Bell, HYPOAllergenic, Anti - Redness Primer (Zielona baza pod makijaż neutralizująca zaczerwienienia)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zielona baza pod makijaż Bell HYPOAllergenic Anti - Redness Primer neutralizuje zaczerwienienia i tuszuje niedoskonałości cery, sprawiając że naczynka i przebarwienia są niemal niewidoczne. Nawilża i optycznie wygładza skórę oraz przedłuża trwałość makijażu. Lekka formuła sprawia, że łatwo i równomiernie się rozprowadza.

przedłużające trwałość makijażu, wygładzające, na rozszerzone pory / maskujące
bazy pod makijaż twarzy
hipoalergiczna
w buteleczce

nijaka

Ta baza jest tak nijaka, że nawet nie chciało mi się wyszukiwać czy jest na KWC i pisać, ale skoro właśnie przeczytałam jej pierwszą recenzję....

Zalety (ogromne):
- niska cena!
- nie zapycha, a mam kapryśną skórę
- dobrze się stapia z cerą

Wady, które powodują, że daję mało gwiazdek:
- mogłoby jej w ogóle nie być, nic specjalnego nie robi,
- kolor? może rozjaśnia optycznie skórę, wybiela, ale nie koryguje zaczerwienień ani naczynek,
- nie przedłuża trwałości makijażu

...no, może poprawia nakładanie podkładu, lekko tuszuje pory skóry.

Ogólnie - całkowicie zbędna, choć nieszkodliwa.

Średniak

Kupiłam ją na promocji w drogerii internetowej. Wcześniej używałam unicorn magic drops z eveline (super produkt), ale chciałam sobie odmienić. Baza nie ma zapachu co jest spoko, faktycznie w miarę pokrywa zaczerwienienia, ALE jak dla mnie jest za gęsta. Przy mojej wrażliwej cerze ciężko mi ją dobrze rozprowadzić- trzeba mocno 'trzeć skórę'. Fajnie współgra z gęstym podkładem, ale z kolei z rzadszym nie do końca i wtedy też mocno się u mnie wyświeca. Nie kupię ponownie. Pod koniec kiedy pompka już nie łapie produktu trzeba go sobie obrócić (ja wyjęłam pompkę i czekać aż skapie do przezroczystej zatyczki)- polecam sposób, ponieważ dużo bazy zostaje na ściankach i ciężko to 'wytelepać'.

Szału nie ma

Nie zachwycają mnie bazy pod makijaż Bell. W minimalnym stopniu przedłużają trwałość makeupu. Atutem jest korzystna cena, wydajność. Baza bezproblemowo się aplikuje. Nie zapycha. Nie podrażnia skóry. Posiada wygodne opakowanie z pompką. Plusem jest również dostępność. Ponownie nie zdecydowałabym się na zakup tego produktu. Nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych.

To moja najlepsza baza pod makijaż jaką mam. Świetnie nełtralizuje zaczerwienienia, nie podrarznia i daję ładny koloryt skóry przed podkład.
Na pewno duża zaletą jest tutaj niska cena kosmetyku, jak również wydajność. Kupiłam kilka miesięcy temu, a jest go nadal wiele w opakowaniu.

Szału nie ma

Produkt zakupiony w rosmanie. Niestety ale nie spełnia obietnic producenta. I pomimo nałożenia podrażnienia zaczerwienienia widać. Produkt fajnie się nakłada, praktyczne opakowanie, ale nic poza tym. Co trwałości to tak samo makijaż trzyma jak i bez nałożenia.

Całkiem ok

Baza przede wszystkim w wygodnym opakowaniu z pompką co zdecydowanie ułatwia aplikację produktu.

Baza ma kolor zielony, na cerze dopasowuje się do skóry. Baza jest skuteczna, ukrywa zaczerwienienia choć ja osobiście mam je delikatne. Ułatwia rozprowadzanie się podkładu i przedłuża trwałość makijażu .

Baza nie wysusza, nie podrażnia jest bardzo wydajna i cena jest całkiem fajna .

Idealna baza

Zdecydowanie jestem na tak ! doskonała baza nie zapycha nie powoduje powstawania wyprysków po nałożeniu bazy makijaż długo się utrzymuje na twarzy jak najbardziej polecam ten produkt

Szkoda pieniędzy

Mam cerę naczynkową, wrażliwą, w związku z tym często zaczerwienioną i podrażnioną w okolicach nosa, choć bez widocznych rozszerzonych naczynek. Bazę kupiłam z zamiarem wykorzystania jej zgodnie z jej przeznaczeniem. Stosowałam ją tylko na zaczerwienione miejsca. Wielokrotnie próbowałam dać jej szansę, niestety po kilku miesiącach i wielu próbach muszę stwierdzić, że ta baza nie robi ZUPEŁNIE NIC. Jedynie delikatnie wyrównuje teksturę skóry, ale to raczej bardziej na zasadzie wypełnienia porów, przez co korektor czy podkład już w nie nie wnikają. Opakowanie schludne, z pompką, za to plus. Pompka działa jednak bardzo topornie: nigdy nie udało mi się wycisnąć małej porcji bazy wystarczającej na pokrycie moich zaczerwienień, zawsze wyciska się wielka kula wielkości sporego ziarna grochu, przez co połowa produktu ląduje na chusteczce, a następnie w koszu.
Cóż, dla mnie kompletny niewypał, nie kosztował majątku, ale lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś lepszego.

Wybiela

Baza znajduje się w szklanej buteleczce z pompką i jest koloru zielonego. Konsystencja żelowo kremowa. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Przykrywa zaczerwienienia i pięknie ujednolica cerę.
Idealnie współgra z podkładami. Lubi się z każdym. Mam wrażenie, że przedłuża trwałość. Nie zapycha, nie uczula, nie pachnie. Baza wybiela skórę i to znacznie. Albo przebija kolor zielony. Należy nakładać małą ilość bo inaczej cera staje się wybledzona. Nie jest to baza matująca. Pozostaje makijaż lekko satynowy.

Faktyczna redukcja zaczerwienień pod makijażem

Baza ma zielony kolor, który ładnie stapia się ze skórą, jednak nie tracąc przy tym swoich właściwości i swojego przeznaczenia. Podkład prezentuje się na niej bardzo ładnie, kolor nie jest zmieniony, jak również brak jest przebijającej zieleni.

Zaczerwienienia, z którymi mam duży problem zwłaszcza w miesiącach letnich znikają i efekt ten utrzymuje się cały dzień. Sprawdzona jest także podczas makijażu weselnego, gdzie jak wiadomo nieraz warunki bywają ciężkie jeśli chodzi o makijaż.

Produkt jest dość gęsty, aplikator z pompką ułatwia odpowiednie dozowanie produktu. Ładnie rozprowadza się na twarzy, nie wymaga dużej ilości by przykryć wymagane strefy.

Używałam z kilkoma podkładami i z żadnym nie zauważyłam problemów dlatego też jestem pewna, że mogę wykorzystać go w ważnych sytuacjach, co już znaczy wiele w przypadku takich produktów.

Opakowanie jest eleganckie, minimalistyczne, posiada pompkę, a więc największą zaletę jak w przypadku tego typu kosmetyków. Zdecydowanie polecam osobom borykającym się z zaczerwienieniami, nierównym kolorytem, jak również z niedoskonałościami, gdyż ładnie zostaną zniwelowane.

baza

Baza szklanym pojemniku z pompka, dozuje się ją dość wygodnie. Zakupiłam ją gdyż borykam się z zaczerwieniami i naczynkami na skorze... Jednak wydaje mi się ze nie do konca spelnia swoja fukcje.. Ważyła mi sie na twarzy , dodatkowo wydaje mi się ze lepiej ja wklepywac punktowa niż na cała buzie rozmasowywać gdyż bardzo widac wtedy jednak zaczerwieniania... Gdy dasz jej za duzo bo chcesz dalej przykryc to nawet po nalozeniu podkladu jestes albo bardzo biała albo wychodzi zielony kolor... nie wyglada to za dobrze... Dodatkowo zauwazylam ze ma w sobie drobinki lekko połyskujące...

Średni produkt

Produkt zakupiłam w Rossmannie kilka miesięcy temu. Jestem posiadaczką skóry problematycznej, ze skłonnościami do wągrów i wyprysków, ale jednocześnie suchej z odstającymi skórkami. Produkt sprawdził się u mnie średnio. Nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek i matuje skórę na kilka godzin. Świetny do codziennego makijażu, jednak na większe wyjścia może się nie sprawdzić. Trwałość jest przeciętna - kilka godzin. Również delikatnie roluje się na twarzy. Są lepsze bazy pod makijaż.

Dla osób, które baz nie lubią - Idealna

Zam zamiar zakupić już 3 opakowanie tej bazy. Uwielbiam jej delikatność! Nie jest to baza nadmiernie wygładzająca, nie ma zbyt mocnego pigmentu, więc idealnie nadaje się pod delikatnie kryjące podkłady i kremy bb. Nie przedłuża spektakularnie trwałości, ale pięknie gasi zaczerwienienia, nie obciąża i NIE ZAPYCHA! Świetna baza do codziennego użytku.