Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• Ciemny blond
  • Używam ciemnego blondu od czasu kiedy to chciałam zejść do swojego naturalnego koloru. Na mojej głowie znajdowało się coś blondo - rudego i chciałam się tego pozbyć. W pierwszej chwili myślałam, że delikatnie mi przyciemni, ale później okazało się, że kolor mam prawie identyczny z moim naturalnym (również ciemny blond). Plusem jest to, że po zabiegu włosy nie są zniszczone, kolor ładnie się pokrywa oraz nie wypłukuje się już po 3 myciach. Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić magdalenka257 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ciemny blond 6
  • Plus za dostepnosc,w moim malym osiedlowym markecie kupilam ja najtaniej 10.99 zl,

Plus za odzywke,moim wlosom nie latwo dogodzic,zadko ktory produkt daje efekt WoW,niskoporowate z natury proste i sliskie,latwo o przyklap,a tu taka niespodzianka,wlosy po farbie i odzywce miekkie,miesiste i dociazone-wlosy marzenie
    Zadko w ktorej farbie wykanczam odzywki,przewaznie uzyje raz po koloryzacji a pozniej wyrzucam,ta moglabym uzywac po kazdym myciu,chcem taka w duzym opakowaniu!

Plus za to ze nie szczypie skora glowy,maly minus za zapach,juz nie tyyle przy nakladaniu co przy mieszaniu farby,nie draznil mnie szczegolnie,moze jestem mniej wrazliwa na takie zapachy,farbuje juz tyle lat ze sie chyba uodpornilam.

Plus napewno za polysk,piekny jak po khadi i nie zauwazylam zwiekszonego wypadania,ot tyle co zawsze (ostatnio za duzo)

Kolor hmmm...,wybralam wlasnie ten dlatego ze po niedawnym rozjasnianiu (chcialam zejsc z czerni na braz) mialam chyba ze 4 kolory i chcialam je wyrownac,czytalam na paru blogach (zwlaszcza u mysi) ze ten odcien ladnie kryje rudosci i jest ciemniejszy niz nazwa by wskazywala
    Trzymalam chyba o 10 min dluzej,tak jakos wyszlo i wyszedl mi sredni-ciemny braz o wiele za ciemny (nie po to rozjasnialam) ale to z mojej winy,poprostu go przetrzymalam ale za to ladnie wyrownal kolor,napewno troszke sie rozjasni...
    Pol opakowania wystarczylo na pokrycie odrostow i mniej wiecej do polowy pasm moich dosc krotkich i cienkich wlosow (dlugosc bob za ucho)

Jak narazie to moja farba i moj kolor,za pare miesiecy (nie widac u mnie mocnego odrostu i nie mam duzo siwych wlosow) zrobie sobie tylko odrosty i napewno skroce czas trzymania do 20-25 min jak sugeruje producent.

Skora domywa sie bez problemu,wlosy nie sa zniszczone ani specjalnie przesuszone

Polecam,dobra farba za przystepna cene,naprawde mi sie podoba,zostane przy niej narazie
    Wyleczyla mnie narazie z checi kupienia siostry Garnier-Olia

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić KaTiTa80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Oceniam przede wszystkim odcien 1 - Czarny

Farba bardzo fajna, nie niszczy, nie wysusza wlosow. Zaraz po farbowaniu sa miekkie, delikatne i blyszczace, nie placza sie Efekt utrzymuje sie dlugo, wlosy myje codziennie a utrzymuja sie czarne do miesiaca, pozniej wyplukuja sie na rownie ladny kolor, cos w stylu czekoladowej czerni. Podczas farbowania nie zostawia czarnych sladow na twarzy, ciele, z tym mialam zawsze mega problem, przy innych farbach slady nie chcialy sie zmywac, przy Garnier Color Naturals delikatne czarne mazy schodza od razu Kiedys zdarzylo mi sie farbowac blondem tej serii, nr 111, trzeba uwazac bo na zbyt jasnych wlosach wyjdzie po prostu siwy, ale zmywa sie na piekny jasny blond. Cena przystepna. Polecam

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić s_cat007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Do tej pory farbowałam włosy palette.
    A że w rossmannie była promocja, to pokusilam sie na farbę Garniera z uwagi na to, że ostatnio zaczęłam się przekonywać do produktów tej marki - nie żałuję.
    Używałam farby nr 7 - blond do siwych włosów farbowanych na ciemny blond, widoczne były kilkucentymetrowe odrosty.
    Farba ladnie pokryła całość długości włosów.
    Co prawda zapach po rozrobieniu farby mnie zwalił z nóg... Ale było warto.
    Bardzo przyjemna konsystencja, dobrze rozprowadzalo sie po włosach.
    Z pewnością wroce do tej farby!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Moją przygodę z Garnier Color Naturals zaczęłam,jakieś 2 miesiące temu. Nie ukrywam byłam przerażona,jak za każdym razem gdy zmieniam farby z jednej firmy na inną. Nie ukrywam bo tym razem pokusiłam się na cenę,która w Super-Pharm wynosiła podczas promocji 8.99, dla mnie jest to duży atut,ponieważ przy mojej długości włosów potrzebuje dwóch opakowań.
    Mój kolor to "Bardzo bardzo jasny blond" . Już wcześniej farbowałam włosy na podobne odcienie ale efekt nie był zadowalający. Moim celem było znaczne rozjaśnienie włosów z wyjściowego koloru jakim był ciemny blond.
    Plusy :
    -przyjemny zapach
    -kolor wyszedł mi taki jak na opakowaniu
    -nie wysusza włosów,są miękkie i nawilżone
    -w dodatku co ważne w farbach blond , przy odrostach nie zrobił mi się brzydki żółty kolor !
    -bardzo dobra cena
    Minusy:
    -Zdecydowanie to,że farba jest krótkotrwała. Przy moim codziennym myciu włosów starcza mi na miesiąc. Mi to jakos szczególnie nie przeszkadza ,ponieważ tak jak juz wspomniałam farba włosów jakoś bardzo nie niszczy więc ten zabieg mogę powtarzać bez większych obaw o moje włosy.
    -Dopiero po jednym do dwóch myc widać faktycznie taki kolor jaki być powinien

Ogólnie podsumowując,sądzę ,że nie prędko zdecyduje się na zmianę farby. Garnier spełnił moje oczekiwania więc po co szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić minka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam tylko odważnym
  • Kolor który oceniam: Naturalny Złoty Blond

Po nałożeniu na rozjaśnione włosy farba daje kolor który NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BLONDEM! Jest to ciemny brąz, nieco jaśniejszy u nasady włosów, gdzie są delikatniejsze i jaśniejsze. Po kilku myciach zaczyna on już wyglądać jak na opakowaniu, lecz ostrzegam.. dla mnie osobiście nie była to tragedia, wręcz atut (dwa świetne kolory włosów w przeciągu krótkiego okresu czasu bez wysiłku, a lubię siebie w obu ;p) natomiast większość osób na pewno nie będzie zadowolona z efektu.

Farba tragicznie śmierdzi i na moich włosach paskudny zapach utrzymał się jeszcze dłuuugo po koloryzacji. Myję włosy co drugi dzień i przy tej częstotliwości jeszcze po 10 dniach czułam na nich farbę. Żaden szampon, odżywka czy płukanka nie były w stanie go zneutralizować. Okropność!

Kolor szybko schodzi, po ok. 3 myciach brązu już nie ma, zostaje blond, lecz nie nazwałabym go "złotym". Jest to raczej beżowy, chłodny odcień.

Tak więc - zabawy z Garnierem, zwłaszcza z blondami z tej serii polecam tylko osobom, które nie będą załamane otrzymaniem efektu zupełnie przeciwnego do zamierzonego i lubią eksperymentować. Te farby znane są z tego, że u każdego wychodzą inaczej i praktycznie zawsze daleko im do odcienia obiecanego przez producenta. Jedyny ich atut to niska cena i częste promocje na tę serię w drogeriach.

Używam tego produktu od: użyty raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić krunji za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brąz - ciemne rozczarowanie
  • Moje włosy-jasny brąz

Farba Garnier-brąz nr 4

Czas trzymania farby-25 minut według instrukcji był to najkrótszy czas.

Na szczęście nie kupiłam tej farby, tylko wygrałam w konkursie na wizażu. Pieniądze poszłyby w błoto...

Spodziewałam się po farbie odświeżenia koloru, nadania mu blasku i wyrazistości.
    A skończyło się na czarnym kolorze, w którym czuję się niedobrze
    Tylko w słońcu widać na czubku głowy refleksy brązu.

Bardzo się zawiodłam, pocieszają mnie jedynie komentarze innych, że kolor bardzo szybko się spłukuje!

-bardzo ciemne kolory
    -olejki, zawarte w farbie nie odżywiły włosów, wręcz są suche
    -jednorazowa odżywka
    -brzydki zapach

+kolor szybko się spłukuje (po 3 myciu włosy są nieco jaśniejsze)

Nie polecam i nie kupię jej ponownie.

Chcesz pochwalić aganippida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorzka czekolada 5.15
  • Mój naturalny kolor to jasny brąz i na takie odcienie farbuję włosy. Ostatnio postanowiłam troszkę tylko je przyciemnić. W Rossmannie natknęłam się na promocję farb Garniera, więc postanowiłam wypróbować ten produkt. Kupiłam dwa opakowania Gorzkiej czekolady 5.15 ze względu na moje długie włosy, które chciałam równomiernie pofarbować.
    Sam proces farbowania jest straszny! Farba ma śmierdzący i duszący odór. Jedynie konsystencja jest ok. Farbę trzymałam ok 25 min tak jak zaleca producent. Kolor wyszedł strasznie ciemny! Prawie czarny, w szczególności końcówki.
    Stan moich włosów bardzo się pogorszył. Farbuję się od 6lat, po żadnej farbie (Joanna, Lecher) moje włosy nie były tak zniszczone. Włosy zaczęły się plątać, stały się suche, a końcówki wołają o pomstę do nieba.
    Pociesza mnie jedynie fakt, że dużo osób pisze, że farba szybko się wypłukuje. Co rzeczywiście zauważyłam, ale tylko u włosów przy skórze głowy.
    Jak dla mnie te farby są nieporozumieniem.

Używam tego produktu od: 1raz
    Ilość zużytych opakowań: 2opakowania

Chcesz pochwalić drHart za czytelną i pomocną recenzję?
  • super farba
  • Zakupiłam farbę ciemny blond. Kolor wychodzi jak na opakowaniu.

Farba nie śmierdzi, włosy po farbowaniu są miękkie, gładkie i błyszczące. Załączona odżywka po farbowaniu jest super. Farba nie spiera się zbyt szybko i nie niszczy włosów.

Polecam!

Odejmuję pół gwiazdki za małą paletę kolorów pośrednich.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić cripers za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie!
  • Miałam okazję przetestować odcień 7 Bląd, otóż kładłam go na odcień o 2 tony jaśniejszy i farba idealnie pokryła moje włosy. Kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu.
    Aplikacja przyjemna, farba nie spływa jednak rękawiczki mogły by być lepsze bo nie stanowią żadnej ochrony. Sama farba świetnie spełnia swoje zadanie włosy są naturalne i lśniące dzięki dołączonej odżywce są mięciutkie i sypkie, łatwo się rozczesują bez nadmiernego wypadania, stan włosów się nie pogorszył. nie wypadają itp.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić lwuska55592 za czytelną i pomocną recenzję?