Powiększ Farmona, Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Zgłaszająca osoba: aanuszka

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Equisetum Arvense Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal.

• nawet dobry szampon ziołowy
  • Szampon do włosów osłabionych, zniszczonych skłonnych do wypadania, zawiera wyciag ze skrzypu polnego. Trzeba wcierac w skórę, włosy cnie zbyt łatwo sie potem rozczesują jednak sa puszyste, nie powodował u mnie przetłuszczenia ani żadnych skutków ubocznych wpostaci łupiezu czy podraznienia

Używam tego produktu od: styczeń 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml

Chcesz pochwalić knapus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam go, ponieważ koleżanka strasznie zachwalała szampony z tej firmy, a że bardzo lubię ziołowe szampony to się skusiłam.

Dlaczego nie kupię go nigdy więcej? Dlatego, że spowodował u mnie straszny łupież, czego żaden z ziołowych szamponów nie powodował. Poza tym ogromnym minusem, który dyskwalifikuje go w moich oczach, szampon dobrze oczyszcza włosy co sprawia, że nie przetłuszczają się tak szybko. Po każdym umyciu trzeba nałożyć odżywkę, ponieważ bardzo plącze włosy i bez tego jest straszny problem z ich rozczesaniem. Niestety, wypadania włosów nie zahamował.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubiłam.
  • Używałam teg produktu przez długi czas i byłam nawet zadowolona. Włosy po nim bardzo ciężko się rozczesują i plączą. Słabo sie pienił. Ogólnie włosy były w dobrej kondycji, ale bez cudów. Włosy napewno mi nie wypadał gdy go stosowałam do czasu, gdy borykałam sie z bardzo dużym wypadaniem po narkozach- ten szampon kompletnie już sobie z tym nie radził, odstawiłam go na jakiś czas.

Gdy zakupiłam go ponownie- ZDZIWNIENIE. Szampon zmienił kształt butelki oraz ma dwa razy dłuższy skład. Lepiej sie pieni, ale chyba nie o to chodzi, gdy chce się kupić jakiś w miare nauralny, ziołowy kosmetyk. Tego już więcej raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: około 2 lata, nie używam od roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 10? może więcej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Iw Sq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Przedwszystkim spełnia swoją funkcję. Wiadomo ze nie zlikwiduje wypadania całkowicie ,lecz mocno je niweluje. Fakt że mamy SLS w składzie nie jest najlpeszy,lećz mimo wrażliwej skóry głowy niezauwazylam zadnych podrażnien czy swedzenia.Jest tani i wydajny,skrzyp w składzie wysoko, zapach ziołowy mnie się akurat nie podoba ale drażniący tez nie jest.Problem z roczesywaniem potem faktycznie jest ,ale nie uwazam tego za wielki minus bo wystarczy nalożyć odżywke i jest ok.Pocleam też myć nim jedynie skorę głowy (gdyż myjąc włosy na całej długości moze wysuszyć)robię tak od zawsze,włosy i tak sa swieże i czyste poniewaz myjąc skóre głowy przy spłukiwaniu szamponu i tak kurz i
    reszta tez zmyją się z wlosów na dlugości.

+ cena
    +wydajność
    +dużo mniejsze wypadanie
    +nie przetłuszcza
    +nie obciąza,wlosy ładnie uniesione
    +dostępnośc (każdy rossman na przykład)

- dla niektorych zapach
    - potrzebna odżywka do rozczesania przy zniszcoznych ,suchych włsoach

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić JennyWalker za czytelną i pomocną recenzję?
  • uważaj!
  • Przez pewnien czas używałam tego szamponu jak nie byłam włosomaniaczką i wtedy wydawał się "ok".
    Jednakże poźniej znowu go kupiłam, niestety - to nie była dobra decyzja.

Po pierwsze skład. Sls może nadawałby się do głębszego oczyszczania, ale dalej możemy znaleźć silikon, co powinno dawać do myślenia. (UWAGA!! WYDAJE MI SIĘ ŻE PRODUCENT ZMIENIŁ SKŁAD, BO W MOIM SZAMPONIE ZNAJDUJE SIĘ SILIKON)

Zalety: zapach. I wydajność. Te dwie rzeczy naprawdę są dobre, bo zapach jest "leśny", a sam szampon starcza na długo.

Po myciu włosów tym szamponem, włosy są jakby oblepione, niedokładnie umyte, szybiej się przetłuszczają, są oklapniete, a przy moich cienkich i rzadkich włosach ten efekt jest baardzo spotęgowany. Teraz mam pół buteli szamponu, którym będę myła pędzle do makijażu, bo swojej głowie krzywdy nim nie zrobię.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić naughtily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Pierwszy raz spotkałam się z tym produktem rok temu. Zachęciła mnie przystępna cena i oczywiście wyciąg ze skrzypu polnego. Chciałam poprawić kondycję moich włosów, które z natury są puszyste i cienkie, zmęczone farbowaniem, z tendencją do plątania się. Niestety już po kilku myciach tym szamponem zauważyłam, że włosy stały się szorstkie i twarde. Jeszcze bardziej zaczęły się plątać... Zrobiłam sobie przerwę i zaczęłam stosować inny. Niestety gdy ponownie sięgnęłam po ten produkt moje włosy tak samo reagowały mimo, iż stosowałam go w komplecie z mgiełką i serum.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić namisek1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • często do niego wracam
  • Od czasu do czasu do niego wracam, a w mojej łazience znajdzie się choć buteleczka.
    Stosuje go zawsze, kiedy mam wrażenie, ze moje włosy zmęczone są intensywną pielęgnacją. A wtedy przez jakiś czas myję je tym szamponem, używam odżywki z rzeczy i mam wrażenie, że włosy odpoczywają.
    Co do plusów:
    +delikatnie myje
    +ma fajną konsystencję
    +opakowanie jest wygodne, widać ile szamponu zostało
    +ma ładny, naturalny zapach
    +cena jest niska

Posiada jednak też wady:
    -bardzo plącze włosy. Konieczne jest użycie odżywki
    -na dłuższą metę bardzo wysusza włosy

Mimo wszystko zawsze do niego wracam i wracać będę. I wszystkim polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie plącze
  • szampon ziołowy, przez co bardzo bardzo plącze moje rozjasniane cienkie długie włosy, poza tym całkiem ok, wydajny, nawet dobrze sie pieni jak na szampon ziołowy.

Chcesz pochwalić MagduSkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Kupiłam go na wyjeździe kiedy zapomniałam zabrać z domu swojego szamponu. Byłam bardzo zadowolona z tego szamponu mimo tego, że ma on wady.

Plusy:
    *tani
    *łatwo dostępny (z Rossmann, markety)
    *ładne, wygodne, solidne opakowanie z "dziubkiem" zapobiegającym nadmiernemu wylewaniu się produktu
    *piekny, ziołowy zapach
    *gesta konsystencja (nie spływa z dłoni)
    *dobrze się pieni
    *nie plącze włosów
    *nie wysusza ich
    *jest wydajny
    *wzmacnia włosy

Minusy:
    *nie poradzi sobie z domyciem włosów przetłuszczonych lub po olejowaniu
    *wymaga użycia odżywki

Generalnie polecam do użycia co kilka dni na zmianę z innym, bardziej oczyszczającym szamponem.

Używam tego produktu od: w sierpniu 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Chcesz pochwalić Rudzielec_19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • kupilam go w aptece kiedy wracalam do swoich naturalnych, jasnych wlosow - a bylo to poprzedzone dwukrotną dekoloryzacją, a potem ponowną koloryzacją...moje wlosy byly w dotyku jak guma, jak plastikowe wlosy lalki barbie

kupilam ten szampon i spray. moze przeszkadzac to, ze sie nie pieni i jest "suchy" w dotyku, mozna miec wrazenie ze plącze włosy, ale kazdy ziolowy szampon tak sie zachowuje. wazne, ze jest naturalny, delikatny, NAPRAWDE WZMACNIA wloski i mam wrazenie ze stymuluje ich wzrost. jak skonczy sie moj szampon na pewni kupie ten ponownie

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić ballance za czytelną i pomocną recenzję?