Powiększ Farmona, Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Zgłaszająca osoba: aanuszka

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Equisetum Arvense Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal.

• Jeden z lepszych szamponów!
  • Szampon ten wyszukałam w polskim sklepie,za ok 6 funtów Cena nieco mnie powaliła,jednak chciałam spróbować coś nowego i od polskiego producenta!Już od pierwszego użycia produkt bardzo mi się spodobał!
    +wspaniały,ziołowy zapach!
    +naprawdę dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy
    +nie przesusza,ani nie przetłuszcza włosów
    +nie plącze włosów
    +sprawia że są dłużej świeże
    +mam wrażenie że przyczynił się do lepszej kondycji moich włosów
    +wygodna butelka
    +dobrze się pieni
    +bardzo bardzo wydajny! Używałam 2 mce,codziennie!!!(mam długie włosy)
    Na minus tylko cena ,ale kupilabym ponownie!

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • + wydajność
    + włosy ładnie się układały, były gładkie
    + zapach, uwielbiam ziołowe zapachy
    +/- możliwe, że pomógł na wypadanie . używałam razem z wcierką, włosy przestały wypadać, kiedy zmieniłam szampon, znowu wypadają.
    + cena też całkiem przyjemna
    + dostępność
    - opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić nadzieja__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewarty kłopotów
  • Jak większosć ziół ten szampon niemiłosiernie wysusza. Bez baterii odżywek się nie obędzie, dla mnie jest zbyt kłopotliwy.

- okropnie wodnista konsystencja, przelewa się przez palce, do tego ten ogromny otwór...
    - plącze i kołtuni (a nie mam takich skłonności)
    - WYSUSZA, puszy
    - nic nie robi w kwestii wypadania

+ dobrze się pieni i myje

Używam tego produktu od: używałam kiedyś przez 6 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: jedno, duża część mi się szczęśliwie wylała

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Kupiłam ten szampon z ciekawości. Wypadają mi włosy, ale nie jakoś strasznie. Niestety nie poprawił on kondycji moich włosów.
    Jego zalety to:
    - niewygórowana cena,
    - przyjemny, ziołowy zapach.

Według mnie ma za to sporo wad:
    - nie wzmacnia włosów,
    - bez odżywki nie ma się ich rozczesać,
    - prawie w ogóle się nie pieni, trzeba go dużo nakładać,
    - jest za rzadki,
    - ma nieporęczną butelkę, którą niewygodnie się odkręca,
    - mało wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Coolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Fakt, że mi zaszkodził wynika tylko i wyłącznie z mojej winy i z tego, że go źle użytkowałam.

Kupiłam go, jak miałam problem z wypadaniem włosów i na to faktycznie podziałał. Przestały się sypać z głowy. Ale uczciwie trzeba przyznać, że stosowałam inne rzeczy też.

Zalety:
    - zapobiega wypadaniu włosów (!)
    - wzmacnia
    - dostępność
    - zapach (lubię zapachy ziołowe)
    - dokładnie oczyszcza

Wady:
    - mało wydajny
    - opakowanie (przelałam do nowego)
    - konsystencja
    - mało się pieni
    - plącze; bez odżywki się nie obejdzie, ale to normalne dla szamponów ziołowych
    - przesusza

Używałam go jako codziennego szamponu i to był duży błąd, bo przesuszył mi włosy (mam po nim siano). Ale jako szampon oczyszczający, stosowany 1 w tygodniu na pewno by się świetnie sprawdził. W taki sposób mam zamiar go używać teraz, bo chcę żeby ciągle wzmacniał włosy. Ale na regularne stosowanie, zdecydowanie za mocny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NiinaX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Po nieudanej trwałej dzięki temu szamponowi zniknęło siano z mojej głowy, połączenie z balsamem i mgiełką, jest doskonałym sposobem na szybką i skuteczną regeneracje włosów.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić magnolya87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma, może przy dłuższym stosowaniu coś się zadzieje..
  • Zakupiłam ten szampon w drogerii Rossman za jakieś 9 zł.
    Szampon jest odkręcany i widać ile jeszcze go zostało, co mi się bardzo podoba.
    Zapach choinkowy, czuję go tylko kiedy naleję na dłoń.
    Nie jest wydajny, stosuję go sama od ok. 2 tygodni a już nie ma pół butelki.
    Nie zauważyłam jakiejś zmiany, poprawy kondycji włosa..
    Bardzo plącze włosy
    Słabo się pieni
    Dostałam po nim łupieżu ;(

Może jak będę stosować go dłużej zobaczę jakieś plusy

Używam tego produktu od: 2 i pół tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety się zawiodłam..
  • Stosowałam produkty Radical (szampon, mgiełkę i serum), aby zahamowac wypadanie włosów. Mimo wielu pozytywnych opinii na mnie produkt nie zadziałał. Włosy były jakoś dziwnie przyklapnięte, elektryzowały sie i nie mogłam ich normalnie ułożyć. Nie zauwazylam tez jakiego kolwiek wzmocnienia. Plusy za ziołowe składniki, cene, dostepnosc i wydajnosc, ale niestety minus za brak działania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty widać po dłuższym stosowaniu
  • Szampon Radical sprawdził się u mnie, ale efekty było widać dopiero podczas używania drugiego opakowania. Zapach ziołowy, lecz przyjemny. Do poprawki nakrętka w butelce - przydałby się zatrzask. Szampon doskonale myje włosy, ale niestety strasznie je plącze. Z tym jednak poradzi sobie dobra maska lub odżywka.
    Generalnie, jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kolejnego

Chcesz pochwalić angelikaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mi włosy !
  • Dokładnie tak jak w podsumowaniu.

Po moich eksperymentach w farbowaniu wypadła mi dosłownie połowa włosów. I gdyby na tym się skończyło..
    włosy wypadały mi garściami dosłownie płakałam jak miałam je umyć i zdejmować ze szczotki kolejne pęki ;(
    Wertowałam internet jak głupia ,szukałam ,szperałam. Czytałam o radicalu ale nie zdecydowałam się go kupić ,gdyż opinie były podzielone , a ja nie miałam czasu na eksperymentowanie. Moje włosy wymagały natychmiastowej pomocy. Kupiłam seboradin (także polecam) i odratowałam włosy w około 45%. Przestały wypadać ,ale przetłuszczały się,i to strasznie. jeden dzień,i włosy do mycia. I wtedy właśnie w ten piękny dzień postanowiłam kupić ten słynny Radical. Pożegnałam się z tłustą skórą głowy. teraz mogę myć włosy co drugi,trzeci dzień a jak dla mnie to naprawdę sukces. Podsumowywując:

Plusy:
    -Nie podrażnia
    -stabilizuje łojotok
    -jest w miare wydajny
    -BARDZO TANI !
    -wygodna buteleczka z dozownikiem

Minusy:
    -zapach (praktycznie w ogóle go nie ma)
    -Troszkę kiepsko się pieni,ale do przeżycia

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić Nancy3320 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij