Foundation Pump)- niestety nie jest tania (24 zł- za kawałek plastiku). Pasuje ona między innymi do Double Wear. Ja radzę sobie jednak bez niej. :P

Nie dziwię się że "Double Wear" ma status podkładu kultowego i tylu zwolenników- i ja bardzo go polubiłam. Nie używam go codziennie- w zależności od "humoru" - mam wiele podkładów i używam je naprzemiennie. Jednak DW mogę szczerze polecić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla tłustych cer
  • do zakupu zachęciły mnie tak liczne pozytywne opinie na temat tego produktu. Sprzedawcy w drogeriach również zachwalali ten podkład a że wciąż szukam swojego kwc więc go kupiłam. Po nałożeniu wyglądał prze pięknie, zakryte niedoskonałości i wyrównany ładny kolor (tu plus za szeroką gamę kolorystyczną). Po 2-3 godzinach efekt wow znikał ... podkład ważył mi sie na twarzy ! Wyglądało to okropnie... zmieniałam kremy, stosowałam bazę, pudry matujace i nic nie pomogło miałam grudki podkładu i twarz świeciła mi się niemiłosiernie. Wielka szkoda bo pokładałam w nim duze nadzieje... szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić daliaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój must have
  • Wspaniale kryje, zastyga, możemy stopniować krycie do ekstremalnie mocnego. Moja cienka i nieco przebarwiona skóra dzięki niemu wygląda na nieskazitelnie. Do tego kosmetyku warto dobrać mocno nawilżającą pielęgnacje, ponieważ jest to dość ciężki podkład i nie możemy pozwolić aby przesuszył naszą skórę. Poza wspaniałym kryciem muszę przyznać, ze jest bardzo trwały i na wielkie wyjścia to mój must have, chociaż używam go także na codzień, nie wiem co bym bez niego zrobiła. Doskonałe jest również wykończenie, po zastygnięciu nasza skóra jest matowa, ale wciaz ma naturalny blask. Podklad trzyma sie bardzo dobrze bez wykonczenia pudrem. Uzywam koloru 2n1 i ten odcień jest dla mnie idealny

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie 5

Chcesz pochwalić laradoren za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam na wielkie wyjścia
  • Używam jednego z najjaśniejszych kolorów 1W1, podkład jest trwały i wodoodporny, ma specyficzną konsystencję więc trzeba wprawy by doborze go rozprowadzać tak by idealnie stawiał się w skórę, ja używam pędzla do podkładu Bobbi Brown i sprawdza się znakomicie

Nie jest to podkład dla każdego, jest suchy i mocno matowy więc dla cer dojrzałych nie bardzo się sprawdzi chyba że jako domieszką do standardowego by utrzymał ten drugi na miejscu przez cały dzień ale wcześniej należało by zrobić próbę

Efekt wizualny to idealnie gładka cera bez jakichkolwiek zmian, należy przy nim pamiętać o modelowaniu twarzy i różu by nie wyglądać płasko, potrzebny jest też do niego dobry demakijaż który zmyje go w całości tak żeby skóra znowu mogła swobodnie oddychać

Uważam że ten podkład jest na wielkie wyjścia idealny

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek i 1 całe

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla fanek gatunku
  • Jeśli chodzi o podkłady do twarzy, to jestem dużą fanką kosmetyku typu kryjąca szpachla. To spuścizna przyzwyczajeń nastoletnich, która nie chce minąć od 10 lat Pewnie lada moment czas to zmienić i przerzucić się czasem na coś lżejszego i wizualnie odmładzającego, ale póki co - jest jak jest

Aż dziw, że jako miłośniczka gatunku w pełnowymiarowy DW zainwestowałam po tylu latach od początku przygody z malunkami. A może i nie dziw, bo drogie toto jak nieszczęście... Ale cóż - 2 razy sparzyłam się na próbce wyprodukowanej dla mulatki i nie miałam ochoty próbować dalej.

No ale teraz mam swój własny flakonik i dorzucam parę moich refleksji.

Najpierw o plusach - bo o nich będzie błyskawicznie. Umiejętnie nałożony na buzi wygląda perfekcyjnie. Co prawda bardziej płasko niż trójwymiarowo i wymaga żeby chociaż symbolicznie zająć się modelowaniem, ale fakt faktem cera jest gładka, niedoskonałości ładnie przykryte. Dzielnie trwa na twarzy przez długie godziny. Nie czuję potrzeby dokonywania ciągłych poprawek w ciągu dnia.

Minus-nie minus jest taki, że z tym podkładem trzeba umieć się dogadać. Przed aplikacją zadbać o solidne nawilżenie ( żeby nie wyglądał zbyt tępo) i najlepiej aplikować na mokro. Mój ulubiony sposób to nakładanie na Beauty Blender, flat top też daje radę. Nie przepadam za szklanym flakonem bez pompki. Kompletnie nie chwytam zasadności takiego rozwiązania żeby wylewać to sobie jak - nie przymierzając - szampon na dłoń. Cena też jest dość okrutna, stanowi sporą inwestycję. Ale warto. Szybko teraz nie zmienię podkładu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pełnowymiarowego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?