Joanna, Styling Effect, Wosk nabłyszczający Jedwabisty połysk (stara wersja)

Powiększ Joanna, Styling Effect, Wosk nabłyszczający Jedwabisty połysk (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: shanianin

Wosk nabłyszczający jest doskonały do włosów naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji, a także sztywnych, szorstkich i zniszczonych. Nadaje im piękny połysk i jedwabistą miękkość. Podkreśla loki, fale, pazurki. Nadaje gładkość fryzurze. Zawiera witaminę E, czynnik nabłyszczający, wosk pszczeli i ochronny filtr UV.

Skład: Petrolatum, Mineral Oil, Cera Alba, Parfum, Octyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Mica, CI:77891, CI:77510

Cena: 6,50 zł / 45g

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Super
  • Od jakiś 4 lat robię trwałą, właściwie to już nie pamiętam kiedy miałam proste włosy. Ostatnio zmieniłam fryzjera i Fryzjerka poleciła mi wosk Joanny. Ogólnie to o tym zapomniałam ale jak byłam w Superpharm , i zobaczyłam wosk od razu wzięłam do koszyka iii... jest super. użyłam go dziś pierwszy raz po umyciu na wilgotne włosy. loki sa pięknie rozdzielone , naprawdę wystarcza niewielka ilość. Trzeba tylko nie przesadzić. loki się nie puszą, są cudowne.

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić movie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na suche włosy,zwłaszcza końcówki
  • Dobry i tani...używam go regularnie po myciu włosów dobrze chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników np. podczas prostowania! dobrze chroni też końcówki.
    Idealny dla dziewczyn które posiadają puszyste włosy i skłonne do przesuszania!!! Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić askap1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczenie
  • Mam ten produkt na półce od dwóch lat. Stał sobie, a mnie kusiło raz po raz, żeby wywalic. Uzywałam na wiele sposobów, ale zawsze włosy były po nim tłuste i brzydkie, niezależnie od tego czy uzyłam odrobinę, czy więcej- efekt ten sam.

Ale. dwa lata minęły a wraz z nimi ochota na ciemne włosy. Zaczeło się- dekoloryzacja, rozjaśnianie, ciemny blond, średni blond, jasny blond.. I co tu ukrywac, włosy, szczególnie końce i od połowy długości ucierpiały. I wtedy spróbowałam tego wosku- w desperacji, bo włosy wyschły same i wyglądały okropnie. No więc mach mach tego wosku i ... wow.

Póki rozjasniam będe używac. Potem nie wiem

Używam tego produktu od: pół roku regularnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/6? pierwszego mega wydajny!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mysia m za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Nigdy nie miałam czegoś gorszego na włosach! Po zastosowaniu naprawdę maciupkiej ilości moje włosy przez tydzień nie dały się doprowadzić do ładu mimo codziennego mycia... Oklapnięte, posklejane, a na dodatek wyczesywałam z nich okropną maź, przypominającą rozmoczone mydło oO Masakra. Nie polecam.
    Używam tego produktu od: sama nie wiem...
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Chcesz pochwalić miss_schiz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostrożnie
  • Mam dość fajne włosy, ładnie się układające, nie wymagające specjalnych zabiegów. Produktów do stylizacji nie używam wcale, jedynie ten wosk od czasu do czasu. Np. kiedy nie użyję po myciu odżywki. Ale uwaga - tylko w minimalnych ilościach!

Dozować go należy bardzo ostrożnie - inaczej pojawiają się problemy z tłustymi strąkami i przylizaniem włosów. Jest niesamowicie wydajny i chyba trwały, bo skoro używam od dawien dawna to pewnie się przeterminował, a nic nie czuć ani nie widać
    Największy plus - cudowny zapach!

Używam tego produktu od: kilku lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gineska za czytelną i pomocną recenzję?
  • uniwersalny
  • Posiadam ten wosk już od kilku lat - jest mega wydajny (ciągle używam 1 opakowania) wczesniej rozcieralam odrobinkę na całości włosów (oczywiście oszczędnie) i efekt był świetny - lśniące, wygładzone, błyszczące włosy. Calkiem nie dawno znalazłam dla niego kolejne zastosowanie - otóż jeszcze do niedawna męczyłam się z łamiącymi czy rozdwajającymi się końcówkami - aż wpadłam na pomysł aby wosk wcierać dosc obficie własnie w końce (na noc). Efekt świetny - włosy zdrowe, gładkie i zero zniszczonych końcówek . Opakowanie również praktyczne, konsystencja bez zarzutu, zapach przyjemny, cena wręcz śmieszna Polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Chocolatina za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry <3
  • Nie skleja włosów, nie sprawia że wyglądają na tłuste, idealny na puszenie. Ładny zapach, kolor i konsystencja. Jest bardzo wydajny bo wystarczy odrobinka a włosy już są ujarzmione Bardzo polecam <33

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego!

Chcesz pochwalić GummiHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i bardzo dobry
  • Polecam wszystkim puszącym kręconowłosym
    Efekt który daje ten kosmetyk to bardziej wygładzone, poukładane loki. Oczywiście bardziej błyszczące
    Ma bardzo fajną konsystencję i śliczny zapach. Poza tym jest tani i wydajny.
    Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od:2 lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić advocatusdiaboli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde dobry
  • Mam suche, krecone wlosy ze sklonnoscia do puszenia sie, dlatego od dawna szukam dobrego wosku, ktory by temu zapobiegal. Ten sprawdza sie naprawde dobrze. Latwo sie go rozprowadza, jest dosc miekki. Ladnie nablyszcza wlosy, ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny a przy tym tani

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić mag9036 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na puszenie
  • Mam proste włosy suche i nie podcinam ich bo próbuję zapuścić. Ten kosmetyk jest wprost dla mnie idealny nakładam go tylko na końcówki zamiast serum i włosy sie nie puszą wyglądają zdrowiej i pięknie pachną.

Używam tego produktu od:3 lat

Chcesz pochwalić princess84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie podkreślony skręt
  • Wosk świetnie podkreśla loki- skręt jest mocniejszy (mam naturalnie kręcone włosy). Włosy "zbijają się" w ładne i gładkie pasemka. Stopień nabłyszczenia trudno mi ocenić- niby są jakieś drobinki brokatowe, ale nie zauważyłam wyraźnego efektu na włosach.
    Nakładam na wilgotne włosy- moim zdaniem lepiej się rozprowadza. Trzeba uważać, aby nie przesadzić z ilością bo efekt będzie opłakany- tłuste, klapnięte i matowe włosy i włosy do powtórnego mycia.
    Nie wiem czy kupię ponownie z dwóch powodów: 1.wosk jest bardzo wydajny 2. szukam czegoś mniej obciążajacego- tłustego (na drugi dzień włosy trzeba koniecznie umyć).

Używam tego produktu od: stosuję nieregularnie- użyłam kilka razy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maga.pol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Używałam jakiś czas temu, ale z pewnością niebawem do niego wrócę. Tak, zapach genialnie przyjemny. Nie obciąża moich włosów, starannie stosowany przynosi oczekiwany efekt. Polecam jak najbardziej!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: narazie tylko 1, niebawem liczba ta z pewnością wzrośnie

Chcesz pochwalić golden521 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Wosk cudownie pachnie. I jest to jedyny produkt, który zmiękcza moje suche i sztywne włosy. Nakładam na suche włosy po umyciu, jak wyschną. Wtedy wiem ile dozować. Wystarczy niewielka ilość, którą bierze się do rąk i rozciera w dłoniach, aż pod wpływem temperatury zmięknie. Wcieram go go włosy, jednak omijam włosy u nasady, ponieważ może obciążać. Włosy bardziej się kręcą i są bardzo naturalne, miękkie i pachnące.

Chcesz pochwalić oleczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • O wiele lepszy od wszystkich drogich pianek/ żeli/ past do stylizacji kręconych włosów.....jeżeli nie przesadzi się z jego aplikacją włosy wyglądają naturalnie, nie są sklejone/przetłuszczone..mają śliczny blask- a kolor staje sięt bardzo żywy.. pasma są połączone...dzięki czemu na mojej czuprynce jest burza sprężystych loko-fal. Ponadto ma śliczny zapach.....odżywia końcówki moich włosów, nie wysusza= ogólnie rewelacja.
    Bardzo wydajny ( przy codziennej stylizacji w ciągu 1 miesiąca nie zużyłam jeszcze 1/5 opakowania) i do tego za nie wielkie pieniądze. Godny polecenia.
    Dla osób które go nie stosowały: aby na włosach nie wyszedł efekt mokrych/ przetłuszczonych włosów należy wziąć ilość wosku równą orzeszkowi ziemnemu ( czyli nie za dużo) i rozetrzeć na całej powierzchni dłoni aż poczuję się ciepło ( dzięki temu kosmetyk stanie się bardziej podatny na aplikacje )..... i przejechać palcami po włosach . ( Dla początkujących naukę używania kosmetyku radzę rozpocząć
    od spodniej warstwy włosów ( upinając górne partie)- spowoduje to nabranie wprawy....

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Chcesz pochwalić dagmara_9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten zapach!
  • Pierwszy raz uzyla go na moich wlosach fryzjerka, mialam wtedy dosc krotkie wiec nadawal fryzurce ladnego ksztaltu. Teraz mam dlugie wlosy, podkreslam nim skręt i grzywke ale glowny powod dla ktorego nie chce nawet probowac innego wosku to jego ZAPACH, jakby sie wyszlo z salonu fryzjerskiego.. boski!

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić trishana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja go lubię )
  • Jestem zdziwiona recenzjami gdzie wizażystki twierdzą, że przetłuszcza włosy. Przecież to wosk!!!!! Stosuje sie go w śladowych ilościach i wtedy jest pięknie. Włosy podkreślone, ładnie się błyszczą. Mam naturalnie kręcone a minimalna ilość wosku powoduje ładniesze podkreślenie moich loków i połysk o który jak wiadomo na kręconych trudno. Nie daję 5 gwiazdek bo nie mam porównania z innymi. Ale śmiało mogę polecić. Stosować trzeba lekko dotykając wosku i na włoski )

Używam tego produktu od: 3, 4 lat
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić aniagabriela za czytelną i pomocną recenzję?
  • superrr
  • Kupie ponownie jak bede miec znowu krótka fryzurkę

Używałam go do grzywki i lekko na koncówki krótkich włosów, aby uwydaczniły sie owe pazurki. Smarowałam tez troszke włosy aby ślniły.

Wosk sprawował się świetnie, ale ostrzegam- takie preparaty zmywa się codzień! JAk ktoś myje codzień nie ma problemu, gorzej jak nie...

Wracajac do jego zalet ładnie tez pachniał i włosy były mieciutkie

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: z dwa

Chcesz pochwalić lemoorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny
  • Bardzo sobie chwalę ten wosk Jak każdy taki specyfik trzeba go używać BARDZO OSZCZĘDNIE o czym niektórzy zapominają. Ciekawie pachnie, łatwo go rozgrzać w dłoniach. Najlepiej sprawdza się na końcówkach. Używam go po prostowaniu włosów dla wygładzenia włosów i świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od:pół roku

Chcesz pochwalić Poison27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Kilka dni temu wywaliłam do kosza, bo tylko zalegał w nieskończoność w koszyku z kosmetykami. W zasadzie nic konkretnego z włosami nie robi, a i niewielka ilość strasznie przetłuszcza. Wymieniłam go na Taft silk-flex, bo przynajmniej cokolwiek utrwala i nabłyszcza.

Używam tego produktu od:półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań:właśnie wyrzuciłam do kosza całe niemal opakowanie

Chcesz pochwalić side85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Kupiłam go aby ujarzmić nieco moje puszące się włosy. (Sięgają do pasa i czasami strasznie się puszą).
    Aby przylizać włosy w kucyku potrzeba było sporo wosku,ale poradził sobie.
    I do tego ten śliczny zapach jak od fryzjera
    Ostatnio przeszedł nową próbę- grzywkę. Zawsze gdy jest krótka lata mi po całej głowie, a tu odrobinka na końcówki, odczekać, rozczesać, połysk i pięknie ułożona grzywa( kiedyś musiałam spędzać dużo czasu z pianką i lokówką/prostownicą)
    Podsumowując:
    Na moich włosach sprawdza się na 6
    Śliczny zapach
    Super cena
    Wydajny.
    Minusy:
    Łatwo można przesadzić z ilością i efekt wtedy opłakany.
    Sądzę, że starczy mi na baaaardzo długo.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magrat16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja i smalec.
  • Kupiłam go czytając na temat tych kosmetyków pozytywne komentarze. Mam włosy średniej długości, są sztywne i chciałam je trochę podkreślić. Nałożyłam naprawdę tyle co na opuszku palca. O zgrozo. Pani w sklepie się spytała czy przypadkiem nie mam mokrych włosów. Musiałam ubrać czapkę żeby nie było widać oklapniętych włosów. Moje włosy naprawdę nigdy tak nie wyglądały. Jakbym nie myła ich nie wiem ile czasu. Myję je codziennie i nigdy nie narzekałam na ich wygląd, dopiero teraz. Wolę się wytracić na drogi kosmetyk z salonu. Dać 60zł ale nie będę przynajmniej zła że wywaliłam na to badziewie choćby 5zł. Wolę kupić za to dobrą czekoladę przynajmniej będę miała humor. Lepiej wyglądają moje włosy bez tego smalcu. Używam tego produktu od:2dni
    Ilość zużytych opakowań: nowe opakowanie i pewnie wyląduje w koszu.

Chcesz pochwalić Dotka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprwadę dobry!
  • Mam wrażenie, że moje poprzedniczki, które dały mu po jednej gwiazdce po prostu nie umieją go używać. Ludzie! przeciez wosku nie używa się u nasady włosów, ani nie wciera w ilościach odżywki! To chyba jakaś pomyłka- "swędzenie skóry głowy, przetłuszczanie, łupież... "?!
    Wosk nabieramy opuszkami palców lub wręcz tylko dotykamy jego powierzchni- i siup - na włoski. Jakie obciążenie??

Używam wosku codziennie, nabłyszcza świetnie, a mam krótką fryzurkę z grzywką. Bez odpowiedniego nabłyszczenia mam na głowie strzechę, ale z tym woskiem włosy są nie dość, że zo błyszczące, to jeszcze wygładzone (ale nie przyklapnięte!).
    Pusz ujarzmiony! hura!

No i na końcu cena- nie musisz wyrzucać połowy pensji na lipne kosmetyki z salonu. Rozumiem, że czasami liczy się marka, czasami rzeczywiście kosmetyki za kilkadziesiąt czy wręcz kilkaset złotych są nieporównywalnie lepsze, ale zapewniam,że ten produkt jest w pełni zadowalający, a kosztuje grosze.
    polecam!

Używam tego produktu od: kiedyś przez miesiąc, teraz wielki powrót
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze!!!

Chcesz pochwalić zuzka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak balsam na końcówki
  • Używałam go już jakiś czas temu, jak zapuszczałam włosy i myślę, że to własnie dzięki niemu nie miałam problemów z rozdwojonymi końcówkami, a podcinałam włosy naprawdę rzadddddko i nie stosowałam właściwie żadnych odżywek
    Nie stosowałam go na całe włosy, tylko po umyciu na same końcówki, tak aby moje niesforne włosy sie nie puszyły i w takiej roli ten wosk spisywał sie znakomicie i byłam bardzo zadowolona z efektów
    W takim zastosowaniu jest też baardzo wydajny, bo nie zdążyłam go zużyć przed końcem gwarancji.

Używam tego produktu od: dobrych kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tristessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ajjjjj tłuste to..
  • Jeśli chodzi o wosk nabłyszczający firmy JOANNA to powiem tak: do zapachu nic nie mam, jest wrecz cudowny, połysk również bardzo mocny i widoczny. Lecz niestety włosy są po nim bardzo tłuste do takiego stopnia, że kiedy im posmarowałam swędziała mi skóra na głowie dosyć mocno

Używam tego produktu od:-
    Ilość zużytych opakowań: -

Chcesz pochwalić pyska06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Ten wosk to pomyłka. Dałam mu wiele szans, a teraz widzę, że po pierwszej trzeba było go wyrzucić. Nawet przy minimalnej ilości włosy robią się tłuste i przyklapnięte. testowałam go na mokrych, wilgotnych i suchych włosach. Na wariancie rozpuszczonym, kucyku, koku, lokach. Za każdym razem trzeba było znowu myć głowę. I do tego źle się zmywa. Fakt: świetnie wygładza fryzurę...wygląda jak niemyta od kilku dni:/
    Zalety? No niby coś tam ma dobrego: ładnie pachnie, jest wydajny i co ważniejsze, już jest w koszu na śmieci
    ODRADZAM

Używam tego produktu od:1 roku
    Ilość zużytych opakowań:80% jednego

Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?