Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• mój ulubiony kolor
  • Mój ukochany kolor nr 111. Zawsze farbę nakładałam sama, tylko na odrost, dodatkowo zawijany folią i po dobrej godzinie wychodził prześliczny platynowy z refleksami blondzik - najpiękniejszy kolor świata. Zdecydowałam się jednak zapuszczać i zadbać o włosy, więc od kwietnia tego roku nie farbuję ich sama, chociaż nie ukrywam, że ta farba nadal leży w szyfladzie i pięknie do mnie mruga Kolor zawsze wychodzi mi tak śliczny, że bardzo często zaczepiano mnie z jego powodu na ulicy i nie tylko .

Używam tego produktu od: 6-7 lat
    Ilość zużytych opakowań: baaaardzo dużo

Chcesz pochwalić born_to_be_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem pewna
  • Może najpierw napiszę zalety..
    KOLOR! Piękny rudy, utrzymujący się na prawdę długo! (ku mojemu zaskoczeniu, bo to przecież rudy).
    Kolejną zaletą może być jak najbardziej cena. Mam długie włosy więc przy zakupie dwóch opakowań, cena ma duże znaczenie.
    Wady? Ledwo wytrzymałam w łazience podczas farbowania. Strasznie śmierdzi amoniakiem. No i co za tym idzie, bardzo niszczy włosy. Codziennie mnóstwo włosów, dosłownie wszędzie. W każdym razie, przy czesaniu. Za zniszczenia, jakich dokonała na mojej głowie, wielki minus.
    Podsumowując: cóż mi po długo utrzymującym się kolorze, skoro moje włosy potem (pomimo stosowanych maseczek, odżywek itp.) były w tak tragicznej kondycji?

Używam tego produktu od: Pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mellorine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej
  • Nigdy nie używałam innej farby niż Garnier dlatego raczej nie mam porównania. Jednak to, że nigdy innej farby nie miałam to świadomy wybór - ta spełnia wszystkie moje wymagania.
    Farbowałam włosy blondami głównie 9.13 ale też chyba 8 , a także odcieniami rudymi.

+przesadnie nie niszczy włosów (chociaż moje z natury są "dobrej jakości" wiec może to dla tego)
    +odcienie wychodzą ładnie
    + zapach jest do zniesienia (a wiele farb śmierdzi tak, że nie da się tego znieść, wiem bo farbuje włosy koleżankom
    +cena

- nie ma szans aby jedna farba starczyła na cokolwiek poza odrostami (kiedy farbowałam z blondu na rudy użyłam trzech opakowań)

Chcesz pochwalić Juniper_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8.0 Color Naturals
  • Jakiego bym koloru uzyła garniera ( a miałam przeróżne ) zawsze wychodzi idealnie ! Tym razem wychodziłam z popielatego blondu lorala ( nigdy wiecej tef farby ,bo to przereklamowany szajs) farbując włosy 8.0 garnier i efekt dikładnie taki jak się spodziewałam-złotawo -popielaty , delikatny ,nie za jasny , nie za ciemny . Nie jest tak jasny jak na opakowaniu ale to akurat mnie nie zaskoczyło i to mi odpowiada ! Do farbowania włosów trzeba użyc wyobraźni i umieć czytać symbolikę oznaczenia farb a nie sugerowac się panią na obrazku .
    +Włosy są mięciutkie , elastyczne -dobrze sie układają .
    + Po kolejnych myciach włosów nie muszę używać odżywki ,bo włosy sa bardzo nawilżone po farbowaniu i zdrowe, błyszczące !
    +Kolor bardzo ładny - bezpośrednio po farbowaniu jest ciekawym odcieniem - nawet bym chciała by taki został
    + wydaje się jakby włosów było dużo więcej - mam burze włosów na głowie !
    + Zapach jest jaki jest mi się podoba - czułam dużo gorsze zapachy farb !
    + włosy mam zawsze do ramion i jedna tubka wystarczy aż nad to . Całe włosy robię tylko co 3 miesiące ( farbuje raz w miesiącu ). Na odrosty ( siwe) używam pół tubki !
    + farba jest dzielona i łatwo podzielić sobie farbowanie na równe części np do odrostów !
    - to to,że bezpośrednio po farbowaniu włosy mi sie bardzo elektryzują , mnie to osobiście drażni !
    GARNIER to zdecydowanie mój nr 1 !

DLA TYCH KTÓRZY NIE POTRAFIĄ FARBOWAĆ WŁOSÓW LUB " MYŚLĄ" ,ŻE POTRAFIĄ FARBOWAĆ WŁOSY , POLECAM POCZYTAĆ TEN ARTYKUŁ http://wlosowelove.blogspot.com/2014/03/farbowanie-wosow-w-domu-podstawowa.html

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypadają po niej strasznie włosy ...
  • Moja siostra była posiadaczką odcieniu 7.40 miedziany blond . Kolor wychodzi taki jak na opakiwaniu (taka żarówa ;P ), ale wypłukuje sie już po 4 umyciach . Siostra stosując ją przez 5 miesięcy zauważyła że strasznie wypadają jej włosy . Po każdym umyciu głowy w sitku w wannie był pukiel włosów . Po każdym przejechaniu ręką po kucyku na dłoni zostawały włosy . Naprawdę siostra była przerażona . Zmieniła farbę i już jest lepiej .Nie farbuje Garnierem od 3 miesięcy i włosy przestały aż tak wypadać. Farba śmierdzi amoniakiem. Na każde farbowanie trzeba kupować 2 opakowanie aby mieć w miare ładny kolor . Jednym słowem kaszana ;/

Chcesz pochwalić maddie91100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z największych błędów
  • Skuszona dobrymi opiniami na temat tego produktu. kupiłam farbę o jednym z rudych odcieni (nie pamiętam dokładnie nazwy).
    Włosy po farbowaniu były spalone. Na odrostach kolor wyszedł intensywnie pomarańczowy, a na reszcie włosów rudawy. Jednak dość szybko się wymył (potem wyglądało to trochę lepiej, ale nie było zbliżone do koloru na opakowaniu). Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: 1 rok temu
    Ilość zużytych opakowań: i całe opakowanie

Chcesz pochwalić RudaJakLis za czytelną i pomocną recenzję?
  • To farba czy szamponetka?
  • Tragedia. Kolor może i wyszedł ładny i lśniący, ale co z tego jak zszedł po 3 myciach? Kondycja włosów makabryczna. Przesuszone i puszące się. Szczerze odradzam.

Daje jedną gwiazdkę za cenę adekwatną do jakości i ładny, chociaż baaardzo krótkotrwały kolor.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i ani jednego więcej

Chcesz pochwalić Blairre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak dla jasnego brązu, zdecydowane nie dla ciemniejszych odcieni
  • Przez kilka lat używałam brązów (wszystkie serie z Garniera, Casting Loreala) na poziomie 4 i zawsze wychodziły bardzo ciemno. Coś na pograniczu ciemnego brązu a czerni.
    Kolor ładnego brązu uzyskiwałam dopiero po 12-16 myciach, ale co z tego kiedy po miesiącu od farbowania miałam już prawie dwu cm odrosty w kolorze ciemnego blondu? Miałam już dosyc tak ciemnych włosów, dlatego kupiłam jasny brąz 5.0. Kolor wyszedł jednolicie, był to brąz trochę ciemniejszy niż u pani na obrazku. Po 3 myciach byłam bardzo zadowolona, bo w końcu miałam upragniony odcień.

W załączniku wstawiam zdjęcie po 16 dniach od koloryzacji/7 myc. Jak widac jasny brąz 5.0 Garniera nie jest chłodnym brązem to zdecydowanie ciepły odcień. Drugie zdjęcie po wczorajszej koloryzacji.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 15 opakowań brązu 4.0 i 2 opakowania jasnego brązu 5.0

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić dominika 17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciemny brąz
  • Bardzo fajna farba, w rozsądnej cenie. Próbowałam kilku odcieni brązów najdłużej pozostałam wierna odcieniowi ciemny brąz. Kolor wychodzi równy, nasycony włosy mają konkretny połysk. Rozważam powrót do tego odcienia.

Używam tego produktu od: dawna.
    Ilość zużytych opakowań: sporo.. używałam jej około 2 lat.

Chcesz pochwalić missmimmi86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oceniam złoty brąz 4.3
  • Przestraszyłam się kiedy po zakupie tej farby zobaczyłam ocenę na wizażu, ale na szczęście nie było katastrofy.
    Farbowałam naturalne włosy w kolorze ciemny blond, taki typowy szaraczek słowiański :P Wybrałam złoty brąz bo miałam kiedyś złe doświadczenia z ciemnym brązem który wyszedł bardzo głęboki wręcz czarny, Poczytałam w necie o tym jak numerują farby i wybrałam zloty brąz kolor oznaczony 4.3 czyli średni brąz z czerwonym barwnikiem ( tak, do złotych odcieni dodają czerwony i stąd te wasze płacze Pewnie dlatego ze kolor ten szybko się wypłukuje i zmywa do rudawego w zamyśle "złotego" :P Poczytajcie o numeracji zanim kupicie farbę, nie sugerujcie się modelką czy piękną nazwą. Spodziewałam się początkowo bardzo ciemnego koloru z czerwoną poświatą bo taki wyszedł, jednak wystarczą dwa mycia i kolor "znormalniał", jest podobny do tego z opakowania, choć nie identyczny.
    W załącznikach kolor po trzech myciach. Kolor wychodzi na zdjęciach różnie w zależności od światła lub jego odbicia od włosów. Zdjęcia bez flesza, robione fonem
    Nie wypowiadam się, że farba niszczy włosy bo każda niszczy i farbując musimy być tego świadomi mimo tych cudów którymi karmią nas w reklamach Farba ma konsystencję rzadką, co trochę utrudnia aplikację, trochę śmierdzi ale bez przesady, nie jestem taka wrażliwa. Na moje długie włosy za łopatki zużyłam dwa opakowania choć starczyłoby półtorej opakowania.
    Nie wiem czy kupię ponownie bo dwa pakowania kosztowały mnie 30 zł, możliwe, że będę polować na coś tańszego w podobnym odcieniu, ale jestem zadowolona z efektu, choć początkowy był zupełnie inny.
    Z uwagi na to, że z każdym myciem woda jest nieco zabarwiona, daję cztery gwiazdki, bo boję się całkowitego wypłukania

Używam tego produktu od: prawie dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić martuchaOo7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij