Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Powiększ Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Zgłaszająca osoba: alinab

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthetic Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopherol Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrated Silica, Vanillin, Alcohol, CI 73360, CI 77492, CI 77891. (29.12.2009)

Cena: ok. 6zł / 4,9g

• Najlepsza
  • Moja ukochana pomadka.
    Rzeczywiście nawilża, wygładza i pielęgnuje usta.
    Zapach delikatny i przyjemny.
    W promocji w Rossmannie można dostać za grosze, ostatnio też sprzedają w Biedronce, ale cena jest wyższa niż w Rossmannie.
    Będę ją kupować do końca życia, absolutny hit i must have!

Używam tego produktu od: ładnych paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 15 albo więcej

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny król wśród balsamów
  • Nie ma lepszego balsamu do ust. Nie lubię się z nim rozstawać. Używam od paru lat, bez względu na porę roku. Odżywia usta, wręcz je pompuje. Pięknie pachnie trochę cynamonem, trochę wanilią. Ma świetną konsystencję, bardzo gładko i przyjemnie się go stosuje. Wyjątkowo wydajny. Ładnie nabłyszcza usta. Nadaje się pod szminkę. Naprawdę pielęgnuje skórę, nie ma problemu z wysuszonym naskórkiem, można zapomnieć o pękających wargach.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić martens69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • Bardzo przyjemna pomadka, która delikatnie nawilża usta i lekko barwi na jasny róż. Zdecydowanie wolę to zamiast ciężkich szminek. Polecam!
    +nawilża, odżywia i regeneruje usta
    +dobra na chłodne, zimowe dni
    +stanowi dobrą ochronę przed wiatrem, mrozem (usta nie pękają mi tak często, a miewam z tym problemy)
    +pięknie pachnie
    +ładnie barwi usta
    +jest delikatna i łagodna (konsystencja)
    +bardzo wydajny produkt

Używam tego produktu od: listopada 2014
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie najlepsza
  • Uzależniająca
    Do tej pory nie znalazłam lepszej ochrony dla moich ust.
    Już po jednym dniu używania widać różnicę - wargi są miękkie, mają delikatny różany kolor i pięknie pachną! Moim zdaniem zapach jest bardziej smakowicie waniliowy niż różany i bardzo mi to odpowiada. Opakowanie jest estetyczne, pomadka bardzo wydajna, cena nie budzi zastrzeżeń. Odejmuję pół gwiazdki za skład - chciałabym, żeby znalazło się tu więcej naturalnych składników. Jednak jest to najlepsza pomadka nawilżająca na jaką trafiłam i będę do niej wracać

Edycja: Zbiera się w kącikach i czuć ją na ustach czasami. Znalazłam lepszy i tańszy odpowiednik z ISANY, polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ad1703 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • kupuję tę pomadkę na zmianę z jej wresją classic i jestem zachwycona.

zapach kojarzy mi się z dzieciństwem- może dlatego że jak ja byłam małym szczylem to moja starsza kuzynka jej używała;D stąd pamiętam ten zapach.

w każdym razie - polecam.

dostępna, cena ok, dba o usta, nawilża, nie pękają, pięknie pachnie, nie klei ust, szata graficzna ok, no nie mam zarzutów!

Ilość zużytych opakowań: z 7 to na pewno

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten zapach ..
  • Używam tej pomadki około 2 miesiące . Jest super ! Ten zapach osobiście nie przypomina mi róży ,ale ślicznie pachnie Jak za cene 5,50zł ! Jest mega fajny! Delikatnie nawilża Polecam

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 0,05

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kasiuleczka12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza dla delikatnych ust
  • Moja ukochana pomadka od lat.
    Delikatna, piękny subtelny zapach. Nadaje się zarówno na zimowe wyjazdy na narty, jak i na upalne lato. Używam jej też na podrażnioną katarem skórę pod nosem, działa jak lek.
    Nie uczuliła mnie nigdy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić beatabee za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna na ustach
  • Bardzo fajna pomadka, przepięknie pachnie-jak truskawkowy budyń, fajnie nawilża, jednak nie na długo. Nie lepi się na ustach, tworzy taką przyjemną powłokę
    Jeszcze nie wiem czy jest wydajna, ale uważam, że jest godna polecenia.

Chcesz pochwalić BlackHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • uwielbiam
  • Jak co roku przed zimą wpadam do sklepu i szukam właśnie tej pomadki. Jest moja ulubioną. Od lat w miesiącach zimowych używam właśnie różowej Bebe. Dzięki niej nie mam problemu ze spierzchniętymi ustami, bolesnymi pęknięciami, rankami. Usta są odpowiednio nawilżone, cudownie miękkie, gładkie, delikatne. Pomadka nadaje piękny delikatnie różowy kolor, ale to tylko taka mgiełka, delikatne zabarwienie, usta wygladają zdrowo i naturalnie.
    Pomadka chroni przed zimnem jak i słońcem, jest uniwersalna.
    Bardzo, bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić dadal za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co ulubiona
  • Mam do niej sentyment z dzieciństwa. Pierwszej BEBE używałam jeszcze jako nastolatka. Ostatnimi czasy zrezygnowałam z pomadek Nivea czy Isany na rzecz właśnie tej. Zakochałam się w niej na nowo

Pierwsze co przychodzi mi do głowy to jej słodki acz delikatny, pudrowy zapach. Uwielbiam ją zwłaszcza zimą, świetnie chroni przed mrozem czy wiatrem. Pomadka sprawia, że usta są przyjemnie miękkie i gładkie. Zauważalnie nawilża je, natłuszcza i regeneruje. Choć nie barwi, usta są zdrowo zaróżowione. Konsystencja jest w sam raz - nie jest ani za twarda, ani zbyt miękka. Z lekkością pokrywa usta idealną warstwą delikatnego filmu, więc nie ma mowy o przyklejaniu się włosów do świeżo muśniętych pomadką ust. Zadowalająco długo utrzymuje też nawilżenie ust i nie ściera się z nich. Co do opakowania nie mam zastrzeżeń, nigdy nie zdarzyło mi się by pękło lub co gorsza pomadka wypadła z pojemniczka. Nie otwiera się też sama, gdy nosze ją w torebce.
    Pomadka jest wszędzie dostępna, a cena nie jest wygórowana. Zdarza się, że można ja zdobyć w Biedronce w promocji za ok. 4-5 zł

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić kiwi123kiwi123 za czytelną i pomocną recenzję?