Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Estee Lauder, Double Wear,  Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba:Anna

Długotrwały podkład, przez 15 godzin zapewnia świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i twoją aktywność. Nie zmienia koloru, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Teraz gładka cera, którą widzisz rano, pozostaje z tobą przez cały dzień.
Podkład zapewnia średnie krycie (lub wyższe w zależności od ilości nakładanych warstw) i naturalne, półmatowe wykończenie.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy, testowany dermatologicznie.

Skład: Water Purified (Aqua Purificata), Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilicate, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phetaphenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsil sesquioxquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide (CI 77891)]

Cena: ok. 165zł / 30ml

• najlepszy
  • jest to najlepszy podkład jaki do tej pory wypróbowałam.

Plusy:
    - krycie,
    - trwałość,
    - skóra się po nim nie świeci,
    - jest wydajny.

Minusy:
    -cena,
    - brak pompki,
    - odcienie ( ciężko z odcieniami dla baldziochów w PL) najjaśniejszy 1N2 jest dla mnie zimą ciut za ciemny nad czym ubolewam

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić trolling stone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory najlepszy
  • Podkład, którego używam około 3 lat. Jak na razie wypada najlepiej na tle innych a było już ich sporo

Plusy:
    + bardzo dobre krycie
    + optycznie zmniejszone pory
    + nie jest on typowo matujący a jednak buzia nie świeci się już po godzinie jak w przypadku innych nawet matujących podkładów.Jedynie po kilku godzinnach pojawia się tzw. efekt glow, który absolutnie mi nie przeszkadza. Przy mojej mieszanej cerze to duży plus tymbardziej,że nie przepadam za przypudrywaniem podkładu...im mniej na twarzy tym lepiej
    + fajna gama kolorystyczna, w której znalazłam odcień idealny dla mnie
    + w efekcie twarz wygląda na wypoczętą, młodszą.

Minusy:
    - brak pomki
    - bardzo szybko zastyga...nie raz musiałam się niezle namanewrować żeby go rozprowadzić ( kwestia wprawy i opowiedniego przygotowania twarzy przed aplikacją)
    - może przesuszać

Jego wady sprawiają,że ciągle poszukuję idealnego podkładu ale póki co najlepszy

Używam tego produktu od: około 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek

Chcesz pochwalić avesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • stay-in-place
  • To jedyny podkład, który do tej pory sprawdził się u mnie w pełni. Trzyma się twarzy na prawdę cały dzień i w ogóle nie muszę się martwić, że pod koniec pracy przejrzę się w lustrze i zobaczę, że jestem bez make up. Trochę za ciężki na lato, więc w ostatnich miesiącach używałam go tylko przy specjalnych okazjach, ale już cieszę się na chłodniejsze dni i powrót do niego.
    Nie uczula, nie zapycha, dobrze się rozprowadza, matuje, według mnie przyjemnie pachnie. Nic dodać nic ująć, jest dla mnie idealny.

Odejmuję odrobinę za cenę i za butelkę, która jest bardzo mało wygodna, ale można nauczyć się obsługi

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić MeiMei18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wymagający
  • Podkład na pewno jest jednym z lepszych jakie miałam okazję testować, ale do ideału sporo mu brakuje;
    + neutralny/obojętny zapach
    + naturalna baza odcieni; nie wygląda jak maska;
    + nie obciąża cery;
    + lekka konsystencja; czuć jak się wchłania;
    + nie pozostawia śladów;
    + nie podrażnia;
    - zapycha i wysusza skórę;
    - nie nawilża;
    - cena - za wysoka.
    - / + efekt matu i krycia średni;

Największym mankamentem jest jednak aplikacja. O ile podkład mógłby być naprawdę bardzo dobrym produktem, o tyle wydaje mi się, że forma aplikacji zaproponowana przez producenta obniża jego jakość. Jest to podkład wymagający. Wymaga umiejętności i sporo czasu. Niestety rano, gdy się spieszę nie mam ani czasu ani precyzji w wykonywaniu makijażu. Dużo łatwiej jest mi szybko rozetrzeć fluid lub puder niż nakładać ten podkład.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest to najlepszy podkład jaki miałam.
  • Double Wear poleciła mi przyjaciółka. Porównywany do niego Revlon Colorstay nie przypadł mi do gustu, więc miałam mieszane uczucia, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Przede wszystkim: nie można porównywać go z żadnym podkładem, bo jest jedyny w swoim rodzaju. Kryje rewelacyjnie, a przy tym (gdy aplikujemy go umiejętnie) wygląda bardzo naturalnie! Najlepiej prezentuje się nałożony beauty blenderem lub flat topem. Muszę jednak przyznać, że DW jako jeden z niewielu podkładów których używałam dobrze wygląda również nałożony palcami(!) Wiele osób twierdzi, że Double Wear jest bardzo ciężki i nie nadaje się na co dzień. Nie mogę się z tym zgodzić - jeśli zaaplikujemy mniej produktu uzyskamy krycie lekkie do średniego i nie musimy się obawiać o zatkane pory. Moją cerę DW właściwie wyleczył. Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale działa na moją cerę bardzo dobrze mimo swojej pozornej ciężkości. Uwielbiam w nim to, że po minucie od nałożenia mamy na buzi zdrowy mat, który utrzymuje się bardzo długo. Naprawdę bardzo długo. Nigdy nie miałam matowej twarzy przez 14 godzin a z tym podkładem naprawdę jest to możliwe! Polecam z całego serca osobom posiadającym cerę mieszaną w kierunku tłustej( cera sucha może sobie z nim nie poradzić ponieważ delikatnie wysusza).

Chcesz pochwalić I_Love_Makeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto mieć go w kosmetyczce
  • Jet to jeden z trzech podkładów które według mnie warto mieć w swojej kosmetyczce. Kupiłam go ze względu na bardzo dobre opinie i nie żałuję tego zakupu choć 175zł to spory wydatek. To prawda, że trzeba nauczyć się go nakładać ale przecież to kwestia paru dni. Używam go tylko na tzw. "Większe wyjścia" i zawsze wygląda perfekcyjnie, nawet do następnego dnia (Przetestowane na swoim panieńskim) podkład dosłownie 48h. W dodatku mimo iż mam problemy ze strefą T ten produkt doskonale sobie z nią radzi (U mnie bez żadnych poprawek!)

Minus

- Brak pompki oczywiście
    -Dość ciężki i raczej nie nadaję się do codziennego stosowania.

Nie zauważyłam aby zatykał pory (?)
    Mój odcień jednak troszkę zbyt ciemny 3w1

Używam tego produktu od: Października 2013r.

Chcesz pochwalić Plaisir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideału jeszcze poszukam
  • Fluid poleciła mi znajoma i znana wizażystka, baaa - nawet razem ze mną po niego poszła, dopasowała odcień, wypaćkała po buzi, zawlekła na światło dzienne... efekt był - WOW
    Biorę! krzyknęłam pełna entuzjazmu. A potem zaczęły się schody.
    Tego podkładu trzeba się "nauczyć". Cera - pod nim, musi być wypielęgnowana. Peeling, krem, potem ON. W innym wypadku, będzie wyglądał koszmarnie. Maska podkreślająca suche skórki. Double Wear kryje doskonale i trzyma się cały dzień/noc. Dla mnie to produkt "na wyjście", bo idąc w nim rano po bułki czułabym się śmiesznie i sztucznie. Lekko czuć go na twarzy (ale nie powiem, że aplikuję go w sposób idealny), przy nakładaniu nieco śmierdzi alkoholem. Radzi sobie z każdą niedoskonałością, lecz zalecam rozwagę - lepiej go delikatnie dokładać w problematycznych miejscach, niż od razu napaćkać trzy-milimetrową warstwę. Póki co - mój numer jeden, jednak ciągłe szukam czegoś równie efektownego- za to mniej wymagającego.

PS. próbowałam nakładać go pędzlem flat top, ale pozostałam przy paluchach. Cuda ponoć działa na niego Beauty Blender, jednak - póki co, jeszcze się na jego zakup nie zdecydowałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hexe22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt maski
  • Podkład kupiłam w nadziei na dobre krycie, wyrównanie koloru buzi i naturalny efekt.

Niestety na mnie podkład mocno ciemniał, do tego użyty w skromnej ilości zastygał na buzi tworząc efekt maski.

Mało wygodna w użyciu buteleczka.

Twarz była matowa ale kosztem wysuszenia.

Bardzo nieprzyjemne odczucie po nałożeniu, zasychał tworząc szczelną skorupę.

Podczas jego stosowania wyraźnie powiększyły się nieestetyczne wągry na nosie.

Nie, nie i jeszcze raz nie.
    A szkoda, bo zapowiadało się ciekawie

Na pewno nie nadaje się na lato, jest po prostu za ciężki i waży się na buzi, której nie daje oddychać.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić martuszka087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry, ale nie nadaje się do stosowania na codzień,
  • Plusy
    - dobrze kryje
    - matowi, nawet moją błyszczącą cerę w srefie T
    - wydajny

Minusy
    - pod koniec opakowania robi się b. gęsty i żle się rozprowadza
    - trzeba go bardzo umiejętnie nakładać, inaczej podkreśla pory
    - przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania kupione, nie zużyte w całości z powodu konsystencji, 3 napoczęte

Chcesz pochwalić AsiA_555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale trzeba się jego nauczyć
  • byłam przyzwyczajona do podkładów typu - nałóż, rozetrzyj i jest

w tym przypadku im mniej tym lepiej ......lepiej dokładać i stopniować krycie podkładu.

na początku przygoda z nim to była katastrofa - nie rozumiałam zachwytów....ale nie poddawałam się, eksperymentowałam, zmieniałam i tworzyłam aż wyczułam o co kaman i jestem zadowolona.

wystarczy dosłownie kropka podkładu i moge pomalowac sobie cała twarz.

+ niewidzialny
    + mozna stopniowac krycie
    + wydajny
    + kolor idealnie dobrany
    + nie tworzy maski
    + mi nie wysusza twarzy

- dość szybko zastyga na twarzy i później może być problem z roztarciem jego
    - dość szybko błyszczy mi się twarz po nim.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij