Powiększ Farmona, Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Zgłaszająca osoba: aanuszka

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Equisetum Arvense Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal.

• Sama nie wiem
  • Fakt, że mi zaszkodził wynika tylko i wyłącznie z mojej winy i z tego, że go źle użytkowałam.

Kupiłam go, jak miałam problem z wypadaniem włosów i na to faktycznie podziałał. Przestały się sypać z głowy. Ale uczciwie trzeba przyznać, że stosowałam inne rzeczy też.

Zalety:
    - zapobiega wypadaniu włosów (!)
    - wzmacnia
    - dostępność
    - zapach (lubię zapachy ziołowe)
    - dokładnie oczyszcza

Wady:
    - mało wydajny
    - opakowanie (przelałam do nowego)
    - konsystencja
    - mało się pieni
    - plącze; bez odżywki się nie obejdzie, ale to normalne dla szamponów ziołowych
    - przesusza

Używałam go jako codziennego szamponu i to był duży błąd, bo przesuszył mi włosy (mam po nim siano). Ale jako szampon oczyszczający, stosowany 1 w tygodniu na pewno by się świetnie sprawdził. W taki sposób mam zamiar go używać teraz, bo chcę żeby ciągle wzmacniał włosy. Ale na regularne stosowanie, zdecydowanie za mocny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NiinaX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Po nieudanej trwałej dzięki temu szamponowi zniknęło siano z mojej głowy, połączenie z balsamem i mgiełką, jest doskonałym sposobem na szybką i skuteczną regeneracje włosów.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić magnolya87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma, może przy dłuższym stosowaniu coś się zadzieje..
  • Zakupiłam ten szampon w drogerii Rossman za jakieś 9 zł.
    Szampon jest odkręcany i widać ile jeszcze go zostało, co mi się bardzo podoba.
    Zapach choinkowy, czuję go tylko kiedy naleję na dłoń.
    Nie jest wydajny, stosuję go sama od ok. 2 tygodni a już nie ma pół butelki.
    Nie zauważyłam jakiejś zmiany, poprawy kondycji włosa..
    Bardzo plącze włosy
    Słabo się pieni
    Dostałam po nim łupieżu ;(

Może jak będę stosować go dłużej zobaczę jakieś plusy

Używam tego produktu od: 2 i pół tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety się zawiodłam..
  • Stosowałam produkty Radical (szampon, mgiełkę i serum), aby zahamowac wypadanie włosów. Mimo wielu pozytywnych opinii na mnie produkt nie zadziałał. Włosy były jakoś dziwnie przyklapnięte, elektryzowały sie i nie mogłam ich normalnie ułożyć. Nie zauwazylam tez jakiego kolwiek wzmocnienia. Plusy za ziołowe składniki, cene, dostepnosc i wydajnosc, ale niestety minus za brak działania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty widać po dłuższym stosowaniu
  • Szampon Radical sprawdził się u mnie, ale efekty było widać dopiero podczas używania drugiego opakowania. Zapach ziołowy, lecz przyjemny. Do poprawki nakrętka w butelce - przydałby się zatrzask. Szampon doskonale myje włosy, ale niestety strasznie je plącze. Z tym jednak poradzi sobie dobra maska lub odżywka.
    Generalnie, jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kolejnego

Chcesz pochwalić angelikaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mi włosy !
  • Dokładnie tak jak w podsumowaniu.

Po moich eksperymentach w farbowaniu wypadła mi dosłownie połowa włosów. I gdyby na tym się skończyło..
    włosy wypadały mi garściami dosłownie płakałam jak miałam je umyć i zdejmować ze szczotki kolejne pęki ;(
    Wertowałam internet jak głupia ,szukałam ,szperałam. Czytałam o radicalu ale nie zdecydowałam się go kupić ,gdyż opinie były podzielone , a ja nie miałam czasu na eksperymentowanie. Moje włosy wymagały natychmiastowej pomocy. Kupiłam seboradin (także polecam) i odratowałam włosy w około 45%. Przestały wypadać ,ale przetłuszczały się,i to strasznie. jeden dzień,i włosy do mycia. I wtedy właśnie w ten piękny dzień postanowiłam kupić ten słynny Radical. Pożegnałam się z tłustą skórą głowy. teraz mogę myć włosy co drugi,trzeci dzień a jak dla mnie to naprawdę sukces. Podsumowywując:

Plusy:
    -Nie podrażnia
    -stabilizuje łojotok
    -jest w miare wydajny
    -BARDZO TANI !
    -wygodna buteleczka z dozownikiem

Minusy:
    -zapach (praktycznie w ogóle go nie ma)
    -Troszkę kiepsko się pieni,ale do przeżycia

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić Nancy3320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Muszę go bronić !!!
  • Ja krótko i na temat. Rozpisałam się na temat ampułek radicalowych, które uratowały moje włosy ale muszę przyznać, że ten szampon się do tego przyczynił tak samo w dużym stopniu.

przełom listopad-styczeń borykałam się ze strasznym wypadaniem włosów. Potem doszłam do tego co było przyczyną ale wiadomo uczymy się tylko i wyłącznie na błędach . Na gwiazdkę dostałam od siostry ampułki przeciw wypadaniu włosów radical. Czytałam wiele pozytywnych opinii na wizażu i zawsze chciałam wypróbować ale ze względu na ich wysoką cenę odkładałam decyzję zakupu na później. Kiedy znalazły się w moich rękach od razu poszłam do rossmana i kupiłam ten szampon w większym opakowaniu w promocji.

Zapach typowo ziołowy bardzo przyjemny bo uwielbiam takie

Konsystencja taka lekko galaretowata ale na dłoni rozprowadzał się dobrze. Ja nakładałam go w ten sposób, że nabierałam niewielką ilość na dłonie rozsmarowywałam i nakładałam na włosy. potem nabierałam trochę wody w zagłebienie dłoni i tak jakby polewałam tą niewielką ilością włosy aby utworzyła się piana. Delikatnie masowałam

Szampon rewelacyjnie domywał włosy i skórę głowy. Domywał oleje i cięższe maski do włosów.

Głowę myję codziennie. W sumie po tym szamponie na upartego mogłabym myć co dwa dni ale z przyzwyczajenia i tak ładowałam ją pod kran każdego dnia. Mnie włosów nie przesuszył zawsze po umyciu włosów szamponem nakładałam odżywkę bo rzeczywiście były takie tępe w dotyku po samym szamponie.

I tutaj na drugi dzień czyli po drugim myciu włosów szamponem radical stał się CUD i to prawdziwy CUD !! Za trzecim myciem wypadły mi tylko 3 włosy !! Byłam przeszczęśliwa bo zwykle po jednym myciu już zapychał sie odpływ pod prysznicem

Jak dla mnie jest wydajny. Początkiem lutego skończyłam a zakupiłam końcem grudnia. Już dawno skończyłam butelkę ale na pewno kupie ponownie.

W duecie z ampułkami sprawdza się wspaniale do tej pory wypada mi tylko pare włosów dziennie a nie 200 jak było wcześniej. I wiem, ze jest to jego zasługa.

Dlatego pomimo też opinii negatywnych każdy powinien dać mu szanse bo może będzie on "lekiem" na to zło jakim jest wypadanie włosów

Używam tego produktu od: skończyłam początkiem lutego
    Ilość zużytych opakowań: 1. opakowanie

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydiwanie nie
  • Niestey, zbyt duże oczekiwania w momencie kupna tego szamponu, wielke rozczarowanie po pierwszym myciu, ale dalam szanse do końca opakowania, niestety szampon okazal się zupełnie nie dla mnie, pomimo tego ze cena jst atrakcyjna, a szampon bez parabenow i calkiem "bezpieczny i naturlany" to nie pomogl moim włosom.. bardzo ciężko było mi rozczesać wlosy, pomimo odzywki, po wysuszeniu i ulozeniu totalnie oklapły i zrobily się plaski, to już bardziej sobie chwaliłam szampon z pokrzywy z tej samej firmy, jednak po dluzszym stosowaniu (3 opakowania) dostałam lupiezu i do widzenia z nim.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić foxy313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Szampon wpadł mi w ręce po wypróbowaniu innych produktów do włosów z tej firmy. Byłam ciekawa czy chociaż trochę wzmocni moje włosy i przestaną wypadać.
    Buteleczka jak dla mnie trochę nieporęczna gdy mam mokre ręce, zamknięcie mogłoby być inne, bo okręcanie i zakręcanie nie należy do przyjemnych.
    Konsystencja jak dla mnie za rzadka, szampon ucieka przez palce, może się też go za dużo wylać, co jest łatwe do zrobienia.
    Sam szampon ma dla mnie dość dziwne działanie. Jak to szampon ziołowy plącze włosy, ale ok. Poza tym za słabo się pieni. Po pierwszych kilku użyciach nie wyglądało by coś zrobił z moimi włosami, włosy wypadały, a wzmocnione na pewno nie były. Do tego puszyły się bardziej niż zwykle i wyglądały na bardzo suche co mi się nie zdarza. Postanowiłam wtedy stosować go z innym szamponem na zmianę. To był dobry wybór po około miesiącu takiego mycia włosy zaczęły wyglądać ładnie, mniej wypadały, nie puszyły się za bardzo, były lśniące i nawilżone. Osobno ani jeden ani drugi szampon nie zadziałały tak jak razem.

Używam tego produktu od: w 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justys_ia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na tą ceną nie wymagajmy cudów
  • Długi czas już poszukuję specyfiku na wzmocnienie włosów. Czy ten szampon pomaga? W pewnym stopniu może tak, ale efekty nie są super zadowalające, można się rozczarować, ale fakt niskiej ceny powoduje, że to rozczarowanie szybko znika.

PLUSY:
    + rzecz jasna niska cena jak za kosmetyk o tym działaniu
    + łatwo dostępny produkt
    + przyjemny zapach naturalnego kosmetyku, nie czuć chemicznych zapachów
    + bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem różnorodnych wcierek z włosów
    + estetyczne opakowanie szamponu
    + nie wywołuje łupieżu ni innych podrażnień skóry
    + gęsta konsystencja
    + produkt nie wylewa się

MINUSY:
    - ciężko go spienić
    - słabo przeciwdziała wypadaniu włosów
    - nie powoduje wielkiego uczucia świeżości po zastosowaniu
    - ciężko rozczesać włosy (zalecam stosowanie odżywki)
    - przy długich włosach należy go niestety dużo użyć w związku z czym spada wydajność produktu
    - włosy stają się lekko przesuszone zdecydowanie nie jest on do używania na dłuższą metę
    - obciąża włosy

PODSUMOWUJĄC: Szampon do zwykłego mycia włosów, bez cudów

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na wypadanie włosów
  • U mnie Radical sprawdził się jeśli chodzi o wypadanie włosów. Już następnego dnia nie miałam z tym problemu. Gdy wyjechałam i zapomniałam go zabrać włosy zaczęły znowu wypadać ale dopiero po tygodniu.
    Faktycznie trochę plącze włosy, ale polecam go używać na włosy tuż u nasady a po umyciu nałożenie dobrej maski lub odżywki i nie będzie problemu.
    Polecam też ze względu na to, że Radical nieco się zmienił, na lepsze. Ma bardziej gęstą konsystencję, lepiej się pieni i posiada bardziej poręczną butelkę z dozownikiem, co zapobiega wylewaniu się zbyt dużej ilości produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

Chcesz pochwalić j_vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty swojej ceny
  • Jak dla mnie to jeden z najlepszych ziołowych szamponów. Nie jest on numerem jeden wśród szamponów na mojej półce. Wiadomo jak po każdym ziołowym szamponie włosy ciężko się rozczesują, nie są gładkie jak po szamponie z sylikonem, ale w połączeniu z dobrą maska lub odżywką sprawdza się bardzo dobrze. Cena też jest zadowalająca.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Misia2606 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału, przeciętny
  • Jestem w połowie butelki i nadal mam mieszane uczucia. Mam długie włosy i na jedno mycie musze go zużyć całkiem sporo, gdyż niby się pieni ale jakoś nie czuję że włosy są umyte. W czasie mycia włosy mocno się plączą i suplą, gdybym nie użyła po myciu odżywki chyba bym włosów nie uczesała. Na razie nie zauważyłam leczniczych właściwości szamponu, ale używam od niedawna, więc może jeszcze powinnam poczekać. Moim zdaniem przesusza włosy, a ja mam i tak bardzo sianowate, więc nie jest to szampon dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić 3krateczki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny.
  • Nie wiem, czy kupiłabym ten produkt po raz drugi. Skusiła mnie promocja w Rossmannie i fakt, że moje włosy potrzebują pomocy, a ja wierzę w moc ziołowych kosmetyków.

Zacznę od plusów:
    +Cena
    +Dostępność
    +Przyjemny ziołowy zapach
    +Fajne opakowanie, jednak opcja zakrętki jest niepraktyczna
    +Spełnia swoją funkcję, myje włosy

No i minusy:
    -Strasznie plącze włosy. Gdyby nie odżywka, nie dałabym sobie rady.
    -Mam wrażenie, że lekko wysusza
    -Bardzo niewydajny
    -Nie spełnia obietnic producenta- nie widzę różnicy na swoich włosach teraz i przed używaniem szamponu.

Ot, taki sobie szamponik do mycia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1x 300 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić laruryssa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • raczej go nie kupię chyba że nie bede miala innego wyboru

farbuje wlosy juz jakis czas, regularnie, rozjasniam i mieszam farby
    myslalam ze ten produkt mi pomoze odbudowac chociaz trochę ich strukturę a prawda jest taka ze nie moglam rozczesac tych wlosow po tym produkcie

byly sztywne, szorstkie i odzywka byla obowiazkiem
    ledwo wykorzystalam calą butelkę
    wymęczyłam ją bo wlasciwie dobrze oczyszcza (nawet farbe)
    gwiazdki daje za dostepnosc
    oczyszczanie
    zapach
    i skład bo nie jest az taki drażniący

Ilość zużytych opakowań: 1pelnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko
  • Szampon jak każdy inny ziołowy czyli tani, bez wielkich efektów, pachnący, bez nadmiaru chemii, nie zmieniający drastycznie stanu włosów.

Ogółem to kupiłam go jako szampon na pierwsze mycie, a na drugie mycie Seboradin Niger. Nie zmienił nic w efekcie działania Seboradinu (3 miesiące wcześniej używałam sam Seboradin).

Ok jak ma się mało pieniędzy w danym momencie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry
  • Dobry, tani szampon.
    Obawiałam się, bo na opakowaniu jest napisane, że służy do codziennego użytku, ja nie myję włosów codziennie i myślałam, że będą się przetłuszczac. Jak się okazało, bardzo się myliłam! Włosy były świerze nawet 3-4 dni.
    Nie pomógłmi z problemem wypadania, ale poza tym naprawdę bardzo przyjemny.
    Zapach ziołowy ale nie męczący, ładnie się pieni. Mógłby by odrobinkę gęstszy.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 330ml

Chcesz pochwalić Mlezi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo dobry szampon, wyraźnie wzmacnia włosy i zmniejsza ich wypadanie. Wracam do niego co jakiś czas jednak ze względu na Sodium Laureth Sulfate nie używam go częściej. Co więcej, trochę plącze moje włosy, sprawia, że wydają się sztywne i trudne w rozczesaniu. Ma bardzo ziołowy zapach, co nie wszystkim może odpowiadać.

Ilość zużytych opakowań: ciężko dokładnie stwierdzić

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie poprawił kondycję włosów
  • Sięgnęłam po ten szampon w chwili kiedy każde przeczesanie włosów kończyło się wyciągnięciem pęku włosów.

Plusy:
    - włosy przestały mi wychodzić,
    - odrasta mi sporo włosów
    - wyraźnie się wzmocniły
    - piekny ziołowy zapach
    - dla mnie wydajny - nie mam problemów z dozowaniem
    - nie spowodował u mnie swędzenia głowy (a wiele szamponów niestety powoduje)

Minusy:
    - niekorzystnie wpłynął mi na kolor włosów - mam naturalny złociszty blond ale po nim zrobiły się szare (teraz myje na zmianę z rumiankowym Barwy)
    - włosy po południu były troche przyklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 300 ml.

Chcesz pochwalić Pimpinellanisum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • -szampon ma rzadką konsystencję i muszę go dużo lać, żeby choć trochę się pienił co nie wpływa korzystnie na jego wydajność!
    -po umyciu nim włosy są okropnie suche i się plączą, a nie o to chodzi w szamponach regenerujących!
    -nie zauważyłam żadnego cudownego wpływu na moje wypadające włosy, a cierpliwie męczyłam się z nim kilka tygodni, naiwnie sądząc, że z czasem będzie lepiej. Cóż, lepiej nie było!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 buteleczki

Chcesz pochwalić syllwisz24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z czystym sumieniem POLECAM
  • Mam jasne włosy(niefarbowane), długie (prawie do pasa), delikatne, cienkie, ze skłonnością do przetłuszczania się u nasady, suche na końcu, sezonowo wypadają.

Od wielu lat używm RADICAL-a.
    Obok Seboradinu Niger jest to mój drugi ulubiony szampon.

PLUSY:
    +nie obciąża cienkich włosów, sprawia,że są puszyste
    +odżywia
    +nawilża umiarkowanie - zazwyczaj muszę włosy psiknąć dodatkowo mgiełką,żeby sie lepiej rozczesywały - jednak przy przetłuszczających sie włosach to nie jest minus
    +redukuje wypadanie
    +ładnie pachnie
    +niska cena 9zł/opakowanie

+NIE TESTOWANY na ZWIERZĘTACH <3
    +PRODUKT POLSKI <3

MINUSY:
    -okropna, nieporęczna butelka i kanciasty duży korek
    -silna konsystenca żelu - nie leje się, ale "wypada" - ciężko wyporcjować małą ilość, przez co jest nieekonomiczny

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Alfonsina y el mar za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny.
  • Opakowanie - mało wygodne, z dużym otworem przez co zawsze wylewa mi się wiecej szamponu niż planowalam.

Zapach - ziołowy, ale to mi akurat nie przeszkadza.

konsystencja - bardzo rzadka! do tego szampon w ogole się nie pieni, przez co użytkowanie jest strasznie mało wydajne.

Działanie - szampon nie robi nic, prócz tego że moje włosy są suche i wyglądają jak siano. Szorstkie w dotyku, wypadające. Redukcji nowo pojawiających się rozdwojonych końcówek też nie zauważyłam. Czy je wzmocnił? Ns pewno nie.

Wydajnośc - 8 tygodni przy stosowaniu 2x/tydzień.

Dla mnie jeden z gorszych szamponów. Na plus mogę zaliczyc jedynie dostępnośc.

Używam tego produktu od: październik 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia...
  • Kupiłam ten szampon jakieś 2 lata temu, ponieważ radykalnie ścięłam włosy i chciałam trochę przyspieszyć ich porost. Przekonana dobrymi opiniami na wielu forach skusiłam się i kupiłam ten produkt. Zapach tego szamponu bardzo mi się nie podobał ale wtedy mi to jakoś bardzo nie przeszkadzało. Szampon ten miał bardzo rzadką konsystencję i prawie w ogóle się nie pienił, przez co wylałam go bardzo dużo na moje włosy. Po "umyciu" włosów i przejechaniu po nich dłonią czułam, że są tępe i szorstkie. Włosy po wyschnięciu wyglądały tragicznie! Były bardzo nieprzyjemne w dotyku, przesuszone i matowe. Wyglądały bardzo niezdrowo i w dodatku ten okropny zapach unosił się jeszcze przez długi czas. Dałam jeszcze kilka szans temu produktowi ale za każdym razem moje włosy wyglądały tak samo po jego zastosowaniu. Stanowczo nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: ponad pół 1 opakowania.

Chcesz pochwalić gutka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czytaj etykietkę człowieku!!
  • Plusy:
    -tani
    -łatwo dostępny
    -wydajny
    -fajne opakowanie
    -zapobiega wypadaniu
    -chroni przed łamaniem
    -stosując go włosy nie są rozdwojone
    -PRZYSPIESZA WZROST WŁOSÓW
    -nie przeciąża włosów
    -delikatny ziołowy zapach

MINUSÓW jest jeszcze więcej niż plusów ponieważ włosy wyglądają jak siano... one są jak siano..
    ale szampon ten nie miał sprawić ze "włosy będą jak po wyjściu od fryzjera" ty "BĘDĄ WZMOCNIONE" a to bez wątpienia robi

Używam tego produktu od: ok 1,5
    Ilość zużytych opakowań: ok. 7

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić blondineczka07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś bardzo mi pomógł, nadal chętnie do niego wracam
  • Bardzo lubię szampony ziołowe. Dodatkowo nie boję sie SLS i SLES, bo moim włosom służą (choć z przyczyn ideologicznych czasem porywam się na poszukiwanie ideału z łagodniejszymi detergentami).

Pierwszy raz użyłam tego szamponu kilka lat temu (może 7?), gdy w okresie dojrzewania zaczęły mi wypadać włosy dosłownie pasmami. Pamiętam,że dostałam od babci właśnie ten szampon, ampułki Radical i wcierkę z tej samej serii (moją pierwsząw życiu). Włosy praktycznie z dnia na dzień przestały wypadać. Stąd mój sentyment.

Od tamtego czasu zakochałam się we wcierkach, chociaż te dawno wymieniłam na inne. Jednak bywa,że szampon wraca na moją łazienkową półkę. Nie jest bez wad- niezbyt wygodne opakowanie, rzadka konsystencja, słaba wydajność, cena w stosunku do wydajności nie najlepsza. ALE szampon mimo problemów z uzyskaniem piany dobrze oczyszcza, nie plącze moich włosów bardziej niż inne szampony (ale mi się w ogóle plątanie rzadko zdarza) i fajnie przygotowuje skórę głowy do przyjęcia wcierki. Pachnie specyficznie, ale całkiem przyjemnie- ziołowo. Nie podrażnia i dobrze wspomaga w walce z wypadaniem.

Polecam spróbować, zwłaszcza osobom lubiącym ziołowe szampony bez lub z niewielką ilością sylikonów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 7-8 całych

Chcesz pochwalić kamyczek18 za czytelną i pomocną recenzję?