Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• Koszmarna
  • Używałam tej farby ostatnio parę miesięcy temu. 3 razy próbowałam wmawiać sobie że bedzie dobrze, ale przeliczyłam się. Za każdym razem ta farba przesuszała moje włosy, stały się po tygodniu matowe, szorstkie i strasznie lekkie nie chciały się układać. Nie polecam później używanie prostownicy, końcówki strasznie się niszczą, tylko dziwne, ze takie efekty tylko po tej farbie.

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Dorotkie19981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • +nie przesusza moich włosów, wręcz je odżywia,
    +kolor trzyma się dość długo,
    +dobra cena,
    +nie przyczynia się do wypadania włosów,
    +osiągam taki efekt jaki jest na pudełku.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Red Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Porażka...
    Zafarbowałam dziś włosy nr. 6 ciemny blond. Trzymałam tylko 5 minut i wyszedł czarny!!! Wyglądałam jak stara baba Nie chciał się zmyć więc dla rozjaśnienia nałożyłam Casting Creme Lodowy Blond i to pomogło troche Lecz nie jestem szczęśliwa Jutro spróbuje rozjaśnić włosy za pomocą kąpieli rozjaśniającej. Odradzam ten ciemny blond z garniera. Jest ochydny. Później zrobił się szarozielony jak zaczęłam szorować włosy. Bardzo mocno się trzyma ten kolor choć niecałe 5 minut trzymałam na włosach
    Śmierdzi niemiłosiernie ta farba

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić asymetryczna dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba
  • Dziwią mnie negatywne opinię na temat tej farby. Ja wybrałam kolor "miedziany blond" i jestem bardzo zadowolona. Liczyłam się z tym, że kolor nie wyjdzie mi tak jak na opakowaniu, ponieważ kolor moich włosów był kasztanowy, jednak końcówki były ciemnobrązowe (ogólnie mówiąc bardzo nierówny). Bałam się, że farba źle pokryje mi włosy, ale postanowiłam zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu! Farba pokryła idealnie włosy wcześniej farbowane na ciemniejszy kolor (żadnej innej farbie się to nie udało) oraz je rozjaśniła do takiego stopnia, że włosy mam w jednolitym kolorze, niemalże identycznym jak na opakowaniu (a to jest bardzo duży plus!)

Teraz kilka słów o aplikacji. Farba rozprowadza się dobrze, przyjemnie, nie spływa, zapach podczas aplikacji nie jest przyjemny, ale zdecydowanie lepszy, niż te farby, których używałam wcześniej. NIe odczuwałam żadnego pieczenia i swędzenia na głowie, a zdażało mi się to wcześniej. Odżywka dołączona do opakowania starcza na całe włosy (do ramion).

Po spłukaniu nie zauważyłam, żeby włosy były zniszczone, czy wysuszone. Nie śmierdzą farbą, wręcz nie czuję, że farbowałam włosy.

Nie wiem jednak jak z trwałością, ponieważ jestem świeżo po farbowaniu, jeśli jednak pod tym względem będzie równie dobra, to na pewno pozostanę wierna tej farbie na długie lata.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić Aanyan za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 ciemny brąz
  • Jakieś dwa miesięce temu farbowałam włosy loreal prodigy i kolor zaczynał się wypłukiwać, więc szukałam czegoś do lekkiego przyciemnienia i wyrównania odcienia na całej głowie

+cena (8,99 w promocji w rossmannie)
    +faktycznie wyszedł ciemny brąz, a nie czarny (czego doświadczyłam w pierwszych dniach po użyciu loreal prodigu 3.0 kawa arabica, za który zapłaciłam 3 razy więcej...)
    +łatwo się zmywa ze skóry
    +nie zauważyłam pogorszenia ich stanu
    +nie podrażnia, nie śmierdzi
    +wychodzi naturalny, lekko chłodny brąz

Jeśli chodzi o wyrównanie wypłukującego się koloru, to sprawdza się świetnie, na pewno do niej jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić traqx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie...
  • Za każdym razem, jak jestem zmuszona używać tej farby (kiedy farbuję komuś włosy właśnie tą farbą), to umieram. Totalnie nie da się przy niej oddychać! Dosłownie aż szczypie w oczy i trzeba odchodzić na chwilę, jak przy cebuli Ostatni raz taki smród czułam, kiedy na studiach w laboratorium koleżanka wylała resztki stężonego amoniaku do zlewu tylko, że efekt był na całe lab, wiadomo a tutaj tuż nad głową
    Kolor też zostawia wiele do życzenia- nie wychodzi tak jak na pudełku. Już wgl śmieszne dla mnie jest to, że odcień ciemny blond, to tak naprawdę jasny brąz... I żeby było śmiesznej, z każdym kolejnym farbowaniem tym właśnie odcieniem, włosy stawały się coraz ciemniejsze! Aż w końcu doszły do czekoladowego brązu xD tragedia.
    W sumie jedyny plus to cena i dostępność, dlatego chociaż te 1,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: dość sporo

Chcesz pochwalić dziubasekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blondy 10 i 111 są bardzo w porządku
  • Recenzję 111 Bardzo jasny popielaty blond wystawiłam lata temu w kategorii farb rozjaśniających w KWC - można zajrzeć

Mimo wszystko jednak, postanowiłam wpisać też tu.
    Recenzuję 111 i 10 Bardzo bardzo jasny blond.

Obydwa kolory nie są wcale jasne "Bardzo bardzo" , na oksydancie 9% nie ma opcji uzyskać platyny (i cale zresztą szczęśćie )

Blond 111 wymaga więcej uwagi przy aplikacji - jeśli pomalujemy wcześniej rozjaśnione już pasma (wyjedziemy poza odrosty) zafunduje nam szaro-fioletowe akcenty - zmywalne po 3myciach.
    Jeśli uważamy - kolor jest świetny, beżowy, jasny, chłodny, bez brudnych fioletów w pakiecie.

Zresztą nie widzę sensu rozjaśniać już wcześniej rozjaśnionych pasm

10 - daje jasny naturalny, cieplejszy (NADAL NIE RUDY) odcień blondu. Tu można malować spokojnie bez obaw o plamy z fioletu czy beżu. Włosy są miękkie, gładkie i świetliste.

Obie farby używam od kilku lat naprzemiennie - jeśli np. mocniej mi żółkną, ciemnieją od spodu - sięgam po 111. Częściej używam zwykłej 10.

Od czasu do czasu robię też malaks z 111, fajnie ochładza całość.

Odrosty z poziomu 7-8 (klasyczny mysi blond) obydwie rozjaśniają i wyrównują dobrze.

Polecam paniom, które lubią naturalnie wyglądające blondy - nie białe platyny itp.

Cena dostępność forma - na plus. Farbuję włosy sama, choć są długie i rzadka konsystencja jest ok.
    Aplikację pędzlem również lubię najbardziej.

Od czasu do czasu zmieniam je na Joannę Szlachetna Perła 212 - również mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: 4lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nie polecam
  • Nie było w sklepie mojej standardowej farby, więc musiałam awaryjnie kupić Garnier Color Naturals. Wybrałam jasny brąz z lekko rudawym odcieniem, który na moich rozjaśnionych przez słońce brązowych włosach powinien wyglądać idealnie. Niestety farba wyszła mi czarna z czerwonymi refleksami.
    Nie jest to pierwszy raz kiedy komuś w moich kręgach kolor wyszedł kompletnie inny od zamierzonego.

- inny kolor
    - bardzo gryzący zapach
    - mała pojemność (na moje włosy 10 cm przed talią schodzą 3 opakowania, kiedy normalnych farb tylko 2)

+ niska cena
    + dosyć ładne odcienie (na opakowaniach!)

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić MahoutsukaiM za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niej wracam
  • Po przygodach z innymi farbami, dość mocno obciążającymi moje włosy i skórę zawsze wracam do Garnier Color Naturals. Jest po prostu niezawodna.
    Dotychczas używałam odcienia klasycznego brązu - Z małą przerwą na rudości ale ostatnio zakochałam się w odcieniu złotego brązu. I był to strzał w dziesiątkę!
    Włosy nie są zniszczone, obciążone, kolor jest intensywny, głęboki. Utrzymuje się dość długo- oczywiście wspomagam jego intensywność szamponami i odżywkami do brązowych włosów i efekt jest powalający.
    Farba jest tania jak barszcz, dostępna, nie śmierdzi, aplikacja jest śmiesznie prosta.
    W zasadzie odejmuję gwiazdkę za pojemność / za mała /.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 10 ?

Chcesz pochwalić Alivea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie super farba. Używam jej już ładnych parę lat i jak narazie nie zamierzam tego zmieniać. Zaczełam od koloru czarnego gdyż na taki farbowałam włosy długie lata, teraz mam złoty bursztyn. Farba doskonale pokrywa włosy, nie uczula, nie śmierdzi, nie wysusza. Włosy po farbowaniu zawsze pięknie błyszczą. Do opakowania dołączona jest saszetka z odżywką która doskonale sprawdza się tuż po farbowniu włosów.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij