Maybelline, Everfresh, Korektor do twarzy

Powiększ Maybelline, Everfresh, Korektor do twarzy

Zgłaszająca osoba: Yasmine

Korektor do twarzy w płynie o lekkiej konsystencji, posiada wygodny aplikator z gąbeczką. Kryje cienie pod oczami i inne niedoskonałości cery. Nadaje się do stosowania zarówno pod, jak i na podkład. Trwały, zapewnia świeży wygląd na wiele godzin. Co do palety kolorów to w sklepie na razie widziałam tylko dwa odcienie: light i medium beige

Skład: /light beige/ Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polysobutene, Sorbitan Isostearate, Propylene Glycol, Ozokerite, Hexylene Glycol, Mel/Honey, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Isopropyl Titanium Trisostearate, Acrylates Copolymer, Diazolinnyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Silica, Vitis Vinifera/Grape Fruit Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Disodium EDTA, Urea, Cucumis Sativus/Cucumber Fruit Extract, Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Chamomilla Recutita/Matricaria Extract, Aloe Barbadensis/Aloe Barbadensis Leaf Extract, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/Iron Oxides, Mica, CI 77007/Ultramarines

Cena: ok. 22 zł / 7,5 ml

• Bardzo dobry
  • Bardzo dobry korektor "do wszystkiego". Jest dosyć mocno kryjący. Bez problemu zakrywa "niespodzianki", z moimi cieniami pod oczami też dobrze sobie radzi (chociaż nie posiadam dużych) ale oczywiście jak każdy korektor musi być dobrze pokryty pudrem matującym, wtedy wytrzymuje cały dzień. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kasiula_WiKo za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Jako concealer rozjaśnia pożądane przez nas miejsce lecz niestaty nie kryje, nie takie jest jego zadanie. Jest miły w dotyku, przyjemnie się rozprowadza, utrwalony pudrem utrzymuje się kilka godzin.

Chcesz pochwalić nataliasen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie
  • Korektor godny polecenia. Dobre krycie, dopasowuje się do koloru cery, prawidłowo pokrywa cienie pod oczami,duża wydajność,cena też adekwatna - jednym słowem - polecam !

Chcesz pochwalić vendettka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Korektor dobry. Fajne kryje, można go "stopniować". Godny polecenia teraz uwaga ,uwaga:
    Dziewczyny jeśli macie znajomych ,czy rodzinę w DE to korektor można kupić w drogeriach Muller

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kati2909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używałam tego korektora kilka lat temu (póki jeszcze był w sklepach, ale może jeszcze się gdzieś pojawia).

Plusy:
    - Bardzo dobrze dopasowywał się do skóry
    - jak na korektor w płynie ładnie krył cienie pod oczami

Minusy:
    - utrzymywał się na twarzy tylko przez kilka godzin

Ogólnie bardzo dobrze wspominam ten kosmetyk, gdybym zobaczyła go w sklepie prawdopodobnie kupiłabym go jeszcze raz, w tej cenie chyba nic lepszego się nie znajdzie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić Juice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam i nie mogę go znaleźć
  • Wspominam go bardzo dobrze.
    Używałam go 3 lata temu i był niezwykle wydajny.
    Dopasowywał się do skóry, nie tworzył maski. Był trwały.
    Nie pamiętam, czy zapychał. Chciałam go kupić ponownie, ale nigdzie nie mogę go znaleźć;/

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Był to mój jeden z pierwszych korektorów i jak dotąd jeden z najlepszych. Najgorsze jest to że od ok. 3 lat nie mogę go dostać w żadnej z drogerii....

Z tego co pamiętam był dostępny w trzech odcieniach. Ja miałam ten 'srodkowy' odcień, który idealne dopasowywał się do cery, dawał bardzo naturalny wygląd.

Konsystencja też była idealna - nie maziała się, dobrze się rozprowadzała. Korektor zakrywał zaczerwienienia, czasami używałam go też jako rozswietlacza pod oczy. Nie ważył się i nie zbierał w załamaniach, nie wysuszał skóry. Utrzymywał się raczej przeciętnie - do ok. 3 - 4h.

Produkt był megawydajny - miałam go prawie przez rok. Jedynym mankamentem było przecinanie plastikowego opakowania, aby dostać się do końcówki korektora.

Zastąpiłam go innym korektorem z Maybelline, ale niestety, inny korektor okazał się być bublem. Chętnie kupiłabym korektor Everfresh po raz kolejny, gdybym tylko mogłą go gdzies znaleźć...

Używam tego produktu od: ok. 5 lat temu

Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dam sobie złego słowa powiedzieć..
  • -> Light beige.

Zacznijmy od początku, korektor trafił w moje ręce przez przypadek jakieś półtora roku temu. Dostałam go od kuzynki, która później wyjechała i zupełnie o nim zapomniała. Miałam wtedy spore problemy skórne, co prawda nadal borykam się z tym problemem, ale zdecydowanie w mniejszym stopniu. Co muszę powiedzieć, produkt naprawdę mnie nie zawiódł. Posiadam jaśniejszą wersję i używałam jej o każdej porze roku. Zarówno zimą, kiedy wiadomo, że skóra jest nieco bledsza jak i latem, kiedy byłam opalona. Korektor nadaje się jako uzupełnienie krycia podkładu, ale i samodzielnie radzi sobie niemal doskonale. Dlaczego niemal? Po kilku godzinach wymaga małej poprawki, ale nie oczekujmy cudów, to tylko korektor. Po strasznie długim okresie stosowania odkryłam, iż moje cudeńko powoli się kończy, ku mojej rozpaczy, niestety nie mogę nigdzie dorwać tej wersji. Zniknęła także ze strony May, więc podejrzewam, że po prostu ją wycofano. SZKODA, musiałam się uzbroić w młodszego brata. Nie używałam go pod oczy, od tego mam korektor rozświetlający w pędzelku takim na wykręcanie, więc nie mogę powiedzieć jak spisuje się w rej roli. W każdym razie, jestem jak najbardziej na tak, mój dobry, stary, przyjaciel.

Podsumowując..
    Na plus :
    -> Kolor, który dostosowuje się do skóry, wiadomo, że przy bardzo opalonej trzeba sięgnąć po ciemniejszą wersję, ale ta była dla mnie właściwie zawsze dobra.
    -> Krycie - mniejsze wypryski, zaczerwienienia, pajączki na policzku - Tak. Większe niespodzianki - niekoniecznie.
    -> Konsystencja. - Fajna, miło się nakłada, nie potrzeba go wiele.
    -> Wydajność - Baaaardzo wydajny, miałam go ponad rok, a i tak są w nim jeszcze jakieś resztki.

Pośrednio:
    -/+ - zapach - ani to ładne, ani brzydkie, ale na szczęście jest praktycznie niewyczuwalny przy nakładaniu.
    -/+ - Konieczność poprawek po kilku godzinach.

Na minus :
    - Aktualna dostępność, a raczej jej brak. ;(

Zakupiony : Rossmann [dawniej]

Podsumowując polecam, ktokolwiek widział ktokolwiek wie, gdzie można go dorwać proszony o kontakt.

P o l e c a m. !

Ps. : Dodaję zdjęcie pędzelka i resztek korektora by pokazać kolor.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lanaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwsza miłość
  • Dodam od razu , że to jedyny korektor jaki w życiu miałam. Wynika to z tego , że jest naprawdę dobry, gdy raz się go wypróbuje - to już wiadomo, że żaden inny nie zagości już w Twojej kosmetyczce. Używam go wyłącznie pod oczy jednak zdarza się, że na blizny bo „syfkach” i inne pierodołka. Mogłabym go umieścić jako swój typ, ale nigdy nie miałam innego.

+ doskonale radzi sobie z kryciem
    + łatwy w obsłudze, dobrze się rozprowadza
    + nie wysusza za bardzo (ale jednak)
    + dobrze się trzyma
    + lubię go za konsystencję i wygodne opakowanie, aplikator
    + odcień idealny
    + przeraźliwie wydajny!
    + nie zaobserwowałam jakichkolwiek wad, uczuleń itp.
    + wysusza trochę istniejące krostki
    + łatwo jest go oprużnić do końca
    +efekt rewelacja, naturalnie

Heheh podkreślę jeszcze, że pierwsze opakowanie starczyło mi na jakieś dwa lata (lub dłużej) przy (prawie) codziennym użytkowaniu. Obecnie nie jestem w stanie określić jak długo posiadam obecny specyfik, ale z pewnością dłużej niż rok (używam do rzadziej, niż w latach młodzieńczych). Więc warto zainwestować, bo ciężko jest go zużyć do końca

Polecam!!! Jak dal mnie to same plusy dla tego korektora.
    Nigdy ię na nim nie zawiodłam, tak samo moje koleżanki, którym go poleciłam

Używam tego produktu od: ok. 5-6 lat

Chcesz pochwalić brendi za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem w porządku
  • Nie kupię go ponownie, gdyż to mój pierwszy korektor i zamierzam przetestować inne. To tak w ramach wyjaśnienia.
    Wszystko z nim jest ok, utrzymuje się jednak przeciętnie, nie zauważam jekiegoś spektakularnego efektu.
    Mam odcień jaśniejszy, i jest dla mnie idealny.
    Aplikacja bardzi wygodna, choć mam chrapkę na "klikające" pisakowe korektory

W sumie zastanawiałam się dość długo nad korektorem Maybelline Pure Mineral, jednak ma on zaledwie 6 mies. trwałości (a oceniany 1 rok!) no i ma mniejszą pojemność.

Używam tego produktu od: miesąca

Chcesz pochwalić takinie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij