Powiększ Farmona, Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Zgłaszająca osoba: aanuszka

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Equisetum Arvense Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal.

• Szampon do d.....
  • Bardzo kiepski. Strasznie plącze włosy. Jest niewydajny. Śmierdzi. Nie pomaga na wypadanie. Zużyłam kilka butelek tego szamponu łudząc się, że coś mi to da. Niestety się rozczarowałam. Teraz w sklepie nie mogę nawet na niego patrzeć bo mam złe wspomnienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka, może 6

Chcesz pochwalić asiulka40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Zależało mi na szamponie, dzięki któremu włosy będą mniej wypadać i szybciej rosnąć. Radical spełnił te oczekiwania w 100%. Minusem jest na pewno to, że bez użycia odżywki włosy stają się ciężkie do rozczesania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić AnG_gie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Wyróżnia się
  • Ten szampon na prawdę wyróżnia się spośród innych drogeryjnych. Przeważnie moje włosy nie ulegają większym zmianom w wyglądzie podczas zakupu nowego szamponu. Ich kondycja zależy głównie od odżywek, masek itp.
    W przypadku tego produktu było zupełnie inaczej.

Włosy są po nim gładkie, puszyste i pozostają świeże na długo. Ładnie się rozczesują, nie plączą, są sypkie i elastyczne. Podczas użytkowania szamponu zauważyłam, że ich objętość się zwiększyła, a włosy wypadały w dużo mniejszych ilościach niż ma to miejsce zwykle. Układały się lepiej niż dotychczas.
    Dodam, że moje włosy są bardzo przesuszone na końcach i choć są gęste, czasem z ich wizualną objętością bywa różnie.
    Zatem wszystkie obietnice producetna zostały spełnione.

Dodatkowy plus za ziołowy skład, przyjemny zapach i cenę. Szampon nie spowodował u mnie także swędzenia, łupieżu czy przetłuszczania. Jedno opakowanie wystarcza na około miesiąc przy dość częstym myciu. Szampon wyraźnie poprawił kondycję moich włosów.

Dla mnie produkt bez wad.
    Ja na pewno do niego wrócę.
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Alaia za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam.
  • Mam już czwartą lub piątą butelkę tego szamponu i jestem nim zachwycona.

Bardzo podoba mi się skład produktu, jest prosty, już na początku widnieje wyciąg ze skrzypu polnego.
    Jeśli chodzi o zapach jest typowo ziołowy, mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, podoba mi się

Konsystencja szamponu jest dość gęsta przez co moim zdaniem szampon jest wydajny, wystarcza mi na 1 - 1,5 miesiąca, a jego cena to 8,99 w promocji 6,99.

Przejdę teraz do działania. I z tego aspektu jestem bardzo zadowolona. Szampon przede wszystkim bardzo dobrze myje i oczyszcza włosy, przez co przez dłuższy czas są one świeże. Szampon nie plącze włosów, nie przesusza ich, zaraz po umyciu są one miękkie.

Po kilku miesiącach stosowania tego szamponu mogę powiedzieć, że moje włosy są odżywione i zregenerowane. Chociaż nigdy nie miałam problemu z nadmiernie wypadającymi włosami, uważam, że są one dużo mocniejsze i zdrowsze niż przed 'kuracją'.
    Coś co zaskoczyło mnie najbardziej to fakt, że na długości całego przedziałka pojawiło mi się mnóstwo, ale to mnóstwo baby hair. Moim zdaniem jest to dowód na to, że zawarty na samym początku INCI wyciąg ze skrzypu polnego w pełni zadziałał.

Polecam szampon każdemu, kto chciałby w naturalny sposób sprawić, że jego włosy staną się zdrowsze, zregenerowane i odżywione. Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać szamponu Radical na inny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku.

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować
  • Jest to jeden z lepszych szamponów jakie używałam w ostatnim czasi.Mam włosy cienkie, przetłuszczające się i ogolnie są bardz wybredne. Ten szampon poprawił stan skróry mojej glowy i ogolnie włosów.
    Zalety:
    -ograniczył nieco przetłuszczanie
    -włosy przestały wypdać
    -ich wygląd nieco sie poprawił
    -dobrze oszczysza
    -niska cena
    -ogolnie dostępny
    Wady:
    -kiedy kupilam drugą butelkę przestał działac

Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić plutss za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny do oceny
  • Mam trudność, aby ocenić ten szampon. Z jednej strony pomógł mi wzmocnić włosy i zatrzymał ich częściowe wypadanie. A z drugiej spowodował lekki łupież, który niestety stał się widoczny i musiałam sporo wysiłku włożyć w poszukiwanie kosmetyku, który by mnie pozbawił tego okropieństwa. Kosmetyk spełnia obietnice producenta, jednakże powoduje skutki uboczne.
    To co mi się w nim nie spodobało to również zapach – zbyt ziołowy jak dla mnie. Na plus oceniam natomiast jego zużycie (bardzo wydajny) oraz niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry szampon ziołowy
  • Szampon do włosów osłabionych, zniszczonych skłonnych do wypadania, zawiera wyciag ze skrzypu polnego. Trzeba wcierac w skórę, włosy cnie zbyt łatwo sie potem rozczesują jednak sa puszyste, nie powodował u mnie przetłuszczenia ani żadnych skutków ubocznych wpostaci łupiezu czy podraznienia

Używam tego produktu od: styczeń 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml

Chcesz pochwalić knapus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam go, ponieważ koleżanka strasznie zachwalała szampony z tej firmy, a że bardzo lubię ziołowe szampony to się skusiłam.

Dlaczego nie kupię go nigdy więcej? Dlatego, że spowodował u mnie straszny łupież, czego żaden z ziołowych szamponów nie powodował. Poza tym ogromnym minusem, który dyskwalifikuje go w moich oczach, szampon dobrze oczyszcza włosy co sprawia, że nie przetłuszczają się tak szybko. Po każdym umyciu trzeba nałożyć odżywkę, ponieważ bardzo plącze włosy i bez tego jest straszny problem z ich rozczesaniem. Niestety, wypadania włosów nie zahamował.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubiłam.
  • Używałam teg produktu przez długi czas i byłam nawet zadowolona. Włosy po nim bardzo ciężko się rozczesują i plączą. Słabo sie pienił. Ogólnie włosy były w dobrej kondycji, ale bez cudów. Włosy napewno mi nie wypadał gdy go stosowałam do czasu, gdy borykałam sie z bardzo dużym wypadaniem po narkozach- ten szampon kompletnie już sobie z tym nie radził, odstawiłam go na jakiś czas.

Gdy zakupiłam go ponownie- ZDZIWNIENIE. Szampon zmienił kształt butelki oraz ma dwa razy dłuższy skład. Lepiej sie pieni, ale chyba nie o to chodzi, gdy chce się kupić jakiś w miare nauralny, ziołowy kosmetyk. Tego już więcej raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: około 2 lata, nie używam od roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 10? może więcej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Iw Sq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Przedwszystkim spełnia swoją funkcję. Wiadomo ze nie zlikwiduje wypadania całkowicie ,lecz mocno je niweluje. Fakt że mamy SLS w składzie nie jest najlpeszy,lećz mimo wrażliwej skóry głowy niezauwazylam zadnych podrażnien czy swedzenia.Jest tani i wydajny,skrzyp w składzie wysoko, zapach ziołowy mnie się akurat nie podoba ale drażniący tez nie jest.Problem z roczesywaniem potem faktycznie jest ,ale nie uwazam tego za wielki minus bo wystarczy nalożyć odżywke i jest ok.Pocleam też myć nim jedynie skorę głowy (gdyż myjąc włosy na całej długości moze wysuszyć)robię tak od zawsze,włosy i tak sa swieże i czyste poniewaz myjąc skóre głowy przy spłukiwaniu szamponu i tak kurz i
    reszta tez zmyją się z wlosów na dlugości.

+ cena
    +wydajność
    +dużo mniejsze wypadanie
    +nie przetłuszcza
    +nie obciąza,wlosy ładnie uniesione
    +dostępnośc (każdy rossman na przykład)

- dla niektorych zapach
    - potrzebna odżywka do rozczesania przy zniszcoznych ,suchych włsoach

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić JennyWalker za czytelną i pomocną recenzję?