Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Powiększ Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Zgłaszająca osoba: alinab

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthetic Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopherol Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrated Silica, Vanillin, Alcohol, CI 73360, CI 77492, CI 77891. (29.12.2009)

Cena: ok. 6zł / 4,9g

• Całkiem przyjemna
  • Kupiłam ją w hebe na promocji. Nasłuchałam się dobrych opinii o tej pomadce, więc postanowiłam sama sprawdzić.
    Plusy:
    +wytrzymałe opakowanie, które nie otwiera się samo
    +delikatny, przyjemny zapach
    +dobrze się rozprowadza
    +dostepna w każdej drogerii i często w zwykłych sklepach

Minusy:
    -niestety słabo nawilża
    -szybko znika z ust
    -po pewnym czasie (ok. 1 miesiąc) zaczęły się na niej robić takie dziwne grudki, tak jakby rozwala się

Spodziewałam się czegoś lepszego, szczerze mówiąc, ale tregedii też nie ma. Sprawdziła się dosyć dobrze podczas jesiennych i zimowych chłodów. Na lato wg mnie się nie nadaje- ma dosyć ciężką konsystencję

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach, nawilżenie krótkie
  • Kupiłam ją na promocji za 4.99.
    Pomadka ma wytrzymałe opakowanie, napisy mi się nie ścierają. Zapach jest po prostu świetny, choć po krótkim czasie znika.
    Jest trochę twarda, przez co muszę nakładać parę warstw (mam bardzo suche, wrażliwe usta), żeby odczuć ulgę. Mimo to jest wydajna, mam ją jakieś 2 miesiące i jeszcze się nie skończyła. Nie daje dużego połysku na ustach, ale otula je taką miłą warstwą... która jednak znika po ok. 2 godzinach, a więc jakoś głęboko nie nawilża.
    Podsumowując, dla mnie ta pomadka nie czyni cudów (ale producent nie zapewnia, że ma regenerować), ale zapach i duża wydajność są bardzo na plus. Używam, używam i jeszcze pewnie na 2-3 tygodnie starczy. Kupię ją znowu, jeśli będzie w promocji za 5 zł, bo w cenie regularnej jest dla mnie trochę za droga w porównaniu do efektów.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Aurea_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z ulubionych
  • Chyba jedna z najlepszych pomadek jakie istnieją

Zalety:

+ świetnie nawilża
    + zmiękcza usta
    + nie koloruje ust (ja tego nie lubię)
    + chroni przed mrozem i wogóle
    + pięknie pachnie
    + wydajna
    + dostępna w każdej drogerii

Wad nie ma, no chyba że przy takich mega suchych, popękanych ustach nie wyrabia. Na takie usta polecam masełko Nivea lub balsam do ust z Yves Rocher Culture Bio z miodem

Chcesz pochwalić Magdusia8723 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Według mnie to jeden z najlepszych balsamów do ust. Jest delikatny, jedwabisty i poprawia wygląd ust. Ma bardzo ładny zapach. Naprawdę godny polecenia.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marakuja02 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 678 raz(y)
  • JEDNA Z ULUBIONYCH
  • Jestem pomadkoholiczką Zazwyczaj mam w użyciu kilka różnych i wpadam w panikę, gdy przebywam w pomieszczeniu, w którym nie ma żadnej mojej pomadki - ale przy mojej obsesji takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają.

Różaną Bebe poznałam jeszcze w liceum. Była wtedy dostępna jedynie w kilku zakamuflowanych miejscach w Warszawie (małe sklepiki z rzeczami z tzw. "Zachodu" ), wersja niemiecka, kosztowała ciężkie pieniądze. O Rossmannach nikt jeszcze wtedy nie słyszał, takie to były czasy. Kilka lat później pomadka pojawiła się w wersji z polskimi napisami i stała się produktem masowym we wszechobecnych Rossmannach. Mam wrażenie, że na przestrzeni ponad 20-stu lat pomadka Bebe nie zmieniła się i jest tak samo niezawodna i urzekająca.

Pomadka odżywia i zabezpiecza usta - u mnie jednokrotna (lecz dość obfita) aplikacja wystarcza na długi czas. Podczas ostatnich mrozów okazało się (po raz kolejny) że jako jedyna dała radę. Usta były odgrodzone od zimna i wiatru solidną komfortową warstwą o cudnym zapachu. Takiemu zadaniu nie podołała żadna z pomadek Isany, ani rumiankowa Alterra. Oczywiście, to jest ocena subiektywna, podczas specyficznej pory roku, która wymaga specyficznych pomadek. Na noc wybieram lekką nawilżającą Isanę Hydra-coś-tam, rumiankowa Alterra też mi się przydaje, w innych momentach. Jednak różana Bebe towarzyszy mi od lat i jest uniwersalna - dobrze sprawdza się zarówno w zimie, jak i w lecie, na noc i na dzień (choć mimo wszystko to raczej typ pomadki zimowej). Usta po niej wyglądają po prostu ślicznie, choć moim zdaniem pomadka w żaden sposób nie nadaje im koloru. Nad składem nie będę się tu rozwodzić, bo nie znam nazw większości obecnych w niej składników. Jest filtr chemiczny, ten rzekomo przenikający, być może jest po to, żeby nie blakły obecne w pomadce barwniki. Mniejsza o to. Waniliowy zapach pomadki to dla mnie wielka zaleta, ta osławiona wisienka na torcie.

Używam tego produktu od: wieki całe
    Ilość zużytych opakowań: milion

Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko spoko
  • Taka tam miła pomadeczka - nie robi cudów ani wielkiej krzywdy, tania, ładna i pachnąca.

Zalety:
    + zapach - koło róży nie stał, i całe szczęście! to bardziej budyń mleczno-waniliowy
    + wygląd ust po aplikacji - dla mnie mistrzem wszystkich kategorii (poza zapachem) jest i będzie rumiankowa Alterra, ale i Bebe "robi" piękne, naturalne, świeże usta jak-po-błyszczyku-ale-lepsze-no-i-bez-błyszczyku
    + konsystencja - matowa, wydaje się pudrowa, tymczasem dość gładko sunie po ustach, lekko je nabłyszczając; jest *fajnie* twarda i zbita, wygląda na to, że będzie wydajna

Neutralnie:
    +/- działanie - pomadka koi usta w każdym stadium przesuszenia, robi to dobrze i skutecznie, ale dość szybko znika i zostawia na ustach uczucie, jakie pozostaje po nałożeniu kolorowej matowej pomadki - nie wysuszenie, ale coś lżejszego w tę stronę
    +/- opakowanie - z jednej strony proste i niebrzydkie, widoczne w kosmetyczce dzięki kolorowej skuwce, zamykające się na klik; z drugiej - sztyft jest krzywo osadzony, krzywo też się wykręca, a po schowaniu całości można jeszcze kręcić całym mechanizmem i słuchać "klik, klik" do woli - brak tutaj jakiejś blokady
    +/- skład - parę dobroci, ale jest też parę "dziadów" - Alterrze (? ) do pięt nie dorasta

Używam tego produktu od: styczeń 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja mówię NIE!
  • Kupiłam Bebe po przeczytaniu opinii na Wizażu ale dla mnie to niewypał

Moja opinia:
    -cena ok 5zl-przyzwoita
    -zapach przyjemny waniliowy na pewno nie różany!
    -sztyft dość twardy ale nieutrudniający aplikacji-choć wole bardziej miękkie pomadki
    -kolor różowy ale na ustach jest bezbarwna- myślałam że zostawi perłowa poświatę ale tak nie jest
    -ładne opakowanie, dostepna w Rosmannie
    -największy minus to że nie nawilża moich ust, sprawia że staja się bardziej spierzchnietę-to główny powód dla którego oddałam go siostrze

Może kiedyś się jeszcze skuszę na inna wersje zapachową ale nie wiem czy warto ryzykować.

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża na długo
  • Wcześniej używałam pomadek od Nivea, ale coś mnie podkusiło, by wypróbować te od Bebe i był to całkiem niezły wybór. Wydaje mi się, że nawilża nawet lepiej, nie podkreśla suchych skórek, jest delikatna, łagodna. Dobrze się ją rozprowadza po ustach, konsystencja nie jest zbyt twarda i zbita. Pomadka przyjemnie pachnie, co jest wyczuwalne na długo na moich ustach ;-) Cena bardzo przyzwoita. Dobrej jakości wydajny produkt, polecam! Jedyny minus to dostępność w mniejszych miasteczkach, niestety trudno ją dostać.

Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdziła się.
  • Gdy rozpoczął się okres jesienny, rozpoczęłam poszukiwania jakiejś naprawdę dobrej pomadki, która skutecznie zatroszczyłaby się o moje często piekące, suche i nieco popękane wargi. Akurat tak się złożyło, że w moim mieście otwarto nową filię Rossmanna, w której za zakupy powyżej iluś tam złotych otrzymywało się różne bonusy. W związku z tą okazją, za moje zakupy tamże otrzymałam właśnie różaną pomadkę Bebe.
    Podeszłam do niej z ogromnymi nadziejami i oczekiwaniami. Dość znana marka, w dodatku Johnson&Johnson znane jest z bardzo dobrych produktów. Niestety, na nadziejach się skończyło.

Aplikacja jest bardzo łatwa, a pomadka ma miłą, miękką i przyjemną formułę, która łatwo rozmsarowuje się na ustach, nie pozostawiając przy tym tłustawego filtru. Szybko się wchłania. Jej dużym atutem jest zapach - jak dla mnie z różą nie ma zbyt wiele wspólnego, ale to dobrze - nie znoszę zapachu róż. Usta wyglądały znacznie ładniej, chociaż nie stosuję ani błyszczyków, ani żadnych szminek. Pomadka trzyma się na ustach dość krótko - trwała to ona z pewnością nie jest.

Jako "ozdoba" ust sprawdza się dość dobrze. Jednak, kupując pomadkę OCHRONNĄ zależy mi przede wszystkim na działaniu. Niestety, nie zauważyłam żadnych efektów - zero nawilżenia, zero pielęgnacji, zero ochrony - uczucie piekących warg, tak często mi towarzyszczące, nie minęło, nie przestało mnie atakować. U wielu koleżanek sprawdza się znakomicie, z tego, co widzę wiele Wizażanek też jest z niej zadowolonych, dla mnie ten produkt jako pomadka pielęgnacyjna, ochronna to kompletny niewypał.

Jak zwykle - małe podsumowanie.
    ZALETY.
    + Cena - jak na pomadkę ochronną jest dość atrakcyjna.
    + Dostępność - można ją kupić praktycznie wszędzie, nawet w niedużym supermarkecie w mojej okolicy jest dostępna.
    + Zapach - delikatny, przyjemny.
    + Formuła - łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustawego filtru. Pozostawia - ale tylko przez krótką chwilę - miłe uczucie na ustach.
    + Wydajność - bardzo wydajna, starczyła mi na naprawdę długo.
    + Całkiem fajnie wygląda na ustach, może zastąpić szminkę bądź błyszczyk w naturalnym, delikatnym odcieniu.

WADY.
    + Nietrwała - rolowała się po jakimś czasie na ustach lub po prostu trzeba było nałożyć kolejną warstwę, by znowu była widoczna.
    + Brak jakiegokolwiek działania pielęgnacyjnego - nie czułam żadnego nawilżenia, ani pielęgnacji z jej rózowej strony, dalej miałam przesuszone, piekące wargi.

W moim przypadku zupełnie nie sprawdziła się jako pomadka. Ale myślę, że będę jej używała jako zastępstwo dla błyszczyku - ma naturalny, delikatny odcień, który bardzo mi się podoba. Gdyby tylko działała…

Chcesz pochwalić papapuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona drogeryjna
  • Moja ulubiona drogeryjna pomadka ochronna.
    Wersja różana nie pachnie, co prawda różą, ale ma przyjemny słodki zapach.

Dobrze nawilża, dość długo utrzymuje się na ustach.
    Efekt nawilżenia utrzymuje się przez jakiś czas, po tym, gdy już nie ma jej na ustach. Kilka razy wyleczyła mi naprawdę spierzchnięte usta, więc uważam, że jest warta zakupu. Zdecydowanie polecam do codziennego stosowania, by zapobiegać wysychaniu ust.

Niestety szybko ubywa jej w opakowaniu, mimo, że jest jej dużo.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, ale sporo

Chcesz pochwalić anika_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Do tej pory i od kilku lat używałam Nivei,jej różnokolorowych pomadkopodobnych i nibynawilżających produktów. Nigdy do nich nie wrócę po zapoznaniu się z bebe
    po przeczytaniu ocen na jej temat na wizażu nie bardzo chciałam wierzyć, że jest taka dobra. A jednak!! Nie sądziłam ,że tani produkt,który można znaleźć czasem nawet w sklepie spożywczym stojący skromnie przy kasie,okaże się odkryciem

+bardzo długo pozostaje na ustach,nawet gdy już zniknie,usta pozostają mięciutkie
    +chroni usta,
    +w końcu moje usta nie są suche,spękane
    +zapach się nie narzuca,to nie perfumy w końcu
    +tania
    +dostępna
    +nie wiem co ona ma w sobie,ale mimo że nie koloruje ust,po nałożeniu wydają się pełniejsze,wyraźniejsze,przede wszystkim zdrowo wyglądają
    +od mojego narzeczonego-"nie czuć mazi po całusie"

-nie zauważyłam

Nivea niech się schowa ze swoimi pachnącymi,znikającymi tuż po nałożeniu "pomadkami"....

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja uwielbiam ją !!
  • Kiedyś używałam Nivei i niezbyt byłam z niej zadowolona, bo była zbyt tłusta, więc postanowiłam spróbować właśnie Bebe i zakochałam się od razu !

Plusy:
    + tania
    + łatwo dostępna
    + ładny, delikatny zapach
    + długo się utrzymuje
    + wytrzymałe opakowanie (spadła mi już chyba z milion razy i nadal jest cała)
    + wystarcza na długo
    + świetnie nawliza usta
    + sprawia, że usta są gładkie

Minusy:
    - nie ma nawet delikatnego koloru, ale to można wybaczyć

Chcesz pochwalić ciasteczkowaaa123 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • Niezbędny element mojego auta
  • Kocham. Nigdy się z nią nie rozstaję. Zawsze mam jedną sztukę w samochodzie

Nie potrafię jej ocenić obiektywnie. Może być ciężko.

Bo faktycznie, po nałożeniu na usta pozostawia taką woskową powłokę, ale to też sprawia, że usta są gładsze. Może być dla niektórych zbyt twarda (ale dzięki temu się nie łamie i nie rozpada przy pierwszej lepszej okazji).
    Na pewno nie jest różana - ewentualnie w odcieniu takim leciuśkim bladziuśkim matowym pudrowym różu, bo w zapachu słodkawa, cukierkowo-waniliowa.
    Bezsmakowa.
    Tania.
    Łatwo dostępna.
    Solidnie opakowana.
    Nie ma zbyt dobrego składu, ale mi pomaga, nie uzależnia (chyba że psychicznie), gdy sporadycznie potrzebuję pomocy dla ust, zawsze mnie ratuje, a zazwyczaj stosuję ją dla czystej przyjemności.

Od kilkunastu lat mnie nigdy nie zawiodła, więc - mimo wad - jak mogę ją ocenić na mniej niż 4 *?

Używam tego produktu od: wielu wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej kilkanaście

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Jestem bardzo zadowolona z tej pomadki ! Moje usta po jej użyciu są nawilżone i gładkie. Pięknie pachnie,ma niską cenę,jest twarda.Natrafiłam kiedyś na pomadkę,której nie dało się smarować normalnie,musiałam rozsmarowywać ją palcem,bo była taka rzadka,nawet włożenie do zamrażalki nie pomogło.Z pomadką bebe nigdy nie miałam tego problemu. Z pewnością ją będę używała.Używam tej pomadki codziennie,bez niej nie mogłabym nigdzie wyjść !
    Polecam jak najbardziej

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić MalinowaJa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie pomadka idealna
  • Dawno żadna pomadka tak na mnie nie działała

+ nie błyszczy się jakbym się obsliniła
    + cena
    + dostępność
    + ładne opakowanie, kolo
    + ładny zapach
    + super konsystencja, taka twardsza
    + długo trzyma się na ustach, smaruję bo chcę a nie bo muszę
    + nawet po wchłonięciu nie znika u mnie całkowicie
    + miękkie, odżywione usta
    + niby nie daje koloru, ale jakos tak ładniej się z nią wygląda

Od teraz na pewno bedzie zawsze gościć w moich kieszeniach, torbebkach Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić chwast za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z ulubionych
  • nie wiedzieć czemu darzę ją jakimś sentymentem, pierwszą kupiłam pewnie jakoś 10 lat temu a nadal lubię ten kosmetyk.

Może efekty nie są spektakularne ale prawde mówiąc przy żadnym balsamie takich nie zauważyłam czy to carmex czy yves rocher czy the body shop albo inny smackers czy nivea, a używałam wielu.
    Co jakiś czas wracam do tej różnanej pomadki, zapach jest świetny, chyba mój ulubiony na zimę, konsystencja ok właściwie nie mam się do czego przyczepić.

Kolejny plus to wydajność i niska cena. Wg mnie jest o wiele lepsza od konkurencyjnych pomadek nivea które tylko wysuszały moje usta, zostawiały dziwny film a zapachy też nie powalają.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Chcesz pochwalić whoa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Faktycznie pomadka bardzo ładnie pielęgnuje usta. Do tego cudownie pachnie puchata wanilią, a nie różą Jest wydajna. Sztyft dość twardy., ja jednak wolę ciut bardziej wazelinowate pomadki. Niestety zbiera się w załamaniach ust tworząc paskudne białe ślady :/
    Ale i tak do niej jeszcze kiedyś wrócę, bo bardzo przypadła mi do gustu

Używam tego produktu od: grudzień 2012

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to samo co CLASYCZNA BEBE
  • Lubie pomadki bebe, ta od klasycznej różni się chyba tylko kolorem opakowania:P Mimo że różana to zapach ma budyniowy, pielęgnuje usta, jest bezbarwna, sztyft z początku troche az za twardy poźniej smaruje sie lepij ale i tak jest twardsza niz pomadki innych firm- to mi sie akurat podoba, nie łamie sie i nei topi dzięki temu

Chcesz pochwalić haha01wg za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Mam usta które łatwo ulegają przesuszeniu, dlatego ZAWSZE mam pod ręką pomadkę.
    Wypróbawałam pewnie z 50 różnych pomadek, ale dopiero bebe różana stała się hitem!
    Nienawidzę smaku większości pomadek, ta jedna jedyna nie powoduje u mnie nudności
    Nie wypisuję plusów pojedynczo, bo pomadka ma same plusy i zero minusów.
    P.s. polecam ją używać także jako bazę pod kolorowe szminki, błyszczyki, zwłaszcza te matujące.

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić gagarinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Miałam różaną Bebe jakiś czas temu, ale pamietam, że byłam z niej zadowolona. Zazwyczaj w torebce lądowała Nivea Lip Care Pearl&Shine, ale Bebe sprawowała się równie dobrze.
    +ładny, budyniowy zapach (róży nie wyczuwałam)
    +dość dobrze chroni wargi przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, jednak nie idealnie
    +nadaje się pod pomadkę
    +tania
    +opakowanie dość solidne, mam wrażenie odgapione od Nivea

-twardy sztyft
    -nałożona w większej ilości roluje się
    -podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja przyjaciółka na zawsze
  • Jako, że jestem maniaczką nawilżonych ust, ta pomadka jest moim numerem 1 od kilku lat.

Bebe różana jest świetna pod każdym względem !
    Nawilża i ładnie pachnie, niedroga, dostępna w wielu sklepach i drogeriach, nie tępi ust !

Mam ją zawsze przy sobie, polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 30+

Chcesz pochwalić ycja90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczna.
  • Pomadka pielęgnacyjna jest podstawą w mojej kosmetyczce, używam kilka razy dziennie i staram się wybierać więc tylko te, które mają fajne opinie. I z tą się nie pomyliłam.
    Z resztą miałam już ją kilka razy bardzo dawno temu, jeszcze za dzieciaka - w końcu firma raczej kieruje swoje produktu właśnie dla nastolatek.

Konsystencja: kremowa, bardzo gęsta, dość twarda i tempa.

Zalety:
    *fajnie zmiękcza i pielęgnuje usta, czyli spełnia swoje główne zadanie
    *posiada filtr UV (niski - SPF6, ale jest)
    *niska cena
    *łatwa dostępność
    *szminka fajnie chroni usta przed mrozem i wiatrem, tworzy na ustach grubą warstwę
    *ładny, waniliowy zapach i w składzie wanilia
    *bardzo wydajna
    *fajny design opakowania, a napisy z niego raczej się nie ścierają
    *pomadka jest bezbarwna, może służyć także jako baza pod szminkę

Wady:
    *jest trochę zbyt twarda i czasem jest problem z rozprowadzeniem, trochę niewygodnie
    *słabe zamknięcie sztyftu, może otwierać się w torebce
    *podkreśla suche skórki jeśli takie mamy
    *nie wiem czemu producent nazywa pomadkę różaną - ona nie ma z różami nic wspólnego, bo pachnie słodko, to może być mylące dla kogoś kto życzył sobie pomadkę o różanym aromacie

Taką klasyczną pomadkę zawsze warto mieć. Mam do niej sentyment, działa, jest przyjemna, więc zapewne jeszcze nie jeden raz do niej wrócę Polecam nie tylko młodym dziewczynom.

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • lekka ale konkretna
  • Kupiałam ją już całkiem dawno temu w promocji.
    Bardzo się cieszę, że się na nią skusiłam

+ bardzo dobrze nawilża,
    + jest lekka, nie lepi się,
    + ładnie pachnie,
    + nadaje ładny, delikatny kolor,
    + całkiem wydajna.

Nie ma do czego się przyczepić. Z pewnością nie raz jeszcze ją zakupię.

Używam tego produktu od: maj 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale są lepsze.
  • Kupiłam ją bo była w bardzo dobrej cenie 3,49zł (promocja w Piotrze i Pawle). Szczerze mówiąc wolę pomadki ochronne Nivea. Różowe Bebe ma przyjemny różany zapach. Jest trochę tępa, wolę bardziej tłuste odpowiedniki. Jest w porządku, nawilża. Pewnie do niej wrócę jak pojawi się znowu w tak atrakcyjnej cenie.

Plusy
    -ładny zapach
    -nawilża
    -zostawia delikatną pudrową poświatę

Minusy
    -trochę tępa

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kinga0076 za czytelną i pomocną recenzję?
  • LUBIĘ
  • Pomadka bardzo przypadła mi do gustu.

Jeżeli chodzi o plusy:

- ładne opakowanie
    - duża ilość pomadki (długi sztyft)
    - wydajność ( mam wrażenie, że pomadki wcale nie ubywa )
    - ładny delikatny zapach
    - płaskie zakonczenie pomadki
    - konsystencja ( pomadka nie jest tłusta jak to np jest u eveline ale to jeszcze nie to czego szukam, dlatego odjełam pół gwazdki)
    - ładnie nabłyszcza usta
    - nawilża
    - cena

minusy
    - narazie nie zauważyłam ( chociaż tak jak mówię konsystencja mogłaby być ciut lepsza to wtedy byłby to mój ideał jeżeli chodzi o pomadki)

Ogólnie polecam

Chcesz pochwalić JoAska90 za czytelną i pomocną recenzję?