Powiększ Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: nathii

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Skład: Ethyl Acetate, SD Alcohol 40-B, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Water, Isopropyl Alcohol, n-Butyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Triphenyl Phosphate, Acrylates Copolymer, Ethyl Tosylamide, Mercaptopropionic Acid Dimethiconol, Benzophenone-1, Dimethicone, Calcium Pantothenate, Hydrolyzed Soy Protein, Soluble Collagen, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Keratin Amino Acid, Sodium Chloride, Violet 2. (08.05.2010)

Cena: ok. 50 zł / 13,3 ml

• Jeśli zależy komuś na szybkim wzroście paznokci polecam
  • Uważam że jest to normalna, standardowa odżywka. Kupiłam ją w rossmanie na przecenie. Paznokcie rosną po niej szybciej jednak nie stają się twardsze i mocniejsze. Uważam , że powinna być troszkę tańsza

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić roseb za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewypał.
  • Skusiłam się na tą odżywkę, bo wiele osób ją polecało.
    No to kupiłam w jednej z internetowych drogerii, stosowałam i oczekiwałam na cud... który nie nadszedł.

Producent obiecuje wzmocnienie, wydłużenie i uelastycznienie płytki paznokciowej. Paznokcie miały się nie rozdwajać i nie pękać. Wg producenta miałam otrzymać 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie już w 5 dni.

Muszę przyznać, że żart producentowi się udał. Żadna z tych obietnic się nie spełniła i co jeszcze mogę dodać, to to , że odżywka nałożona na paznokcie bardzo szybko z niej odchodziła.

A więc, nie polecam. Nie zrobiła nic, kompletnie nic.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jednak nie to
  • Na początku byłam zachwycona , jednak oczekiwałam lepszych rezultatów/

Moim hitem jest odżywka z eveline 8 w 1 . Wiecznie krótkie pałki , przerodziły się w naprawdę długie szpony. Postanowiłam zmienić odżywkę . Wybrałam Sally Hansen... paznokcie powolutku rosną , jednak w błyskawicznym tempie zaczynają się łamać i wracają do początkowego stanu.

- Cena
    - przeciętna

Używam tego produktu od: stycznia 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie , 3/4 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PaulaSo za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastico!
  • Odżywka mocno utwardza płytkę.
    Paznokcie się nie kruszą, nie rozdwajaja i są naprawdę TWARDE.
    używałam jako bazy pod lakier.

Cena jest wysoka, ale produkt wart jest tej ceny
    (w necie można taniej kupić )

Mi wystarcza jedna fiolka na 5-6 mce

Chcesz pochwalić Kasiek2702 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNA!
  • Długo nosiłam się z zamiarem kupienia tej odżywki. Koszt 30 zł mnie przerażał, tym bardziej, że nie byłam pewna czy coś pomoże na moje tragiczne paznokcie zniszczone odżywką z EVELINE. Jednak zmusiła mnie do tego studniówka, która jest za tydzień. Pomyślałam, kupie, wypróbuje. Posiadam ją od ok. 2 miesięcy i stosuje tak jak pisze na opakowaniu. I z początku zauważyłam tylko szybszy wzrost paznokcia. Wcześniej rosły okropnie długo 1mm/2mm. Ale to co te cudo zrobiło z moimi paznokciami po ok. 2 miesiącach to jest rewelacja!

PLUSY:
    + szybciej rosną
    + są po prostu twarde (wcześniej były mega miękkie)
    + nie łamią się (wcześniej nie mogła za hodować w ogóle)
    + płytka paznokcia wygląda bardzo dobrze
    + stosowna cena do działania
    + opakowanie starczy mi na jeszcze bardzo długo

MINUSY:
    brak

Załączam zdjęcia paznokci przed stosowaniem, w trakcie i obecne.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić linezz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka
  • Preparat wciąż można kupić, ja kupuję przez internet.

+Bardzo wydajny
    +DZIAŁA
    +wyrównał płytkę moich zniszczonych wieloletnim obgryzaniem paznokci
    +Paznokcie rosły mocniejsze
    +Najwięcej ile zdażyło mi się zapłacić to 20zł

Ilość zużytych opakowań: 2 po 11ml

Chcesz pochwalić wiktorka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Przede wszystkim - nie rozumiem, czemu odżywka jest w ''zapomnianych kosmetykach'', skoro można ją nadal dostać w Hebe, Rossmannie, Superpharm....

Robi to, co obiecuje - paznokcie dobrze po niej rosną, są wzmocnione. Plus za to, że jest też bazą pod lakier, a nie, jak wiele odżywek, płynem, który się wchłania.
    Cena jest dosyć wysoka, ale zanim opakowanie się skończy, znajduje się jakaś nowa promocja - teraz można ją kupić za 25zł w Superpharm, a ostatnio za -49% w Rossmannie, więc coś koło 19zł.

Nie zawiera formaldehydu. To też wielki plus. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Ladnie sie naklada. Mocno pachnie ale zapach nie jest tak mocny jak w innych odzywkach. Trzyma sie na paznokciach dosc dlugi czas, chociaz co drugi trzeba zmywac zeby nalozyc nowa warstwe bo tak nakazuje producent zeby paznokcie calkowicie jakby wchonely witaminy itp. zawarte w odzywce.Ma przezroczysty kolor. NAPRAWDE wzmacnia paznokcie. Chociaz troche droga ale warta swojej ceny i na dlugo starcza. Lepiej kupic cos drozszego i naprawde dobrego niz duzo odzywek tanich a bezskutecznych.

Chcesz pochwalić AngelikaSabina za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozdwoił mi paznokcie
  • od jakiegoś czasu poszukiwałam odżywki do paznokci. skusiłam się na tę odżywkę po przeczytaniu recenzji na wizaz.pl. no cóż, bardzo się zawiodłam:
    - nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci
    - paznokcie stały się miękkie
    - i najgorsze: zaczęły się rozdwajać!!!
    nie kupię więcej, użyłam 1/3 opakowania i więcej już nie użyję.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić joguspl86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezadowolona
  • Kupiłam tą odżywkę ze względu na zniszczone paznokcie po zdjęciu paznokci żelowych; chciałam aby szybko odrosła zdrowa płytka. Owszem zauważyłam odrobinę szybszy wzrost, ale sama odżywka nie zyskała u mnie plusów.
    Po pierwsze nie wiem dlaczego, odżywka zapowietrza się na środku płytki, co po prostu uniemożliwia nakładanie kolejnych warstw. Po drugie szybko schodzi całymi płatami po wykonywaniu czynności w wodzie! A samo zmycie jej zmywaczem jest bardzo trudne, wydaje się jakby "spajała się" z paznokciem. Owszem, to powinien być dobry znak ale... Ale ta odżywka nic więcej nie robi, nie utwardza, nie wspomaga odbudowy płytki.
    I na dodatek już kilka dni po otwarciu ślicznej buteleczki odżywka zgęstniała.
    BUBEL Ciekawa jestem czy zapowietrza się na zdrowej płytce i czy nowsza wersja jest lepsza od tej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?