Avon, Anew, Ultimate Mask (Złota maseczka do twarzy)

Powiększ Avon, Anew, Ultimate Mask (Złota maseczka do twarzy)

Zgłaszająca osoba: POmadka

Prawdziwa uczta dla skóry - luksusowa, bogata, intensywnie działająca maseczka, która niweluje symptomy starzenia się widoczne na twarzy. Wygładza zmarszczki, odżywia, nawilża, zwiększa jędrność i poprawia napięcie. W recepturze zastosowano najcenniejsze składniki znane z właściwości odmładzających:
kompleks Ultimate Fusion, koncentrat złota, magnezu i miedzi, jedwab, soję, proszek perłowy, algi, kawior i białe trufle. W ciągu 10 minut wyraźnie odmładza twarz! Skóra jest bardziej napięta, owal wyraźniejszy.

Skład: aqua, glycerin, trioxaundecanedioic acid, cetearyl alcohol, ethylhexyl palmitate, petrolatum, propylene glycol stearate, cetyl alcohol, glyceryl stearate, phytol, apricot kernel oil, peg-6 esters, mica, peg-75 stearate, chondrus crispus extract, ammonium hydroxide, behenyl alcohol, glycine soja sterol, ceteth-20, steareth-20, phenoxyethanol, parfum, silica, butylene glycol, hrydrogenated polydecene, polyglyceryl-3 diisostearate, choleth-24, cola nitida extract, glycine soja, hydrogenated lecithin, acrylates/carbamate copolymer, methylparaben, menthyl lactate, ceteth-24, maltodextrin, tetrasodium edta, propylene glycol, alcohol denat, menthol, daucus carota, helianthus annus seed extract, ascorbyl palmitate, pearl powder, zea mays oil, cimcifuga racemosa extract, retinol, sodium metabisulfite, sodium sulfite, punica granatum extract, retinyl palmitate, saxifraga sarmentosa extract, vitis vinifera extract, polysorbate 60, silk amino acids, saccharomyces/gold ferment lysate filtrate, tuber magnatum, beta-carotene, saccharomyces/copper ferment, saccharomyces/magnesium ferment, butylparaben, ethylparaben, disodium edta, morus nigra root extract, scutellaria baicalensis extract, propylparaben, diazolidynyl urea, isobutylparaben, cholesterol, salmo ovum extract, zeolite, ci 77891, ci 47005, ci 17200

Cena: 59,90zł / 75ml

• na 4 z minusem
  • Cena tylko w promocji, bo inaczej niezbyt adekwatna do umiejetnosci produktu. Maseczka miła, lekko napina, napewno nie szkodzi, nie podraznia, ale spektakularnych, obiecywanych efektow nie widzę.

Używam tego produktu od: -

Wróciłam do niej, jest świetna jako specjalistyczna pielęgnacja stóp i dłoni

Chcesz pochwalić pushit za czytelną i pomocną recenzję?
  • męcząca
  • Jedna z paskudniejszych masek jakie miałam kiedykolwiek (widzę że firma reklamuje sią z jakąś ulepszoną wersją obecnie; ja zapomniałam ocenić tę pierwszą wersję jaka pojawiła się na rynku).
    No więc : jest przede wszystkim niemiła, ma przykry, mdlący zapach i w związku z tym nakładanie jej na twarz nie ma nic wspólnego z przyjemnością. Dosyć gęsta i ciężka, w zetknięciu ze skórą ciepła - twarz czuje się jakby się dusiła ... Wchłania się powoli. Słabo nawilża i w ogóle nie wykazuje żadnych cudownych efektów obiecywanych przed producenta. Wręcz przeciwnie - moja skóra wyglądała po niej na nieźle zmordowaną - jakaś taka zmęczona była i z lekka zaczerwieniona ... fuj, wspominam jak najgorzej

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: część jednego, nie byłam w stanie skończyć ...

Chcesz pochwalić systematica za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij