Isana, Frühlingseife mit Kalk-Extrakt (Wiosenne mydło w płynie z ekstraktem z limonki)

Isana Mydło wiosenne w płynie z ekstraktem z limonki codziennie oczyszcza i pielęgnuje ręce. Starannie dobrane substancje myjące delikatnie oczyszczają skórę, a naturalne lipidy pielęgnacyjne podobne do płaszcza hydrolipidowego skóry chronią ją i pielęgnują. Owocowa kompozycja zapachowa i świeżość ekstraktu z limonki ożywiają zmysły i rozbudzają wiosenne uczucia. Tolerancja przez skórę. pH przyjazne dla skóry - potwierdzone dermatologicznie.

Edycja limitowana

Mydło w płynie kupiłam jako edycja limitowana. Zapach doskonały dłonie po umyciu pięknie pachniały. Bardzo niska cena 2,49 zł. Niestety nie jest już dostępny w Ross.
Zalety:
piękny zapach
gęsty i wydajny

Brakowało mi w nim jakiś nawilżających składników.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakownaie

orzeźwiające

To mydełko jak takie samo jak inne mydła do mycia rąk, ale znacznie tańsze, więc po co kupować droższe?
Przelewam je do swojej mydeliniczki i jest naprawdę super. Ten zapach bardzo dobrze się sprawdzi latem.

Plusy:
-ładny i trwały zapach
-opakowanie z pompka
-niska cena i dobra dostępność
-dobra konsystnecja
-dobrze się pieni i dobrze myje
-wydajny

Minusy:
-niestety trochę wysusza, ale nie gorzej niż inne mydła

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Ciekawie pachnie

Isanowskie mydła w płynie uważam za dobre i tanie mydła do mycia rąk dla całej rodziny. ;) Zwykle sięgamy po już sprawdzone wersje, recenzowana z limonką znalazła się u nas w domu kupiona z czystej ciekawości-wiosenna limitka z limonką i to zabawne opakowanie. No wzięłam. :D

Konsystencja jest dosyć rzadka, lubi spływać i pieni się dosyć słabo-zawsze muszę walić kilka pompek, aby czuć, że mam mydło na dłoniach. Wydajność więc też jest słaba-2-3 tygodnie i po półlitrowym zapasie.
Pachnie bardzo ciekawie-soczysta limonka z cierpką nutą, abolutnie nie jest słodka, a rześka, przyjemnie odświeżająca, w sam raz na lato. Wprawdzie wiosennych uczuć we mnie nie rozbudził, ale jednak go polubiłam.

Co do właściwości-mydło to myje. :cool: Dłonie są oczyszczone, nawet z tych większych zabrudzeń(typu ziemia). Mydło abolutnie nie pielęgnuje skóry w żaden sposób(kiedy producenci przestaną nam to wmawiać?), łapki są lekko wysuszone, ale bez drastycznych ściągnięć i skórnych pustyń. A także bez uczuleń i podrażnień.

Ot, przeciętne mydło w płynie do rąk-tanie, myjące i fajnie pachnące. ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dobre szczególnie do kuchni

Kupiłam ze względu na ładne opakowanie. Ogólnie mydełka i żele pod prysznic z Isany są dobre, jedne pachną lepiej, inne trochę mniej, ale za tą cenę super.

+Mydło ma nie za rzadką, nie za gęstą, żółtą, przeźroczystą konsystencję.
+ Pieni się całkiem dobrze.
+Nawet radzi sobie z usunięciem z dłoni resztek podkładu.
+Ma limonkowy zapach, całkiem ok, nie jak płyn do naczyń, chociaż jak dla mnie limonka nie kojarzy się z wiosną, ale to takie tam ;)
+Nadaje się do kuchni, bo neutralizuje z dłoni np. zapach czosnku.
+/-Nie wysusza raczej dłoni. Mam w domu zwierzęta, więc ręce myję bardzo często, co rzeczywiście troszkę je wysusza, ale może to też wina wody.
+No i porządne opakowanie, które się nie zacina, nie rozwala i cena 2,99.

Używam tego produktu od: ok. mies.