Powiększ Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: nathii

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Skład: Ethyl Acetate, SD Alcohol 40-B, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Water, Isopropyl Alcohol, n-Butyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Triphenyl Phosphate, Acrylates Copolymer, Ethyl Tosylamide, Mercaptopropionic Acid Dimethiconol, Benzophenone-1, Dimethicone, Calcium Pantothenate, Hydrolyzed Soy Protein, Soluble Collagen, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Keratin Amino Acid, Sodium Chloride, Violet 2. (08.05.2010)

Cena: ok. 50 zł / 13,3 ml

• Bardzo dobra
  • Ladnie sie naklada. Mocno pachnie ale zapach nie jest tak mocny jak w innych odzywkach. Trzyma sie na paznokciach dosc dlugi czas, chociaz co drugi trzeba zmywac zeby nalozyc nowa warstwe bo tak nakazuje producent zeby paznokcie calkowicie jakby wchonely witaminy itp. zawarte w odzywce.Ma przezroczysty kolor. NAPRAWDE wzmacnia paznokcie. Chociaz troche droga ale warta swojej ceny i na dlugo starcza. Lepiej kupic cos drozszego i naprawde dobrego niz duzo odzywek tanich a bezskutecznych.

Chcesz pochwalić AngelikaSabina za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozdwoił mi paznokcie
  • od jakiegoś czasu poszukiwałam odżywki do paznokci. skusiłam się na tę odżywkę po przeczytaniu recenzji na wizaz.pl. no cóż, bardzo się zawiodłam:
    - nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci
    - paznokcie stały się miękkie
    - i najgorsze: zaczęły się rozdwajać!!!
    nie kupię więcej, użyłam 1/3 opakowania i więcej już nie użyję.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić joguspl86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezadowolona
  • Kupiłam tą odżywkę ze względu na zniszczone paznokcie po zdjęciu paznokci żelowych; chciałam aby szybko odrosła zdrowa płytka. Owszem zauważyłam odrobinę szybszy wzrost, ale sama odżywka nie zyskała u mnie plusów.
    Po pierwsze nie wiem dlaczego, odżywka zapowietrza się na środku płytki, co po prostu uniemożliwia nakładanie kolejnych warstw. Po drugie szybko schodzi całymi płatami po wykonywaniu czynności w wodzie! A samo zmycie jej zmywaczem jest bardzo trudne, wydaje się jakby "spajała się" z paznokciem. Owszem, to powinien być dobry znak ale... Ale ta odżywka nic więcej nie robi, nie utwardza, nie wspomaga odbudowy płytki.
    I na dodatek już kilka dni po otwarciu ślicznej buteleczki odżywka zgęstniała.
    BUBEL Ciekawa jestem czy zapowietrza się na zdrowej płytce i czy nowsza wersja jest lepsza od tej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Microcell i Eveline lepsze
  • Gdybym nie znała spektakularnego działania odżywek Microcell i Eveline pewnie dałabym ze 4 gwiazdki. Bo ta odżywka jest ogólnie całkiem niezła - odczuwalnie wzmacnia paznokcie na przełomie mniej więcej miesiąca, sprawia, że się nie rozdwajają i szybciej rosną. Ale efekt po Microcell i Eveline jest, powiedzmy, 10 razy lepszy - paznokcie dosłownie grube, twarde i długie jak tipsy żelowe (co można sprawdzić w recenzjach). Fakt, że SH jest lżejsza, nie piecze przy nakładaniu i nie drażni nosa czy oczu, może odpowiadać osobom z wrażliwą płytką. Ja jednak takiej nie mam, więc zakupu nie powtórzę, bo efekt dla mnie jest za słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Od dłuższego czasu rozdwajaly mi sie paznokcie. Byly w oplakanym stanie, naprawdę... Ciągle pokrywalam je kolorowymi lakierami, aby ukryc to jak wygladają a one sie coraz bardziej niszczyly - bledne kolo.

Kupilam to zlote cudenko i hura!
    Mam teraz taak dlugie paznokcie ze aż za długie
    Muszę opiłowywać ostro bo rosną jak szalone.
    Jestem zachwycona. Co prawda paznokcie prawej dłoni jeszcze się troszkę rozdwajają, ale i tak jest niebo a ziemia w porównaniu do tego co było wcześniej.

Lakier pieknie wygląda na paznokciach. Starcza mi jedno opakowanie na równo miesiąc, regularnego stosowania - codziennego. Cena na allegro jest świetna.
    Pędzelek poręczny.

Jedyny minus to taki, że lakier gęstnieje po około 3 tygodniach od otwarcia i trzeba niestety się nieźle napocić żeby go potem dobrze nakładać.
    To jedyny minus.
    Ale poza tym - wspaniałość

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Baambi za czytelną i pomocną recenzję?
  • koniec łamliwych paznokci
  • Polecam zdecydowanie ten produkt. Moje paznokcie to był jeden wielki koszmar. Kiedy byłam nastolatką to non stop je obgryzałam. Płytka była tragiczna, paznokcie zniszczone i niestety dłonie bardzo zaniedbane. Wszystko wyglądało nieestetycznie. Poratowałam się tą odżywką, która bardzo mi pomogła. Stosuję regularnie od kilku lat i widzę pozytywny efekt. Paznokcie przestały się rozdwajać (oczywiście przestałam także je obgryzać i zaczęły rosnąć. Regularne piłowanie oraz ta odżywka pomogły mi przywrócić moim paznokciom normalny, zdrowy wygląd. Są jak nowe, zdrowe i zadbane. Bez problemu mogę teraz je pomalować. Naprawdę warto spróbować, jeśli ktoś walczy ze zniszczoną płytką. Cena jest dosyć wysoka dlatego odejmuję pół gwiazki, ale myślę, że mimo wszystko warto spróbowac! ;-)

Używam tego produktu od: 3,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Moje łamliwe,rozdwajające się oraz miękkie paznokcie są nie do poznania! Są twarde, mocne i nie rozdwajają się. Przestały się nawet nadrywać po bokach. Teraz mogę cieszyć się zdrowymi, mocnymi i długimi paznokciami!
    Wiadomo- systematyczność droga do sukcesu
    Udało mi się ją złowić w Rossmanowej promocji -40% więc kosztowała mnie jedyne 24 zł !!! ale za 40 też bym kupiła .
    Bardzo ładne i miłe dla oka opakowanie i wygodny pędzelek to dodatkowe atuty
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT!!!! Najlepsza odżywka jaką miałam przyjemność stosować a jestem w temacie
  • Witam
    Muszę podzielić się z Wami swoją opinią na temat tej odzywki, bo wiele osób neguje jej stosowanie jeszcze przed jej wypróbowaniem. Owszem zdarza się, że człowiek się natnie n jakimś badziewnym produkcie, ale ten jest wart swej ceny i zakupu.

Rozumiem osoby scepytcznie do niej nastawione, bo dawno temu gdy miałam naście lat zaczęłam prowadzić bloga o paznokciach (takie moje hobby) i miałam swoje ładne paznokcie, ale chciłam mieć spektakularnie długie bez sztucznego przedłużania (tips, żel). Więc pisałam z koleżanką kóra również prowadziła bloga i ona wtedy ok. 8 lat temu powiedziała czego uzywa i była to odżywka SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE. Pierwsze opakowanie jakie zuzyłam przekonało mnie o jej działaniu i od tamtej pory się z nią nie rozstaję. Zawsze mam ją w kosmetyczce i jak tylko się kończy zamawiam następną.

PLUSY
    - Paznkocie stały się jeszcze twardsze (czasami mam aż za twarde),
    - długie (często zdarza mi się, że osoby pytają gdzie zrobiłam tak ładne tipsy, a ja móię wtedy że to naturalne to mało kto wierzy),
    - szybciej rosną,
    - szybko schnie,
    - idelanie nadaje się również jako lakier nawierzchniowy, paznokcie pieknie sie błyszczą,
    - zabezpiecza aznokcie przed uszkodzeniami.

MINUS
    cięzko mi powiedzieć, bo jestem nią oczarowana, ale gdybym miała znaleźć to:
    - gdy nie stosuje się zgodnie z zaleaniami na opakowaniu lub conajmniej raz w tygodniu to nie jest się w staie zużyć całego opakowania, bo gęstnieje,
    - nie obraziła bym się gdyby cena była troszkę niższa (ale na allegro mozna znależć w tańszej cenie, ale uwaga na oszustów).

ZDECYDOWANIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: za dużo by zliczyć

Chcesz pochwalić monia2403 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 46 raz(y)
  • świetnie wzmacnia!
  • Za namową konsultantki z drogerii sięgnęłam po Nailgrowth Miracle, choć właściwie szukałam lakieru podkładowego (tak, tak - jestem bardzo asertywną klientką ). Ale ale! Absolutnie nie żałuję, że nie upierałam się przy typowej bazie. Czemu?

* szybko i skutecznie poprawia kondycję paznokci, przy minimalnym wysiłku
    Przez pierwsze 10 dni było tak: malowałam nim paznokcie, później nakładałam 2 warstwy lakieru kolorowego, po 2-3 dniach wszystko zmywałam i za chwilkę znowu kładłam Nailgrowth Miracle jako bazę. Po tych 10 dniach po raz pierwszy od dłuższego czasu miałam 2 dni przerwy w jakimkolwiek malowaniu. Nie mogłam nadziwić się, jakie mam zdrowe szponki! Pazurki nie rozdwajały się wcale a wcale, a przed rozpoczęciem znajomości z Nailgrowth Miracle bardzo im ta przypadłość dokuczała. Grubsze, sztywniejsze, wolne od wszelkich znamion łamliwości. Istny cud, zwłaszcza biorąc pod uwagę minimum mojego zaangażowania i stosunkowo krótki czas.

* dobry jako lakier bazowy
    Kolorowy lakier rozprowadzam na nim gładziutko i bezproblemowo. Mam wrażenie, że ciut wydłuża trwałość lakieru. Zapobiega żółknięciu przy ciemnym lakierze.

* błyskawicznie schnie
    To żaden szał przy odżywkach, ale jednak kiedy pełni funkcję podkładu, to traktuję to jako plus

* fajny pędzelek
    Nie przepadam za długimi, wąskimi pędzelkami, ale ten jest bardzo sprężysty, co ułatwia operowanie nim.

* złotko, nie butelka
    Jako totalna sroczka nie mogłam nie polubić złotej buteleczki Ale wspominam o niej raczej dlatego, żeby podkreślić, że pod światło można spokojnie kontrolować ilość produktu w środku.

Czy paznokcie faktycznie rosną w magicznym tempie?
    Ja nie zaobserwowałam takiego efektu.
    Jak już pisałam, polecono mi ten produkt jako alternatywę typowego lakieru bazowego, która jednocześnie świetnie wzmocni paznokcie. W tej funkcji Nailgrowth Miracle sprawdził się na medal, bo na pewno zauważyłam u siebie, że do obcięcia pazurków nie zmusza mnie łamliwość czy rozdwajanie - mogłabym zapuszczać je w najlepsze. Osobiście wolę jednak krótsze paznokcie, więc oddam w tej kwestii pole innym recenzentkom.

Krótko podsumowując: wzrost - tak sobie, wzmocnienie - na piątkę z duuużym plusem.

Chcesz pochwalić wha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję
  • Wszystko jest pięknie i dobrze, dopóki jej używam. Paznokcie rosną bardzo szybko, nie rozdwajają sie. Z chwilą odstawienia dzieje się KOSZMAR. Mam naturalnie słabe paznokcie od lat, ale nigdy nie widziałam na swoich dłoniach czegoś tak okropnego. Paznokcie rozdwajają się dwa razy bardziej, do tego ten kawałek, który urósł dzięki odżywce, gdy dojdzie już do samego koniuszka paznokcie wręcz odpada. Tragedia, będę ją omijała szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: używam go od roku

Chcesz pochwalić crazyanya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak
  • Od dawna obgryzam paznokcie. Szukałam odżywki, która pomoże mi odzyskać ładne paznokcie. Probowałam odżywek miss sporty, jednak nie pomagały.
    Sally Hansen nie zachęcała mnie nigdy ceną, ale trafiłam na promocje, wiec kupilam. Używam produktu od kilku miesięcy i efekt jest niesamowity.

Plusy:
    -wydajna
    - PAZNOKCIE ROSNĄ BARDZO SZYBKO
    - ładny wygląd paznokci po użyciu

Minusy:
    -cena, jednak efekty są jej warte

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić karolina8181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam!
  • Aż nie mogę uwierzyć, że tyle lat krążyłam wokół tej odżywki i dopiero teraz ją kupiłam.
    Tak lubię jej używać, że od tygodni w ogóle nie maluję paznokci, a mam mnóstwo lakierów. Bidulki się zmarnują
    Niesamowicie wzmacnia paznokcie i rosną jak na drożdżach. Jeszcze tylko tak samo dobrą odżywką do skórek poproszę i mam dreamteam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić binek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Zawsze moim problemem były kruche i słabe paznokcie. Nidgy nie utwardzałam ich żelem UVB, a i tak są marne. Ratunkiem zawsze jest dla mnie "nailgrowth miracle". Próbowałam wielu odżywek i serum, ale tylko ta spełnia zawsze moje oczekiwania. Ładnie utwardza paznkocie, dobrze się zrozprowadza, nie wysusza moich skórek (choć to pewnie kwesta stosowanej od lat oliwki). Polecam ją wszystkim, ,którzy mają problem ze słabymi paznkokciami.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić assija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia na paznokciach

• Ciężko mi ocenić tę odżywkę, bo kiedy faktycznie maluję nią codziennie / co dwa dni, to mam świetne paznokcie. Natomiast po jej zmyciu, gdy nie maluję kilka dni, robi mi się KOSZMAR, o którym zaraz napiszę.
    Odżywka w momencie malowania działa, ale przecież to nie chodzi o to, żeby do końca życia malować paznokcie odżywką, bo inaczej wygląda się koszmarnie.

Mimo wszystko zacznę od plusów (zaznaczam, że te plusy występują gdy MALUJĘ odżywką):

+ paznokcie faktycznie szybciej rosną
    + są twarde, mocne, nie łamią się tak łatwo
    + wygodna aplikacja
    + spełnia obietnice
    + moje baaaardzo zniszczone, łamiące się niesamowicie, wreszcie odżyły
    + wydajna

A teraz o minusach:
    - wysusza skórki - niby nic, ale jest to irytujące.
    - niepomalowane nią paznokcie łamią się TRAGICZNIE. Nawet spiłowany prawie do zera paznokieć potrafi mi się złamać 'pionowo', co jak wiadomo powoduje okropny ból.
    - tragicznie rozdwajają mi się paznokcie. Jasne, wcześniej też czasem tak bywało, ale nie na taką skalę! W tym momencie mogę sobie zdjąć wierzchnią warstwę paznokcia mniej więcej do połowy długości płytki - koszmar.

Niestety, jestem zmuszona ją odstawić i ratować moje paznokcie aptecznymi specyfikami.

Dodam, że odżywkę kupiłam też mamie (żałuję) i mama również nie jest nią zachwycona.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna
  • Odzywke kupilam teoretycznie jej nie potrzebujac Paznokcie rosna mi generalnie szybko ale ostatnio przez stresy, zabieganie i czas zimowy, paznokcie staly sie oslabione, czasem sie rozdwajaly i ogolnie nie wygladaly tak ladnie, jak wiem,ze moga Tak wiec zaopatrzylam sie w ta wlasnie odzywke i oceniam ja jak nastepuje:

Plusy:
    + dziala bo przyspiesza - jak juz (specjalnie) wspomnialam, paznokcie same z siebie rosna mi szybko ale z tym preparatem w doslownie 5 dni mam widocznie dluzsze paznokcie
    + wzmacnia - mam twardsza plytke, nawet gdy zmywam odzywke
    + ladnie wyglda na paznokciu
    + nie odpryskuje i nie schodzi platami - stosuje ja raczej jak zaleca producent czyli codziennie (zmywam calkowicie i maluje od nowa) ale czasem zdarzylo sie,ze jedna warstwe mialam na paznokciach po 3 dni i nic nie schodzilo, moze odrobine na koncach
    + mozna ja taniej kupic w internecie
    + wygodny pedzelek
    + jesli wstrzasniemy ja przed uzyciem (jak napisane jest na buteleczce) rozprowadza sie idealnie
    + nie ma w skladzie formaldehydu!

Minusy:
    - nie stwierdzono

Reasumujac, to naprawde dobry preparat, ktory wzmocni plytke paznokcia ALE rownoczesnie nalezy dbac o dlonie i paznokcie poprzez zbilansowana diete, noszenie rekawiczek zima, natluszczanie paznokci (nawet zwykla oliwka dla dzieci), odpowiednio pilujac i nie palac papierosow! Sama odzywka, nawet najdrozsza i najlepsza sprawy nie zalatwi.

Formaldehyde resin to nie jest to samo co formaldehyd! Jest to laminat, na bazie formaldehydu ale gdy w reakcji chemicznej otrzymamy formaldehyde resin nie posiada on juz szkodliwych wlasciwosci "golego" formaldehydu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Właśnie czekam na przesyłkę z kolejną buteleczką. prawdziwy wybawiciel moich od dzieciństwa obgryzionych paznokci. pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniach. Paznokcie są dużo twardsze i rosną szybciej. Nareszczcie mam nadzieję, że pokonam nawyk obgryzania.
    Mały minusik to fakt, że dość szybko gęstnieje, ale ceny na allegro są przystępne, więc nie ma co narzekać.

Chcesz pochwalić villain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Moje paznokcie zazwyczaj w opłakanym stanie. Zawsze próbowałam zapuszczać ale były zbyt słabe. Dzięki tej odżywce są postępy. Jeśli jest używana regularnie(!) daje duże efekty. Używam jej także jako bazę pod lakiery. Gdy jej używam paznokcie są mocniejsze i się nie rozdwajają.
    Jedynym minusem jest to, że paznokcie nie rosną szybciej jak to jest obiecane przez producenta(dlatego odjełam gwiazdkę).
    Plusem jest także dostępność. Orginalną odżywkę na allegro można kupić za nie wiele ponad 20zł.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić jir0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, ale ... nie ideał.
  • Znowu wracam do "złotej" odżywki Sally Hansen. Patrząc wstecz na naszą znajomość dochodzę do wniosku, że od 3 lat zawsze jest gdzieś w pobliżu. Mogę jej nie używać przez 2 miesiące ale i tak stoi zawsze na moim biurku.
    Po kolei. Moje paznokcie mają niestety tendencję do rozdwajania się i pękania. Nie jest może to aż tak nasilone, ale zapuszczenie paznokci dla mnie to nie lada wyczyn (zwłaszcza u prawej dłoni -_-).
    Co do samej odżywki - bardzo ją lubię. Rzeczywiście sprawia, że moje paznokcie stają się mocniejsze i szybciej rosną ... o ile pamiętam by stosować ja regularnie i dodatkowo dokładniej je pielęgnować.
    Odejmuję jedna gwiazdkę za to, że ma tendencję do szybkiego gęstnienia co po pewnym czasie utrudnia jej szybką aplikację oraz pół gwiazdki za to, ze czasami (nie wiem dlaczego) ma tendencję do schodzenia ... całymi płatami :P Może za dużo jej używam ...
    Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Nacudja za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • rewelacyjny preparat do paznokci ktory spowoduje wzrost naszych paznokci. naprawde dziala. przezroczysta konsystencja. szybko schnacy lakier. paznokcie rosna szybciej, wygladaja ladniej. ja nakladam dwie warstwy co 3 dzien od 3lat. dzieki temu produktowi mam piekne paznokcie. polecam dla osob majacych problem z zapuszczeniem paznokci.

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 8opakowan

Chcesz pochwalić MonikaSophia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Odżywkę kupiła moja siostra kiedy była w Anglii jakieś 5 lat temu i była w 100% oryginalna. To wtedy pierwszy raz jej użyłam i stosowałam pare razy. Efekt był naprawdę imponujący. Patrząc na cenę to odżywka musi być lepsza od tych z drogerii za 10zł i tak jest choć dla mnie zdecydowanie za droga.
    Niestety nastepnym razm dostałam ją na gwiazdkę w tamtym roku i to już nie było to samo. Była kupiona na allegro. Śmierdziała zmywaczem i tanim lakierem jakby ją rozcieńczano. Nie radzę kupować na allegro, bo można się niezle przejechać, przy tym tracąc pieniądze na coś w ogóle nie pomaga.

plusy:
    - wydajna
    - wygląda jak bezbarwny lakier
    - zmniejsza żółknięcie paznokci
    - paznokcie są twardsze
    - mniej się łamią i rozdwajają

minusy:
    - zdecydowanym i najwiekszym minusem tejże odżywki jest jej wygórowana cena, gdyby nie to, że ją dostałam to nawet bym się nie pokusiła o jej kupno. Zdecydowanie za droga, choć MOŻE w tym przypadku jakość=cena.
    - po jakimś czasie zaczyna się ciągnąć i wysychać mimo trzymania jej w lodówce.

Używam tego produktu od: 4miesiące
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Didi02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewekacji, pazurki rosną ale nadal są słabe
  • Zachęcona opiniami na wizaz.pl kupiłam odżywke, w 100% oryginalna, cena mhhhh wysoko, paznokcie faktycznie rosną szybciej ale nadal się kruszą i są łamliwe może dlatego że piorę ręcznie,sprzątam bez rękawiczek itp...Wcześniej uzywałam nail tek intensive therapy i pazurki były super mocne więc mysle ze połaczenie nail tek i sally bedzie dla mnie strzałem w 10!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić noemi82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła, ale.........
  • Zachęcona opiniami kupiłam tę odżywkę i używam jej regularnie od 2 miesięcy. Jestem w trakcie 2 opakowania.
    plusy:

- wydajna (przy codziennym stosowaniu)
    - nie gęstnieje (należy dobrze zakęcać buteleczkę i używać zgodnie z zaleceniem producenta)
    - rzeczywiście przyspiesza wzrost paznokci

minus
    - zauwazyłam, ze paznokcie troszke po niej żółkną (nie używam cimnych lakierów)

ogólnie uważa, ze to dobry produkt
    (chociaż nail tek jest dla mnie najlepszy)

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić msroczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA CUDA!
  • Zacznę od tego, że w grudniu 2011r. zdjęłam akryl z moich naturalnych paznokci. Były w opłakanym stanie. Łamały się na potęgę, wyginały jak papier, miały brzydki kolor, ogólnie - istna masakra. Stosowałam wiele odżywek domowych i sklepowych, by je odratować i nie pomogła żadna. Dopiero Sally Hansen ożywiła moje paznokcie. Zaczęły pięknie rosnąć, były zdrowe, białe, odżywione, twarde jak diament. Efekty widać przy systematycznym używaniu po. ok 2-3 tygodniach, po kilku miesiącach paznokcie są tak silne, że nawet jest mi je ciężko uciąć obcinaczem do paznokci! Jeśli chodzi o szybszy wzrost płytki, to u mnie się to sprawdziło, jednak dopiero po 2-3 miesiącach regularnego używania preparatu. Odżywka pozostawia delikatny połysk na paznokciach, zapach średni, ale mało agresywny, wygodna buteleczka i pędzelek. Osobiście kupuję na Allegro od sprawdzonego użytkownika i jestem przeszczęśliwa, że teraz moje paznokcie są zadbane.
    1 buteleczka wystarczyła mi na ok. pół roku przy częstym stosowaniu.
    POLECAM!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ChocoMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Przetestowałam kilkanaście odżywek do paznokci - mniej lub bardziej znanych.
    Przez 10 lat sukcesywnie obgryzałam paznokcie, niemalże do żywego mięsa. Nadszedł jednak dzień, kiedy postanowiłam je zapuścić i to jedyny produkt, który mi to umożliwił!
    Osłabione wieloletnimi torturami paznokcie najpierw malowałam wg instrukcji na opakowaniu: codziennie po jednej warstwie przez kilka dni, potem zmywałam i od początku. Paznokcie właściwie natychmiast po nałożeniu są twarde i ładnie błyszczą. Po jakiś 2 tygodniach widać już znaczne wydłużenie.
    Kiedy osiągnęłam w miarę zadowalającą długość zaczęłam używać odżywki jako bazy. Nie zabezpiecza jakoś szczególnie przed odbarwieniem płytki, ale nie taka jest jej rola. Poza tym, w roli basecoatu sprawdza się znakomicie.
    Zauważyłam też, że w przeciwieństwie do wielu innych odżywek, w przypadku niestosowania jej jakiś czas paznokcie i tak są twarde, nie kruszą się, nie łamią. Obecnie używam jej zawsze, bez względu na okoliczności, ale jakiś czas temu, kiedy mi się skończyła, a mi było nie po drodze, żeby zamówić następną buteleczkę, nie zauważyłam szczególnie złośliwego pogorszenia się paznokci.
    Piszę, że "nie po drodze było mi z zamówieniem", ponieważ kupuję ją wyłącznie z allegro-wraz z przesyłką płacę 23zł, a nie ponad 50, jak w sklepach stacjonarnych...
    Dodam jeszcze, że produkt jest wydajny, ma rzadką konsystencję, nieduży pędzelek (za co plus, bo mam wąską płytkę paznokcia), długo nadaje się do użycia. Gęstnieje właściwie na samej końcówce, kiedy naprawdę trudno wydobyć ją z buteleczki.

Mój absolutny KWC! Poleciłam wielu osobom z mojego otoczenia-wszystkie były zachwycone tempem, w jakim udało im się wyhodować ładne, zdrowe paznokcie.

Ilość zużytych opakowań: dwa, w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić kropkapodi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Paznokcie rosną jak na drożdżach
  • Odżywka działa dokładnie tak jak zapewnia producent. Paznokcie rosną jak oszalałe. Nie łamią się.
    Sama odżywka jest świetna jako baza pod lakier lub sama jako lakier bezbarwny.
    W moim przypadku jest znakomita.
    Jedyną wadą jest cena jak dla mnie zbyt wysoka, chociaż odzywka jest wydajna więc jakoś da się wytrzymać

Używam tego produktu od: wielu lat (kiedyś starszej wersji)
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 1x2x3 za czytelną i pomocną recenzję?