Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Powiększ Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Zgłaszająca osoba: alinab

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthetic Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopherol Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrated Silica, Vanillin, Alcohol, CI 73360, CI 77492, CI 77891. (29.12.2009)

Cena: ok. 6zł / 4,9g

• Jedna z lepszych
  • Do tej pomadki mam duży sentyment, bardzo ją lubię i z chęcią pomimo setek innych pomadek na rynku do niej wracam, szczególnie zimą.

Pomadka swoje zadanie spełnia idealnie.
    Nawilża usta, wygładza, regeneruje, pomaga utrzymać je w dobrej kondycji. Usta są gładkie i przyjemnie miękkie.
    Dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie zbiera w załamaniach, cuuuuuudownie pachnie. Jak to pomadka - wydajna oraz tania jak barszcz. Bardzo łatwo dostępna - często pojawia się nawet w supermarketach, choćby w Biedronce.

Polecam.Używam tego produktu od: Kilka latIlość zużytych opakowań: Wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Plusy:
    -różany zapach,
    -nawilża,
    -utrzymuje się na ustach.

Minusy:
    -słabe opakowanie, po prostu pęka bez przyczyny.

Uważam, że kosmetyk jest dobry na wiosnę,lato ale nie na okres jesieni/zimy bo nie jest w stanie zapewnić aż takiej dobrej ochrony dla naszych ust.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2 - 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Oliwii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • + zapach! delikatny różany, mogłabym ja kupować tylko z jego powodu
    +lekko różowo barwi usta
    +dobrze nawilża i trzyma się na ustach
    +/- cena
    - nie wiem czy to ja je tak maltretuje ale każde opakowanie po krótkim czasie pęka

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Klawesynianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Bardzo fajna i nie za droga pomadka ochronna do ust. Ma miły i przyjemny zapach. Fajnie nawilża i lekko barwi na różowo usta. Dostępna w drogerii Rossmann.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Pomadka do ust to dla mnie kosmetyk obowiązkowy, zawsze muszę mieć takową przy sobie. Mam wymagające usta, bez odpowiedniej pielęgnacji szybko robią się suche i spękane.
    Swoją przygodę z pomadkami zaczęłam od klasycznej Bebe w której jestem szalenie zakochana do dziś. Jej różana siostra kusiła mnie od dawna. Jak się okazało-jest równie wspaniała jak jej niebieska siostra

Pomadki Bebe znajdziemy w drogeriach(min. w Naturze) oraz osiedlowych sklepikach. Ceny są różne-od 6 zł(w osiedlowych sklepikach) do nawet 9 zł(w Naturze). Dla mnie o wiele korzystniejsza jest ta pierwsza cena, 9 zł za pomadkę to chyba jednak dla mnie ciut za dużo

Opakowanie jest solidne, miłe dla oka. Napisy się nie ścierają, twardy plastik nie pęka mimo noszenia w torebce. Nie otwiera się samoistnie. Mechanizm wysuwania cały czas działa sprawnie i bez zarzutów.

Sztyft jest ścięty płasko, dla mnie to duża wygoda. Jest dosyć miękki i łamliwy, dlatego podczas smarowania nią ust trzeba ją wysuwać minimalnie, ponieważ bardzo łatwo się łamie, szczególnie pod koniec.

Zapach jestcudowny, chociaż koło róży to on w ogóle nie stoi. Różowa Bebe pachnie niemal tak samo jak niebieska czyli waniliowo-budyniowo, niezbyt słodko, ale bardzo przjemnie, umila noszenie pomadki na ustach

Pomadka gładko sunie po ustach. Zostawia bardzo delikatny, nienachalny połysk, nie barwi ust, nie zawiera żadnych drobinek-dla mnie to plus, jest idealna na co dzień do delikatnego, naturalnego podkreślenia ust.
    Zdecydowanie czuć ją na ustach, nawet przy jednej warstwie. Otula solidną kołderką.
    Nie podkreśla suchych skórek, nie zbiera się w kącikach i załamaniach.
    Trzyma się całkiem długo-bez jedzenia i picia jakieś 2-3 godziny. Smarując nią usta na noc rano nadal czuję ją wyraźnie na ustach.

Działanie-wspaniałe. Różana Bebe nawilża, wygładza i regenruje nawet bardzo suche usta. Likwiduje suche skórki, sprawia, że delikatna skóra warg jest mięciutka i gładka. Po nałożeniu jej na noc moje usta są wypielęgnowane, w sytuacjach kryzysowych wyraźnie podleczone i podratowane.
    Otula solidną warstwą ochronną, wyraźnie natłuszcza, dzięki czemu chroni przed wiatrem i chłodem(sprawdzone podczas długiej wycieczki rowerowej w niekorzystnych warunkach). Zawiera także filtr UV(o ile dobrze pamiętam) SPF6-może nie jest on wybitnie wysoki, ale o dziwo-moim wymagjącym ustom wystarcza, dobrze je chroni przed wysuszeniem słonecznym.

Wydajność jest bardzo dobra-pomadki używam od trzech miesięcy kilka razy dziennie oraz obowiązkowo solidną warstwą na noc, często ,,pożyczam" jej przyjaciółce(bo ona jak zwykle swoją gdzieś zgubiła ) a jeszcze trochę mi zostało tej pomadki.

+dostępność i cena(ta w osiedlowych sklepikach)
    +solidne, estetyczne opakowanie
    +sprawny mechanizm wysuwania
    +płasko ścięty sztyft
    +bezproblemowo się ją nakłada nawet w chłodne dni, nie twardnieje
    +cudowny zapach
    +naturalny, delikatny połysk
    +na barwi ust
    +nie zbiera się nieestetycznie w kącikach itd.
    +bez jedzenia i picia długo się trzyma
    +wydajna
    +nawilża, regenruje
    +ratuje nawet mocno zaniedbane usta
    +natłuszcza
    +świetnie chroni przed niekorzystnymi warunkami środowiska
    +zawiera filtr UV

-/+czuć ją na ustach
    -/+brakuje mi w składzie jakiś naturalnych olejków
    -/+sztyft jest dosyć miękki i łatwo się topi pod włpywem ciepła

-sztyft łatwo się łamie jeśli wysuniemy naraz zbyt dużo pomadki

Ilość zużytych opakowań: powoli kończę sztyft 4,9 g

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywało lepiej...
  • Pomadkę kupowałam będąc jeszcze w podstawówce, później zupełnie o niej zapomniałam. Gdy zobaczyłam ją u koleżanki, zatęskniłam za jej zapachem - dla mnie cudowny! Trochę się jednak zawiodłam...

+zapach - nie jest różany, dla mnie to plus. Słodki, nienachalny, ledwo wyczuwalny na ustach.
    +opakowania - nie pęka od noszenia w torebce, nie otwiera się samoczynnie
    +całkiem nieźle nawilża. Nawet, gdy usta były lekko wysuszone, potrafił im pomóc. Nie wiem, jak poradziłby sobie z bardzo suchymi wargami.
    +cena - niewysoka jak na dobrą pomadkę.

-okropnie miękka! Już wiem, czemu ją porzuciłam na rzecz klasycznej bebe.
    -czuć ją na ustach. Gruba warstwa pomadki mimo jednokrotnego przejechania po wargach - zdecydowanie nie dla mnie.

Nie wrócę do niej, nawet dla zapachu.Używam tego produktu od: parę latIlość zużytych opakowań: co najmniej 4

Chcesz pochwalić Higurashi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !!
  • Plusy :
    - nawilza
    - piekny zapach
    - trwala
    - na dlugo starcza
    - ladne opakowanie
    - chroni usta

Uwielbiam ta pomadke , uzywam jej juz od roku . Mam zamiar kupic nastepna , bo sie mi juz konczy !!

Ilość zużytych opakowań: 5 duzych

Chcesz pochwalić Lisia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Dla mnie jest to pomadka idealna

+nawilża
    +pięknie pachnie
    +jest wszędzie dostępna
    +tania
    +wydajna
    +solidne opakowanie
    +konsystencja

Minusów brak.

Zawsze kiedy moje usta potrzebują pomocy, sięgam właśnie po tę pomadkę. A ten zapach...mogłabym ją ciągle wąchać

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić catterial_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemna
  • Kupiłam ją w hebe na promocji. Nasłuchałam się dobrych opinii o tej pomadce, więc postanowiłam sama sprawdzić.
    Plusy:
    +wytrzymałe opakowanie, które nie otwiera się samo
    +delikatny, przyjemny zapach
    +dobrze się rozprowadza
    +dostepna w każdej drogerii i często w zwykłych sklepach

Minusy:
    -niestety słabo nawilża
    -szybko znika z ust
    -po pewnym czasie (ok. 1 miesiąc) zaczęły się na niej robić takie dziwne grudki, tak jakby rozwala się

Spodziewałam się czegoś lepszego, szczerze mówiąc, ale tregedii też nie ma. Sprawdziła się dosyć dobrze podczas jesiennych i zimowych chłodów. Na lato wg mnie się nie nadaje- ma dosyć ciężką konsystencję

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach, nawilżenie krótkie
  • Kupiłam ją na promocji za 4.99.
    Pomadka ma wytrzymałe opakowanie, napisy mi się nie ścierają. Zapach jest po prostu świetny, choć po krótkim czasie znika.
    Jest trochę twarda, przez co muszę nakładać parę warstw (mam bardzo suche, wrażliwe usta), żeby odczuć ulgę. Mimo to jest wydajna, mam ją jakieś 2 miesiące i jeszcze się nie skończyła. Nie daje dużego połysku na ustach, ale otula je taką miłą warstwą... która jednak znika po ok. 2 godzinach, a więc jakoś głęboko nie nawilża.
    Podsumowując, dla mnie ta pomadka nie czyni cudów (ale producent nie zapewnia, że ma regenerować), ale zapach i duża wydajność są bardzo na plus. Używam, używam i jeszcze pewnie na 2-3 tygodnie starczy. Kupię ją znowu, jeśli będzie w promocji za 5 zł, bo w cenie regularnej jest dla mnie trochę za droga w porównaniu do efektów.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Aurea_3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij