Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Powiększ Bebe Young Care, Zartrose (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Różana`)

Zgłaszająca osoba: alinab

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthetic Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopherol Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrated Silica, Vanillin, Alcohol, CI 73360, CI 77492, CI 77891. (29.12.2009)

Cena: ok. 6zł / 4,9g

• przyjemna na ustach
  • Bardzo fajna pomadka, przepięknie pachnie-jak truskawkowy budyń, fajnie nawilża, jednak nie na długo. Nie lepi się na ustach, tworzy taką przyjemną powłokę
    Jeszcze nie wiem czy jest wydajna, ale uważam, że jest godna polecenia.

Chcesz pochwalić BlackHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • uwielbiam
  • Jak co roku przed zimą wpadam do sklepu i szukam właśnie tej pomadki. Jest moja ulubioną. Od lat w miesiącach zimowych używam właśnie różowej Bebe. Dzięki niej nie mam problemu ze spierzchniętymi ustami, bolesnymi pęknięciami, rankami. Usta są odpowiednio nawilżone, cudownie miękkie, gładkie, delikatne. Pomadka nadaje piękny delikatnie różowy kolor, ale to tylko taka mgiełka, delikatne zabarwienie, usta wygladają zdrowo i naturalnie.
    Pomadka chroni przed zimnem jak i słońcem, jest uniwersalna.
    Bardzo, bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić dadal za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co ulubiona
  • Mam do niej sentyment z dzieciństwa. Pierwszej BEBE używałam jeszcze jako nastolatka. Ostatnimi czasy zrezygnowałam z pomadek Nivea czy Isany na rzecz właśnie tej. Zakochałam się w niej na nowo

Pierwsze co przychodzi mi do głowy to jej słodki acz delikatny, pudrowy zapach. Uwielbiam ją zwłaszcza zimą, świetnie chroni przed mrozem czy wiatrem. Pomadka sprawia, że usta są przyjemnie miękkie i gładkie. Zauważalnie nawilża je, natłuszcza i regeneruje. Choć nie barwi, usta są zdrowo zaróżowione. Konsystencja jest w sam raz - nie jest ani za twarda, ani zbyt miękka. Z lekkością pokrywa usta idealną warstwą delikatnego filmu, więc nie ma mowy o przyklejaniu się włosów do świeżo muśniętych pomadką ust. Zadowalająco długo utrzymuje też nawilżenie ust i nie ściera się z nich. Co do opakowania nie mam zastrzeżeń, nigdy nie zdarzyło mi się by pękło lub co gorsza pomadka wypadła z pojemniczka. Nie otwiera się też sama, gdy nosze ją w torebce.
    Pomadka jest wszędzie dostępna, a cena nie jest wygórowana. Zdarza się, że można ja zdobyć w Biedronce w promocji za ok. 4-5 zł

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić kiwi123kiwi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC!
  • Używam jej już od bardzo dawna i zawsze do niej wracam, gdyż żadna inna pomadka nie nawilża tak moich suchych ust.

Ma same plusy:
    +wygodne opakowanie
    +delikatny pudrowy zapach, który uwielbiam
    +dobra w smaku
    +zawsze ratuje moje usta w zimie gdy są spierzchnięte
    +pozostawia delikatną powłokę na ustach
    +tania i wszędzie dostępna
    +używałam jej w ciepłych krajach i nigdy nie miałam problemu z tym, żeby się roztopiła
    +na ustach wygląda bardzo naturalnie
    +nie barwi ust

Uwielbiam ją za jej cudowny zapach i nawilżające działanie. Jest idealna bez względu na pogodę!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię ją, bardziej z przyzwyczajenia
  • Używałam namiętnie w czasach liceum..

Plusy:
    +natłuszcza
    +tania
    +ogólnodostępna
    +chroni przed wiatrem i mrozem
    +ładnie pachnie
    +nie łamie się, nie paćka, nie jest rzadka

Minusy:
    -warstwa, którą pozostawia nie jest nawilżająca, to taka tłustawa powłoczka

Często wracam do niej, chociaż znam lepsze. Lubię to, ze opakowanie nie psuje sie, jest solidne i zapach.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Do tej pomadki mam duży sentyment, bardzo ją lubię i z chęcią pomimo setek innych pomadek na rynku do niej wracam, szczególnie zimą.

Pomadka swoje zadanie spełnia idealnie.
    Nawilża usta, wygładza, regeneruje, pomaga utrzymać je w dobrej kondycji. Usta są gładkie i przyjemnie miękkie.
    Dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie zbiera w załamaniach, cuuuuuudownie pachnie. Jak to pomadka - wydajna oraz tania jak barszcz. Bardzo łatwo dostępna - często pojawia się nawet w supermarketach, choćby w Biedronce.

Polecam.Używam tego produktu od: Kilka latIlość zużytych opakowań: Wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Plusy:
    -różany zapach,
    -nawilża,
    -utrzymuje się na ustach.

Minusy:
    -słabe opakowanie, po prostu pęka bez przyczyny.

Uważam, że kosmetyk jest dobry na wiosnę,lato ale nie na okres jesieni/zimy bo nie jest w stanie zapewnić aż takiej dobrej ochrony dla naszych ust.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2 - 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Oliwii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • + zapach! delikatny różany, mogłabym ja kupować tylko z jego powodu
    +lekko różowo barwi usta
    +dobrze nawilża i trzyma się na ustach
    +/- cena
    - nie wiem czy to ja je tak maltretuje ale każde opakowanie po krótkim czasie pęka

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Klawesynianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Bardzo fajna i nie za droga pomadka ochronna do ust. Ma miły i przyjemny zapach. Fajnie nawilża i lekko barwi na różowo usta. Dostępna w drogerii Rossmann.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Pomadka do ust to dla mnie kosmetyk obowiązkowy, zawsze muszę mieć takową przy sobie. Mam wymagające usta, bez odpowiedniej pielęgnacji szybko robią się suche i spękane.
    Swoją przygodę z pomadkami zaczęłam od klasycznej Bebe w której jestem szalenie zakochana do dziś. Jej różana siostra kusiła mnie od dawna. Jak się okazało-jest równie wspaniała jak jej niebieska siostra

Pomadki Bebe znajdziemy w drogeriach(min. w Naturze) oraz osiedlowych sklepikach. Ceny są różne-od 6 zł(w osiedlowych sklepikach) do nawet 9 zł(w Naturze). Dla mnie o wiele korzystniejsza jest ta pierwsza cena, 9 zł za pomadkę to chyba jednak dla mnie ciut za dużo

Opakowanie jest solidne, miłe dla oka. Napisy się nie ścierają, twardy plastik nie pęka mimo noszenia w torebce. Nie otwiera się samoistnie. Mechanizm wysuwania cały czas działa sprawnie i bez zarzutów.

Sztyft jest ścięty płasko, dla mnie to duża wygoda. Jest dosyć miękki i łamliwy, dlatego podczas smarowania nią ust trzeba ją wysuwać minimalnie, ponieważ bardzo łatwo się łamie, szczególnie pod koniec.

Zapach jestcudowny, chociaż koło róży to on w ogóle nie stoi. Różowa Bebe pachnie niemal tak samo jak niebieska czyli waniliowo-budyniowo, niezbyt słodko, ale bardzo przjemnie, umila noszenie pomadki na ustach

Pomadka gładko sunie po ustach. Zostawia bardzo delikatny, nienachalny połysk, nie barwi ust, nie zawiera żadnych drobinek-dla mnie to plus, jest idealna na co dzień do delikatnego, naturalnego podkreślenia ust.
    Zdecydowanie czuć ją na ustach, nawet przy jednej warstwie. Otula solidną kołderką.
    Nie podkreśla suchych skórek, nie zbiera się w kącikach i załamaniach.
    Trzyma się całkiem długo-bez jedzenia i picia jakieś 2-3 godziny. Smarując nią usta na noc rano nadal czuję ją wyraźnie na ustach.

Działanie-wspaniałe. Różana Bebe nawilża, wygładza i regenruje nawet bardzo suche usta. Likwiduje suche skórki, sprawia, że delikatna skóra warg jest mięciutka i gładka. Po nałożeniu jej na noc moje usta są wypielęgnowane, w sytuacjach kryzysowych wyraźnie podleczone i podratowane.
    Otula solidną warstwą ochronną, wyraźnie natłuszcza, dzięki czemu chroni przed wiatrem i chłodem(sprawdzone podczas długiej wycieczki rowerowej w niekorzystnych warunkach). Zawiera także filtr UV(o ile dobrze pamiętam) SPF6-może nie jest on wybitnie wysoki, ale o dziwo-moim wymagjącym ustom wystarcza, dobrze je chroni przed wysuszeniem słonecznym.

Wydajność jest bardzo dobra-pomadki używam od trzech miesięcy kilka razy dziennie oraz obowiązkowo solidną warstwą na noc, często ,,pożyczam" jej przyjaciółce(bo ona jak zwykle swoją gdzieś zgubiła ) a jeszcze trochę mi zostało tej pomadki.

+dostępność i cena(ta w osiedlowych sklepikach)
    +solidne, estetyczne opakowanie
    +sprawny mechanizm wysuwania
    +płasko ścięty sztyft
    +bezproblemowo się ją nakłada nawet w chłodne dni, nie twardnieje
    +cudowny zapach
    +naturalny, delikatny połysk
    +na barwi ust
    +nie zbiera się nieestetycznie w kącikach itd.
    +bez jedzenia i picia długo się trzyma
    +wydajna
    +nawilża, regenruje
    +ratuje nawet mocno zaniedbane usta
    +natłuszcza
    +świetnie chroni przed niekorzystnymi warunkami środowiska
    +zawiera filtr UV

-/+czuć ją na ustach
    -/+brakuje mi w składzie jakiś naturalnych olejków
    -/+sztyft jest dosyć miękki i łatwo się topi pod włpywem ciepła

-sztyft łatwo się łamie jeśli wysuniemy naraz zbyt dużo pomadki

Ilość zużytych opakowań: powoli kończę sztyft 4,9 g

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij