Oriflame, Discover, Parisian Delight, Body Scrub (Scrub do ciała)

Oriflame, Discover, Parisian Delight, Body Scrub (Scrub do ciała)

Scrub do ciała Discover Parisian Delight łączy w sobie uwodzicielskie, a zarazem ciepłe nuty toffi i wanilii, wzbogacone romantycznym aromatem lawendy.

Ładny zapach i nic więcej

+ bardzo ładny, jakby perfumowany zapach
+ nie wysusza skóry
+ scrub ma gęstą konsystencje

- bardzo małe granulki
- nie ściera naskórka

Osobiście zużyłam go jako żelu pod prysznic, ponieważ nawet w najmniejszym stopniu nie ściera naskórka. Nie polecam!

Kupiony w: U konsultantki

Scrub to nie jest dobre określenie.

Opakowanie jest wygodne i estetyczne, nie powinno być problemu z wydobyciem końcówki (ale to bardziej ze względu na konsystencję). Nie podrażnia, nie wysusza. Jest w miarę wydajny, opłaca się go kupować w zestawach. Pachnie naprawdę ładnie, jak inne kosmetyki z tej gamy zapachowej (chłopak szaleje za tym zapachem), przez jakiś czas czuć go na skórze. Mam wrażenie, że jestem po nim trochę gładsza. I wszystko byłoby dobrze, ale scrub to to ewidentnie nie jest. Mimo wszystko może jeszcze kiedyś go kupię ;)

Fatalny, tandetny.

Koszmar niegodny używania.

Zakup tego hmm czegoś był wielkim nieporozumieniem. Bardzo żałuję pieniędzy, które wydałam. I cały czas sobie pluję w brodę, że dałam się ponieść zachciance.
Do sedna.
Nie można tego kosmetyku nazwać scrubem, ponieważ rzekome drobinki występując w tak małej ilości nie pełnią swojej funkcji, a więc tym samym nie ma żadnego złuszczenia naskórka.
Dobrze więc, może wykorzystajmy go jako żel pod prysznic. Otóż nie da się tego kosmetyku nazwać żelem pod prysznic, gdyż prawie wcale się nie pieni (mimo obecności SLS w składzie), ani nie czuje się efektu czystości.
Nie można również nazwać kąpieli z tym kosmetykiem za przyjemność, gdyż kosmetyk ten wcale nie ma przyjemnego zapachu (kompletnie nie kojarzy się ani z kwiatami, ani perfumami, ani w ogóle Paryżem)- przypomina raczej jakiś detergent, więc pamiętać o takim zapachu nikt nie chce.
Brutalnie wysusza skórę.
Konsystencja średnio gęsta- zważywszy na to, że ani to scrub, ani żel, nie bardzo człowiek wie co ma z tym zrobić.
Cena nieadekwatna do jakości, w promocji rzecz jasna również.
Jedynie tylko opakowanie jest praktyczne w użytkowaniu.

Najbardziej fatalny bubel.

Używam tego produktu od: początku stycznia 2015