Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• 8.0 Color Naturals
  • Jakiego bym koloru uzyła ( a miałam przyróżne ) zawsze wychodzi idealnie ! Tym razem wychodziłam z popielatego blondu lorala ( nigdy wiecej tef farby ,bo to przereklamowany szajs) farbując włosy 8.0 garnier i efekt dikładnie taki jak się spodziewałam-złotawo -popielaty , delikatny ,nie za jasny , nie za ciemny . Nie jest tak jasny jak na opakowaniu ale to akurat mnie nie zaskoczyło bo do farbowania włosów trzeba użyc wyobrażni i umieć czytać symbolikę oznaczenia farb a nie sugerowac się panią na obrazku . Włosy są mięciutkie , dobrze sie układają . Ważne przy farbowaniu włosów jest to by włosy były zdrowe . Ja nie uzywam suszarek,lokówek i innych prostownic , nie używam lakierów itp wiec włosy mam zdrowe , grubę wiec farby garniera są dla mnie kulminacyjnym punktem dbania o włosy .

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypadają po niej strasznie włosy ...
  • Moja siostra była posiadaczką odcieniu 7.40 miedziany blond . Kolor wychodzi taki jak na opakiwaniu (taka żarówa ;P ), ale wypłukuje sie już po 4 umyciach . Siostra stosując ją przez 5 miesięcy zauważyła że strasznie wypadają jej włosy . Po każdym umyciu głowy w sitku w wannie był pukiel włosów . Po każdym przejechaniu ręką po kucyku na dłoni zostawały włosy . Naprawdę siostra była przerażona . Zmieniła farbę i już jest lepiej .Nie farbuje Garnierem od 3 miesięcy i włosy przestały aż tak wypadać. Farba śmierdzi amoniakiem. Na każde farbowanie trzeba kupować 2 opakowanie aby mieć w miare ładny kolor . Jednym słowem kaszana ;/

Chcesz pochwalić maddie91100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z największych błędów
  • Skuszona dobrymi opiniami na temat tego produktu. kupiłam farbę o jednym z rudych odcieni (nie pamiętam dokładnie nazwy).
    Włosy po farbowaniu były spalone. Na odrostach kolor wyszedł intensywnie pomarańczowy, a na reszcie włosów rudawy. Jednak dość szybko się wymył (potem wyglądało to trochę lepiej, ale nie było zbliżone do koloru na opakowaniu). Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: 1 rok temu
    Ilość zużytych opakowań: i całe opakowanie

Chcesz pochwalić RudaJakLis za czytelną i pomocną recenzję?
  • To farba czy szamponetka?
  • Tragedia. Kolor może i wyszedł ładny i lśniący, ale co z tego jak zszedł po 3 myciach? Kondycja włosów makabryczna. Przesuszone i puszące się. Szczerze odradzam.

Daje jedną gwiazdkę za cenę adekwatną do jakości i ładny, chociaż baaardzo krótkotrwały kolor.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i ani jednego więcej

Chcesz pochwalić Blairre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak dla jasnego brązu, zdecydowane nie dla ciemniejszych odcieni
  • Przez kilka lat używałam brązów (wszystkie serie z Garniera, Casting Loreala) na poziomie 4 i zawsze wychodziły bardzo ciemno. Coś na pograniczu ciemnego brązu a czerni.
    Kolor ładnego brązu uzyskiwałam dopiero po 12-16 myciach, ale co z tego kiedy po miesiącu od farbowania miałam już prawie dwu cm odrosty w kolorze ciemnego blondu? Miałam już dosyc tak ciemnych włosów, dlatego kupiłam jasny brąz 5.0. Kolor wyszedł jednolicie, był to brąz trochę ciemniejszy niż u pani na obrazku. Po 3 myciach byłam bardzo zadowolona, bo w końcu miałam upragniony odcień.

W załączniku wstawiam zdjęcie po 16 dniach od koloryzacji/7 myc. Jak widac jasny brąz 5.0 Garniera nie jest chłodnym brązem to zdecydowanie ciepły odcień. Drugie zdjęcie po wczorajszej koloryzacji.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 15 opakowań brązu 4.0 i 2 opakowania jasnego brązu 5.0

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić dominika 17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciemny brąz
  • Bardzo fajna farba, w rozsądnej cenie. Próbowałam kilku odcieni brązów najdłużej pozostałam wierna odcieniowi ciemny brąz. Kolor wychodzi równy, nasycony włosy mają konkretny połysk. Rozważam powrót do tego odcienia.

Używam tego produktu od: dawna.
    Ilość zużytych opakowań: sporo.. używałam jej około 2 lat.

Chcesz pochwalić missmimmi86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oceniam złoty brąz 4.3
  • Przestraszyłam się kiedy po zakupie tej farby zobaczyłam ocenę na wizażu, ale na szczęście nie było katastrofy.
    Farbowałam naturalne włosy w kolorze ciemny blond, taki typowy szaraczek słowiański :P Wybrałam złoty brąz bo miałam kiedyś złe doświadczenia z ciemnym brązem który wyszedł bardzo głęboki wręcz czarny, Poczytałam w necie o tym jak numerują farby i wybrałam zloty brąz kolor oznaczony 4.3 czyli średni brąz z czerwonym barwnikiem ( tak, do złotych odcieni dodają czerwony i stąd te wasze płacze Pewnie dlatego ze kolor ten szybko się wypłukuje i zmywa do rudawego w zamyśle "złotego" :P Poczytajcie o numeracji zanim kupicie farbę, nie sugerujcie się modelką czy piękną nazwą. Spodziewałam się początkowo bardzo ciemnego koloru z czerwoną poświatą bo taki wyszedł, jednak wystarczą dwa mycia i kolor "znormalniał", jest podobny do tego z opakowania, choć nie identyczny.
    W załącznikach kolor po trzech myciach. Kolor wychodzi na zdjęciach różnie w zależności od światła lub jego odbicia od włosów. Zdjęcia bez flesza, robione fonem
    Nie wypowiadam się, że farba niszczy włosy bo każda niszczy i farbując musimy być tego świadomi mimo tych cudów którymi karmią nas w reklamach Farba ma konsystencję rzadką, co trochę utrudnia aplikację, trochę śmierdzi ale bez przesady, nie jestem taka wrażliwa. Na moje długie włosy za łopatki zużyłam dwa opakowania choć starczyłoby półtorej opakowania.
    Nie wiem czy kupię ponownie bo dwa pakowania kosztowały mnie 30 zł, możliwe, że będę polować na coś tańszego w podobnym odcieniu, ale jestem zadowolona z efektu, choć początkowy był zupełnie inny.
    Z uwagi na to, że z każdym myciem woda jest nieco zabarwiona, daję cztery gwiazdki, bo boję się całkowitego wypłukania

Używam tego produktu od: prawie dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić martuchaOo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Oceniam kolor 6 ciemny blond
    Chciałam przyciemnić swoje jasne włosy. Po farbowaniu "popielatymi" farbami nabrały ciepłych,rudych refleksów, zależało mi także na pozbyciu się ich i ochłodzeniu koloru.

PLUSY:
    + cena
    + dostępność
    + kolor jest naturalny! nie ma w sobie rudych, ciepłych refleksów i ochłodził moje włosy
    + włosy nie wypadają ani nie są zniszczone po użyciu farby

MINUSY:
    - kolor wychodzi o 2 tony ciemniej niż na opakowaniu, od razu po farbowaniu włosy są...czarne. jednak po 3/4 myciach kolor zmywa się i robi się dokładnie taki, jak na opakowaniu

Podsumowując: jestem z tej farby bardzo zadowolona, byłam przygotowana na to, że kolor wyjdzie ciemniej niż na opakowaniu, więc nie było to dla mnie zdziwieniem jednak sugerowałabym producentowi zmianę nazwy, bo daleko temu odcieniowi do blondu. kolor jest bardzo naturalny, na pewno będę używać tej farby przez dłuższy czas.

Używam tego produktu od: raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić chewing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarna
  • Używałam tej farby ostatnio parę miesięcy temu. 3 razy próbowałam wmawiać sobie że bedzie dobrze, ale przeliczyłam się. Za każdym razem ta farba przesuszała moje włosy, stały się po tygodniu matowe, szorstkie i strasznie lekkie nie chciały się układać. Nie polecam później używanie prostownicy, końcówki strasznie się niszczą, tylko dziwne, ze takie efekty tylko po tej farbie.

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Dorotkie19981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • +nie przesusza moich włosów, wręcz je odżywia,
    +kolor trzyma się dość długo,
    +dobra cena,
    +nie przyczynia się do wypadania włosów,
    +osiągam taki efekt jaki jest na pudełku.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Red Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij