Powiększ Christian Dior, Diorskin, Pure Light [Sheer Skin - lighting makeup oil-free SPF 15]

Zgłaszająca osoba: diorek

Diorskin Pure Light to beztłuszczowy rozświetlający lekki fluid, przeznaczony do wykonania delikatnego makijażu. Ma zapewnić naturalny, promienny wygląd i subtelny blask dzięki działaniu specjalnych perłowych barwników odbijających światło i wysokiej jakości pudrów. Uczucie komfortu gwarantują składniki nawilżające, a wysokie filtry chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Fluid ma lekką, świeżą konsystencję, rozprowadza się łatwo i równomiernie.

Skład: octinoxate 4%, titanium dioxide 3%, cyclopentasiloxane, butylene glycol, phenyl trimethicone, polyglycerin 4 isostearate, cetyl peg/ppg 10/1 dimethicone, hexyl laurate, sorbitan sesquioleate, talc, stearic acid, methylparaben, chlorphenesin, alumina, disteardimonium hectorite,
sodium myristol glutamate, parfum, calcium gluconate, tetrasodium edta, propylene carbonate, silica, aluminium hydroxide, butylparaben, ethylparaben, bht, isobutylparaben, propylparaben, hydroxyisohexyl 3 cyclohexene carboxaldehyde, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol [titanium dioxide, iron oxides]

• Niezastąpiony
  • Tyle razy go zdradziłam i cały czas wracam, tym razem na stałe! Ten podkład jest idealny, świetnie się rozprowadza, ładnie pachnie, rewelacyjnie współpracuje ze skórą, nie zapycha. Efekt - subtelnie rozswietlona cera, bardzo naturalny look, jakbym posmarowała się kremem. Słabo kryje, a czasami pojawiają się niedoskonałości, ale do tego służy korektor Długo się utrzymuje, świetnie współgra z pudrem w kompakcie Forever od Diora, który matowi i dodatkowo rozświetla, promienna buźka, cacy!

Chcesz pochwalić panela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery tłustej/mieszanej
  • Podkładem byłam zachwycona, ale tylko przez moment po nałożeniu. Faktycznie powoduje że cera wygląda promiennie i świeżo, jednak u mnie bardzo szybko spowodował błyszczenie się twarzy. Mimo że jest to formułą oil-free to jednak mi cerę przetłuszcza. Zużyłam już dwie buteleczki (odcienie 202 i 300), bo dostałam w prezencie, ale bez bibułek matujących by się nie obeszło. Myślę, że osoby z cerą normalną lub suchą byłyby z tego podkładu zadowolone, więc daję mu 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Byzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni makijaż
  • Fajny podkład na lato dla fanek naturalnego makijażu, posiadam kolor 300 i uważam,że lepiej nie mogłam trafić Świetnie stapia się z moją opaloną, słoneczną, bezproblemową cerą. Może jaśniejsze kolorki typu 100 nie dają takiego efektu rozświetlenia co nico bardziej cieplejsze, słoneczne odcienie (?) Dobrze współpracuje z pudrem Chanel Mat Lumiere( używam odcienia 100 Intensive) i różem YSL
    Daję 3 gwiazdki ponieważ jest dobry ale mógłby być jeszcze lepszy choć na lato sama osobiści lepszego jeszcze nie odkryłam(AirFlash przy nim wypada słabiutko...) a już ich trochę przetestowałam.
    Krycie ma faktycznie leciutkie ale na lato uważam, ze wystarczające - mi troszkę prześwitują przez niego moje piegi i dużo osób mówi mi,że wygląda to uroczo
    W ciągu dnia robię 1,2 poprawki ponieważ mam cerę mieszaną i zaczyna mi się świecić strefa T ale tak samo robię przy każdym innym podkładzie. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:tylko latem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Haidi90210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • (prawie) ideał
  • Najlepszy podkład jaki miałam.
    Idealny na wiosnę, rozświetla szarą i zmęczona skórę po zimie. Lekki i trwały. Bardzo łatwo się nakłada nie pozostawiając smug i maski.
    Jedyny (malutki) minus to zapach, zbyt pudrowy.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić oollaa1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Skóra po aplikacji PURE LIGHT jest promienna, wygląda bardzo naturalnie bez efektu maski. Polecam tym które posiadają cerę mniej problematyczną, ponieważ krycie w tym przypadku jest bardzo subtelne i delikatne. Kosmetyk jest bardzo wydajny, długo utrzymuje się na buzi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić czerwony_mak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Szkoda kasy za taki typ fluidu moim zdaniem. Nie kryje, przy czym zaznaczam, ze nie mam zadnych krostek, nierownosci itp, po postu lubie jak sie ladnie rozpowadza i tworzy jednolita plame na buzi, ten robil dziury, rozmazywal sie, kleil, konsystencja jakas nie taka. Blysk latarni po nalozeniu, przy czym ja mam raczej tlusta cere, wiec moze ktos z sucha bedzie mial inaczej. Generalnie jesli juz mialabym kupic cos o porownywalnym efekcie wybralabym lekki krem tonujacy z gornej polki i wyszloby na to samo 170zl to sporo za takie nic.

Używam tego produktu od: 3tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 10 probek w roznych kolorach

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Długo szukałam podkładu, który przykryje moje bardzo widoczne wągry oraz odpowiednio nawilży skórę na policzkach, gdzie tworzy się przeważnie sucha skorupa. W pewnym momencie zrezygnowałam i chodziłam bez podkładu. Ale w końcu trafiłam na Diorskin. Twarz po nim wygląda promiennie, super się rozprowadza, jest lekki, nawilża. Ładnie kryje. Jest naturalny, a o to głównie mi chodziło.
    Jestem nim po prostu zachwycona

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić estre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Fluid zakupiłam pod wpływem opinii wizażianek, niestety w moim przypadku okazały się one zupełnie nie trafione. Fluid słabo się rozprowadza, w ogóle nie kryje, po 2 godzinach znika z twarzy. Jedyny rozbłysk jakiego się dopatrzyłam to maleńkie drobinki mieniące się na twarzy (wyglądające nieco sztucznie). Twarz po 2 godzinach wygląda na poszarzałą i niezdrową. Jestem w posiadaniu koloru o nr 100 za jasny nawet dla blado licych.Używałam tego produktu wa dni
    Ilość zużytych opakowań:niestey nie zużyję nawet 1

Chcesz pochwalić lastella za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek...
  • Od kosmetyków selektywnych zawsze oczekuję więcej niż od kosmetyków przypuśćmy ze średniej półki. I niestety Dior kolejny raz mnie rozczarował..Kupiłam ten podkład z myślą o tym, żeby lekko rozświetlić buzię, nadać jej zdrowy wygląd. Wybrałam najjaśniejszy kolor i niestety okazało się, że na buzi przybiera różowy odcień (wiem, mogłam najpierw zaopatrzyć się w próbkę . Mimo, że mam cerę raczej bezproblemową to jednak wolałabym żeby coś na tej buzi było a tutaj po kilku godzinach podkład znikał, a to co pozostawało przypominało tłustawą poświatę ( a jestem posiadaczką cery suchej....). Mimo wszystko daje mu 3 gwiazdki za wydajność, za to, że nie robił zacieków czy plam na buzi i za bardzo poręczną buteleczkę..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Oleeeńka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczona
  • I to mile.Co prawda na razie testuję próbkę z Sephory, ale wiem że na wiosnę go kupię.Nakłada się super,potem trochę się przestraszyłam bo zaczęłam zaraz po nałożeniu się świecić ale poszłam zrobiłam kawę, spojrzałam w lustro i świecenie zniknęło. Wypudrowałam się Meteorytami iiii spojrzałam po 4-ech godzinach w lustro i byłam zachwycona. ślicznie i zdrowo wyglądająca buzia i ładny blask. Photoshop w buteleczce. Muszę dodac że szukając podkładu dla mieszanej cery nie mogłam znaleźć idealnego i zaczęłam próbować podkłady innego typu i trafiłam na ten,

Używam tego produktu od:2 dni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie próbki

Chcesz pochwalić rybaratownik za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij