Garnier, Color Naturals

Powiększ Garnier, Color Naturals
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 11,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Satina

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Cena: ok. 10-13 zł

• Najlepsza farba jakiej używałam
  • Przez bardzo długi czas jestem wierna farbom z tej serii. Przez długi czas używałam czerni, później ciemnego brązu, później ciemnej czekolady a obecnie malinowej czerni. Farba utrzymuje się całkiem nieźle, cena po promocji to ok. 9 zł co uważam za plus, włosy po farbie nie wypadają bardzo (napewno mniej niż po Wellatonie czy Palette). Kolor malinowa czerń troche szybciej się wypłukuje niż pozostałe, ale to normalne dla farb zawierających sporo czerwonego pigmentu. Kolor jest bardzo ładny i jaśniejszy niż czerń, a nawet można powiedzieć, że to ciemny brąz z dodatkiem czerwieni, a o taki kolor właśnie mi chodziło i jestem z niego zadowolona. Minusem jest fakt, że mokre włosy po tej farbie (ale tylko przy malinowej czerni) przez długi czas farbują ręcznik na czerwono, ale niestety coś za coś.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• "Ratunek" dla przyszłych blondynek
  • Pierwszą marką farb jakiej zaufałam była farba Garniera odcień najpierw 4.3 naturalny złocisty brąz, później 4.brąz.
    Kolorki wyszły bardzo fajnie, włosy pokryte od nasady po końce, miękkie w dotyku, nie przesuszone. Od niedawna postanowiłam
    zejść z koloru rudego na blond. Nie bylo to łatwe, ale po wielu próbach wypłukania pigmentu wyjściowym kolorem stał
    się jasno-żółto-rudawy brąz. Chcąc zmienić kolor włosów na blond postanowiłam zastosować właśnie farbę Garniera w odcieniu
    7. Naturalny jasny blond. Jak dla mnie farba ma dobrą konsystencję, choć jest rzadka to bardzo dobrze się ją rozprowadza
    na pasmach. Dwa opakowania spokojnie starczają na włosy o długości do połowy łopatek. Faktem jest, że farba śmierdzi, no ale
    coś za coś, da się wytrzymać. Natomiast jeśli chodzi o rezultat końcowy, to byłam zaskoczona tym, że ta farba dała radę
    pokryć rudość, a dokładniej wyrównać kolor włosów do naturalnego ciemnego blondu, który juz po kilku myciach nabrał
    właściwego jasnego odcienia blond. Włosy po koloryzacji były miękkie w dotyku, bez oznak nadmiernego przesuszenia.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić sjlilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dramat
  • dalam szanse tej farbie, bo kolezanka jej uzywala, a uzyskany kolor byl piekny.

mam wlosy w dosc dobrej kondycji, niezniszczone, nie suche, cienkie, rzadkie, ze sklonnoscia do wypadania. siegaja do lopatek, zeby je zafarbowac potrzebuje 2 opakowan farby.

plusy farby:
    brak ?

minusy:
    cena - niby jest tania, ale jak na taki shit zdecydowanie za droga

kolor - inny niz na opakowaniu, uzywalam ciemnego brazu (wychodzi czarny) i ciemnego blondu (wychodzi braz z rudym blaskiem)

zapach - smierdzi przeokrutnie, nawet po kilku myciach

nie kryje siwych wlosow, tzn kryje do dwoch myc, potem sie wyplukuje

wlosy wypadaja po niej koszmarnie, nei jestem w stanie tego opanowac na 1,5 mies po farbowaniu.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić emmmwuuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla koloru 3.3 wychodzi czarny
  • Oceniam kolor 3.3 ciemny brąz
    Kupiłam tą farbę na przecenie w Rossmanie. Kosztowała ok. 10 zł. Kolor na opakowaniu ładny brązik. Zbliżony do mojego naturalnego, chciałam jedynie podkręcić efekt aby włoski były bardziej brązowe. Farbowała mi włosy moja mama, farba mało wydajna na mocno długie włosy mogą być potrzebne 2 opakowania. Ja mam włosy średnie i 1 opakowanie starczyło. Zapach drażniący typowy amoniak. Czas trzymania farby na włosach 25 minut. Po zmyciu szok włosy czarne jak heban. Tragedia!! Myłam włosy w szamponie przeciwłupieżowym, nakładałam miód, cytrynę i płukałam w rumianku. Podczas mycia leciała brązowa woda ale mimo to efekt prawie zerowy.. Nie mogłam wytrzymać w tych czarnych włosach wyglądało to strasznie. Dodam, że przy wielokrotnym myciu zapach amoniaku wciąż był obecny. Zdecydowałam się na dekoloryzację u fryzjera. Ta farba to straszny niewypał i naraziła mnie na duże koszty w związku z dekoloryzacją. Garnier powinien dołączać palety z wzornikami włosów ! Kolor na opakowaniu nie ma nic a nic wspólnego z tym co wyszło absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić lola300494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mroźnych blondów !
  • Farba podkusiła mnie swoją ceną i atrakcyjnym blondem nr 111.
    Producent zapewniał 4 tonowe rozjaśnienie.

Nałożyłam farbę, wszystko zapowiadało się dobrze.

Spłukałam i... szok !
    Szaro-mysie włosy, na dodatek wysuszone na wiór.

Miało być pięknie, jednak zamiast rozjaśnienia otrzymałam wręcz przeciwny efekt.

Jakieś 5 lat temu wybrałam miedzianą czerwień, mając zamiar otrzymać fajną czerwień z miedzianym połyskiem. Była to moja pierwsza w życiu koloryzacja na rudo. I w tym przypadku garnier zawiódł- otrzymałam kolor coś na pograniczu wiśni z bordo.

Jestem zawiedziona i na pewno nie wybiorę koloryzacji farbami garniera .

Używam tego produktu od: Trudno określić, 3 razy na 5 lat

Chcesz pochwalić LejdiFox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru..
  • Mojej teściowej robie super jasny blond. Po kilku myciach ten super blond znika. Ogólnie odcień nie ładny. Ja robiłam przez długi czas ciemny brąz i byłam zadowolona.. Nie zmywał się, był w porządku, odcień też ładny. Niestety gdy zapragnęłam zmian i zrobiłam MALINOWĄ CZERŃ (której oczywiście nie polecam) to zmywała się przy każdym myciu... 2,5,10... A ponadto czerwony kolor zostawał na ręcznikach :/ Za to wieelki minus!

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić xJanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra...
  • Jeśli chodzi o tą serię farb, używałam przez dłuuugi czas miedzianego blondu, z którego wychodził ładny, żywy, rudy odcień (a na tym mi zależało). Ale jak to kobieta, zachciałam zmiany na blond. Padło na naturalny złoty blond (7.3). Jako, że rozjaśniacze odpadały, skusił mnie ładny, złoty odcień, promocja w sklepie (1+1) oraz to, że mimo, że nie jest to rozjaśniacz to na opakowaniu producent deklaruje efekt nawet na czarnych (!) włosach. Och, ja naiwna! Jako że miałam wypłukany rudy kolor (taki miejscami przechodzący w blondo-brąz, jeśli wiecie o co mi chodzi - taki nijaki) plus moje odrosty w kolorze mysiego blondu, pomyślałam, że w jakimś stopniu mi ten kolor złapie.

Efekty... Hm, raczej ich brak. Moje włosy sprawiają wrażenie tylko jeszcze bardziej wypłukanych z koloru. Nawet odrostów nie ruszyło. Na głowie mam siano, co nie zdarzało mi się w przypadku rudej farby (7.40). Końcówki włosów mam koloru kawy z mlekiem. Jakaś masakra. Odcień idealny dla kobiet planujących przestępstwo, po tej farbie włosy są koloru nijakiego, więc nikt cię nie zapamięta Dobrze, że mam jakąś szamponetkę w szafce, to będę mogła wyjść do ludzi.

Za mocno zasugerowałam się zdjęciem na pudełku (wrzucę zdjęcie, żeby przestrzec inne dziewczęta). Pomyślałam, że jest to jedna z tych farb, które farbując, jednocześnie rozjaśniają (był na takie szał parę lat temu). Nie wiem, czy to porównanie robił pijany, przzygłupi czy daltonista.

Poza tym totalnie śmierdzi. Przekładając farbę do miseczki, nigdy mi jej nie starczyło (mam włosy do łopatek) - jest mało wydajna. Za tą cenę (ok. 15 w cenie regularnej) można już w promocji kupić Olię czy Shwarzkopfa. Jedyny plus to to, że mimo amoniaku nie podrażnia skóry ani oczu.

Dałabym pół gwiazdki za ten blond, ale dorzucę jedną za odcień miedziany, bo wychodzi bardzo ładnie, i pół za brak podrażnień i cenę.

Używam tego produktu od: Ze dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: Miedzianych nie zliczę + jeden felerny blond

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Amilie1903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Jestem zaskoczona jakością tej farby. Ma dobrą konsystencję, fajnie się nakłada, jest dość wydaja. Blondo fajnie rozjaśnił mi włosy. Niestety, dość mocno cuchnie i wysusza włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemny blond ... mój wybawca
  • Po katastrofie jaką urządziła na mojej głowie Olia postanowiłam nałożyć farbę Color Naturals w kolorze CIEMNY BLOND 6.0.
    Farba bardzo dobrze pokryła rudo-zielona-żółte plamy, a kolor wyszedł bardzo naturalnie.

Podsumowując :

+ kolor ( na początku wychodzi ciemniejszy, ale jest bardzo naturalny)
    + trwałość
    + cena

- straszny zapach, który towarzyszył mi zarówno podczas koloryzacji jak i 3 dni po koloryzacji (pomimo codziennego mycia włosów)
    - włosy po koloryzacji były trochę przesuszone
    - kiepska odżywka dołączona do farby

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić aniesia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemny blond
  • Używam ciemnego blondu od czasu kiedy to chciałam zejść do swojego naturalnego koloru. Na mojej głowie znajdowało się coś blondo - rudego i chciałam się tego pozbyć. W pierwszej chwili myślałam, że delikatnie mi przyciemni, ale później okazało się, że kolor mam prawie identyczny z moim naturalnym (również ciemny blond). Plusem jest to, że po zabiegu włosy nie są zniszczone, kolor ładnie się pokrywa oraz nie wypłukuje się już po 3 myciach. Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić magdalenka257 za czytelną i pomocną recenzję?