La Roche Posay, Hydraphase Yeux (stara wersja)

Powiększ La Roche Posay, Hydraphase Yeux (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: MonikaPogrzeba

Jest to nawilżający żel do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Według producenta likwiduje skłonność do opuchnięć oczu, a także zmniejsza zmarszczki spowodowane suchością skóry. Podobno łagodzi też podrażnione oczy. Producent podaje na ulotce sposoby masażu oczu przy pomocy tego kremu, w zależności od naszych problemów. Krem ma podwójne działanie:
1) intensywnie nawilża dzięki kwasowi hialuronowemu i glicerynie, likwidując zmarszczki spowodowane suchością skóry,
2) dzięki kofeinie i wodzie termalnej ma zbawienne działanie na podkrążone i zapuchnięte oczy.
Krem zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie, ma działanie odprężające i wygładzające skórę wokół oczu.

Skład: Aqua, Glycerin, Glycine Soja, Polyacrylamide, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, C13-14 Isoparaffin, Sodium Hydroxide, Caffeine, Chlorphenensin, Carbomer, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-7 (Code F.I.L.: B3235/1)

Cena: 36 zł / 15 ml

• daje radę
  • Stosuje od niedawna, ale wstaję ze świeżym spojrzeniem.
    Zlikwidował moje cienie pod oczami, które w moim przypadku były wieloletnią zmorą. Obrzęki i podpuchnięcia również ustąpiły. W dotyku skóra jest nawilżona, nie ściąga się, nie piecze. Żel nie ma zapachu co jest dużym plusem, ponieważ każdy perfumowany produkt prowadzi u mnie do silnych alergii.
    W tej chwili jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się lepiej niż żel pod oczy z Iwostin.

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyklaczek
  • Nic szczególnego. Nie zamierzam kochać go miłością bezwarunkową jedynie za to, że jest. Powinien jeszcze coś robić! A zabardzo nic nie robi. Myślę, że gdybym skórę pod oczami posmarowała jakimkolwiek innym żelem, to efekt byłby taki sam.
    Plus za to, że nie pozostawia uczucia lepkości po nałożeniu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić good for me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie mój typ
  • Bardzo dobry krem pod oczy.
    Nawilża,
    Nie podrażnia skóry wokół oczu,
    Po aplikacji skóra jest jędrnie napięta,
    Nadaje się pod makijaż,
    Fajne uczucie świeżości,
    Lekka żelowa konsystencja.

Minusów nie widzę, oczywiscie krem nie zlikwiduje nam zmarszczek,śniców. Ale używając go reguralnie na dzień i na noc można zauważyć zmniejszenie worków pod oczami (przynajmniej u mnie tak zadziałał). Uważam, że jest dobrym wstępem do kremów przeciwzmarszczkowych dzięki swoim ściągającym właściwościom. Mam 24 lata, brak zmarszczek i na tę chwilę jestem z tego kremu bardzo bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • + nawilża
    + zmniejsza opuchliznę pod oczami (bardzo duży plus, bo mało ktory kosmetyk pod oczy to potrafi)
    + nadaje się pod makijaż
    + przyjemnie chłodzi
    + ładnie pachnie
    + ma żelową konsystencję, dzięki czemu się nie roluje

- cena!
    - nieekonomiczne opakowanie
    - brak redukcji sińców pod oczami

Jest dobry, ale nie jest idealny. ponadto jest dość drogi, choć to byłabym w stanie znieść, jeśli spełniałby wszystkie oczekiwania. lubię go, ale szukam tańszego odpowiednika lub produktu o silniejszym działaniu.

jak przy każdym tego typu kosmetyku efekty widać przy regularnym, dłuższym stosowaniu. nie ma co oczekiwać rezultatów po 1-2 użyciach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Just:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • piątka
  • Mnie krem odpowiada. Ma delikatną, żelową konsystencję, dzięki czemu wchłania się w mgnieniu oka
    Nadaje świeżości spojrzeniu i nawilża naprawdę dobrze. Wydaje mi się, że zmniejsza obrzęk i szary kolor w okolicach oczu. Więcej nie powiem, bo użyłam go dopiero kilka razy.

Chcesz pochwalić navika2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie NIC
  • Z wielkim brzuchem po samą szyję poszłam do Super Pharm z prośbą o krem, który sprawdzi się przy zapowiadających się nieprzespanych nocach Farmaceutka poradziła mi ten - i nie wiedziała co czyni. Krem robi wielkie NIC, dobrze, że dziecko przesypia mi jednak noce, bo w przeciwnym wypadku pewnie bym się go pozbyła ;-)

Nawilża - słabo.
    Zmniejsza zmarszczki - bzdura.
    Likwiduje skłonność do opuchnięć oczu - bzdura jeszcze większa.
    Ma zbawienne działanie na podkrążone i zapuchnięte oczy - pusty śmiech mnie ogarnia, nieprawda to jest...
    Odpręża - co on wie o odprężaniu?

Ok, sa też plusy - nie podrażnia, nadaje się pod makijaż, ładnie wygląda na półeczce, jest dosyć wydajny (no ale w tym przypadku to chyba minus jest). Podobne NIC robiły u mnie kremy drogeryjne za mniej niż 10 zł.
    Od La Roche spodziewałam się naprawdę czegoś więcej. Żałuję wydanych pieniędzy - i nadal szukam dobrego kremu pod oczy.

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Kupiłam go z powodu przesuszenia okolic moich oczu (aż się pojawiły zmarszczki mimiczne z odwodnienia i przesuszenia okolic oczu), podrażnieniami (praca przy komputerze, w klimatyzowanym pomieszczeniu). Krem, a własciwie żel, wg farmaceutki miał być super, ale wg mnie ta farmaceutka go chyba w życiu nie stosowała. Żel nie polepszył skóry okolic oczu, wręcz po zastosowaniu odczuwałam pieczenie nie tylko oczu, ale i tej podrażnionej skóry, którą miał koić. Porażka, nie wiem jak la Roche Posay może mieć taki produkt w ofercie.Używam tego produktu od: 3 m-ceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić modnygrosik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Nie polecam tego produktu, ponieważ nie zauwazylam mimo regularnego stosowania zadnych zmian. Na szczescie kupujac go, byla promocja, ze jak kupie dwa produkty la roche posay, jeden mam za darmo, wiec to dostalam za darmo, normalnie bym pewnie nie kupiła - i dobrze bo drogie jest jak na tak małą ilość i przede wszystkim zero działania.

Chcesz pochwalić takasobie93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • nie widze zadnych efektow ,ładnie napina skóre pod oczami ale strasznie walkuje sie pod makijazem.zapach taki o, próbuje wykonczyc go na siłe,zeby kupic sobie cos innego.

Chcesz pochwalić kadia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Ten żel jedynie lekko nawilża skórę wokół oczu i to na krótko, a innych właściwości jakie obiecuje producent nie zauważyłam.

Plusy:
    + higieniczne opakowanie,
    + przyjemne uczucie po aplikacji,
    + nadaje się pod makijaż,
    + brak zapachu.

Minusy:
    - praktycznie nic nie robi,
    - mało wydajny,
    - mnóstwo żelu zostaje w opakowaniu więc aby wydobyć resztki trzeba je rozciąć,
    - cena w stosunku do jakości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kolorowa_truskawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • krem jedyne co robi to lekko nawilża. nie niweluje opuchnięć czy worków. Przyjemna konsystencja, fajny efekt od razu po nałożeniu - lekko chlodzi. później brak uczucia nawilżenia. W sumie nic nie robi.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1153 raz(y)
  • Słaby
  • Stosowałam długo, by zobaczyc efekty długofalowe, chociażby kwasu hialuronowego - niestety, są one bardzo skromne.

Plusy:
    +opakowanie
    +wydajność
    +przyjemna konsystencja żelu
    +bezzapachowy
    +nie uczula i nie podrażnia
    +lekko usuwa opuchliznę
    +lekko wygładza skóre

Minusy:
    -niestety słabo nawilża
    -cena za wysoka w stosunku do jakości
    -wygładzenie skóry jest krotkotrwałe

Podsumowując-średni.
    Polecam raczej osobom młodym, nie mających pierwszych zmarszczek ani przesuszonej skórypod oczami. U innych może sie zwyczajnie nie sprawdzić.

Używam od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 4x15ml

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarownie
  • Generalnie lubie produkty LRP ale ten krem mnie strasznie rozczarowal. Glownie dlatego,ze nie robie absolutnie NIC.
    Jesli chodzi o obiecane nawilzenie - niestety bylo przez moze 5 min. a pozniej efekt byl taki sam jak przed uzyciem kremu.
    Jenak najbardziej zawiodlam sie jesli chodzi o dzialanie zmniejszajace cienie pod oczami, sa one moim najwiekszym problemem i mimo obietnic, nie zauwazylam nawet minimalnej poprawy.

Do plusow moge zaliczyc wygodne opakowanie i przyjemna konsystencje.
    Generlanie przyjemny w stosowaniu, ale za ta cene oczekuje chociaz minimalnego dzialania, a tutaj nic.

Używam tego produktu od: 4-5 mieciecy

Chcesz pochwalić m4lena za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Zdecydowałam się na zakup tego żelu głównie ze względu na zmarszczki spowodowane przesuszeniem cienkiej i delikatnej skóry pod oczami. Zaraz po jego użyciu ma się wrażenie, że skóra jest nawilżona i ukojona, jednak efekt ten nie trwa długo. Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że w zasadzie nic się nie zmieniło - skóra nadal jest sucha, a zmarszczki nie zniknęły, jak obiecuje producent.
    Podsumowując, żel nie jest najgorszy, jednak po tej marce i cenie spodziewałam się nieco lepszych efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

Chcesz pochwalić katie37 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmarszczek pogłębiacz
  • Ten żel ma za zadanie nawilżać skórę pod oczami, zmniejszać zmarszczki spowodowane suchością skóry,likwidować opuchnięcia, ale u mnie miał odwrotne działanie: wysuszył mi skórę pod oczami i spowodował powstanie głębszych i dłuższych zmarszczek pod oczami niż były!!
    Przez pierwsze dni używania miałam tak ściągniętą skórę pod oczami, że musiałam nakładać pod oczy dodatkowo jakiś tłustszy krem, żeby przywrócić skórze elastyczność, a tak nie powinno być!
    Chciałam przeczekać i dać mu szanse, ale nic się nie zmieniło.
    Każdego dnia rano nie mogłam patrzeć na moją wysuszoną skórę pod oczami, chciało mi się płakać.. Nie rozumiem jak żel za takie pieniądze (ja kupiłam go za granicą za 56zł!) może robić tyle złego dla biednej skóry pod oczami...
    Jestem bardzo zawiedziona.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Somerset za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu lekki żel pod oczy..
  • Od lat szukam kremu-żelu który wybawi mnie od porannych worków pod oczami. Niestety dalej szukam, a teraz moje poszukiwania są bardziej skomplikowane bo krem powinien być ponadto przeciwzmarszkowy...
    Ale do rzeczy.
    Żel jest lekki, bardzo przyjemny w użyciu, nie powoduje powstawania worków pod oczami. Wg mnie trochę słabo nawilża i jest za drogi.

Szukam dalej ideału.....

Chcesz pochwalić Truska77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lagodzi podraznienia
  • Zdecydowanie nie moge sie zgodzic z poprzedniczka...nie wiem skad taka negatywna ocena tego zelu???Kolejny dowod na to,ze kazda z nas potzebuje bardzo indywidulnie dobranej pielegnacji...cozJa bardzo dobrze oceniam ten zelik! Pamietam swoje eksperymenty z kremami pod oczy wlasnie Ziaja i pamietam lzawienie,pieczenie i WIELKIE podraznienie!!! Bylam wtedy 20-latka i nie potrzebowalam wiele...czegos co nawilzy i ukoi skore pod oczkami. Pobieglam do apteki i ten zel-jako jedyny wydal mi sie odpowiedni do wieku-bez lift czy anti-aging w nazwieZa to kwas hialuronowy i kofeina Efekt byl cudny! Podraznienie zniknelo,skora napieta i delikatna-wypoczeta Poza tym nadawal sie pod makijaz i wg mnie cena jest bardzo niska-jednak jest to preparat delikatny i zadnych cudow nie zdziala,zmarszczek nie wygladzi...o tym nalezy pamietac...

Używam tego produktu od:pare lat
    Ilość zużytych opakowańuzo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cranberriess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie za tę cenę
  • Po raz kolejny przekonałam się, że żadne produkty LRP, poza Effaclarem K, nie są warte swojej ceny. Jeśli przyjrzymy się składom owych produktów, to dojdziemy z łatwością do wniosku, iż polska Ziaja jest ich ekwiwalentem, zaś Iwostin przewyższa je o kilka klas. Co ciekawe - na zachodzie Europy produkty takie jak Avene, czy LRP są produktami z niskiej półki, w Polsce zaś uchodzą (czy też aspirują do tego, aby uchodzić) za quasi-parafarmaceutyki z wysokiej aptecznej półki. Tymczasem - 80% ceny marek koncerny LOreal takich jak LRP, czy Vichy stanowią nakłady na reklamę, niestety. Ja zaś za całym tabunom pracowników agencji reklamowych i domów medialnych płacić nie zamierzam.

+ nie łzawiły mi oczy - jedyny plus

- nie robi absolutnie NIC ze skórą wokół oczu
    - natychmiast po zaaplikowaniu roluje się niemiłosiernie
    - z powyższej racji absolutnie nie nadaje się pod makijaż
    - nieadekwatna jakość do wygórowanej znacznie ceny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić promptu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Tego kremu używałam ok 2 lat temu, Generalnie nie lubię konsystencji żelowej w kosmetykach, zawsze mam wrażenie za małego nawilżenia plus braku odżywienia/ ochrony. Ten krem wspominam całkiem dobrze, chociaż trudno z kolei pisać o nim, że robi coś spektakularnego.

+ Dobrze nawilża
    + koi
    + nie podrażnia
    + cena do przełkięcia w porównaniu z innymi kremami aptecznymi pod oczy
    - na pewno nie usuwa cieni pod oczami
    - działania przeciwzmarszczkowego też nie należy się po nim spodziewać
    Gdybym miała go porównać chociażby z oligo25 Vichy, to LRP wyprzedza go o lata świetlne, jest również w mojej opinii nieco lepszy (i tańszy) niż krem pod oczy Avene.
    W porównaniu z Augencreme Hauschki wypada gorzej.
    Generalnie waham się pomiędzy 3- 4 gwiazdkami. Dla młodej skóry jak najbardziej 4, dla bardziej wymagającej jednak 3.

Używam tego produktu od: używałam ok 2 lata temu

Chcesz pochwalić Migdał za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogromca opuchlizny
  • To był mój pierwszy krem pod oczy. Miałam opuchnięte oczy każdego ranka i suche placki od okularów. Już po pierwszym nałożeniu zniknęła opuchlizna i podrażnienia. Po kilku tygodniach skóra wokół oczu przestała być szara i wiotka. Od tamtego czasu jest bez przerwy na mojej półce, chociaż coraz częściej go zdradzam z kremami przeciwzmarszczkowymi. Nadal jednak uważam, że nie ma lepszego kremu nawilżającego pod oczy.

Odejmuję jedną gwiazdkę za parabeny w składzie.

Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK
  • Super kremik!
    Dobrze nawilza, zmniejsza opuchniecia i cienie pod oczami.
    Przyznaje 4 gwiazki poniewaz jest to moj pierwszy krem pod oczy.

Polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić kajutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Dostałam go z programu lojalnościowego więc zaczęłam używać. Fakt nawilża od razu po zastosowaniu ale na krótko a w dodatku skóra szybciej traci nawilżanie. Zadowolona nie jestem, zdecydowanie lepiej działają zwykłe okłady z odpowiedniej herbaty.

Chcesz pochwalić abrakatabra za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na podrażnioną skórę
  • Bardzo dobry żel, idealny wtedy, gdy nasze oczy są zmęczone, podrażnione. Świetny po ostro zakrapianej imprezie i przeplakanej nocy
    Blyskawicznie łagodzi skórę wokól oczu, nie podrażnia oczu.
    Często nakładam go grubszą warstwą w formie kompresu.
    Dobry, ze względu na właściwości nawilżające i konsystencje latem.
    Dobry pod makijaż. Świetny na dzień...ale na noc muszę mieć coś mocniejszego, bo nie redukuje cieni i nie walczy z moimi zmarszczkami...

Używam tego produktu od:kilka mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić musscat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Świetnie nawilża skórę pod oczami i górne powieki. Świetnie się wchłania i rozprowadza. Dzięki regularnym stosowaniu nie ma zmarszczek mimicznych (32 lata).Jestem z niego zadowolona. Niezawodny kiedy okolice oczu są wysuszone przez opalanie i w przebywanie w wysokich temperaturach. Zawsze ze mną kiedy wyjeżdzam na tropikalne wczasy. Odjęłam gwiazdkę ponieważ ma małe działanie drenujące i moje podpuchnięte powieki po jego używaniu nie zmniejszyły się.
    Jestem mu wierna i na stałe gości na mojej półce.Używam tego produktu od:3 lat

Chcesz pochwalić jagodzianka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Dostałam ten kosmetyk w prezencie. Sama nigdy bym go nie kupiła ze względu na cenę i na to, że jest to krem pod oczy. Mam dopiero 21 lat i ży łam w przeswiadczeniu, ze taki kosmetyk jest dla starszych kobiet. Użyłam go ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłam powiększające się cienie i worki pod oczami. Po stosowaniu tego żelu zniknęły. Mogę być niewyspana, bardzo zmęczona czy dopiero się obudzić, a skóra pod moimi oczami wygląda zawsze nienagannie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić malwinqa za czytelną i pomocną recenzję?