Revolution Beauty (Makeup Revolution), The One Fluid Blush (Róż do policzków w płynie)

Pojemność 14,4 ml

Doskonały róż do policzków w płynie. Wyjątkowo mocno napigmentowany. Podkreśla i modeluje kości policzkowe. Zawiera błyszczące drobinki rozświetlające twarz.

mogło by być lepiej

Posiadam odcień Pink Dew - w buteleczce jest to odcień jasnego różu, nałożony na policzki jest praktycznie nie widoczny, daje delikatne, lekko błyszczące wykończenie. W przypadku mojego koloru trzeba nałożyć kilka \'warstw\' aby było widać kolor, co niestety mi nie odpowiada - słaba pigmentacja. Sam kosmetyk jest bardzo płynny, ciężko się dozuje i nie jest wydajny. Jako zalety mogę wymienić trwałość i odporność na ścieranie. Z pewnością też jest bardzo lekki, nie zapycha, nie brudzi ubrań. Mam zamiar wypróbować jeszcze inne kolory, mam nadzieję, że z nimi pójdzie mi lepiej.

Ilość zużytych opakowań: pół

Nie

Bardzo rzadki, lejący się produkt. Pigmentacja jest znikoma. Przy naprawdę dużej ilości dopiero widać lekki kolor na policzkach i... drobinki. Jeśli ktoś lubi bardzo delikatny efekt +rozświetlenie drobinkami to może będzie zadowolony. Ja na pewno do tej grupy osób nie należę. Za tą cenę mogłabym kupić 2/3 róże pudrowe z MUR i byłabym 100x bardziej zadowolona.
Zapachu nie zauwazyłam
Wydajność słaba przez słabą pigmentację
Przez konsytencje produktu sztuką jest zachowac czyste opakowanie.