Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• szkoda czasu, włosów i pieniędzy
  • Wybrałam odcien czerni z niebieskim.
    Kolor wyszedł ładny, włosy nie były zniszczone, jednak po okolo tyogdniu wyprał mi się z włosów do mojego naturalnego brązu. Nic z niego nie zostało. Musiałam poprawiać inną farbą.

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już nigdy jej nie kupię
  • Kupiłam farbę z Garniera, ponieważ zawsze jestem zadowolona z tej firmy. Wybrałam odcień 10. uważam to za zmarnowane pieniądze i czas.
    Plusem jest to, że farba faktycznie nie niszczy tak włosów, jednak jej trwałość...
    Kolor taki jak na pudełku trzymał mi się około 3 dni, nagle zaczął się strasznie szybko spierać szczególnie z odrostów.
    Dodam, że moja koleżanka używała tej farby, lecz w odcieniu brązów i wszystko było w porządku, więc po pierwsze wszystko zależy od włosów, a po drugie seria tych farb chyba nie nadaje się do farbowania na jasno.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić good_morning za czytelną i pomocną recenzję?
  • 111 Superjasny Popielaty Blond
  • Używałam już wielu drogeryjnych rozjaśniaczy, ale dopiero ta farba się sprawdziła. Ostatnio użyłam tego z Joanny, ale wyszła paskudna żółć i do tego bardzo nierównomierna. Nałożyłam później tę farbę i się miło zaskoczyłam - ładne rozjaśnienie BEZ ŻÓŁĆI

+nie rozjaśnia na kurczaka
    +cena

-bardzo drażniący zapach, łzawiły mi oczy
    -jest jej mało, mam włosy do ramion i nie starczyło na pokrycie całych (ale jest tania, więc w przyszłości po prostu będę kupować 2 opakowania)

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale na pewno do niej wrócę

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam kolor miedziany blond
  • Pewnego dnia zapragnęłam być ruda. W związku z tym iż włosy mam jasnoczerwone zdawałam sobie sprawę z tego, że to aby kolor rudy złapał mnie na całej długości graniczy z cudem.
    Sięgnęłam jednak po garniera, zachwycona serią Olia z myślą, że może się udać, bo garnier teoretycznie pokrywa całe włosy a nie tylko odrosty jak ma to do siebie np.Loreal czy Syoss, przynajmniej w moim wypadku.
    I oto niespodzianka! Mam rude odrosty i czerwone włosy, a w nich miedziane refleksy. Hm, no okej, trudno, nie wygląda to źle, cudownie też nie. Można powiedzieć, że jest dobrze.
    Natomiast zdecydowanie NIE MOŻNA powiedzieć tego samego o stanie włosów. Tuż po farbowaniu były one meeeega szorstkie, nieprzyjemne, musiałam wyłożyć kilo odżywki żeby je rozczesać palcami przy spłukiwaniu farby. Po wyschnięciu powitał mnie istny wysyp rozdwojonych końcówek, co najgorsze - nie na końcach włosów - to pół biedy, zawsze można je skrócić, lecz na długości włosów. Mam całą masę miotełek odstających na długości, a końcówki zdrowiutkie....
    No a poza tym farba śmierdzi i niemiłosiernie szczypie w oczy.
    Jednym słowem - nie polecam i zdecydowanie nie kupię drugi raz.
    Zużyłam dwa opakowania - na włosy do połowy pleców.

Chcesz pochwalić akasza221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba!
  • Mój kolor to brąz - 4, cena regularna około 16 zł.

Jak dla mnie najlepsza farba do włosów jaka kiedykolwiek powstała. Kolor jest intensywny, na moich włosach utrzymuje się 2 miesiące bez problemu - mimo że myje włosy codziennie. Świetnie "zlewa" się z moim kolorem.

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 20

Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła w swoim przedziale cenowym
  • Jest to całkiem niedroga i dobra farba, gdybym jeszcze znalazła swój wymarzony odcień w palecie, to pewnie trafiłaby do mojego KWC. Stosowałam prawie wszystkie odcienie miedziane i nie spierają się aż tak mocno, jak przy innych farbach.
    Plusy:
    +trwały kolor
    +odcienie wychodzą jak na pudełku
    +nie zniszczyła włosów
    +ładnie pachnąca i dobra odżywka w zestawie
    +przystępna cena
    +wydajna(zużywam 1 op na włosy trochę za ramiona)

Minusy:
    -nie ma mojego wymarzonego odcienia, poza tym nie widzę żadnych

Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Chcesz pochwalić pogocure za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Dużo niepochlebnych opinii, jednakże moim zdaniem farba jest świetna. Zawsze do niej wracam, a używałam już wielu farb. Zawsze farbuje na ciemny brąz który nigdy nie robi się czarny. Farba dośc długo utrzymuje się na moich wlosach. Wiadomo- śmierdzi przy nakładaniu, a wlosy są szorstkie po umyciu. Dołączona odżywka jest dobra, ale wole użyc swojej maski, dzięki czemu wlosy są cudownie miekkie i lśniące. Ogólnie polecam spróbowac

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 op.

Chcesz pochwalić Kiwaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • Do kupna tej farby zachęciła mnie jej cena - około 10 zł w promocji.
    Po nałożeniu kolor był piękny i wyrazisty. Jednak po dwóch myciach szamponem do włosów farbowanych stał się tak jakby... wypłowiały, a następnie całkowicie się zmył. Nie polecam

Używam tego produktu od: dawno

Chcesz pochwalić angelwings95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic oprócz zniszczenia.
  • Oceniam kolor 9.1 bardzo jasny popielaty blond
    Chwyciłam się go w nadziei że zgasi okropny rudy odcień na moich włosach.
    Po przeczytaniu niektórych recenzji zdecydowałam się na niego i nie zraziło mnie to że wychodzi o wiele ciemniejszy a wrecz ucieszyło by myślałam że wyrówna mi odrosty.. a tymczasem nie zrobił nic! Praktycznie żadnego efektu!
    No oprócz zniszczenia mi końcówek i zmatowienia włosów przez co wyglądają jak sztuczne
    Czarna rozpacz, nigdy tego taniostwa nie kupie!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić jonka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwałość gorsza niż szamponetki
  • Używałam kilku odcieni tej farby, m.in. nr 7 i 8, kiedy z farbowanych na jasny blond włosów chciałam wrócić do naturalnego brązu. Jest to produkt, który totalnie mnie zaskoczył, bowiem kolor wypłukał się już po jednym myciu!! Nie mogłam uwierzyć własnym oczom, myślałam, że to wina bazowego koloru, albo coś w tym stylu, ale kiedy po wielu próbach kupiłam farbę innej firmy, jej kolor mam na włosach do tej pory (a ostatnie farbowanie miało miejsce w sierpniu). Jest to zdecydowanie najgorsza farba jaką miałam okazję kiedykolwiek używać

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: myślę, że około 6

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam blond 07
  • Mimo negatywnych opinii na temat tego koloru, postanowiłam go wypróbować.

Stwierdziłam, że skoro kolor na opakowaniu jest prawie identyczny z moim naturalnym, to chyba wyjdzie ok.

Dodam, że jest ciemną blondynką i wcześniej nie farbowałam włosów. Nie chciałam zmieniać swojego koloru, tylko go odświeżyć i pokryć kilka siwych włosków przy skroni.
    Farbę trzymałam przezornie tylko 15min., ale kolor i tak niestety wyszedł inny i ciemniejszy niż mój naturalny.

Co prawda tragedii nie było, ale i tak się rozczarowałam
    Kolor na fotce.

Plusy:
    cena, łatwa aplikacja, włosy się nie zniszczyły

Minusy:
    kolor wychodzi inny niż na opakowaniu (dużo ciemniejszy) , włosy przez tydzień trzymały zapach amoniaku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka!!
  • miedziany kasztan
    - kolor nijak nie ma się do tego na pudełku
    - wyszedł czerwono-rudy, okropny kolor nie mający nic wspólnego z brązem
    -farba okropnie śmierdzi, żre w oczy, nie da się oddychac przy jej nakłądaniu
    - po użyciu na włosach pojawił się wysyp tzn" białych końcówek"

nie polecam najgorszemu wrogowi.Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić IwonkaxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • czerwień miedziana
  • Kupiłam go przed studniówką rok temu. Kolor wyszedł jakby taki buraczany, zamieniał się w czerwony a później w wypłowiały rudy. Do tego okropnie śmierdział. Plusem jest jedynie to że mojemu partnerowi się bardzo spodobał.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Użyłam właśnie farby 3.3 ciemna czekolada na ciemny blond. Pierwszym minusem była wydajność farby - musiałam się nakombinować, żeby złapać wszystkie włosy. Po drugie farba jest strasznie rzadka, ścieka z pędzelka. Jakiś już czas temu miałam ściągany kolor z czarnych włosów, których po prostu wyglądałam blado jak ściana. Po wysuszeniu włosów na głowe ukazały mi się CZARNE włosy. myślałam, że spadnę z krzesła. Zdjęcie modelki na opakowaniu ma się NIJAK do otrzymywanego efektu. Pozostaje mi mieć nadzieję, że włosy jakkolwiek się rozjaśnią podczas kolejnych myć, ale chyba nie o to chodzi. Na opakowaniu włosy wyglądały na duuuużo, dużo jaśniejsze, marzenie! Dodatkowo nie polecam farby osobom z suchymi włosami. Czytając opinie innych doszłam do wniosku ze wszystkie brązy wychodzą na głowie czarne lub bardzo mocno brązowe. Odradzam.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić brukernavn2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla blondynek
  • Nie rozumiem, dlaczego aż tyle negatywnych opinii. Oceniam odcień 111 superjasny popielaty blond.
    Farba na początku nie powaliła mnie na kolana, w związku z tym, że jest łagodna nie poradziła sobie zbytnio z moim ciemnym odrostem, a pierwsze dni po farbowaniu moje włosy były na całości aż za jasne a bezpośrednio po farbowaniu, kiedy były mokre, były miejscami niebieskie, co mnie przeraziło. Jednak po wysuszeniu kolor był już normalny. A teraz, po kilku dniach, jest naprawdę bardzo ładny, nie wpada w żółć, jest czysty, niemal biały, ale z lekkim naturalnym połyskiem. Farba nie zniszczyła mi włosów, nie przesuszyła ich, a to bardzo ważne. Nie pokruszyły się, co przy b.jasnych blondach może się zdarzyć. Farba łagodna, kolor naprawdę ok Dla zwolenniczek tych najjaśniejszych blondów, ale tylko dla tych które mają już jasne włosy. Ciemnemu odrostowi raczej nie podoła. Ale i tak polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4.3 złoty brąz
  • farba średnia,ale pewnie będę jej uzywać jeszcze w innych odcieniach
    średnio wydajna, na włosy za ramiona zuzyłam 1,5 opakowania, ale pokryłam włosy bardzo dokładnie
    po farbowaniu włosy przesuszone lekko, po ok 3 uzyciach dobrej odżywki wróciły do formy

co do koloru
    miałam włosy farbowane na ciemny brąz, rozjaśnione rozjaśniaczem do średniego brązu i ok 6-7 cm odrostu w naturalnym kolorze ciemny blond
    farba pokryła włosy dobrze, równomiernie, choć zaraz po farbowaniu odrost wydawał się jaśniejszy i jeszcze bardziej rudy, potem się to wyrównało
    problem w tym że złoty brąz wyszedł jak ciemny kasztan
    nie miałambym pretensji że wyszedł taki na długości, gdzie włosy miałam ciemniejsze, ale na jasnym odroście wyszedł tak samo - ciemny brąz z mocnym czerwono-rudym połyskiem
    a trzymałam farbę krócej, bojąc się że złapie za bardzo
    tego koloru na pewno już nie kupię, wychodzi nie dość że ciemniejszy o ton niż miał być, to zamiast złoty - jest to kasztanowy, mahoniowy wręcz kolor
    nie miałabym pretencji o rudo-złote refleksy, ale bordowe to już przesada

Używam tego produktu od: 3 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej się nie skusze..
  • Po nie udanym Opalenizującym blondzie z Garniera chciałam je rozjaśnić i zgasić rudawą poświatę . Padło na 131- Mroźny Beżowy Blond .. to była tragedia ! Włosy przesuszone , rozjaśnione może o dwa tony ale za to z zielono-burym odcieniem . Garnierowi podziękuję...

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić slodziakowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!
  • farbowałam włosy ciemną czekoladą. Na opakowaniu był ładny brąz, a na moich włosach wyszedł czarny! nigdy więcej nie kupię tej farby zniszczyła mi włosy i nie mam pojęcia co zrobić żeby się tego pozbyć

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Puchacz17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Drogie Panie i Panowie...
    Miał być kolor na poziomie 8, reklamowany przez panią Anię. Wcześniej na włosach miałam Olię w kolorze 8.31 i byłam zadowolona bardzo.

Do Color Naturals przekonała mnie cena - na włosy potrzebuję dwóch opakowań farby, więc każda oszczędność mile widziana.
    Nigdy wiecej.

Kolor jasny blond na włosach okazał się być szarym, mysim pseudo-brązem...

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Używam tego produktu od: jedno farbowanie

Chcesz pochwalić kredus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowana od świńskiego rudego
  • Wczoraj wymyśliłam sobie że zrobię sobie jasny blond rozjaśniaczem z Joanny, szczerze powiem, że wiedziałam że wyjdzie mi masakra na głowie... kolor- tragedia, aż nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, miałam mój osrost jasny blond- ładny, ale taki chciałam mieć na całości a nie tylko na odroście, a reszta była rudziusieńka, taka świnka, masakra jakaś, a wyszło tak dlatego ze na mojej głowie była każda możliwa farba w odcieniu od jasnego do ciemnego brązu łącznie z farbami fryzjerskimi, dodatkowo miałam ombre, robiłam ją z koleżanką, ale była na prawdę przecudowna! No nic, ale wracając do tematu:
    Tak jak napisałam wyżej miałam cudowny kolor dziś rano, więc poszłam po jakąś farbę do Rossmanna, kupiłam sobie właśnie farbę z tej serii, 7 bodajże, to jest ciemny blond, bo pomyślałam, że jak już zeszłam z tego ciemnego brązu to nie bede do niego wracać.. no więc wzięłam tę farbę, no i wyszło BARDZO SUPER, mój tata stwierdził, że i tak są prześwity rudego, ale albo ja nie dowidzę, albo ( a na pewno) on ma fobię na rudy... no i uratowała mnie ta farba, a przede wszystkim z tego co widzę jest równomierny kolor.

Plusy:
    +kolor równomierny
    +cena
    ogólnie wielki plus ( za uratowanie moich włosów przed świnką)
    +raczej nie niszczy włosów..

Minus:
    -zapach- capi niemiłosiernie
    -mało wydajna ( użyłam dwa opakowania)

Używam tego produktu od: Dziś
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić pompoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • BDB farba
  • Od paru lat używam Wellatonu, ale drugi raz go zdradziłam z Garnierem, bo często sa na promocji w Biedronce. W sumie niczym się nie różnią.
    Uzywam koloru ciemny brąz. Wychodzą tak samo czyli prawie czarne, baaaardzo ciemny brąz. Ta jest rzadka tylko i śmierdzi nie tyle amoniakiem, co bardziej fryzjerską farbą. Włosów kilka tylko wypadło przy spłukiwaniu. Pokrywa bardzo dobrze odrosty i równomiernie z resztą. Włosy są mięciutkie i lśniące zaraz po farbowaniu. Potem trzeba odżywiać, bo wiadomo, że farby wysuszają. Dołączona odżywka-typowo garnierowska-trąci owocami. Ja i tak zawsze mieszam ją z maską nawilżającą. Czy ta oliwa z oliwek w niej coś daje, to nie wiem.
    Nie mam się czego przyczepić póki co. Myślę, że sięgnę jeszcze po nią.

Używam tego produktu od: Na razie raz

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra i tania
  • jestem bardzo zadowolona z tej farby. Długo szukałam jakiegoś brązu, który nie będzie za jasny, za ciemny lub czerwony. Spasował mi Loreal, ale jest drogi i miałam po nim bardzo sztywne i poplątane włosy. Używałam jednak bo nie mogłam znaleźć takiego fajnego koloru.
    Jak byłam u fryzjera poradził mi właśnie tę farbę. Spróbowałam i ekstra. Używam nr 5 jasny brąz. Jest to odcień bardzo podobny do tej z Loreala - ( E 5.0 BRUGES JASNY BRĄZ )- tylko jest tańsza . Mam po niej miękkie i lśniące włosy. Polecam.
    Przeważnie w farbach nie spasuje nam kolor i to decyduje o ocenie farby a nie jej jakość. Uważam, że Garnier jest lepszy od tej z LOreala ale jakby mi wyszedł gorszy odcień to dalej bym się męczyła z tamtą farbą bo to był fajny odcień chociaż miałam sztywne włosy, których nie mogłam rozczesać. Cieszę się, że ta mi pasuje i każdemu polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 farby

Chcesz pochwalić Zbysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • NR 7 BLOND- CUD! URATOWAŁO MOJE WŁOSY!!!!!!
  • Na początku opiszę całą moją historię związaną z farbowaniem włosów.

Pewnego koszmarnego dnia zachciało mi się ciemnych włosów. Kupiłam sobie średni brąz Wella w piance i wyszedł istny koszmar, włosy były przeraźliwie ciemne wręcz granatowe.
    Wytrzymałam tydzień w tych włosach, od razu pobiegłam po najaśniejszy rozjaśniacz syossa i nałożyłam go na głowe, rozjaśnił (oczywiście do wscieklo rudo-zółto włosów) następnie nalozylam drugi raz rozjaśniacz i wyszedł straszny mandaryn z białymi odrostami. Myślałam, że się zapłaczę.
    Szybko pobiegłam do drogerii i zakupiłam OTO TO CUDOO!!!!!!!!!!
    Zakrył wściekły, nienaturalny pomarancz- po wysuszeniu ukazal się niesamowity, naturlny kolor.
    WIELE OSOB MOWI MI, ZE nigdy by nie pomyslel, ze kiedykolwiek FARBOWALAM WLOSY

CUDEŃKO!
    POLECAM !!!! Zamieszczam efekt Używam tego produktu od: dzisiajIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić madamredahir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale mi ładnie
  • Farby Garnier Color Naturals , używam od lat .
    Jest to moja sprawdzona farba jeśli chodzi o farbowanie włosów na ciemne barwy i nigdy mnie nie zawiodła.
    Rzeczywiście farba odżywia kolor i włosy , nadaje im ładny połysk .
    Nie pozostawia prześwitów czy odrostów .
    Moje włosy nie wypadają intensywnie po użyciu tej farby.

Pamiętajcie jednak , że farbując na jasne kolory w farbach tych jest więcej % utleniacza , który uszkadza i wypłukuje z włosów kolor , natomiast w ciemnych odcieniach jest go mniej i mniejsze są szkody

Zalety :
    - zapach odżywki
    - cena
    - duża gama kolorów
    - pokrycie 100 %
    - głęboki kolor
    - trwałość

Wady :
    - ciężko się zmywa ze skóry po wyschnięciu
    - opary amoniaku
    - forma mikstury po połączeniu składników

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Chcesz pochwalić PrincessFarah za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Użyłam nowego odcienia złoty bursztyn nr 6.41. Farba na głowie nabrała czerwonego odcienia i trochę się przestraszyłam, ale po zmyciu wyszedł jasny kasztan - mniej więcej taki, jakiego się spodziewałam. Oczywiście ciemniejszy niż na pudełku, ale równomierny i nie bardzo ciemny, a po kilku myciach na pewno się spierze. Pokrył odrosty. Włosy trochę się przesuszyły, ale ich kondycja po wakacjach i tak była kiepska, więc nie ma się co czepiać

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić mysia79 za czytelną i pomocną recenzję?