Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• Koszmarna
  • Używałam tej farby ostatnio parę miesięcy temu. 3 razy próbowałam wmawiać sobie że bedzie dobrze, ale przeliczyłam się. Za każdym razem ta farba przesuszała moje włosy, stały się po tygodniu matowe, szorstkie i strasznie lekkie nie chciały się układać. Nie polecam później używanie prostownicy, końcówki strasznie się niszczą, tylko dziwne, ze takie efekty tylko po tej farbie.

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Dorotkie19981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • +nie przesusza moich włosów, wręcz je odżywia,
    +kolor trzyma się dość długo,
    +dobra cena,
    +nie przyczynia się do wypadania włosów,
    +osiągam taki efekt jaki jest na pudełku.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Red Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Porażka...
    Zafarbowałam dziś włosy nr. 6 ciemny blond. Trzymałam tylko 5 minut i wyszedł czarny!!! Wyglądałam jak stara baba Nie chciał się zmyć więc dla rozjaśnienia nałożyłam Casting Creme Lodowy Blond i to pomogło troche Lecz nie jestem szczęśliwa Jutro spróbuje rozjaśnić włosy za pomocą kąpieli rozjaśniającej. Odradzam ten ciemny blond z garniera. Jest ochydny. Później zrobił się szarozielony jak zaczęłam szorować włosy. Bardzo mocno się trzyma ten kolor choć niecałe 5 minut trzymałam na włosach
    Śmierdzi niemiłosiernie ta farba

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić asymetryczna dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba
  • Dziwią mnie negatywne opinię na temat tej farby. Ja wybrałam kolor "miedziany blond" i jestem bardzo zadowolona. Liczyłam się z tym, że kolor nie wyjdzie mi tak jak na opakowaniu, ponieważ kolor moich włosów był kasztanowy, jednak końcówki były ciemnobrązowe (ogólnie mówiąc bardzo nierówny). Bałam się, że farba źle pokryje mi włosy, ale postanowiłam zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu! Farba pokryła idealnie włosy wcześniej farbowane na ciemniejszy kolor (żadnej innej farbie się to nie udało) oraz je rozjaśniła do takiego stopnia, że włosy mam w jednolitym kolorze, niemalże identycznym jak na opakowaniu (a to jest bardzo duży plus!)

Teraz kilka słów o aplikacji. Farba rozprowadza się dobrze, przyjemnie, nie spływa, zapach podczas aplikacji nie jest przyjemny, ale zdecydowanie lepszy, niż te farby, których używałam wcześniej. NIe odczuwałam żadnego pieczenia i swędzenia na głowie, a zdażało mi się to wcześniej. Odżywka dołączona do opakowania starcza na całe włosy (do ramion).

Po spłukaniu nie zauważyłam, żeby włosy były zniszczone, czy wysuszone. Nie śmierdzą farbą, wręcz nie czuję, że farbowałam włosy.

Nie wiem jednak jak z trwałością, ponieważ jestem świeżo po farbowaniu, jeśli jednak pod tym względem będzie równie dobra, to na pewno pozostanę wierna tej farbie na długie lata.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić Aanyan za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 ciemny brąz
  • Jakieś dwa miesięce temu farbowałam włosy loreal prodigy i kolor zaczynał się wypłukiwać, więc szukałam czegoś do lekkiego przyciemnienia i wyrównania odcienia na całej głowie

+cena (8,99 w promocji w rossmannie)
    +faktycznie wyszedł ciemny brąz, a nie czarny (czego doświadczyłam w pierwszych dniach po użyciu loreal prodigu 3.0 kawa arabica, za który zapłaciłam 3 razy więcej...)
    +łatwo się zmywa ze skóry
    +nie zauważyłam pogorszenia ich stanu
    +nie podrażnia, nie śmierdzi
    +wychodzi naturalny, lekko chłodny brąz

Jeśli chodzi o wyrównanie wypłukującego się koloru, to sprawdza się świetnie, na pewno do niej jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić traqx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie...
  • Za każdym razem, jak jestem zmuszona używać tej farby (kiedy farbuję komuś włosy właśnie tą farbą), to umieram. Totalnie nie da się przy niej oddychać! Dosłownie aż szczypie w oczy i trzeba odchodzić na chwilę, jak przy cebuli Ostatni raz taki smród czułam, kiedy na studiach w laboratorium koleżanka wylała resztki stężonego amoniaku do zlewu tylko, że efekt był na całe lab, wiadomo a tutaj tuż nad głową
    Kolor też zostawia wiele do życzenia- nie wychodzi tak jak na pudełku. Już wgl śmieszne dla mnie jest to, że odcień ciemny blond, to tak naprawdę jasny brąz... I żeby było śmiesznej, z każdym kolejnym farbowaniem tym właśnie odcieniem, włosy stawały się coraz ciemniejsze! Aż w końcu doszły do czekoladowego brązu xD tragedia.
    W sumie jedyny plus to cena i dostępność, dlatego chociaż te 1,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: dość sporo

Chcesz pochwalić dziubasekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blondy 10 i 111 są bardzo w porządku
  • Recenzję 111 Bardzo jasny popielaty blond wystawiłam lata temu w kategorii farb rozjaśniających w KWC - można zajrzeć

Mimo wszystko jednak, postanowiłam wpisać też tu.
    Recenzuję 111 i 10 Bardzo bardzo jasny blond.

Obydwa kolory nie są wcale jasne "Bardzo bardzo" , na oksydancie 9% nie ma opcji uzyskać platyny (i cale zresztą szczęśćie )

Blond 111 wymaga więcej uwagi przy aplikacji - jeśli pomalujemy wcześniej rozjaśnione już pasma (wyjedziemy poza odrosty) zafunduje nam szaro-fioletowe akcenty - zmywalne po 3myciach.
    Jeśli uważamy - kolor jest świetny, beżowy, jasny, chłodny, bez brudnych fioletów w pakiecie.

Zresztą nie widzę sensu rozjaśniać już wcześniej rozjaśnionych pasm

10 - daje jasny naturalny, cieplejszy (NADAL NIE RUDY) odcień blondu. Tu można malować spokojnie bez obaw o plamy z fioletu czy beżu. Włosy są miękkie, gładkie i świetliste.

Obie farby używam od kilku lat naprzemiennie - jeśli np. mocniej mi żółkną, ciemnieją od spodu - sięgam po 111. Częściej używam zwykłej 10.

Od czasu do czasu robię też malaks z 111, fajnie ochładza całość.

Odrosty z poziomu 7-8 (klasyczny mysi blond) obydwie rozjaśniają i wyrównują dobrze.

Polecam paniom, które lubią naturalnie wyglądające blondy - nie białe platyny itp.

Cena dostępność forma - na plus. Farbuję włosy sama, choć są długie i rzadka konsystencja jest ok.
    Aplikację pędzlem również lubię najbardziej.

Od czasu do czasu zmieniam je na Joannę Szlachetna Perła 212 - również mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: 4lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nie polecam
  • Nie było w sklepie mojej standardowej farby, więc musiałam awaryjnie kupić Garnier Color Naturals. Wybrałam jasny brąz z lekko rudawym odcieniem, który na moich rozjaśnionych przez słońce brązowych włosach powinien wyglądać idealnie. Niestety farba wyszła mi czarna z czerwonymi refleksami.
    Nie jest to pierwszy raz kiedy komuś w moich kręgach kolor wyszedł kompletnie inny od zamierzonego.

- inny kolor
    - bardzo gryzący zapach
    - mała pojemność (na moje włosy 10 cm przed talią schodzą 3 opakowania, kiedy normalnych farb tylko 2)

+ niska cena
    + dosyć ładne odcienie (na opakowaniach!)

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić MahoutsukaiM za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niej wracam
  • Po przygodach z innymi farbami, dość mocno obciążającymi moje włosy i skórę zawsze wracam do Garnier Color Naturals. Jest po prostu niezawodna.
    Dotychczas używałam odcienia klasycznego brązu - Z małą przerwą na rudości ale ostatnio zakochałam się w odcieniu złotego brązu. I był to strzał w dziesiątkę!
    Włosy nie są zniszczone, obciążone, kolor jest intensywny, głęboki. Utrzymuje się dość długo- oczywiście wspomagam jego intensywność szamponami i odżywkami do brązowych włosów i efekt jest powalający.
    Farba jest tania jak barszcz, dostępna, nie śmierdzi, aplikacja jest śmiesznie prosta.
    W zasadzie odejmuję gwiazdkę za pojemność / za mała /.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 10 ?

Chcesz pochwalić Alivea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie super farba. Używam jej już ładnych parę lat i jak narazie nie zamierzam tego zmieniać. Zaczełam od koloru czarnego gdyż na taki farbowałam włosy długie lata, teraz mam złoty bursztyn. Farba doskonale pokrywa włosy, nie uczula, nie śmierdzi, nie wysusza. Włosy po farbowaniu zawsze pięknie błyszczą. Do opakowania dołączona jest saszetka z odżywką która doskonale sprawdza się tuż po farbowniu włosów.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Nie wiem, czemu ten produkt ma , aż tyle złych recenzji.. zacznę od tego, że miałam rozjasnione włosy i żadna po prostu ŻADNA farba ich nie chciała złapać. Nawet profesjonalna. Męczyłam się z tymi włosami przez miesiąc ( miałam średni blond , który zaczynał robić się kurczakowaty), farbowałam na : ciemny blond, jasny brąz, średni brąz. Nic nie łapało po prostu NIC! w końcu poszłam do rossmana i na promocji złapałam Garnier - Jasny brąz. Trzymałam farbe 40 minut na głowie, byłam trochę przerażona, bo farba zrobiła się kruczoczarna.. od razu mówię, że jesli macie gęste, długie włosy jedno pudełko wam nie starczy! mam włosy za ramiona i starczyło mi dosłownie na styk, musiałam dolać troszkę utleniacza z poprzedniej farby i coś kombinować, żeby nie zostać z jedną połową włosów blond, a drugą czarną.. ale udało się! Przy spłukiwaniu włosy były trochę szorstkie, ale wszystko zależy od waszej kondycji włosów! po wysuszeniu doznałam szoku! od zawsze chciałam mieć ciemne włosy z karmelowymi / jasniejszymi pasemkami.. moim oczom ukazał się ciemny brąz z takimi właśnie pasemkami! SZOK! włoski lsniące, pachnące, wyglądają bardzo a to bardzo naturalnie.. jasnego brązu to NIE przypomina, myśle że średni brąz, czy ciemny brąz będą kompletnie CZARNE. Nie dziwcie się kupując brązy że wychodzą jednak bardzo ciemno- to jest frba drogeryjna, ma w swobie jeden pigment, nie mieszany tak jak często bywa w salonach fryzjerskich.. jestem zadowolona z tego produktu i napewno do niego wrócę! niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć, jak długo się utrzyma.. strzelam że ok 2 miesiące, choć po miesiącu chciałabym poprawić kolor na jeszcze ciemniejszy.

Polecam wszystkim , którzy mięli rozjaśniane włosy , a chcą jednak wrócić do ciemniejszych. Farba sprawdziła się w 100 %

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda czasu, włosów i pieniędzy
  • Wybrałam odcien czerni z niebieskim.
    Kolor wyszedł ładny, włosy nie były zniszczone, jednak po okolo tyogdniu wyprał mi się z włosów do mojego naturalnego brązu. Nic z niego nie zostało. Musiałam poprawiać inną farbą.

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już nigdy jej nie kupię
  • Kupiłam farbę z Garniera, ponieważ zawsze jestem zadowolona z tej firmy. Wybrałam odcień 10. uważam to za zmarnowane pieniądze i czas.
    Plusem jest to, że farba faktycznie nie niszczy tak włosów, jednak jej trwałość...
    Kolor taki jak na pudełku trzymał mi się około 3 dni, nagle zaczął się strasznie szybko spierać szczególnie z odrostów.
    Dodam, że moja koleżanka używała tej farby, lecz w odcieniu brązów i wszystko było w porządku, więc po pierwsze wszystko zależy od włosów, a po drugie seria tych farb chyba nie nadaje się do farbowania na jasno.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić good_morning za czytelną i pomocną recenzję?
  • 111 Superjasny Popielaty Blond
  • Używałam już wielu drogeryjnych rozjaśniaczy, ale dopiero ta farba się sprawdziła. Ostatnio użyłam tego z Joanny, ale wyszła paskudna żółć i do tego bardzo nierównomierna. Nałożyłam później tę farbę i się miło zaskoczyłam - ładne rozjaśnienie BEZ ŻÓŁĆI

+nie rozjaśnia na kurczaka
    +cena

-bardzo drażniący zapach, łzawiły mi oczy
    -jest jej mało, mam włosy do ramion i nie starczyło na pokrycie całych (ale jest tania, więc w przyszłości po prostu będę kupować 2 opakowania)

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale na pewno do niej wrócę

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam kolor miedziany blond
  • Pewnego dnia zapragnęłam być ruda. W związku z tym iż włosy mam jasnoczerwone zdawałam sobie sprawę z tego, że to aby kolor rudy złapał mnie na całej długości graniczy z cudem.
    Sięgnęłam jednak po garniera, zachwycona serią Olia z myślą, że może się udać, bo garnier teoretycznie pokrywa całe włosy a nie tylko odrosty jak ma to do siebie np.Loreal czy Syoss, przynajmniej w moim wypadku.
    I oto niespodzianka! Mam rude odrosty i czerwone włosy, a w nich miedziane refleksy. Hm, no okej, trudno, nie wygląda to źle, cudownie też nie. Można powiedzieć, że jest dobrze.
    Natomiast zdecydowanie NIE MOŻNA powiedzieć tego samego o stanie włosów. Tuż po farbowaniu były one meeeega szorstkie, nieprzyjemne, musiałam wyłożyć kilo odżywki żeby je rozczesać palcami przy spłukiwaniu farby. Po wyschnięciu powitał mnie istny wysyp rozdwojonych końcówek, co najgorsze - nie na końcach włosów - to pół biedy, zawsze można je skrócić, lecz na długości włosów. Mam całą masę miotełek odstających na długości, a końcówki zdrowiutkie....
    No a poza tym farba śmierdzi i niemiłosiernie szczypie w oczy.
    Jednym słowem - nie polecam i zdecydowanie nie kupię drugi raz.
    Zużyłam dwa opakowania - na włosy do połowy pleców.

Chcesz pochwalić akasza221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba!
  • Mój kolor to brąz - 4, cena regularna około 16 zł.

Jak dla mnie najlepsza farba do włosów jaka kiedykolwiek powstała. Kolor jest intensywny, na moich włosach utrzymuje się 2 miesiące bez problemu - mimo że myje włosy codziennie. Świetnie "zlewa" się z moim kolorem.

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 20

Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła w swoim przedziale cenowym
  • Jest to całkiem niedroga i dobra farba, gdybym jeszcze znalazła swój wymarzony odcień w palecie, to pewnie trafiłaby do mojego KWC. Stosowałam prawie wszystkie odcienie miedziane i nie spierają się aż tak mocno, jak przy innych farbach.
    Plusy:
    +trwały kolor
    +odcienie wychodzą jak na pudełku
    +nie zniszczyła włosów
    +ładnie pachnąca i dobra odżywka w zestawie
    +przystępna cena
    +wydajna(zużywam 1 op na włosy trochę za ramiona)

Minusy:
    -nie ma mojego wymarzonego odcienia, poza tym nie widzę żadnych

Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Chcesz pochwalić pogocure za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Dużo niepochlebnych opinii, jednakże moim zdaniem farba jest świetna. Zawsze do niej wracam, a używałam już wielu farb. Zawsze farbuje na ciemny brąz który nigdy nie robi się czarny. Farba dośc długo utrzymuje się na moich wlosach. Wiadomo- śmierdzi przy nakładaniu, a wlosy są szorstkie po umyciu. Dołączona odżywka jest dobra, ale wole użyc swojej maski, dzięki czemu wlosy są cudownie miekkie i lśniące. Ogólnie polecam spróbowac

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 op.

Chcesz pochwalić Kiwaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • Do kupna tej farby zachęciła mnie jej cena - około 10 zł w promocji.
    Po nałożeniu kolor był piękny i wyrazisty. Jednak po dwóch myciach szamponem do włosów farbowanych stał się tak jakby... wypłowiały, a następnie całkowicie się zmył. Nie polecam

Używam tego produktu od: dawno

Chcesz pochwalić angelwings95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic oprócz zniszczenia.
  • Oceniam kolor 9.1 bardzo jasny popielaty blond
    Chwyciłam się go w nadziei że zgasi okropny rudy odcień na moich włosach.
    Po przeczytaniu niektórych recenzji zdecydowałam się na niego i nie zraziło mnie to że wychodzi o wiele ciemniejszy a wrecz ucieszyło by myślałam że wyrówna mi odrosty.. a tymczasem nie zrobił nic! Praktycznie żadnego efektu!
    No oprócz zniszczenia mi końcówek i zmatowienia włosów przez co wyglądają jak sztuczne
    Czarna rozpacz, nigdy tego taniostwa nie kupie!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić jonka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwałość gorsza niż szamponetki
  • Używałam kilku odcieni tej farby, m.in. nr 7 i 8, kiedy z farbowanych na jasny blond włosów chciałam wrócić do naturalnego brązu. Jest to produkt, który totalnie mnie zaskoczył, bowiem kolor wypłukał się już po jednym myciu!! Nie mogłam uwierzyć własnym oczom, myślałam, że to wina bazowego koloru, albo coś w tym stylu, ale kiedy po wielu próbach kupiłam farbę innej firmy, jej kolor mam na włosach do tej pory (a ostatnie farbowanie miało miejsce w sierpniu). Jest to zdecydowanie najgorsza farba jaką miałam okazję kiedykolwiek używać

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: myślę, że około 6

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam blond 07
  • Mimo negatywnych opinii na temat tego koloru, postanowiłam go wypróbować.

Stwierdziłam, że skoro kolor na opakowaniu jest prawie identyczny z moim naturalnym, to chyba wyjdzie ok.

Dodam, że jest ciemną blondynką i wcześniej nie farbowałam włosów. Nie chciałam zmieniać swojego koloru, tylko go odświeżyć i pokryć kilka siwych włosków przy skroni.
    Farbę trzymałam przezornie tylko 15min., ale kolor i tak niestety wyszedł inny i ciemniejszy niż mój naturalny.

Co prawda tragedii nie było, ale i tak się rozczarowałam
    Kolor na fotce.

Plusy:
    cena, łatwa aplikacja, włosy się nie zniszczyły

Minusy:
    kolor wychodzi inny niż na opakowaniu (dużo ciemniejszy) , włosy przez tydzień trzymały zapach amoniaku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka!!
  • miedziany kasztan
    - kolor nijak nie ma się do tego na pudełku
    - wyszedł czerwono-rudy, okropny kolor nie mający nic wspólnego z brązem
    -farba okropnie śmierdzi, żre w oczy, nie da się oddychac przy jej nakłądaniu
    - po użyciu na włosach pojawił się wysyp tzn" białych końcówek"

nie polecam najgorszemu wrogowi.Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić IwonkaxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • czerwień miedziana
  • Kupiłam go przed studniówką rok temu. Kolor wyszedł jakby taki buraczany, zamieniał się w czerwony a później w wypłowiały rudy. Do tego okropnie śmierdział. Plusem jest jedynie to że mojemu partnerowi się bardzo spodobał.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Użyłam właśnie farby 3.3 ciemna czekolada na ciemny blond. Pierwszym minusem była wydajność farby - musiałam się nakombinować, żeby złapać wszystkie włosy. Po drugie farba jest strasznie rzadka, ścieka z pędzelka. Jakiś już czas temu miałam ściągany kolor z czarnych włosów, których po prostu wyglądałam blado jak ściana. Po wysuszeniu włosów na głowe ukazały mi się CZARNE włosy. myślałam, że spadnę z krzesła. Zdjęcie modelki na opakowaniu ma się NIJAK do otrzymywanego efektu. Pozostaje mi mieć nadzieję, że włosy jakkolwiek się rozjaśnią podczas kolejnych myć, ale chyba nie o to chodzi. Na opakowaniu włosy wyglądały na duuuużo, dużo jaśniejsze, marzenie! Dodatkowo nie polecam farby osobom z suchymi włosami. Czytając opinie innych doszłam do wniosku ze wszystkie brązy wychodzą na głowie czarne lub bardzo mocno brązowe. Odradzam.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić brukernavn2 za czytelną i pomocną recenzję?