Avon, Ultra Colour, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Avon, Ultra Colour, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 3,9 ml

Klasyczna szminka AVON w matowej odsłonie idealnie pokrywa usta uwodzicielskim, głębokim kolorem. Zawiera SPF 15. Nawilżająca formuła pokrywa usta mocnym kolorem bez ich wysuszania. Nadaje ustom gładkie, matowe wykończenie. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną.
Sposób użycia: Nałóż szminkę zaczynając od środka ust i przesuwając się ku kącikom. Następnie złączając usta rozprowadź kolor równomiernie, nadmiar wytrzyj delikatnie w chusteczkę.

nawilżające, kryjące
Efekt
matowe
w sztyfcie

ladnie matowa, ale wysusza

Posiadam odcien Matte Grape.
Cos a-la bardzo ciemny bordo polaczone z nuta fioletu.
Prawie czarna.

Plusy:
- niesamowity kolor
- trwalosc

Minusy:
- ciezko sie naklada
- wysusza usta :(

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiecy

Kupiony w: U konsultantki

Przepiękny mat i trwałość szminki

Uwielbiam tą matową szminkę od Avon. Ma bardzo mocne krycie i jest bardzo trwała, gdy pomaluję się od rana - mam ją aż do wieczora i jeszcze dłużej. Fajna, kremowa konsystencja nie wysusza ust. Ja i tak zawsze polecam przed matową pomadką, zrobić sobie peeling ust, żeby jeszcze ładniej wyglądała i nie uwidoczniała skórek.

Łatwa aplikacja, nie sprawia problemu. Cena bardzo przyjemna, szminka dostępna praktycznie w każdym katalogu. Jestem jej miłośniczką, od lat. :)

Uwielbiam te szmnki

Bardzo lubię te szminki, mam je w kilku odcieniach i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Po pierwsze opakowanie jest eleganckie, ładnie się prezentuje.
Sztyft jest wygodny w użyciu.
Używam tej szminki bez konturówki (bez problemu da się nią wyrysować linie ust).

Po drugie intensywność koloru. Są na prawdę dobrze na pigmentowane, 1-2 warstwy i kolor pięknie pokrywa usta, nie robią się żadne prześwity. Szminka ładnie rozprowadza się po ustach, nie roluje się.

Po trzecie trwałość. Jak na szminki tej marki, to wersja matowa jest dość trwała. Nie trzeba jej co chwilę poprawiać, nawet przy jedzeniu czy piciu, bo kolor wżera się w usta. Czasem ciężko jest ją dokładnie zmyć.

No i po czwarte cena. Cena jest jak najbardziej akceptowalna, a często można dostać ja w promocji.

Przyjemniak

Szminek od Avon mam naprawdę sporo w swojej kolekcji. Są dobrze wykonane, zachwycają paletą dostępnych kolorów. Ta seria szminek po raz kolejny wyszła na plus. Ale jak to zwykle w Avonie bywa, kolory nieco różnią się od tych prezentowanych w katalogu. Trochę jajko niespodzianka. Kolor jest nasycony, wystarczy jedna warstwa by dobrze pokryć usta, ale dla lepszego efektu przydają się dwie. Ładne, eleganckie opakowanie, kremowa konsystencja i przyjemny zapach. Dobrze się operuje i rozprowadza, szminka jest wydajna, starcza mi spokojnie na parę miesięcy. Mat jest delikatny, ale widoczny, nie wysusza ust. Podkreśla niedoskonałości takie jak suche skórki, ale nie roluje się w kącikach. Na ustach spokojnie wytrzymuje parę godzin (u mnie 3-4) , z jedzeniem i piciem, co uważam, za zadowalający wynik. Ale ścieranie się jest niestety nierównomierne, więc nie obejdzie się bez poprawek. Jeżeli chodzi o dostępność i cenę oczywiście jest uzależniona od katalogu. Ja tą pomadkę kupiłam w cenie 9,99 i uważam, że jest to dobra szminka z niższej półki.

Osobiście polecam

Posiadam kilka a nawet kilkanaście kolorów tej pomadki.
Lubię markę Avon oraz ich produktu.
Te pomadki rzeczywiście są matowe, nie wysuszają bardzo ust i mają naprawdę bardzo ładne odcienie.

Polecam.
Mam kilka odcieni tej szminki.
Mat idealny, nie wysusza ust, dość długo uyrzymuje sie na ustach.
Po czasie się zjada i zaczyna rolować to minus ale jak w większości szminek.
Bardzo ładnie wyglądają z codziennym makijażem. Cena 9.99 zawsze kupuje na promocji

Świetny produkt

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy, ta szminka jest cudowna ,bardzo dlugo utrzymuje sie na ustach ,bardzo duzo odcieni do wyboru ,przyjemny zapach i niska cena

Skorupa na ustach.

Miałam wielkie nadzieje, co do tego produktu, czytając jego opis. Miał zapewniać nawilżenie - szminka wysusza usta, co jest chy a najgorszą cechą z możliwych przy doborze matowej pomadki do ust. Kolor piękny, ale po godzinie, dwóch ba ustach twirzy się coś w rodzaju skorupy, która wygląda bardzo nieestetycznie.

Ładny mat

Szminka ma bardzo ładny mat, pasuje do makijażu w pracy, looku biznesowego czy jesiennej stylizacji idealnie. Ładne opakowanie i zapach. Kolorystyka jest fajna. Jest w czym wybierać. Niestety przy jedzeniu, piciu - ściera się "plackami" co bardzo brzydko wygląda. Nie jest trwała. Normalnie bez jedzenia, picia i dotykania to około 3 godziny trwałości. Można kupić ale trzeba o tym pamiętać.

Sredniaczek

Pomadki matowe i szminki zawsze są ciężkie w testach. Ta nie ułatwiała w niczym...
Niby fajnie, bo gama kolorystyczna jest spora. (jednak różnica szminki w katalogu a na żywo) Niby fajnie też że pięęęknie kryje. Wystarczy jednak lekki dotyk żeby szminka była wszędzie. Nie trzyma się absolutnie.
Zapach delikatny nie chemiczny. Aplikacja jest ciężka, produkt jeszcze bardziej rozciera się po twarzy.

Wątpliwa wyjątkowość

Pokładałam wielkie nadzieje w tej szmince i niestety czuję wielkie rozczarowanie.

Wyjątkowym można nazwać eleganckie opakowanie, które chroni szminkę dzięki zamknięciu na "kliknięcie".

Szminka ma bardzo naturalny kolor, wręcz jest ledwo zauważalna na ustach. Myślę, że idealnie nada się, aby subtelnie podkreślić lekki i wiosenny makijaż.
Dla mnie to jednak za mało. Przy tak wysokiej cenie, spodziewam się szczególnego efektu. Dodatkowo jest ona matowa, mało trwała. Szkoda...

Przyjemny i lekki mat na ustach

Matowe szminik kojarzyć by sie mogły z ciężkim zastygającym matem, nie zawsze miłą konsystencją i efektem wysuszania. W przypadku tych szminek jest zupełnie inaczej.

Matowa szminka Avon

Jako że Avon ma bardzo fajne produkty do ust, skusiłam się na matową szminkę w odcieniu jasnego różu, lekko wpada w fiolet. Kolor troszeczkę różni się od tego , który jest w katalogu. Bardzo łatwo rozprowadza się na ustach, nie wysusza ich aż tak bardzo jak inne matowe szminki. Niestety jeśli ktoś ma jakieś skórki na ustach, lub pęknięcia to szminka je podkreśla i są bardzo widoczne. Utrzymuje się na ustach dosyć długo. Jest bardzo wydajna.