Powiększ Farmona, Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Zgłaszająca osoba: aanuszka

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Equisetum Arvense Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal.

• Jest OK
  • Kupiłam go kiedy miałam problem z wypadaniem włosów. Mogę powiedzieć, że mi zdecydowanie pomógł.
    Plusy
    + cena
    + zmniejszył wypadnie włosow
    + odświeża
    + wydajność
    Minusy
    - zapach

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Christ_elle za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• Już go więcej nie zdradzę!
  • Ja cię szamponie bardzo przepraszam za to, że pół roku temu pomyślałam, że gdzieś w innej butelce trawa może jest zieleńsza. Nie jest!

Mam włosy kręcone, do łopatek. Po użyciu tego szamponu są znów miękkie, łatwo się układają, nie mam na głowie suchego niedomytego siana.

Owszem, należy użyć odżywki do włosów, by móc je potem rozczesać, jednak nie jest to niedogodność spędzająca sen z powiek.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić zielona_chmurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Jakiś czas temu miałam poważny problem z wypadaniem włosów i koleżanka z pracy poleciła mi właśnie serię kosmetyków Radical. Wypróbowałam szampon, serum i ampułki. Ampułki rewelacja, serum przeciętne, a szampon:

plusy:
    - dobrze oczyszcza włosy i skalp
    - włosy po nim wolniej się przetłuszczają,
    - cena,

minusy:
    - SLSy w składzie,
    - słabo się pieni,
    - moje włosy po nim się bardzo plączą,
    - mam wrażenie, że też wysusza włosy, pewnie przez SLS w składzie,
    - nie zmniejsza wypadania włosów.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić wiosnula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Od zawsze miałam problemy z włosami - były slabe, wypadały i szybko się rozdwajały. Używałam już wielu ziołowych szamponów, ale ten jest zdecydowanie najlepszy
    Po pierwsze uwielbiam jego zapach - myslałam że będzie bardziej ziołowy, a tu bardzo mile zaskoczenie - zapach jest bardzo delikatny. Włosy są bardzo miękkie i delikatne w dotyku. Mniej sie puszą i lepiej układają
    Szampon mógłby trochę bardziej się pienić, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
    Co do wypadania włosów to wypada ich znacznie mniej, szamponu używam od miesiaca, nie wiem czy to bardziej jego zasługa czy moze supelementu diety,m który zaczęłam brać.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Na wstępie, zawsze miałam mega gęste włosy i nagle ok rok temu zaczęły wypadać garściami...stosowałam wszystko sprawdzałam stan zdrowia itp. Radical mi polecono, niestety...sama nie wiem jak ocenić.

Plusy:
    - całkiem przyjemny zapach,
    - włosy są po nim mięciutkie, lekkie, puszyste, wolniej się przetłuszczają,
    - cena,

Minus:
    - mało wydajny,
    - słabo się pieni,
    - WŁOSY WYPADAŁY TAK WYPADAJĄ,

Podsumowując, mi nie pomógł, może jak zwalczę wypadanie to do niego wrócę w ramach profilaktyki, może sprawdzi się przy włosach, które lekko tylko wypadają? Fajnie myje i oczyszczą, nic więcej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon do d.....
  • Bardzo kiepski. Strasznie plącze włosy. Jest niewydajny. Śmierdzi. Nie pomaga na wypadanie. Zużyłam kilka butelek tego szamponu łudząc się, że coś mi to da. Niestety się rozczarowałam. Teraz w sklepie nie mogę nawet na niego patrzeć bo mam złe wspomnienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka, może 6

Chcesz pochwalić asiulka40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Zależało mi na szamponie, dzięki któremu włosy będą mniej wypadać i szybciej rosnąć. Radical spełnił te oczekiwania w 100%. Minusem jest na pewno to, że bez użycia odżywki włosy stają się ciężkie do rozczesania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić AnG_gie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wyróżnia się
  • Ten szampon na prawdę wyróżnia się spośród innych drogeryjnych. Przeważnie moje włosy nie ulegają większym zmianom w wyglądzie podczas zakupu nowego szamponu. Ich kondycja zależy głównie od odżywek, masek itp.
    W przypadku tego produktu było zupełnie inaczej.

Włosy są po nim gładkie, puszyste i pozostają świeże na długo. Ładnie się rozczesują, nie plączą, są sypkie i elastyczne. Podczas użytkowania szamponu zauważyłam, że ich objętość się zwiększyła, a włosy wypadały w dużo mniejszych ilościach niż ma to miejsce zwykle. Układały się lepiej niż dotychczas.
    Dodam, że moje włosy są bardzo przesuszone na końcach i choć są gęste, czasem z ich wizualną objętością bywa różnie.
    Zatem wszystkie obietnice producetna zostały spełnione.

Dodatkowy plus za ziołowy skład, przyjemny zapach i cenę. Szampon nie spowodował u mnie także swędzenia, łupieżu czy przetłuszczania. Jedno opakowanie wystarcza na około miesiąc przy dość częstym myciu. Szampon wyraźnie poprawił kondycję moich włosów.

Dla mnie produkt bez wad.
    Ja na pewno do niego wrócę.
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Alaia za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam.
  • Mam już czwartą lub piątą butelkę tego szamponu i jestem nim zachwycona.

Bardzo podoba mi się skład produktu, jest prosty, już na początku widnieje wyciąg ze skrzypu polnego.
    Jeśli chodzi o zapach jest typowo ziołowy, mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, podoba mi się

Konsystencja szamponu jest dość gęsta przez co moim zdaniem szampon jest wydajny, wystarcza mi na 1 - 1,5 miesiąca, a jego cena to 8,99 w promocji 6,99.

Przejdę teraz do działania. I z tego aspektu jestem bardzo zadowolona. Szampon przede wszystkim bardzo dobrze myje i oczyszcza włosy, przez co przez dłuższy czas są one świeże. Szampon nie plącze włosów, nie przesusza ich, zaraz po umyciu są one miękkie.

Po kilku miesiącach stosowania tego szamponu mogę powiedzieć, że moje włosy są odżywione i zregenerowane. Chociaż nigdy nie miałam problemu z nadmiernie wypadającymi włosami, uważam, że są one dużo mocniejsze i zdrowsze niż przed 'kuracją'.
    Coś co zaskoczyło mnie najbardziej to fakt, że na długości całego przedziałka pojawiło mi się mnóstwo, ale to mnóstwo baby hair. Moim zdaniem jest to dowód na to, że zawarty na samym początku INCI wyciąg ze skrzypu polnego w pełni zadziałał.

Polecam szampon każdemu, kto chciałby w naturalny sposób sprawić, że jego włosy staną się zdrowsze, zregenerowane i odżywione. Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać szamponu Radical na inny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku.

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować
  • Jest to jeden z lepszych szamponów jakie używałam w ostatnim czasi.Mam włosy cienkie, przetłuszczające się i ogolnie są bardz wybredne. Ten szampon poprawił stan skróry mojej glowy i ogolnie włosów.
    Zalety:
    -ograniczył nieco przetłuszczanie
    -włosy przestały wypdać
    -ich wygląd nieco sie poprawił
    -dobrze oszczysza
    -niska cena
    -ogolnie dostępny
    Wady:
    -kiedy kupilam drugą butelkę przestał działac

Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić plutss za czytelną i pomocną recenzję?