Inter Fragrances, Krem do twarzy i ciała z drobinkami złota

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Amelianna

Bardzo fajny kosmetyk na lato i nie tylko. Nadaje ładny złocisty połysk skórze gdyż zawiera drobniuteńkie drobinki złota. Efekt jest bardzo delikatny więc krem ten można nawet stosować na dzień. Krem ma także działanie pielęgnacyjne gdyż zawiera m.in. witaminę E i betakaroten. Efekt nabłyszczenia widoczny jest cały dzień (drobinki nie znikają ze skóry jak w przypadku np. balsamu opalizującego Yves Rochera).

Skład: Aqua, Polyglyceryl-2-PEG-4 Stearate, Trilaureth-4 Phosphate, Cetearyl Isononanoate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Chamomila Recutita Extract, Urea, Cyclomethicone, Cyclomethicone (and) Dimethiconol, Carbomer, Stearic Acid, Allantoin, Malt Extract (and) Horseradish Extract (and) Uric Acid (and) Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Panthenol, parfum, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Methyldibomoglutaronitrile (and) Phenoxyethanol (and) Chlormethylisothizolinone (and) Metylisothiazolinone, Propylparaben, Tocopherols, Beta Carotene

Cena: ok. 14 zł / 75 ml

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetny!!!
  • Mój komentarz: ... Używam tego produktu od 1,5 roku i szczerze powiem, że jak dotąd doskonale spełnia swoje zadanie. Uważam co prawda, że na dzień jako krem nie nadaje się ze względu na dosyć dużą ilość drobinek, ale za to na wieczór jest idealny. Ja mieszam go z podkładem i dopiero nakładam na buzię albo po wykończeniu makijażu smaruję nim kości policzkowe i miejsca nad łukiem brwiowym. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: 1,5 roku / 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić akina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mój komentarz: Daje fajny efekt rozświetlonej skóry, nawilża, drobinek jest dużo i długo trzymają się skóry. Jeśli stosowany jest na wybrane partie- tak jak pisały poprzedniczki- to jak najbardziej nadaje się na dzień, jednak gdy smarujemy nim całą twarz proponuję jednak wieczór, bo efekt nie jest delikatny. Chociaż można po buzi poklepać trochę pudrem prasowanym i wtedy efekt jest mniej spektakularny. Mogę go porównać z Maquisuperbe- Illuminateur de teint Lancome'a- efekt jest bardzo podobny! Bardzo efektownie wygląda na opalonej skórze, zwłaszcza teraz gdy jest tak cieplutko, dziewczyny- smarować nogi i kusić facetów !!! Ilość zużytych opakowań: 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asieńka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Drobinki są drobne i na skórze prezentują się bardzo delikatnie (delikatniej niż żel Bourjois); też używam na policzki i nad łukiem brwiowym, nieźle też wygląda na ramionach i dekolcie. Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję, efekt jest dość długotrwały. Nie mam właściwie nic do zarzucenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ptasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Dostała go od koleżanki na jakieś tam imieninki czy cuś. Bardzo cenię ta firmę. Nie zawiodłam się. Kremik wspaniale pachnie, a drobinki są malutkie i piękenie się prezentuja na policzkach. Ja uzywam go także na powieki i pod łukiem brwiowym. Ładnie wyglada tez w sztucznym świetle, mna kolację przy świecach też idealny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Nanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna rzecz
  • Moge go spokojnie polecic: przepieknie pachnie, nawioza, rozswietla. Dla mnie bomba! Efekt zlotych drobinek bardzo delikatny, ma sie wrazenie jakby musnietej sloncem skory. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Beatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • 4 gwiazdki - za efekt, subtelny zapach, trwałość i formułę bogatą w substancje odżywcze i pielęgnacyjne. To to czego szukałam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Halszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam na 2.00
  • Spodziewałam się czegoś bardziej subtelnego. Drobinki są małe, ale i tak efekt podobny do wysmarowania się brokatem...dobre może na dyskotekę. Efekt nie utrzymuje się zbyt długo, drobinki znikają po paru godzinach. Nie podoba mi się wcale.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Oliweczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam na 4.00
  • Rzeczywiscie bardzo ladnie sie mieni,nawilza i ladnie pachnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić masmonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam na 5.00
  • Tak jak napisałam w opisie fajny krem, ładnie wygląda zwłaszcza na opalonej skórze, zarówno na twarzy jak i całym ciele.Drobinki są naprawde bradzo malutkie dlatego efekt jest naturalny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Amelianna za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij