Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• Super
  • Do tej pory farbowałam włosy palette.
    A że w rossmannie była promocja, to pokusilam sie na farbę Garniera z uwagi na to, że ostatnio zaczęłam się przekonywać do produktów tej marki - nie żałuję.
    Używałam farby nr 7 - blond do siwych włosów farbowanych na ciemny blond, widoczne były kilkucentymetrowe odrosty.
    Farba ladnie pokryła całość długości włosów.
    Co prawda zapach po rozrobieniu farby mnie zwalił z nóg... Ale było warto.
    Bardzo przyjemna konsystencja, dobrze rozprowadzalo sie po włosach.
    Z pewnością wroce do tej farby!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jestem na tak!
  • Moją przygodę z Garnier Color Naturals zaczęłam,jakieś 2 miesiące temu. Nie ukrywam byłam przerażona,jak za każdym razem gdy zmieniam farby z jednej firmy na inną. Nie ukrywam bo tym razem pokusiłam się na cenę,która w Super-Pharm wynosiła podczas promocji 8.99, dla mnie jest to duży atut,ponieważ przy mojej długości włosów potrzebuje dwóch opakowań.
    Mój kolor to "Bardzo bardzo jasny blond" . Już wcześniej farbowałam włosy na podobne odcienie ale efekt nie był zadowalający. Moim celem było znaczne rozjaśnienie włosów z wyjściowego koloru jakim był ciemny blond.
    Plusy :
    -przyjemny zapach
    -kolor wyszedł mi taki jak na opakowaniu
    -nie wysusza włosów,są miękkie i nawilżone
    -w dodatku co ważne w farbach blond , przy odrostach nie zrobił mi się brzydki żółty kolor !
    -bardzo dobra cena
    Minusy:
    -Zdecydowanie to,że farba jest krótkotrwała. Przy moim codziennym myciu włosów starcza mi na miesiąc. Mi to jakos szczególnie nie przeszkadza ,ponieważ tak jak juz wspomniałam farba włosów jakoś bardzo nie niszczy więc ten zabieg mogę powtarzać bez większych obaw o moje włosy.
    -Dopiero po jednym do dwóch myc widać faktycznie taki kolor jaki być powinien

Ogólnie podsumowując,sądzę ,że nie prędko zdecyduje się na zmianę farby. Garnier spełnił moje oczekiwania więc po co szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić minka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam tylko odważnym
  • Kolor który oceniam: Naturalny Złoty Blond

Po nałożeniu na rozjaśnione włosy farba daje kolor który NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BLONDEM! Jest to ciemny brąz, nieco jaśniejszy u nasady włosów, gdzie są delikatniejsze i jaśniejsze. Po kilku myciach zaczyna on już wyglądać jak na opakowaniu, lecz ostrzegam.. dla mnie osobiście nie była to tragedia, wręcz atut (dwa świetne kolory włosów w przeciągu krótkiego okresu czasu bez wysiłku, a lubię siebie w obu ;p) natomiast większość osób na pewno nie będzie zadowolona z efektu.

Farba tragicznie śmierdzi i na moich włosach paskudny zapach utrzymał się jeszcze dłuuugo po koloryzacji. Myję włosy co drugi dzień i przy tej częstotliwości jeszcze po 10 dniach czułam na nich farbę. Żaden szampon, odżywka czy płukanka nie były w stanie go zneutralizować. Okropność!

Kolor szybko schodzi, po ok. 3 myciach brązu już nie ma, zostaje blond, lecz nie nazwałabym go "złotym". Jest to raczej beżowy, chłodny odcień.

Tak więc - zabawy z Garnierem, zwłaszcza z blondami z tej serii polecam tylko osobom, które nie będą załamane otrzymaniem efektu zupełnie przeciwnego do zamierzonego i lubią eksperymentować. Te farby znane są z tego, że u każdego wychodzą inaczej i praktycznie zawsze daleko im do odcienia obiecanego przez producenta. Jedyny ich atut to niska cena i częste promocje na tę serię w drogeriach.

Używam tego produktu od: użyty raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić krunji za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brąz - ciemne rozczarowanie
  • Moje włosy-jasny brąz

Farba Garnier-brąz nr 4

Czas trzymania farby-25 minut według instrukcji był to najkrótszy czas.

Na szczęście nie kupiłam tej farby, tylko wygrałam w konkursie na wizażu. Pieniądze poszłyby w błoto...

Spodziewałam się po farbie odświeżenia koloru, nadania mu blasku i wyrazistości.
    A skończyło się na czarnym kolorze, w którym czuję się niedobrze
    Tylko w słońcu widać na czubku głowy refleksy brązu.

Bardzo się zawiodłam, pocieszają mnie jedynie komentarze innych, że kolor bardzo szybko się spłukuje!

-bardzo ciemne kolory
    -olejki, zawarte w farbie nie odżywiły włosów, wręcz są suche
    -jednorazowa odżywka
    -brzydki zapach

+kolor szybko się spłukuje (po 3 myciu włosy są nieco jaśniejsze)

Nie polecam i nie kupię jej ponownie.

Chcesz pochwalić aganippida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorzka czekolada 5.15
  • Mój naturalny kolor to jasny brąz i na takie odcienie farbuję włosy. Ostatnio postanowiłam troszkę tylko je przyciemnić. W Rossmannie natknęłam się na promocję farb Garniera, więc postanowiłam wypróbować ten produkt. Kupiłam dwa opakowania Gorzkiej czekolady 5.15 ze względu na moje długie włosy, które chciałam równomiernie pofarbować.
    Sam proces farbowania jest straszny! Farba ma śmierdzący i duszący odór. Jedynie konsystencja jest ok. Farbę trzymałam ok 25 min tak jak zaleca producent. Kolor wyszedł strasznie ciemny! Prawie czarny, w szczególności końcówki.
    Stan moich włosów bardzo się pogorszył. Farbuję się od 6lat, po żadnej farbie (Joanna, Lecher) moje włosy nie były tak zniszczone. Włosy zaczęły się plątać, stały się suche, a końcówki wołają o pomstę do nieba.
    Pociesza mnie jedynie fakt, że dużo osób pisze, że farba szybko się wypłukuje. Co rzeczywiście zauważyłam, ale tylko u włosów przy skórze głowy.
    Jak dla mnie te farby są nieporozumieniem.

Używam tego produktu od: 1raz
    Ilość zużytych opakowań: 2opakowania

Chcesz pochwalić drHart za czytelną i pomocną recenzję?
  • super farba
  • Zakupiłam farbę ciemny blond. Kolor wychodzi jak na opakowaniu.

Farba nie śmierdzi, włosy po farbowaniu są miękkie, gładkie i błyszczące. Załączona odżywka po farbowaniu jest super. Farba nie spiera się zbyt szybko i nie niszczy włosów.

Polecam!

Odejmuję pół gwiazdki za małą paletę kolorów pośrednich.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić cripers za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie!
  • Miałam okazję przetestować odcień 7 Bląd, otóż kładłam go na odcień o 2 tony jaśniejszy i farba idealnie pokryła moje włosy. Kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu.
    Aplikacja przyjemna, farba nie spływa jednak rękawiczki mogły by być lepsze bo nie stanowią żadnej ochrony. Sama farba świetnie spełnia swoje zadanie włosy są naturalne i lśniące dzięki dołączonej odżywce są mięciutkie i sypkie, łatwo się rozczesują bez nadmiernego wypadania, stan włosów się nie pogorszył. nie wypadają itp.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić lwuska55592 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warta swojej ceny
  • Miałam okazję testować kolor 9.13 bardzo jasny beżowy blond. Moje naturalne włosy są popielate ale jestem już znudzona popielatymi odcieniami tylko w nazwie - wychodzi zieleń. Przy tym kolorze odcień nie jest ani ciepły ani zimny co w sumie bardzo mnie cieszy ;] Farba jest wydajna, ma przyjemny zapach. Minusem jest to, że trochę swędzi głowa przy nakładaniu ale w sumie, który jasny blond nie szczypie. Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu, ale jeszcze nie wiem jak długo mój nowy kolor się utrzyma.

Używam tego produktu od: 8-05-2015
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić hanku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt!!
  • Słyszałam bardzo dużo opini że owa farba gasi rudość, po nieudanej wizycie u fryzjera skończyłam właśnie z takim odcieniem. Użyłam odcień 7 i wyszedł na prawde rewelacyjnie!
    Farba nie jest droga, dokładnie kryje, jednak moim zdaniem przesusza wlosy. Odżywka dodana do zestawu chyba najlepsza z wszystkich ktore przetestowalam w innych farbach.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Klusek22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Odejmuję jedną gwiazdkę za jej jedyny minus- dosyć szybkie wypłukiwanie się. Na szczęście nie schodzi nierówno, ale ładnie, tworząc naturalnie wyglądające pasemka i przebłyski.

Moich włosów nie niszczy, nie przesusza, nie oblepia też jak niektóre farby. Używam ciemnych kolorów, kiedyś farbowałam na kasztanowe i średnie brązy, wtedy też Garnier miał najładniej wyglądające odcienie. Jak do tej pory ulubiona zaraz po Palette bez amoniaku.

Chcesz pochwalić 2014Fons za czytelną i pomocną recenzję?