Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Powiększ Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Zgłaszająca osoba: alinab

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthetic Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopherol Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrated Silica, Vanillin, Alcohol, CI 73360, CI 77492, CI 77891. (29.12.2009)

Cena: ok. 6zł / 4,9g

• przyjemna, różana pomadka
  • Pomadki używam od ponad roku i muszę ze spokojem przyznać, że jest to jedna z fajniejszych jakie do tej pory miałam przyjemność używać, a trochę ich było….;-)

+nawilża usta na długo
    +odżywia i regeneruje
    +redukuje suche skórki
    +nie roluje się
    +delikatnie barwi usta na różowo
    +ma przyjemny, świeży zapach
    +bardzo wydajna
    +twarda konsystencja, nie łamie się, nie rozpuszcza
    +niska cena
    +dostępność w wielu sklepach

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niezastąpiona
  • Używałam już różnych balsamów, pomadek, masełek do ust, nawet wazeliny. Jednak nic nie jest w stanie pobić tego balsamu. Uratowała moje usta! Są one miękkie, nawilżone, bez żadnych suchych skórek, balsam długo utrzymuje się na ustach (chyba, że jesz albo pijesz). Zapach absolutnie nie różany ale bardzo przyjemny, wygodna aplikacja. Żadnych minusów!

Chcesz pochwalić Lady Audrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Łatwo się rozprowadza, delikatna, kremowa konsystencja, przyjemny, waniliowy zapach Świetnie nawilża usta, nie od razu, ale po jakimś czasie czuję, że są w lepszej kondycji i nie schną na mrozie Jak na razie lepszej pomadki nie widziałam.
    Jeśli chodzi o minusy, hm... Po nałożeniu na suche usta spiętsza (miałam problem ze znalezieniem właściwego czasownika, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi) skórkę, ale po jakimś czasie to mija i wargi są przyjemnie nawilżone. I mogłaby trochę bardziej barwić usta, u mnie w ogóle jej nie widać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić sassypumpkin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca.
  • + cena
    + dostępność
    + bardzo ładny, słodki, lekko różany zapach

+/- dość wydajna
    +/- wygodne, aczkolwiek mało higieniczne opakowanie

- pomadka się okropnie rozwarstwia, co nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze jest niehigieniczne i utrudnia nakładanie produktu ...
    - pomadka nie ''ściera'' się tworząc kształt podobny do szminki, tylko po prostu rozlewa się na wszystkie strony, tworzą się więc grudki i zabrudzenia - więcej pomadki wytarłam w chusteczkę niż nałożyłam na usta
    - uczucie nawilżenia jest tylko czasowe, po wsiąknięciu pomadki natychmiast znika

Nie wiem czy kupię ją ponownie ze względu na konsystencję, która nie dość, że jest uciążliwa to jeszcze niehigieniczna. Co z tego, że pomadka jest tania i łatwo dostępna, skoro czytając recenzje spodziewałam się o wiele lepszego produktu a niestety się rozczarowałam. Bubel do przetestowania i tyle, nic specjalnego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewalacja! super zapach
  • Szmineczka ma super zapach.
    Silny efekt pielęgnacyjny na każdą porę roku.
    Dobra regeneracja nawet mocno wyschnięte usta.

Mogłaby tylko trochę ładniej prezentować się na ustach (jak inne nawilżające pomadki)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 9 sztuk

Chcesz pochwalić domaaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Moja ukochana pomadka.
    Rzeczywiście nawilża, wygładza i pielęgnuje usta.
    Zapach delikatny i przyjemny.
    W promocji w Rossmannie można dostać za grosze, ostatnio też sprzedają w Biedronce, ale cena jest wyższa niż w Rossmannie.
    Będę ją kupować do końca życia, absolutny hit i must have!

Używam tego produktu od: ładnych paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 15 albo więcej

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny król wśród balsamów
  • Nie ma lepszego balsamu do ust. Nie lubię się z nim rozstawać. Używam od paru lat, bez względu na porę roku. Odżywia usta, wręcz je pompuje. Pięknie pachnie trochę cynamonem, trochę wanilią. Ma świetną konsystencję, bardzo gładko i przyjemnie się go stosuje. Wyjątkowo wydajny. Ładnie nabłyszcza usta. Nadaje się pod szminkę. Naprawdę pielęgnuje skórę, nie ma problemu z wysuszonym naskórkiem, można zapomnieć o pękających wargach.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić martens69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • Bardzo przyjemna pomadka, która delikatnie nawilża usta i lekko barwi na jasny róż. Zdecydowanie wolę to zamiast ciężkich szminek. Polecam!
    +nawilża, odżywia i regeneruje usta
    +dobra na chłodne, zimowe dni
    +stanowi dobrą ochronę przed wiatrem, mrozem (usta nie pękają mi tak często, a miewam z tym problemy)
    +pięknie pachnie
    +ładnie barwi usta
    +jest delikatna i łagodna (konsystencja)
    +bardzo wydajny produkt

Używam tego produktu od: listopada 2014
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie najlepsza
  • Uzależniająca
    Do tej pory nie znalazłam lepszej ochrony dla moich ust.
    Już po jednym dniu używania widać różnicę - wargi są miękkie, mają delikatny różany kolor i pięknie pachną! Moim zdaniem zapach jest bardziej smakowicie waniliowy niż różany i bardzo mi to odpowiada. Opakowanie jest estetyczne, pomadka bardzo wydajna, cena nie budzi zastrzeżeń. Odejmuję pół gwiazdki za skład - chciałabym, żeby znalazło się tu więcej naturalnych składników. Jednak jest to najlepsza pomadka nawilżająca na jaką trafiłam i będę do niej wracać

Edycja: Zbiera się w kącikach i czuć ją na ustach czasami. Znalazłam lepszy i tańszy odpowiednik z ISANY, polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ad1703 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • kupuję tę pomadkę na zmianę z jej wresją classic i jestem zachwycona.

zapach kojarzy mi się z dzieciństwem- może dlatego że jak ja byłam małym szczylem to moja starsza kuzynka jej używała;D stąd pamiętam ten zapach.

w każdym razie - polecam.

dostępna, cena ok, dba o usta, nawilża, nie pękają, pięknie pachnie, nie klei ust, szata graficzna ok, no nie mam zarzutów!

Ilość zużytych opakowań: z 7 to na pewno

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?