Powiększ Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: nathii

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Skład: Ethyl Acetate, SD Alcohol 40-B, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Water, Isopropyl Alcohol, n-Butyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Triphenyl Phosphate, Acrylates Copolymer, Ethyl Tosylamide, Mercaptopropionic Acid Dimethiconol, Benzophenone-1, Dimethicone, Calcium Pantothenate, Hydrolyzed Soy Protein, Soluble Collagen, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Keratin Amino Acid, Sodium Chloride, Violet 2. (08.05.2010)

Cena: ok. 50 zł / 13,3 ml

• Świetna odżywka
  • Preparat wciąż można kupić, ja kupuję przez internet.

+Bardzo wydajny
    +DZIAŁA
    +wyrównał płytkę moich zniszczonych wieloletnim obgryzaniem paznokci
    +Paznokcie rosły mocniejsze
    +Najwięcej ile zdażyło mi się zapłacić to 20zł

Ilość zużytych opakowań: 2 po 11ml

Chcesz pochwalić wiktorka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Przede wszystkim - nie rozumiem, czemu odżywka jest w ''zapomnianych kosmetykach'', skoro można ją nadal dostać w Hebe, Rossmannie, Superpharm....

Robi to, co obiecuje - paznokcie dobrze po niej rosną, są wzmocnione. Plus za to, że jest też bazą pod lakier, a nie, jak wiele odżywek, płynem, który się wchłania.
    Cena jest dosyć wysoka, ale zanim opakowanie się skończy, znajduje się jakaś nowa promocja - teraz można ją kupić za 25zł w Superpharm, a ostatnio za -49% w Rossmannie, więc coś koło 19zł.

Nie zawiera formaldehydu. To też wielki plus. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Ladnie sie naklada. Mocno pachnie ale zapach nie jest tak mocny jak w innych odzywkach. Trzyma sie na paznokciach dosc dlugi czas, chociaz co drugi trzeba zmywac zeby nalozyc nowa warstwe bo tak nakazuje producent zeby paznokcie calkowicie jakby wchonely witaminy itp. zawarte w odzywce.Ma przezroczysty kolor. NAPRAWDE wzmacnia paznokcie. Chociaz troche droga ale warta swojej ceny i na dlugo starcza. Lepiej kupic cos drozszego i naprawde dobrego niz duzo odzywek tanich a bezskutecznych.

Chcesz pochwalić AngelikaSabina za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozdwoił mi paznokcie
  • od jakiegoś czasu poszukiwałam odżywki do paznokci. skusiłam się na tę odżywkę po przeczytaniu recenzji na wizaz.pl. no cóż, bardzo się zawiodłam:
    - nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci
    - paznokcie stały się miękkie
    - i najgorsze: zaczęły się rozdwajać!!!
    nie kupię więcej, użyłam 1/3 opakowania i więcej już nie użyję.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić joguspl86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezadowolona
  • Kupiłam tą odżywkę ze względu na zniszczone paznokcie po zdjęciu paznokci żelowych; chciałam aby szybko odrosła zdrowa płytka. Owszem zauważyłam odrobinę szybszy wzrost, ale sama odżywka nie zyskała u mnie plusów.
    Po pierwsze nie wiem dlaczego, odżywka zapowietrza się na środku płytki, co po prostu uniemożliwia nakładanie kolejnych warstw. Po drugie szybko schodzi całymi płatami po wykonywaniu czynności w wodzie! A samo zmycie jej zmywaczem jest bardzo trudne, wydaje się jakby "spajała się" z paznokciem. Owszem, to powinien być dobry znak ale... Ale ta odżywka nic więcej nie robi, nie utwardza, nie wspomaga odbudowy płytki.
    I na dodatek już kilka dni po otwarciu ślicznej buteleczki odżywka zgęstniała.
    BUBEL Ciekawa jestem czy zapowietrza się na zdrowej płytce i czy nowsza wersja jest lepsza od tej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Microcell i Eveline lepsze
  • Gdybym nie znała spektakularnego działania odżywek Microcell i Eveline pewnie dałabym ze 4 gwiazdki. Bo ta odżywka jest ogólnie całkiem niezła - odczuwalnie wzmacnia paznokcie na przełomie mniej więcej miesiąca, sprawia, że się nie rozdwajają i szybciej rosną. Ale efekt po Microcell i Eveline jest, powiedzmy, 10 razy lepszy - paznokcie dosłownie grube, twarde i długie jak tipsy żelowe (co można sprawdzić w recenzjach). Fakt, że SH jest lżejsza, nie piecze przy nakładaniu i nie drażni nosa czy oczu, może odpowiadać osobom z wrażliwą płytką. Ja jednak takiej nie mam, więc zakupu nie powtórzę, bo efekt dla mnie jest za słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Od dłuższego czasu rozdwajaly mi sie paznokcie. Byly w oplakanym stanie, naprawdę... Ciągle pokrywalam je kolorowymi lakierami, aby ukryc to jak wygladają a one sie coraz bardziej niszczyly - bledne kolo.

Kupilam to zlote cudenko i hura!
    Mam teraz taak dlugie paznokcie ze aż za długie
    Muszę opiłowywać ostro bo rosną jak szalone.
    Jestem zachwycona. Co prawda paznokcie prawej dłoni jeszcze się troszkę rozdwajają, ale i tak jest niebo a ziemia w porównaniu do tego co było wcześniej.

Lakier pieknie wygląda na paznokciach. Starcza mi jedno opakowanie na równo miesiąc, regularnego stosowania - codziennego. Cena na allegro jest świetna.
    Pędzelek poręczny.

Jedyny minus to taki, że lakier gęstnieje po około 3 tygodniach od otwarcia i trzeba niestety się nieźle napocić żeby go potem dobrze nakładać.
    To jedyny minus.
    Ale poza tym - wspaniałość

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Baambi za czytelną i pomocną recenzję?
  • koniec łamliwych paznokci
  • Polecam zdecydowanie ten produkt. Moje paznokcie to był jeden wielki koszmar. Kiedy byłam nastolatką to non stop je obgryzałam. Płytka była tragiczna, paznokcie zniszczone i niestety dłonie bardzo zaniedbane. Wszystko wyglądało nieestetycznie. Poratowałam się tą odżywką, która bardzo mi pomogła. Stosuję regularnie od kilku lat i widzę pozytywny efekt. Paznokcie przestały się rozdwajać (oczywiście przestałam także je obgryzać i zaczęły rosnąć. Regularne piłowanie oraz ta odżywka pomogły mi przywrócić moim paznokciom normalny, zdrowy wygląd. Są jak nowe, zdrowe i zadbane. Bez problemu mogę teraz je pomalować. Naprawdę warto spróbować, jeśli ktoś walczy ze zniszczoną płytką. Cena jest dosyć wysoka dlatego odejmuję pół gwiazki, ale myślę, że mimo wszystko warto spróbowac! ;-)

Używam tego produktu od: 3,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Moje łamliwe,rozdwajające się oraz miękkie paznokcie są nie do poznania! Są twarde, mocne i nie rozdwajają się. Przestały się nawet nadrywać po bokach. Teraz mogę cieszyć się zdrowymi, mocnymi i długimi paznokciami!
    Wiadomo- systematyczność droga do sukcesu
    Udało mi się ją złowić w Rossmanowej promocji -40% więc kosztowała mnie jedyne 24 zł !!! ale za 40 też bym kupiła .
    Bardzo ładne i miłe dla oka opakowanie i wygodny pędzelek to dodatkowe atuty
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT!!!! Najlepsza odżywka jaką miałam przyjemność stosować a jestem w temacie
  • Witam
    Muszę podzielić się z Wami swoją opinią na temat tej odzywki, bo wiele osób neguje jej stosowanie jeszcze przed jej wypróbowaniem. Owszem zdarza się, że człowiek się natnie n jakimś badziewnym produkcie, ale ten jest wart swej ceny i zakupu.

Rozumiem osoby scepytcznie do niej nastawione, bo dawno temu gdy miałam naście lat zaczęłam prowadzić bloga o paznokciach (takie moje hobby) i miałam swoje ładne paznokcie, ale chciłam mieć spektakularnie długie bez sztucznego przedłużania (tips, żel). Więc pisałam z koleżanką kóra również prowadziła bloga i ona wtedy ok. 8 lat temu powiedziała czego uzywa i była to odżywka SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE. Pierwsze opakowanie jakie zuzyłam przekonało mnie o jej działaniu i od tamtej pory się z nią nie rozstaję. Zawsze mam ją w kosmetyczce i jak tylko się kończy zamawiam następną.

PLUSY
    - Paznkocie stały się jeszcze twardsze (czasami mam aż za twarde),
    - długie (często zdarza mi się, że osoby pytają gdzie zrobiłam tak ładne tipsy, a ja móię wtedy że to naturalne to mało kto wierzy),
    - szybciej rosną,
    - szybko schnie,
    - idelanie nadaje się również jako lakier nawierzchniowy, paznokcie pieknie sie błyszczą,
    - zabezpiecza aznokcie przed uszkodzeniami.

MINUS
    cięzko mi powiedzieć, bo jestem nią oczarowana, ale gdybym miała znaleźć to:
    - gdy nie stosuje się zgodnie z zaleaniami na opakowaniu lub conajmniej raz w tygodniu to nie jest się w staie zużyć całego opakowania, bo gęstnieje,
    - nie obraziła bym się gdyby cena była troszkę niższa (ale na allegro mozna znależć w tańszej cenie, ale uwaga na oszustów).

ZDECYDOWANIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: za dużo by zliczyć

Chcesz pochwalić monia2403 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij