La Roche Posay, Hydraphase Yeux (stara wersja)

Powiększ La Roche Posay, Hydraphase Yeux (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: MonikaPogrzeba

Jest to nawilżający żel do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Według producenta likwiduje skłonność do opuchnięć oczu, a także zmniejsza zmarszczki spowodowane suchością skóry. Podobno łagodzi też podrażnione oczy. Producent podaje na ulotce sposoby masażu oczu przy pomocy tego kremu, w zależności od naszych problemów. Krem ma podwójne działanie:
1) intensywnie nawilża dzięki kwasowi hialuronowemu i glicerynie, likwidując zmarszczki spowodowane suchością skóry,
2) dzięki kofeinie i wodzie termalnej ma zbawienne działanie na podkrążone i zapuchnięte oczy.
Krem zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie, ma działanie odprężające i wygładzające skórę wokół oczu.

Skład: Aqua, Glycerin, Glycine Soja, Polyacrylamide, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, C13-14 Isoparaffin, Sodium Hydroxide, Caffeine, Chlorphenensin, Carbomer, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-7 (Code F.I.L.: B3235/1)

Cena: 36 zł / 15 ml

• szukam dalej
  • Bardzo lubie kosmetyki tej marki, zazwyczaj sprawdzaja sie rewelacyjnie. Szukalam dobrze nawilzajacego kremu pod oczy, nie mam jeszcze zmarszczek ale mam sucha skore. Za taka cene spodzewalam sie czegos wiecej. Zdecydowanie nie pogorszyl stanu mojej skory, nie podraznil, jednak nie widze efektow stosowania. Szkoda pieniedzy. Chyba najgorszy produkt tej marki, jaki stosowalam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyklaczek
  • Nic szczególnego. Nie zamierzam kochać go miłością bezwarunkową jedynie za to, że jest. Powinien jeszcze coś robić! A zabardzo nic nie robi. Myślę, że gdybym skórę pod oczami posmarowała jakimkolwiek innym żelem, to efekt byłby taki sam.
    Plus za to, że nie pozostawia uczucia lepkości po nałożeniu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić good for me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie mój typ
  • Bardzo dobry krem pod oczy.
    Nawilża,
    Nie podrażnia skóry wokół oczu,
    Po aplikacji skóra jest jędrnie napięta,
    Nadaje się pod makijaż,
    Fajne uczucie świeżości,
    Lekka żelowa konsystencja.

Minusów nie widzę, oczywiscie krem nie zlikwiduje nam zmarszczek,śniców. Ale używając go reguralnie na dzień i na noc można zauważyć zmniejszenie worków pod oczami (przynajmniej u mnie tak zadziałał). Uważam, że jest dobrym wstępem do kremów przeciwzmarszczkowych dzięki swoim ściągającym właściwościom. Mam 24 lata, brak zmarszczek i na tę chwilę jestem z tego kremu bardzo bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • + nawilża
    + zmniejsza opuchliznę pod oczami (bardzo duży plus, bo mało ktory kosmetyk pod oczy to potrafi)
    + nadaje się pod makijaż
    + przyjemnie chłodzi
    + ładnie pachnie
    + ma żelową konsystencję, dzięki czemu się nie roluje

- cena!
    - nieekonomiczne opakowanie
    - brak redukcji sińców pod oczami

Jest dobry, ale nie jest idealny. ponadto jest dość drogi, choć to byłabym w stanie znieść, jeśli spełniałby wszystkie oczekiwania. lubię go, ale szukam tańszego odpowiednika lub produktu o silniejszym działaniu.

jak przy każdym tego typu kosmetyku efekty widać przy regularnym, dłuższym stosowaniu. nie ma co oczekiwać rezultatów po 1-2 użyciach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Just:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • piątka
  • Mnie krem odpowiada. Ma delikatną, żelową konsystencję, dzięki czemu wchłania się w mgnieniu oka
    Nadaje świeżości spojrzeniu i nawilża naprawdę dobrze. Wydaje mi się, że zmniejsza obrzęk i szary kolor w okolicach oczu. Więcej nie powiem, bo użyłam go dopiero kilka razy.

Chcesz pochwalić navika2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie NIC
  • Z wielkim brzuchem po samą szyję poszłam do Super Pharm z prośbą o krem, który sprawdzi się przy zapowiadających się nieprzespanych nocach Farmaceutka poradziła mi ten - i nie wiedziała co czyni. Krem robi wielkie NIC, dobrze, że dziecko przesypia mi jednak noce, bo w przeciwnym wypadku pewnie bym się go pozbyła ;-)

Nawilża - słabo.
    Zmniejsza zmarszczki - bzdura.
    Likwiduje skłonność do opuchnięć oczu - bzdura jeszcze większa.
    Ma zbawienne działanie na podkrążone i zapuchnięte oczy - pusty śmiech mnie ogarnia, nieprawda to jest...
    Odpręża - co on wie o odprężaniu?

Ok, sa też plusy - nie podrażnia, nadaje się pod makijaż, ładnie wygląda na półeczce, jest dosyć wydajny (no ale w tym przypadku to chyba minus jest). Podobne NIC robiły u mnie kremy drogeryjne za mniej niż 10 zł.
    Od La Roche spodziewałam się naprawdę czegoś więcej. Żałuję wydanych pieniędzy - i nadal szukam dobrego kremu pod oczy.

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Kupiłam go z powodu przesuszenia okolic moich oczu (aż się pojawiły zmarszczki mimiczne z odwodnienia i przesuszenia okolic oczu), podrażnieniami (praca przy komputerze, w klimatyzowanym pomieszczeniu). Krem, a własciwie żel, wg farmaceutki miał być super, ale wg mnie ta farmaceutka go chyba w życiu nie stosowała. Żel nie polepszył skóry okolic oczu, wręcz po zastosowaniu odczuwałam pieczenie nie tylko oczu, ale i tej podrażnionej skóry, którą miał koić. Porażka, nie wiem jak la Roche Posay może mieć taki produkt w ofercie.Używam tego produktu od: 3 m-ceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić modnygrosik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Nie polecam tego produktu, ponieważ nie zauwazylam mimo regularnego stosowania zadnych zmian. Na szczescie kupujac go, byla promocja, ze jak kupie dwa produkty la roche posay, jeden mam za darmo, wiec to dostalam za darmo, normalnie bym pewnie nie kupiła - i dobrze bo drogie jest jak na tak małą ilość i przede wszystkim zero działania.

Chcesz pochwalić takasobie93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • nie widze zadnych efektow ,ładnie napina skóre pod oczami ale strasznie walkuje sie pod makijazem.zapach taki o, próbuje wykonczyc go na siłe,zeby kupic sobie cos innego.

Chcesz pochwalić kadia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Ten żel jedynie lekko nawilża skórę wokół oczu i to na krótko, a innych właściwości jakie obiecuje producent nie zauważyłam.

Plusy:
    + higieniczne opakowanie,
    + przyjemne uczucie po aplikacji,
    + nadaje się pod makijaż,
    + brak zapachu.

Minusy:
    - praktycznie nic nie robi,
    - mało wydajny,
    - mnóstwo żelu zostaje w opakowaniu więc aby wydobyć resztki trzeba je rozciąć,
    - cena w stosunku do jakości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kolorowa_truskawa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij