Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 2

5 / 5

Rewelacyjny kosmetyk

Wypróbowałam już kilku samoopalaczy jednak żaden nie byl tak doskonały jak ten. Rewelacyjny kosmetyk ! Bardzo dobry samoopalacz . Już po pierwszym użyciu skóra wygląda jak muśnięta słońcem. Nie pozostawia plam , smug opala stopniowo , opalenizna wygląda naturalnie. Świetnie się wchłania przy tym doskonale nawilża , nie uczula. Opakowanie bardzo wydajne . Pięknie pachnie. Od początku jestem nim zachwycona, a efekty przerosły moje naśmielsze oczekiwania Polecam wszystkim , kto lubi mieć sniadą karnacje nie tylko latem.

Przejdź do recenzji
Rosewood

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 20

5 / 5 HIT!

Dobra pigmentacja, super trwałość

Róż kupiłam 2 tygodnie temu na lotnisku, skuszona dobrą ceną. Poza tym szukałam matowego, różowego różu, którego brakowało w mojej kosmetyczce. Mój kolor to 475 Rose Caprice Matte - idealnie matowy, dość jasny i dość cukierkowy róż. Pierwsze wrażenie - jak to u Diora - zrobiło się tak jakby luksusowo :). Piękna puderniczka z lusterkiem, naprawdę dobrej jakości pędzelek, który z powodzeniem może zastąpić w podróży profesjonalny pędzel i cudowny, delikatny, kwiatowy zapach. Róż jest naprawdę idealnie matowy, jak obiecuje producent. Mimo tego absolutnie nie robi na twarzy plam i doskonale się rozprowadza. Kiedy mam ochotę na efekt bardziej glow, przeciągam po różu delikatnie rozświetlacza i wygląda równie doskonale. Produkt ma fantastyczną, konsystencję, nie jest tak suchy jak wypiekane róże Chanel, które mimo to również kocham, jest bardziej pudrowy i pięknie wygładza skórę Róż mimo dość jasnego koloru jest świetnie napigmentowany i nawet niewielka ilość wystarczy do wyczarowania na mojej jasnej skórze efektu baby face. Dlatego dziwi mnie poprzednia opinia dotycząca tego różu. Być może problem z pigmentacją dotyczy tylko tamtego koloru. No i trwałość - wręcz maksymalna. Na mojej twarzy róż w nienaruszonym stanie wygląda idealnie przez cały dzień. Z całą pewnością zostanie ze mną na dłużej.

Przejdź do recenzji