Babydream, Seife (Mydło w kostce dla dzieci - stara wersja)

Babydream, Seife (Mydło w kostce dla dzieci - stara wersja)

Mydło w kostce dla dzieci Babydream oczyszcza i pielęgnuje skórę niemowląt dzięki substancjom natłuszczającym oraz olejkowi z jojoby. Mydło nadaje się również dla skóry wrażliwej u dorosłych. Wyprodukowane: z dodatkiem rumianku i olejku z jojoby; z czystych olejów roślinnych; bez środków konserwujących.
Zastąpione nową wersją pozbawioną lanoliny, za to z masłem shea.

Lubimy

Bardzo dobre dziecięce mydełko. Ładnie pachnie, taką rumiankową świeżością i jest delikatne.

Mydło to nie uczula, ani nie wysusza problematycznej skóry dziecka, ja także stosuję je z powodzeniem do higieny intymnej i do twarzy od czasu do czasu. Spokojnie po jego użyciu można sobie odpuścić balsamowanie, jeśli akurat nie ma na to czasu. Mydełko pomimo niskiej ceny wydaje się być lekko przetłuszczone i glicerynowe. Pomimo łagodności jest całkiem efektywne w oczyszczaniu, a i pieni się bardzo dobrze.

Generalnie skóra syna woli mydła, niż wszelkie żele, niestety żele często go uczulają, a dobre, roślinne mydła prawie nigdy. Mogę śmiało stwierdzić po latach doświadczeń z mydłami, że Babydream jest najlepszym z najtańszych dla jego skóry.

Ma dobry skład i przyjemne oku obrazki na opakowaniu, które zachęcają marudę do codziennego utrzymywania higieny, niby szczegół, ale za każdym razem, jak przynoszę zakupy i syn wdzi ten kartonik, to buźka mu się śmieje:-)

Mydło jest tanie, dostępne i wydajne, na pewno kupię ponownie, bo i też nadaje się tak po prostu, jako podstawowy domowy środek czyszczący, można z jego użyciem coś na szybko w rękach przeprać czy przemyć. Idealnie się nadaje.

Używam tego produktu od: Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: Ilość zużytych opakowań: 2-3 kostki

Bardzo dobre

Kupiłam w zastępstwie za mydło Oillan Med. Staram się odzwyczaić od wysuszających żeli pod prysznic, ale denerwują mnie kostki, które się nie pienią, tak jak mydła indyjskie. Babydream sie pieni, nie rozwala się kostka w trakcie używania, nie zauważylam, by mi szkodził w jakikolwiek sposób, choć skóry nie "leczy" ;) mam problematyczne łydki po goleniu oraz krostki na ramionach.
Świetna cena i dostępność, więc na pewno będę wracać.

Najlepsze mydełko

Mydełko gości u nas bardzo długi czas. Używamy go do mycia rąk i do ciała.
+ fajna, kremowa konsystencja
+ super skład, znajdziemy w nim dużo olejków i ekstraktów
+ nie wysusza skóry
+ bardzo dobrze się pieni
+ niska cena

Minusów nie zauważyłam.

Jestem pewna, że na delikatnej skórze dziecka też się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

świetne

Bardzo dobre mydełko dziecięce , nie tylko dla dzieci :)

Moim KWC są kostki myjące Dove , ale ze względu na cene często kupuje to mydełko :) Jestem pozytywnie nim zaskoczona:

+bardzo dobry skład :
+ nie zawiera tłuszczu zwierzęcego !!!
+ nie wysusza
+ delikatny , ale przyjemny zapach
+ bardzo tanie , 1, 19 zł za 100 gram
+ dostępność
+ wydajność
+ wygodny kształt
+ nie rozwala się
+ delikatne , nie wywołuje podrażnień
+ nadaje się do mycia pędzli :D
+ może być używane do zmywania makijażu , mycia ciała , mycia sfery intymnej
+ dobrze sie pieni

Polecam jak najbardziej :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwie kostki

Mydła używam go golenia nóg oraz czasami do szybkiego przemycia twarzy. Zapach jego jest delikatny i niedrażniący a cena i wydajność jak najbardziej na plus.

Uwielbiam to mydełko :)

Mimo iż nie posiadam skóry bardzo suchej czy wrażliwej to jednak staram się obchodzić z nią w sposób delikatny, dość neutralny i niedrażniący. Do mycia ciała od dłuższego czasu używałam głównie żeli do mycia dla dzieci (BabyDream lub Hipp), czasem robiąc sobie od nich przerwę jakimś pachnącym drogeryjnym żelem. To mydełko tak naprawdę kupiłam z przeznaczeniem do mycia mojej twarzy, ale zakochałam się w jego działaniu i teraz używam go również do mycia ciała i rąk (oczywiście osobnych kostek). To mój hit nad hitami :D Nie wysusza skóry na ciele, jest łagodne, dobrze zmywa makijaż, nie pogarsza w żaden sposób wyglądu mojej cery, nie szkodzi jej, po umyciu twarz nie jest ściągnięta, świetnie sprawdza się też do mycia rąk, ponieważ ich nie wysusza i będzie idealne dla osób,. które tak jak ja bardzo często myją ręce z powodu posiadania w domu zwierzaka :) Dzięki takiej wielofunkcyjności jest idealne na wyjazdach :) Pozatym kosztuje w cenie regularnej 1,19zł więc myślę, że warto wypróbować!

Używam tego produktu od: Kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie koniecznie dla dzieci

Kupiłam z myślą o córce, ale po powąchaniu mydełka w domu od razu wiedziałam, że dla córki się nie sprawdzi. A to z uwagi na zapach, który nie jest drażniący, ale w moim odczuciu zbyt intensywny jak na niemowlaka. Także mydło to zużyłam na sobie.
Co do jego działania, to nie mam mu nic do zarzucenia. Dobrze myje, nie wysusza. Zostawia na skórze coś na kształt emulsyjnej powłoczki, co wśród mydeł jest dla mnie nowością.
Z dostępnością nie ma problemu, a cena jest więcej niż kusząca. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Same plusy

++Delikatnie myje i nie wysusza.
Po pierwsze, podczas stosowania tego produktu, moja skóra rąk odżyła.

Stosuję również rano, do mycia twarzy lub kiedy nie potrzebuję silniejszego oczyszczania (np. po demakijażu itp) - z tego jestem bardzo zadowolona. Nie zapycha i nie podrażnia.

PRODUKTU UŻYWAM NA SOBIE
Po raz kolejny linia Babydream mnie nie zawiodła. Kosmetyk tani, wydajny i dobry.

Ilość zużytych opakowań: pół kostki

Lubię

Fajne mydełko, bardzo delikatne. Nadaje się nawet do mycia twarzy i nie zostawia żadnych podrażnień.

Wyjątkowo niska cena i dobra dostępność.

Skóra po umyciu jest miękka, delikatna i pięknie pachnie, choć zapach mógłby się dłużej utrzymywać.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni