Powiększ Dr Irena Eris, Lirene, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco - nawilżający (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Helena

Krem polecany do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, do stosowania na dzień lub na noc. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.
Znacząco ogranicza wydzielanie łoju, tak że suche partie twarzy są nawilżone i chronione, zaś tłuste stają się matowe. Zawarte w nim wyciąg z łopianu oraz specjalne drobiny pochłaniające sebum usuwają ze skóry ślady połysku nadając jej długotrwały matowy wygląd. Fitokolagen, biotyna oraz d-panthenol przyczyniają się do odpowiedniego nawilżenia skóry. Dodatek filtrów UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, opóźniając proces starzenia. Po zastosowaniu kremu skóra jest gładka i elastyczna oraz ma zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cyclomethicone, Corn Starch, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Polymethyl Methacrylate, Methyl Gluceth-20, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Propylene Glycol, Ceteraeth-20, Triethanolamine, Carbomer, Panthenol, Wheat (Triticum Vulgare) Germ Protein, Burdock (Arctium Majus) Extract, Disodium EDTA, Zinc PCA, BHA, Biotin, Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Parfum.

Cena: 16 zł / 50 ml

• Kolejny bubel ;/
  • -nie matuje, a wręcz powoduje świecenie
    - podrażnia miejsca przesuszone mascią przeciwtrądzikową
    -słabo nawilża
    -drogi jak na taki bubel ;/

+nadaje się pod makijaż, nie roluje się ani nic takiego

Ogólnie nie spełnia tego co obiecuje producent, niestety nie polecam

Chcesz pochwalić magdaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie,nie,nie
  • Nie robi ze skóra nic.

Nie matuje
    Nie nawilza
    NIe nadaje sie pod makijaz
    Zle sie wchłania
    Brzydko pachnie
    NIe ładne opakowanie
    NIe zwalcza trądziku,a wręcz przeciwnie
    Nie uspokaja skóry

Beznadziejny.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Chcesz pochwalić _Baletnica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aż tyle złych opini??
  • Dziwi mnie że az tyle jest złych opini na temat tego kremu....
    Mnie ten kremik bardzo odpowiada. Uzywam razem z żelem do twarzy z tej serii.

Plusy:
    - lekka konsystencja,
    - dobrze sie rozprowadza na twarzy,
    - błyskawicznie się wchłania,
    - nie pozostawia filmu na twarzy,
    - ładnie matuje, ale nie na bardzo długo,
    - przyjemny zapach,
    - nie podraznia skóry.

Minusy;
    brak

Chcesz pochwalić natali86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieee
  • w ogole nie matuje, nawet mam wrazenie ze sie nie wchlania do konca pozostawiajac tlusta powloke:-/ uzywam tez zelu i toniku z tej serii i sa super ale kremu zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić morti za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Krem nawilża, ale nic a nic nie matuje. Nawet zaraz po nałożeniu cera się świeci. Nie jestem pewna czy to po nim , ale odkąd go stosuję częściej pojawiają mi się krostki wokół nosa. Jest wydajny i ładnie pachnie, ale to marne pocieszenie. Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu odk. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić rudenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • 1 gwiazdka to za dużo;/
  • W składzie jest cynk! Którego niestety nie toleruję, moja biedna cera reaguje histerycznie.
    Konsystencja ok, aplikacja ok, zapach - co kto lubi... ale po co w kremie matująco - nawilżającym CYNK?
    Nie każda cera skora do świecenia musi od razu mieć pryszcze. Z to wielki minus i dyskwalifikacja.
    3 razy użyłam i wyrzuciłam. Napewno nie spróbuję wiecej

Chcesz pochwalić Ptysio5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mojej buźki
  • Produkt może i dobry, ale na pewno nie dla mnie. Bardziej nadaje się dla tych, u których cera tłusta nie stwarza większych problemów. Przy mojej intensywnie przetłuszczającej się skórze, ten krem raczej przeszkadza, nie czuje świeżości, lecz mam wrażenie jakbym miała na twarzy bardzo ciężki fluid. Dodatkowo w moim przypadku, nie ma mowy o jakimkolwiek zmatowieniu, a wręcz gdy krem się wchłonie, efekt swiecenia jest silniejszy.
    Jedynym plusem, jest to że dobrze nawilża i nie podrażnia.
    Zakup tego kremu to pomysł pt. "wypróbujmy coś nowego", w tym przypadku, był to zły pomysł.

Podsumowując - jeśli masz bardzo tłustą cerę, nie kupuj.

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowańopiero zaczelam pierwsze

Chcesz pochwalić żabanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • no jak to?
  • Również nie wierzę, że tyle złych opinii. To mój ulubiony krem! Ma świetną, delikatną konsystencję i uwielbiam jego zapach. Nie mam dużych problemów z cerą, może dlatego mi odpowiada.

Dobrze matuje i daje uczucie takiej wiosenno-letniej świeżości. Zaufałam Irence i niech tak zostanie

Chcesz pochwalić bumblebee za czytelną i pomocną recenzję?
  • co najwyżej przeciętny
  • Plusem jest to, że nie zostawia na twarzy lepkiej warstwy, lecz nie spełnia oczekiwań, gdyż słabo matuje i jeszcze słabiej nawilża. Myślę że Witaminowa Terapia Sorayi radziła sobie nieco lepiej. No nic, szukamy dalej...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić akasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • wstrętny!!!
  • Najgorszy krem jakikiedykolwiek miałam Wstrętny, duszący zapach, niemiłosiernie długo się wchłania, okropnie natłuszcza, zatyka pory. Po jego użyciu miałam wrażenie, że mam na twarzy smalec....

Używam tego produktu od:kiedyś tam w przeszłości
    Ilość zużytych opakowań:połowa, po czym resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić andziullla za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij