Laboratorium Kosmetyczne AVA, L`arisse Effective Skin Care 5D, Krem przeciwzmarszczkowy 75+

Krem do skóry bardzo dojrzałej, z widoczną siatką głębokich zmarszczek. Unikalna receptura zawiera roślinne komórki macierzyste z jabłoni, mające zdolność do samoodnawiania się. Pobudzają one naturalną regenerację komórek skóry, utrzymują jej prawidłową strukturę poprzez dynamiczną odnowę naskórka. Ten naturalny koktajl młodości chroni komórki macierzyste znajdujące się w skórze przed starzeniem się, zapewniając im długowieczność. Przenikające głęboko w skórę cząsteczki calcium poprawiają jej gęstość,skutecznie liftingują, skracają i zmniejszają zmarszczki. Skóra staje się napięta i jędrna, proces starzenia zostaje znacznie spowolniony, rysy twarzy są wyraźniejsze.
Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi. Delikatnie wklepać. Pozostawić do wchłonięcia.

dojrzała
liftingujące, regenerujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
uniwersalne
w słoiczku
bogate
Wiek
70+

Dla młodszych pań z kolagenozą

Mam 38 lat i kolagenozę. Większość kosmetyków, jakich używam, nie odpowiada mojemu wiekowi - te teoretycznie dla mnie przeznaczone nie sprawdzają się, nie robią nic. Nawet ten wchłania się natychmiast i nie reaguje na zmarszczki, a przecież są drobne.

Mam skórę skrajnie wysuszoną, łuszczącą się, pozbawioną kolagenu, naczynkową. Nie mogę znaleźć dla siebie kremu - takiego, który by COKOLWIEK robił. Który chociaż by porządnie nawilżał!

+ nawilża, ale delikatnie, ZBYT delikatnie
+ wchłania się natychmiast, nadaje się więc pod makijaż
+ nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha
+ nadaje się też na noc, położony grubszą warstwą
+ ładnie wygładza (chociaż efekt znika, kiedy przestaje się krem stosować)
+ nadaje się dla pań przed 40.
+ dobry na chłody jako krem ochronny
+ ładny, delikatny zapach
+ wydajność
+ cena

- na początku się rolował, skóra musiała się chyba do niego przyzwyczaić, potem ten efekt znikł
- nie robi absolutnie nic ze zmarszczkami!
- nawilża tylko na kilka godzin, nie wystarcza nawet do wieczora, trzeba stosować go 3 razy dziennie, inaczej skóra znowu jest sucha jak wiór

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie