Powiększ Christian Dior, Diorskin, Pure Light [Sheer Skin - lighting makeup oil-free SPF 15]

Zgłaszająca osoba: diorek

Diorskin Pure Light to beztłuszczowy rozświetlający lekki fluid, przeznaczony do wykonania delikatnego makijażu. Ma zapewnić naturalny, promienny wygląd i subtelny blask dzięki działaniu specjalnych perłowych barwników odbijających światło i wysokiej jakości pudrów. Uczucie komfortu gwarantują składniki nawilżające, a wysokie filtry chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Fluid ma lekką, świeżą konsystencję, rozprowadza się łatwo i równomiernie.

Skład: octinoxate 4%, titanium dioxide 3%, cyclopentasiloxane, butylene glycol, phenyl trimethicone, polyglycerin 4 isostearate, cetyl peg/ppg 10/1 dimethicone, hexyl laurate, sorbitan sesquioleate, talc, stearic acid, methylparaben, chlorphenesin, alumina, disteardimonium hectorite,
sodium myristol glutamate, parfum, calcium gluconate, tetrasodium edta, propylene carbonate, silica, aluminium hydroxide, butylparaben, ethylparaben, bht, isobutylparaben, propylparaben, hydroxyisohexyl 3 cyclohexene carboxaldehyde, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol [titanium dioxide, iron oxides]

• Niezastąpiony
  • Tyle razy go zdradziłam i cały czas wracam, tym razem na stałe! Ten podkład jest idealny, świetnie się rozprowadza, ładnie pachnie, rewelacyjnie współpracuje ze skórą, nie zapycha. Efekt - subtelnie rozswietlona cera, bardzo naturalny look, jakbym posmarowała się kremem. Słabo kryje, a czasami pojawiają się niedoskonałości, ale do tego służy korektor Długo się utrzymuje, świetnie współgra z pudrem w kompakcie Forever od Diora, który matowi i dodatkowo rozświetla, promienna buźka, cacy!

Chcesz pochwalić panela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery tłustej/mieszanej
  • Podkładem byłam zachwycona, ale tylko przez moment po nałożeniu. Faktycznie powoduje że cera wygląda promiennie i świeżo, jednak u mnie bardzo szybko spowodował błyszczenie się twarzy. Mimo że jest to formułą oil-free to jednak mi cerę przetłuszcza. Zużyłam już dwie buteleczki (odcienie 202 i 300), bo dostałam w prezencie, ale bez bibułek matujących by się nie obeszło. Myślę, że osoby z cerą normalną lub suchą byłyby z tego podkładu zadowolone, więc daję mu 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Byzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni makijaż
  • Fajny podkład na lato dla fanek naturalnego makijażu, posiadam kolor 300 i uważam,że lepiej nie mogłam trafić Świetnie stapia się z moją opaloną, słoneczną, bezproblemową cerą. Może jaśniejsze kolorki typu 100 nie dają takiego efektu rozświetlenia co nico bardziej cieplejsze, słoneczne odcienie (?) Dobrze współpracuje z pudrem Chanel Mat Lumiere( używam odcienia 100 Intensive) i różem YSL
    Daję 3 gwiazdki ponieważ jest dobry ale mógłby być jeszcze lepszy choć na lato sama osobiści lepszego jeszcze nie odkryłam(AirFlash przy nim wypada słabiutko...) a już ich trochę przetestowałam.
    Krycie ma faktycznie leciutkie ale na lato uważam, ze wystarczające - mi troszkę prześwitują przez niego moje piegi i dużo osób mówi mi,że wygląda to uroczo
    W ciągu dnia robię 1,2 poprawki ponieważ mam cerę mieszaną i zaczyna mi się świecić strefa T ale tak samo robię przy każdym innym podkładzie. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:tylko latem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Haidi90210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • (prawie) ideał
  • Najlepszy podkład jaki miałam.
    Idealny na wiosnę, rozświetla szarą i zmęczona skórę po zimie. Lekki i trwały. Bardzo łatwo się nakłada nie pozostawiając smug i maski.
    Jedyny (malutki) minus to zapach, zbyt pudrowy.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić oollaa1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Skóra po aplikacji PURE LIGHT jest promienna, wygląda bardzo naturalnie bez efektu maski. Polecam tym które posiadają cerę mniej problematyczną, ponieważ krycie w tym przypadku jest bardzo subtelne i delikatne. Kosmetyk jest bardzo wydajny, długo utrzymuje się na buzi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić czerwony_mak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Szkoda kasy za taki typ fluidu moim zdaniem. Nie kryje, przy czym zaznaczam, ze nie mam zadnych krostek, nierownosci itp, po postu lubie jak sie ladnie rozpowadza i tworzy jednolita plame na buzi, ten robil dziury, rozmazywal sie, kleil, konsystencja jakas nie taka. Blysk latarni po nalozeniu, przy czym ja mam raczej tlusta cere, wiec moze ktos z sucha bedzie mial inaczej. Generalnie jesli juz mialabym kupic cos o porownywalnym efekcie wybralabym lekki krem tonujacy z gornej polki i wyszloby na to samo 170zl to sporo za takie nic.

Używam tego produktu od: 3tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 10 probek w roznych kolorach

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Długo szukałam podkładu, który przykryje moje bardzo widoczne wągry oraz odpowiednio nawilży skórę na policzkach, gdzie tworzy się przeważnie sucha skorupa. W pewnym momencie zrezygnowałam i chodziłam bez podkładu. Ale w końcu trafiłam na Diorskin. Twarz po nim wygląda promiennie, super się rozprowadza, jest lekki, nawilża. Ładnie kryje. Jest naturalny, a o to głównie mi chodziło.
    Jestem nim po prostu zachwycona

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić estre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Fluid zakupiłam pod wpływem opinii wizażianek, niestety w moim przypadku okazały się one zupełnie nie trafione. Fluid słabo się rozprowadza, w ogóle nie kryje, po 2 godzinach znika z twarzy. Jedyny rozbłysk jakiego się dopatrzyłam to maleńkie drobinki mieniące się na twarzy (wyglądające nieco sztucznie). Twarz po 2 godzinach wygląda na poszarzałą i niezdrową. Jestem w posiadaniu koloru o nr 100 za jasny nawet dla blado licych.Używałam tego produktu wa dni
    Ilość zużytych opakowań:niestey nie zużyję nawet 1

Chcesz pochwalić lastella za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek...
  • Od kosmetyków selektywnych zawsze oczekuję więcej niż od kosmetyków przypuśćmy ze średniej półki. I niestety Dior kolejny raz mnie rozczarował..Kupiłam ten podkład z myślą o tym, żeby lekko rozświetlić buzię, nadać jej zdrowy wygląd. Wybrałam najjaśniejszy kolor i niestety okazało się, że na buzi przybiera różowy odcień (wiem, mogłam najpierw zaopatrzyć się w próbkę . Mimo, że mam cerę raczej bezproblemową to jednak wolałabym żeby coś na tej buzi było a tutaj po kilku godzinach podkład znikał, a to co pozostawało przypominało tłustawą poświatę ( a jestem posiadaczką cery suchej....). Mimo wszystko daje mu 3 gwiazdki za wydajność, za to, że nie robił zacieków czy plam na buzi i za bardzo poręczną buteleczkę..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Oleeeńka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczona
  • I to mile.Co prawda na razie testuję próbkę z Sephory, ale wiem że na wiosnę go kupię.Nakłada się super,potem trochę się przestraszyłam bo zaczęłam zaraz po nałożeniu się świecić ale poszłam zrobiłam kawę, spojrzałam w lustro i świecenie zniknęło. Wypudrowałam się Meteorytami iiii spojrzałam po 4-ech godzinach w lustro i byłam zachwycona. ślicznie i zdrowo wyglądająca buzia i ładny blask. Photoshop w buteleczce. Muszę dodac że szukając podkładu dla mieszanej cery nie mogłam znaleźć idealnego i zaczęłam próbować podkłady innego typu i trafiłam na ten,

Używam tego produktu od:2 dni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie próbki

Chcesz pochwalić rybaratownik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi ale wydajny
  • Bardzo dobry, lekki i trwały. Bałam się, że będzie dawał tylko efekt rozświetlenia bez żadnego krycia ale miło się rozczarowałam. Jak na podkład rozświetlający kryje całkiem nieźle a efekt jest niezwykle naturalny. Skóra nawet po całym dniu jest nawilżona jak po nałożeniu kremu i nie świeci się w okolicy nosa (to mój stały problem). Genialnie stapia się ze skórą, nie m mowy o żadnych skórkach, zmarszczkach, nie zbiera się w porach. Po prostu druga skóra. Cena wysoka ale jest wydajny (na około 3 miesiące wystarczy spokojnie). Polecam!!!

Używam tego produktu od tygodnia

Chcesz pochwalić jagss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Używałam podkładu numer 300 przez lato kiedy byłam opalona nie musiałam za bardzo koloryzować. Teraz używam innego podkładu. Ale na pewno w lato będę do niego wracała. Nie muszę chyba pisać jak świetnie się rozprowadza - świetnie rozświetla twarz. Dla mnie idealny - nie robi tego co inne podkłady czyli
    - efektu maski
    - nie ma żadnych smug
    -żadnych plam
    Same PLUSY -będę chętnie do niego wracać. Mam go zawsze w torebce ale na razie mam inny priorytetowy który również się sprawdza - natomiast ten polecam wszystkim gorąco!

Używam tego produktu przez: lato - około. 2 -3 miesiące

Chcesz pochwalić MalaOgrodniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dior potrafi :,<>
  • mam odcień 200 cudo
    piekny kolorek idealny dla mojej twarzyczki
    ladne opakowanie
    dlugotrwały
    wydajny
    dobrze matuje mi buzie
    dobrze kryje
    co tu duzo mowic bardzo fajny kupiłam go rok temu i chyba zawsze bedzie w mojej kosmetyczce chyba ze dior wymysli jakies nowe cudo idealne dla mojej face;dddd

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę-NIE
  • Hmm,powiem szczerze że spodziewałam się trochę więcej po tym podkładzie,mam buźkę która nie potrzebuje krycia lecz wolę jak coś na niej jest coś lekkiego,nie kryjącego ale zarazem upiększającego,rozswietlającego hmm i tak jest ale-za tę cenę,otrzymałam efekt taki jak po użyciu znacznie tańszego podkładu Manhattan, Wake up Make up,coś na podobieństwo kremu koloryzującego,nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Monika:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny - ale nie kryje
  • Bardzo ładnie rozświetlający i ożywiający buzię produkt. Efekt rozświetlenia jest dość intensywny.

Podkład nalezy przypudrować. Ten produkt ma bardzo lekką konsystencję i bez przypudrowania zniknie z twarzy.

Dodatkowym plusem jest to, że właściwie nie można go źle nałożyć. Nie wałkuje się, nie robi smug, nie ciemnieje. Łatwo się roprowadza i nie obciąża skóry. Jednak również nie kryje (nic a nic). Raczej nie nadaje się do tłustej cery ponieważ trudno go będzie zmatowić i nawet przypudrowany może spłynąć..

Razem z HydraAction 20SPH Visible ddefense Diora efekt jest świetny. Pełny konfort i zadowolenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lateo za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny!!!
  • Nareszcie trafiłam na swój KWC wśród podkładów. Jest faktycznie bardzo lekki, ale dzięki temu nie zbiera się w porach, nie zapycha ich. Można go śmiało kłaść pod oczy, nie osiada w zmarszczkach. Również nie osiada na włoskach dzięki czemu wcale go nie widać. Co prawda wymaga niewielkich poprawek w ciągu dnia, ale żaden inny podkład który do tej pory stosowałam nie równa się z nim. Dzięki niemu zrozumiałam co to znaczy rozświetlenie- jestem młodsza o kilka lat Stosuję pod niego samoopalacz, ponieważ przy mojej przezroczystej cerze widać pod nim żyłki i przebarwienia. W duecie z samoopalaczem jest genialny. Znalazłam skarb z którym dłuuuuuuuugo się nie rozstanę))

Używam tego produktu od:3 tyg.
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Hafsah za czytelną i pomocną recenzję?
  • No i kolejny niewypał!
  • No tak ... kolejny podkład Diora który mnie zawiódł. Szkoda bo pani w perfumerii mówiła o n im tyle dobrego, ale mi nie odpowiada. Maska na twarzy, nietrwały, ciężki...

Używam tego produktu od: 1 miesiąci
    Ilość zużytych opakowań:1/2

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt!
  • Najlepszy podkład, jaki miałam, na pewno nie zamienię na żaden inny!
    Konsystencja, która na początku wydawała mi się jakby ciężka idalnie rozprowadza się i pozostaje na twarzy przez cały dłuuugi dzień. Skłamałabym, gdybym powiedziała coś nie tak o tym podkładzie! Naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić DianaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • najpierw zaopatrzylam sie w solidna probke z sephory, przybieglam do domu i nalozylam na twarz po czym oniemialam z wrazenia - twarz cudownie rozswietlona, wygladzona, koloryt wyrownany
    podklad naklada sie idealnie, nie ma szans na jakiekolwiek smugi, stapia sie ze skora i jest praktycznie niewidoczny, mozna go nakladac na krem bez obaw ze bedzie sie walkowal, po kilku godzinach co prawda twarz zaczyna mi sie lekko swiecic ale po nalozeniu i przez te kilka godzin po efekt jest tak znakomity ze nie zanize mu za to oceny, wydajny i ladnie pachnie

Używam tego produktu od:2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, odcien 200

Chcesz pochwalić ka_ma za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy !!!
  • mam mieszkaną cerę, ze skonnościa do wysuszania..cenię sobie naturalność.. podklad jest lekki, delikatnie kryje, nawillźa i rozświetla cere..w przy tym ma przyjemny zapach, świetną konsystencję i wygodnie się go dozuje..bardzo wydajny..jest dla mnie idealny! nakładam go na krem nawilżajacy...jest to moj bestseler wsrod podkladów, nie zamienie na zaden inny

Chcesz pochwalić mayami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Bardzo lekki, "przyjemny" , delikatny podkład. Nie tworzy smug, plam. Idealny w porach wiosna-lato.
    Nawilża skórę, kryje lekkie niedoskonałości zachowując przy tym naturalną postać makijażu.
    Nie jest to podkład kryjący więc odradzam Panią z problemami cery.
    Ja mam cerę mieszaną ze skłonością do przesuszania i dla mnie jest idealny. Oczywiście zawsze używam bazy albo kremu nawilżającego "pod".
    Podklad bardzo wydajny

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić puszek84 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • niestety nie jest to ideał
  • Kupiłam go zachęcona opiniami i próbką z Sephory. Jego plusy to:
    - ładne, subtelne krycie,
    - moźliwość nałoźenia punktowo drugiej warstwy,
    - ładne, naturalne kolory,
    - rewelacyjne opakowanie;

Minusy:
    - przesusza moją mieszaną skórę;
    - bardzo podkreśla nawet minimalne skórki;

Im dłuźej go uźywam, tym gorzej wygląda na mojej twarzy. Skóra wyraźnie domaga się nawilźenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 (i chyba go nie skończę)

Chcesz pochwalić AgaZ za czytelną i pomocną recenzję?
  • już go nie lubię
  • Hmmm fajny podkład, jeden z nielicznych który nie tworzy maski na twarzy...niezbyt dobrze kryje dlatego nie wiem jak sprawdzi się przy cerach bardzo problemowych...ładna kolorystyka, lekka konsystencja, podkład ładnie rozprowadza się na buzi, nie ma mowy o zaciekach, bo idealnie stapia się z cerą. Jest to podkład beztłuszczowy więc bardzo lekki, ale ma to też swoje wady, naprawdę suche cery może po pewnym czasie trochę przesuszyć, mam cerę mieszaną z niewielkimi niedoskonałościami i dla mnie mógłby lepiej nawilżać, ale generalnie polecam.

Niestety nie mogę go już dłużej używać, ponieważ powoduje wypryski na mojej twarzy, wiem to na 100%. Używam pod niego kremu nawilżającego bo sam za bardzo wysusza skórę, poza tym świecę się po nim jak latarnia..teraz planuję zakup nowego superfit Clinique, być może okaże się moim hitem...

Używam tego produktu od:3 miesiące z przerwami

Chcesz pochwalić vanilia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Leciutki -na lato idealny!
  • Bardzo przyjemna,delikatna konsystencja tego podkładu sprawia,że jest on całkowicie niewyczuwalny na twarzy,niestety nie kryje zbyt dobrze,dlatego kobiety niezadowolone ze swojej cery raczej nie powinny sięgać po niego(a szkoda bo jest świetny).

Używam tego produktu od:tylko latem!
    Ilość zużytych opakowań:ciężko powiedzieć...

Chcesz pochwalić lidunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony !!!
  • Nie znam lepszego fluidu. Jest po prostu rewelacyjny. Efekt na buzi jest nieziemski - świeża, promienna twarz. Gdy zaczełam go używać znajomi pytali czy się zakochałam Nie wyobrażam sobie że mogłabym uzywać innego fluidu....jednak tylko na wiosne / lato. Na pozostałe pory roku jest dla mnie zdecydowanie za lekki. Na buzi rozprowadza się perfekcyjnie, a po nałożeniu znacznie poprawia samopoczucie : twarz jest piękna !!! Minusy to niezbyt długa trwałość i ,,wyparowywanie,, - byc może dlatego że używam go bez pudru - ale nie ma mowy o żadnych plamach i innych tego typu niespodziankach. Dla znacznie opalonej buzi w lato używam koloru 300 lub 400 i są idealne. Fluid jest wydajny i wart swojej ceny. Zdecydowanie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Chcesz pochwalić babyphat za czytelną i pomocną recenzję?